Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μπεμπακια Σεπτεμβριου-Οκτωβριου 2010


Recommended Posts

Καλησπέρα,κοριτσάκια!Μαγδούλα,ωραίο το όνομα.Βασίλη λένε τον αδερφό μου! :P:P:P:P

Μιριάκη,σε καταλαβαίνω απόλυτα!Αυτό είχα κι εγώ με την πρώτη μου κόρη.Στη δεύτερη όμως δεν έκανα τα ίδια λάθη.Μήπως την έχεις όλη την ώρα αγκαλίτσα κι εχει μάθει.Άστη λιγάκι να κλάψει,όταν βέβαια είσαι σίγουρη πως ούτε πεινάει,ούτε πονάει,ούτε θέλει άλλαγμα.Εγώ έτσι έκανα και είναι ήσυχη.Μπορεί καμιά φορά να έχει γκρίνια όπως σήμερα ας πούμε,αλλά αν κλάψει 5 λεπτάκια μετά ηρεμεί.Εμένα σύνήθως κλαίει αν νυστάζει και θέλει να κοιμηθεί στην κούνια της για να έχει την άνεσή της. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 304
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΜΙΡΙΑΚΗ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΕΣ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΟΥ.ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΠΕΙΣ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ Κ ΑΦΙΕΡΩΣΕ ΤΟΥ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΤΟ ΑΞΙΖΕΙ ΕΓΩ ΑΦΗΣΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΤΟ ΜΠΑΜΠΑ ΤΟΥ ΧΤΕΣ Κ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΝΥΧΑΚΙΑ ΔΕΝ ΠΑΘΑΙΝΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΜΠΑΜΠΑ ΤΙ ΛΕΣ ;););)

ΦΟΥΦΟΥ ΜΟΥ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ ΘΑ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ ΛΟΙΠΟΝ ΤΑ ΚΑΜΑΡΙΑ ΜΑΣ ΑΔΕΡΦΙΑ ΠΕΘΕΡΟΣ ΝΙΝΙ :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια..και νεα κοριτσακια..

στολισαμε και μεις..γενικη με τη μαμα κ στρωσιμο χαλιων..αντε καλα χριστουγεννα να εχουμε με τα μπεμπακια μας.

οταν παω δουλεια θα μου το κρατανε οι γιαγιαδες μενουνε κοντα. τελικα θα παρει καμια κοπελα 6μηνο οαεδ??ξερετε τι λεφτα δινουν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

foufou mou den tin exo mathi stin agkalia afou merikes fores pou kleei toso poli kai tin perno agkalia sunexizi na kleei einai me tis meres tis san simera einai to kalitero moro afou pigame kai episkepsi apopse kai itane teliaaaa....

magy tin afino ston antrouli merikes fores theli kai apo monos tou na tin krataei kai na tin taizi den exo parapono alla einai kai meres pou den prolabeno na kano tipota :shock:

ta alla koritsakia exei meres nafanoun i barbie i anlou ?? stagona???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?? ΧΑΘΗΚΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΔΕ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΜΠΩ!!!ΜΙΡΙΑ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ Η ΜΟΝΗ ΠΟΥ ΔΕ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙΣ!!ΔΕ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΣΕ ΧΛΩΡΟ ΚΛΑΡΙ!! Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΠΩΣ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΚΛΑΕΙ. ΣΠΑΡΑΖΕΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ!!ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΕΤΑΙ..

ΚΛΑΕΙ ΠΑΛΙ...ΦΕΥΓΩ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,κουκλίτσες!Τι κάνετε;Εμείς είχαμε μία ήσυχη νύχτα και τώρα λίγο γκρινιάζουμε.Όμως δε μασάμε.Εγώ εχθές έκανα γενική και στόλισα και σήμερα είμαι χαλαρή.Έβαλα και το φαγάκι μου τώρα και αράζω.Στολίσαμε αρκετές ε;Αντε και του χρονου κοριτσια!!! :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φιλεναδιτσες μου!

