Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια χριστουγεννων 2009!!!Νο 6!!!!!!!!


Recommended Posts

αχ!!!!!!!!!!!βρε κοριτσια ποσο με συγκινηται δεν φανταζεστε....με πηρανε τα ζουμια τωρα.... :oops::oops::oops::oops::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

ξερω οτι σας φαινεται περιεργος ο τροπος που μου μιλαει...αλλα ετσι την εχω κανει εγω να μου μιλαει....

εδω αφηνομαι....βγαζω τα εσωψυχα μου...εξω απο εδω τον μονο ανθρωπο που αφηνω να δει μεσα μου ειναι ο αντρας μου...και οχι παντα....ειμαι σκληρη...δεν θελω να στεναχωριουνται για μενα...δεν θελω...να με λυπουνται...γι αυτο ειμαι ετσι...ο ανθρωπος της λογικης....και των δεδομενων....οταν λοιπον την πηρα την πρωτη φορα και της ειπα για την χοριακη...εκεινη προσπαθησε να μου δωσει ελπιδες....αλλα εγω δεν την αφησα...πηρε λοιπον το μηνυμα οτι θελω τα πραγματα με το ονομα τους και οχι με χαιδεματα...γι αυτο λοιπον μιλαει ετσι....δεν θελω πολυ απλα να αισθανθει οτι με στεναχωρει αυτο που εγινε...δεν ξερω γιατι...απλα δεν θελω...ουτε στους δικους μου εχω πει κατι...δεν υπαρχει λογος...

ξερω οτι σας ακουγονται ολα καπως...αλλα ειναι θεμα επιβιωσης...ειμαι υπερβολικα ευαισθητη και δεν θελω να το ξερουν...μπορει να ειναι λαθος αλλα δεν μπορω να το αλλαξω...

.................................το αιμα υπαρχει...καφε πιο πολυ........αλλα υπαρχει............ακομα δεν το χωραει ο νους μου.......νιωθω αδεια...κενη....ξερω οτι ολες θα πειτε οτι εχω 2 παιδια....να τα κοιταω και να περνω κουραγιο.....αλλα δυστυχως ετσι αισθανομαι...αδεια..............και κενη......αισθανομαι οτι ολα ειναι ενα ονειρο....οτι θα ξυπνησω...αλλα δυστυχως ειναι η πραγματικοτητα.....δεν μπορω να το πιστεψω...δεν θελω να το πιστεψω....δεν ξερω.......δεν ξερω γιατι το εχω παρει τοσο μα τοσο ασχημα....κανονικα δεν θα επρεπε..εγω η σκληρη....με ποναει τοσο πολυ....θελω να βγω εξω να παρω τους δρομους ...αλλα ουτε και αυτο μπορω να κανω...........και παραμενω εδω...βουβη.......γιατι ουτε να κλαψω δυνατα δεν μπορω..........

δεν εχω ελπιδες.............αυτο θελω να λεω........για να το πιστεψω εγω πρωτα απο ολους..........αλλα η καρδια κανει διαφορα σεναρια.........δεν μπορω να την ελεγξω και τρελενομαι..........ελπιζω να ερθει η δευτερα γρηγορα για να τελειωσει να ελπιζει η καρδια........

καλο σας βραδυ.........και συγνωμη........γιατι σας εχω πριξει..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Koριτσακια μου καλημερα!!!!

Γιωτα μου μην στενοχωριεσαι κοριτσακι μου.Το αιμα συνεχιζεται ακομη?Κατσε και ξεκουρασου σημερα και αυριο..Καποιες φορες μας συμβαινουν πολλες δοκιμασιες .Πιστευω οτι ο θεος μας τα στελνει για να δει τις αντοχες μας.Σου τα λεω γιατι περασα παρα πολλα και γω ποτε δεν ανοιγομουνα σε αλλους.Τα κρατουσα μεσα μου και πιστευα οτι ολα θα πανε μια χαρα .Δυστυχως ολοι μας δεχομαστε δοκιμασιες αλλοι λιγοτερες αλλοι περισσοτερες.Προσπαθησε να εισαι ψυχραιμη .Εχεις δυο πανεμορφα αγγελουδια που σε χρειαζονται.

Φιλες μου πολλα φιλια και καλο σαββατο κυριακο..

Να ρωτησω κατι ?πως αλλαζουμε το τικερακι γιατι ξεχασα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου!

Τι κανετε;

Εμεις τα ιδια..

Γιωτακι μου μην στεναχωριεσαι...οτι ειναι να γινει θα γινει...

Καποια πραγματα δεν ειναι δυστυχως στο χερι μας...

