Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια χριστουγεννων 2009!!!Νο 6!!!!!!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΧΘΕΣ ΗΜΑΣΤΑΝ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΓΚΡΙΝΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΞΥΠΝΟΥΣΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟ ΑΤΙΜΟ..ΜΟΛΙΣ ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΗΣΥΧΑΣΕ..ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΞΥΠΝΗΣΕ ΗΡΘΑ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΟΥ,ΜΕ ΧΑΙΔΕΥΕ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΦΙΛΟΥΣΕ!!ΤΙ ΩΡΑΙΟ ΠΡΑΓΜΑ..ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΖΩΗΡΟΣ..ΧΘΕΣ ΚΟΥΤΟΥΛΗΣΑΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΑΛΛΑ ΕΥΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΚΑΡΟΥΜΠΑΛΟ..

ΕΥΑΚΙΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ?ΞΑΝΑΕΚΑΝΕ ΕΜΕΤΟ?ΟΤΑΝ ΧΤΥΠΑΝΕ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΒΑΖΕΙΣ ΧΑΡΤΟΣΑΚΟΥΛΑ ΜΕ ΝΕΡΟ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΤΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΡΟΥΜΠΑΛΟ,ΒΕΒΑΙΑ ΚΛΑΙΝΕ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ..

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ?ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ?ΕΠΕΣΕ Ο ΠΥΡΕΤΟΣ Η ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ?ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ,ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ..

ΠΑΣΧΑΛΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ Η ΜΟΝΗ ΠΟΥ ΦΤΑΝΕΙΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ,ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ..ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΑΝΤΡΑ ΠΟΥ ΠΟΛΥ ΣΠΑΝΙΕΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΤΟΥ,ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΑΦΗΝΕΙ ΛΙΓΟ Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΟΥ ΗΣΥΧΟ ΔΗΛ,ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ..ΠΑΛΕΥΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ..

ΒΙΚΑΚΙ ΤΟΥ ΛΕΙΠΕΙΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΑΚΗ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΣΤΑ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΑ..ΘΑ ΣΥΝΗΘΗΣΕΙ,ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ?ΕΙΝΑΙ Η ΑΡΧΗ,ΓΙ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ..ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ..

ΟΛΙΑ ΠΩΣ ΠΑΕΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ?ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ..ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΤΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΟΠΟΤΕ ΕΙΣΑΙ ΟΚ.

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΑΛΛΟ,ΚΛΑΙΕΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα σας!

χθες ετρεχα και δεν προλαβα να μπω...

ειχα παει με μια φιλη μου στην γυναικολογο να την δει...και της ειπα για αυτην την παραξενη περιοδο που μου ειχε ερθει...και μου ειπε να με δει...λοιπον...τελικα δεν ηταν περιοδος...και ουτε προκειται να δω ακομα περιοδο...το ενδομητριο ειναι υπερβολικα λεπτο....οποτε ηταν απλως μια ψευτοπεριοδος... :D:D:D τι τελεια!!!11μηνες χωρις περιοδο...και αν υπολογισουμε και αυτους της εγκυμοσυνης μιλαμε 20 μηνες :P:P:P και ακομα θα περιμενω πολυ :lol::lol::lol:

και δεν μου πηρε και καθολου λεφτα :P

κατα τα αλλα ο ταλιμπαν ειναι παλι κρυομενος...με βηχα και μυξα :o:(:x ο μικρος προς το παρον ειναι καλα :)

δεν εχω αλλα νεα...

ευακι ελπιζω να ειναι καλα η μικρη..

κατερινακι περαστικα στον δημητρακη...

φιλιααααααααα :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σας ευχαριστω ολες για το ενγιαφερον σας για τον δημητρακη,σημερα ειναι τελειως απυρετος και το βραδυ κοιμηθηκε σερι και περιμενω τα αποτελεσματα το απογευμα,η γιατρος μας που ειδε την γενικη ουρων μας ειπε οως αποκλειεται να εχει ουρολοιμωξη,το μικροβιο φαινεται μονο στην καλλιεργεια,αντε να δουμε χθες ειδα και επαθα ολη μερα για να του μαζεψω ουρα

ευακι μου ειναι καλα η μικρη;;αφου το εφαγε το αυγο σφιχτο ακομα καλυτερα οι παιδιατροι λενε σφιχτο για να αποφυγουμε σαλμονελα αλλα εγω και στα μεγαλα που δοκιμασα σφιχτο δεν το ετρωγαν και τους το βραζω 4 λεπτα

δημητρα μηπως βγαζει δοντακια και ηταν ανυσηχος;

γιωτου περαστικα και στον ταλιμπανακο σου

ολια μεγεια το νεο σου λουκ,πως παει η δουλεια σου;

σοφακι καλα τα γεμιστα;;ο βασιλακης εκανε χαρες στον θειο του;;

δεν θυμαμαι κατι αλλο να σχολιασω φιλια σε ολες τα λεμε παλι μετα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια μου!

