Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια χριστουγεννων 2009!!!Νο 6!!!!!!!!


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια μου!

Τι κανετε;

Χρονια πολλα σε οσους γιορταζουν!

Στην Δημητρα μας στην Ντιμι στον Δημητρακη της Κατερινας,τον αντρα της Ματινας και οσους αλλους εχετε!

Εμενα γιορταζει ο μπαμπας μου σημερα και ο ανηψιος μου!

Νεα δεν εχω να σας πω τα ιδια ειμαστε!

Ευχομαι κι εσεις να στε καλα!

Βικακι χαθηκαμε...

Φιλακια σε ολες! :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑλημέρα!

Καλορίζικο το 6ο...

Χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν!

Εμείς καλά είμαστε. Πήγαμε την Παρασκευή για εμβόλιο (τώρα θα ξαναπάμε τον Ιανουάριο).

Κορίτσια, μου είπε ότι η περπατούρα ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ! Να μην την ξαναβάλω. Εσείς ξέρετε τίποτα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα

ευχαριστω ολες τις κοπελες που μου ευχηθηκαν για τον δημητρακη μου,Ματινακι μου να χαιρεσαι τον αντρουλη σου,Δημητρα χρονια σου πολλα οτι επιθυμεις να γινει πραγματικοτητα και χρονια πολλα σε οσες κοπελες γιορταζουν οι δικοι τους ανθρωποι

Σοφακι μου να μην νιωθεις καθολου ασχημα οταν φωναζει ο βασιλακης μωρο ειναι τι να κανουμε να τα βουλωσουμε το στομα και ο δικος μου φωναζει και αυτες που σε κοιτουσαν στην εκκλησια αυτες ειναι οι περιεργες αντε πια

Δημητρα προσπαθουμε να πηγαινουμε στην εκκλησια οσο πιο συχνα μπορουμε,θελουμε να δωσουμε σωστες βασεις στα παιδια μας,να πιστευοιυν στο Θεο οπως πιστευουμε κι εμεις

Πατσυ μου μην απογοητευεσαι λιγο πολυ ολες στο τρεξιμο ειμαστε εγω που εχω τρια ζουζουνια να τα κανουν ολα λιμπα και συνεχεια τρεχω και μαζευω τι να πω,ασε με το φαγητο μαμα θελω το ενα,θελω το αλλο ,θελω νερο ολη την ωρα κατι θελουν

αφου μιλατε για περυσι ολες τετοιο καιρο ειχα στραμπουληξει το ποδι μου,ειχα κανει ραγισμα στον αστραγαλο και ημουνα πολυ χαλια με την κοιλια περα και δεν μπορουσα να περπατησω με τον κωλο ανεβοκατεβαινα τις σκαλες χαλια,αλλα ποτε περασε ενας χρονος και σε λιγο χρονιζουν τα μωρακια μας δεν το καταλαβα

δεν θυμαμαι να σχολιασω κατι αλλο,πολλα φιλια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ!ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟ ΓΑΜΡΠΟΥΛΗ ΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ,ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ,ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΛΙ.ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΣΕ ΟΣΕΣ ΚΑΙ ΟΣΟΥΣ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ(ΔΗΜΗΤΡΑ,ΝΤΙΜΙ ΚΤΛ.)ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!

ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΤΟ ΓΙΟΡΤΑΣΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΧΩ ΗΔΗ ΠΕΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ!ΜΙΑ ΚΑΙ ΕΞΩ ΓΙΑΤΙ ΣΤΙΣ 25 ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΟΥΛΑΣ ΜΟΥ!ΑΥΤΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα πολλα στον δημητρακη σου,κατερινιω....

δημητρου που μας ξεχασες χρονια πολλα πολλα και σε σενα...

ντιμι πολυχρονη...

ματινα να χαιρεσαι τον αντρουλη σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ματινα να χαιρεσαι τον αντρουλη σου!! να ειστε παντα καλα κ ευτυχισμενοι!!

Κατερινα μου να ζησει ο Δημητρης σου κοπελα μου! να ναι γερος παντα κ ευλογημενος! κ τα 3 σου παιδακια φυσικα...

Δημητρα(ντιμι) να χαιρεσαι το ονομα σου καλη μου! χρονια πολλα κ καλα!!

Χρυσα χρονια πολλα για τους συγγενεις σου αγαπουλα!

χρονια πολλα σε οσες εχετε καποιον που γιορταζει γενικα!!!

εγω μολις γυρισα απο τον παππου μου που γιορταζει!