καλο μηνα να χουμε.. να συστηθω και γω στα καινουρια κοριτσακια, ειμαι η Αννα και γεννησα ενα αγορακι στις 17/9, τωρα ειμαστε 2 μιση μηνων, 5400 και 60 ποντους..απο ονομα δεν ξερουμε ακομα...εχουμε μια μικρη διαφωνια με τον αντρα μου.,..θελει να δωσουμε το ονομα του πεθερου (γιαννης) αλλα εμενα δεν μου αρεσει καθολου...ειναι πολυ κοινο...και θελω κατι "λιγοτερο κοινο" για το ζουζουνι μου..! αφηστε που στην σοου μπιζ υπαρχει ηδη ο μακρινος του θειος με ιδιο ονοματεπωνυμο...(βλεπε master chef)..πως θα κανει καριερα ετσι??????????χαχαχαχαχα

μαμουνακι μου δεν εχω ιδεα για το 6μηνο του οαεδ...

μιριακι μου καταρχην ολα τα παιχνιδακια με μουσικουλα τα απασχολουν αρκετα...οποτε σιγουρα να παρεις ενα για να σου ελευθερωνει τα χερια καποιες ωρες την ημερα, επισης οταν ερχεται ο αντρουλης σου να του αφηνεις την μπεμπουλα και να ασχολεισαι με τον ευατο σου..οσο για την καθαριοτητα του σπιτιου ευτυχως εμενα κοιμαται ολο το μεσημερι οποτε κανω τα παντα εκεινη την ωρα, και αφηνω σκουπισμα και σφουγγαρισμα για το απογευμα...αλλα εχω και τον αντρα μου εγω σπιτι οποτε ολα ειναι πιο ευκολα...εκτος του οικονομικου :?

σας αφηνω γλυκουλες μου, εχω ραντεβου στο ικα να γραψω το δευτερο εμβολιο οποτε πρεπει να παω να ετοιμαστω!!! μακια μακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κορίτσια.Πως είστε?

Εμείς μια χαρουλα.Έκανα μπάνιο τον μπεμπάκο και τώρα κοιμάται... Επιτέλους δεν έχω το άγχος με τον μικρό που είχα στις αρχές δλδ πως θα τον πιάσω, να τον κάνω μπάνιο κτλ.. όλα έχουν μπει σε έναν πολύ καλό ρυθμό πλέον... :D

foufou, Mitsi, Νταλια καλοσωρήσατε στην παρέα μας...και να χαίρεστε τα παιδάκια σας..Καμιά φορα ξεκλέβω λίγο χρόνο και μπαίνω και στην δική σας παρέα... :lol:

magykal τι εννοείς λέγοντας κολανάκια? :roll:

Μιρια εγώ τις τις δουλειές τις κάνω σιγα σιγά δλδ την μια μέρα το μπάνιο, την άλλη το μπαλκόνι κτλ και έτσι το σπίτι διατηρείται σχεδόν πάντα καθαρό...και δεν κουράζομαι και πολύ..Βέβαια όταν επιστρέψω στην δουλειά τότε αυτό θα είναι αδύνατο..και οι δουλειές θα γίνονται μόνο το σαβκο... προσπάθησε να μην τα αφήνεις όλα μαζί...παρεμπιπτόντως θα έχει πέσει ο αιματοκρίτης σου...μήπως δεν τρως καλά?

Ξέχασα να σας πω ότι χθες μου ήρθε η περίοδος...και δεν αισθάνομαι απολύτως τίποτα...Ούτε πριν την εγκυμοσύνη πονούσα γενικά πολύ αλλα είχα ενοχλήσεις και τώρα απολύτως τίποτα :shock: τέλειο :lol:

Αντε να πέσουν αυτά τα ρημάδια τα κιλά...αν και πλησιαζουν γιορτές οπότε δεν το κόβω... :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΤΙΣΙΑ ΜΟΥ ΚΟΛΑΝ ΜΕ ΜΠΛΟΥΖΟΦΟΡΕΜΑΤΑ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΑΥΤΑ ΦΟΡΑΓΑ ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΕΧΩ ΜΠΕΙ ΣΤΑ ΠΑΛΙΑ ΜΟΥ ΡΟΥΧΑΚΙΑ.

ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΗΣΥΧΗ ΝΥΧΤΑ ΦΟΥΦΟΥ ΜΟΥ ΝΑΝΙ ΣΤΙΣ 9 ΜΕΤΑ 3.30 ΜΑΜ ΚΑΙ 7.30 ΟΡΙΣΤΙΚΟ ΞΥΠΝΗΜΑ 8.40 .ΠΗΓΑ Κ ΤΖΑΜΠΟ Κ ΠΗΡΑ ΣΤΟΛΙΔΙΑ.ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ Η ΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΣΠΑΝΑΚΟΡΙΖΟ :P:P

ΚΑΤ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΑΝΤΕΧΩ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΛΕΠΤΟ ΝΑ ΚΛΑΨΕΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΒΟΛΙΚΟ ΠΑΙΔΙ Κ ΣΠΑΝΙΑ ΚΛΑΙΕΙ ;);)

ΜΙΡΙΑΚΗ ΚΙ ΕΓΩ ΛΙΓΕΣ ΛΙΓΕΣ ΚΑΝΩ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΑΛΛΑ ΘΑ ΦΕΡΩ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ Κ ΓΥΝΑΙΚΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΕΝΙΚΗ.ΜΑΜΟΥΝΑΚΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΟΑΕΔ :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalo mesimeri glikes manoules kai omorfa morakia!!! vlepo ole proines proines simera ;) kai ego proini irthe kai mia fili kai auti me to ninaki tis kai ipiame kafedaki stin mpalkonara emeis edo vlepete exoume akomi kalokairi :o i filenada eixe feri mazi tis ena dvd me ta zouzounia gia na blepi i diki tis autis einai 6minon kai arese kai stin diki m ta tragoudakia itane poli isixi kai leo na pao na paro kai ego to sabbato na to ti allo tha sofisto pia...:lol:

ti tha magirepsoun simera i nikokires magy oraio to spanakorizo tha to exo upospi mou gia aurio simera leo na kano mpiftekakia me patatoules

ti oraia magy mou pou tha feris gynaika gia doulitses emena efige i diki mou pou me voithouse pige stin xora tis kai tora prepei na vro alli :roll:

koritsia pira ta apotelesmata ton e3etaseon i kopela sto xeimio mou eipe oti einai xamili i aimosferini to sidiro o aimatokritis kai kati allo mou eipe 3-4 pragmata pou einai xamila kai pira tilefono ton pathologo mou kai tha pao to apogeuma troo kala den mporo na po stin egkumosini oso apithano kai an sas fenete den pira katholou kila epidi exana kai eperna opote genisa me ta kila pou 3ekinisa kai tora eimai 10 kila pio ligo apoti eimouna prin na mino egkuos alla niotho adinami tha doume to apogeuma ti tha gini :?

sas afino tha pame me to karotsi mexri to supermarket na paroume kapia pragmatakia na kanoume kai tin volta mas :D filakia se oles...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,κοριτσάκια!Τι κάνετε;Εγώ σήμερα μαγείρεψα κοτοπουλο λεμονάτο με πατατουλες τηγανιτες!Πολύ ωραίο ήταν.Μαγδούλα κι εγώ για το σπίτι της Καρδίτσας από τα τζάμπο ψώνισα ένα μικρό δεντράκι και μερικά στολιδάκια.Στην Αθήνα κι εγώ έχω γυναίκα που με βοηθάει κάθε 15 ημέρες,κυρίως για το σίδερο ;)

Μίρια,εύχομαι να πάρεις και πάλι γρήγορα τα πάνω σου! ;)

Λετίσια,πολύ κατάσκοποι έχουμε μαζευτεί.Εγώ κατασκόπευα τα Μωράκια Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου κι εσύ τα Αυγούστου-Σεπτεμβρίου ε; :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας..σημερα πηγαμε οικογενειακως για καφεδακι (ανλου και μεις οπως βλεπεις τα ιδια περναμε..ολοι μαζι σπιτι)...ηταν ομως πολυ ωραια κ η μικρουλα πολυ ησυχη!