Ευχαριστω ολες για τις ευχες αλλα τελικα δεν εκατσε η δουλεια...

Πηγα κανονικα 3 μερες και δεν με ξαναπηρε τηλ γιατι με επερνε να μου πει τι ωρα να κατεβω..

Τον πηρα εγω δυο φορες στο μαγαζι αλλα ολο ελειπε και ειπα στην αλλη την κοπελα να με παρει οταν ερθει αλλα...

Τα πηρα ασχημα!

Τι ειμαι κανενα κοριτσακι να με παιζει;

Αμα δεν σου αρεσω κυριε πες το ξεκαθαρα..

Τεσπα να μην σας πριζω.

Βλεπω ολες καλα ειστε εκτος τον Δημητρακη μας.

Κατερινα ευχομαι περαστικα.

Σιγουρα οσο μικρο και να ναι η ουρολοιμωξη δεν παυει να σε ανησυχει.

Παλιοκλοτα Πατσυ σε πηρα τηλ χωρις να το χω δει εδω οτι το γραφες αλλα δεν το σηκωνεις;

Που γυρνας ε;

Σοφακι μου αμα φυγεις δεν θα μας ξεχασεις ε;

Ευχομαι να πανε ολα καλα κοπελα μου οτι κι αν αποφασισετε.

Κοριτσια δεν θυμαμαι αλλα.

Σας αφηνω γιατι αυτος ο μικρος με τραβαει το παντελονι.

Αμαν πια αυτη του η εξαρτηση.

Θελει να με ακουμπαει παντα κι οχι απλα να με βλεπει.

Ουφ...

Τα φιλια μου σε ολες!

Σας σκεφτομαι κι ας μην μπαινω πια τοσο συχνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου τελικα η επαναληψη δυστυχως βγηκε θετικη και αρχισαμε θεραπεια με αντιβιωση,ενω ειναι πολυ καλα δεν ξανακανε πυρετο και ειναι μια χαρα κεφατος τι να πω μακαρι να το ξεπερασουμε συντομα και την επομενη φορα να ειναι καθαρος,ειμαι πολυ χαλια

ολια μου ο νικολας σου που ειχε ουρολοιμωξη πως ηταν;ηταν κεφατος; ειχε ορεξη για φαγητο;τι συμπτωματα ειχε;

χρυσα μου,μην χαλιεσαι μωρε δεν φερονται ετσι οι επαγγελματιες,θα βρεις κατι αλλο μην αγχωνεσαι

που εισται ολες εξαφανισμενες σημερα;;;;

φιλια απο μενα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας μανουλίτσες,

η Μαρία έχει απίστευτη γκρίνια ειδικά τα 2-3 τελευταία βράδια (πιστεύω ότι παιδεύεται πάρα πολύ με τα δοντάκια της - τα δύο επάνω είναι πολύ φουσκωμένα εδώ και καιρό και δεν λένε να σκάσουν για να ηρεμήσει το μωρό) και είχα κοιμηθεί ελάχιστα... Πήγα στην μαμά μου, της είπα να κρατήσει την μικρή και έπεσα για ύπνο...ξύπνησα στις 7 το απόγευμα, τόσο χάλια ήμουν!

Ωχ κορίτσια ξύπνησε η ζουζούνα μου και κλαίει...ΠΑΛΙ! Πάω...

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου!τι κανετε;

εγω μολις κοιμησα τον αγοραρο μου κ τωρα καθομαι λιγο γιατι απο το πρωι ολο δουλειες κ εξω για κατι δωρακια.το απογευμα εχουμε ενα παρτακι,κλεινει τα δυο το αγορακι μιας φιλης μας κ αυριο θα παω να δω ενα μωρακι που σαραντησε παλι αγορακι,συναδελφου μου.

χθες ειχαμε το τραπεζι οπως σας ειχα γραψει,καλα περασαμε κ εκανα κ μια συνταγη με κοτοπουλο που δεν ειχα ξανακανει κ τρελαθηκαμε ολοι.ωραια περασαμε.

εν τω μεταξυ διαβασα χθες βραδυ τα νεα σας πολυ γρηγορα κ τωρα δε θυμαμαι να σχολιασω.α βασικα θυμηθηκα σχετικα με την ουρολοιμωξη του δημητρακη.μωρε κατερινακι μου τελικα εχει ε;σημερα ειναι καλυτερα το αγορακι σου;περαστικα ευχομαι κ γρηγορα να ειναι!

χρυσα μου εμεις τα ειπαμε κ στο φεισμπουκ!τα φιλια μου σου στελνω φιλη μου κ αντε να ερθετε αθηνα κ εσεις να τα πουμε κ απο κοντα παλι!!

νασια μου γκρινια ε;εμενα γενικα εχει λιγο ηρεμησει αυτες τις μερες,εχει γκρινιτσα καποιες φορες αλλα φυσιολογικη θα ελεγα..α εν τω μεταξυ πριν μου εκανε κακα κ εκανε παρα πολλα κ λερωθηκαν φανελακια,παντελονακι φορμας,το σελτεδακι που τον βαζω να τον αλλαξω ακομα κ τα καλτσακια του!ελεος!

