Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια χριστουγεννων 2009!!!Νο 6!!!!!!!!


Recommended Posts

πασχαλια μου να μην μας ευχαριστεις..γι αυτο ειμαστε εξαλλου εδω...ετσι δεν ειναι;;;; ;) αντε ευχομαι αυριο να ειναι πολυ καλυτερα! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσια,δεν εχω καθολου ορεξη.....σας ειπα για τον θειο μου....σημερα μπηκε και ο παππους μου στο νοσοκομειο.....θελω να χαρω για τη γαμοβαφτιση μας και με πιανει ενα σφιξημο στην καρδια ετσι που τον ειδα....

συγνωμη που δεν σχολιαζω αλλα δεν ειμαι και πολυ ανεβασμενη σημερα....

φιλακια σε ολες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γκρουσάκι μου όλα μαζί ε? Ελπίζω να συνέλθει ο παππούς σου γρήγορα! Θα πάνε όλα καλά, είμαι σίγουρη, και στο γάμο σου θα είσαι μια υπέροχη νυφούλα (και όπως είπαμε...η Αναστασία θα κλέψει την παράσταση!)

Χαίρομαι που είμαστε μια δεμένη ομάδα και η μία στηρίζει την άλλη σε όλα...στα ευχάριστα αλλά κυρίως στα δύσκολα!

Πασχαλάκι μην ευχαριστείς, εδώ είμαστε για όλα...φιλάκια στον Μακούλη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΗΚΑ ΜΟΝΟ ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ...ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!

ΕΥΑ ΜΟΥ ΤΙ ΝΑ ΠΩ...ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΟΣΟ ΠΙΟ ΘΕΤΙΚΑ ΜΠΟΡΕΙΣ...Κ ΕΣΥ ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΗ ΜΟΥ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ Ο ΜΑΚΗΣ ΣΟΥ ΝΑ ΞΑΝΑΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΕΙ...

ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΕΛΕΙΩΣ ΚΑΛΑ ΕΜΕΙΣ...ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΠΩΣ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΟΧΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΑΚΟΜΑ ΑΛΛΑ ΕΦΑΓΕ 100ΓΡ ΣΗΜΕΡΑ!! ΑΥΡΙΟ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Κ Η ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΑΛΛΑ Ο ΤΡΕΛΟΣ ΒΗΧΑΣ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΚΑΝΟΥΜΕ ΕΙΣΑΓΩΣΗ...ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΥΝΕΛΘΕΙ...ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΝΑ ΞΑΝΑΠΕΡΑΣΕΙ ΤΑ ΙΔΙΑ....

ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ...ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΡΕΞΗ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ...ΑΥΡΙΟ ΚΛΕΙΝΟΥΜΕ 15 ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΩΛΟΑΡΡΩΣΤΙΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σοφακι περαστικα.......ευχομαι να περασουν ολα γρηγορα...τι ταλαιπωρια το μαναρακι μου :(

ευακι κριμα ρε γαμωτο...ειναι κατι σοβαρο;;;;μην αγχωνεσαι παντως ολα καλα θα πανε :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες!

Σοφακι μου γλυκο υπομονη!

Ευχομαι να συνελθει ο βασιλακης σου!

Πασχαλια ευχομαι με την κρεμα να ηρεμησει!

Ολια μου μπραβο στον Νικολα σου!

Και του χρονου με υγεια!

Εγω κοριτσια ξεστολισα προχτες κιολας γιατι ολο το ριχναν κατω το δεντρο ισα με 10 φορες και περιμενα πως και πως να το μαζεψω!!

Αλλα δεν με χαλασε καθολου γενικως γιατι ανοιξε το σπιτι μου φαινεται παλι.

Ευακι τι να πω...κι αυτα μεσα στην ζωη ειναι.

Ευχομαι να βγει συντομα απο το νοσοκομειο ο παππους σου.

Καλε δεν σας ειπα!!!

Θυμαστε που σας ειχα πει οτι ειχε χαλασει το λαπτοπ μου;

Που χα δει τα ζωδια και ελεγε προσοχη;

Ε εφτιαξε μονος του κανονικα :lol:

Μετα σε λενε να μην πιστευεις στα ζωδια!!! :D

Νεα δεν εχω,τα ιδια ειμαστε!

Την Δευτερα ξεκιναει κι ο Μιχαλης μου σχολειο!!