μιρια ευχομαι να μην ειναι κατι..πες μας οταν γυρισεις απο παθολογο\

για τα παιχνιδακια που λεγατε εγω εχω ενα μουσικο περιστρεφομενο πανω απο κουνια κ καθε φορα που το βαζω τρελλαινεται το κοιταει κ γελαει...βαζουμε κ την πιπιλα κ καθομαστε τα μεσημερια εκει.

εχουμε κ κουνια-ρελαξ αλλα οποτε τη βαζω την πιανει αναγουλα

για τα κιλα εγκυμοσυνης 5 εχω ακομα

αλλα τωρα με τα μελομακαρονα 25 θα παρω.. :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;;

ΜΙΡΙΑ ΕΥΧΟΜΕ ΝΑ ΠΕΡΕΙΣ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΑ ΠΑΝΩ ΣΟΥ...ΜΟΥ ΘΥΜΗΖΕΙΣ ΕΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΓΕΝΝΑ ΠΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 1 ΧΡΟΝΟ ΕΙΧΑ ΦΤΑΣΕΙ 44 ΚΙΛΑ 10 ΚΙΛΑ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΜΟΥ ΠΕΤΣΙ Κ ΚΟΚΚΑΛΟ... :shock::shock::shock::shock::shock: ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΜΕΛΑΝΧΟΛΙΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ...ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!

ΚΑΤΑΣΚΟΠΙΝΕΣ (ΛΕΤΙΣΙΑ Κ ΦΟΥΦΟΥ) :lol::lol::lol::lol: ΤΙ ΛΕΤΕ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΣΥΝΝΕΝΟΣΗ ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΣΤ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΗΓΑΙΝΟΕΡΧΟΜΑΣΤΕ ;;;ΕΝΝΟΩ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ;;;;ΑΦΟΥ ΕΧΟΥΝ ΜΕΙΝΕΙ ΛΙΓΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ...ΜΑΣ ΝΙΚΗΣΕ ΤΟ FACEBOOK !!! :lol:

ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΜΕΝΑ 3 ΚΙΛΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΜΕΙΝΕΙ ΑΛΛΑ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ...ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΤΖΙΝ ΔΕΝ ΚΟΥΜΠΟΝΕΙ Κ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΜΠΑΝΟ...ΑΝΤΕ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΜΗΠΩΣ ΞΕΠΡΙΣΤΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΦΟΡΕΣΩ ΤΙΠΟΤΑ...ΕΙΜΑΙ ΣΑΝ ΕΓΚΥΟΥΣΑ ΠΑΛΙ Κ ΜΟΥ ΤΗ ΔΙΝΕΙ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΕΣ ΗΛΙΘΙΕΣ ΜΟΥ ΤΗ ΛΕΝΕ ΜΕ ΕΝΑ ΠΕΡΙΕΡΓΙ ΥΦΑΚΙ : ''ΣΟΥ ΕΜΕΙΝΕ Η ΚΟΙΛΙΑ Ε;;;'' ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΑΚΟΥΩ ΤΑ ΠΕΡΝΩ...2η ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΕΚΑΝΑ...ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΑ ΘΑ ΜΑΖΕΨΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ;;; :evil::evil::evil:

ΣΟΡΥ ΑΝ ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ...

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΤΕ ΣΗΜΕΡΑ;;

ΕΜΕΙΣ ΧΤΕΣ ΕΙΧΑΜΕ ΓΙΟΥΒΕΤΣΑΚΙ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΟΣΠΡΙΟ ΜΑΣ ΒΛΕΠΩ...ΦΑΚΕΣ!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ.ΔΙΑΒΑΖΩ ΓΙΑ ΚΙΛΑ.... :(:( ΕΓΩ ΕΧΩ ΝΑ ΧΑΣΩ ΑΛΛΑ 9!!!!!!!!!ΕΙΜΑΙ 66!!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΑ ΧΑΣΩ.ΔΕΝ ΜΕ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ,ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ ΤΡΩΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΠΟΤΕ!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΣΑΣ ΤΑ ΒΑΖΕΤΕ ΣΤΟ ΠΛΑΙ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΣΥΝΕΧΕΙΑ???ΕΜΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΥΗΚΕ ΣΤΟ ΠΛΑΙ ΤΗΝ ΒΑΖΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΒΑΡΙΕΤΑΙ Κ ΚΟΥΡΑΖΕΤΑΙ ΕΤΣΙ.

