Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μπεμπακια Σεπτεμβριου-Οκτωβριου 2010


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 304
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΟΜΟΡΦΙΕΣ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΚΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΣΤΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥΒΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ??

ΕΜΕΙΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΜΕ ΒΛΕΠΕΙΣ 24/9

ΑΥΡΙΟ ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ 1 ΜΗΝΩΝ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kaloriziko to kainourgio mas forum :D:D edo tha grafoume kai ekmerous ton paidion mas... :P

anlou mou i dimosieusi sou sto proigoumeno forum emeine stin proigoumeni selida pao na to grapso oti metaferthikame san teleuteo sxolio... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

magykal fisika kai mporis na mas grafis edo ola ta koritsakia einai euprosdekta....

ΤΕΛΕΙΑ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΚΙ ΑΠΟ ΔΩ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΡΧΕΣΤΕ ΚΑΙ ΣΤΑ ΑΛΛΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ.

ΘΗΛΑΖΕΙΣ Η ΟΧΙ?ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοριζικοοοοοο! το πιστευετε οτι ειμαστε πλεον μανουλες και γραφουμε για τα μωρακια μας? πριν λιγο καιρο λεγαμε για τις κοιλουμπες, τις συχνουριες, τις ορμονες μας και τωρα δυο ματακια γλυκά με κοιτανε και λιώνω!!

αντε να μας ζησουν να ναι γερα και ευτυχισμενα και συντομα ολες οι μανουλες να μαζευτουμε να τα λεμε και να μοιραζομαστε τις χαρες αλλα κ τις αγωνιες μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΜΟΡΦΙΕΣ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΚΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΣΤΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥΒΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ??

ΕΜΕΙΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΜΕ ΒΛΕΠΕΙΣ 24/9

ΑΥΡΙΟ ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ 1 ΜΗΝΩΝ!

εννοειται οτι θελουμε να σε εχουμε στην παρεουλα μας..αλλωστε κ γω τρυπωνω που και που στη δικια σας παρεουλα..αν και ειστε πολυλογουδες και καθε φορα που μπαινω πρεπει να διαβαζω 20 σελιδες για να σας παρακολουθω..χιχι..απο εγκυουλες οι αυγουστου το χανε αυτο :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια μου γλυκά την καλησπέρα μου και απο μένα! πόπο μαμουνάκι ποσο δίκοι έχεις....!!!!!!!!μέχρι χθές ακόμα συζητούσαμε τα περι εγκυμοσύνης μας και τώρα είμαστε μανούλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

i koritsara mas einai 10 imero eimaste apo ta teleutea koritsakia pou genisame :P

den katafera na tin thilaso alla den pirazi tha megalosi me etimo to mikro mou...

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΙΝΑΚΙ ΣΟΥ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΕΙΣ ΚΑΙ Η ΒΑΦΤΗΣΤΗΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΣΕ ΕΙΝΑΙ 5 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια....σημερα πηγαμε στην εκκλησια για να παρουμε την ευχη...σαραντιζουμε την τριτη αλλα δεν μπορουσα να περιμενω!!!

Μεσ στην βδομαδα θα παω και στον γιατρουλη και θα κλεισω ραντεβου και με τον ορθοπεδικο να με ξαναδει!!!!Οποτε μετα θα αρχισω τις βολτες με το αντρακι μου..! σημερα λεμε το μεσημερακι να παμε μεχρι τους κολλητους μας να πιουμε ενα καφε μιας και εχει και ωραια μερα..

εσεις πως ειστε???? μαμουνακι ποτε θα πας εσυ για την ευχη???

η μπαρμπι που χαθηκε????

ρανια μου δε νομιζω να χρειαζεται δυο μηνες να το βαλεις το παιδι σε καραντινα, αλλωστε το εμβολιο ειναι γι α συγκεκριμενες αρρωστιες και δεν θα το προφυλαξει απο μια ιωση που μπορει να κολλησει ακομα και απο σενα!εμας η παιδιατρος απλα μας ειπε να μην αφηνουμε να το φιλανε και να μην το παιρνουν αγκαλια..που ετσι κι αλλιως δεν αφηνω κανεναν να το αγγιξει, ειναι πολυ μικρος ακομα!!!! :D:D:D (θα παει 20 χρονων και ακομα το ιδιο θα λεω χαχαχαχαα)

ματζικαλ το ρωτας????ολες μια παρεουλα ειμαστε...απλα και εγω τις αλλες μανουλες δεν μπορω να τις προλαβω..ειναι πολυλογουδες και καθε φορα μου παιρνει πολυ ωρα να διαβασω ολη την συζητηση και δυστυχως δεν εχω χρονο...οπως λεει μια φιλη μου καποτε εκανα οτι ηθελα, τωρα οτι προλαβαινω!!!!!χιχιχιιχ

μαριασο μου εσυ πως εισαι??? τελικα η φαγουρα μετα την γεννα σου περασε????