Και φυσικα οτι νιωθεις να μας το λες!

Γιαυτο αλλωστε δεν ειμαστε εδω ολες τοσοοοο καιρο;

Εδω λεμε τα εσωψυχα μας η μια στη αλλη.

Για τα παπουτσια θα συμφωνησω κι εγω με την Γιωτα αν κι εγω δεν το κανω :lol:

Ουτε ο ενας ουτε ο αλλος θελουν παπουτσια μεσα στο σπιτι αλλα κι ο μικρος περπαταει μια χαρα με τα παπουτσια οταν βγαινουμε εξω.

Πασχαλια εσενα ισως να πρεπει να το καθυστερησεις με το νυχι οπως ειπε και η Δημητρα.Συμβουλεψου τον γιατρο καλυτερα μην γιενι χειροτερα το νυχακι του.

Δεν εχω αλλα κοροτσια μου.

Καλο Σαββατοκυριακο σε ολες και πολλα φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανουλίτσες!

Ελειπα απο την Τρίτη με τη μικρή και τη μαμά μου στο χωριό της. Περάσαμε όμορφα ξεκουράστηκα και η μικρή μου έγινε κοκκινομαγουλίτσα απο τον καθαρό αέρα.

Διάβασα χτες το βράδυ τα νέα σας που γυρίσαμε.

Σοφάκι συγκλονιστική η εμπειρία σας εύχομαι να είναι η πρώτη και η τελευταία να μη ξαναδείς έτσι το Βασιλάκι σου. Να ξέρεις ότι είσαι μια πολύ δυνατή μανούλα.

Γιωτάκι πραγματικά λυπάμαι αν και εγώ μέσα μου πιστεύω πως μπορεί να μην είναι έτσι τα πράγματα. Εύχομαι να γίνει αυτό που εσύ πραγματικά θέλεις και ονειρεύεται η καρδούλα σου. Δεν ξέρω μπορεί να είναι και βλακεία αυτό που θα πω αλλά μήπως ο θηλασμός και οι ορμόνες του θηλασμού επηρεάζουν τα νούμερα της χοριακής.

Κορίτσια για τη διατροφή που συζητάται και έγώ της δίνω και δοκιμάζει σιγα σιγά και από τα δικά μας αλλά λόγω της αλλεργίας που δυστυχώς ακόμα έχουμε στο γάλα για απογευματινό τρώει ακόμα κρέμα υποαλλεργική. Πάντως δεν έχει αλλεργία σε αυγό και ψάρι και θα μιλήσω απο βδομάδα με αλλεργιολόγο καιι παιδίατρο για να τα δοκιμάσουμε και αυτά. Αυτό που μου κάνει τις τελευταίες μέρες είναι ότι δεν τρώει τα φρούτα, τα τρώει με κλάμα, αγκαλια και μας πέρνει πολύ ώρα. Τι να κάνω δεν ξέρω...

Να καλωσορίσω και το καινούριο κοριτσάκι στην παρέα μας. Είμαι η Κατερίνα από Αθήνα και εχω την Αγγελική μια μικρή σβούρα που γενήθηκε 17 Δεκεμβρίου.

Αυτα τα νέα μας, θα τα πούμε και αργότερα θα μπω να δω και τις φώτο που βάλατε στην ομάδα.

Φιλιά σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανούλες...

Γιώτα μου είναι πολύ ψυχοφθόρο αυτό που περνάς αλλά γι'αυτό είμαστε όλες εδώ...ακούμε η μία την άλλη, ως μανούλες καταλαβαινόμαστε πολύ καλά μεταξύ μας και να ξέρεις ότι δεν είσαι μόνη...όλα αυτά που νιώθεις είναι πολύ φυσικό να τα νιώθεις, σε καταλαβαίνω γιατί έχω βρεθεί σ'αυτή τη θέση κι έχω νιώσει όλα αυτά που περιγράφεις. Όσα παιδάκια και να έχεις δεν ξεχνάς ποτέ κι εκείνο που έφυγε...όσο για την στάση που κρατάς απέναντι στους ανθρώπους νομίζω ότι δείχνει ακριβώς πόσο ευαίσθητος άνθρωπος είσαι...δεν είσαι σκληρή, αν ήσουν δεν θα παραδεχόσουν ούτε στον εαυτό σου ότι πονάς, όμως καλό μου δεν πειράζει αν καμιά φορά λυγίζουμε και βλέπουν οι άλλοι αυτό που έχουμε μέσα μας, αυτοί που μας αγαπούν μπορούν και να μας καταλάβουν. Προσωπικά πιστεύω ακόμα ότι δεν τέλειωσαν όλα...συγνώμη δεν θέλω να σε ξεσηκώνω...αλλά πραγματικά νιώθω ότι κάτι θα γίνει και θα αλλάξουν όλα προς το καλύτερο...το εύχομαι μέσα από την καρδιά μου!

