Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια χριστουγεννων 2009!!!Νο 6!!!!!!!!


Recommended Posts

κοριτσια γεια σας

πολυ ερημια σημερα που χαθηκατε ολες;ειδατε καλο καιρο και το ριξατε στις βολτες;

εμεις σημερα εχουμε τον Γιωργο με πυρετο,συνηλθε ο ενας και αρχισε ο αλλος,ολοι με την σειρα τι να κανουμε,παντως απο οτι ειδα ολα τα μωρακια τα ιδια γουστα εχουν μπεμπελιλη και gummy bear,ο δικος μου μονο που ακουει μουσικη κουναει τον κολαρακο του και εχει πολυ πλακα,και ο δικος μου ετοιμαζεται για το 8ο δοντακι σημερα ολη μερα με μια ωρα υπνο και μεσα στην γκρινια

πατσυ περαστικα στην νεφελιτσα σου,βρηκες τιποτα απο δουλεια;

κατερινακι φανταζομαι τρεξιμο που θα κανεις με την ζουζου,πολυ νωρις περπατησε παντως ειναι η μονη που περπαταει νομιζω απο ολα τα μωρα μας,και εγω ακομα δεν πηρα ασφαλειες για τα ντουλαπια αν και εχω λιγες και τα υπολοιπα τα δεσαμε,υπαρχουν και εσωτερικες για οσες δεν ξερουν και δεν φαινονται απ εξω

βικακι ειναι καλυτερα ο Αντωνακης σου;

ευακι και σοφακι που χαθηκατε,ουτε και μσν δεν σας πετυχα να τα πουμε

πολλα φιλια σε ολες τις μανουλες και στα πατουσακια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα κοριτσάκια,

που εξαφανιστήκατε όλες καλέ? Ελπίζω να είστε καλά...

Κατερινάκι πως είναι ο Γιώργος? Τί έγινε με τις επαναληπτικές εξετάσεις του Δημητράκη που έλεγες ότι θα κάνατε μετά την αντιβίωση? Για το αυγό που ρώτησες, εγώ δίνω στην Μαρία εδώ και μια εβδομάδα, μόνο τον κρόκο όμως, η παιδίατρος είπε μετά τον χρόνο θα τρώει και το ασπράδι. Το βράζω μόνο 5 λεπτά (τόσο είπε η παιδίατρος για να είναι μελάτο - μπλιάξ!), πάλι καλά που το τρώει η καημενούλα, της βάζω και πάρα πολύ λίγο αλατάκι για να νοστιμίζει.

Βικάκι κάθε φορά μου ανοίγεις την όρεξη με τα φαγητά που αναφέρεις! Τί κάνει ο Αντωνάκης? Πως πάει το συναχάκι και ο βήχας?

Πάτσυ περαστικά στην Νεφελίτσα...δεν φαντάζομαι να "κόλλησε" και το μωρό ε?

Αγγελική μου να 'ξερες πόσο σε καταλαβαίνω...τί μπούφλες και κλωτσίδια τρώω κάθε βράδυ από την μικρή μου, δεν λέγεται!!! Κι εμείς την παίρνουμε στο κρεβάτι μας ακόμα όταν ξυπνήσει μέσα στη νύχτα γιατί αλλιώς δεν ξανακοιμάται.

Εμείς είμαστε πολύ τηλεορασάκηδες...η τιβι είναι ανοιχτή όλη τη μέρα ακόμα κι αν δεν παρακολουθούμε τίποτα, η Μαρία τρελαίνεται για τις διαφημίσεις, χορεύει και χαίρεται με τα πάντα, κάνει και φιγούρες με τα χεράκια...έχει πολύ πλάκα έτσι όπως λικνίζεται και το φχαριστιέται! Κατά τα άλλα, όλη μέρα μπούρου-μπούρου λέει τα δικά της, κάνει και μερικά βηματάκια μόνη της (έπεσε κιόλας αλλά δεν πτοήθηκε) αλλά όχι συνέχεια, ούτε κάθε μέρα γιατί είναι και λίγο τεμπελούλα. Κάθε μέρα κάνει και κάτι καινούριο και μας ξετρελαίνει!