μιρια μου εσενα η ζουζουνα πως ιεναι σημερα???

σας αφηνω παω να φτιαξω κανελονια και αφου φαμε να ετοιμαστουμε για ατα!!!! φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια....σημερα πηγαμε στην εκκλησια για να παρουμε την ευχη...σαραντιζουμε την τριτη αλλα δεν μπορουσα να περιμενω!!!

Μεσ στην βδομαδα θα παω και στον γιατρουλη και θα κλεισω ραντεβου και με τον ορθοπεδικο να με ξαναδει!!!!Οποτε μετα θα αρχισω τις βολτες με το αντρακι μου..! σημερα λεμε το μεσημερακι να παμε μεχρι τους κολλητους μας να πιουμε ενα καφε μιας και εχει και ωραια μερα..

εσεις πως ειστε???? μαμουνακι ποτε θα πας εσυ για την ευχη???

η μπαρμπι που χαθηκε????

ρανια μου δε νομιζω να χρειαζεται δυο μηνες να το βαλεις το παιδι σε καραντινα, αλλωστε το εμβολιο ειναι γι α συγκεκριμενες αρρωστιες και δεν θα το προφυλαξει απο μια ιωση που μπορει να κολλησει ακομα και απο σενα!εμας η παιδιατρος απλα μας ειπε να μην αφηνουμε να το φιλανε και να μην το παιρνουν αγκαλια..που ετσι κι αλλιως δεν αφηνω κανεναν να το αγγιξει, ειναι πολυ μικρος ακομα!!!! :D:D:D (θα παει 20 χρονων και ακομα το ιδιο θα λεω χαχαχαχαα)

ματζικαλ το ρωτας????ολες μια παρεουλα ειμαστε...απλα και εγω τις αλλες μανουλες δεν μπορω να τις προλαβω..ειναι πολυλογουδες και καθε φορα μου παιρνει πολυ ωρα να διαβασω ολη την συζητηση και δυστυχως δεν εχω χρονο...οπως λεει μια φιλη μου καποτε εκανα οτι ηθελα, τωρα οτι προλαβαινω!!!!!χιχιχιιχ

μαριασο μου εσυ πως εισαι??? τελικα η φαγουρα μετα την γεννα σου περασε????

μιρια μου εσενα η ζουζουνα πως ιεναι σημερα???

σας αφηνω παω να φτιαξω κανελονια και αφου φαμε να ετοιμαστουμε για ατα!!!! φιλακια πολλα

EΓΩ ΣΕ 10 ΜΕΡΕΣ ΣΑΡΑΝΤΙΖΩ ΤΙ ΩΡΑ ΠΗΓΕΣ?

Η ΕΙΧΕΣ ΠΑΕΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΚΑΙ ΕΚΛΕΙΣΕΣ ΡΑΝΤΕΒΟΥ?

ΠΛΗΡΩΣΕΣ??

ΚΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

miria mou se deka lepta vgainoun apo ton fourno...kai sou stelnw!!!!!xixixiix

magykal pigame kata tis 9:30, peripou ekeini tin wra diladi pou teleiwnei i leitourgia mias kai kiriaki simera...vrikame ton papa...diavase mia selida(diladi 3 lepta) pire ton mpempi ton pige mia volta sto iero mou ton xanafere kai auto itan...euxaristisame kai fugame!!!oxi den plirwsa tipota...eprepe????? efuge kateutheia o papas giati ton fwnaxe kapoios etsi kai meis fugame..telos pantwn paei kai auto!!!loipon paw na faw siga siga kai tha mpw to apogeumataki pali..

miria sou stelnw kanaduo merides kai se sena!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

irthame kai emeis pigame kai fagame kai girisame!!!

anlou oraia ta kanelonia??? ego den 3ero na ta ftiaxno ta ftiaxnis apo tin arxi i ta pairnis etima kai ta psinis?

ta alla koritsakia pou einai????????

i barbie exei meres na fanei i einai i idea mou??

pao na taiso tin prigkipisa mou kai epistrefo

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου τι κάνετε? Καλορίζικο το θεματάκι μας!