Κοριτσάκια μου θα ξαναμπώ αργότερα γιατί πρέπει να δώσω στην ζουζούνα μου τα φρούτα της και μετά θα την πάμε στην μαμά μου να μείνει εκεί απόψε για να κοιμηθούμε κι εμείς λιγάκι.

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα.......

σας ευχαριστω και παλι ολες.........

σημερα μεχρι και τις 12 δεν ειχα αιμα καθολου.....μετα σηκωσα τον γιωργο και πλημμυρισα.......

ειδικα με τοσο αιμα που εχω τωρα δεν υπαρχει περιπτωση να εχει μεινει κατι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια. Συγνώμη που είμαι απούσα αυτές τις μέρες αλλά έχω μπεί στη διαδικασία της απονεύρωσης για το συγκεκριμένο δόντι που με ταλαιπωρεί και είμαι λίγο πεσμένη.........

Γιώτα τί να πώ :( .... σε αυτές τις περιπτώσεις ότι και να πεί κανείς είναι λίγο..... εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να είναι η τελευταία στενοχώρια που σε βρίσκει και σύντομα να αποκτήσεις και άλλο παιδάκι :) .

Βίκυ η κορούλα μου ταλαιπωριόταν στην κυριολεξία από έκζεμα πίσω από τα αυτάκια της και είχα κάνει τα πάντα, άλλαξα απορρυπαντικό πλυντηρίου, δεν έβαζα μαλακτικό, πρόσεχα την διατροφή της, της αγόρασα ότι αφρόλουτρο μπορείς να φανταστείς, μέχρι κορτιζονούχα κρέμα της έβαζα που μου είχε συστήσει ο γιατρός αλλά το έκζεμα εκεί. Τελικά με έσωσε μια κοπέλα συστήνοντάς μου την κρέμα σώματος της Bepanthol. Μέσα σε μια εβδομάδα δεν υπήρχε απολύτως τίποτα :!: Άν θέλεις δοκίμασέ την......

Αυτά.... εμείς κατά τα άλλα είμαστε ακόμα με ίωση και μπόλικες μύξες......

Για τα παπουτσάκια που λέτε.... η μικρούλα μου περπατάει μόνο ξυπόλητη, μην τυχόν και της βάλω παπούτσια δεν τα θέλει με τίποτα και μπουσουλάει, δεν σηκώνεται......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια μου

αχ ρε Γιωτα μου πολυ συγκινηθικα μαυτα που εγραψες,μην στεναχωριεσαι κοριτσι μου,η ελπιδα υπαρχει ακομα αλλα και ετσι να μην ειναι μην απελπιζεσαι ολα θα γινουν,στο ξαναειπα οταν κατι το θελουμε πολυ γινεται καποια στιγμη,εχεις μια μεγαλη αγκαλια απο μενα,μην απελπιζεσαι

και ο δικος μου ξυπολητος ειναι μεσα στο σπιτι συνεχεια,αλλα καπου ειχα διαβασει οτι καλυτερα να μαθουν να περπατανε ξυπολητα,και τα αλλα ετσι κανανε δεν θελανε παπουτσια με τιποτα ετσι και ο Δημητρης αν του βαλω τα βγαζει

εβαλα 3 φωτο απο τα γενεθλια,οι αλλε βγηκαν χαλια,ειχε παρει την φωτο ο μεγαλος και εβαλε το δαχτυλο στο φακο,την λερωσε και ολες βγηκαν θολες,χαλια δηλαδη,τελοςπαντων

principessa περαστικα σας,και καλα ξεμπερδεματα με το δοντι σου

Σοφακι μου ολα καλα,τι κανει ο Βασιλακης;

σημερα γαμοβαφτιζει και το Ευακι μας,να ζησετε κοπελαρα μου να ειστε ευτιχισμενοι,περιμενουμε νεα!!

Δημητρουλα απο Δευτερα διαιτα,αστα να παει και εγω ακομα τα ιδια εχω κολλησει,δεν πεφτει ουτε γραμμαριο ,μαυτες τις γιορτες

Ολια μου θα πας πινακα ελεγχου μελους,και υπογραφη και θα κανεις επικολληση

πολλα φιλια κουκλες δεν θυμαμαι κατι αλλο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακι σε ευχαριστω πολυ...... :x

ευακι μου γλυκο μου κοριτσακι ευχομαι καλα στεφανα......παντα χαρες στη ζωη σας....να ζησει η αναστασια σας..καλοφωτιστη να ειναι.........λυπαμαι που δεν μπορω να ερθω........

