Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια χριστουγεννων 2009!!!Νο 6!!!!!!!!


Recommended Posts

γεια σας κοριτσια!

ΧΑΘΗΚΑ ΚΑΙ ΕΓΩ :oops::oops:

αλλα ειχα κοσμο το σαββατο,την κυριακη ελειπα...οποτε μηδεν χρονος...

πατσυ μην πτοεισαι..και εμεις ετσι ειμαστε...ολο γρινια,αντιδραση,νευρα...ασε...χαμος....το μονο που βλεπω καπως να αποδιδει οσον αφορα την ζηλεια ειναι να περναω καμοια ωρα την ημερα μονη μου με τον γιωργο...αλλιως γινεται χαμος...

οσο για καταθλιψη και νευρα ασε...θελω να πιω ενα καφε μονο εγω και ο αντρας μου και δεν γινεται...δεν εχω κανεναν να μου κρατησει τα παιδια....τεσπα...ειναι πολυ ζορικα με δυο παιδια...και ο ταλιμπαν κανει για 2 απο μονος του...

εχω να κοιμηθω εδω και 9 μηνες σερι...τι τα θες...ποσο υπομονη και ορεξη να εχω....

ολια καλη αρχη στη δουλιτσα σου...

βικακι και σε σενα καλη αρχη...

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ.ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΥΟ ΓΙΟΡΤΕΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΞΕΠΑΤΩΘΗΚΑ!ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ!ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ!ΣΗΜΕΡΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΔΕ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ!Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΚΑΙ ΖΩΗΡΕΥΕΙ!ΤΑ ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΛΤΣΕΣ ΤΗΣ!ΤΙΣ ΒΓΑΖΕΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΕΤΑΕΙ ΣΕ ΚΟΙΤΑΕΙ ΚΑΙ ΓΕΛΑΕΙ!ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ!ΦΙΛΑΚΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι ντιμι δεν εχω.η μαμα μου πεθανε.καλα ε.εχω κατινευρα τωρα...με τον μπαμπα μου.η δεν ειμαι εγω καλα η ολοι οι αλλοι το χουν χαμενο.τα ακουσσε κ αυτος απ το τηλ κ εμενα ολη η γειτονια.εχουν ξεφυγει τα νευρα μου.τον πηρα τηλ κ του λεω εχεις ρεπο?γιατι δεν ηρθες?κ λεει μαγειρευω για αυριο να ρθειτε να φατε εδω.λεω δεν γινεται.ο μπαμπας μου να καταλαβετε μενει μακρια πολυ.λεω εχω εμβολιο τον μικρο κ εχει η νεφελη σχολειο κ ο κωστας δουλευει.λεει να απατε να χεστειτε.εγω καθομαι κ μαγειρευω για σας κ εσεις δεν μπορειτε.ε λεω τι να κανουμε.δεν μπορουμε.λεει να μην παει η νεφ σχολειο.λεω κ τι κ ο κωστας να μην δουλεψει?δεν λεμε δοξα τον θεο που του δινουν απ το αλλο μαγαζι κανενα μεροκαματο?ρε παιδια το χουμε χαμενο?κ νευριασα τοσο που αρχισα να τσιριζω σαν τρελη..δεν με βλεπω καλα.....γιωτουπως σε καταλαβαιω κ πως με καταλαβαινεις.δεν αντεχω αλλο..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλες,σας διαβαζω καθε μερα αλλα δεν προλαβαινω να γραφω....

ψιλο-γκρινια εχουμε κι εμεις αλλα σε φυσιολογικα πλαισια!!!!!

κουκλες,θα ξεκινησω αυγο μες στη βδομαδα....εχετε δωσει????μελατο ή σφηκτο?????

πατσυ και γιωτου,υπομονηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!!!!

κατερινακι,χαρηκα που τα ειπαμε με βιντεοκληση!!!!!!τελεια τα μπομπιρακια σου!!!!!!!!!!! :D:D μετα μου εστελναν emoticons!!!!!χαχαχα!!!! :lol::lol::lol:

δημητρουλα,φαγατε θαλασσινα????? :):) εγω εφτιαξα μπακαλιαρο σκορδαλια σημερα και δεν μπορω να χωνεψω!!!!! :P:P:P

μακια σε ολεεεεεεεεεεεεεεεεες!!!!!!!!!!!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!