Πατσυ κουραγιο...παντως να σου πω διαβασα πως οταν τα παιδια αντιδρανε ετσι λενε οτι σχεδον παντα φταινε οι γονεις οτι καπου κανουμε λαθος..δεν ξερω αν ισχυει βεβαια αυτο αλλα ετσι λενε οι παιδοψυχολογοι κ οτι πρεπει να ψαξουμε να βρουμε τι φταιει στον εαυτο μας κ κανει τα παιδια να αντιδρανε ετσι.. τα ειχα ψαξει γιατι εχει μεγαλο προβλημα η μικρη μου θεια...της εχει σπασει τα νευρα η κορη της...πολλους τσακωμους καθε μερα κ δεν εχουνε συννενοηση πουθενα κ τωρα εγινε 10 χρονων η μικρη κ ειναι ακομα πιο δυσκολα τα πραγματα...μην στα πω κ σε τρομαξω καλυτερα..ευχομαι εσενα να αλλαξει η κατασταση!!

Κατερινα κ εμεις πηγαινουμε εκκλησια καθε κυριακη εκτος αν ειμαστε αρρωστοι οπως ετυχε την προηγουμενη..μπραβο σας καλα κανετε!

φιλια πολλα μανουλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!

κατερινα μου να χαιρεσαι το Δημητρακη σου, να ναι πολυχρονος!!!!!!!!!!!!

Δημητρα Δραμινια χρονια πολλα να σε χαιρονται οι δικοι σου!!!!!!!!!!!

Dimi χρονια πολλα, καλα και ευτυχισμενα!!!!!!!!!!!

Ελπιζω ν αμη ξεχασα καμια.Ματινα να χαιρεσαι τον αντρουλη σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εμεις αυριο εχουμε το εμβολιο της μηνυγγιτιδας.ο μικρος μου εχθες παλι με ταλαιωρησε α[πο τις 2.30 κοιμηθηκε 4.20....ααααααααααααχχχχχχχχχχχχχχχχχχ...ελπιζω να ναι φαση και να περασει.Μαγδα μου θα προσπαθησω να σκεφτομαι αυτο που ειπες για να σταματησω να του φωναζω....οντως πρεπει να φαινομαι πολυ τρελη οταν κανω ετσι!και δεν εχει και νοημα αφου ακομα δεν καταλαβαινει ο κακομοιρης....σας φιλω γλυκα!καλο βραδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δημητρουλα,χρονια πολλα κι απο δω!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

dimi,χρονια πολλα κι ευτυχισμενα!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D

κατερινακι,να χαιρεσαι το δημητρακη σου!!!!!!!!!!!να ειναι παντα υγειης και γελαστος!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D

ματινακι,χρονια πολλα στον αντρουλη σου!!!! :D:D:D:D:D:D

σοφακι,να χαιρεσαι τον παππου!!!!!!!! :D:D:D:D:D

χρονια πολλα σε ολους οσους γιορταζουν!!!!!!!ελπιζω να μην ξεχασα καμια!!!!!!!!!!!! :oops::oops::oops:

πολλα φιλακιααααα!!!!!!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλησπερα!τι κανετε;

εγω χαθηκα λιγο ναι,αλλα δε προλαβαινω να κανω τιποτα πια,εχουν αλλαξει ολα τοσο πολυ..φευγει η μερα χωρις να το καταλαβω.απο το πρωι μεχρι το βραδυ πολυ αργα ειμαι στο ποδι.ειναι κ αυτη η δουλεια ρε γαμωτο πολυ δυσκολη οσον αφορα τα ωραρια της αλλα κ γενικα.ας πουμε δεν εχει τοσο πολυ δουλεια κ υπαρχει μια ανησυχια γενικα.απλα επειδη εχω προβλημα με την αποσταση οπως σας εχω ξαναπει,ζητησα να παω σε ενα αλλο καταστημα που ειναι καπως πιο κοντα μου κ θα παω απο την επομενη εβδομαδα.αλλιως δε γινεται,απο το αγχος μου καθε μερα εχω πονοκεφαλο.

διαβασα πολυ γρηγορα τα νεα σας κ θελω κ εγω να ευχηθω σε ολες οσοες γιορταζουν τα χρονια μου πολλα!κ φυσικα κ στον αντρα σου ματινακι,να ειναι γερος κ πολυχρονος!!αα κ στον δημητρακη της κατερινας μας!!να τον χαιρεσαι κοπελα μου,να ειναι γερος κ δυνατος κ να μεγαλωνει κ να τον καμαρωνεις!

