Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια χριστουγεννων 2009!!!Νο 6!!!!!!!!


Recommended Posts

mvarela καλως μας ηρθες...να σου ζησει η κορουλα σου...

εγω εχω δυο γιους και με λενε γιωτα...

ελπιζω να κανουμε καλη παρεουλα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δεν μπορουσα να μην μπω να γραψω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΧΡΥΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ......ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!Χαρηκα παρα παρα πολυ!σου ευχομαι ολοψυχα να πανε ολα καλα και να χεις μια καλη εγκυμοσυνη!!!!!!!!!!αχ τι τελεια νε α ηταν αυτα!η αληθεια ειναι οτι οταν σου ευχηθηκε η Σοφια για τα γενεθλια σου και γω μπερδευτηκα λιγο και νομιζα οτι ησουν εγκυος..ειχε γραψει με το καλο το δευτερο μωρακι κατι τετοιο!!!!!!!!!!!!προφητικη λοιπον!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ συγχατηρτηρια και παλι!

επι τη ευκαρια να σας εξομολογηθω οτι και γω εχω αρχισει να σκεφτομαι για 2ο παιδακι...βασικα με εχει πρηξει ο αντρας μου κανει σαν τρελος...το χω συζητησει και με την Κατερινα στο τσατ...τωρα η Χρυσα με επηρεασε λιγο...βρε μπας και να αρχισω να το σκεφτομαι;;;;χιχι :lol:

οσο για το ενιχυμενο γαλα...δεν επιασε το κολπο...ξυπνησε παλι με καλαματα στις 4...καθε φορα που του φτιαχνω γαλα νιωθω τρυψεις πως κανω εγω λαθος και πρεπει να το κοψω στο παιδι και μετα οταν πινει το γαλα ρε παιδια και ακουω την κοιλια του που γουργουριζει τον λυπαμαι....

αυτα κοριτσακια μου σας φιλω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

χρυσα μου χρυσα μου τελειαααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!ποσο χαρηκα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ειλικρινά μου ρχεται να βάλω τα κλάματα...

έχω γράψει δύο φορές το ίδιο κατεβατό ( μιλάμε για κατεβατό ολόκληρο και το έγραψα ΔΥΟ φορές) και με πετάει έξω!!!!!!!!!!!!! Απαράδεκτο πια!

Δεν ξαναγράφω δεν μπορώ με έχει εκνευρίσει πάρα πολύ αυτή η κατάσταση........

Σας σκέφτομαι όλες, έγραψα για όλες κάτι αλλά.....ελπίζω να είστε όλες καλά.......

Χρυσουλίνι συγχαρητήρια!!!!!! Να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη και με το καλό το αδερφάκι της Βασιλικούλας!

Γιώτα να τα εκατοστήσετε με τον αντρούλη σου και να χαίρεστε τα παιδάκια σας!

mvarela καλωσήρθες στην παρέα μας, είμαι η Νάσια και είμαι από Χαλκιδική, έχω ένα κοριτσάκι που θα γίνει 11 μηνών σε 6 μέρες, γεννήθηκε στις 9-12-09.

Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] Κορίτσια στ'αλήθεια δεν ξέρω τί γίνεται...

Ξαναμπήκα να σας γράψω, ήθελα να απευθυνθώ στην καθεμία ξεχωριστά, έγραψα πάλι και ξανά......με πέταξε έξω!!!!!!!!!! ~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας!!!!! Συγκινούμαι ....

Η Σοφία ήταν όντως προφητική... Σοφάκι μου σε ευχαριστώ!!!!!!!!!

Πασχαλάκι, ξανά σκέψου το .. αφού θέλει και ο άνδρας σου!!!

mvarela Καλώς μας ήρθες!! Να σου ζήσει το μωρό σου!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σας!

χρυσουλινι μου τι ευχαριστα νεα ηταν αυτα!!!!!με το καλο σου ευχομαι κοπελα μου,πω πω μου φαινεται απιστευτο πως περασε ο καιρος κ ηδη καποιες ετοιμαζονται για δευτερο παιδακι!!!ευχομαι να πανε ολα τελεια κ να εχεις μια ηρεμη εγκυμοσυνη!χαρηκα παρα πολυ!!!

σοφακι μου δηλ σχεδον το αποφασισατε να φυγετε;;ισως ειναι για καλο βρε κοπελα μου μην απογοητευεσαι,ειναι μια μεγαλη αλλαγη σιγουρα αλλα πιστευω οτι ολα συνηθιζονται κ θα βρεις τη σειρα σου μη νομιζεις..γιατι εδω τα πραγματα ειναι πολυ μαυρα.τουλαχιστον εκει υπαρχει κρατος κ μεγαλη βοηθεια σε διαφορους τομεις.αντε αν μπορεις να μπουμε μσν να τα πουμε κ πιο αναλυτικα.

χρυσα μου κ εγω σε σκεφτομαι κ εμαθα οτι ξεκινησες δουλεια.μου τα ειπε η φιλη μας τα νεα κ χαρηκα πολυ!απλα τωρα σε καταλαβαινω με τον μιχαλακη σου,θες να σου φυγει η εννοια να τελειωσετε κ να ξεκινησει κ αυτο τον σταθμο.κ φυσικα κ η πεθερα να μην επιβαρυνεται τοσο.υπομονη φιλη μου,ολα θα γινουν..

