Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια χριστουγεννων 2009!!!Νο 6!!!!!!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΕΒΓΑΛΕ ΛΙΓΟ ΗΛΙΟ ΣΗΜΕΡΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΡΥΟ,ΚΡΥΟ..

ΝΑΣΙΑ [/bΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΕΣ ΝΥΧΤΙΑΤΙΚΑ?ΚΑΛΑ SORRY ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΕΓΡΑΨΕΣ,ΞΕΚΑΡΔΙΣΤΗΚΑ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ!!ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΕΣΥ ΔΕΝ ΓΕΛΟΥΣΕΣ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ,Ε? :twisted::twisted::twisted::evil::evil::evil::mrgreen::mrgreen:

ΤΣΕΛΙΝΙΚΑΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ ΜΕ ΤΟ ΕΝΤΕΡΟ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ,ΙΣΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ ΠΙΟ ΠΟΛΥ,ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η ΝΑΣΙΑ.

KANGOORAKIΠΩΣ ΕΙΣΑΙ?ΝΙΩΘΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ?

ΒΟURIQUEΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΤΗΡΓΗΣΕ ΤΑ ΑΛΕΣΜΕΝΑ,ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ!!ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΤΖΑΚΑΚΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΔΥΣΤΗΧΩΣ..

ΠΑΤΣΥΠΩΣ ΠΗΓΕ ΧΘΕΣ?ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ..ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΞΕΦΝΙΚΑ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΕΧΑΣΑ ΤΟΝ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑ..ΕΙΝΑΙ ΦΑΣΗ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ..

ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ..ΦΙΛΑΚΙΑ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

φιλες μουυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

δεν προλαβαινω να γραφω γιατι εχουμε εργατες σπιτι και γινεται χαμος..... :? αντε,να δω ποτε θα τελειωσουν αυτα να ησυχασουμε..... :?

δεν εχω κανενα νεο....τα ιδια....το βραδυ ξυπναμε αρκετες φορες,τη μερα κοιμαται ελαχιστα....κι εμενα εχει τρελα με τα τηλεκοντρολ και κινητα....επισης,εχουμε μεγαλο προβλημα οταν την αλλαζω...δε θελει με τιποτα,κλαιει,κλοτσαει και κανουμε μια ωρα μεχρι να τελειωσουμε.... :shock:

κατερινακι,ελπιζω να τα ξαναπουμε συντομα στο τηλ!!!!!!!!!!!!!

κανγκουρακι,πως εισαι σημερα?με τη δουλεια τι γινεται????

πασχαλακι,συνεχιζει το ξενυχτι????

γιωτου μου,χαθηκαμε!!!!!! :(

βικακι,σε ποια περιοχη θα πας????

dimi μου,τι θα μαγειρεψεις?????

πατσουλινι,σε δονιζω!!!!!!!!!!!!!που εισαι????????????

ηρθαν τα προσκλητηρια!!!!!!!!!!!!!!!! :D θα σας βαλω φωτο!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!

επιτελους ησυχια!

εχω δουλειες με φουντες αλλα δεν τις εχω κανει ολες γιατι περιμενω να ερθει ο αντρας μου για να παμε σουπερ μαρκετ μιας και εχω ξεμεινει απο τα παντα :(

εμεις τα ιδια...τιποτα νεοτερον...

βικακι καλα κανεις που αλλαζεις μαγαζι...θα ειναι καλυτερα εκει πιστευω...

πασχαλακι ελπιζω να στρωσει ο μακης σου...

παω για νανι...αν προλαβω δηλαδη...

φιλια σε ολες :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia!

emeis 3esalwsame mias kai de douleua 2 meres!phgame kai sthn parelash kai 3etrela8hke to mikro mou!kratage th shmaia kai thn kounage san trelos!xaxa!8a sas balw kamia foto giati exw kairo na balw sthn omada!

dhmhtroules xronia polla ka8usterhmena giati den mphka 2 meres twra!poluuxrones!

filakia polla se ola ta mwrakia,paw na teleiwsw to gioubetsaki mou!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλίτσες,πως είστε, πολύ κρύο σήμερα ε?

Εγω ευτυχώς την βγάζω χωρίς πυρετό μόνο λαιμό και λίγο μπούκωμα έχω.

Και εμείς τρέλα με τηλεκοντρόλ, τηλέφωνα, κινητά, το πληκτρολόγιο και φυσικά της αρέσουν μόνο όσα είναι σε λειτουργία, ένα παλιο ασύρματο και κάτι παλια κινητά ούτε που να τα δει. Επίσης μας αρέσει και εμας να ανάβουμε το φως πάνω απο το κρεβάτι μας και οταν της λέμε Αγγελική που είναι το φως δείχνει την λάμπα και της αρέσει να κρύβεται και πίσω απο την κουρτίνα.