χρυσα μου χαθηκαμε φιλη μου.ποσο μου εχετε λειψει,δεν φανταζεσαι...ανυπομονω να βρω παλι χρονο να τσαταρουμε οπως καναμε τοσο καιρο!

γενικα καλα ειμαστε,μου λειπει πολυ ο αντωνακης μου,κ γενικα κ εμενα εχει αλλαξει κανει ματακια,ολο θελει να σκαρφαλωνει στο κεφαλαρι του κρεβατιου μας κ να αναβει το φως του δωματιου κ σημερα δωσαμε κ πρωτη μερα φακες αλλα οχι πολλες.απο οτι μου ειπε η πεθερα μου που τον κραταγε μια χαρα τις εφαγε κ γενικα τρωει πιο πολυ πλεον.αν κ δεν ειχα ποτε ιδιαιτερο θεμα με το φαι.παντως μονος του δε μπορει να φαει αλλα μπουσουλαει κανονικα.κ εχει μανια με τα κινητα κ με το τηλεκοντρολ της τηλεορασης αλλα κ γενικα με οτι εχει κουμπια,αλλα ενταξει αυτο το εχουν ολα τα μωρακια νομιζω.

αντε τωρα περιμενω τη πεμπτη να ερθει η αργια να κατσω κ εχω κ το σαββατο ρεπο,αν κ στην αλλο μαγαζι που θα παω παντα θα καθομαι σαββατα.

κοριτσακια μου δε θυμαμαι κατι αλλο να σχολιασω,αλλωστε παω να ξαπλωσω γιατι αυριο εχω δυο φαγητα να κανω,δικο μας κ μωρου κ φυσικα τη δουλεια.κ λενε αυριο θα αλλαξει κ ο καιρος..τι κριμα κ ηταν τελεια σημερα!

πολλα φιλακια φιλες μου,μου λειπετε!

α αγγελικη μου τη περπατουρα κ εμας μας την ειχε απαγορευσει. [-x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΠΩΣ ΕΙΣΑΣΤΕ?ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!!ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΚΑΙ ΕΓΩ..ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΣΟΥ,ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ!!ΔΗΜΗΤΡΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ,ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ!!ΜΑΤΙΝΑΚΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ,ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΛΑ!!ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ Η ΕΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΝΑ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ..ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΟΛΑ ΟΚ ΓΙΑ ΧΘΕΣ,ΤΑ ΕΙΧΑ ΟΛΑ ΕΤΟΙΜΑ,ΜΙΑ ΧΑΡΑ..ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΓΧΩΘΗΚΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ..ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΤΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ ΗΜΟΥΝ ΣΤΗΝ ΠΡΙΖΑ,ΕΝΩ ΧΘΕΣ,ΟΚ..ΙΣΩΣ ΓΙΑΤΙ ΣΚΟΤΩΘΗΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ,ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΜΑΘΕΙ ΑΥΤΟΣ ΝΑ ΜΕΤΡΑΝΕ ΤΙΣ ΜΠΟΥΚΙΕΣ ΟΤΑΝ ΑΝΟΙΓΕΙ Η ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ,ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΜΟΥ ΓΕΜΑΤΟ ΚΑΙ ΠΛΟΥΣΙΟ..ΚΑΙ ΝΑ ΠΩ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΟΤΙ ΤΑ ΠΛΗΡΩΣΕ ΑΥΤΟΣ?ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΛΕΦΤΑ ΝΑ ΒΓΩ ΑΣΠΡΟΠΡΩΣΟΠΗ,(ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΑΜΕΙΟ ΤΟΥΣ ,ΔΗΛ.)ΤΙ ΝΑ ΣΑΣ ΛΕΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,Μ'ΕΣΚΑΣΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ Ο ΒΛΑΚΑΣ!!ΤΕΣΠΑ ΤΟ ΧΑΤΗΡΙ ΤΟΥ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ,ΚΑΙ ΕΙΧΑΝ ΝΑ ΛΕΝΕ ΓΙΑ ΤΑ ΦΑΓΗΤΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ,ΕΙΔΙΚΑ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΕ ΠΙΟ ΠΟΛΥ.. :D:D:D ΠΕΡΙΤΤΟ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΣΗΜΕΡΑ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ...ΟΛΕΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΠΙΟ ΠΟΛΥ..ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΤΩΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΩ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΛΙΓΟ..ΦΙΛΟΥΡΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μανουλες!