περιμενουμε νεα σου......ελπιζω και ευχομαι να περασεις τελεια :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μανούλες καλησπέρα.Είμαι και εγώ μια μαμά Δεκεμβρίου 09. Έκανα την εγγράφή μόνο και μόνο για να πώ 2 λογάκια στην Γιώτα.(έτσι δεν λένε τη κοπέλα που φοβάται οτι απέβαλε?) Χάζευα σήμερα το πρωι στο φορουμ σας και το διάβασα. Θέλω να σου πω να μην έχεις τίποτα δαιδομένο και σίγουρο. Έχασα 2 μωράκια μετα την γέννηση του πρώτου μου γιού. Και στις 2 περιπτώσεις δεν είχα σταγόνα αίμα και η τιμη της χοριακής ήταν ίση με αυτή που είσαι στον 7ο μήνα κυήσης. και όμως ήταν νεκρά και τα 2 20 ημέρες, πήγαινα με χαρα να δώ το μωράκι μου και μουέλεγαν ότι είναι νεκρό. Δύο φορές το έζησα αύτο. Μπορεί να είσαι εξάιρεση στον κανόνα όπως ήμουν και εγώ. μετα απέκτησα το Χριστουγεννιάτικο μωράκι μου. Θαύματα γίνονται καθημερινά, και εσύ το ξέρεις κάλα αφού έχεςι 2 παιδάκια. Μην ρωτάς γιατι στο έδωσε αφου ήθελε να στο πάρει. Πρώτον δέν ξέρεις αν στο πήρε και δεύτερον ολα γίνονται για κάποιο λόγο. Δεν μιλάω γιατι είμαι στην απ΄έξω ,το έζησα και καταλαβαίνω, απλά μην προδικάζεις τίποτα. Πάντα θετικά και πάντα με δύναμη. Οτι και αν έχει συμβεί δεν σε εμποδίζει κανείς να αποκτήσεις αλλό ένα μωράκι.

Καλή χρονιά. Θέλω πολύ να μάθω για εσένα την Δευτερα οτι έκανες λάθος ;) Αλλά όπως και να έχει βλέπω ότι πολύ καλές φιλενάδες και θα σε κάνουν να νιώσεις σίγουρα καλύτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγαπες σας ευχαριστω κ εγω παρα πολυ για το ενδαφερον τα καλα σας λογια κ την συμπαρασταση! :x

να μην ξεχασω καταρχην να ευχηθω στην Ευα μας να ειναι παντα πολυ πολυ πολυ ευτυχισμενη!! οπως σημερα κοπελα μου χαμογελαστη να εισαι παντα!! να ζησει κ η Αναστασια σας!! τυχερη ευλογημενη κ παντα να εχει την υγεια της!!

Γιωτα μου... :YMHUG: ειναι πολλα που δεν καταλαβαινουμε γιατι ο Θεος επιτρεπει να συμβαινουν...λυπαμαι πολυ που σου συνεβει αυτο...ειληκρινα...το μονο θετικο ειναι στην δικη σου περιπτωση πως εχεις τα 2 σου αγγελουδια/ταλιμπανακια να σε κοιτανε στα ματια κ να γεμιζεις ευτυχια ενω αλλες μανουλες δυστυχως δεν μπορουν να κανουν ουτε ενα..δεν εχουν καταφερει να αισθανθουν αυτη την χαρα που σε γεμιζει τοσο πολυ! σκεψου οτι ισως το πηρε ο Θεουλης τωρα γιατι μελλοντικα μπορει κατι να του συνεβαινε...ποτε δεν ξερουμε...θα μου πεις τοτε γιατι το εδωσε εξ αρχης?? εδω ειναι που λεμε αγνωστες αι βουλες Του Κυριου...

ειμαστε πολλες διπλα σου να το ξερεις...κ εγω ετσι ειμαι δεν μιλαω σε κανεναν σε καταλαβαινω...

Κατερινακι καλυτερα ειναι ο Βασιλακος μου..ευχαριστω αγαπη για το ενδιαφερον! βγαλαμε κ 2ο δοντακι επιτελους!! εχουμε ενα κατω αριστερα κ ενα πανω δεξια τωρα!!! πολυ πλακα εχει...ειναι κ αλλα 2 ετοιμα να βγουνε κ με εχει τρελανει στο ξενυχτι αυτες τις μερες..αλλα πολυ ξυπνημα σας λεω ανα μιση ωρα...σερνομαι..αλλα δεν μαμιεται!! να ειναι καλα κ τιποτε αλλο!! καποτε θα ξεκουραστω κ εγω...