Αντε επιτελους να μπουμε σε ενα προγραμμα,να ξεκουραστω και λιγο!

Ευχομαι μονο να προσαρμοστει παλι γρηγορα!

ΝΑ ρωτησω και κατι δινει καμια φρεσκογαλα στο μωρο της;

Ποσα πινει;

Εμενα ρε κοριτσια μπορει να πιει και 300 μλ!

Ο Μιχαλης δεν επινε ποτε πανω απο 200 και μου κανει εντυπωση με τον Διονυση.

Αυτα κοριτσια μου!

Σας φιλω ολες!

Καλημερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλιτσες.

Εχει παρα πολυ κρυο και νομιζω οτι παλι θα χιονισει.

Χρυσα και γω θελω να του ξεκινησω φρεσκο αλλα επειδη εχει καποιες ευαισθησιες ξεκινησα να κανω μιξη το υποαλλεργικο με αλλο γαλα σε σκονη για παιδακια απο 1 χρονων.Φρεσκο θα του δωσω λιγο αργοτερα .

Πασχαλακι περαστικα στο Μακουλη ελπιζω γρηγορα να γινει καλα και να μην ποναει το ζουζουνι σου.

Ευακι τι να πω αλλο κακο να μην σας βρει και ολα να πανε καλα μεχρι τη γαμοβαφτιση.

Σοφακι περαστικα και στο Βασιλακη .Αντε σιγα σιγα να φευγει η παλιο ιωση .Εμενα ο Νικολακης ταλαιπωρηθηκε τρεις εβδομαδες αλλα ειδα αποτελεσματα με τις μασκες που του εκανα...

Νασια αντε βρε κατεβειτε καμια μερα θεσσαλονικη να βρεθουμε για κανενα καφεδακι ...

Αυτα απο μας .Σημερα ειμαι απογευμα στη δουλεια και βαριεμαι πολυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλες :x:x:x

εμεις ειχαμε ενα καλο βραδυ χθες :D δηλαδη κοιμηθηκε ολο το βραδυ ο ιασονακος :x:x:x:x:x

κατα τα αλλα τα εχω στο δωματιο και ολη την ωρα ο ιασονας κλαιει γιατι η θα τον χτυπαει ο ταλιμπαν η θα του περνει τα παιχνιδια... :twisted: τι να τα κανεις...μονο ετσι ομως μπορω πλεον να κανω δουλειες....

λεμονακι καλη προσαρμογη στο παιδικο...ζηλευω θελω και εγω :oops: να παει ο ταλιμπαν...θα ειχαμε ησυχια που τοσο την χρειαζομαι....τεσπα..οσο για το φρεσκο εγω οταν ειχα ρωτησει στον ταλιμπαν μου ειχαν πει σκονη μεχρι τα 2...δεν ξερω τι να πω [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif]

παω να πιω καφε ~o);;):D:D:D ]

φιλια :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου...

Σοφάκι μου καλή ανάρρωση στον Βασιλάκη κουκλίτσα μου, υπομονή καλό μου, και θα φάει και θα ζωηρέψει και όλα θα γίνουν σιγά-σιγά, πέρασε μεγάλη ταλαιπωρία το πουλάκι μου...να σκέφτεσαι θετικά μόνο!

Όλια μου ψοφάω να έρθω στη Θεσ/νίκη βολτίτσα αλλά ο άντρας μου δεν με φέρνει γ@#%το, η αλήθεια είναι ότι ψιλοζοριζόμαστε οικονομικά και τα μετράμε όλα πλέον αλλά ο άντρας μου το βρήκε και λίγο "πάτημα" γιατί βαριέται να με φέρνει κι εγώ δεν οδηγώ να πάρει η ευχή. Θα τον καταφέρω όμως που θα πάει, γιατί έχω σκάσει εδώ στο χωριό. Όταν κανονίσω να έρθω θα σου πώ για να βρεθούμε οπωσδήποτε για καφεδάκι. Φιλάκια στον Νικόλα!

Κοριτσάκια μου πάω να κάνω κάτι δουλίτσες, θα ξαναμπώ το βράδυ να δώ νεάκια!

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μανουλιτσες μου γλυκες καλησπερα!!!

ευχομαι σε ολες σας καλη χρονια να χαιρεστε τα παιδακια σας κ τους αντρες σας,με το καλο οι εγκυουλες να φερουν κ παλι στον κοσμο τα μωρακια τους κ σε ολες μας πανω απο ολα υγεια κ ολα τα αλλα ερχονται...

