Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια χριστουγεννων 2009!!!Νο 6!!!!!!!!


Recommended Posts

κοριτσια,σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες!!!!!καλα περασαμε κι εμεις.μονο ο κουμπαρος μας ηρθε επισκεψη γιατι το σπιτι δεν ειναι ετοιμο και δεν μπορουσαμε να δεχτουμε πολλες επισκεψεις.εφερε και ωραια ρουχαλακια για τη μπουμπου!!!!! ;)

λοιπον,η μικρη μου εχει να ενεργηθει απο τη πεμπτη....ο παιδιατρος λεει να της βαλω υποθετο γλυκερινης και να της δινω πολλα φρουτα και λαχανικα....βασικα,αυτα της δινω αλλα μαλλον το εντερακι της ειναι τεμπελικο.....μα να μη μοιασει καθολου στη μαμα της και τον μπαμπα της αυτο το κοριτσι..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας φιλες μου!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΕΧΤΕΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΙΟΡΤΑΖΑΝ ΤΑ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΑ Κ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΕΧΕΤΕ ΠΟΥ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ!

εγω μολις γυρισα απο οδοντιατρο κ ειμαι ακομα μουδιασμενη απο την ενεση...άουτς!

Κατερινα μου δεν πειραζει αγαπη που δεν βγηκες..αυτοι χανουν!!

χαθηκα λιγο κ απο μσν αλλα 2 μερες τωρα φυσαει εναν αερα απιστευτο κ βρεχει τρομερα κ καθε τρεις κ λιγο κοβεται ρευμα χαλανε τα καναλια ολα κοβεται το ιντερνετ ετσι ειμαστε καθε χειμωνα...

ουτε εμενα εχει βγαλει ακομα κανενα δοντακι...μην αγχωνεσαι Ματινα μου..μπορει να ειστε λιγο πιο μεγαλοι εσεις αλλα αν σε παρηγορει εγω στο λεω...

Ευακο εγω τα υποθετα γλυκερινης δυστυχως τα εχω χρησιμοποιησει πολλες φορες γιατι παντα ειχε προβλημα κ πριν μπει στις στερεες ακομα...δεν ειναι κ οτι καλυτερο παλεψε το με ακτινιδια,αχλαδια κ μπολικο κολοκυθι!εγω αυτο προσπαθω να κανω συνεχεια.

ζουζουνες επιδη ρωτησατε για το κεικ δεν ειναι συνταγη που ειδα καπου απλα φτιαχνω κανονικα την ζυμη για το κεικ απλα την κανω λιιιιγο πιο σφηχτη κ κατω στο ταψι στρωνω ροδελες μια στρωση μηλο κ μια μπανανα κ μετα ριχνω την ζυμη κ ψηνω...το κανω χρονια μας αρεσει να εχει φρουτα αλλα να ξερετε αν το κανετε οτι ενω δειχνει να εχει φουσκωσει αρκετα μεσα στον φουρνο οταν το βγαλετε λογω της υγρασιας που κραταει η μπανανα ξεφουσκωνει λιγο κ η ζυμη ειναι σαν να κραταει λιγο αλλα δεν κραταει ειναι απο την μπανανα που γινεται αυτο...ειναι πολυ νοστιμο παντως να ξερετε!

σας αφηνω για την ωρα! φιλακια πολλα σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σοφακι μου,για σημερα το γλιτωσαμε το υποθετακι!!!!! :D:D:D

τα καταφερε τελικα μετα απο αρκετη προσπαθεια!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: ελπιζω να παει καλα απο δω και περα.... :?

ωραιο το κεικ!!!!!!λεω να το κανω!!!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαι μόνη μου στο σπίτι...έβαλα ένα ποτό και ακούω Πάριο!!!!!!!

Ούτε θυμάμαι πόσο καιρό έχω να το κάνω αυτό!!!!!! Καλά και ο Πάριος.....ΘΕΟΣ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ελάτε σας περιμένω!!!!!