γιωτα μου χρονια σας πολλα κ να χαιρεστε τα ταλιμπανακια σας!!

νασια μου κ εγω ετσι νευριαζω οταν γραφω κ με πεταει..ειναι οτι χειροτερο!

εγω σημερα ημουν πρωι στη δουλεια,σημερα ειχε κ λιγο κινηση κ πηρα λιγο τα πανω μου,ειχα κ παραλαβη κ περασε κ η ωρα.απλα δεν ειχε τραινα 12 με 4 κ εγω σχολαω 2.30 κ ηρθα με 2 λεωφορεια.ο αντρας μου ηταν νυχτα κ κοιμαται οποτε δε μπορουσε να ερθει να με παρει,ειναι κ παλι νυχτα αποψε στη δουλεια.αλλα επειδη δεν ειχα φαγητο κ η πεθερα ειχε ψαρια που τα μισω,παρηγγειλα κατι νοστιμα κεμπαπ με πιτουλες κ διαφορα αλλα κ τωρα νομιζω οτι θα ανατιναχτω,ηταν πολυ νοστιμα κ εφαγα κ γρηγορα! :lol:

τωρα λεω να σιδερωσω,ειναι ευκαιρια γιατι το αγορακι μου ειναι στη πεθερα μου κ θα παω πιο μετα να τον παρ.μου ελειψε το ψυχουλακι μου..κ οταν εφυγα κοιμοταν σαν αγγελουδι το πρωι..

πασχαλια μμου τη κουβερτουλα που του ειχα πριν δε τη κραταγε αλλα τωρα με το παπλωματακι καπως το χωνω εκει στις ακρες της κουνιας του κ αντε να ξεσκεπαστει λιγο.αλλωστε ξυπναει για πιπιλα,χθες ξυπνησε 3 με 4 φορες κ τον ξανασκεπασα.

αυτα φιλες μου κ απο μενα,σε ολες στελνω τα φιλια μου κ συγνωμη αν ξεχασα καμια!!! [smilie=wave.gif][smilie=love5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο ΧΡΥΣΟΥΛΙΝΙ συγχαρητηρια κοπελα μου,μπραβο σου α ετσι να ακουσουμε και κατι ευχαριστο με ψυχοπλακωσατε αυτες τις μερες,να σου πανε ολα καλα να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη με το καλο,πολυ χαρηκα,πασχαλια παρε σειρα αντε να μεγαλωσουνε μαζι και μην τον παιδευεις αλλο τον μακη σου με τα γαλατα μια φαση ειναι θα περασει θα δεις κανε υπομονη

σοφακι μου χαρηκα πολυ που τα ειπαμε σημερα και στο τηλ και στο μσν που σε ειδα εισαι πολυ γλυκια και μονο στο μυαλο σου εισαι υπερβαρη που μου ειπες καποια φαση εισαι μια κουκλα και η αποφαση που θα παρεις θα ειναι η σωστη κοπελαρα μου

χρυσα μου μπραβο που βρηκες δουλεια να πανε ολα καλα ευχομαι να κανετε και την επεμβαση να τελειωνεται

πατσυ μου ολα καλα,η νεφελη σου μηπως τα κανει ολα αυτα απο ζηλεια,προσπαθησε να αφιερωνεις περισσοτερο χρονο σαυτην

mvarela εγω ειμαι η κατερινα και εχω τρια αγορακια ο δημητρακης μου γεννηθηκε στις 28/12 να σου ζησει η κορουλα σου εδω μεσα σιγουρα θα βρεις μια καλη παρεα

σας ευχαριστω ολες που μου ευχηθηκατε περαστικα για τον δημητρη,σημερα ειμαστε καλυτερα εκανε πυρετο το πρωι 38,4 και μεχρι στιγμης δεν ανεβασε ακομα και κοιμαται,αντε να δουμε να περασει κι αυτη η ιωση

γιωτου τα ταλιμπανακια σου ειναι κουκλια στο νεο σου αβαταρ ,να τα εκατοστισετε με τον αντρουλη σου να εισται ευτιχισμενοι και να χαιρεσται την οικογενεια σας

φιλια και σε ολες τις κοπελες που δεν αναφερα,πολλα φιλια σε ολες μακιααααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου, σας έλειψα? έχω μέρες να μπω....και όλο νέα μου είστε...

Χρύσα μου συγχαρητήρια! Με το καλό να έρθει και το δεύτερο ζουζουνάκι σου να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη και όλα να κυλούν τέλεια! Χάρηκα πάρα πολύ με τα νέα σου!

Γιώτα μου να ζήσετε και να εκατοστήσετε τα χρόνια με τον άντρα και να χαίρεστε τα παιδάκια σας.

Σοφάκι πράγματι είναι πολύ δύσκολα τα πράγματα εδώ και φοβάμαι οτι θα γίνουν χειρότερα. Σας βλέπω όμως αποφασισμένους γιατι είναι μεγάλη αποφαση να τα αφήσεις όλα πίσω. Και εμένα μου λέει ο άντρας μου ότι αν δεν ήταν ο πατέρας του (είναι μόνος του) και η δουλεια τους (δουλεύουν μαζί) με είχε πάρει και είχαμε φύγει για Αυστραλία...αλλά δεν το αποφασίζει.