ευακι μου εχεις δικιο που σε επηρεαζουν ολα αυτα τα γεγονοτα αλλα τελικα ολα μεσα στη ζωη ειναι δυστυχως απλα ετυχε να γινουν τωρα που ερχεται αυτη η μεγαλη μερα της ζωης σου..τι να πω,ευχομαι να πανε ολα καλα κ να χαρεις την ομορφοτερη μερα της ζωης σου!!σου στελνω πολλα φιλακια!!

σοφακι μου γλυκο ξερεις ποσες φορες εχω σκεφτει να σε παρω τηλ κ ολο ξεχνιεμαι γιατι εκεινη την ωρα πρεπει να κανω κατι αλλο;χθες που σε ειδα στο φεις δε σου μιλησα γιατι μπηκα μονο να δω για 5 λεπτα τα νεα κ πηγα για υπνο ημουν πτωμα.

σε νιωθω απολυτα,οπως κ στα εχω ξαναπει..ετσι κ μενα ο αντωνης μου περσυ τετοιες μερες ηταν στο νοσοκομειο μικρουλι κ εγω λεχωνα να τρεχω στα νοσοκομεια κ μια να μου λενε θα βγειτε κ απο την αλλη κατι να γινεται κ να μην βγαινουμε..ειλικρινα ειναι σαν να το ζω παλι σε καταλαβαινω οσο δε φανταζεσαι..ομως τωρα μη στεναχωριεσαι ειστε σπιτακι σας κ θα παρει τα πανω του απλα ισως σου εμεινε φοβια κ νομιζεις οτι θα ξαναμπειτε μεσα..ομως ειναι στο μυαλο σου γιατι ηταν λιγο σαν σοκ αυτο που περασες.κ εγω ετσι ημουν ακριβως.κ μου πηρε αρκετο καιρο να το ξεπερασω.

πασχαλια μου εχεις κ εσυ απολυτο δικιο με το να ματωνει η καρδια σου με το μωρο σου.κ εγω οταν σπαραζει για καποιο λογο νομιζω οτι κατι θα παθω,ολες ετσι στεναχωριομαστε.μπραβο που ειναι καλυτερα το αγορακι σου!!

κοριτσια κ εμενα ξυπναει τα βραδυα,προχθες κοιμηθηκε 11 ξυπνησε 12 κ μετα πηγε 2.30 να κοιμηθει κ ημουν κ πρωι στη δουλεια κ εχω κ απογραφη ολη την εβδομαδα..δεν εχω χρονο πλεον κ πολυ στεναχωριεμαι,αναπολω τον καιρο που ημουν σπιτακι μου κ ειχα τη σειρα μου..

εμεις γενικα καλα περασαμε ειχαμε κ τη γιορτη μας ειχαμε κ κοσμο κ μετα που εμεινε η παρεα μας βγηκαμε σε ενα κουτουκακι αλλα νυσταζα κ δεν πολυευχαριστηθηκα.εγω παντως θελω να ξεστολισω για να ανοιξει κ μενα λιγο ο χωρος.αλλωστε οταν περνανε οι γιορτες νιωθω οτι δεν εχει νοημα.

α ολια μου να χαιρεσαι τον νικολακη σου,ξεχασα να ευχηθω πριν.καλα βασικα διαβασα πολλα κ σιγουρα κατι εχω ξεχασει να σχολιασω.

αυτα κ απο μενα κοριτσια μου,θα τα πουμε παλι!φιλια πολλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα όμορφες!!!

Καλή Χρονιά με υγεία!!!!!!!!!!!!!

Γιωτού μου και πάλι συγχαρητήρια!! Με το καλό!!!!!!!!!!!

Πασχαλάκι μου, δεν ξέρω τι έγινε .. εύχομαι όλα να είναι καλά!!!!!!! Ήθελα να σου ευχηθώ για τα γεννέθλια σου αλλά δυστυχώς δεν μπόρεσα εγκαίρως να το κάνω..Να τα χιλιάσεις και να χαίρεσαι την οικογένειά σου!!!!!!!!!!!

Εύα εύχομαι να είναι περαστικά για τους συγγενείς σου και να χαρείς όσο δεν γίνεται την ημέρα της γαμοβάφτισης!!!!!!