σημερα εχει τελεια μερα κ ηθελα να κατσουμε για καφε αλλα επειδη εψαχνα ενα παντελονι να παρω κ φαγαμε πολυ ωρα στο να βρουμε να παρκαρουμε κοντευε η ωρα να φαει ο αντωνακης κ ετσι εμεινα με την ορεξη.

αυτα κοριτσακια μου κ απο μενα θα τα πουμε παλι!χαθηκατε σημερα!τα φιλια μου σε ολες σας!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα φιλες μου..Δεν εχω υπολογιστη και δανειστηκα ενα μικρο λαπτοκακι απο την ανηψια μου.Ο δικος μαςταπαιξε τελειως .Αυριο ειμαι εφορευτικη επιτροπη και πρεπει να ξυπνησω απο τις 500 για να παω στο χωριο.Και δεν θελω καθολου..

Κατερινακι μην στενοχωριεσαι για την ουρολοιμωξη.Εμενα πρωτοεπαθε τριων μηνων .Πηγαμε στο νοσοκομειο για να του δωσουν ενδοφλεβια αγωγη και μειναμε εφτα μερες.Απο τοτε ξαναπαθε αλλη μια φορα και του δινω χημειοπροφυλαξη καθε βραδυ.Αυτο με τη χημειοπροφυλαξη το αποφασισαμε με τη γιατρο μου γιατι απο το νοσοκομειο δεν εκαναν και πολλα.Θα του δινω μεχρι να γινει ενος .Μετα θα δουμε.Εγω του εκανα και δυο φορες υπερηχο αλλα δεν εδειξε κατι,.Εμενα οταν επαθε ουρολοιμωξη δεν ανεβασε πυρετο.Το μοναδικο συμπτωμα ηταν οτι δεν ετρωγε.Εσενα ο Δημητρακης τρωει?Μεχρι στιγμης μετην χημειοπροφυλαξη δεν ξαναπαθε.Καθε μηνα κανουμε μια γενικη ουρων και αυτο που βγαινει σχεδον σε καθε εξεταση ειναι οτι το πεχα του ειναι αλκαλικο ενω κανονικα πρεπει να ειναι οξινο.Η παιδιατρος παντως μου ειπε οτι αρκετα αγορακια παθαινουν αλλα μετα το χρονο σταματαει.ΕΛπιζω ο Δημητρακης να ειναι καλυτερα τωρα..

Βικακι εγω προς το παρον δουλευω μονο πρωι ..

Καλα Χρυσα αυτος με τη δουλεια πολυ βλακας.Ειναι δυνατον να μη σε παρει τηλεφωνο?

Κοριτσια δεν θυμαμαι να σχολιασω κατι αλλο ..Φιλακια καληνυχτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εεεεεεεε!!! Πού είστε χαμένες όλες?

Έχετε πέσει σε βαθειά περισυλλογή λόγω εκλογών? :-p

Εδώ έχουμε πολύ χιόνι και κρύο. Καλύτερα όμως από συννεφιά και βροχή ;) Δεν παραπονιέμαι. Μ'αρέσει το χιονάκι, μόνο που για να βγάλω το αυτοκίνητο πρέπει να φτυαρίσω χιόνι και είναι πολύ κουραστικό... Οπότε μου φαίνεται θα πάμε βόλτα με το καροτσάκι εδώ γύρω και θα αφήσω το φτυάρισμα να το ευχαριστηθεί ο καλός μου που έρχεται (επιτέλους!) το βράδυ.

Χτες είχαμε πάει σε ένα φεστιβάλ μουσικής για παιδάκια κι ήταν πολύ ωραία. Η Μαρκέλλα μου φοβήθηκε λίγο στο φλαμένγκο που είχε θόρυβο, αλλά μετά πήρε θάρρος και άρχισε να χορεύει κι αυτή και στο τέλος χτύπαγε και παλαμάκια :ymapplause: Πολύ γέλιο το μωρό μου! Ότι και να δει προσπαθεί να το μιμηθεί :x

Λεμονάκι μου μη σκας με τη δουλειά... Ξέρω, είναι πολύ εκνευριστικό να σου φέρονται μ'αυτόν τον τρόπο αλλά απλά γράψε τους... Μ@λ@κες υπάρχουν πολλοί... Πρόσφατα έφαγα κι εγώ πόρτα σε μια δουλειά με πολύ ύπουλο τρόπο :evil: Από ότι φαίνεται μια χαρά λειτουργεί το 'μεσον' και στη Νορβηγία...Κι όποιος ξαναμιλήσει για διαφάνεια και ιεραρχεία θα τον βρίσω ..στα ελληνικά :-p

Δε βαριέσαι...τα παιδάκια μας να είναι καλά κι εμείς για να τα προσέχουμε κι όλα τα άλλα έρχονται δεύτερα πλεόν...