Χρύσα καλή αρχή στη δουλεια και υπομονή στην πεθερά.

mvarela καλως ήρθες στην παρέα μας, εγώ είμαι η Κατερίνα είμαι και εγώ απο Αθήνα και η μικρή μου έχει γεννηθεί 17/12. Είμαστε καλό παρεάκι θα δεις, συναντιόμαστε κιολας που και που.

Μάγδα και η δικιά μου πριν δυο μέρες ξύπναγε κάθε μια ώρα δεν ξέρω και εγώ ποσες φορές σηκώθηκα τη νύχτα. Ευτυχώς χθές ξύπνησε μόνο τρεις φορές.

Νασια να κάνεις υπομονή, Κατερίνα μου περαστικά στον Δημητράκη σου.

Δεν θυμάμαι να σχολιάσω τίποτε άλλο, γράψατε και τόσες σελίδες.

Εμείς καλά έχουμε λίγες μυξούλες, αλλά είμαστε μια χαρά κάνουμε ολοένα και περισσότερα βηματάκια μόνες μας.

Σας χαιρετώ τσούπρες,πολλά φιλια σε όλες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΓΑΠΗΤΑ ΚΛΟΤΟΠΟΥΛΑ.ΚΛΟΤΑ ΧΡΥΣΟΥΛΙΝΙ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ,ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΚΑΛΑ..ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ..ΚΛΟΤΟΓΙΩΤΟΥ ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ.ΚΑΙ ΑΝΤΕ Κ ΜΕ ΜΙΑ ΚΟΡΗ..ΟΛΕΣ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΚΛΟΤΕΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ Κ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ.Κ ΑΝ ΕΣΥ ΚΛΟΤΟΛΕΜΟΝΙΔΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙΣ ΚΑΤΙ ΕΓΩ ΧΕΣΤΗΚΑ.ΒΙΚΑΚΙ ΑΣΕ ΚΑΤΩ ΤΙΣ ΠΙΤΣΕΣ ΜΩΡΗ.ΜΕ ΠΑΡΕΣΥΡΕΣ Κ ΕΒΑΛΑ 11 ΚΙΛΑ.ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΧΑΜΠΑΡΙ ΔΕΝ ΠΗΡΕ ΟΤΙ ΠΑΧΥΝΑ Κ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΤΙ ΛςΕΠΤΗ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ.ΧΑΧΑΧΑ.ΑΚΟΥ ΔΕΝ ΧΑΜΠΑΡΙΑΣΕ ΟΤΙ ΕΒΑΛΑ ΤΟΣΑ ΚΙΛΑ.ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ.Ε ΛΕΤΕ ΝΑ ΜΕ ΔΟΥΛΕΥΕΙ? :roll: ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΣΟΦΑΚΙ ΙΧ ΛΙΜΠΕ ΝΤΙΧ.ΚΑΛΟ Ε?ΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσουδια μου!

Νασια επειδη εχεις πει πολλες φορες καλη μου οτι σε πεταει πριν πατησεις υποβολη κανε αντιγραφη στο κειμενο σου οποτε αν σε πεταξει εξω κανε επικολληση ξανα κ ετοιμο! αν κ για να σε πεταει συνεχεια μαλλον δεν εχεις δωσει κωδικο στην αρχη που μπαινεις...ξεχνιεσαι μαλλον ε??????

πατσυ μι του ρε!!! οσο για τον Κωστα μαλλον εχει καταλαβει οτι εισαι γκρινιαρα κ γι αυτο σου λεει οτι δεν παχυνες!! σου λεει ασε τωρα ποιος την ακουει μετα!!! μπουχαχαχα μου ελειψες ρε ζωακι σε εχασα!! α κ για την Νεφελιτσα κ εγω αυτο που λεει η Κατερινα πιστευω μωρε θελει να τραβηξει την προσοχη σου...ακαρδη κλοτομανα!!

Βικακυ μου ναι ετσι ειναι οπως τα λες αυτο σκεφτομαστε κ εμεις...δωσε ενα φιλι στο ψιχουλακι σου κ απο εμενα!!

Κατερινα μου κ εγω χαρηκα πολυ κ εισαι πολυ γλυκια απο ''κοντα'' κ τα αγορακια σου σουπερ φατσες!!

οσο για το υπερβαρη..δεν το πιστευω μονο εγω αλλα κ η ζυγαρια μου!χαχαχα ελα μην με βλεπεις ετσι ειμαι κρυφη εγω!! ρωτα το βικακυ που με ειδε ζωντανα!! :lol: επαθε το κοριτσακι μου!!

καγκουρουλα αντε κ σε πολλα βηματακια!!!

Χρυσουλινι μου εμενα ευχαριστεις?? χι χι χι τον αντρα σου κ τον καλο Θεουλη!! τι ωραια...εχω χαρει πολυ ρε κοριτσι ουτε εγω να εμενα!! αντε ολα τελεια να πανε!! τελεια τελεια τελεια!!!!!!