δεν εχω νεα κ γι αυτο χανομαι ετσι...δεν ειμαι κ πολυ καλα οποτε ολα μαζι..

ο Κωστας εχει φαγωθει να φυγουμε απο Ελλαδα...εχει αρχισει κ ψαχνει αρκετα για Ελβετια η Γερμανια..απο την μια στην κω%^&λοχωρα που ζουμε ολα ειναι χαλια κ χωρις μελλον ειδικα για τα παιδια μας αλλα απο την αλλη ευκολο ειναι να παρεις μια τετοια αποφαση κ να πας οικονομικος μεταναστης σε μια εντελως αγνωστη χωρα κ να μην μιλας κ την γλωσσα?? ειμαι προβληματισμενη πολυ...εδω δεν εχει καθολου δουλεια ο Κωστης ειμαστε πολυ χαλια οικονομικα,ουτε το ενοικιο δεν εχουμε να πληρωσουμε...αλλα σκεφτομαι αντε κ φυγαμε κ παμε ας πουμε Ελβετια ο Κωστας θα βρει δουλεια πιο ευκολα σαν αντρας εγω με τον Βασιλη μου τι θα κανω? θα πρεπει να τον παω παιδικο φανταζομαι αλλα δεν ξερω πως λειτουργουν εκει τα πραγματα...θελουμε να παρουμε τηλ σε διαφορους ελληνικους συλογους εκει κ να μιλησουμε...αχ! ατιμη ξενιτια...

κ τωρα που ειπα ξενιτια η Μαγδουλα που ειναι??

για αυτο χανομαι κοριτσια μου μην με παρεξηγησετε αλλα περναμε πολυ δυσκολες μερες...

Κατερινα μου σου ειχα στειλει προσκληση αλλα δεν εχω ξαναμπει καν απο τοτε..

φιλια φιλες μου..δεν εχω διαθεση... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας!

ειμαστε καλα,δοξα το θεο....

ο μικρος κοιμαται και ο μεγαλος κανει αταξιες ως συνηθως :twisted:

σοφακι ειναι οντως πολυ δυσκολη αποφαση...προσωπικα δεν θα εφευγα...θεωρω οτι στην "ξενιτια"ειναι πιο δυσκολα τα πραγματα...βεβαια και στην ελλαδα θα αγριεψουν πολυ οι συνθηκες διαβιωσης,αφου τα πραγματα δεν πανε καθολόυ καλα...και ειδικα μετα τις εκλογες ερχονται τα ασχημα...αλλα εχεις ανθρωπους που παντα σε στηριζουν....δεν ηξερα οτι μενατε σε ενοικιο..νομιζα οτι ηταν δικο σας το σπιτι...

παντως εχεις δικιο να εισαι ετσι...και σοφακι αν χρειαστεις ο,τι μην διστασεις.... :)

αυτα κοριτσια....ευχομαι να ειμαστε ολοι καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλημερα

απο χτες το πρωι ο Δημητρακης μου ανεβασε πυρετο και εχει και βηχα και φλεγματακια αρκετα, χθες το απογευμα χτυπησε 40αρι πρωτη φορα ειδα 40 και αγχωθηκα λιγο τα αλλα δυο δεν εκαναν ποτε τοσο πολυ,το βραδυ ξενυχτι και αστα να παει σημερα ειναι λιγο καλυτερα και ευτυχως του πεφτει γρηγορα ο πυρετος,τον πηγα στο γιατρο τα λαιμα του δεν ειναι ερεθισμενα,και μαλλον ειναι ιωση μου ειπε και δεν μου εδωσε αντιβιωση αλλα μας ειπε να περιμενουμε και θα ξαναμιλησουμε το απογευμα πως θα εξελιχτει,

αυτα απο μενα δεν προλαβαινω να σχολιασω θα μπω οταν μπορεσω ξανα

νασια μου σε ευχαριστω,ελπζω να αναρρωσουμε γρηγορα

α δειχνει στον ανντενα την πατσουρου την παιδιατρο στο 10 με 1 σαν συμβουλο θηλασμου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα μου περαστικα...