Σε λιγότερο από ένα μήνα θα χρονίσουμε...απίστευτο μου φαίνεται! Πέρσυ τέτοιον καιρό βάζαμε στοιχήματα για την ημερομηνία της γέννησής της, η μαμά μου κι εγώ πέσαμε μέσα που λέγαμε μέχρι 10 Δεκεμβρίου (τελικά γεννήθηκε στις 9) παρόλο που ο γιατρός μου είχε δώσει ΠΗΤ μέχρι τις 23 Δεκεμβρίου. Και τώρα κανονίζουμε τί θα κάνουμε στο πρώτο μας πάρτυ γενεθλίων...

Άσχετο, προχθές είμασταν στα Jumbo και την ώρα που περίμενα στο ταμείο ήρθε και στάθηκε δίπλα μου ο Θοδωρής Ζαγοράκης με το κοριτσάκι του, είναι θεόκοντος και πάρα πολύ αδύνατος, στην τηλεόραση φαίνεται πολύ πιο ψηλός και νταβραντισμένος...καμία σχέση!

Καλό σαββατοκύριακο κοριτσάκια μου!!!

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ?ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ,ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ..ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ Η ΓΩΓΩ ΔΕΝ ΗΤΑΝ?ΕΙΔΕΣ ΠΟΣΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ?ΚΑΛΑ Η ΜΑΡΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΗΣ ΤΩΡΑ..ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ..ΔΕΝ ΗΣΥΧΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΘΟΛΟΥ,Ε?Ο ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ?ΠΑΤΣΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΝΕΦΕΛΙΤΣΑ..ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΝΑΧΙ ΤΗΣ?ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ,Ε?ΒΙΚΥ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΣΟΥ?ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ?ΒΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΩΡΑΙΕΣ ΙΔΕΕΣ ΔΙΝΕΙΣ ΓΙΑ ΤΑ ΦΑΓΗΤΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΣΑΛΙΑ ΜΑΣ ΤΡΕΧΟΥΝ..ΚΑΝGOΟRAKI ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΘΑ ΤΡΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΑΠΟ ΠΙΣΩ,Ε?ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΑΣ ΠΟΥ ΠΕΡΠΑΗΣΕ,ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!ΠΑΣΧΑΛΑΚΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΠΕΙΝΟΥΣΕ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ..ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ?ΠΑΛΙ ΔΥΣΚΟΛΕΥΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΞΑΝΑΠΑΡΕΙ Ο ΥΠΝΟΣ?ΧΑΜΙΛΟΒΛΕΠΟΥΣΑ ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙΣ,ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ?ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΤΣΙ..ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ..ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΥΚΟΛΟ..ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΟΜΜΑΤΙΑ..ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΠΕΡΣΤΙΚΑ ΣΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΜΑΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μανουλες!τι κανετε;

οντως χαθηκατε,εγω μπηκα κ χθες κ σας διαβασα αλλα δε σας εγραψα,γιατι ημουν απο τις 7 το πρωι ορθια κ νυσταζα πολυ.με ταλαιπωρησε κ ο αντωνακης μεχρι να κοιμηθει κ απλα χαζεψα λιγο κ το εκλεισα.

ειναι καλυτερα ευτυχως αλλα ο βηχας ακομα παραμενει κ του δινω απο χθες σιροπακι.προχθες ειχε ξυπνησει μεσα στη νυχτα απο βηχα κ δε κοιμοταν με τιποτα κ τον πηραμε στο κρεβατι μας.ημουν κ πρωινη στη δουλεια,εν τω μεταξυ κολησα κ εγω κλασικα κ οταν ξυπνησα ενιωθα οτι παω για εκτελεση.