αντε σας αφηνω για την ωρα!!! μου εχετε δωσει πολυ δυναμη να το ξερετε...σας ευχαριστω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?ΧΡΥΣΟΥΛΙΝΙ ΤΙ ΕΥΧΑΡΙΣ111ΤΑ ΝΕΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ?ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΛΘΚΙΑ ΜΟΥ,ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ Μ'ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!MVARELA KAΛΩΣ ΗΡΘΕΣ.ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ 9 ΜΗΝΩΝ..ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ..ΠΑΣΧΑΛΑΚΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ,ΕΣΥ ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙΣ..ΦΥΣΙΚΑ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΝΑ ΖΟΡΙ,ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΤΡΑΒΑΜΕ ΟΛΑ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ,ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ..ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΡΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ,ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ ΛΙΓΟ,ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΝΙΩΘΩ ΑΚΟΜΑ ΕΤΟΙΜΗ..ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΣΥ ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙΣ ΕΣΥ..ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο,ΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΓΡΑΦΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΠΕΤΑΕΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ!!ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΓΕΝΙΚΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΤΩ..Η ΜΑΡΙΑ ΣΕ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣ ΚΑΙ ΣΚΕΨΟΥ ΑΥΤΟ..ΟΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΜΑΣ ΒΛΕΠΟΥΝ ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΜΕ..ΟΤΑΝ ΜΑΛΩΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΟ,ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΩΣ ΟΤΑΝ ΧΑΛΙΕΜΑΙ,ΜΕΤΑ ΝΙΩΘΩ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΧΑΛΙΑ ΚΑΙ ΓΙΝΟΜΑΙ ΚΟΜΜΑΤΙΑ..ΓΙ'ΑΥΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΗΝ ΔΙΝΩ ΣΕ ΟΛΑ ΣΗΜΑΣΙΑ,ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΘΑ ΤΡΕΛΛΑΘΟΥΜΕ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ..

ANYWAY ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΣΙΓΑΡΟ..ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειαααααα σαααααας!!!!!!!!!!!!! :D

χρυσουλινι μου,χαρηκα πολυ-πολυ!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D συγχαρητηρια κι απο δω!!!!!!!!!!!!πολλα-πολλα φιλακια στη βασιλικουλα και φυσικα στην κοιλιτσα!!!!!!!!!!! :D:D:D:D

σοφακι μου,αντε,μπες παλι μσν να τα πουμε!!!!!!!!!!

κατερινακι,ποτε θα μιλησουμε παλι?????καλυτερα ειναι ο μικρος ε????? :D ωραια!!!!!! ;)

γιωτου μου,χρονια σας πολλα κι ευτυχισμενα!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

χρυσα,τελικα σφηκτο της το εδωσα το κροκο και της αρεσε!!!!!!το μελατο μπααααααα :lol::lol::lol:

mvarela,καλως ηρθες!!!!!!!!!!!ειμαι η ευα και η μπουμπου μου γεννηθηκε 29/12!!!!!! ;)

σημερα ειχαμε πολλη γκρινια.....αμαν,αυτα τα δοντιαααααααααααααα :?:?:?:?:?:?:?

ηρθαν τα προσκλητηρια και ειχαν λαθος ωρα...... :twisted::twisted::twisted: τωρα πρεπει να περιμενω αλλη μια βδομαδα.... :evil::evil::evil::evil::evil:

σε ολες στελνω πολλα φιλακιααααααααααααααα :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μανουλίτσες γειά σας...

Σοφία μου ευχαριστώ για τη βοήθεια, δίνω κανονικά κωδικό αλλιώς δεν με βάζει μέσα, τελοσπάντων ίσως κάνω κάτι λάθος εγώ, δεν ξέρω... Φιλάκια στον Βασιλάκη!

Δημητρούλα τέλεια η φωτο με τον Θανούλη, την μπουγατσούλα μου!!!!!!!!!!!

Πασχαλάκι συμπεθερούλα μου μήπως δεν πεινάει τελικά ο Μάκης και απλά ο καημένος χορταίνει ύπνο και θέλει παιχνίδια? Και η Μαρία ξυπνάει 1-2 φορές αλλά δεν της δίνω γάλα παρά μόνο κατά τις 7 το πρωί. Την παίρνω στο κρεβάτι μου και μόλις αποκοιμηθεί την ξαναπηγαίνω στο δωμάτιό της. Το ρισκάρω βέβαια να κακομάθει αλλά και τί άλλο να κάνω?

Πάτσυ μου κι εγώ πιστεύω ότι η καημένη η Νεφέλη ζηλεύει και θέλει να τραβήξει την προσοχή σου γι'αυτό φέρεται έτσι η ψυχούλα μου. Για σκέψου πόσο θα βασανίζεται αν όντως ζηλεύει!!! Δύσκολα είναι και γι'αυτήν, μέχρι τώρα είχε όλη την προσοχή σας και ξαφνικά ήρθε κι άλλο ένα μέλος στην οικογένεια...