Ευα και μένα δεν καθόταν με τίποτα να την αλλάξω και είναι τώρα μήνας που της βάζω πάνα βρακάκι, το οποιο μπορούμε να το φορέσουμε και όρθιες βέβαια για να βάλουμε τα ρούχα μια απο τα ίδια γυρνάμε ολο το κρεβάτι.

Αυτά τα νέα μας, α το άλλο Σάββατο ξεκινάμε κολυμβητήριο!!!!

Τα φιλια μου σε όλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας φιλες μου!

χαθηκα λιγο...αλλα με εχετε συνηθησει πια πιστευω..τα κανω εγω αυτα!!

διαβασα τα νεα σας κ ειδα οτι ειστε ολες καλα κ πολυ χαιρομαι! αλλα ολες εχετε δυσκολιες μα τα βασανακια...ετσι ειναι ρε γαμωτο..θα μεγαλωσουν μωρε κ θα περασουν αυτα κ θα εχουμε αλλα βασανα μετα :lol:

Πασχαλιτσα μου περνας ζορικα αγαπη...θα στρωσει που θα παει? μην νομιζεις κ γι αυτον δεν ειναι οτι καλυτερο ετσι που κοιμαται..σιγουρα θα νιωθει κ αυτος πιο κουρασμενος μετα.

Ευακο κ εμενα στις αλλαγες ετσι κανει αφου χτυπιεται,ειναι κ ζορικος κ τεντωνεται πισω κανει σαν τοξο κ τσιριζει..μαλλον τους αρεσει να ειναι γυμνουλια,δεν ξερω τι αλλο να πω κ ειδικα καθε βραδυ που κανουμε μπανιο ουτε την πανα δεν αφηνει να του βαλω μετα αφου μεχρι να τον ντυσω ιδρωνω!

#-o βαλε μας φωτο..περιμενουμε!!

Βικακυ μου εγω εχω πολλες μερες να μιλησω κ με πατσυ κ με χρυσουλι...εχουμε χαθει μωρε...μου εχετε λειψει ομως κλοτουλες μου καλες!! ειναι αδειο το κλοτετσι χωρις εσας!!!

Κατερινακι ξαναγραψε ρε αγαπη το εμαιλ σου να μην ψαχνω να βρω στις σελιδες που ειναι!

Καγκουρουλα καλη αρχη στο κολυμβητηριο! πες μας εντυπωσεις αν κ ειμαι σιγουρη οτι θα ξετρελαθει!!

Γιωτακο κ εμενα ετσι κανει με το τζακι κ παρολο που το εχω αναμενο καθε μερα καθεται κ το χαζευει κ μιλαει!!

ααα σημερα εκει που εκανε γεια σου στον πατερα μου πεταξε κ ενα παππου! κοκκαλο μειναμε! το μαναρι μου!!

κοριτσια μου δεν προλαβαινω να σχολιασω αλλα...εχουμε την σειρηνα μας εδω!!

φιλακια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti egine me thn omada pou bazoume foto???phga na mpw alla mallon alla3e e?sofaki esu eisai upeu8unh?kane me add!kala gia na zhlejoume mas eipes oti eipe pappou????an einai dunaton!emena mono kati ntet leei mpampampa,mamamama kai tetoia!bebaia emeis kanoume to ax kounelaki kai tribei to daxtulo sthn palamh!xaxa!xeirokrothste mas!xaxa!paw na ton kanw mpanaki kai na ton balw siiigaaa sigaaa gia nani!xxx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλες γεια σας

εμεις τα ιδια πηγαμε στα γενεθλια του ανηψιου μου και επεσαν ξερα και τα τρια,κατα τα αλλα ολοι καλα συνεχιζουμε το κυνηγι με τον Δημητρακη,και ο δικος μου οπως και ολλα τα μωρακια απο οτι ειδα εχει αδυναμια στον υπολογιστη να παταει τα κουμπια με μανια στο τηλεχειρηστηριο της τηλεορασης κτλ και στο φως και μενα κατερινακι τα ιδια,και εμεις το τζακι συνεχεια το αναβουμε αυτες τις μερες και ψηνουμε και καστανακια,χθες το πρωι ειχαμε 5 βαθμους και φυσουσε και ενα αερας ψοφοκρυο και ετσι δεν πηγαμε στην παρελαση μια χαρα δεν αρρωστησαν μεχρι τωρα δεν μας χρειαζεται