καναμε εμβολιο πριν λιγο και τωρα ο μικρουλης μου κοιμαται..ειμαστε 9400 και 78 ποντους.μου ειπε οτι ειναι πολυ καλος για την ηλικια του.της εθιξα το θεμα του υπνου και μου ειπε οτι καταρχην τον κοιμιζω νωρις (9 με 9.30)και μου πε οτι κανονικα για να κοιμηθει συνεχομενα καλο ειναι να κοιμαται κατα τις 10.30.Επισης Κατερινα μου προτεινε αυτο που μου ελεγες για το γαλα ενδια μεσα.Δηλ γαλα πρωι κατα τις 10 φρουτο 2 μεσημεριανο κατα τις 5 γαλα 8 κρεμα και πριν κοιμηθει γαλα παλι.θα το εφαρμοσω απο σημερα κιολας.Μαλιστα 5 που του εδωσα γαλα ηπιε 210μλ....το στραγγισε παλι το μπουκαλι.για να δουμε αν αυτο το συστημα θα αποδωσει....μακαριιιιιιιιιιιιιιιιιι

τωρα θα κανουμε εμβολιο μετα το χρονο ειπε που μου ειπε οτι θα αλλαξουν και ριζικα ολα στη διατροφη.τωρα μου ειπε απλα αν θελω να δωσω και ρυζι.(εκτος απο πεπονακι).

ΒΙΚΑΚΙ παλι ταυτιζομαστε!!!ο δικος μου σκαρφαλωνει μονος του με μανια στο κεφαλαρι της κρεβατοκαμαρας και αναβοσβηνει το φως!!εχει πολυ πλακα γιατι νευριαζει πολυ οταν δεν καταφερνει να πατησει σωστα το διακοπτη!Επισης μια απο τα ιδια και μας μας εχει ζαπακιασει στο ξυλο κανονικα...μπουνιες και κλοτσιες και για μαλλια δε συζητω!!!

φιλακια κοριτσουδια!ευχηθεοιτε μου καλη τυχη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου γεια σας

Να ευχηθώ χρόνια πολλά στον Δημητράκη της Κατερίνας και στις Δημητρούλες μας.

Πολύχρονος και ευτυσισμένος ο μικρός, πολύχρονες και ευτυχισμένες και οι μανούλες μας.

Πάω να διαβάσω τα νέα σας και επανέρχομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια,

σήμερα ο καιρός είναι πάρα πολύ χάλια, μακάρι να στρώσει για την παρέλαση αύριο γιατί κανονίζαμε να βγούμε βολτίτσα, να καμαρώσουμε τον νονό μας που θα είναι σημαιοφόρος. :ymapplause:

Από το πρωί τσακώνομαι με τον άντρα μου συνεχώς και για όλα, δεν μπορώ πια βαρέθηκα κάθε μέρα το ίδιο βιολί, τώρα δεν του μιλάω...μου μιλάει αλλά κάνω πως δεν τον ακούω, δεν γυρίζω καν να τον κοιτάξω, μου έχει κάνει τα νεύρα τσατάλια από το πρωί. [-(

Η κόρη μου έκανε το απίστευτο σήμερα το πρωί :-o... χασμουριόμουν (-| χωρίς να βάλω το χέρι μπροστά στο στόμα και μόλις με είδε πήρε με το χεράκι της το χέρι μου και το έβαλε μπροστά στο στόμα μου!!!!!!! :)):)):)) Μου μαθαίνει τρόπους το παιδάκι μου...

Πασχαλάκι μακάρι να αποδόσει το καινούριο σύστημα που σου είπε η παιδίατρος...Η Μαρία πάντως που κοιμάται κάθε βράδυ μετά τις 10-10:30 σίγουρα θα ξυπνήσει τουλάχιστον μία φορά κάθε βράδυ. Μακάρι να πιάσει το "κόλπο" στον Μάκη για να ξεκουραστείς κι εσύ λιγάκι!

Αγγελική και η δικιά μας παιδίατρος μας απαγόρευσε την περπατούρα αλλά δεν έχω καταλάβει ακόμα για ποιό λόγο τείνουν να την καταργήσουν πιά. Πάντως έχω ακούσει ότι ένας λόγος είναι για να μην μάθουν να περπατάνε στις μύτες των ποδιών τους (ίσως να είναι και ράδιο αρβύλα δεν ξέρω).

Δεν έχω άλλα νέα κοριτσάκια,

Κατερίνα, Ματίνα, Γιώτα, Σοφία, Εύα, Βικάκι, Όλια, Dimi, ΚανγκουροΚατερινούλα, Πάτσυ, Χρύσα, Χρυσουλίνι, Snowgirl, Κωνσταντίνα, Ine (συγνώμη αν ξέχασα καμία) φιλάκια πολλά σε όλες και στα μπουμπουκάκια σας :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!