Γιωτα σ'ευχαριστω πολυ...κ εγω ειμαι πολυ προβληματισμενη...ο Κωστας απο την αλλη καθολου,πως να ηταν τροπος αυριο το πρωι να φευγαμε..δεν κοιμαμαι που δεν κοιμαμαι με το παιδι εκ των πραγματων τωρα πια δεν μπορω να κοιμηθω κ απο το αγχος κ ολο σκεφτομαι...αφου παει η ωρα 2 3 το πρωι να με παρει ο υπνος κ 7 ξυπναει ετσι κ αλλιως ο Μπιλακος κ μεχει εκεινη την ωρα εχω ξυπνησει κ 2-3 φορες...χαλια μαυρα...τεσπα πολυ νταουν ακουγομαι το ξερω αλλα δεν πεταω κιολας..σορυ που χαλαω το κεφι. γι αυτο δεν μπαινω να γραψω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια καλησπέρα,

δεν είμαι καθόλου καλά τις τελευταίες μέρες, τα ψυχολογικά μου είναι πάρα πολύ χάλια, κάπως έτσι ήμουν και όταν έπαθα την επιλόχεια μετά την γέννα.

Φυσικά έχουν γίνει κάποια πράγματα κι έχω σαλτάρει, δεν ξύπνησα ένα πρωί με γυρισμένες βίδες όπως δυστυχώς πιστεύει π.χ. ο άντρας μου.

Βαρέθηκα τη ζωή μου κλεισμένη σ'ένα χωριό που είμαι μονάχη μου, δεν μπορώ να πάω πουθενά (δεν οδηγώ και δεν περνάει ούτε ΚΤΕΛ από δω), πεθερικά να με θάβουν όλη την ώρα, το σόι του άντρα μου συνεχώς μες τα πόδια μου και φυσικά όχι για καλό γιατί το μόνο που θέλουν είναι να ανακατεύονται, ζήλια από παντού γιατί εγώ βρήκα άντρα και η τάδε ξαδέρφη δεν έχει παντρευτεί ακόμα, γιατί εγώ έπιασα παιδί με τη μια και η τάδε ξαδέρφη που είναι παντρεμένη ένα χρόνο δεν έχει μείνει ακόμα έγκυος...κτλ...κτλ... ~x(~x(~x(

Δεν την παλεύω άλλο...τα νεύρα μου έχουν γίνει κρόσσια!!!!!! [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου γεια σας και απο μενα...

Κατερινακι περαστικα στο Δημητρακη σου.Ελπιζω να ναι καλυτερα.

Σοφακι μου πολυ δυσκολη η κατασταση σας .Στενοχωρηθηκα ρε γαμωτο .Κουραγιο κοριτσακι .Τουλαχιστον ειστε γεροι και εχετε το παιδακι σας.Εχω περασει παρα πολλα αλλα προσπαθω παντοτε να μην με παρει απο κατω .Προσπαθησε να βρεις δυναμη και κουραγιο .Το ιδιο και συ Νασια μου.Υπομονη .Δυσκολα να εχεις ολο το σοι του ανδρα σου στο σπιτι σου.Κανε οτι θες και μη δινεις σημασια .

Εγω πηγα στη δουλεια .Εχουν αλλαξει πολλα πραγματα και με επιασε ενα ψιλοαγχος .Αλλα ευτυχως ο διευθυντης μας ειναι πολυ καλος και υπαρχει συνεργασια ...

Αυτα κοριτσακια μου τα δικα μας νεα...Φιλια πολλα σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας...

σοφακι να μπαινεις...καλο θα σου κανει..να τα λες καπου να ξεφευγεις και λιγο...στους γονεις σου το εχεις πει;;;;επειδη ηρθαν απο αθηνα για εσας...

ευχομαι να καλυτερεψουν τα πραγματα!

νασια μην τρελενεσαι..γραψε τους εκει που δεν πιανει μελανη..και οπως λεει και η ολια..υπαρχουν αλλα πραγματα πιο σημαντικα που θα πρεπει να μας στεναχωρουν και να μας νευριαζουν...