Εμείς είμαστε μια χαρά τώρα ... είχα λίγο αρρωστήσει τις προηγούμενες ημέρες αλλά ευτυχώς όλα πάνε καλύτερα... Η Βασιλικούλα περπάτησε!!!! Για το νέο νινί θα έχω νέα σε λίγες ημέρες που θα πάω στο γιατρό..

Φιλάκια πολλά σε όλες και όλα τα γλυκά μωρά σας!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΠΑΝΩ ΤΟΥ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΓΥΡΙΣΕ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΟΥ,ΘΑ ΣΥΝΕΛΘΕΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΙ ΣΟΥ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ..!ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΚΑΤΕΡΙΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΕ ΣΠΑΣΤΙΚΗ ΒΡΟΓΧΙΤΙΔΑ ΚΑΙ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΗΚΕ ΚΑΜΙΑ 10 ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΕΙΣΠΝΕΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΒΗΧΑ!

ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΦΡΕΣΚΟ ΜΕΤΑ ΤΟΝ 1,5 ΧΡΟΝΟ,ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΤΟ ΕΒΑΠΟΡΕ ΤΟ ΝΟΥΛΑΚ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΝΕΙ!ΠΑΝΤΩΣ Η ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΤΟΣΟ ΠΙΝΕΙ ΚΑΙ ΣΤΗ ΣΚΟΝΗ!

ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟ ΠΑΠΠΟΥ ΣΟΥ,ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΑΝΑΡΡΩΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ!ΑΣΕ ΤΟ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΜΟΥ ΑΥΤΟ.ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΕΛΕΙΑ!

ΠΑΣΧΑΛΙΑ ΜΟΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ Ο ΜΑΚΟΥΛΗΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!ΕΤΣΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ!

ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΞΕΣΤΟΛΙΣΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΩ!ΦΙΛΑΚΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΤΩΡΑ ΜΠΗΚΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ,ΤΟ ΝΥΦΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ!ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΕΠΙΛΟΓΗ!Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!

ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ!ΦΙΛΑΚΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια και καλή χρονιά . Είμαι κανούργια, ολοκαίνουργια θα έλεγα και ευτυχισμένη μανούλα μιας κουκλίτσας γεννημένης τον Δεκέμβριο του 2009. Εύχομαι σε όλες σας να σας ζήσουν τα μωράκια σας!!!!!!!

Συγχωρέστε με για τυχόν λάθη, τώρα μαθαίνω το φόρουμ. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Principessa καλως μας ηρθες και να χαιρεσαι το παιδακι σου..εγω ειμαι η γιωτα εχω 2 γιους τον δευτερο τον γεννησα στις 5 δεκεμβρη και περιμενω το τριτο...

χρυσουλινι μου :x περιμενουμε νεα σου...αντε να δουμε θα ειναι γιος;;;η θα φρικαρει ο αντρας σου :lol::lol::lol::lol::lol:

περαστικα στην νυφουλα μου :)

ματινακι μου ξεστολισες ε;;;αντε να δω εγω ποτε θα το κανω....βαριεμαι....

βρε κοπελιες θα πιουμε κανα καφε...να φαμε και σοκολατοπιτα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλες γεια σας

και εγω ηθελα να σας ρωτησω για το γαλα για οσες δεν θηλαζετε φυσικα,και εγω του δινω σκονη ακομα,αλλα εχω ακουσει οτι το εβαπορε εχει περισσοτερα ιχνοστοιχεια και βιταμινες που χρειαζονται τα μωρα απο οτι το φρεσκο και οι περισσοτεροι παιδιατροι λενε φρεσκο κοντα στα δυο,και εγω δεν ξερω ακομα απο βδομαδα θα τον παω μαλλον μια που αλλαξα και παιδιατρο δεν ξερω τι θα μου πει,οι υπολοιπες τι δινετε;

Ματινακι μεγαλωσε η Κατερινουλα μας και ειναι μια γλυκα,σας σχολιασα κιολας,δες και τις δικες μου φωτο αν θες,ειχα βαλει καινουργιες πριν καμια βδομαδα και θα βαλω καποια στιγμη και απο τα γενεθλια λιγες,και εγω λεω αυριο να ξεστολισω να συμαζευτουμε