Νυστάζωωωωωωωω! Η Μαρκέλλα μου τελικά άρπαξε γερή ίωση και χτες ήταν με μύξες, βήχα, εμετούς και διάροια... Όλα μαζί δηλαδή :? Ευτυχώς δεν έκανε πολύ πυρετό... Αλλά ρε παιδιά...τι ενέργεια είναι αυτή που έχει? Τόσο άρρωστη, να μην έχει κοιμηθεί όλο το βράδυ και όλη μέρα να λυσσάει και να θέλει παιχνιδάκια :shock: Κομμάτια εγώ...

Χρόνια πολλά -κλασσικά καθυστερημένα- και σε όσους γιόρταζαν χτες.

28η αύριο ε? Αν ήμουνα Ελλάδα θα μαζευόμασταν οικογενειακώς για φαγητό - γιαγιά, θείες, ξαδέρφια. Θα τρώγαμε σκορδαλιά με βακαλάο... Ωραία πράματα... Τώρα εδώ τίποτα. Μια μέρα σαν όλες τις άλλες. Ουφ - κακούργα ξενιτιά :lol:

Φιλιά σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια

ευχαριστω ολα τα κοριτσια που μου ευχηθηκαν για τον Δημητρακη μου να εισται καλα και να χαιρεστε τα παιδακια σας

αυριο τα μεγαλα μου θα κανουν παρελαση μακαρι να μας αφησει ο παλιοκαιρος να μην βρεχει,μας ταραξε

αγγελικη αν ρωτησεις παιδιατρο για την περπατουρα σιγουρα θα σου πει οχι,οι παιδιατροι ειναι αντιθετοι τωρα η επιλογη ειναι δικη σου,εγω τον βαζω παντως

πασχαλια μου ειδες η παλια μανα τι σου ειπα :lol: μακαρι να πιασει και σε σενα αλλα δεν ειναι απολυτο καθε παιδι ειναι διαφορετικο ας ελπισουμε οτι θα πιασει αντε να κοιμηθεις κι εσυ λιγο,μια χαρα ο μακης ωραιος

μαγδα μου κι εμεις αυριο ειμαστε καλεσμενοι στην πεθερα μου για φαγητο,οικογενειακο τραπεζι που λες κι εσυ,περαστικα στην μαρκελλα,τι νομιζες ντουρασελ εχουν δεν καταλαβαινουν αυτα απο αρρωστιες

ευακι μου πολυ χαρηκα που επιτελους τα ειπαμε στο τηλεφωνο

αυτα απο μενα πολλα φιλια σε ολες μακιααααααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας!τι κανετε;

χρονια πολλα μας κιολας,να ειμαστε ολοι καλα! :ymapplause::D

εγω σημερα δε δουλευω λογω αργιας,αλλα χθες κουραστηκα παρα πολυ.ειχαμε πολυ δουλεια κ παραλαβες κ δεν εκατσα λεπτο παρα μονο για να φαω.αφου σημερα εχω ξυπνησει με εντονο πονοκεφαλο κ ειδικα με ποναει πολυ μεσα στα ματια.

κ εμεις πεθερα σημερα η οποια εχει μπακαλιαρο αν κ κανονικα το τρωνε 25 μαρτιου.εγω δεν ειμαι κ καθολου του ψαριου αλλα με τον μπακαλιαρο κατι κανω.αρκει να φαω κ σκορδαλια για να μη νιωθω τη ψαριλα. :))

τωρα εχει φυγει ο αντρας μου με τον αντωνη κ εχουν παει εκει κ εγω εμεινα πισω να κανω κατι δουλειτσες.αλλα θα φυγω κ εγω σε λιγο κ ειπα να μπω λιγακι να δω νεα σας.

πολυ κρυο σημερα,αλλα το προτιμω απο τη παλιοβροχη.

πω πω πολυ πονοκεφαλο παω να πιω ντεπον γιατι δε παλευεται.

αντε φιλια κουκλιτσες μου θα τα πουμε κ μετα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσακια μου και χρόνια πολλά για την ημέρα!

Τι κάνετε?

Εμείς καλά πήγαμε και στην παρέλαση σήμερα. Εβλεπε εκει τα παιδάκια και τα χαιρετούσε της άρεσαν και οι πρόσκοποι με τα τύμπανα, καλά ήταν αλλά στο τέλος μου βαρέθηκε...έβαλε και κρύο μπρρρ.