Πασχαλιτσα μου πως ειναι σημερα το νυχακι του??

mmadi καλως ηρθες κ ελπιζω να μπαινεις να τα λεμε...εγω ειμαι η Σοφια απο Γιαννενα κ εχω εναν γιο τον Βασιλη που ειναι απο τα πιο μικρα στο ποστ μας..ειναι 23 Γεναρη! να σου ζησει το λουλουδι σου!!

Μαγδα που εισαι αγαπη??χαθηκαμε...

η αλλη η βλαμμενη δεν μας καταδεχεται ε?????????? ποτε σου μαρη!!!

φιλακια πολλα φιλες μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mmadi καλως ηρθες και σε ευχαριστω που εκανες ολη την διαδικασια της εγγραφης για να μου πεις ολα αυτα........

απλα φοβαμαι να ονειρευομαι γιατι δεν θελω να φαω τα μουτρα μου...αυτο ειναι ολο...δεν θελω να ειμαι αισιοδοξη για κατι που οι πιθανοτητες ειναι μηδαμινες....

μακαρι την δευτερα να αποδειχθει οτι εκανα ενα λαθος...μακαρι.....

να χαιρεσαι τα παιδακια σου :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σοφακι αντε να βγουν τα δοντακια να ηρεμησετε....και μενα βγαζει παλι και εχει γκρινια και ενω κοιμοτανε τα βραδια τωρα ξυπναει....αχ!!!πανω που καλομαθα αντε παλι απο την αρχη....τι να τα κανεις ομως;;;αυτα ειναι ολη μας η ζωη.....

σας φιλω ολες.....

μωρη μαγδααααααααα που εισαι μωρη;;;;παλι μονη μου θα μιλαω :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλες,δε διαβασα τα νεα σας..... :oops: μπηκα για λιγο να σας πω οτι σημερα ολα πηγαν τελεια!!!!!!!!!!!!! :D:D:D βεβαια η μικρη αναστασια εκλαψε πολυ και εκλαψα κι εγω γιατι φωναζε μαμααααααααα κι εγω δεν μπορουσα να την παρω..... :? αλλα κατα τα αλλα ολα πηγαν ανελπιστα καλα!!!!!!!!!

ηρθε και το γλυκο μου χρυσουλινι και χαρηκα πολυ που ειδα και την βασιλικουλα που ειναι μια κουκλα!!!!!!!!!! :D:D:D φιλακια πολλα χρυσουλινακι κου!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D

παω τωρα να κανω μπανακι να χαλαρωσω γιατι αυριο εχουμε εκκλησια για την πρωτη μας κοινωνια!!!!!!!!!! ;)

σας φιλω ολες και σας ευχαριστω πολυ-πολυ-πολυ για τις ευχες σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D ευχομαι τα καλυτερα για ολους!!!!!!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κι απο μενα!

καταρχην να ευχηθω στο Ευακι ο,τι καλυτερο!ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ και να καμαρωνετε παντα την μπουμπουκιτσα σας!!!!!!!!!!!!!!

Γιωτα μου ενταξει απλα μην σε παιρνει τοσο απο κατω..θα μου πεις πως γινεται αυτο;;προσπαθησε να σκεφτεσαι θετικα...ακομα και στη χειροτερη σκεψου πως ισως ο Θεος σε περναει απο αυτη τη δοκιμασια για να συνειδητοποιησεις τελικα ποσο πολυ θελεις ενα ακομη μωρακι! :roll:

Σου ευχομαι και παλι ολοψυχα ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!

και να μην πανε καλα ομως ειναι στο χερι σου να αποκτησεις αυτο το πολυτιμο δωρο που σου φαινεται τωρα ονειρο μακρινο...

σας φιλω ολες γλυκα!

καλο βραδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευα μου αντε να ζησει η νεοφωτιστη!!! κριμα που εκλαψε κ εκλαψες αλλα δυστυχως συνηθως ετσι γινεται!!

τσουπριτσες μπηκα για να σας πω ευχαριστω πολυ για τα σχολια σας στις φωτο που ειχα βαλει! τωρα μολις τα ειδα... ειστε πολυ γλυκες...