Ευακι μου,τι επαθε ο παππους σου,ελπιζω να μην ειναι σοβαρα και να το ξεπερασει συντομα,τι να πω ευχομαι να πανε ολα καλα και να χαρεις την μεγαλη μερα σου

Γιωτακι αρχισανε οι ορεξουλες βλεπω εεε

Χρυσα και εγω αυτο λεω να αρχισουν τα σχολεια να ηρεμησω λιγο,ολλη μερα στο σπιτι ο χαμος γινεται με τους μπομπιρες

Βικακι φανταζομαι κουραση με την απογραφη,εχω περασει και εγω τετοια και ξερω

Σοφακι μου υπομονη λογικο ειναι να μην πολυτρωει ακομα,ολα θα περασουν υπομονη

Πασχαλια πως ειναι τα νυχακια του Μακη;ελπιζω να ειναι καλυτερα και να τελειωσει η ταλαιπωρια

Principessa εγω ειμαι η Κατερινα και εγω τρια αγορακια,καλωσηρθες στην παρεα μας,να χαιρεσαι την κορουλα σου

Χρυσουλινι μπραβο στη Βασιλικουλα σου,εγω δεν τον βλεπω ακομα,φοβαται να αφεθει ακομα,ο τεμπελακος μου,περιμενουμε νεα για το φυλλο

δεν θυμαμαι τιποτα αλλο κουκλες να σχολιασω πολλα φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ,ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΕΓΩ ΔΙΝΩ ΣΤΟΝ ΘΑΝΟ NOULAC ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΒΑΡΕΘΕΙ ΤΗΝ ΣΚΟΝΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΠΙΝΕ ΚΑΘΟΛΟΥ..ΤΟΝ ΑΡΕΣΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΠΙΝΕΙ ΟΠΩΣ ΠΡΙΝ..ΓΙΑ ΦΡΕΣΚΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΤΑ 2..ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΑΞΕΣ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ?PRINCIPISSA ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ,ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ!!ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ 11ΜΗΝΩΝ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΧΕΤΙΚΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ,ΘΑ ΤΟ ΜΑΘΕΙΣ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ..Ο,ΤΙ ΑΠΟΡΙΕΣ ΕΧΕΙΣ ΡΩΤΑ ΜΑΣ,ΜΗΝ ΝΤΡΕΠΕΣΑΙ,ΟΚ?ΧΡΥΣΟΥΛΙΝΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΗΝ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥΛΑ ΣΟΥ!!ΤΡΕΧΑΤΕ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ,Ε?ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ,ΘΑ ΜΠΕΙΤΕ ΣΕ ΜΙΑ ΣΕΙΡΑ ΠΑΛΙ..ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΣΑΣΤΕ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΑΣ ΠΙΑ ΚΑΙ Ο ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΠΡΙΝ..ΒΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΠΤΩΜΑ,Ε?Η ΑΠΟΓΡΑΦΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΑΝΙΚΙ..ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΚΑΘΑΡΟ ΜΥΑΛΟ ΚΑΙ ΑΜΑ ΞΕΝΥΧΤΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ..ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!ΠΑΣΧΑΛΑΚΙ ΜΟΥ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ Ο ΜΑΚΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ,Ε?ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΒΡΕΙ ΑΛΛΟ ΚΑΚΟ..ΓΙΩΤΑΚΙ ΜΟΥ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ?ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ?ΔΗΛ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ,ΖΑΛΑΔΕΣ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ?ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ,ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ 6ΜΗΝΑ,ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ..ΜΑΤΙΝΑΚΙ ΤΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΞΕΣΤΟΛΙΣΕΣ..ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΣΤΟΛΙΣΩ ΑΛΛΑ ΒΡΕΧΕΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΛΕΩ ΑΝΤΕ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΦΩΤΑ ΝΑ ΤΑ ΚΡΑΤΗΣΩ,ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΟΗΜΑ..ΤΕΣΠΑ ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΤΩΝ ΦΩΤΩΝ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ,ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΣΑΝ ΕΘΙΜΟ,ΑΛΛΑ ΚΑΤΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ..ΟΛΙΑ ΜΟΥ ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΡΧΕΣΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ,ΠΡΟΣ ΣΙΘΩΝΙΑ?ANYWAY AYTA ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΚΑΤΙ..ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΛΑ....ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ πάρα πολύ για το γλυκό σας καλωσόρισμα :) . Και εγώ με τη σειρά μου να ευχηθώ να σας ζήσουν τα μωράκια σας και με το καλό να υποδεχτείτε οι εγκυούλες τα νέα μέλη σας.