σοφακι μου μικρα παιδια μικρα βασανα λενε μεγαλα παιδια μεγαλα βασανα,και περιμενω και εγω να μου κανετε προσκλησεις αλλα τιποτα το email μου ειναι dougali1@hotmail.com

κατερινα καλη αρχη στο κολυμβητηριο,καντε καμια βουτιτσα και για εμας

πασχαλια μου υπομονη κοπελα μου θα στρωσει που θα παει

βικακι μου τουλαχιστον θα εισαι κοντα στο σπιτι σου και δεν θα χανεις τον χρονο σου στους δρομους

ευακι θα τα πουμε παλι αν εχεις κι εσυ msn περιμενω προσκληση και απο τις υπολοιπες που εχουν εε

δεν θυμαμαι κατι αλλο να σχολιασω πολλα φιλια σε ολλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!

Εμεις εχθες ειχαμε παλι ξυπνημα στις 4(κοιμηθηκε 11) για γαλα....εκλαιγε.το θεμα ειναι οτι μετα δεν κοιμηθηκε αμεσως αλλα πανω στην μια ωρα.μετα ομω ς κοιμηθηκε 5-8.30 και μεσα στη ημερα 12 με 3. τωρα κοιμαται απο τις 10.30 και γαλα ηπιε μονο 130 μλ....δεν ηθελε αλλο!!!τι να πω...ξερει προφανως πως θα το αναπληρωσει μεσα στη νυχτα...οποτε σημερα περιμενω στανταρ να ξυπνησει, εδω ξυπναει οταν πινει 240 οποτε....

Εντωμεταξυ με το κρυο εχουμε κλειστει μεσα στο σπιτι...τα νευρα μου!

Αυτα κοριτσακια μου!Λεω να δοκιμασω ενα γαλα που ειναι λιγο πιο παχυ για βρασυ μπας και δω διαφορα..φιλακια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κ απο μενα!τι κανετε;

εγω κοιμησα τον αντωνακη μου κ μολις εφαγα,με τις μεγαλες ωρες κλασικα κ βλεπω νεα σας!

πασχαλια μου κ εμενα τοσο πινει το βραδυ περιπου 220 βασικα,αλλα μου εχει τυχει να πιει κ 180 κ μετα απο μια ωρα αλλα 120.τωρα πιστευω το γαλα δε τα καλυπτει κ θελουν πολυ τα ατιμα!καλα βασικα το θεμα μας δεν ειναι αυτο αλλα λεμε.. :D κ εμενα ξυπνησε χθες 4 η ωρα αλλα εκατσε ενα τεταρτο ξυπνιος,ευτυχως γιατι ημουν πρωινη σημερα κ οχι τιποτα αλλο πηγα στο καινουργιο μαγαζι κ ειχα ενα αγχος κ αργησα να κοιμηθω.κ ξαναξυπνησε 7.30 αλλα εγω ετσι κ αλλιως θα ξυπνουσα 8 αλλα αυτο το μισαωρακι με ετσουξε λιγο γιατι εκανε κ κρυο κ ηθελα λιγο ακομα υπνακο.αχ τι θα τα κανουμε,εγω βεβαια μεχρι τωρα δεν εχω τα δυωρα αλλα ολο κοιμαμαι με αυτο το αγχος.παντως σερι εχει καιρο να κοιμηθει.καποια στιγμη θυμαμαι κοιμοταν 11 περιπου με 10 το πρωι κ αντ να ξυπναγε μια φορα.τι ωραια που ηταν..

σοφακι μου χαθηκαμε ολες μωρε,κ η χρυσα λεω αυριο να την παρω που θα ειμαι σπιτι εχω κ μερες να τη πετυχω φεισμπουκ με εσας τις δυο κατι εχουμε πει.με χρυσα τελειως χαθηκα!

οσο για τον καιρο τι να πω..χαλια πολυ κρυο αλλα τουλαχιστον δε βρεχει.

κατερινακι μιλησα με τον αδελφο μου κ μου ειπε οτι εχετε πολυ κρυο κ το πρωι ειχε 3 βαθμους! [smilie=icon_rendeer.gif]

ασχετο αλλα τωρα βλεπω τον σακη,τι κουκλος ειναι ρε κοριτσια..

αυτα απο μενα,αυριο θα τα ξαναπουμε ευτυχως δε δουλευω αλλα εχω ενα σωρο δουλειες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα !!!!Εμεις ειμαστε καλα ..Χθες βγηκα ψωνισα μπουφαν για να φοραω στη δουλεια και μια τσαντα..

Ευτυχως εχει καλο καιρο και εβαλα πλυντηρια αλλα εχω να σιδερωσω πολλα.