Όλια εσένα βρηκανε για εφορευτική? Που έχεις μωρό παιδί? Δε μπορούσες να το αποφύγεις? Πολύ ταλαιπωρία...

Κατερινάκι μη μου αγχώνεσαι. Μια χαρά θα ειναι ο μικρός. Δεν είναι τίποτα αυτά... Εμείς θα στα λέμε? Οι πρωτομάνες? :-p Εσύ τα ξέρεις καλύτερα ;) Περαστικά κι αγύριστα!

Γιωτού κι εγώ τίποτα από περίοδο ακόμη. Κι όσο συνεχίζει η μικρή να θηλάζει μ'αυτούς τους ρυθμούς, δε βλέπω να μου έρχεται... Το καλό της υπόθεσης είναι ότι τρώω διπλές μερίδες και σκίζομαι στα γλυκά και συνεχίζω να αδυνατίζω! 8-)

Η εγγυούλα μας τι κάνει? :-*

Βικάκι καλή όρεξη :-p δε μπορεί...όλο και κάτι θα μασουλάς :lol:

Φιλιά κούκλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας φιλες μου!

μπηκα να διαβασω τα νεα σας γρηγορα γιατι ο μικρος ειναι πολυ απαιτητικος αντρας κ ειπα να πω κ μια καλησπερα στα γρηγορα!!

Μαγδα μου εχω παει κ εγω σε βραδια φλαμενκγο αλλα για μεγαλα μωρακια!! ;) τελεια ηταν! στειλε λιγο χιονακι κ απο εδω!! ερχεται κ ο καλος σου ε?? με το καλο να τον υποδεχτεις!!

Κατερινακι μπες το βραδυ κ γραψε μας τα νεα σου απο τις εκλογες..πολυ καλη επιτυχια ζουζου!

Πατσυ καπου εγραψες για λακουβα στα γιανεννα ε?? κρατηρας ολοκληρος ειναι αλλα δεν στο λεω για ερθεις να μην τον δεις κ να πεσεις μεσα να ησυχασουμε!! παλιοκλοτα παρδαλη!!

Χρυσακο μην στεναχωριεσαι καλη μου ειναι πολλα αφεντικα ετσι δυστυχως...κατι καλυτερο θα βρεθει που θα παει?? κ μην ξαναπεις οτι μας πριζεις αλλωστε γι αυτο ειμαστε εδω για να λεμε οτι μας απασχολει!

Βικακυ τις προαλλες στο μσν δεν μπορουσα αγαπη λογω Βασιλη..τα ξερεις...

Νασια κ εμενα συνεχεια γκρινια εχει αλλα δοντια πουθενα! κ εγω ολο ετσι λεω δεν μπορει απο τα δοντια θα ειναι αλλα τιποτα στον οριζοντα!

φτιαχνω κ κεικ με μπανανα κ μηλο κ μοσχομυριζει το σπιτακι μας! ελατε κυριες μου κερναω ζεστο ζεστο με καφεδακι!!

παω αγαπες..φιλια σε ολες! :-*:-*:-*:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΣΟΥ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΕ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΦΕΝΤΙΚΑ!ΑΚΟΥΜΕ ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΕΩ ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΑΙΤΗΣΗ ΣΠΟ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΧΡΩΣΤΑΕΙ ΑΚΙΟΜΑ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ!!ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ,ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΔΙΗΜΕΡΟ ΣΤΑ ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ!ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΤΗΝ ΚΡΑΤΗΣΕ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ!!!ΩΡΑΙΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑΜΕ ΛΙΓΑΚΙ!ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΔΟΝΤΙ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ!!!ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειαααααααααααα!!!!!!!!! :D

πως ειστε????εμεις πολλες δουλειες.....εχουμε εργατες ολη μερα..... :( αντε,να τελειωνουμε να παμε ναυπλιο!!!!!!μου ελειψαν οι δικοι μου!!!!!! ;)

σημερα εφτιαξα γλυκακι γιατι αυριο γιορταζει ο αντρας μου!!!του εχω παρει και δωρακια εκπληξη!!!!σημερα ειναι εφορευτικη επιτροπη και τωρα θα του κανω κρεπες!!!!αν προλαβει δηλαδη και δεν τις φαω ολες μεχρι να ερθει!!!!χαχαχα!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

η μικρη μου τρωει μονη της!!!!!πιο πολυ τρωει το πατωμα αλλα αλλιως δεν τρωει τιποτα!!!!! :P:P:P:P αααα,με ταιζει κιολας!!!!!! :lol::lol::lol:

χρυσα,χρονια πολλα στον μιχαλη σου!!!!!!!!!!!!φιλακια!!!!!! :D

πατσυ,γιατι εσβησες τις κλοταρες?????????? :lol::lol::lol:

κατερινακι μου,περαστικα σας!!!!!θα τα πουμε και απο βιντεοκληση εμεις!!!!! ;)

ματινακι,χωρις δοντια δεν πάιζει να μεινει!!!!!μην ανησυχεις!!!!! ;)

μαγδουλα,οποτε σε ξαναπετυχω θελω να μιλησουμε λιγο για τα γαλατα....να μου πεις τι λενε οι νορβηγοι!!!! :)

ολια μου,τι εγινε????ταλαιπωρηθηκες με την επιτροπη?????τον αντρα μου συνεχεια τον φωναζουν...λες και δεν υπαρχουν αλλοι.... :evil::evil::evil:

παω για κρεπες!!!!!

μακιαααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες μου τι κάνετε?

Ματίνα μην ανησυχείς για τα δοντάκια θα βγάλει η μικρή σου, είναι και λίγο κληρονομικό λένε, και εγώ είχα αργήσει να βγάλω.

Α χρόνια σου πολλά και για αύριο να χαίρεσαι τη γιορτή σου!

Κατερίνα περαστικά στο Δημητράκη σου, όλα θα πάνε καλά. Με τις εκλογές πως τα πήγες τι λένε τα αποτελέσματα.

Μαγδα χιόνι ε, θα είναι όλα κουκλίστικα τώρα εκει.

Ευάκι πως πάνε οι ετοιμασίες, να χαίρεσαι και εσύ τον άντρα σου και να είστε πάντα ευτυχισμένοι!

Χρύσα χρόνια πολλά στο Μιχαλάκη σου.

Εμείς κορίτσια πήγαμε κολυμβητήριο χθες και σήμερα.Η μικρή ξετρελάθηκε σίγουρα, εδώ ενθουσιάστηκα εγώ και προσαρμόστηκε αμέσως. Δε φοβήθηκε ούτε όταν βουτήξαμε το κεφαλι μέσα. Μέσα στη βδομάδα θα περάσω και φωτογραφίες να μας θαυμάσετε!

Αυτά τα νεάκια μας.

καλο βράδυ σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες μου γεια

τελικα εχασα για 14 ψηφους αλλα το ηξερα ετσι κι αλλιως,ευα δεν εχει ρουσφετι :lol::lol:

ολια μου,σωπα ρε ο νικολακης σου ο καημενουλης δεν το ηξερα οτι ηταν τοσο μικρος οταν το επαθε πρωτη φορα και περασατε τετοια ταλαιπωρια,ο δημητρης μου τρωει μια χαρα και ειναι πολυ καλα,κεφατος αν δεν εκανε πυρετο δεν θα καταλαβαιναμε τιποτα,τουλαχιστον να το ξεπερασει συντομα ελπιζω,κανατε και κυστογραφημα;

βικακι μου σε ευχαριστω,πως το εκανες το κοτοπουλο;;για πες

ματινακι που εισαι ρε συμπεθερα μου,που χανεσαι;σε ευχαριστω κοπελα μου,μην στεναχωριεσαι θα τα βγαλει μαζεμενα τα δοντια της η κατερινουλα σου

μαγδα μου σε ευχαριστω και σενα,καλα ειναι να λες οτι δεν ειναι τιποτα αλλα οταν σου συμβαινει δεν πα να εχεις και δεκα παιδια σε ποναει,ειναι ψυχοφθορο μωρε

ευακι μου να περασετε καλα αυριο και να χαιρεσαι τον αντρουλη σου θα τα πουμε και μσν αυριο

σοφακι θελω τη συνταγη απο το κεικ,μακαρι να μπορεσουμε να πιουμε κανενα καφεδακι παρεα ,να τα ξαναπουμε και μσν

