Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια χριστουγεννων 2009!!!Νο 6!!!!!!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!

ειμαι στο σχολειο και δεν μπορω να σχολιασω τωρα γιατι δεν προλαβαινω.... :oops: κανουν εικαστικα τα παιδια.... ;)

ηθελα να σας ρωτησω βρε κοριτσια...θα κανω και ποστ να μου πουν και αλλες κοπελες τη γνωμη τους...η μικρη εδω και τρια βραδια ξυπναει κατα τις 3 και κλαιει πολυ...δεν κοιμαται με τιποτα και ηρεμει μονο αν την κανω βολτες πανω-κατω....τεντωνεται πισω-μπροστα σαν τοξο και περνανε ετσι 2 ωρες....τι λετε να ειναι????ποναει ή ειναι ψυχολογικο επειδη φευγω τα πρωινα?????πρεπει να κανω τιποτα εξετασεις?????

μαγδα,ουτε το αγιο βυζι δεν κανει δουλεια τα τελευταια βραδια...... :?:?:? ασε...... :?:?:?:?

κατερινακι,θα τα πουμε απο το τηλ.εμεις!!!!!

φιλια σε ολες!!!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσια καλημερα

Ευακι μου εγραψα και στο ποστ που ανοιξες,εγω πιστευω οτι βγαζει δοντακια και ποναει,και τεντωνεται για να την παρεις αγκαλιτσα,περιμενε λιγο μην την παιδευεις με ασκοπες εξετασεις,υπομονη κανε και θα στρωσει και μην αγχωνεσαι

Ολια μου αφου κανει βηματακια μονος του αυτο σημαινει οτι περπατησε,μπραβο στο Νικολακη σου,και ο δικος μου μην φανταστεις οτι οργωνει ολο το σπιτι,ετσι κανουν στην αρχη λιγα βηματακια και μπουμ κατω,και ο δικος μου ειναι στιγμες που δεν θελει να περπατησει προτιμαει την ασφαλεια του μπουσουληματος μπορει να κανει περισοτερες σκανδαλιες ετσι

Δημητρουλα να περασετε καλα στην Θεσσαλονικη,καλα ψωνια

Νασια μου μεγεια το καινουργιο δοντακι,ειδες που πηρε φορα και τα βγαζει ολα μαζι;

Χρυσουλινι πως παει η εγκυμοσυνη σου;φιλια και στην κουκλιτσα σου

Κατερινακι αφου φαει ολο τον κροκο,σιγα σιγα ξεκινα και ασπραδι μετα,ψαρι της εδωσες;

η Χρυσα που χαθηκε ακομα να εχει χαλασμενο τον υπολογιστη της αραγε

Γιωτα τι κανουν τα ταλιμπανακια σου;

Σοφακι που χαθηκες;ειναι καλα ο Βασιλακης;

φιλια σε ολες κουκλες τα ξαναλεμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω κατερινακι μου,για την απαντηση!!!!!τωρα παντως μια χαρα ειναι!!!!με χτενιζει!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: τι κανουν τα μικρα σου????αντε,να μιλησουμε τηλ.να μου πεις λεπτομερειες πως περασατε!!!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!

Ευακι και γω νομιζω δοντια θα ειναι γιατι λενε οτι τα πιανει το βραδυ ο πονος...αν τυχον στο συνεχισει παρε τον παιδιατρο σου να δειτε λιγο τα αυτακια....μηπως ειχε συναχι τις προηγουμενες μερες και μυξουλες;;;;μη τυχον εκανε καμια ωτιτιδα το παιδι...παντως αν την βλεπεις ετσι και δεν ηρεμει σημαινει καπου ποναει δωστης λιγο ντεπονακι να μην ταλαιπωρειται..ο δικος μου και υις 2 φορες που εκανε ωτιτιδα ξυπνησε το βραδυ με κλαμματα και δνε ηρεμουσε με τιποτα εκανε σαν τρελος...πολυ κλαμα...

εμεις σημερα τελειωσαμε αντιβιωση και εισπνεομενα...

εντωμεταξυ ρε κοριτσια τις τελευταιες 3 μερες μου κοιμαται μονο 1 ωρα μεσα στην ημερα..κι αυτη το πρωι!Σημερα ας πουμε ηταν ξυπνιος απο τις 6.30 κοιμηθηκε 1 ωρα (11.15 με 12.30)και μετα τιποτα το πηγε σερι ωσπου επεσε ξερος στις 9...πως το βλεπετε;;;μα να μη μουμοιασει στον υπνο αυτο το παιδι...

Χρυσα λεμονακι που χαθηκες;;;;

πολλα φιλακια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΟΥΖΟΥΝΕΣ ΑΝΟΙΞΑ ΤΟ 7 ΜΕ ΤΙΤΛΟ ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ ΄09 ΑΛΛΑ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ 7...

ΚΛΕΙΔΩΝΩ ΕΔΩ..ΕΛΑΤΕ ΑΠΟ ΕΚΕΙ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...