Αχ Βικακι ξεκιναω τη δευτερα δουλεια..Εσυ ελπιζω να σαι καλυτερα εκει..

Σημερα θα παμε στα πεθερικα..Την αλλη εβδομαδα στις εκλογες με εχουν βαλει εφορευτικη επιτροπη και πρεπει να σηκωθω απο τις 500 να παω γιατι ψηφιζουμε στο χωριο του αντρα μου που ειναι περιπου 20 λεπτα απο θεσσαλονικη..Νευριασα γιατι αναμεσα σε τοσο κοσμο βρηκαν εμενα .Και ποιος σηκωνεται πρωι πρωι να παει.Και πρεπει να κατσω και μεχρι το βραδυ..

Πασχαλακι ο Μακουλης σε ταλαιπωρει ακομη η κοιμαται?Μεγαλο ζορι να μην κοιμαται..

Αυτα κοριτσακια μου ..Φιλια πολλα σε ολες και καλο ΣΚ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!

Σκέτη κατάθλιψη ο καιρός εδώ σήμερα... Μαυρίλα, συννεφιά, βροχή, αέρας... Καλύτερα χιόνι και -15 βαθμοί παρά αυτό το χάλι. Περιμένω τη Μαρκελλίτσα μου να ξυπνήσει από τον πρωινό της υπνάκο να πάμε για ψώνια.

Καλά νόμιζα ότι μόνο η δική μου κάνει υστερίες όταν προσπαθώ να της αλλάξω την πάνα. Χαίρομαι που δεν είμαι η μόνη. Δε φατάζεστε πως κάνει...Μάχη γίνεται κάθε φορά. Και καλά να είναι μόνο τσίσα, όταν έχει κακά και γεμίζει τον τόπο? Χάλιαααα :mrgreen: Για να τη ντύσω μετά ανοίγω τηλεόραση για να χαζεύει και τη ντύνω όρθια.

Σοφάκι είπε και παππού ο μικρός? Ουάου! Εμείς ένα μαμά κι αυτό παίζεται αν το εννοεί πάντα... Ενώ η κινητική της ανάπτυξη είναι σούπερ από λογάκια βλέπω να αργούμε. Από ύπνο? Καμιά βελτίωση?

Γιωτού ούτε εμείς τρώμε αλεσμένα εδώ και καιρό... Ούτε να το δει το κουτάλι... Τα φρούτα της τα δίνω κομματάκια να δαγκώνει και το φαγητό της το κόβω πολύ μικρά κομματάκια και τα κάνω μπουκίτσες - μπαλλάκια με το χέρι μου και της τα δίνω. Αλλά γενικώς τρώει πολύ λίγο. Πιστεύω τώρα που θα αρχίσω να δουλεύω θα αναγκαστεί να τρώει πιο πολύ.

Πασχαλάκι δεν είναι και παράλογο να πεινάει ο μικρός και γιαυτό να ξυπνάει και καλά κάνεις και του δίνεις γαλατάκι. Το περίεργο είναι που μένει ξύπνιος μετά 1-2 ώρες. Μήπως ξαγρυπνάει μέχρι να του φτιάξεις το γάλα και να τον ταίσεις? Τον αλλάζεις κι όλας? Γίνεται να έχεις το γάλα έτοιμο να του το δίνεις αμέσως? Δεν ξέρω κι όλας πόσο μπορείς να κρατήσεις το γάλα...Ή μπορεί να έχει καμιά ενόχληση, κανά δοντάκι. Πάντως αφού ξεκίνησες τώρα το νέο πρόγραμμα συνέχισέ το για καμιά εβδομάδα να δεις πως θα πάει. Αν κι εγώ πιστεύω ότι το 10.30 είναι αργά για μωρό.

Όλια καλή αρχή στη δουλειά κι εσύ. Πλησιάζει κι εμένα ο καιρός μου...

Βικάκι, πότε ξεκινάς στο καινούριο πόστο? Θα είναι λίγο μοναχικά από ότι κατάλαβα αλλά όπως λες, άλλες οι προτεραιότητες τώρα ;)

Κανγκουρό, καλές βουτιές! Εμείς την προηγούμενη εβδομάδα κάναμε καταδύσεις και βγάλαμε και υποβρύχια φωτό! Θα σας τη βάλω μόλις την πάρουμε.