Πασχαλιτσα μου αυτο που εχουμε βγαλει 2 φορες τον μικρο στα κουκλακια ειναι κολπα του μπαμπα του!! βλεπει μια στιβα με κουκλακια κ τσουπ τον αφηνει κ λεει βγαλε φωτο!! :D ευχαριστω κ παλι..καλο βραδυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευάκι μου πολύ χαίρομαι που όλα πήγαν τέλεια! Να ζήσετε και να είστε γεροί να χαίρεστε την οικογένειά σας. Καλοφώτιστη να είναι η Αναστασία μας και να μεγαλώνει, να είναι γερή, χαρούμενη κι ευτυχισμένη! Σας εύχομαι μέσα από την καρδιά μου κάθε ευτυχία κοριτσάκι μου! Άντε συγκινήθηκα πάλι!

Σοφία μου πολύ χαίρομαι που το ζουζούνι σου είναι καλύτερα...Να του δώσεις ένα μεγάλο φιλί από μας (την Μαμία κι εμένα!)

Γιώτα μου αν θέλεις στείλε μου με πμ το τηλ. σου ή να σου στείλω εγώ το δικό μου να τα πούμε. Είμαι εδώ να σε ακούσω αν αισθανθείς την ανάγκη, είμαστε όλες εδώ για σένα, το ξέρεις. Εύχομαι να πάνε όλα κατ'ευχήν!

Πασχαλάκι φιλάκια στον Μακούλη!

Mmadi καλωσήρθες στην παρέα μας, είμαι η Νάσια από Χαλκιδική κι έχω μια ζουζούνα

την Μαρία που χρόνισε στις 9 Δεκεμβρίου.

Καληνύχτα κοριτσάκια μου,

σας φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα !!!

Ευακι να ζησετε !!!Να σας ζησει η μικρη Αναστασια.Ευχομαι να στε παντα γεροι και ευτυχισμενοι ολοι μαζι..

Σοφακι χαρηκα που ο Μπιλακος σου ειναι καλυτερα .Εμενα βγαζει συνεχεια δοντια τωρα και εχει πολλα σαλια..Κοριτσια και γω μεσα στο σπιτι δεν του φοραω παππουτσια .Δυο ζευγαρια καλτσακια γιατι συνεχεια παει πανω στα πλακακια..Εμενα ακομη μπουσουλαει και καποιες φορες χωρις να το καταλαβει στεκεται μονος του.

Γιωτα πως εισαι σημερα???Ευχομαι ολα να πανε καλα και μην στενοχωριεσαι.

Μαγδα και Πατσυ που χαθηκατε???

Κατερινακι ευχαριστω γιατις πληροφοριες γιατο τικερακι..Τα ζουζουνια σου τι κανουν?

Εμεις σημερα το απογευμα θα παμε σε μια φιλη που σαραντησε στο δευτερο παιδακι και θα παμε να δουμε το μωρακι...

Αυτα απο μας κουκλιτσες ...Να στε ολες καλα και πολλα φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια! Καλή χρονιά σας είπα? :roll: Δε σας είπα...

Καλή χρονιά σε όλες! Γεμάτη παιδικά γελάκια από τα μικρούλια μας!

Μαζεύω, καθαρίζω, βάζω πλυντήρια-στεγνωτήρια κι ακόμα έχω ένα σωρό δουλειές...ουουουφφφφφ :evil: Κι από αύριο πανεπιστήμιο παλι.... Άντε να μπούμε σε μια σειρά σιγά σιγά.

Γιωτάκι τι γίνεται? Έχεις ακόμα αίμα? Άντε να κάνεις αύριο τη χοριακή να δούμε τι γίνεται. Σε σέφτομαι... :YMHUG:

Σοφία μου μεγάλη περιπέτεια περάσατε. Χαίρομαι που όλα είναι μια χαρα τώρα και σε ξαναξενυχτάει ο Βασίλης :-p

Γκρουσίτσα να ζήσετε! Σας εύχομαι κάθε ευτυχία στη ζωή σας! Περιμένουμε φωτό!

Για τα παπουτσάκια που συζητάτε, εγώ πιστεύω ότι πριν περπατήσουν δε χρειάζονται καθόλου! Και σίγουρα δεν περπατάνε πιο γρήγορα έτσι..αντιθέτως τα δυσκολεύουν να βρουν ισορροπία και αργούν περισσότερο! Της Μαρκέλλας της πήρα όταν άρχισε να περπατάει άνετα. Μέχρι τότε...μαλακά παντοφλάκια.Κι όπως ξέρεται περπάτησε στους 11 μήνες ;) Α...και μεσα στο σπίτι δε φοράμε ποτέ παπούτσια. Καλτσάκια ή παντοφλάκια. Γυμνάζεται το πατουσάκι και αποκτούν καλύτερη ισορροπία.