σημερα πηγαμε το απογευμα στο μικρολιμανο για ενα καφεδακι κ ηταν πολυ ωραια,ειχαμε κ μερες να παμε βολτιτσα απλα ειχε λιγο ψυχρουλα.ο αντρας μου ειναι νυχτα στη δουλεια κ ειμαι μονη μου.δημητρουλα μου κ νασια σας ανοιξα την ορεξη ε; :D:D:D ολοι αυτο μου λενε,κ παλιοτερα για ενα διαστημα ειχα κολησει κ ελεγα καθε φορα τι ετρωγα κ ολες αυτο μου ελεγαν!τωρα παντως ψηνω μια πιτσουλα με πεστο κ μοτσαρελα πολυ πολυ νοστιμη!απο το μαρκετ φυσικα,οχι δικη μου ετσι; :))

κοριτσια κ εμενα με χτυπαει συνεχεια ο αντωνης,με εκνευριζει αφανταστα αυτο εκεινη τη στιγμη,η πεταει πραγματα συνεχεια κατω,καλα αυτο δε με νοιαζει οσο το οτι χτυπαει κ ολο λεω μη.αλλα εγω τα λεω εγω τα ακουω.. [smilie=boxing.gif] επισης ολο του αρεσει να τον κραταμε να περπαταει κ αρχισε να στεκεται κ μονος του για λιγο.

πολλα φιλακια κοριτσια μου,παω να φαω κ νανι!!καληνυχτα σε ολες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου!

Τι κανετε;

Εγω αρχιζω και ανεβαινω σιγα σιγα ψυχολογικα.

Ο μικρος λιγο μας παιδευει με τα δοντια,ολα μαζι τα βγαζει τωρα και εχει λιγο γκρινια καθε βραδυ.

Εμενα παντως τρελαινεται με το mazoo and the zoo!!!

Βηματακια κανει κανονικα οπου μπορει να πιατει ομως και αλλιως εφτει στα γονατα και μπουσουλαει!

Αυτο το παιδι στα γεραματα θυμηθηκε να μπουσουλησει :lol::lol:

Νασια εγω γεννησα 5 Δεκεμβρη.

Για παρτυ δεν με κοβω γιατι οικονομικα ειμαστε πολυ χαλια και μαλλον θα φωναξω τον νονο και τα πεθερικα μου το απογευμα για κερασμα και τουρτα.

Στον Μιχαλη μου ειχα κανει κανονικο παρτυ αλλα αλλες εποχες τοτε...

Κατερινακι περαστικα σας και παλι.

Δυστυχως ετσι ειναι ο ενας κολλαει τον αλλον.

Βικακι πως ειστε εσυ και ο Αντωνακης;

Του περασε η ωτιτιδα;

Δεν θυμαμαι αλλα κοριτσια μου.

Ευχομαι να στε καλα ολες!

Φιλακια σε ολες :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες μου

καλε που είστε όλες ούτε το καλοκαίρι τέτοια ερημια.

Εμεις καλά είμαστε σας έβαλα και φωτο πρόσφατες στην ομάδα

Τα φιλια μου σε όλες και μη χανόσαστε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια που εισται το κλεισαμε το μαγαζι;

εμεις τα ιδια,χθες τα επαιξα ολη μερα ο Αντωνης δουλευε και ημουν μονη μου,ο Γιωργος να ψηνεται στον πυρετο μεχρι 39,9 εφτασε και να ανεβαζει και καθε 4ωρο,και ο Δημητρης τα δικα του και ολη μερα ετρεχα και δεν εφτανα,σημερα τον πηγαμε στο γιατρο και εχει αμυγδαλιτιδα και μας εδωσε αντιβιωση,και ευτυχως ειναι πολυ καλυτερα,κατα τα αλλα τα ιδια,την τεταρτη να ξαναπαρουμε ουρα για να κανουμε ξανα καλλιεργεια και να δουμε τι θα γινει