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ??ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΠΑΜΕ 3 ΜΕΡΕΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑ ΣΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ 3 ΜΕΡΕΣ ΝΑΟΥΣΑ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΠΟΥ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΝΑΟΥΣΑ ΝΑ ΔΩ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΟΥ!!!ΕΜΕΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΛΙ 4 ΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΑ.ΤΗΣ ΕΔΩΣΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΜΗΛΙ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ,ΚΑΙ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΖΟΡΙΖΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΤΟ ΜΑΝΑΡΙ ΜΟΥ.ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ...ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΤΙΣ 4 ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΡΙΑΚΟ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΒΡΕ.ΦΟΥΦΟΥ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΩΡΑΙΑ ΦΑΓΗΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ;) ΕΓΩ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΜΕ ΚΙΜΑ ΣΗΜΕΡΑ.ΜΑΜΟΥΝΑΚΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΟΝΤΩΣ ΤΕΛΕΙΑ!ΕΓΩ ΤΑ ΚΙΛΑ ΤΑ ΧΑΣΑ Η ΚΟΙΛΙΑ ΟΜΩΣ ΣΤΑΘΕΡΗ ΑΞΙΑ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΗΣ :mrgreen::mrgreen: ΕΡΙ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΠΛΑΙ ΕΜΕΝΑ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΕΙ ΜΠΡΟΥΜΥΤΑ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΛΕΝΕ ΟΧΙ ΑΛΛΑ ΚΙ ΕΓΩ ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΩ ΜΠΡΟΥΜΥΤΑ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΜΟΥ ΜΟΙΑΣΕ.ΤΟ ΠΑΛΕΨΑΜΕ ΓΙΑ ΠΛΑΙ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΒΟΛΙΚΟΣ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ Ο ΚΑΗΜΕΝΟΣ.ΤΩΡΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΑ ΕΜΕΝΑ ΓΙΑ 2Η ΦΟΡΑ ΣΕ 3 ΩΡΕΣ ΕΜΕΙΣ ΠΑΛΙ ΜΕ ΤΑ ΚΑΚΑ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΧΟΡΗΓΟΣ ΣΤΑ ΠΑΜΠΕΡΣ.ΕΜΕΝΑ ΘΗΛΑΖΕΙ Κ ΤΡΩΩ ΦΡΟΥΤΑ ΚΑΙ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΜΗΠΩΣ ΓΙΑΥΤΟ ΤΑ ΕΧΕΙ ΕΥΚΟΛΑ.ΕΣΕΝΑ ΞΕΝΟ ΠΙΝΕΙ?

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΤΕΛΕΙΑ ΙΔΕΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΣΥΝΕΝΣΗ ΓΙΑ ΑΥΓ,ΣΕΠΤ.ΟΚΤ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΕΡΧΟΜΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα γλυκά κοριτσάκια τι κάνετε;

Βρε Βικούλα μην ακούς τις κακίες!Ειναι λογικο να αλλάζει το σώμα μας!Παιδί βγάλαμε όχι γατί! :lol::lol::lol::lol:

Έρη μου,μήπως να του έκανες κανένα βρεφικό κλυσματάκι πού και πού;Να μην ταλαιπωρείται κι αυτό μωρέ;Εγώ έτσι της έκανα κι είναι τώρα δυο-τρεις μέρες κανει αρκετές φορές την ημέρα ενώ πρωτα έκανε σχεδόν μια φορά στις δυο μέρες!Πού στην Καρδίτσα;

Μαγδούλα εύχαριστώ για τα καλά σου λόγια!Σήμερα όμως έχω φασολάδα,δεν τρελλαίνομαι κιόλας!!!!