Κάποια με ρώτησε για μυξούλες (η ντίμι? :roll: ) Ε ...ναι....και πάλι έχουμε :? Κλασσικό μυξιάρικο το μωρό μου :lol: Με μύξες φύγαμε, με μύξες γυρίζουμε... Της έχω φτιάξει και τραγουδάκι "μυξουλίνι στο μυτουλίνι έχει πάλι το Μαρκελλίνι" και της τραγουδάω :mrgreen:

Τα φιλιά μου σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια

σημερα τα μεγαλα μου μαζευτηκαν νωρις για υπνο αυριο αρχιζουν τα σχολεια,αντε να ηρεμησουμε λιγο με εχουν τρελανει ολη μερα,αντε να βρουμε τη σειρα μας παλι

Ευακι μου να σου ευχομαι και παλι να ζησετε και να ειστε ευτυχισμενοι,καλοφωτιστη η Αναστασια σου,γερη και καλοτυχη να ειναι,αφου πηγαν ολα καλα δεν πειραζει τα περισοτερα μωρακια κλαινε,τα δικα μου και τα τρια πλανταξαν στο κλαμα,περιμενουμε νεοτερα

Γιωτακι ελπιζω να εισαι καλυτερα σημερα,περιμενουμε τα νεα σου αυριο αντε να ηρεμησεις κι εσυ

Σοφακι μεγεια το δοντακι σας,αντε μηπως ηεμησετε για λιγο,γιατι τωρα που αρχισαν τα δοντακια θα βγουν ολα μαζι

Μαγδα συμφωνω μαζι σου για τα παπουτσια,εχουν καλυτερη ισσοροπια χωρις παπουτσια και μεσα στο σπιτι δεν χρειαζονται,

Ολια μου ρωτησεις τι κανουν τα ζουζουνια μου,καλα ειναι μεσα στην τρελα,ενας χαμος επικρατει αλλα χαλαλι τους γερα να ειναι και εγω αντεχω

πολλα φιλια κουκλες καλο βραδυ σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

helloooooooooo....

που σαι ρε μαγδα;;;;;;;;;;;φιλια στο μυξιαρικο :lol::-p:-p:-p:-p

εγω τα ιδια...αιμα...αιμα...αιμα....χαλια δηλαδη....ποναω πολλες φορες και δεξια...και αγχωνομαι :?

τεσπα....λογικα αυριο θα ειμαι σιγουρη για το τι συμβαινει εκει κατω...οχι δηλαδη οτι θα υπαρχει και κατι...απλα να εχει μηδενιστει να ηρεμησω....

εις αυριον τα νεοτερα..........

τα φιλια μου...............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σας ευχαριστω πολυ για τα καλα λογια που γραψατε στις φωτογραφιες μου,Πασχαλια μου δες εδω για τα σπιτακια,εμενα μου φανηκαν πανευκολο και γινονται πολυ εντυπωσιακα www.sintagespareas.gr/sintages/xristoug ... imper.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα μου σε ευχαριστω πολυ, πραγματικα φαινεται πολυ ευκολο!Θα προσπαθησω να φτιαξω με την πρωτη ευκαιρια!με εντυπωσιασαν πολυ!

Γιωτα μου αντε να πας να κανεις την εξεταση να ξερεις και συ πια τι γινεται.περιμενουμε τα νεα σου..

εμεις αυριο παμε για επανελεγχο στα αυτακια και για το νυχακι το οποιο ειναι λιγο πρησμενο αλλα καλυτερα απο οταν ειχαμε παει πριν μια εβδομαδα...για να δουμε ελπιζω να τη γλιτωσει ο μικρος γιατι εχει να ριξει πολυ κλαμα...κι αυτος και εγω μαζι..