Εγώ φτιάχνω κρεατόσουπα γιατι ξύπνησα με ενα λαιμο χάλια ήταν και ο άντρας μου με πυρετό τις προηγούμενες μέρες και ελπίζω να αντέξει η Αγγελική και να μη μας αρρωστήσει και να μην κρεβατωθώ και εγώ.

Πασχαλιά πως τα πάτε με το νέο πρόγραμμα κοιμήθηκε το βράδυ? Και εγώ 9-9:30 την κοιμίζω και μου ξυπνάει τρεις φορές το βράδυ αλλά ευτυχώς στο τέταρτο πάνω κοιμάται πάλι. Η δικιά μου πάντως δεν αντέχει για να την βάλω για ύπνο πιο αργά ρολοι 9 παρά γκρινιαζει κάνουμε μπανάκι και ύπνο.

Μάγδα περαστικά στη Μαρκέλλα σου.

Βικάκι η άλλη δουλεια θα είναι πιο κοντά στο σπίτι σου γιατι απ΄ότι κατάλαβα σε τρώνε οι δρόμοι.

Κοριτσακια σας φιλώ όλες και τα μπουμπουκια σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και χρονια πολλα για σημερα!!!Ο καιρος ειναι πολυ χαλια .Εχει πολυ κρυο και βρεχει.Σημερα αναψαμε το πρωι το τζακι και καθομαστε ..

Οι κουρτινες μου εγιναν ωραιες εκτος απο μια που μου την εκανε 10 ποντους πιο κοντη και την πηρε να τη φτιαξει.

Διαβασα οτι ολα τα ζουζουνια σκαρφαλωνουν στο κεφαλαρι του κρεβατιου .Το ιδιο κανει και ο δικος μου και εχει τρελα με τα τηλεκοντρολ και τα ασυρματα τηλεφωνα..

Βικακι πιστευω οτι θα σαι καλυτερα στο αλλο καταστημα .Θα σαι και πιο κοντα και θα χεις και τα Σαββατα ελευθερα.

Αυτα φιλες μου !!!!Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά!!

Νομίζω ότι δεν έχω ευχηθεί στους εορτάζοντες Δημήτρηδες και Δημητρούλες...!!! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ !!!!!!!!! (κάλλιο αργά παρά ποτέ)

Πασχαλάκι, εύχομαι να "πιάσει" το νέο πρόγραμμα φαγητού, στον ύπνο του Μάκη και να ηρεμήσετε λίγο..!! Πες μας πως πήγε εχθές..

Βικάκι , καλύτερα να πας στο άλλο κατάστημα που θα είναι πιο κοντά στο σπίτι σου.. θα γλυτώνεις χρόνο και είναι σημαντικό ... εύχομαι να είναι και το κλίμα όμορφο εκεί γιατί θυμάμαι που μας είχες πει ότι στην δουλειά που πας τώρα είσαι φίλες με τα κορίτσια..

Μάγδα .. αυτές τις σκέψεις τις έκανα και εγώ όταν ήμουν στην ξενιτιά.. ώσπου ήρθα και τελικά δεν εφαρμόζω ήθη και έθιμα τελικά ... :oops:

Κατερίνα Καγκουράκι και του χρόνου πάλι να πάτε στην παρέλαση.. ώστε χειροκρόταγε η Αγγελικούλα.. συμμετείχε το φατσόνι σου!!

Πάτσυ περαστικά σου...

Νασια φιλάκια και σε σένα!!

Καληνύχτα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όλια, θα ήταν ωραία με το τζάκι σας το πρωι... Αχ ανυπομωνώ να βάλει λίγο κρύο , να πάμε και εμείς σπίτι μας και να ανάβουμε τζάκι.... Ο μικρός πήγαινε κοντά στις φλόγες??

Φιλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας και χρονια μας πολλα :)

εγω ελειπα στους γονεις μου απο χθες γι αυτο και η απουσια... ;) καλα περασαμε...και επιστρεψαμε και παλι στο σπιτακι μας...

το οποιο εχει τα μαυρα του τα χαλια και θα με φανε οι δουλειες αυριο :twisted::cry:

πασχαλακι ελπιζω να επιασε το νεο σας προγραμμα...εγω πλεον το εχω παρει αποφαση οτι δεν παιζει να κοιμηθει πριν χρονισει....ξυπναει εδω και 9 μηνες συνεχεια...δεν εχω αλλες ελπιδες...

τι ωραια που εβαλε κρυο....τελεια ειναι....