ολια πολλα πολλα φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πλακα πλακα σοφακι ποιος ξερει τελικ που ειναι καλυτερα.....απ το να φυγετε σε αλλη χωρα ισως αν πηγινατε σε μεγαλη πολη που χει δουλειες?ποσο σας καταλαβαινω για το ενοικιο.κι εμεις δανειστηκαμε να συμπληρωσουμε χτες για να το δωσουμε.σκατολεφτα.κοριτσια εχει 3 μερες που χω ημικρανια κ μια βδομαδα που πεταει το ματι μου....αλλο κ τουτο.αλλο αγχος κι αυτο.καναμε εμβολιο μωρο σημερα κ αρχισε τωρα να κλαιεθι.ισως τον πειραξε...εχει κ τοσο μυξα.απιστευτο...καερινακι περαστικα σας.Ντιμι υπομονη...εγω προσωπικα δεν θα αντεχα ουτε ωρα ετσι..δεν πανε ολοι να πνιγουν πια....φιλια σε ολες κ ευχομαι υγεια σωματικη κ ψυχικη γιατι βλεπω ολες δεν παμε καλααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι έγινε καλά μου κοριτσάκια? Τι ομαδική κατάθλιψη είναι αυτή? Δε μας βλέπω καλά....

Κι εγώ χάνομαι για τους ίδιους λόγους... Πρώτον δεν προλαβαίνω και δεύτερον δεν είμαι πολύ στα καλά μου. Το μικρό μου λουλουδάκι έχει βαλθεί να με εξοντώσει. Είναι τώρα καμια εβδομάδα που ξυπνάει κάθε μα κάθε 1 ώρα στην καλύτερη πρίπτωση. Και προς το πρωί μπορεί και κάθε μισή. Και μυξοκλαίει... Κι είναι κι αυτός ο παλιόκαιρος. Πολύ μαυρίλα...

Σοφάκι εμένα πλέον η Ευρώπη δε μου φαίνεται ξενιτιά. Μια γειτονιά είμαστε. Εγώ είμαι και λίγο "όπου γης και πατρίς" οπότε θα σου έλεγα αν πιστεύετε ότι μπορείτε να ζήσετε πιο άνετα έξω, τολμήστε το. Νέοι είστε, και τη γλώσσα θα μάθετε όπου πάτε, και φίλους θα κάνετε και μια χαρά θα είστε.

Νάσια εσύ που μένεις? Φιλενάδες εκεί δεν έχεις καθόλου? Μην κάθεσαι και σκας με βλακείες...

Μπουρέκι τέλεια η καινούρια φωτό! Κουκλάκια!

Κατερίνα 40? Πω, πω πολύ τρομακτικό... Περαστικά σας!

Πάτσυ αυτό με το μάτι να το προσέξεις :-p Τι γίνεται με τη Νεφέλη? Έχει ηρεμήσει καθόλου?

Φιλιά σε όλες και μη μου πεφτετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου..πολυ στεναχωρηθηκα με αυτα που διαβασα μωρε..

αχ σοφακι μου κ εγω δε θα μπορουσα να παω σε αλλη χωρα.αλλα ισως ειναι κ μια καλυτερη λυση για τη ζωη σας,δε ξερω τι να πω..δε ξερω τι θα εκανα αν κ εμενα ο αντρας μου επεμενε.ουφ..πολυ δυσκολη αποφαση.

κ εμας πολυ δυσκολα τα πραγματα στη δουλεια,δεν εχει γενικα κ αγχωνομαι παρα πολυ.εκει που ειμαι τωρα ειναι ξεκουραστα αλλα δεν εχει δουλεια.μου ειπαν οτι ετσι ειναι τον τελευταιο χρονο εκει κ ξερω οτι κ γενικα υπαρχει προβλημα,με αγχωνει πολυ αυτη η κλατασταση.

γενικα καλα ειμαστε παντως,σας αφηνω να ταισω αντωνη για να κοιμηθει κ αυτο.σημερα κοιμηθηκε 11.30 το βραδυ κ ξυπνησε 11 το πρωι!!ωραια ηταν!του εχω βαλει παπλωμα τωρα κ μαλλον του αρεσε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι παθατε ρε κοριτσια μου ολες,μην πεφτετε ετσι κρατηστε γερα υπομονη

σας ευχαριστω ολες για τα περαστικα,ελπιζω αυριο να ειναι καλυτερα ο δημητρης μου,προς το παρον εχει να ανεβασει απο τις 4 η ωρα και τωρα κοιμαται αντε να δουμε πως θα ξημερωσουμε και σημερα