Νασια μου στην αρχη παντα μονο τον κροκο δινουμε και στον χρονο ολοκληρο,εγω δεν του ξεκινησα ακομη ειπαμε να τελειωσει την αντιβιωση και μετα,γιατι λες μπλιαξ ωραιοτατο ειναι μελατο

πολλα φιλια σε ολες και μη χανεστε εε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου .Τι κανετε?Διαβασα λιγο τα νεα σας.Οσα μπορεσα.Χαθηκα λιγο αλλα δεν προλαβαινω τωρα με τη δουλεια.Την κυριακη ημουν παλι εφορευτικη στις εκλογες και κουραστηκα πολυ..Εμεις καλα ειμαστε ο Νικολακης στεκεται μονος του και πιανοντας τα επιπλα κανει καποια βηματακια και εχθες χωρις να το καταλαβει αρχισε να μπουσουλαει..Σημερα το απογευμα εχουμε παιδιατρο.Βικακι ,Πατσυ και Κατερινακι περαστικα στα μωρακια σας..Κοριτσακια παω να κανω φαγητο γιατι σημερα παω μεσημερι στη δουλεια ..Φιλια πολλα σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλες!

χαθηκαμε καλεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τι κανετε;;;;

εμεις εχουμε πολυ πλακα!ολο μιλαει και θελει να σηκωνεται και να στεκεται!πολυ λιγο τον ενδιαφερειι να μπουσουλαει!αν και το κανει κια υτο οταν θελει να παει καπου να πιαστει για να σηκωθει!

κατα τ'αλλα τα ξυπνηματα εχουν λιγοστεψει και γινονται σε πιο νορμαλι ωες (5-6 το πρωι)

αυτα κουκλιτσες μου!

βικακι πως ειναι ο αντων ακης;;;

πολλα φιλακια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κουκλες!!!τι κάνετε?Έχω πάλι να μπώ πολυ καιρό!!!

μεγαλώσαμε ρε κορίτσια!πω..πω....

σαν χθες μου φαινόταν που λέγαμε όλες για τις εγκυμοσύνες μας!

Βικακι τη συνήθεια του φαγητού δεν την έκοψες ακόμα ε?χαχαχα.....μμμ..πείνασα με την πίτσα!

Χρύσα μου σε έπερνα τηλ αλλα δεν ήσουν μαλλον σπίτι?γιατι είσαι down πουλί μου?

Κορίτσια περαστηκά για τα μικρούλια σας!!!!Είναι δύσκολο οταν αρρωσταίνουν αλλα ευτυχώς εμάς μας έσωσε ο νεφελοποιητής! Βάζεις έναν ορό μέσα και τον βγάζει σαν σύννεφο , υσχωρεί καλύτερα στα ιχμόρια για να καθαρήσει.

Εμείς μπουσουλάμε ακόμα και βαριόμαστε να κάνουμε βήματα οταν μας κρατάνε!

Λέμε λίγες λεξούλες αλλα 2,3 μόνο.

Θα ήθελα να μηλίσουμε όλες μαζί καμια μέρα σε κανα chat.Αν θέλετε κανονίστετο για βραδυ να μπούμε να τα πούμε....

sorry που χάθηκα αλλα μήδεν χρόνος ρε κορίτσια....τώρα μπήκα αφού κοιμήθηκε! πολλά φιλιά μου λέιψατε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερημιά.....Το πάμε για κλείσιμο το μαγαζάκι μας?

Εγώ ξεκίνησα δουλειά γιαυτό και χάθηκα. Πηγαίνω τα πρωινά 8-12 και σε 2 εβδομάδες ξεκινάω κανονικό 8ωρο...

Η Μαρκέλλα απτόητη ξυπνάει 1 εκατομύριο φορές τις νύχτες κι εγώ κομμάτια...

Ουφ...