χρυσουλινι οταν πηγα στο χωριο και αναψαμε το τζακι πηγαινε κοντα και του μιλαγε...εεεεεεεεε!!!!!!!εεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!ααααααααα!!!!!!!!ντααααααααααα!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol: πολυ γελιο ειχε...

α!ο ιασωνας μας καταργησε πλεον τα αλεσμενα...θελει μονο να τρωει μονος του..με το ζορι να τον ταισω το μεσημεριανο... :( και ολη την υπολοιπη μερα την βγαζει με φρουτα....τι θα κανω με αυτο το παιδι;;;; :(

φιλιαα!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!

Μπρρρρρρρρρρρρρρ!επιασε γερο κρυο ε;;;

λοιπον εχθες κοριτσια κοιμηθηκε 11 και μου ξυπνησε 4παρα 15.τον κρατησς αγκαλια του εδωσα νερακι αλλα μολις πηγα να τον ξανακοιμησω αρχισε ν ακλαιει γοερα...τελικα ηθελε γαλα ηπιε 240 μλ και κοιμηθηκε αμεσως ομως.μετα ξυπνησε 6.30 το πρωι.Δεν ηθελε να ξανακοιμηθει.κοιμηθηκε 12 παρα 20 με 3 παρα 20.Μετα δεν κανακοιμηθηκε και αρχισε ν αγκρινιαζει απο τις 8. τον κρατησα ομως μενυχια και δοντια και κοιμηθηκε 10.30.Πρωτη φορα κοιμαυται τοσο λιγο την ημερα...για ννα δουμε μηπως στρωσει ρε παιδια.δεν περιμενω να στρωσεθι αμεσως θα χρεισατουν μερες να μπουμε σε νεους ρυθμους...ελπιζω ομως τουλαχιστον να ξανακοιμαται αμεσως...

εντωμεταξυ περα του οτι θελει να σκαρφαλωνει και να σηκωνεται συνεχως σημερα ξεκινησε να μπουσουλαει πια κανονικα,δηλ αποστασεις.εχει αφηνιασει καλε!ωρες ωρες μου δινει την εντυπωση πως θα σηκωθει ν απερπατησει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανούλες,

ο καιρός μας τα χάλασε πάλι σήμερα, ούτε στην παρέλαση πήγαμε ούτε βολτίτσα για καφέ.Δεν έβρεχε αλλά το κρύο ήταν τσουχτερό και σκέφτηκα να μην το ρισκάρω να βγάλω τη Μαρία μου έξω γιατί έχει και λίγο συναχάκι αυτές τις μέρες.

Ήρθαν οι γονείς μου και φάγαμε παρέα το μεσημέρι, ο άντρας μου δούλευε όλη μέρα στην ταβέρνα του πατέρα του σήμερα...

Εχθές το βράδυ πολύ αργά, μετά τις δώδεκα έβγαλε τέτοιον αέρα που μου γκρέμισε την ντουλάπα που έχω στο μπαλκόνι, την έσπασε και σκόρπισε ότι είχα μέσα, σε όλη τη γειτονιά. Μέχρι τις δύο μάζευα σκούπες, σφουγγαρίστρες, κουβάδες, μανταλάκια, πατάτες, κρεμμύδια και άλλα τζάντζαλα μάντζαλα από τους πέντε ανέμους μέσα στην βροχή. Πάγωσα...

Χρυσουλίνι, φιλάκια στο μπουμπουκάκι σου!!!!!!

Πάτσυ περαστικά! Το σύνδρομο ευερέθιστου εντέρου (αυτό δεν είχες πεί ότι σου διέγνωσαν?) είναι πολύ μεγάλος μπελάς (έχω κι εγώ), πρέπει να συνηθίσεις να ζείς μ'αυτό, το άγχος επηρεάζει πάρα πολύ το έντερο και η αλήθεια είναι ότι οι ενοχλήσεις είναι ΠΑΡΑ πολύ εκνευριστικές! Μην φοβάσαι θα το συνηθίσεις, απλά ρώτα έναν γιατρό να σου πεί ποιές τροφές να αποφεύγεις για να μην το ερεθίζεις περισσότερο. Εμένα π.χ. με πειράζει πολύ το ωμό λάχανο, οι πράσινες σαλάτες, οι φακές κτλ.(δυστυχώς όλα αυτά μου αρέσουν και πάλι τα τρώω και μετά βογγάω για μέρες γιατί το έντερο γίνεται τούμπανο, ειδικά με το λάχανο).

Πασχαλάκι υπομονή! Πιστεύω ότι θα καταφέρεις να τον βάλεις σε μια σειρά τον Μακούλη, απλά πρέπει να επιμείνεις στο νέο πρόγραμμα!