πολλα φιλια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ?ΤΙ ΤΕΛΕΙΕΣ ,ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΣΑΝ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΕΙΝΑΙ..ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΒΓΑΖΕΙ ΥΓΡΑΣΙΑ ΑΛΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ..ΣΗΜΕΡΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΠΙΑΣΑ ΝΑ ΠΛΥΝΩ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ,ΚΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΤΟ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΟ ΠΛΕΝΕΙ Η ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΑ ΤΟΥ,ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΚΑΝΑ,ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΠΗΚΕ ΝΕΡΟ ΚΑΠΟΥ,ΚΑΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΑΡΧΙΖΕ ΚΑΙ ΤΑ'ΦΤΥΝΕ ΤΟ CD PLAYER,ΔΕΝ ΤΟ΄ΔΩΣΑ ΣΗΜΑΣΙΑ,ΤΟ ΕΚΛΕΙΣΑ..ΜΕΤΑ ΑΡΧΙΖΕ ΚΑΙ ΤΟ ΑLARM ΚΑΙ ΞΕΨΗΧΟΥΣΕ,ΑΡΧΙΖΕ ΚΑΙ Ο ΘΑΝΟΣ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ,ΚΑΙ ΛΕΩ ΑΝΤΕ ΜΕΤΑ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ..ΜΕΤΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΝΑ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΚΑΙ ΞΑΝΑΕΒΑΛΑ ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ,ΔΕΝ ΕΠΑΙΡΝΕ ΜΠΡΟΣ!!!ΕΙΧΕ ΠΑΕΙ ΣΤΙΣ ΕΛΙΕΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ,ΚΑΙ ΛΕΩ ΤΩΡΑ ΠΟΙΟΣ ΤΟΝ ΑΚΟΥΕΙ..ΕΥΤΗΧΩΣ ΗΤΑΝ ΕΔΩ Ο ΑΔΕΛΦΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΕΒΑΛΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΕ ΤΑ ΚΑΛΩΔΙΑ..ΜΕΤΑ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΨΗΦΗΣΕΙ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΤΟΥ,ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΕΠΑΙΡΝΕ ΜΠΡΟΣ..ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΙΠΕ ΚΛΑΣΣΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΒΙΑΖΟΤΑΝ ΚΙ ΟΛΑΣ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΠΑΛΙ Ο ΑΔΕΛΦΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΒΑΛΕ ΜΠΡΟΣ..ΛΕΩ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΝΑ ΤΟ ΕΚΑΜΝΑ..ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ Ο ΘΑΝΟΣ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΑΚΑΘΕΚΤΑ ΤΗΝ ΓΚΡΙΝΑ,ΚΑΙ ΔΟΝΤΙ ΑΛΛΟ ΤΙΠΟΤΑ..ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΚΟΥΡΑΓΙΟ!!

GROUSAKIEINAI POLY TYXEROS O ANTRAS SOY ΠΟΥ Σ'ΕΧΕΙ,ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙ,ΝΑ'ΝΑΙ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ!ΤΙ ΔΩΡΑΚΙΑ ΤΟΝ ΠΗΡΕΣ?ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΛΥΚΑΚΙ.. :(:(

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ?ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ..ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ..

ΟΛΙΑΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΣΕ ΒΑΛΑΝΕ ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ?ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΘΑ ΕΙΣΑΙ,ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ?

ΜΑΤΙΝΑΡΤΗΝ ΑΦΗΝΕΙΣ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΣΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΣΟΥ?ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ..ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ?ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΕΘΕΡΑ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΣ΄ΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ!ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΧΩΡΙΣΕΙ,ΦΑΝΤΑΣΟΥ!ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΩΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΑΦΗΝΑ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ!ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΩ ΠΟΥΘΕΝΑ ΠΑΡΑ ΝΑ ΤΗΣ ΤΟΝ ΑΦΗΣΩ,ΑΣΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗΣ..

ΦΙΡΦΙΡΙΚΟ ΜΟΥΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ?ΠΑΝΤΩΣ ΠΟΛΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΦΑΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΕΙΚ,ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΜΟΥ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ,ΜΕΧΡΙ ΕΔΩ ΜΟΥ ΜΥΡΙΣΕ...ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΗΝ ΣΥΝΤΑΓΗ PLEASE???ΑΧ ΤΙ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΜΕ ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ,ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ..ΜΕΤΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΣΩ ΚΙ ΟΛΑΣ,Ε?

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕΣ?ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΜΑΡΙΑ?ΗΡΕΜΗΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ?ΕΣΥ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΗΚΕΣ?ΚΟΙΜΗΘΗΚΕΣ?

ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΩΡΑ..ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ,ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsakia mou

shmera den douleuw kai kanw o,ti douleies mporw!twra bgainw gia trapezes kai tetoia....o dikos mou exei ki emena polu gkrinia autes tis meres...etoimazei dontaki panw!3upnaei sunexeia thn nuxta kai klaei me ligmous to manari mou!

katerinaki kalutera pou exases bre!twra 8a xeis olo to xrono diko sou(dhladh gia tous antres sou xixi)

euaki ki emena arxise na trwei monos tou!tou bazw kai ligh sterea trofh(dhladh ap to kotopoulo tou ligo,liges xilopites patatoules) alla kuriws trwei to patwma kai to kareklaki tou!

bikaki eisai 8ea stis fotografies sou sto facebook!

filiaaaa se olees tis manoules kai se ola ta mwraaakia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΥΚΛΙΤΣΕς μου καλημεραααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τι κανετε;;;;

εμεις ειμαστε πολυ καλα...ο Μακης μου εχει ηρεμησει.εδω και 2 βραδια κανει μονο ενα κλαματακι γυρω στη 1-1.30 χωρις να τον σηκωσω, ξανακοιμαται μονος του και σηκωνεται 6.30-7 το πρωι!!!!Μακαρι Παναγια μου να κρατησει!!!!!!!!!!!!

Χρυσουλινι πως παει το μπεμπε;;;;

Χρυσα μου μην στεναχωριεσαι γαι τον μ...κα , φαντασου τι συνεργασια θα ειχες αν τελικα απιανες δουλεια εκει...ασε που θα ηταν φοβερη η κουραση με το σιδερο.