Δημητρούλα τι κουκλιτσα που έγινε η μικρή!!! Πολλά φιλάκια να της δώσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας, κορίτσια! Όλες έχουμε εξαφανιστεί... Πριν από 1 χρονο λέγαμε για τις κοιλίτσες μας... και τώρα ετοιμαζόμαστε για τα πρώτα μας γεννέθλια!

Ελπίζω να είστε όλες καλά... Φιλιά στα ζουζούνια σας....

dimi150, με βλέπω να απευθύνομαι σε ειδικό. Δεν την παλεύω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μανουλες!

τωρα μπορεσα να μπω κ η ωρα ειναι 12.30...δεν προλαβαινω καθολου..δεν ειχα κ πριν ελευθερο χρονο αλλα τωρα με την καθε ευκαιρια που εχω διαβαζω λιγο την γλωσσα που με δυσκολευει κ πολυ κιολας κ γι αυτο χανομαι!

Κατερινα μου καλυτερα σημερα? θα προσπαθησω αν τα καταφερω αυριο το πρωι μηπως μπω μσν κ τα πουμε λιγο...

Μαγδα τι δουλεια κανεις εκει? για μεταπτυχιακο δεν ειχες παει? το τελειωσες? εχω μπερδευτει...

κ εμενα ετσι ξυπναει ακομα ρε Μαγδουλα...αστα...να δω πως θα τα καταφερεις να λειπεις 8ωρο...εχεις κανει τραπεζα γαλακτος?

εμεις σταθερα απο κουβεντες ενα σωρο καθε μερα...πιανεται συνεχεια κ κανει την κινηση να σηκωθει ορθιος,απο μπουσουλημα ομως οχι δεν θελει.δοντια τιποτα ακομα κ μπαινουμε στον 10ο σε λιγες μερες....κ απο εχτες εχει διαροια κ ειπε η γιατρος μπορει να ειναι απο τα δοντακια του..πολυ εχει ταλαιπωρηθει το καημενακι...

κοριτσια μου παω να ξαπλωσω ειμαι πολυ κουρασμενη...

τα φιλια μου σε ολες!....καληνυχτα... :x:x:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια μου!

ειχα δυο μερες να μπω κ περιμενα οτι θα διαβαζα πιο πολλα νεα σας..χανομαστε σιγα σιγα μου φαινεται..

εμεις ειμαστε πολυ καλυτερα,κ εγω κ ο αντωνακης κ η ζωη συνεχιζεται με το συνηθισμενο μας προγραμμα.δουλεια,σπιτι,καμια βολτιτσα οποτε υπαρχει χρονος.χθες βραδυ βγηκαμε μετα τη που σχολασα,με τους νονους μας κ πηγαμε κ φαγαμε κρεπες κ μακαροναδες,ωραια ηταν απλα με το ρολοι στο χερι να γυρισουμε να ετοιμασουμε τα παιδακια μας για υπνο.

κατερινακι μου περαστικα στον γιωργακη σου,ειναι καλυτερα τωρα;

δημητρουλα η κορουλα σου εχει αλλαξει παρα πολυ!!ολοκληρο κοριτσακι φαινεται στη φωτο,ειναι μια γλυκα!οσο για το τσατ εχουμε πολυ καιρο να μπουμε κ εμεις δεν εχουμε κ πολυ χρονο πλεον κ εγω προσωπικα τα λεω πιο συχνα με τη μουρλοπατσυ,τη λεμονιδου κ το σοφακι απο το φεισμπουκ.

περασε ο καιρος κ εμενα σημερα γινεται 11 μηνων ο αντρακος μου,σε ενα μηνα χρονιζει,απιστευτο μου φαινεται.του αρεσει να τον περπαταμε,να στεκετι μονος κ να χτυπαει παλαμακια κ ολο χορευει!μου λειπει πολυ ομως τωρα που δεν ειμαι συνεχεια σπιτι κ ολο νοσταλγω τη χρονια που περασε.