σοφακι μου οπως σου ειπα και στο μσν μην στεναχωριεσαι,κανε οτι ειναι καλυτερο για την οικογενεια σου και μην σκεφτεσαι τους γονεις σου,και αυτοι σιγουρα θελουνε να εισαι εσυ καλα και η οικογενεια σου,σιγουρα ειναι μια πολυ δυσκολη αποφαση αλλα αν δεν γινεται διαφορετικα τι να κανεις

νασια μου μην καθεσαι και στεναχωριεσαι ρε κοπελα μου μιλα με τον αντρα σου,τουλαχιστον να προσπαθησετε να κανετε κατι μαζι για να αισθανθεις κι εσυ καλυτερα,γιατι δεν πας να βγαλεις διπλωμα οδηγησης ποτε δεν ειναι αργα

συμπεθερουλα ευααα πολλα φιλια θα τα πουμε και μσν

ολια μου ετσι ειναι παντα στην αρχη θα ξαναμπεις σε σειρα σιγα σιγα υπομονη

πολλα φιλια σε ολες τις μανουλες,καλο βραδυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κι απο μενα.

κοριτσακια μου δεν θελω να νταουνιαζεστε ετσι

Σοφακι μου ειναι αποφαση ζωης, σιγουρα θελει πολυ σκεψη...ακολουθειστε και το ενστικτο σας!παντως και για μενα θα ηταν δυσκολο να ζησω σε ξενη χωρα...

Πατσουλι μου υπομονη...φαση περναει το νεφελακι και θα περασει...που θα παει...εχει αρχισει να γινεται αντιδραστικη απο τοτε που ξεκινησε σχολειο;;μηπως κατι της φταιει εκει...η δασκαλα ή καποιος συμμαθητης ισως;;

Συμπεθερουλα μου Νασια κουκλιτσα μου ειναι δυσκολο να σαι μονη σου εκει και να πρεπει να υποστεις ολους αυτους...προσπαθησε να τα βρεις με τον αντρουλη σου και γραψτους...εσεις να στε καλα!

Κατερινουλα μου περαστικα στο Δημητρακη σου!το μωρακι μου μωρε ψηθηκε...δωστου φιλακια!

ΒΙΚΑΚΙ σου κραταει σκεπασμα πανω του;;;;εμενα μονιμως ξεσκεπαζεται....

Σημερα δοκιμασαμε ενα πιο ενισχυμενο γαλατακι με ρυζαλευρο...για να δουμε ποτε θα μας χτυπησει η πεινα τηνν πορτα..

φιλακια σε ολες σας!!!!cheer up!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Σοφία μου γλυκειά , μην στεναχωριέσαι θα βρείτε την άκρη και σίγουρα θα κάνετε την καλύτερη επιλογή.

Προσωπικά εάν δεν θα έιχα βοήθεια από πουθενά θα πήγαινα εξωτερικό ρισκάροντας αρχικά για το τι θα με βρει... θα σκεφτόμουν ότι το παιδάκι μου θα μεγάλωνε υπό καλύτερες συνθήκες και θα γνώριζε μια ξένη γλώσσα άκοπα...

Όταν λέω υπο καλύτερες συνθήκες ... είναι λίγο σχετικό και μεγάλη κουβέντα ... πάντος εγώ θα ήλπιζα σε καλύτερες συνθήκες..!!!!!!!!!!!!!

Αυτό που είπες ότι θα κάνετε επαφή με ελληνικούς συλλόγους είναι μια καλή ιδέα !!!!

Καλή επιλογή!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κατερίνα, περαστικά στο Δημητράκη σου....

Όλες βλέπω σιγά σιγά συμπεθερεύετε να δούμε την δικιά μου ποιος θα πάρει ... :((:lol::D

Πασχαλίτσα μου εύχομαι το γάλα με το ρυζάλευρο επιτέλους να πιάσει!!!

Νάσια , με σύμμαχο τον άνδρα σου , γράψε όλους τους κακόβουλους που σε στεναχωρούν...Είναι μικρό χωριό εκεί που μένετε? Να πάτε σε μεγαλύτερη πόλη μπορείτε? Οι δουλειές το επιτρέπουν?

Κοριτσάκια, εύχομαι να ανέβει η διάθεσή σας !!!!!!!!!!!!!!!