Snow οι φίλες μου όλες είναι μακριά ( Αθήνα, Ξάνθη, Κως) και τα λέμε μόνο από το τηλέφωνο. Εδώ έχω μόνο μιά φίλη που να την εμπιστεύομαι αλλά έχει κι αυτή μωράκι οπότε δεν μπορούμε να βγαίνουμε συχνά. Για δίπλωμα οδήγησης δεν το βλέπω για δύο λόγους, πρώτον δεν υπάρχουν φράγκα

τώρα και δεύτερον δεν θέλω να μου τραγουδάνε το "ο Χάρος βγήκε παγανιά"!!!!!!!

Όλια ο Νικόλας πως αντέδρασε τώρα που ξεκίνησες τη δουλειά?

Βικάκι υπομονή στην δουλειά κοριτσάκι μου, όπως βλέπεις όλες οι επιχειρήσεις δυσκολεύονται, η κατάσταση είναι πολύ χάλια και βαδίζουμε σε τεντωμένο σκοινί, ας ελπίσουμε για το καλύτερο. Τί κάνει ο Αντωνάκης?

Κανγκουράκι σε λίγο καιρό το βλέπω να την κυνηγάς την Αγγελικούλα!!!!! Μπράβο το κοριτσάκι μου!Έκανε κι η δικιά μου δυό βηματάκια πρίν μερικές μέρες ( σας το είχα γράψει) αλλά δεν ξαναδοκίμασε...

Χρύσα καλή αρχή στην καινούρια δουλειά!

Κατερινούλα ελπίζω να είναι καλύτερα ο Δημητράκης...

Κοριτσάκια κλείνουν τα μάτια μου, είμαι πτώμα

φιλάκια σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο μενα..Λιγο βραδυνη σημερα αλλα τωρα μολις μπορεσα να μπω..Σημερα πηγα δουλεια και μετα κομμωτηριο.Εκανα ανταυγιες και τα κουρεψα καρε.Πανε τα μαλλακια μου αλλα ηθελα να κανω μια μεγαλη αλλαγη..

Χρυσουλινι μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ !!!!!!! :D Με το καλο το δευτερο νινακι.!!!Ευχομαι να πανε ολα καλα..Ποσο εισαι τωρα???

Νασια ο Νικολακης δεν αντεδρασε ασχημα με τη δουλεια..Οταν λειπω τον κοιταει ο μπαμπας του οποτε δεν το πολυκαταλαβαινει..

Χρυσα μου μπραβο χαρηκα που βρηκες δουλεια..Παλι καλα που η πεθερα κραταει τα παιδια..Εμενα τη δευτερα ηρθε για λιγες ωρες ο πεθερος και τον κρατησε και μια χαρα τα πηγε..Η πεθερα μου εχει τη μανατης κατακοιτη και δεν μπορει να ερχεται και η μαμα μου ειναι μακρια.

Γιωτου να ζησετε και να τα εκατοστησετε..Εμεις εχθες ειχαμε επετειο .8χρονια πως περασαν ουτε που το καταλαβα..

Σοφακι μου πιστευω οτι θα ειστε καλυτερα γερμανια οσον αφορα το θεμα της δουλειας ..Αρκετοι γνωστοι μου που εφυγαν ειναι μια χαρα..Εχω παει Γερμανια .Σε καποιες περιοχες εχει τοσους Ελληνες και μαγαζια ελληνικα που νομιζεις οτι βρισκεσαι Ελλαδα..

Μvarela ..Kαλωσηρθες στην παρεα μας...

Πατσουλινι η Νεφελιτσα μηπως αντιδρα ετσι επειδη ζηλευει???