Ο άντρας μου ανέλαβε την μικρή απόψε οπότε θα του δώσω να καταλάβει! Θα κάνω πάρτυ, θα ξαναθυμηθώ τα φοιτητικά μου χρόνια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου γεια σας

πολλα κεφια βλεπω,Νασια ερχομαι και εγω για το παρτυ που ελεγες να τα πιουμε παρεα :lol:

Ματινα μου χρονια πολλα αν και λιγο καθυστερημενα να σε χαιρεται η οικογενεια σου,πολλα φιλια

ευακο μου την καημενουλα τη μικρουλα σου,ειναι πολυ ζορικη αυτη η κατασταση παντως μιλαω εκ πειρας μακαρι να μην σας ξανατυχει κατι τετοιο

βικακι ενδιαφερον το κοτοπουλακι σου θα το δοκιμασω αλλα με μανιταρια γιατι μου αρεσουν πολυ

σοφακι μου πολυ φαντασια εχεις παντως για το master chef εισαι!!!!

αυτα τα ολιγα απο μενα πολλα φιλια σε ολες μακιααααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλησπερα!

οπως παντα με τις μεγαλες ωρες εγω!

θα σας γραψω γρηγορα γιατι ειμαι πρωινη αυριο κ λεω να ξαπλωσω.βασικα ο αντωνακης μου ξυπνησε παλι χθες 1 η ωρα κ κοιμηθηκε 3.30.θυμαστε που σας ειπα οτι κατι τον ενοχλουσε ενω επινε γαλα;ε τον πηγαμε παιδιατρο γιατι ηταν ετσι κ αλλιως να παμε κ εχει ωτιτιδα παλι.αλλα δε μπορω να καταλαβω,ολη μερα ειναι καλα,μονο το βραδυ τον πιανει;να δω κ αποψε τι θα γινει,παντως εχει κ συναχακι κ χθες αυτο τον ενοχλουσε κ δε μπορουσε να ανασανει το γλυκουλι μου κ γι'αυτο ξυπναγε.ολα μαζι βασικα κ το αυτι δηλαδη.μας εδωσα αντιβιωση κ θα τη ξεκινησω αυριο γιατι αποψε ειχαμε αργα ραντεβου οποτε φαρμακεια ηταν κλειστα.

νασια μου κ εγω το ειχα κανει αυτο ενα βραδυ,νομιζω σας το ειχα πει,ηταν μια εβδομαδα πριν παω δουλεια κ τα επινα αλλα ειχα κ τον μπιλακο παρες κ το μωρο κοιμοταν. :D κ μαλιστα εσπασα κ το ποτηρι τελικα κ εγιναν ολα χαλια!

κοριτσακια μου παω για νανιτο κ αυριο θα τα ξαναπουμε!

τα φιλια μου σε ολες σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μανουλιτσες γεια σας και απο μενα.Εγω κουραστηκα πολυ την κυριακη στις εκλογες και μπορει να παω και αυτη την κυριακη..Ο Νικολας μου ειναι μια χαρα..Αυριο το πρωι θα ερθει ο παππους του να τον κρατησει και ανησυχωλιγο αλλα δεν γινεται αλλιως..

Χρονια πολλα σε ολα ταμωρακια και τις μανουλες που γιορταζαν εχθες..

Νασια πιες και καν α ποτηρακι και γιαμας...

Κατερινακι δεν πειραζει που δεν βγηκες ..Εμενα ο γαμπρος μου και νονος του Νικολακη εβαλε για δημοτικος συμβουλος και βγηκε..

Κοριτσακια δεν θυμαμαι να σχολιασω κατι αλλο...

Φιλακια πολλα ..Καληνυχτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας.χρονια πολλα μαναδες κ μωρα.εγω δεν μπαινω γιατι δεν ειμαι στα καλ μου.με εχει πιασει παλι αρρωστοφοβια κ ολο νομιζω οτι εχω τα χειροτερα οπως παντα γιαυτο δεν μπαινω.μην σας χαλαω.σας σκεφτομαι ομως κ βιβα λα φρανς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου!

Ευχαριστω ολες για τις ευχες και παλι!

Εγω δεν ειμαι στα πολυ καλα μου τελευταια γιαυτο εχω χαθει..

Εχω βαρεθει τα ιδια και τα ιδια...

Τεσπα μια φαση ειναι θα περασει κι αυτο...

Βικακι περαστικα μωρε για τον Αντωνακη σου.

Ευα εγω εβαζα τετοια υποθετα στον Μιχαλη γιατι ειχε καποια στιγμη προβλημα αλλα επανηλθε παλι καλα!

Κατερινακι ο Δημητρακης καλα ε;

Και μενα οτι και να τρωμε ζηλευει κι ας εχει μολις φαει!

Ε σε λιγο καιρο θα μπορουν να τρωνε και απο τα δικα μας.

Εμεις εσκασε και το 5ο δοντακι πανω επιτελους.