Εγώ έχω πολλά ΠΟΛΛΑ πολλά νέα:

Ας αρχίσουμε με το πιο "χαλαρό".... Προσπαθώ να αποθηλάσω τελικά ... :(( το πρωί δίνω ξένο γάλα και το βράδυ δικό μου.

Η ερώτησή μου είναι ότι από τότε που της δίνω (2η μέρα σήμερα) μετά από λίγο η μπεμπούλα μου , κάνει ευκοίλια... την πειράζει το γάλα ή είναι τυχαίο (γιατί έχει και κάτι μυξούλες τώρα ) ???

Τι πρέπει να δω ώστε να καταλάβω ότι το γάλα που της δίνω δεν ταιριάζει στην Βασιλική ?

Το δεύτερο μου νέο και πιο πικάντικο.... είναι .... ότι .... ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!!!!!!! :P

Εχθές πήγαμε στον γιατρό και ακούσαμε καρδούλα!!!!!!

Δεν σας είχα πει τίποτα τόσο καιρό γιατί η εγκυμοσύνη δεν άρχισε καλά... η πρώτη χοριακή ήταν 35 μονάδες και μετά από δυο ημέρες είχα αίμα (κόκκινο) και σκέφτηκα ότι όλα τέλειωσαν ... στο μεταξύ δεν είχα πόνους επανέλλαβα την χοριακή και αυτή είχε διπλασιαστεί...!!! Όλα καλά μέχρι αυτήν την στιγμή!!!!

Τα φιλιά μου σε όλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-*:-ss:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες!

Μα καλα ειχα τοσες μερες να μπω και ολο νεα ειστε..

Τι ψυχολογικα μας εχουν πιασει ολες;

Ας αρχισω με τα ευχαριστα!!

Χρυσουλινι μου!!!!!!!!!

Με το καλο κουκλα μου!!

Ευχομαι να πανε ολα καλα!!!!!

Πολυ χαρηκα με τα νεα σου!!!!

Σοφακι μου αχ σε καταλαβαινω...δυσκολα τα πραγματα γενικως.

Ευχομαι οποια αποφαση και να παρετε να ναι για καλο!

Κατερινακι μου περαστικα στον Δημητρη μας!

Ευχομαι σημερα να ναι καλυτερα.

Πασχαλια τι εγινε με το κολπο;Επιασε;

Αντε να κοιμηθεις κι εσυ λιγο!

Ευακι μπλλλλλλλλλλλλλλ!!!

Μελατο καλε θα το δωσεις το αβγο!

Αν ειναι σφιχτο πως θα το καταπιει το μωρο σκετο;

Ξεκινας με τον κροκο πρωτα ε και μετα ασπραδι!

Βικακι χαθηκαμε...σε σκεφτομαι ομως!!

Δεν εχετε δουλεια ε;

Φανταζομαι παντου τα ιδια ειναι!

Γιωτα μου και μενα εχει μερες που ο Μιχαλης κανει σαν τρελος και μερες που ουτε καν ασχολειτε με τον μικρο.

Θα κανουμε υπομονη,δεν γινεται αλλιως.

Αυτο που ειπες ειναι το καλυτερο προσπαθησε να περνας χρονο με τον Γιωργο.

Εγω ετσι κανω οταν κοιμαται ειδικα ο μικρος καθομαι και παιζω με τον Μιχαλη.

Πατσυ μπλλλλλ κι εσυ!!

Δεν εχω τιποτα αλλο να σου πω!!

Μαγδα μηπως την πιασανε δοντια την Μαρκελλα σου;

Τι γινεται με την δουλεια;Ποτε επιστρεφεις;

Ο αντρας σου ετοιμαστηκε γιαυτο που τον περιμενει; :D

Δεν θυμαμαι αλλα μα σχολιασω....

Να σας πω και τα νεα μου..

Εγω μαλλον βρηκα δουλεια.

Στα 5 a sec τα καθαριστηρια βρηκα για σιδερο.

Το ωραριο αγορας και καλα λεφτα.

Τωρα πηγαινω αυτη την εβδομαδα δοκιμαστικα και βλεπουμε.

Δυσκολη δουλεια αρκετα αλλα τωρα δεν εχω την πολυτελεια να επιλεγω δουλειες με αυτην την ανεργεια που υπαρχει οποτε...