Αυτα κουκλιτσες ...Καλο βραδυ και φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΙΣΩΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ.ΜΑΡΒΕΛΑ ΓΕΙΑ.ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΚΛΟΤΑ Κ ΕΙΜΑΙ ΜΑΝΑ 2 ΠΑΙΔΙΩΝ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΠΕΙΡΑ..ΤΑ ΕΙΔΑ Κ ΧΤΕΣ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΤΖΗΤΕΙ Η ΑΝΤΙΤΡΟΜΟΚΡΑΤΙΚΗ.ΑΦΟΥ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΤΑ ΕΙΔΑ ΝΑ ΦΤΑΙΧΝΟΥΝ ΚΑΤΙ ΔΕΜΑΤΑΚΙΑ Κ ΟΤΑΝ ΡΩΤΗΑΣΑ ΤΗΝ ΝΕΦΕΛΗ ΓΙΑ ΠΟΙΟΝ ΕΙΝΑΙ ΤΑΡΑΧΤΗΚΕ ΑΛΛΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΓΡΑΨΕ ΠΑΝΩ ΠΡΕΣΒΕΙΑ ΤΟΥ ΓΙΟΧΑΝΕΣΜΠΟΥΡΚ...ΣΟΦΑΚΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΓΚΡΙΝΙΑΡΑ ΑΛΗΘΕΙΑ.ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΒΙ=ΟΛΙΚΗ ΣΥΖΗΓΟΣ.ΜΟΝΟ ΕΣΕΙΣ ΞΕΡΕΤΕ ΤΟ ΠΟΣΟ ΓΚΡΙΝΙΑΡΑ ΕΙΜΑΙ..ΣΣΣΣ.Ο ΚΩΣΤΑΣ ΑΚΟΜΑ ΔΝΕ ΤΟ ΧΕΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ.ΚΑΛΑ ΡΕ ΣΟΦΙΑ.ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΧΟΝΤΡΗ ΠΟΥ ΤΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΚΑΝΑΝΕ ΓΟΥΡΝΑ.ΚΑΛΑ ΜΩΡΗ ΕΧΕΙΣ ΞΕΦΥΓΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΙΛΑ?ΕΕΟΣ..ΣΙΓΑ ΠΙΑ.ΑΥΡΙΟ ΑΠΟΓΕΥΑ Θ ΕΙΜΑΙ ΚΑΠΟΥ ΕΔΩ ΓΥΡΩ [ΕΡΙΠΟΥ 6 Η ΩΡΑ.ΑΚΟΥΣ ΧΡΥΣΑ?Κ ΓΙΑ ΣΕΝ Α ΤΟ ΛΕΩ.ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΕΠΙΑΣΕΣ ΤΟ ΣΙΔΕΡΟ Κ ΜΑΣ ΠΑΡΑΤΗΣΕΣ ΟΡΦΑΝΕΣ ΝΑ ΚΑΚΑΡΙΖΟΥΜΕ ΣΤΟ ΚΟΤΕΤΣΙ.ΟΛΙΑ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΣΕ ΣΑΣ.ΚΑΛΑ Ε.ΣΕ 3 ΜΗΝΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΓΕΝΕΘΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΠΕΡΤΟ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΕΞΥΠΝΑΣΔΑ ΤΣ ΜΑΜΑΣ ΤΟΥ.ΛΕΕΙ ΜΑΜΑ,ΜΠΑΜΠΑ,ΜΠΑΛΑ,ΜΠΟΥΜΠΟΥ,ΠΑΛΙΑ ΕΛΕΓΕ ΓΑΛΑ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΤΟ ΚΟΨΕ,ΧΑΙΡΕΤΑΕΙ Κ ΜΑΘΑΜΕ Κ ΠΑΛΑΜΑΚΙΑ Κ ΚΑΝΕΙ Κ ΑΛΟΓΑΚΙ.ΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧ.ΕΙΔΑΤΕ?ΜΟΥ ΜΟΠΙΑΞΕ.Κ ΕΓΩΚΑΝΩ ΑΛΟΓΑΚΙ.ΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ.ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΞΕΦΥΓΕΙ,ΤΑ ΛΕΜΕ ΚΛΟΤΟΠΟΥΛΑ ΑΥΡΙΟ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ειμαι να σκασω,προχτες δωσαμε τα ουρα του δημητρη προληπτικα και σημερα που βγηκαν τα αποτελεσματα βγηθαν θετικα,απο το πρωι προσπαθουμε να παρουμε ουρα για επαναληψη και δεν κατουραει το σκατο και τωρα μου εκανε κακα και εκανε το σακουλακι χαλια και ξανα απο την αρχη,ειμαστε μεσα στο

αγχος..............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι κάνατε ανάλυση ούρων ή και καλλιέργεια? Γιατί από όσο ξέρω δεν είναι ίδια εξέταση...

Σε τί βγήκε θετική? Πυοσφαίρια? Ουρολοίμωξη?

Για τί πράγμα φοβάστε? Τί σας είπαν εκεί που κάνατε την εξέταση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Κατερινάκι τι αγχώνεσαι? Στη χειρότερη θα είναι ουρολοίμωξη που δεν είναι δα και τόσο τρομερό... Τα περισσότερα μωράκια περνάνε σε κάποια φάση. Ο πυρετός του έπεσε τελείως?

Σήμερα έφυγε ο άντρας για ένα συνέδριο στη Γερμανία και με άφησε μόνη με το μικρό μου τερατάκι. Θα γυρίσει Κυριακή βράδυ. Να δούμε θα επιβιώσω μέχρι τότε? :-ss Ευτυχώς ο καλός μου, μου έχει αφήσει φαγητό για να μη μαγειρεύω τουλάχιστον 8-)

Σοφάκι δε σε πρόλαβα χτες... Δε θυμάμαι και τι έκανα. Η Μαρκέλλα θα με βασάνιζε πάλι υποθέτω :lol: Τελικά είστε αποφασισμένοι για έξω? Για πού λέτε στη Γερμανία?

Νάσια να πέρνεις τη φίλη σου με το μωρό και να βγαίνεται βόλτες. Ή έστω η μια στο σπίτι της άλλης. Όσο πιο πολύ κλείνεσαι σπίτι τα νεύρα πιάνουν κόκκινο (σε μένα τουλάχιστον). Και με το δίπλωμα μάζεψε λεφτά, βγάλε και μια ανακοίνωση τις ώρες που θα οδηγείς να μη βγαίνει ο κόσμος φύγαμεεε :mrgreen:

Εύα δεν αλλάζεις την ώρα της γαμοβάπτισης? Πιο απλό μου φαίνεται :lol: Το αυγό σκέτο της το έδωσες? Της άρεσε? Το πάτησες με το πηρουνάκι?

Όλια και Γιωτού να ζήσετε χρόνια πολλά με τους άντρες σας και τα παιδάκια σας και να είστε πάντα ευτυχισμένοι!