Η κορούλα μου γεννήθηκε στις 22 Δεκεμβρίου 2009 δυστυχώς με καισαρική, έπειτα από 8 ώρες συνεχόμενων και έντονων πόνων....... Ήθελα πάντα να ζήσω την εμπειρία του φυσιολογικού τοκετού αλλά το χρυσούλι μου είχε άλλα σχέδια :) . Κατάφερα και θήλασα μισή ώρα μετά τον τοκετό και ενώ ήμουν ακόμα στην ανάνηψη. Και ο θηλασμός συνεχίστηκε αμείωτος για τους επόμενους 8 μήνες. Αυτά εν ολίγοις......

ΚΑ1 και εγώ στο Νουλάκ το έβαλα το κοριτσάκι μου μόλις χρόνισε. Έπινε το Almiron 2 αλλά το 3 δεν το ήθελε με τίποτα. Επίσης της έδωσα το φρέσκο της Advance και το πίνει και αυτό πολύ ευχάριστα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας ...

δημητρα απο συμπτωματα εχω μονο συχνουρια...αλλα πολυ λεμε....βεβαια ειναι ακομα νωρις....ελπιζω να μην εχω εμετους :?

παω για νανι........

τα λεμε αυριο :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας μανουλίτσες...

να καλωσορίσω κι εγώ την καινούρια φίλη μας, είμαι η Νάσια από Χαλκιδική κι έχω μια κορούλα, την Μαρία (εδώ την φωνάζουμε και Μαμία γιατί έτσι μου είπε ότι την λένε μια μέρα) που γεννήθηκε στις 9 Δεκεμβρίου 2009. Να χαίρεσαι την μπουμπούκα σου!

Βικάκι μου είναι λογικό να μη έχεις καθόλου χρόνο με τόσο τρέξιμο, φαντάζομαι ακόμα και τον ελάχιστο θα θες να τον διαθέσεις στον γιόκα σου ε? Παραμονή Χριστουγέννων σε μελετούσα όλη την μέρα γιατί περάσαμε μια ψιλολαχτάρα (ευτυχώς δεν ήταν τίποτα σοβαρό τελικά) και θυμόμουν που είχες πεί κάποια στιγμή τα τρεχάματα που είχατε με τον Αντωνάκη πέρυσι τέτοιες μέρες και την στεναχώρια που τράβηξες...

Κατερινάκι μου εμείς θα συνεχίσουμε κανονικά την σκόνη τουλάχιστον μέχρι το καλοκαίρι, η παιδίατρος μας είπε ότι είναι καλύτερο αυτό το γάλα προς το παρόν και έχει καλύτερη απορρόφηση σιδήρου. Μετά μάλλον θα αρχίσουμε με κάποιο εβαπορέ, μάλλον το Νουλάκ, αναλόγως τί θα της αρέσει γιατί είναι και λίγο μυστήρια στα γούστα της η Μαμία μου!

Γιώτα μακάρι να μην έχεις ούτε αναγούλες ούτε ναυτίες ούτε τίποτα από τα κλασσικά της εγκυμοσύνης γιατί είναι πολύ πίκρα...εγώ ήμουν χάλια μέχρι τον 6ο μήνα, αλλά όταν λέμε χάλια...πιο χάλια δεν γίνεται, από το ζόρι μου με τους εμετούς είχα φτάσει σε σημείο να σπάνε αγγεία στο μάτι μου και στον οισοφάγο! Και απορούσα γιατί τις λένε πρωινές αδιαθεσίες...εγώ ήμουν χάλια όλη μέρα, ο καναπές έκανε γούβα από την ξάπλα! Όσο για συχνοουρία... άστα να πάνε...κάθε 10 λεπτά πήγαινα, είχα σκυλοβαρεθεί να είμαι όλο μέσα στην τουαλέτα, μια για εμετό μια για κατούρημα!

Δημητρούλα μου θα μιλήσουμε και στο τηλ., σε έπαιρνα και σήμερα το απόγευμα αλλά δεν το σήκωνε κανείς.

Χρυσουλίνι περιμένουμε νέα για το νινάκι! Μπράβο στην Βασιλικούλα μας που περπάτησε! Όρεξη να'χεις να την κυνηγάς τώρα!