Πολυ ταλαιπωρια αυτα τα δοντια..

Ματινα μην αγχωνεσαι κι εμενα ο Μιχαλης αργουσε πολυ στα δοντια.

8 μηνων ειχε βγαλει το πρωτο και 10 το δευτερο αλλα μετα τα βγαζε 2 2 και 3 μαζι μην σου πω.

Δεν θυμαμαι αλλα κοριτσια μου.

Σας φιλω ολες και σας σκεφτομαι κι ας μην γραφω.

Καλημερα σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα...

Χρονια πολλά σε μαμάδες, μπαμπάδες κ μωράκια......

Ευχαριστώ πολύ κ για τις ευχές σας.

Απο χθες το απογευμα είμαι στην μαμά μου, οπότε είμαι χαλαρή. Αποφάσισα να περάσω ΟΛΕΣ τις συνταγες που έχω σε ηλεκτρονική μορφή. 8-)

Εμεις σε ένα μήνα βγάλαμε 4 δοντάκια! τους 2 κάτω κοπτήρες και τους 2 πάνω κυνόδοντες Πολύ γκρίνια.....

Άσχετο, βλέπουν καθόλου τηλεόραση τα μωράκια σας? Εμένα εχει κολλήσει μόνο με το "Σαλαμάγια Σαλαμά" της μπεμπέ λιλή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΖΟΥΖΟΥΝΕΣ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΕΣΤΡΩΣΑ ΜΙΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ!ΕΥΤΥΧΩΣ Η ΜΙΚΡΗ ΕΙΧΕ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΝΑΜΕ ΜΕ ΗΡΕΜΙΑ!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!Ο ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΣΟΥ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ?

ΒΙΚΑΚΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ ΣΟΥ!ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΛΟΚΑΙΡΟΣ ΑΥΤΟΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΡΠΑΖΟΥΝ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ!

ΣΟΦΑΚΙ ΚΑΙ ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΜΕ ΠΑΡΗΓΟΡΕΙΤΑΙ ΜΕ ΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ!ΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΛΕΕΙ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ!ΗΜΑΡΤΟΝ.

ΝΑΣΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΡΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΣΠΑΣΟΥΜΕ ΟΛΑ!ΧΑΧΑΧΑ...

ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΣΤΑ ΝΤΑΟΥΝ ΣΑΣ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝ!!!ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΞΕΧΑΣΑ,ΕΓΩ ΤΗΣ ΒΑΖΩ ΤΟ DVD ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ,ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΕ ΛΙΛΗ ΚΤΛ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΜΙΣΩ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΥΠΕΡΕΝΤΑΣΗ!ΓΕΝΙΚΑ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ ΠΟΛΥ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ!ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΓΕΛΙΟ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΑΛΛΑ ΓΕΛΑΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΤΑΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΚΑΛΑ..ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΙΟΡΤΑΖΑΝ ΚΑΙ ΣΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙΑ ΜΑΣ..ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΩ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΗΜΟΥΝ ΕΝΑ ΠΤΩΜΑ..ΕΚΑΝΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ,ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΤΟΝ ΘΑΝΟ ΠΟΥ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΗ ΜΕΡΑ,ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΦΤΑΝΕΙ Η ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΒΛΑΚΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΨΑΧΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΦΑΣΑΡΙΑ!ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΟΥ ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΠΑΡΑ ΠΙΣΩ..ΤΙ ΝΑ ΠΩ,ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ..ANYWAY DEN EIMAI KAI ΠΟΛΥ ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΩ ΑΛΛΟ..ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανούλες,

αχ Δημητρούλα πόσο σε καταλαβαίνω.....η Μαρία με έχει ξετινάξει αυτές τις μέρες! Όσο για τον άντρα μου...τί να πώ, κουράζεται κι αυτός αλλά μάλλον πιστεύει ότι κουράζεται ΜΟΝΟ αυτός!

Το πάρτι μου εχθές ήταν ωραίο αλλά κράτησε λίγο γιατί ο άντρας μου που είχε πάρει την μικρή στη μάνα του γύρισε γρήγορα πίσω...η Μαρία άρχισε να ζωηρεύει πολύ και η "καλή" μου πεθερούλα (μην ξεράσω) βαριέται να την νταντεύει. Λες και το παιδί είναι γλάστρα, μόνο για να καμαρώνονται στους πελάτες του μαγαζιού, και μόλις τελειώσει η δουλειά τους την στέλνουν πακέτο πίσω.