Κατερινακι ευχομαι γρηγορα περαστικα στο μικρουλη σου, για τις ψηφους, γραψτους κι εσυ καλυτερα να εισαι πιο πολυ ωρα με τα παιδακια σου!

Σας φιλω ολες

Πατσυ πως παει η μικρη;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας..

εχω πολλες ακεφειες....στην ουσια χωρις συγκεκριμενο λογο....

κατερινακι περαστικα στον δημητρακη σου...

καγκουροκατερινακι να χαιρεσαι την αγγελικουλα σου...

αγγελικη χρονια πολλα πολλα..

ματινακι να σε χαιρομαστε...

μαγδα ετσι και εγω τρωω του σκασμου και χανω :D

φιλιααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κουκλες!

Τι κανετε;

Ευχαριστω οσες ευχηθηκαν για τον Μιχαλη μου!

Να στε κι εσεις καλα!

Ευακι να χαιρεσαι το αντρα σου,Αγγελικη μου κι εσυ να σαι γερη κι οσες οσοι γιορταζουν!

Εμεις ειμασταν στην πεθερα σημερα μιας και γιορταζε και ο πεθερος μου και γυρισαμε πριν λιγο.

Σημερα γιορτζουμε και την απελευθερωση της Μυτιληνης και ειναι αργια εδω.

Αχ κοριτσια σας αφηνω γιατι τσιριζουν οι μικροι θα μπω μετα παλι φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια

ευακι μου να χαιρεσαι τον αντρουλη σου φιλη μου,δεν μπορεσα να μπω καθολου στο μσν σημερα πως περασατε;

κατερινακι να χαιρεσαι την αγγελικουλα σου,να ειναι γερη και ευτυχισμενη

χρυσα μου να χαιρεσαι τον μιχαλακη σου να ειναι γερος,να τον δεις οπως επιθυμεις

αγγελικη χρονια σου πολλα να σε χαιρεται η οικογενεια σου

κοριτσια σας ευχαριστω ολες για τα περαστικα που μου γραψατε,ειναι πολυ καλα παντως δεν εχει καθολου συμπτωματα,το φαγητο του μονο αρχισε να βαριεται,προτιμαει το δικο μας

δημητρουλα κι εσυ πεθεροπληκτη ε;γραψτην εκει που ξερεις μωρε και μην σκας,κοιτα να εισαι καλα με τον αντρα σου και μην της δινεις σημασια

πασχαλια μου μακαρι να συνεχισει ετσι ο μακης σου να κοιμηθητε επιτελους

πολλα φιλια κουκλες παω να δω το νησι!!!!καλο βραδυ φιλιαααααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΥ ΧΡΥΣΑ ΤΟ ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΣΟΥ!ΕΥΑΚΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ!!!ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΣΕΣ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΞΕΧΑΣΕΙ!

ΝΤΙΜΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ!ΚΑΙ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ..

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μανουλες!

να ευχηθω κ εγω στον μιχαλακη της χρυσας,της ευας κ την αγγελικη της κατερινας να ειναι πολυχρονοι κ με υγεια!!να τους χαιρεστε κοριτσια!!ματινακι μου κ εσενα να σε χαιρονται κ να εισαι παντα καλα!

εγω μολις κοιμησα τον αντωνακη μου,μου εκανε λιγα νουμερα μεχρι να κοιμηθει αλλα ευτυχως ξεραθηκε.κατι τον ενοχλουσε γιατι οπως επινε γαλα κ νανουριζοταν πεταγοταν.

κατερινακι μου η συνταγη με το κοτοπουλο ειναι η εξης,εγω πηρα στηθος βασικα αλλα ο καθενας οτι θελει βαζει,μου το εκοψε μπουκιες κ το σωταρα στην αρχη μονο του μετα προσθεσα κρεμμυδακι μετα αφου σωταριστει πολυ ωρα το κοτοπουλο προσθετω 2 κουταλιες μουσταρδα,κρεμα γαλακτος κ το αφηνουμε να βρασει ας πουμε κ να δεσει η σαλτσα.κ τελος εριξα εστραγκον ειναι ενα μυρωδικο σαν τον βασιλικο αν θες βαζεις κ βασιλικο,η αν νομιζεις κατι αλλο που σου αρεσει κ ειναι ετοιμο.ειναι πολυ ευκολο κ νοστιμοτατο.οσο για τις ποσοτητες αναλογα ποσοι θα φανε υπολογιζεις κ με το ματι.

πασχαλια μου μια χαρα που εφτιαξε παλι το προγραμματακι σας,ευχομαι να συνεχισει,μπορει να ηταν φαση σαν εμας κ να σταματησει να ξυπναει.

κατερινακι καποια στιγμη με ειχες ρωτησει πο δουλευω κοντα στη καλιθεα,ειχα ξεχασει να αου απαντησω κ τωρα που θυμηθηκα να σου πω οτι ειναι πολυ κοντα στο saturn ειναι εκει που ειναι το κτηριο που γεμιζουν οι αστυνομικοι βενζινη τα οχηματα τους αν ξερεις.ο αντρας της ματινας θα το ξερει σιγουρα!