Πάτσυυυυυ! Που είσαι? Πού πονάς σήμερα :-p

Φιλιά :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Επιτέλους έχει ωραίο καιρό σήμερα...Κανονικά έπρεπε να βάλω κανένα πλυντήριο αλλά βαρέθηκα, είχα άλλωστε τόσα άλλα να κάνω. Η μέρα προσφέρεται για βολτούλα αλλά δεν έχω και πολύ διάθεση. Γενικά δεν είμαι και πολύ καλά (ψυχολογικά) εδώ και αρκετό καιρό, δεν έχω όρεξη για τίποτα. Για να μην το στερήσω όμως από την Μαρία θα την στείλω βόλτα με τον μπαμπά της αργότερα.

Τελικά όλα τα μωρουλάκια τα ίδια κάνουν...και μεις για να αλλάξουμε πάνα ή ακόμα χειρότερα για να αλλάξουμε ρούχα φέρνουμε τον κατακλυσμό! Χαμός γίνεται, μπουνιές, κλωτσιές, τσιρίδες...με σακατεύει στο ξύλο κάθε φορά που πρέπει να την αλλάξω, στεναχωριόμουν ότι το παιδάκι μου θέλει όλη την ώρα να είναι ξεβράκωτο...Από ότι βλέπω όλες τα ίδια περνάμε.

Εμείς χρησιμοποιούμε πάνα-βρακάκι εδώ και 2-3 μήνες, με κορόιδευαν οι φίλες μου που τους το έλεγα αλλά δεν ξέρανε τί τράβαγα σε κάθε αλλαγή πάνας! Ένα σωρό καραγκιοζιλίκια κάνω για να της αποσπάσω την προσοχή και να προλάβω να την αλλάξω.

Εχθές πήγαμε με τον άντρα μου σε μια συγκέντρωση υποψηφίων, μιλούσε ένας υποψήφιος περιφερειάρχης, καλά δεν είμαι εγώ για τέτοια η άσχετη, ούτε καν ήξερα ποιός είναι, ήρθε ο άνθρωπος και μας έκανε χειραψία, μας ρωτούσε τί κάνουμε (ευγενέστατος, δεν μπορώ να πώ), κι εγώ ρωτούσα ποιός είναι αυτός ο άσχετος. Μετά είδα στο φυλλάδιο που μας έδωσαν το όνομά του!!!!!

Αυτά τα νέα μας,

καλό σαββατοκύριακο και φιλάκια σε όλα τα μπεμπάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου!τι κανετε;

εγω συναχωθηκα ρε γαμωτο,ολο φτερνιζομαι κ εχω κ λιγο συναχι.μαλλον τη πατησα χθες στη δουλεια γιατι εκει που καπνιζουν εχει ανοιγμα κ ειχε κρυο.κ βγηκα καποια στιγμη χωρις μπουφαν κ κρυωνα πολυ.κ κολησε νομιζω κ αντωνακης εχει λιγο βηχα με χουρ χουρ.

χθες βραδυ που εγραψα ξεχασα να πω οτι ακριβως κ εγω εχω το ιδιο προβλημα με την αλλαγη της πανας αλλα κ των ρουχων.ποσο νευριαζω που κανει ετσι..κ εγω παντα κατι κανω να τον ξεγελασω να τον καταφερω.απο τη μια θελω να μεγαλωσει να συνενοουμαι αλλα απο την αλλη μου λειπει που ηταν βρεφακι κ δεν εκανε αυτα που κανει τωρα! :D ας ειναι καλα φυσικα αλλα ωρες ωρες λεω τι εχουμε να τραβηξουμε ακομα..

ουτε εμενα λεει καμια σαφη λεξη παρα μονο αντε αντε,τα τα τα κ κανενα μαμα κ μπαμπαμπα απλα επειδη τα λεμε συνεχεια πιστευω.το καλοκαιρι ελεγε πεντακαθαρα μαμα κ μπαμπα αλλα τωρα το ξεχασε ο σκατουλης.

εχω φτιαξει μπιφτεκια με πατατες στον φουρνο κ περιμενω τον μπιλακο να σχολασει να φαμε.ο αντωνακης κοιμαται κ εφαγε τον αμπακο κ σημερα.

ευακι με ρωτησες σε ποια περιχη θα δουλευω,στη καλιθεα ειναι στη λεωφορο συγγρου.

μαγδουλινι σαν περιπτερο ναι θα ειμαι μονη αλλα εχω επικοινωνια με αλλες κοπελες κ μπορουμε κ μιλαμε.ξεκινησα χθες αλλα ηταν κ η αλλη κοπελα που θα παει στη θεση μου στο mall,εκατσε χθες να μου δειξει καποια διαδικαστικα αλλα απο δευτερα θα ειμαι μονη μου.