α πασχαλια μου σχετικα με τη δημοσιευση μου στο φεισμπουκ που ρωτησες τι εγινε,μωρε δε κοιμοταν ο αντωνακης κ του φωναξα κ μετα ενιωθα τις κλασικες τυψεις...

αυτα κοριτσακια μου κ απο μενα..ισως τα πουμε κ το βραδακι!φιλια σε ολες κ καλο απογευμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλες!

Τι μου κανετε;

Ερημιες οντως..

Εμεις καλα εδω στο τρεξιμο.

Σταματημο δεν εχουν αυτα τα μωρα πια...

Δημητρα εμεις μιλησαμε απο το τηλ!μας ελειψες!

Βικακι ειδες πως περασε ο καιρος!

Εσεις εχετε γενεθλεια 17 Δεκεμβρη κι εμεις γιορτη!

Σοφακι ειδα χτες που μιλουσες με το πορνιδιο και ρωτουσες για την διαρροια αλλα εκεινη την ωρα μαγειρευα και γιαυτο χαθηκα.

Ναι συμβαινει σε καποια παιδιακια να κανουν διαρροια με τα δοντια οπως και πυρετο ακομα και συναχακι οποτε μην αγχωνεσαι.

Ευχομαι να ναι καλα ο Βασιλης σου!

Κατερινακι μου φανταζομαι πως ησουνα!

Τωρα ειναι καλυτερα ο Γιωργος;

Ολια μου πως πας με τη δουλεια;

Κι μενα περπαυταει οπου μπορει να πιαστει και αν δεν εχει επιπλα μπουσουλαει μεχρι το επομενο και ξαναηκωνεται!

Πασχαλακι αντε σιγα σιγα ευχομαι να κοψει το νυχτερινο ξυπνημα.

Ρε κοριτσια η Γιωτα παλι χαθηκε...οπως και πολλες αλλες δηλαδη.

Αυτα απο μας!

Παω να φαω σουβλακια που φερε ο αντρας μου!

Πατσυ εσυ φαε καμια σαλατα ε; :lol::lol::lol::lol:

Φιλακια σε ολες! :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?ΧΑΘΗΚΑΜΕ ΛΙΓΟ,Ε?ΑΧ ΒΙΚΑΚΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ,ΚΡΕΠΕΣ ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΟΝΑΔΕΣ.........ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΟΥ!!!ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΤΡΩΩ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ!!ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΣΟΥ?ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ?LEMONAKI ΞΥΠΝΑΕΙ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΣΟΥ ΤΟ ΒΡΑΔΥ?ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΑΠΕΛΠΙΣΤΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΠΑΜΕ..ΔΕΝ ΚΑΘΕΤΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ,ΣΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΕΧΕΙ ΒΡΕΙ ΚΟΛΠΟ ΚΑΙ ΛΙΚΝΙΖΕΤΑΙ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΣΗΚΩΝΕΤΑΙ ΟΡΘΙΟΣ,ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΡΙΛΑΞ..ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΟΤΙ ΞΥΠΝΑΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ,ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΣΒΟΥΡΕΣ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΣΗΚΩΝΕΤΑΙ..ΤΙ ΝΑ ΠΩ?ΕΤΣΙ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?ΦΙΡΦΙΡΙΚΟ ΜΟΥ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙΣ..ΟΤΑΝ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΛΑ ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙΣ..ΟΛΙΑ ΠΩΣ ΠΑΕΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ?ΧΑΜΙΛΟΒΛΕΠΟΥΣΑ,ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΠΑΡΕΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΠΟ ΚΑΤΩ,ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΚΑΤΙ ΠΟΥ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΣΠΑΣΑΙ ΛΙΓΟ..ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΤΙ ΑΣΧΕΤΟ..ΠΟΤΕ ΛΕΤΕ ΝΕ ΣΤΟΛΙΣΤΕ?ΕΓΩ ΕΛΕΓΑ ΤΕΛΗ ΝΟΕΜΒΡΗ ΝΑ ΣΤΟΛΙΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ ΚΑΙ Η ΨΗΧΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΡΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ..ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΚΑΛΥΜΑΤΑ ΚΑΙ ΚΑΡΕ ΚΑΙ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΑΛΛΑΞΩ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΚΑΙ ΔΙΑΘΕΣΗ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΜΕΛΑΓΧΟΛΙΑ ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ...ΦΙΛΑΚΙΑ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ..ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες γεια σας