λενακι μου σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια για τις φωτο μου,αυτες βασικα τις ανακαλυψα στης μαμας μου τη φωτ.μηχανη κ μου αρεσαν κ εμενα κ τις περασα κ στον υπολογιστη μου.

κοριτσακια μου δε θυμαμαι να σχολιασω κατι αλλο,γιατι συνηθως μπαινω σας διαβαζω αλλα απανταω αλλη στιγμη,οταν κοιμαται ας πουμε το μωρο κ δε θυμαμαι παντα οτι λετε!

οποτε αυτα κ απο μενα,σας καληνυχτω κ να εχουμε ολες μια ηρεμη νυχτα,μανουλες,παιδακια κ μπαμπαδς φυσικα!! :-*:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στη συνταγη ξεχασα να αναφερω μανιταρια που εγω γενικα δε τρελαινομαι αλλα ενταξει τα τρωω κ τα βαζουμε αφου σωταριστει κ το κρεμμυδι πριν τη μουσταρδα να σωταριστουν κ αυτα λιγακι. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας μανούλες,

τώρα κατάφερα να μπω και να διαβάσω τα νέα σας, έλειπα όλο το σαβ/κο στην μαμά μου γιατί ο άντρας μου ήταν απασχολημένος με τις εκλογές και δεν ήθελα να είμαι μόνη μου. Γιόρταζε κι ο νονός της Μαρίας σήμερα και πήγαμε κι εκεί και γυρίσαμε αργά.

Κανγκουράκι χρόνια πολλά στην Αγγελικούλα σου, να την χαίρεστε και να την καμαρώνετε!

Χρύσα πολύχρονος ο Μιχαλάκης σου!

Αγγελική χρόνια πολλά και χρόνια καλά σου εύχομαι!

Ευάκι να χαίρεσαι τον αντρούλη σου!

Ματίνα χρόνια πολλά και σε σένα! Μην αγχώνεσαι για τα δοντάκια, δεν βγάζουν όλα τα μωρά με τους ίδιους ρυθμούς, κάποια αργούν περισσότερο, κι η μικρή μου μόνο δύο έχει.

Βικάκι μας ξελίγωσες με το κοτόπουλο, ήθελα να σε ρωτήσω για την συνταγή αλλά με πρόλαβες, θα την δοκιμάσω σίγουρα.

Κατερινάκι μου δεν πειράζει που έχασες, εσύ να είσαι καλά, έτσι είναι αυτά, δεν μπορούν να κερδίζουν όλοι...τουλάχιστον αυτοί που κερδίζουν τελικά να κάνουν και κάτι. Κι ο Θανάσης δεν βγήκε τελικά αλλά για πρώτη φορά που ασχολήθηκε πήγε ανέλπιστα καλά, τον έφαγαν οι κλίκες, τί να κάνουμε? Δεν πειράζει... Πώς είναι το μωρό?

Δημητρούλα μου, την έκανες την ζημιά ε? Έλα πες την αλήθεια...δεν ήταν τυχαίο ε?????? Χαχαχαχαχα!!!!!!! Σε πειράζω! Όσο για τις πεθερές άστο καλύτερα...είναι μάταιο να περιμένουμε να βάλουνε μυαλό! Ούτε κι εγώ έχω εμπιστοσύνη στην πεθερά μου γιατί κάνει του κεφαλιού της και με "γράφει" κανονικά.

Σοφάκι κι εμείς μεσ'την γκρίνια είμαστε κι από δόντια...μόνο δύο ακόμα!!!!! Νομίζω ότι με τα πάνω δοντάκια θα παιδευτεί πολύ το πουλάκι μου! Άντε να βγούν μπας και ηρεμήσει!

Όλια φαντάζομαι κούραση που θα τράβηξες!

Μάγδα, τρελαίνομαι για χιόνι αλλά εδώ σπάνια χιονίζει, κι όταν χιονίζει το πολύ να κρατήσει μία μέρα.

Κοριτσάκια μου δεν θυμάμαι να σχολιάσω άλλα, έχασα και κάμποσα επεισόδια...

Φιλάκια σε όλες και συγνώμη αν ξέχασα καμία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και Χρόνια πολλά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κατερίνα, να χαίρεσαι την Αγγελικούλα σου , εύχομαι να την καμαρώνεις πάντα και να σε κάνει περήφανη!!!!!!!!!!!

Λεμονάκι και σε σενα εύχομαι να χαίρεσαι τον γλυκό σου Μιχαλάκη!!!!!!!!!!!!! Να είναι πάντα γερός και ευτυχισμένος!!!!!!!!!!

Ματινάκι και Αγγελικούλα χρόνια σας πολλά με υγεία!!!!!!!!! να χαίρεστε τις κούκλες σας!!!!!!!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...