Ματίνα κι εγώ θα ξεστολίσω, θα το είχα κάνει ήδη γιατί νιώθω πως άμα περάσει και η πρωτοχρονιά τελειώνουν οι γιορτές αλλά ο άντρας μου επιμένει να τα κρατήσουμε μέχρι τα Φώτα. Με έχει πιάσει όμως ήδη μελαγχολία...

Ευάκι πως πάει ο παππούς?

Καληνύχτα κοριτσάκια μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου!

Καταεχην να καλοσορισω την καινουργια στην παρεα μας!

Εγω ειμαι η Χρυσα κι εχω δυο αγορακια.

Κοριτσια εγω και στον Μιχαλη απο ενα χρονων ειχα ξεκινησει το φρεσκο οπως και τωρα.

Η παιδιατρος λεει αφου πλεον εχει ελευθερη διατροφη και τρωει και φετα κι ολα δεν υπαρχει λογος να μην πινει φρεσκο.

τεσπα εχουμε πει καθε παιδιατρος λεει αλλα!

Νεα δεν εχω,τα ιδια ειμαστε..

Γιωτα μου ετσι ακριβως ειμαστε κι εμεις!

Εκει που παιζουν ωραια μαλωνουν και τσιριζουν.

εχουν 100 παιχνιδια και θελουν το ιδιο,και μην νομιζεις οτι ο μικρος παει πισω!

Συνηθως αυτος τα ξεκιναει ολα :lol::lol:

Τωρα εχει ανακαλυψει το ντουλαπι με τα ταπερ και καταλαβαινετε τι γινεται..

Αχ ποσο θα θελα κι εγω να βρεθουμε να πιουμε ενα καφεδακι ολες μαζι!!

Θελω να βγω εξω να ψωνισω κιολας γιατι αυριο θα ναι κλειστα και βαριεμαι...

Φιλακια κουκλες τα ξαναλεμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα !!!Ευτυχως σημερα δεν εχει πολυ κρυο οπως χθες..Σημερα εχω χρωστουμενο ρεπο και αυριο ειναι αργια οποτε μια χαρα..Καιγω ξεστολισα το δεντρο μετα τα γενεθλια του Νικολακη.Γινοταν ενας χαμος στο σπιτι οποτε ηταν ευκαιρια γιατι μετα καθαρισα..

Βικακι ευχαριστω για τις ευχες..Και συ να χαιρεσαι τον Αντωνακη σου.Ειδα φωτο απο ταγενεθλια στο φεις..

Γιωτα εκανες αλλη χωριακη????

Principessa καλως ηρθες στην παρεα μας.Ειμαι η Ολια και εχω τον μικρο Νικολακη που στις 2/1 εγινε ενος.

Χρυσουλινι περιμενουμε νεα γιατο δευτερο μπεμπε.

Σοφακι υπομονη κοριτσακι ..Ο Βασιλακης πως ειναι?Και γω περσι το Πασχα στην ανασταση ημουν στο νοσοκομειο γιατι ο Νικολακησ ειχε ουρολοιμοξη..Ειδικα την ανασταση εβλεπα αποτο παραθυρο τον κοσμο να πηγαινει στην εκκλησια και γωστο νοσοκομειο εκλαιγα.Μονο να παιρνανε και να ναι γερα τα ζουζουνια μας....

Χρυσα μου καλη αρχη στο Μιχαλη στον παιδικο..

Η Πατσυ που εξαφανιστηκε???????

Αυτα απο μας κουκλιτσες ...Πολλα πολλα φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας αγαπουλες!!

ειναι καλυτερα το μαναρι μου!! μπουσουλαει κ αλωνιζει τα παντα πλεον εχει ξαναβρει την φορμα του κ με το παραπανω αλλα εχει ακομα βηχα κ μυξες ρε γαμωτο...τεσπα ευχομαι να περασει κ αυτο κ να μην ξαναερθει....