Πάτσυ είδα τα μικρά τρομοκρατοκλοτάκια σου πρωτοσέλιδο στην τοπική εφημερίδα του Τρόντχαιμ! :shock::lol:

Καινούρια -που δε θυμάμαι το νικ σου- καλώς μας ήρθες! Είμαι η Μάγδα, η άυπνη μαμά της Μαρκέλλας που σε 2 εβδομάδες θα είναι 11 μηνών :)

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νασια μου καναμε και γενικη ουρων και καλλιεργεια,για ουρολοιμωξη και βγηκε θετικη

το ξερω ρε κοριτσια οτι πολλα παιδακια περνανε ουρολοιμωξη και δεν ειναι κατι πολυ σοβαρο αλλα στεναχωριεμαι μωρε ο καημενουλης ταλαιπωρηται παλι,οταν ηταν σαραντα ημερων ειχε περασει βρογχειολιτιδα και ξανα παλι τωρα μαυτο,αν και εχω μια ελπιδα ακομη μηπως και βγουν αρνητικες οι επαναληπτικες να ξυπνησει και να προσπαθησω παλι να του παρω ουρα,πυρετο συνεχιζει ακομα ανα 9ωρο περιπου μεχρι 38,6 κανει τωρα

αυτα προς το παρον φιλιαα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα μανουλες!!!!!!!!!!!!!!

καλε που ειστε ολες;;;;;;;;;;;;;;;

Κατερινα πως παει ο Δημητρακης;;;περιμενουμε νεα

ΒΙΚΑΚΙ ο Αντωνακης προσαρμοστηκε τωρα που πηγες δουλεια;;;ή σου κανει ακομα μουτρακια;;πως τα βλεπεις τα πραγμαα τωρα που ξεφευγεις λιγο και συ απο το σπιτι;;;

εμεις ειμαστε καλα.Εγω πρεπει να συνελθω..ωρες ωρες τα νευρα μου χτυοανε κοκκινο..και χωρις ιδιατερο λογο.ειμαι αχαριστη δηλαδη.Δοξα το Θεο ολα καλα πανε τιποτα δεν μας λειπει(ακομα τουλαχιστον) καιε χω τη πιο ομορφη μουριτσα να κοιταω (κουκουβαγια μανα) και τρωγομαι με τα ρουχα μου.Πρεπει να συνειδητοποιησω πως καθε παιδακι ειναι διαφορετικο και να μην ταβλεπω ολα ως κανονα.ουφφφφφφφφ αυτα !τα πα και ξελαφρωσα!φιλακια σε ολες σας!καλο βραδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειαααααααααααααα

κατερινακι,σου εστελνα και δεν τα επαιρνες στο τσατ.... :cry: εννοειται οτι δε με ζαλισες και εννοειται οτι αν χρειαστεις κατι μου λες.....ευχομαι να περασει γρηγορα οτι και να ναι χωρις πολλη ταλαιπωρια!!!!ελπιζω αυριο να τα πουμε!!!!!

ολια,χρονια σας πολλα!!!!!!!να ειστε παντα ευτυχισμενοι!!!!!!!!!!!

μαγδουλα μου,το αυγο το εδωσα με λιγο ψωμακι και το εφαγε.κομματακια τα τρωει ολα.δεν τα παταω!!!!σημερα εφαγε μονη της γουβαρλακια με μακαρονια!!! :lol::lol::lol:

πατσυ,μπλλλλλλλλλλλλλλλλλλ!!!!!!!!!!!!!!!!! :P:P:P

πασχαλακι,μην αγχωνεσαι!!!!!ολες φτανουμε καποια στιγμη σε αυτο το σημειο!!.... ;)

χτυπησε το κεφαλι της σημερα η μικρη και εχει ενα καρουμπαλο στο μετωπο..... :cry: μετα εβγαλε λιγο γαλα....πρεπει να ανησυχησω??????? :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μαννουλομανονουλα χριστουγεννων!τι κανετε;

εγω τωρα τελειωσα απο ολα κ εκατσα να δω νεα σας!

πασχαλια μου ο αντωνακης καποιες φορες μου κανει μουτρα κ καποιες οχι..ας πουμε σημερα οταν γυρισα κ πηγα να τον παρω απο τη πεθερα ηρθε στην αγκαλια μου κ δεν εκλαιγε οπως ας πουμε χθες.. :( παντως οταν δε μου ερχεται κ κλαιει στεναχωριεμαι γιατι δε θελω να με ξεχναει! :) στο σπιτι μετα παντως οταν ερχομαστε δεν εχω προβλημα,απλα ειναι η πρωτη επαφη που καποιες μερες εχει θεμα μαζι μου!το παλιοπαιδο!! :D

κατερινακι μου μην αγχωνεσαι,ολα τα παιδακια περνανε διαφορα κ εσυ ειδικα το ξερεις πολυ καλα αυτο,οποτε δεν ειναι τιποτα κ ολα θα πανε καλα!! :D περαστικα ευχομαι στο αγγελουδακι σου κ περιμενουμε νεα σου!