Μαμουνάκι πωπω αλήθεια μου φαίνεται λες και πέρασε ένας χρόνος από όταν ήμουν έγκυος! Το νιώθετε και εσείς κορίτσια?

Ξέρετε ότι δεν έχω υπολογιστή και έτσι τώρα που δεν μπορώ να πηγαίνω δίπλα στον υπολογιστή του πατερούλη μου, όποτε μου φέρει ο αντρούλης το λαπτόπι μπαίνω και σας γράφω!

Σταγονίτσα μου να ζου ζήσει ο μπεμπάκος σου! Άντε να τα χαίρεσαι και τα τρία τα παιδάκια σου τώρα!

Κορίτσια τα έχω ψιλοφτήσει! Δεν ξεκουράζομαι! Θέλω να κοιμηθώωωωωωω!

Μέχρι να βγάλω με το θήλαστρο κανένα 45 λεπτο γιατί δεν έχω και μεγάλη παραγωγή. Μετά να αποστηρώσω μπουκάλια. Όποτε ξυπνήσει το ζουζούνι μου να το ταίσω, να ρεφτεί μετά να αλλάξω πάνα κλπ περνάει 1-1,5 ώρα. Μετά να κάνω καμιά δουλίτσα και έτσι πάλι ήρθε η ώρα να ξαναρχίσουμε από την αρχή! Ευτυχώς που κοιμάται λίγο το παιδάκι μου.

Βλέπω ότι όλα τα μπεμπάκια είναι μια χαρά! Α ξέχασα να σας πω ότι εμείς μέσα σε μια βδομάδα πήραμε 400γρ.!!!! Πολλά δεν είναι? Έχουμε κάνει και μαγουλίτσες τώρα!

Λοιπόν σας χαιρετώ μήπως προλάβω να ξεκουραστώ λίγο! Φιλάκια σε όλες και σε όλα τα μπεμπάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ.... :D:D:D:D:D

ΑΚΟΥΩ ΓΙΑ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ, Ε? ΑΧ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΑΝΛΟΥ ΜΟΥ ΠΟΥ ΣΑΡΑΝΤΗΣΕΣ!!!ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΑΛΛΟ ΤΟΣΟ ΓΙΑ 40ΝΤΙΣΜΟ!!ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΩΡΑΙΑ ΜΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΔΕ ΘΑ ΕΒΑΖΑ ΚΩΛΟ ΚΑΤΩ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ???ΘΑ ΤΟΝ ΚΡΑΤΗΣΩ ΤΟΝ ΕΓΚΛΕΙΣΜΟ.. :?:?:?:?

ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΙΚΤΕΡΟ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΗΣ ΕΧΕΙ ΦΥΓΕΙ...ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟ ΞΥΠΝΑΩ ΚΑΘΕ 2,5 ΩΡΕΣ ΝΑ ΤΗ ΤΑΙΣΩ ΚΑΙ ΤΗ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΤΗΝ ΞΥΠΝΑΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ..

ΜΙΡΙΑ ΕΣΕΝΑ ΚΑΘΕ ΤΟΣΗ ΩΡΑ ΤΡΩΕΙ?

ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΘΗΛΑΖΟΥΝ ΠΙΝΟΥΝ ΚΑΦΕ? ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΙΕΙ ΑΚΟΜΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΤΗΣ ΦΕΡΩ ΕΚΝΕΥΡΙΣΜΟ ΑΛΛΑ ΛΙΓΟΥΡΕΥΟΜΑΙ ΕΝΑ ΓΑΛΛΙΚΟ ΜΕ ΓΕΥΣΗ ΒΑΝΙΛΙΑ..ΓΙΑΜΙ..