ολια μου καλο ξεκινημα στην αρχη της εργασιας σου κ εσυ κ καλο κουραγιο! :D με γεια κ τα καινουργια πραγματα που αγορασες!κ εγω απο δευτερα θα παω να ψωνισω,θελω μπουφαν,μποτες κ κανενα μπλουζακι.

αυτα κοριτσακια μου,ευχομαι σε ολες μια ομορφη μερα,θα τα πουμε παλι!φιλακια πολλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανούλες!!!!

Βικάκι καλορίζικη στο νέο μαγαζί!!

Μαγδά , σοβαρολογείς ότι έχει -15???

Όλια μου , καλή αρχή στη δουλειά!!

Πασχαλάκι , ελπίζω να φτιάξουν τα πράγματα!!

Νάσια, πάλι καλά που ο υποψήφιος δεν κατάλαβε τίποτα... χαχα ...

Φιλιά σε όλες!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια

Ολια και Βικάκι καλή αρχή την Δευτέρα.

Βικάκι σε πιο υψος της Συγγρού θα είσαι γιατι μένω τρια στενα μεσα απο τη Συγγρού στο ύψος του Saturn. Πως λέγεται το μαγαζι που θα είσαι?

Δεν είναι τέλειο που καταλαβαινόμαστε μια και όλα τα μπεμπακια μας κάνουν τα ίδια...

Σας αφήνω γιατι μου έχει ανοίξει όλα τα συρτάρια του γραφείου...δεν την προλαβαίνω

Φιλια κούκλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεια σας

και ο δικος μου τα ιδια με το αλλαγμα δεν καθεται καθολου,και τις τελευταιες μερες οταν παω να τον παρω απο το κρεβατι οταν ξυπναει εχει βγαλει τη πυτζαμα του και τις καλτσες και παιζει το σκατο και το κανει συνεχεια :lol::lol:,και ο δημητρακης φωναζει συνεχεια μαμα και μπαμπα αυτες τις μερες

χρυσουλινι ελα απο εδω να δεις τι θερμοκρασιες εχουμε κατω απο 10,αν σου φανηκε λιγο το 15

η χρυσα,η γιωτα και η πατσυ που χαθηκανε παλι;

βικακι και ολια καλη αρχη στις δουλειες σας την δευτερα

νασια ελα να σε παρω να κανουμε προεκλογικο αγωνα,αφου αρχισες να πας στις συγκεντρωσεις

αυτα τα λιγα απο μενα,αλλαζει και η ωρα σημερα

καλο βραδυ πολλα φιλια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες μου!

Τι κανετε;

Χαθηκα :oops:

Δεν με αφηνουν τα παλιοπαιδα μου πια...

Εμεις ειμαστε καλα σχετικα.

Ειχαμε παει και στην παρελαση με τον Μιχαλη μονο γιατι ο μικρος κοιμοταν και τον αφησαμε στην πεθερα μου!

Ο Μιχαλης τρελαθηκε ειδικα που δεν τον μπαμπα του να κανει παρελαση :D

Ο μικρος εχει σκανταλεψει πολυ!

Θελει ολη την ωρα να παιζει στο χαλι και ετσι εγω πρεπει να μαι απο πανω του συνεχεια γιατι ο Μιχαλης παει και τον πλακωνει.

Εψαχνα αυτες τις μερες και για δουλεια παλι,πηγα εκανα αλλα δυο βιογραφικα,αντε να δουμε...

Εχω απογοητευτει πολυ..

Με εχουν πιασει και τα ψυχολογικα μου λιγο.

Ολη μερα κλεισμενη στο σπιτι με τα μωρα..

Και ο Μιχαλης εχει βαρεθει κι αυτος και ολο σκανταλιες κανει και πειραζει τον Διονυση...

Περιμενουμε να μας παρει κι αυτος ο γιατρος να παμε στην Αθηνα να τελειωνουμε με τον Μιχαλη και να παει σχολειο πια....

Ποσο θα ηθελα λιγο να ξεφυγω....

Βικακι αλλαξες τελικα ποστο ε;

Καλυτερα φιλη μου να μην σε τρωνε οι δρομοι.

Πασχαλακι ακομα παιδευεσαι με τον Μακη σου ε;

Ευχομαι να στρωσει!

Σοφακι μου παππου ειπε ο Μπιλακος σου;

Μπραβο το παλικαρι μου!!

Ολια καλη αρχη στην δουλεια!

Κοριτσια σας αφηνω γιατι τσιριζουν παλι αυτοι..

φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φιλες μου!!!Σημερα πρωινη πρωινη..Αλλαξε και η ωρα και σηκωθηκαμε πιο νωρις..

Ευτυχως εχει καλο καιρο..