Το δυσκολο ειναι οτι δεν στελνω τον Μιχαλη παιδικο για να μην αρρωστησει μεχρι να παμε Αθηνα και αναγκαστικα τους κραταει και τους δυο η πεθερα μου και γινεται ψιλοχαμος!!!

Καθε φορα που τους αφηνω εχω ενα αγχος και βλεπω κι αυτη που αγχωνεται και λεω τι θα γινει τωρα;

Μεχρι στιγμης την βοηθαει και ο πεθερος μου που δεν δουλευει αυτο το διαστημα.

Ευχομαι να μας παρει κι αυτος ο γιατρος συντομα τηλ να κανουμε την επεμβαση να αρχισουμε τον παιδικο που τσαμπα πληρωνουμε.

Αυτα κοριτσακια μου απο μας!

Ευχομαι συντομα να ανεβει η διαθεση σας και περαστικα στα μυξιαρικα!

Φιλακια πολλα πολλα σε ολες!

Μου λειψατε!! :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσουλινιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι με το καλοοοοοοοοοοοοοοοοοο κουκλα μου...ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ~~~~~~~~~~~ :D:D:D:D ΤΙ ΤΕΛΕΙΑ!ευχομαι να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη!!!

οσο για την συμπεθερα..εμενα δεν με θες;;;; :cry::cry::cry::roll:

τωρα για τον αποθηλασμο που λες....εφοσον ειναι κρυωμενη...ξεκινα να την θηλαζεις παλι κανονικα και δες μετα αν φτιαξουν τα κακα της τοτε ξεκινα παλι....

λεμονακι συγχαρητηρια για την δουλιτσα!!!

κατερινιω περαστικα στον δημητρακη σου :)

εμεις καλα!!

πολλα φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσουλίνιιιιιιιιιιιιιιι!!!! Τέλεια νέα! :ymparty::o)

Εύχομαι να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη! Με το καλό!!!

Μην αποθηλάσεις βρε, θα τα θηλάζεις και τα δυο μαζί :-p:mrgreen:

Μήπως είναι λίγο αρρωστούλα η Βασιλική γιαυτό και η ευκοίλια? Περίμενε 2-3 μέρες να δεις πώς θα πάει, μπορείνα χρειάζεται και λίγο χρόνο να συνηθίσει ο οργανισμός.

Λεμονίτα καλή αρχή στη δουλειά! Ελπίζω όλα να πάνε καλά και να μείνεις εκεί ;) Η πεθερά τα ΄χει δει όλα ε? :-s:))

Εγώ ξεκινάω 15 Νοέμβρη, αλλά ο άντρας μου είναι πολύ χαλαρός. Δεν έχει ιδέα τι τον περιμένει :twisted:

Φιλιά κοριτσάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ ξεκινάω 15 Νοέμβρη, αλλά ο άντρας μου είναι πολύ χαλαρός. Δεν έχει ιδέα τι τον περιμένει :twisted:

=))=))=))=))=))=))=))

ΠΟΛΥ ΓΕΛΑΣΑ...ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φιλες μου!!

ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!! ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΛΗ ΜΟΥ!!!!!

να σου πω την αληθεια στα γενεθλια σου κατι καταλαβα οτι προσπαθειτε οταν σου ευχηθηκα...τελεια χαρηκα παρα πολυ!!!!

Χρυσα μου με το καλο κ εσυ κοπελα μου στην καινουργια δουλεια! αντε ωραια αφου βρηκες μην μιλας καθολου παλι καλα να λεμε!

Νασια μην απελπιζεσαι καλη μου κανε πραγματα για σενα εστω κ αν αυτο ειναι να πας να βγαλεις ενα διπλωμε οδηγησης να εισαι πιο ανεξαρτητη...μην τα βαζεις με τον αντρα σου ισως κ εκεινος πιεζεται..να σου πω παντως οτι για 2 χρονια κ εγω ε τον αντρα μου για αυτο το θεμα τσακωνωμασταν...κ εγω εδω δεν εχω κανεναν ουτε καν μια φιλη,ειναι χωριο ενω εγω μεγαλωσα στην Αθηνα κ δεν μπορω να συνηθησω ετσι...κ τωρα που ηρθαν οι γονεις μου εμεις λεμε να φυγουμε...κανε υπομονη κ κουβεντιαστε με ηρεμια!