MAGYΚAL ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΔΩ!!ΑΛΛΩΣΤΕ ΚΑΙ ΓΩ ΜΠΑΙΝΩ ΚΑΙ ΣΕ ΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΚΕΙ Η ΚΑΤΡΙΝΑ!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΑ ΟΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kat mou ego tin taizo kathe 4 ores kai to vradi opote 3ipnisi tin taizo ama den 3ipnisi kai apokimitho kai ego mpori na perasoun kai 6 ores i kakourga i mana den 3ipna :o:shock: eseis trote pio syxna logo ixterou e?

koritsia exo thema me to plisimo tis kopelias meta ta kakakia to thema einai oti mou ta kanei meta to fagito kai otan tin pleno moy vgazi to gala logo tou oti den exeis xonepsi akomi ti na tis kano?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ.ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕΕΕΕΕΕΕΕ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΑΦΗΣΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ .ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΗΡΘΑΜΕ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΡΥΘΜΟΥΣ ΜΑΣ.ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΩ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΛΙΓΟ ΜΑΖΙ ΣΑΣ.ΕΙΜΑΙ ΠΙΑ ΜΙΑ ΜΑΜΑ ΜΕ ΤΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :o:o:o ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ. :lol::lol::lol: ΘΑ ΣΑΣ ΑΦΗΣΩ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΒΡΩ ΧΡΟΝΟ ΘΑ ΞΑΝΑΜΠΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stagona kalos irthes pali ante na brite kai eseis ton rithmo sas eisai empiri mama tha boithisi ayto omos fantazome tha einai kai diskolo me ta alla dyo paidakia ante kali dynami sou euxome kai otan mporis na mas les ta nea sou ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MIRIA μετα το φαγητο κρατα τη περισσοτερο στο ρεψιμο κ μετα αλλαζε την..ισως να μην εχει ρευτει και καθως ειναι φαγωμενη βγαζει γουλιτσες...

αυριο εχουμε επετειο γαμου..2 χρονια! θα παρω τηλ τον παπα που μας παντρεψε να τον ρωτησω ποτε να παμε για ευχουλα..κανονικα 27/10 40ντιζω...μακαρι ναχει καλο καιρο..

κοριτσια αρχισε να με κοιταει στα ματια..παρακολουθει τα παντα τωρα...μεγαλωσε γρηγορα μου φαινεται!! ειμαι πολυ κουκουβαγια-μανα λεμε!!

barbie τελεια η κουκλιτσα σου..μεγαλωνει γρηγορα το καλο μου!!

ανλου μια κ πηρατε την ευχουλα να ευχηθω καλες βολτες!! αχ με ξελιγωσες με κανελονια βραδιατικα...παω για επιδρομη στο ψυγειο!

φιλακια στις πατουσιτσες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ.ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕΕΕΕΕΕΕΕ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΑΦΗΣΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ .ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΗΡΘΑΜΕ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΡΥΘΜΟΥΣ ΜΑΣ.ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΩ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΛΙΓΟ ΜΑΖΙ ΣΑΣ.ΕΙΜΑΙ ΠΙΑ ΜΙΑ ΜΑΜΑ ΜΕ ΤΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :o:o:o ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ. :lol::lol::lol: ΘΑ ΣΑΣ ΑΦΗΣΩ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΒΡΩ ΧΡΟΝΟ ΘΑ ΞΑΝΑΜΠΩ.

καλως μας ηρθατε! κουραγιοοοοο μανα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου από ότι βλέπετε 2 το βράδυ και ακόμα να κοιμηθώ!

Μόλις τάισα και την έβαλα για ύπνο! Τώρα αποστηρώνω μπουκάλια και σύνεργα θηλασμού και μετά πάω για ύπνο για να ξυπνήσω σε 2 ώρες πάλι για να αρμέξω!

Σταγονίτσα μου καλώς γυρίσατε και πάλι σπίτι σας ως πενταμελής πλέον οικογένεια! Άντε καλά σαράντα και σε εσάς κοριτσάκι!

Κατ μπορείς να πιεις καφεδάκι! Όταν ήμουν στο μαιευτήριο πέρασε μια διατροφολόγος και μας είπε ότι μπορούμε να πίνουμε καφεδάκι και να τρώμε γλυκάκι αμέσως μετά αφού θηλάσουμε! Έτσι μέχρι τον επόμενο θηλασμό έχει περάσει η επείρια! Οπότε άντε φτιάξε ένα καφεδάκι και απόλαυσέ το! Α και μόνο ή γαλλικό ή ελληνικό!

Καληνύχτα κοριτσάκια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...