σας ευχαριστω ολες για το ενδιαφερον σας,ο Γιωργακης μου πηρε αντιβιωση και συνηλθε και ειναι μια χαρα,αυριο θα παει και σχολειο,πηραμε και ουρα απο τον Δημητρακη και αυριο θα βγουν τα αποτελεσματα,μακαρι να ειναι αρνητικα να μην ταλαιπωρηται αλλο το καημενουλι μου

βικακι μου να χαιρεσαι τον Αντωνακη σου,σε ενα μηνα χρονιζει πως περασε ετσι ο καιρος χαμπαρι δεν πηραμε

σοφακι μου και εγω δεν προλαβα να μπω καθολου μσν,ελπιζω να τα πουμε καποια στιγμη,πως παει το διαβασμα;πως ειναι ο βασιλακης συνεχιζει η διαρροια πιθανως να ειναι τα δοντακια του

και μενα ο δικος μου συνεχεια ορθιος θελει να ειναι και σηκωνεται στο τραπεζι και γυρναει γυρω γυρω,χορευει και χτυπαει παλαμακια και συνεχεια λογακια λεει,τρελα ειναι απο εδω και περα θα δουμε πολλα απο τα βλασταρια μας

αυτα απο μενα πολλα φιλια σε ολες καλο βραδυ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια,καλημερα!!!!

χαθηκα γιατι ειχε ερθει η αδερφη μου και οταν μας επετρεπε ο καιρος πηγαιναμε βολτουλες,γραφω ολη την ωρα προσκλητηρια,ετοιμαζομαστε οικογενειακως για ναυπλιο και δεν ειχαμε ιντερνετ 2 μερες....

δεν εχω διαβασει νεα σας....ελπιζω να ειστε ολες καλα!!!!!!

εμενα μετα απο 19 μηνες μου ηρθε περιοδος,χωρις πονους αλλα με πολυυυυυυυυ αιμα....η μικρη καλα!!!!!λεει διαφορα τρελα,οποτε θελει γαλα ερχεται και μου βγαζει τη μπλουζα,κανει βηματακια απο επιπλο σε επιπλο και τωρα πια τρωει κομματαρες!!!!

αυτα!!!!

φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γκρούσι μου ακόμα θηλάζεις ε?αχ πόσο μου έλειψε ο θηλασμός! :roll:

Ρε κορίτσια νιώθω πτώμα...σήμερα είχα πολλά νεύρα....

Το Σαββατο θα πάμε άγκιστρο και το περιμενω πως και πως!Το μονο που με ανγχώνει είναι οτι για ένα βράδυ θα μείνει η μικρη μου στα πεθερικά μου .Την προσέχουν πολύ και ξερουν και τα χούγια της , απλα εγώ έχω τύψεις που θα φύγω και δεν θα την παρω μαζί μου.

Εχει αρχίσει να ζωηρεύει πολυ και ξεσηκώνουμε το σπίτι να αλλάξουμε μεριά στο γραφείο, υπνοδωμάτιο κλπ. Τουλάχιστον να είμαστε ποιο χαλαροί απο τέτοια.

Θα ήθελα να σας ρωτήσω και κάτι. Με τα παιδιά πως περνάτε την ημέρα σας? τι κάνετε?παίζετε? πατε συννέχεια βόλτες? πως παίζετε?