Κοριτσάκια μου είμαι πτώμα, σέρνομαι στην κυριολεξία...πάω για νάνι

Φιλάκια πολλά σε όλες και στα μπεμπάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλες τι κανετε;

εμεις τα ιδια ησυχια,αυριο εχουμε συνευλεση με τα κοριτσια απο το νηπιαγωγειο για να συζητησουμε για τα δωρακια των παιδιων για τα χριστουγεννα και για κατασκευη ημερολογιων,ο Δημητρακης μου σημερα αλλαξε λιγο το προγραμμα του κοιμηθηκε μονο το μεσημερι απο τις 2 ως τις 5μιση ενω κοιμοταν και το πρωι,λεω να του δωσω αυγο σιγα σιγα ποιες δωσατε;

βικακι μου πως ειναι ο Αντωνακης σου σημερα;περαστικα του

αγγελικη ο δικος μου δεν βλεπει πολυ τηλεοραση μονο οταν δειχνει το παριζακι,και την μπεμπε λιλη και παιδικα τραγουδακια αλλιως δεν τον πολυνοιαζει,εχει αλλα ενδιαφεροντα οπως να ανακατευει συρταρια και ντουλαπια το ζιζανι

εβαλα και τρεις φωτο στην ομαδα καινουργιες αυτα απο μενα και μην πεφτετε παλι εεε σας θελω αισιοδοξες πολλα φιλια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια μου!

μολις εφαγα κατι πολυ ωραιες πιπεριες φλωρινης με γεμιση απο φετα ριγανη κ παρμεζανα.σας εχω πρηξει τωρα τελευταια με τα φαγητα,καλα παντα ελεγα για φαγητα αλλα για ενα διαστημα το ειχα κοψει! :))

ο αντωνακης μου ειναι συναχωμενος κ εχει κ λιγο βηχα,κατερινακι μου σε ευχαριστω που ρωτησες!απλα κανει ανησυχο υπνο κ εχω δυο βραδια να κοιμηθω καλα,φυσικα κ ο αντρας μου.

εμενα εχει πορωση με τον γκαμυ μπεαρ κ τα χορευει κιολας τα τραγουδακια του κ χτυπαει παλαμακια.

δημητρουλα μου κ νασια μου υπομονη,ολες ετσι κουραζομαστε,φανταστειτε κ εμας που δουλευουμε,εχω ζησει κ τις δυο φασεις κ πιστευω η δικια μας ειναι πιο χειροτερη. ;) οποτε σκεφτειτε οτι υπαρχουν κ χειροτερα! :))

κοριτσακια μου σας αφηνω γιατι λεω να παω να κοιμηθω,πολλα φιλια σε ολες σας κ στα μωρακια σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ.ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΑΡΤ ΤΑΙΜ Η ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ.ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΑ ΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΜΑΣ.Ο ΘΕΟΣ ΒΟΗΘΟΣ.Η ΝΕΦΕΛΗ ΠΗΓΕ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΤΕΣ Κ ΟΟΟΟΟΟΟΟ ΑΠΙΣΤΕΥΟ ΑΛΛΑ ΓΥΡΙΣΕ ΑΡΡΩΣΤΗ.ΧΑΧΑ.ΠΩΣ ΚΙ ΕΤΣΙ.ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ ΘΑ ΛΕΜΕ ΠΩΣ ΗΤΑΝ Η ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Κ ΘΑ ΛΕΕΙ ΚΑΛΑ ΗΤΑΝ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΝΑΜΕ ΠΟΤΕ ΜΑΘΗΜΑ.ΟΛΟ ΣΠΙΤΙ ΗΜΟΥΝ Η ΣΕ ΓΙΑΤΡΟΥΣ.ΧΑΧΑ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΠΕΣΕ Ο ΠΥΡΕΤΟΣ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΣΥΝΑΧΙ Κ ΠΟΛΥ ΒΗΧΑ.ΑΣ ΕΛΠΙΣΩ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ.ΑΧ ΑΥΤΟΣ ΜΕ ΦΙΛΑΕΙ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΜΕ ΤΙΣ ΩΡΕΣ.ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ.ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΓΛΥΚΟΣ Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ.ΕΡΩΤΑΣ...ΑΧ ΑΝΤΡΕΣ.ΑΠΟ ΜΩΡΑ ΜΑΣ ΚΑΝΟΤΥΝ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΑΝ ΧΑΖΕΣ ΓΙ ΑΥΤΟΥΣ.Κ Η ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΒΗΧΕΙ ΠΟΛΥ.ΚΡΙΜΑ ΜΩΡΕ.ΑΝΤΕ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΑΠΟ ΜΑΣ ΤΟΥΣ ΑΡΡΩΣΤΑΙΡΗΔΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καληνυχτα !!!! ελπιζω νακοιμαστε ολες και να ξεκουραζεστε....εμεις παλι ξενυχταμε :roll::roll:

παμε για το 8 δοντι :mrgreen::mrgreen::mrgreen: τωρα βλεπουμε λακη παπαδοπουλο και χτυπαμε παλαμακια!!!!ΣΚΛΗΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα....

Διαβάζω τα μηνύματά σας κ βλέπω ότι δεν είμαι μόνο εγώ στα down μου. Απο την Τρίτη είμαι στα γονίδια. Η μαμά μου τα έχει παίξει στην κυριολεξία με την κλαούνα της Φαίδρας! Πολύ δύσκολο παιδί, ζωή να'χει!!!

Και εμένα δεν βλέπει πολύ τηλεόραση. Ευτυχώς και εγώ προτιμάω το ραδιοφωνο, οπότε δεν έχει μάθει. Μόνο όταν ακούσει το "Σαλαμάγια σαλαμά" στήνεται και χαζεύει. Χορεύει κιολας κ πεθαίνω στα γέλια!!!

Μέσα σε ένα μήνα βγάλαμε 4 δόντια. Καταλαβαίνετε γκρίνια...

Τώρα κοιμόμαστε στο ίδιο δωμάτιο κ δεν θέλει με τίποτα το πάρκο της. Θέλει να κοιμάται μαζί μου στο κρεβάτι. Και κοιμάται και άγαρμπα... 2 βράδυα δεν εχω κλείσει μάτι από τις κλοτσιές και το άγχος μήπως πέσει από το κρεβάτι. :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο εμας!

ο Μακης μου παιρνει τον πρωινο υπνακο του.

καλα ειμαστε τα ξυπνηματα συνεχιζουν...εχω παρατηρησει ξυπναει στις 6 ωρες απο τοτε που θα κοιμηθει-με λιγες εξαιρεσεις-και τελικα εχω πεισθει πως ειναι απο πεινα αφου αδειαζει το μπιμπερο.Βεβαια παντα μετα δυσκολευεται να ξανακοιμηθει...αλλα ο κακομοιρης τωρα πια δεν παιζει..προσπαθει απλα δεν τον παιρνει ο υπνος.

Πατσυ μου που χαθηκες βρε ψυχη;;;περαστικα στο Νεφελακι.

Χρονια πολλα να πω κι εγω καθυστερημενα σε οσες γιορταζαν ή ειχαν καποιον που γιορταζε!

ο μικρος μου θελει να ναι συνεχεια ορθιος...μπουσουλαει κιολας αλλα ολο πιανεται να σηκωθει..μου φαινεται θα περπατησουεμε γρηγορα...και μετα ποιος μας πιανει!!!!!!!!1

φιλακια σε ολες!

Χρυσουλινι να προσεχεις φιλια στην κοιλιτσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλίτσες!

Μην είστε καλέ ολες τόσο down. Καλά λέει το Βικάκι τι να πούμε και εμείς που δουλεύουμε, αν και νομίζω ξεφεύγουμε και λιγάκι...

Περαστικά στον Αντωνάκη και στην Νεφέλη.

Εμείς είμαστε μια χαρά, περπατάμε πλέον σε όλο το σπίτι, έχει πολύ πλάκα έτσι που πηγαίνει με τα χεράκια ανοιχτά, πάμε βέβαια λιγο βάρκα γιαλό αλλά τα καταφέρνουμε.

Και εγώ δεν θέλω να βλέπει τηλερόραση απο τώρα αλλά τα σαββατοκύριακα το πρωί που έχει τα παιδικά τραγουδάκια τα βλέπουμε για να καταφέρω να την ταίσω κιολας. Κολλάει πιο πολύ με τη βεβε λιλλυ, τον gammy bear και τα τραγούδια για τα χρώματα.

Αυτά κοριτσακια σας αφήνω να πάμε με τον άντρα μου να πάρουμε απο το ΙΚΕΑ αυτά για τα συρτάρια και τα ντουλάπια γιατι δεν αφήνει τόποτε που να μην το πιασουν τα χεράκια της.

Φιλια σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...