ασχετο αλλα βλεπω masterchef κ ενω εχω φαει μου ανοιγει την ορεξη..κ παντα το παθαινω αυτο με αυτη την εκπομπη! :))

αυριο ειμαι πρωινη στη δουλεια κ σχολαω 2.30 κ μετα το βραδακι εχουμε τραπεζι σε μια ξαδελφητου μπιλακου κ τον αντρα της οποτε εχουμε μαγειρεματα κ δε ξερω κ τι να φτιαξω..αχ εχω κ καθαρητιοτητα γιατι το σπιτι ειναι χαλια,να δω τι θα πρωτοκανω.

ολια μου εσενα τα ωραρια ειναι μια πρωι κ μια βραδυ;

αυτα κοριτσακια μου κ απο μενα δεν εχω κατι αλλο να πω,θα τα πουμε αυριο παλι!

καλη νυχτα σε ολες σας μαμαδες παιδακια κ μπαμπαδες κ πολλα φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααχχχ... έγραφα και πάτησα κάτι και τα έσβησα :(( και τα πήγαινα τόσο καλά ....... :((:((

Τέλος πάντων....

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Λεμονάκι δεν σου ευχήθηκα για την νέα δουλειά :oops: , εύχομαι να σου αρέσει και να τα πηγαίνεις περίφημα , το κλίμα να είναι όμορφο και γενικα να περνάς καλά!!! Το ωράριο αγοράς δεν είναι καθόλου άσχημο... και αν τα λεφτά αξίζουν γιατί όχι.. Εύχομαι ό,τι καλύτερο!!!!!!!!!!!!!!!

Όλια μου, καλή αρχή και σε σένα στην δουλειά, αφού ο διευθυντής είναι συνεργάσιμος , σημαίνει ότι το κλίμα θα είναι όμορφο και οι ώρες θα περνάνε πιο εύκολα!!!!!!!!!!!!!!! Αααα Χρόνια πολλά και ευτυχισμένα!!!!!!!!!

Κατερίνα , πως είναι ο Δημητράκης??? Οι εξετάσεις??

Γιωτου , εννοείται ότι σε θέλω για συμπεθέρα !!!!!!! Να ζήσετε με τον αντρούλη σου και αν είστε πάντα ευτυχισμένοι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Η φώτο στο προφίλ είναι τέλεια .. τα ζουζούνια σου γλυκύτατα..!!!!!!!!!!!

Ευάκι μου, τι έπαθες με τα προσκλητήρια .. :o , αφού στα αλλάζουν και προλαβαίνεις ... πως πάνε οι ετοιμασίες?? Εχεις αγχωθεί?

Με το καρουμπαλάκι της μικρής τι έγινε?? Όταν είχε συμβεί κάτι τέτοιο και στην Βασιλική , ο γιατρός μου είπε να μην την θηλάσω για ένα δίωρο από το χτύπημα ,ώστε να καταλάβω εάν κάνει εμετό αν οφείλεται στο γάλα ή το χτύπημα ...

Βικάκι , εμένα με πορώνουν οι συνταγές του "κάτι ψήνετε" έχουν και στο ίντερνετ (στο site τους) τον τρόπο εκτέλεσης των συνταγών ... για μπες μπορεί να πάρεις καμιά ιδέα!!! καλά και στο master chef και top chef κάνουν ωραίεες συνταγές και θέλεις αμέσως να δοκιμάσεις να τις κάνεις .. εγώ μέχρι τώρα δεν είχα σκεφτεί καθόλου ότι ένα πιάτο πρέπει να διακοσμείται ... έβαζα το φαγητό και τέλος ενώ τώρα μου άγγιξαν τις καλλιτεχνικές μου χορδές ... :lol:

Πάτσυ, σπίρτο ο μικρός , ε??? Να σου ζήσει και η Νεφελίτσα σου είναι γλυκιά και φαίνεται επίσης έξυπνη!!!!!!!!!

Σοφία γκούντεν μόργκεν ... μην στεναχωριέσαι καθόλου... σκέψου τα θετικά της υπόθεσης.... στο μεταξύ εάν μείνεις έγκυος στην Γερμανία , η μητρότητα προστατεύεται .... όχι αστεία όπως εδώ ...

Μάγδα μου , θα ήθελα να θηλάσω και άλλο την Βασιλική αλλά ο γιατρός μου, μου είπε ότι πρέπει αρχικά να ελαττώσω τον θηλασμό και στη συνέχεια να το κόψω γιατί μετά τις 12 εβδομάδες η μήτρα κάνει συσπάσεις και ως γνωστόν ο θηλασμός λόγω της ωκυτοκίνης δημιουργεί συσπάσεις.... Προς το παρόν τον έχω ελαττώσει λίγο :( και βλέπουμε... μέχρι την 12η εβδομάδα έχω ακόμα καιρό...

Έβαλα και τικεράκι για την εγκυμοσύνη και μου θύμισα τα περσινα :lol: ... αυτήν την εποχή πέρσυ είχαμε τρελαθεί στα τσατ και ανυπομωνούσαμε να δουμε τα βλαστάρια μας και τώρα τα έχουμε μπροστά μας και τα θαυμάζουμε ... :x ....

Κορίτσια θα ξανά μπω να σχολιάσω και άλλα, αλλά αργότερα .. πάω για δουλειά..

Τα φιλιά μου σε όλες σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...