Χρυσα χαθηκες ..Ελπιζω να στε καλα..Οσο γιατη δουλεια ευχομαι να βρεις γρηγορα ...

Παντως απο διαθεση και γω μια απο τα ιδια.Σκεφτομαι και τη δουλεια και με πιανει αγχος.Τωρα μενω πιο μακρια και πρεπει να ξεκιναω πιο νωρις.

Ευχαριστω για τις ευχες σας!!!Ελπιζω να πανε ολα καλα..

Η Πατσυ που χαθηκε παλι ?

Αυτα απο μας μανουλιτσες ..Φιλια πολλα !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ,ΤΙ ΚΕΝΕΤΕ?ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΩΡΑΙΑ ΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΥΓΡΑΣΙΑ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΝΑ ΣΤΕΓΝΩΣΟΥΝ ΤΑ ΡΟΥΧΑ!!ΤΙ ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΗ ΚΑΙ ΑΥΤΗ..ΧΘΕΣ ΚΑΘΑΡΙΖΑ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΚΑΝΑ2ΩΡΟ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΙ ΕΓΙΝΑ ΠΤΩΜΑ..ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΚΡΗ ΜΕ ΤΟ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΩΣ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΗΞΕΡΕ ΠΩΣ ΕΔΕΝΕ ΣΩΣΤΑ.ΚΑΙ ΜΕΝΑ Ο ΘΑΝΟΣ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΑΛΛΑΞΩ,ΙΔΡΩΝΩ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ,ΑΓΑΝΑΚΤΩ..ΜΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΙΑ?ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΓΛΑΡΩΣΑ..ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑΤΙ ΚΛΑΙΕΙ..ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου!τι κανετε;

εγω τελικα συναχωθηκα αλλα ευτυχως δεν εχω λαιμο κ τετοια γιατι αυτα ειναι που σε ριχνουν κατω.απλα κολησα κ το μωρο κ εχει βηχα κ φτερνιζεται.κ γενικα ειναι κακοδιαθετος,σημερα με τρελανε πολυ γκρινια.κ χθες βραδυ μιση ωρα πριν κοιμηθει τα ιδια.εν τω μεταξυ το βραδυ ουτε θυμαμαι ποσες φορες σηκωθηκα για πιπιλα,μιλαμε σε καποια φαση δεν ηξερα τι να κανω ωσπου τελικα τον πηρα στο κρεβατι μου.

ολια μου ξεκινας αυριο ε;αντε καλη αρχη παλι κ να μας πεις κ εσυ εντυπωσεις..

χρυσα μου χαθηκαμε βρε φιλη μου..ελεγα σημερα το πρωι να σε παρω αλλα δε μπορουσα με τον αντωνη,δε καθοταν με τιποτα στο παρκο κ οταν μιλαω στο τηλ κλαιει γιατι το θελει.

πω πω αλλαξε κ η ωρα,σκετη καταθλιψη ειναι που νυχτωνει τοσο γρηγορα.

τωρα κοιμουνται τα αντρακια μου κ μαλλον θα παμε καμια βολτα πιο μετα,δεν τη παλευω να κατσω εδω κ απο αυριο παλι δουλεια..

ωχ τον ακουω ξυπνησε,φιλια κουκλιτσες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που εισται ρε κοριτσια ολες;;;ειπαμε να χειμωνιασει να μαζευομαστε πιο συχνα αλλα δεν το βλεπω ακομα μονο εδω κανει ψοφοκρυο μου φαινεται,πριν μιλησαμε με τον κουμπαρο μας που ειναι στην κρητη και μας ειπε οτι ηταν στη θαλασσα και εκανε μπανιο αν ειναι δυνατον μπρρρρρρρ,εμεις πηγαμε παιδοτοπο το απογευμα και τα παιδια ξεσαλωσαν ακομη και ο δημητρακης το χαρηκε τον εβαλα μαζι με τα μεγαλα και εγω μαζι φυσικα και τρελαθηκε,μπουσουλουσε και τον κυνηγουσα μεσα στην τρελη χαρα ηταν και φυσικα επεσαν ξερα για υπνο και τα τρια

βικακι μου περαστικα σας κοπελα μου και καλη δουλεια αυριο

η πατσυ ανοιξε θεμα για εναν πονοκοιλο που ειχε και ρωτουσε για σκωληκοειδιτιδα ξερει καμια τι εκανε;πηγε στο γιατρο;ειναι καλυτερα;

καλο βραδυ απο μενα φιλιαααα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα τσουπρες!!!!!!!!!1