Καληνύχτα κοριτσάκια,

φιλιά σε όλες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κ απο μενα!ημουν η πρωτη που μπηκα το πρωι κ λογικα θα κλεισω κ τη σημερινη μερα!

οπως σας ειπα πηγαμε στη πεθερα μου,φαγαμε κ μετα τον αφησα εκει,ηρθα εκανα καποιες δουλειτσες κ μετα πηγαμε στα κουμπαρακια μας.βασικα ηταν να παμε βολτα,αλλα με αυτο το κρυο ειναι μονο για κανενα εμπορικο κεντρο οπου δε ξερουμε αν καπνιζουν στις καφετερειες κ ετσι ειπαμε καλυτερα να κατσουμε σπιτι.ωραια περσαμε αλλα ο αντωνακης ειχε πολυ μουρμουρα κ οταν γυρισαμε σπιτι εκλαιγε πολυ.μαλλον δοντια γιατι ολο εβαζε χερακια στο στομα κ επισης βλεπω στα πανω δοντια κατι σαν ασπρακι να εξεχει διπλα απο αυτο που εχει τωρα οποτε μαλλον ειναι αυτο.τωρα κοιμαται αλλα δε ξερω για ποσο ακομα..χθες κοιμηθηκε 1.30 παλι..ευχομαι μη ξυπνησει γιατι εχω κ πρωινο ξυπνημα.

χρυσουλινι μου δεν ειναι ακριβως καταστημα εκει που θα παω,ειναι περιπτερο σε ενα πρατηριο με διαφορα ειδη,δηλ η εταιρεια μας εχει πρατηριο κ θα ειμαι μονη μου.φυσικα θα εχω επικοινωνια με τις κοπελες των αλλων περιπτερων αλλα σαν δουλεια ειμαι μονη μου.αυτο βεβαια εχει μια ευθυνη γιατι αλλο 5 κοπελες που ειμασταν στο mall κ αλλο τωρα μονη κ αν δενε χει δουλεια να πεφτει μονο σε μενα το βαρος.αλλα δεν εχει τοσο πολυ γενικα στο συγκεκριμενο πρατηριο οποτε λογικα δε θα εχω ιδιαιτερο θεμα.θα δουμε.απλα εχει πολυ καλα ωραρια.τη παρασκευη ας πουμε ειναι 9 με 2.30 κ θα ξαναπηγαινω δευτερα 1.30 μεσημερι με 8 το βραδυ.κ δε θα φτανω σπιτι 11 παρα οπως γινοταν με το mall κ ετρεχα να τα προλαβω ολα.εν τω μεταξυ δουλευει κοντα ο μπιλακος οποτε οποτε ταιριαζουν τα ωραρια μας θα ερχομαστε μαζι.μου αρεσει εκει που ημουν απλα πλεον εχω αλλες προτεραιοτητες κ δε μπορουμε να κανουμε παντα οτι μας ευχαριστει.κ εκει θα συνηθισω,τι να κανω..σας ζαλισα κοριτσια μου ε;;

πασχαλιτσα μου ευχομαι να αλλαξει ο μακουλης σου κ εμενα δεν εχει στρωσει τελειως απλα δεν κανει αυτα τα δυωρα που εκανε μεσα στη νυχτα..απλα φοβαμαι για αποψε γιατι οταν ειμαι πρωινη παντα κατι κανει κ επισης ειχε πολυ γκρινια τωρα το βραδυ.μακαρι να κοιμηθει σερι παναγιτσα μου..

ολια μου ωραιο το τζακι,εγω σχεδον 3 χρονια εδω στο σπιτι δεν το εχω αναψει ποτε!εχω κερια μεσα κ αναβω αυτα προς το παρον για ατμοσφαιρα.εσυ ξεκινας 1 του μηνα δουλεια ε;πω πω κοντευεις κ εσυ..

ειπα πολλα νομιζω αποψε,σας ζαλισα κοριτσια μου,τωρα θα σας αφησω να παω να ξαπλωσω μπας κ προλαβω να κοιμηθω μην εχουμε περιεργη εξελιξη αυτης της βραδυας!

σοφακι μου κ λεμονακι μου σας εχασα τελειως..με τη μουρλοπατσουλινο μιλησαμε λιγο φεις το απογευμα.εσεις που ειστε φιλες μου;;αντε αυριο μακαρι να τα πουμε!

καληνυχτα κοριστακια μου κ καλη ξεκουραση σε μαμαδες κ παιδακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...