Ρε κοριτσια να κανω μια χαζη ερωτηση;;;;αυριο ας πουμε σκεφτομαι να του δωσω λαχανοριζο...καταρχην κανει;;;;ή θα εχει παλι ενα σωρο αερια ρε γμτ;;;και κατα δυετερον πως θα το λιωσω καλα στο μπλεντερ;;αραγε θα πρεπει να προσθεσω και λιγο νερακι;βλακειες ρωταω ε;;; αν και φοβαμαι για τα αερια...αλλα απο λαδερο ολα κανουν αερια ετσι δεν ειναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΜΟΥ ΓΛΥΚΕΣ,ΜΠΗΚΑ ΧΘΕΣ ΣΤΑ ΓΡΗΓΟΡΑ,ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΝΑ ΓΡΑΨΩ,ΓΙΑΤΙ ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΓΑΜΟ ΠΟΥ ΠΗΓΑΜΕ ΣΥΝΟΔΕΙΑ ΜΕ ΠΕΘΕΡΙΚΑ :oops::x ΤΕΣΠΑ ΩΡΑΙΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ,ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΔΙΝΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΣΙΑ..ΑΝ ΚΡΥΩΣΕΙΣ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΟΠΩΣ ΠΡΙΝ,ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝ.ANYWAY NA ΕΥΧΗΘΩ ΣΤΟ ΕΥΑΚΙ ΜΑΣ ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ,ΝΑ'ΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟΙ ΚΑΙ ΕΥΤΗΧΙΣΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΝΑΚΑΜΑΡΩΣΕΤΕ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΑΣ,ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ!!ΝΑ΄ΝΑΙ ΚΑΛΟΦΩΤΙΣΤΗ Η ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΑΣ,ΝΑ'ΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΗ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΤΗΣ!!ΓΙΩΤΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ,ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΙΞΗ ΑΥΤΗ,ΜΕ ΕΠΗΡΕΑΣΕ ΠΟΛΥ..ΠΟΛΥ ΛΥΠΑΜΑΙ,ΑΛΛΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ..ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ..ΚΑΙ Ο,ΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΟΤΙ ΠΡΟΕΧΕΙ Η ΥΓΕΙΑ ΣΟΥ,ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΠΟΥ ΣΕ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ..ΟΠΩΣ ΕΙΠΑΝ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΟΛΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΗΡΙΖΕΙ Η ΜΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ..ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΑΝΤΕ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟΝ ΡΥΘΜΟ ΣΟΥ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΘΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ ΛΙΓΟ..ΘΑ ΜΠΟΥΝΕ ΞΑΝΑ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥΣ..ΜΑΓΔΑ,ΝΑΙ ΕΓΩ ΣΕ ΡΩΤΗΣΑ ΚΑΙ ΒΑΣΙΚΑ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΟΤΙ ΒΛΑΚΕΙΑ ΠΟΥ ΣΕ ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΚΑΛΑ..ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ..ΚΑΝΕΙΣ USE ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΡΟΥΦΑΕΙ ΤΙΣ ΜΥΞΟΥΛΕΣ?ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΠΟΛΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΙΣ ΜΥΞΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΝΑ'ΝΑΙ ΚΑΛΑ Η ΦΙΛΗ ΜΟΥ Η ΝΑΣΙΑ ΠΟΥ Μ'ΕΠΕΙΣΕ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΒΡΗΚΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΘΑΝΟΥ ΦΥΣΙΚΑ!!ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕΓΙΑ ΤΟ ΔΟΝΤΑΚΙ ΣΑΣ..ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΜΑΣ ΛΙΓΟ..ΠΑΣΧΑΛΑΚΙ ΜΟΥ ΕΓΩ ΤΙΣ ΠΡΟΑΛΛΕΣ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΦΑΓΗΤΟ ΤΗΣ ΑΡΓΥΡΩΣ ΜΕ ΛΑΧΑΝΟ,ΚΙΜΑ ΚΑΙ ΡΥΖΙ..ΣΑΝ ΤΟ ΛΑΧΑΝΟΡΙΖΟ ΝΑ ΣΤΟ ΠΩ ΜΕ ΚΙΜΑ ΜΕΣΑ..ΤΟΝ ΕΔΩΣΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ,ΑΝ ΚΑΙ ΞΕΧΩΡΙΣΑ ΛΙΓΟ ΤΟ ΛΑΧΑΝΟ ΚΑΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΤΑ ΦΑΓΗΤΑ ΤΩΡΑ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΕΧΕΙ ΖΟΥΜΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΑΛΕΣΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ..ΑΛΛΙΩΣ ΒΡΑΖΩ ΛΙΓΟ ΝΕΡΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣΘΕΤΩ ΑΝΑΛΟΓΑ..ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ ΕΔΩΣΑ ΠΑΣΤΙΤΣΙΟ ΚΑΙ ΞΕΤΡΕΛΛΑΘΗΚΕ..ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΑΥΡΙΟ ΜΕ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΙΜΑΤΟΣ ΤΗΣ ΜΑΜΙΑΣ ΜΑΣ..ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ..ΜΜΑDI KAΛΩΣ ΜΑΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ,ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΟΝ ΘΑΝΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ3-2-10..ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΣΑΣ ΚΑΛΗΝΥΧΤΗΣΩ..ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...