κοριτσια σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες-συμβουλες κλπ να'στε καλα!

ο Κωστας απλα περιμενει να βγαλει την αδεια του ηλεκτρολογου γιατι μεχρι τωρα δεν την ειχε χρειαστει δουλευε ετσι χωρις αυτην αλλα σε ξενος κρατος ειναι απαραιτητη κ αποφασισαμε να φυγει εκεινος πρωτα να παει να πιασει δουλεια να νοικιασει σπιτι κ να βαλει μεσα τα στοιχιωδη επιπλα κ μετα να παμε κ εμεις...δυσκολα πολυ μου φαινονται ολα αυτα...θα ξεκινησουμε να μαθουμε κ γερμανικα αλλα πως θα τα πληρωσουμε δεν ξερω...προσ το παρον μαθαινουμε μονοι μας βασικες λεξεις μεσω ιντερνετ μεταφραστη κλπ κ θα πρεπει ομως οπωσδηποτε να κανουμε κ καμποσα ιδιαιτερα ταχυρηθμα για να μαθουμε κααααπως να μιλαμε...αλλα ειμαι σιγουρη οτι θα ακουγομαστε σε αυτους οπως σε εμας οι ξενοι ξερετε,κυρια εγκω θελει να ρωτησει που ειναι μαγκαζι με ψωμια?? αλλα πρεπει να μαθουμε δεν γινεται αλλιως...αχ κ δεν την χωνευω αυτην την γλωσσα καθολου ομως! ειναι η χειροτερη μου..καλυτερα να μαθαινα κινεζικα...

αυτο που λες Κατερινα μου για τους γονεις ειναι αυτο που λεει κ ο Κωστας οτι αν ειμαστε εμεις ευτυχισμενοι θα ειναι κ εκεινοι καλα ενω αν κατσουμε εδω κ υποφερουμε ετσι θα ειναι κ αυτοι χαλια...το ξερω οτι ετσι ειναι αλλα τους αγαπαω τοοσο πολυ κ στεναχωριεμαι παρα πολυ στην ιδεα οτι θα τους βλεπω μια αντε δυο φορες τον χρονο...επιπλεον ο Βασιλης ειναι το μοναδικο τους εγγονι κ κανουν σαν τρελοι,εδω παρατησαν τα παντα κ ηρθαν να ζησουν στο χωριο μονο κ μονο για αυτον κ εγω να τους τον στερησω ετσι?? αχ θα τρελαθω....δεν ξερω πως θα το αντεξω αυτο...ειμαι κ λιγο ευαισθητη...

μονο αυτους σκεφτομαι...τιποτε αλλο δεν εχω να χασω,ουτε ρισκαρω τιποτα γιατι απλα δεν εχουμε απολυτως τιποτε!! θα το παρω αποφαση κ εγω κ αυτοι που θα παει???

Γιωτα πολυ ωραια φωτο εβαλες παλι!! να ζησετε κιολας κοπελα μου!!! 103 να γινουν τα χρονια σας κ παντα αγαπημενοι!!!

Λενα καποια στιγμη μου ειπες για την ομαδα,κανε αιτημα κ θα στο κανω δεκτο αμεσως!

σας αφηνω παλι...σας ζαλισα! αντε κ γκουντεν μοργκεν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημερα!Ειμαι νεα στο φορουμ, μολις μετακομισα απο Θες/νικη στην Αθηνα λογω δουλειας του αντρα μου και προσπαθω να εγκλιματιστω.Η μικρη μας ειναι 11 μηνων,γεννηθηκε στις 2/12/09 και μεγαλωνει!!!!!!Εδω δεν εχω φιλες αλλα που θα μου παει θα κανω κατι!Προς το παρον εχω παρηγορια το ιντερνετ,και τις φιλες απο κει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mvarela καλως ηρθες!! να σου ζησει το κοριτσακι σου που απ οτι βλεπβ κ στην φωτο ειναι μια κουκλα!!

εγω ειμαι η Σοφια,γεννησα στις 23/01/10 κ εχω ενα αγορακι τον Βασιλη.

υπομονη κ ολα θα φτιαξουν θα δεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...