Όντως κορίτσια,θέλετε όταν φτάσουμε στο 100 στα Αυγούστου-Σεπτεμβρίου να ανοίξουμε καινούργιο Αυγουστου-Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου;Αν συμφωνουν βέβαια και τα κορίτσια του Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου.Έτσι κι αλλιώς αυτές που είμαστε δίπλα έχουμε έρθει κι εδώ.Οπότε δεν υπάρχει νόημα να πηγαινοερχόμαστε ε;Απλά θα το ανακοινώσουμε για να μη μας ψάχνουν κι οι παλιές κοπέλες.Τι λέτε :?::?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΟΥΦΟΥ ΜΕΣΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑ.Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ.ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΚΡΥΑ ΒΡΥΣΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΡΕΝΤΙΝΑ ΑΛΛΑ ΜΕΝΟΥΝΕ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑ.ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΟ ΚΛΥΣΜΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΦΥΓΩ ΜΗΝ ΜΑΘΕΙ ΕΤΣΙ Κ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΤΗΣ.ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΑ :( ΑΝ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΘΑ ΤΗΣ ΚΑΝΩ ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΑ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ,ΚΑΙ ΑΝ ΤΗΝ ΠΟΝΕΣΩ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μέσα Καρδίτσα μένω κι εγώ είναι απο'δω ο άντρας μου!Βρε δεν είναι τίποτα δύσκολο.Απλά πριν το κάνεις ρίξε απ'έξω λίγο λαδάκι για να γλιστρήσει πιο εύκολα.Πανεύκολο είναι.Μην αγχώνεσαι. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

omorfessssssssssssss kalo mesimeri :D simera 3ipnisa me kefia ;) pos eiste vlepo magiremata kai doulitses oles mas :o ego arxisa kai psaxno gunaika gia na me voitha sto spiti toulaxisto na mou kanei to sidero pou den prolaveno me tipota :shock: kati vrika tha tis po na erti apo vdomadas :D

telika den piga ston pathologo xthes itane ligo arostos o antroulis kai den ithela na ton afiso mono me tin mikri pios tha prosexe pion aporo?? tha pao simera omos...

sxetika me ta kila an kai ego den pira katholou kila kai tora eimai pio liga kai apo prin to soma den einai idio vre koritsia me tin kilia ti tha kanoume etsi xalari tha mini??? :o:o:P i manoules pou einai to deutero tous paidaki ti lene i kilia epanerxete??

eri mou ego tin vazo plagia na kimithi alla to proi tin vrisko anaskela gyrizi to nini mou....

koritsia pos me ekneurini na me rotane kati gia to paidi kai meta na to katakrinoun paradigma proxthes me rotise mia an kimate mazi mou sto domatio kai tis apantisa oti tin evala sto krebati tis to magalo sto domatio tis kai arxise na mou leei oti einai noris kai eprepe na tin afiso mazi mou :evil: kai alla tetia vre koritsia i kathe mana 3eri kalitera apo kathe alli to moro tis afou den voleuotan to moro stin kalatha eprepe na to basanizo to kaimeno?? ax poso me ekneurizoun alla meta skeutome oti den a3izi kan na asxoloumaste...

ante na kanoume mia omada me tis kopeles augoustou semptemvriou kali i idea sas alla kapia koritsia den mpenoun pia edo?? nomizo oti eimastan pio polles otan imastan egkuoule :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;

ΜΙΡΙΑ ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ 2ο ΠΑΙΔΑΚΙ ΕΧΩ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΓΕΝΝΑ ΜΟΥ ΕΦΥΓΕ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 1 ΧΡΟΝΟ ΠΕΡΙΠΟΥ...ΤΩΡΑ ΠΑΛΙ ΤΟΥΜΠΑΝΟ ΕΙΜΑΙ...ΚΑΙ ΑΝΑΜΕΝΩ ΑΦΟΥ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΚΑΝΩ ΥΠΟΜΟΝΗ ΑΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΙ ΔΙΝΕΙ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΦΥΓΕΙ ΠΑΛΙ...

ΠΗΓΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΒΡΟΧΙΟΛΙΤΙΔΑ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΩΤΙΤΙΔΑ Κ ΒΡΟΧΙΟΛΙΤΙΔΑ ΠΗΡΑΜΕ ΑΝΤΙΒΙΟΣΗ...ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΣΥΝΕΛΘΟΥΜΕ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε βρε κορίτσια ανοίξτε επιτέλους αυτό το MANOYΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤ-ΣΕΠΤ-ΟΚΤ!!! βαρέθηκα αυτή τη κατασκοπία. :lol::lol::lol:

Σήμερα φάγαμε φασολάδα...δεν μπορώ να πω ωραία τα όσπρια αλλα μετά άρχισα να ανοίγω όλα τα ντουλάπια να βρω κανένα σνάκ... :D ώρες ώρες παρασύρομαι.. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΟΥΦΟΥ ΜΕΣΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑ.Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ.ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΚΡΥΑ ΒΡΥΣΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΡΕΝΤΙΝΑ ΑΛΛΑ ΜΕΝΟΥΝΕ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑ.ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΟ ΚΛΥΣΜΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΦΥΓΩ ΜΗΝ ΜΑΘΕΙ ΕΤΣΙ Κ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΤΗΣ.ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΑ :( ΑΝ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΘΑ ΤΗΣ ΚΑΝΩ ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΑ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ,ΚΑΙ ΑΝ ΤΗΝ ΠΟΝΕΣΩ???

eri mou geia sou.mhn skas kai emena ana 2 meres ta kanei ola mazemena.h paidiatros mou leei oti ta kanei ayta o thilasmos kai den yparxei problhma.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

omorfessssssssssssss kalo mesimeri :D

sxetika me ta kila an kai ego den pira katholou kila kai tora eimai pio liga kai apo prin to soma den einai idio vre koritsia me tin kilia ti tha kanoume etsi xalari tha mini??? :o:o:P i manoules pou einai to deutero tous paidaki ti lene i kilia epanerxete??

miria mou to thema me ta kila einai sxetiko.panta eimouna 52 alla me ta paidia ola allaxan.sthn korh mou phra 30,ston 1 mou gio 25,ston 2, 25 kai ston 3 ,17.akoma exo 10 na xaso alla me ton thilasmo aargo arketa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,κοριτσάκια τι κάνετε;Εμένα έκλαιγε η μεγάλη μου η ζουζουνα για να μην κοιμηθεί αλλά αφού είδε ότι δεν της περναγε το δικό της με καληνύχτισε με φιλάκια!!!!!!! :):):) Το γλυκαλάκι μου!!!!!!!!!!

Μίριά μου,από ξερόλες έχει γεμίσει ο κόσμος!Γι'αυτό μην ακούς κανέναν και κάνε εσύ ότι θεωρείς σωστό.Εσύ είσαι η μανούλα και το ένστικτό σου είναι αλάνθαστο! ;) Όσο για την κοιλίτσα στην πρώτη μου γέννα είχα παρατηρήσει ότι έφευγε αρκετά με την περίοδο.Όταν βάφτισα τη μεγάλη μου κόρη ήταν Κυριακή.3 μέρες πριν την Πέμπτη είχα πάει να πάρω φόρεμα.Η κοιλίτσα πέταγε ελάχιστα,αλλά πέταγε.Έλεγα να φορέσω κορσέ,αλλά τελικά δεν αγόρασα.Την Κυριακή δεν υπάρχει κοιλιά.Λίγες μέρες πριν μου είχε τελειώσει η περίοδος.Δεν ξέρω αν όντως έπαιξε ρόλο.Τώρα μου φαίνεται πως είναι πιο δύσκολα.Λογικό είναι να έχουν σπάσει οι παρουσίες,γιατί με τα μπεμπακια δεν υπαρχει χρόνος μωρε!Εκτός αν άνοιξαν ομάδα στο fb όπως τα δικά μας τα πουλητάρια :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...