πολλά φιλιά τα λέμε απο αύριο παλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα...

Λιγα τα νέα μας βλέπω!

Είπα να σας πω και εγώ ένα γειά...

Εμείς καλά είμαστε. Γρινιάζει λίγο, αλλά την παλεύω (ή μήπως όχι? χαχα)

Φιλιά πολλά σε σας κ τα ζουζούνια σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεια σας

η καλλιεργεια και η γενικη ουρων ειναι αρνητικες και ειμαι πολυ χαρουμενη,σε ενα μηνα ομως πρεπει να επαναλαβουμε και βλεπουμε παλι,κατα τα αλλα τα ιδια

dimi150 ακομα δεν ειδες τιποτα απο εδω και περα τα μωρακια μας θα ειναι σαν σβουρες,δεν ειναι μονο το δικο σου ολα ετσι ειναι,κι οταν αρχισουν να περπατανε εκει να δεις τρεξιμο θα εισαι συνεχεια απο πισω,μεγεια και τα καινουργια σου,και εγω πρεπει καποια στιγμη να αλλαξω την κουρτινα του σαλονιου γιατι τα ζιζανια μου την εσκισαν

dimitra23 η δικια μου μερα παντως ειναι ενα χαμος,οσο μπορω παιζω με τον δημητρη,συνεχεια κατω στα πατωματα ειναι παιζουμε με μπαλες με παιχνιδια,τον παιζουν και τα παιδια αρκετα ευτυχως,σηκωνεται παντου και τον κυνηγαω και λιγο περπατουρα,και οταν μπορουμε παμε και καμια βολτιτσα,να μην εχεις καθολου τυψεις που θα την αφησεις,δεν παθαινει τιποτα κοιτα να χαλαρωσεις και να περασεις καλα

ευακι μου αρχιζεις τις ετοιμασιες σιγα σιγα ε γιαυτο σε χασαμε,αυτο το νυφικο ποτε θα το δουμε;;

δεν θυμαμαι τιποτα αλλο πολλα φιλια σε ολες καλο βραδυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koριτσακια γεια σας και απο μενα..αυτες τις μερες τρεχω γενικως..σημερα πηγα δουλεια και τωρα το βραδυ ειχαμε συναντηση προσωπικου και γυρισα πριν απο λιγο.Σημερα ηρθε και μια κυρια γνωστη της μαμας μου για να τον κραταει τις ωρες που λειπω..Δεν γινεται αλλιως .Δεν υπαρχει αλλη λυση ..Σοφακι απο οτι καταλαβα θα φυγετε τελικα?Ελπιζω ολα να πανε καλα ...

Δημητρουλα μεγαλωσε η ζουζουνα σου..

Μαγδα και συ ξεκινησες δουλεια?Αχ με τις δουλειες δεν εχουμε και πολυ χρονο να τα λεμε...

Κατερινακι μια χαρα οι εξετασεις σας..Εμας η παιδιατρος μας εβαλε να κανουμε προληπτικα γενικη ουρων και καλλιεργεια..Το ζουζουνι μου ειναι 11500 κιλα και 82 ποντους ...Μεγαλωσε ...

Χρυσα βρηκες δουλεια?

Κοριτσακια καληνυχτα και φιλακια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε μανουλες;;;χαθηκαμε καλε!

εμεις ολα καλα σημερα γιναμε και 11 μηνων!!!!!!!!!!!!

Να ευχηθω στη Σοφια ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!!!να τα χιλιασεις κουκλα μου!!!!!!!!!1

πωπω αναπολω τις παλιες καλες εποχες που με τις κοιλιτσες μας τσαταραμε για ωρες!!!!!!!!

και ειδικα προς το τελος που ειχαμε κατι πονακια και νομιζαμε πως γενναμε συνεχεια! :lol:

Μου χετε λειψει σκατουλες!

φιλακια πολλα!καλο βραδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...