εμεις ευτυχως παμε καλα με τα βραδινα μας ξυπνηματα.ξυπναει γυρω στις 4 αλλα κοιμαται σχεδον αμεσως.δεν μπορω να πω ειμαι ευχαριστημενη...αυτο που με σκοτωνε ηταν το διωρο ξενυχτι.αυτο που κανω πλεον ειναι περαν του οτι τον κοιμιζω αργοτερα ειναι οτι απο μονος του εκοψε υπνο μεσα στην ημερα.Δηλαδη εκει που κοιμοταν γυρω στις 4 ωρες συνολο την ημερα (2 το πρωι και 2 μεσημερι) τωρα κοιμαται συνολο 2 με 2,5 ωρες.οποτε παιζει και αυτο ρολο.επισης κουραζεται περισσοτερο μπουσουλαει, στεκεται ορθιος,οσο να ναι εξαντλειται.αυτα σε γενικες γραμμες...θελω να δοκιμασω και γαλα με λιγο ρυζαλευρο το βραδυ, το σκεφτομαι ομως μην του προκαλεσει δυσκοιλιοτητα.αυτο που βασικα λιγο με θορυβησε ειναι ενα σρθρο σχετικα με τις ποστητες γαλακτος που πινει ενα παιδι και οτι μεγαλες ποσοτητες μπορει να οδηγησουν σε αναιμια(μη σωστη απορροφηση σιδηρου απο τις τροφες).Αν σας ενδιαφερει δειτε το στο ποστ "ΠΩΣ ΝΑ ΚΟΨΩ ΤΟ ΒΡΑΔΙΝΟ ΓΑΛΑ".φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου.ολια καλη αρχη κοριτσι μου.εγω χαθηκα.το ποστ εκεινο με την σκωληκοειδιτιδα ειναι παλιο...αλλα παλι με επιασε το διο προβλημα.δεν ειναι σκωληκας.ειναι το εντερο μου.μαλλον λεω να κανω κολονοσκοπηση κ ο καημενος ο κωλος μου θα τα τραβηξει ολα.εγω κοριτσια δεν ειμαι καλα γι αυτο κ δεν μπαινω πια.εχω θεμα με την μικρη.εγινε αντιδραστικη,φωναζει,επιεθτικη,εμενα τα νευρα στο κοκκινο,ο μικρος ολο παει απο δω κ απο κει με την περπατουρα κ γενικα εχω πεσσει πολυ ψυχολογικα..με ξυπνανε καθε μερα νταηλικι.ειναι σπειρα.δεν τα βγαζω περα με τα δυο τους.δεν παιζονται...σημερα πηρα 3 ωρες ρεπο.εφερα την π[εθερα μου να κατσει μαζι τους κ εγω πηρα τον αντρα μου κ πηγαμε στο γηπεδο..βικακι ξερω οι περιμενεις να γραψω κατι αστειο αλλα ποναει πολυ το εντερο μου...εχω παθει καταθλιψη.αυτα ρε κοριτσακιαδυσκολα τα παραγματα με 2 μωρα κ αν δεν εχεις βοηθεια ακομα χειροτερα.να στε ολες καλα.φιλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!!ΕΒΓΑΛΕ ΚΡΥΟ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΤΩΡΑ..ΧΘΕΣ ΕΥΤΗΧΩΣ ΒΓΗΚΑΜΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΞΕΣΚΑΣΑΜΕ..ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΙ ΣΕ ΤΑΒΕΝΟΥΛΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ,ΦΑΓΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ..ΗΘΕΛΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΦΑΩ ΘΑΛΑΣΣΙΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑ!!ΠΛΑΚΑ ΕΧΕΙ Ο ΘΑΝΟΣ,ΚΡΕΜΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ ΤΟΥ ΚΡΕΒΑΤΙΟΥ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΓΚΡΙΜΑΤΣΕΣ :mrgreen::mrgreen::mrgreen: ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΩΡΑΣ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ ΛΙΓΟ..ΟΛΙΑ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ..

ΤSELINIKA ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ,ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ..ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΟΥΣ DOWN.. :(:( ΒΟΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ?Η ΜΑΜΑ ΣΟΥ?ΛΙΓΟ ΝΑ ΣΕ ΞΕΚΟΥΡΑΣΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙΣ ΛΙΓΟ..ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΟΤΑΝ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΑΥΤΟ,ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΒΓΑΙΝΩ ΕΞΩ,ΝΑ ΒΑΦΟΜΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΝΙΩΣΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ..ΚΑΛΑ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΕΧΩ ΤΡΕΛΛΑ ΜΕ ΤΟ ΒΑΨΙΜΟ,ΑΛΛΑ ΚΑΝΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΙ!!

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΓΙΑΤΙ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ..ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...