κοριτσια μου τον πηγα νοσοκομειο κ ειχε τουλαχιστον 8% αφυδατωση...εχασε περιπου 1.200 μεσα σε 3-4 μερες....πολυ ταλαιπωρια....τον τρηπησαν 2 φορες στην κοιλια για να παρουν ουρα απο την κηστη κ ειχε συνολικα 7 τρυπηματα στην κοιλιτσα του αλλα λογω της αφδατωσης δεν καταφεραν να βρουν καθολουν ουρα...το μωρο μου ηταν τοσο πολυ εξαντλημενο που εκλαιγε αλλα δεν ειχε δυναμη να φωναξει...οταν ανοιξαν την πορτα κ με φωναξαν να τον παρω του ειχαν βαλει το ορο στο κεφαλακι του του ειχαν τρυπησει την κοιλια κ το χερι φυσικα για να παρουν αιμα κ το παιδι ηταν σαν λυποθυμο απο την εξαντληση κ τον πονο πανω στο φορειο τους...τι να σας λεω....εκλαιγα μεχρι να μου ανοιξουν την πορτα δεν μπορουσα να ηρεμησω κ οταν τον ακουγα να νιαουριζει ετσι μεσα επειδη δεν ειχε φωνη αλλα ποναγε....οτι χειροτερο εχω ζησει....

κοιμοταν οοοολη μερα οπου κ αν ακουμπουσε λογω εξαντλησης...τα 2 πρωτα 24ωρα,μετα καπως αρχισε να πιανει το στηθος,ζητησα κ εγω να του μοιωσουν λιγο τον ορο για να διψασει λιγο κ να πιει γαλα...κοριτσια μου ηταν σαν να προσπαθουσα να θηλασω ενα πολυ πρωωρο μωρακι...ανοιγε τα χειλακια του αλλα δεν ειχε δυναμη να ρουφηξει γαλα....οταν καποια στιγμη το βραδυ της 3ης μερας επιτελους ρουφηξε λιγο γαλα δεν μπορουσα να το πιστεψω..εκλαιγα απο χαρα!!

ηρθε κ ερυθρος σταυρος μας ειπε τα καλαντα κ μοιρασαν δωρα στα παιδακια....εκει να δειτε κλαμα....αυτο που λες Ολια μου...ολοι εξω ηταν χαρουμενοι κ ετοιμαζοντουσαν για την πρωτοχρονια κ εμενα το μωρο μου ηταν σε ενα νοσοκομειο με εναν ορο στο κεφαλι χωρις κουραγιο για τιποτα...χαλια κατασταση κοριτσια μου...μετα ευτυχως επανηλθε το μαναρι μου δυναμωσε κ ποιος τον κρατουσε!!! απαγορευσα να του ξαναπαρουν ουρα απο την κοιλιτσα του για 3η φορα..αν θελετε λεω σακουλακια..μα μου λενε τα μικροβια μπορει να δειξουν κατι αλλο...να το κανετε λεω 50 φορες να δειτε αν θα βγουν τα μικροβια κ στις 50 φορες ιδια! οριστε μας ειμαι η μανα του κ απαγορευω να το ξανακανετε αυτοσ το μωρο μου! εχει 7 τρυπες στην κοιλια του λεω..τι ειναι αυτα τα πραγματα??? κ φυσικα δεν τον ξανατρυπισαν του εβαζαν συνεχεια σακουλακια μετα!! κ ο γιος μου ο λεβεντης την επομενη μερα την 4η δηλαδη ξυπναει το πρωι κ κανει ενα κρατς κ βγαζει κ τον ορο απο το κεφαλι...νααα τα αιματα!!! λεει η νοσοκομα παμε να ξαναβαλουμε..λεω οχι! θα περιμενετε να μιλησω στην γιατρο...ερχεται κ της λεω αφου ξεκινησε να θηλαζει γιατι να του το ξαναβαλουμε?? περνει λεει ενδοφλεβια αντιβιωση...δεν πειραζει της λεω να την κανουμε απο το στομα..αφου ετσι κ αλλιως οταν βγουμε κ παμε σπιτι μας απο το στομα θα την περνει..καλα λεει αυτη ας δοκιμασουμε αλλα αν δεν την καταπινει θα αναγκαστουμε να ξαναβρουμε φλεβα στο κεφαλι(στο δικο σου ειπα απο μεσα μου!!) αλλα τελικα ολα καλα....τεσπα αυτα εν ολιγοις κοριτσια μου...ειπα πολλα σας ζαλισα προσπαθησα να κοψω οσα μπορω...

καλως ηρθες στην παρεα μας κ απο εμενα! δεν συγκρατησα το ονομα σου...συγνωμη!να χαιρεσαι το μωρακι σου!!

ειμαι η Σοφια κ εχω εναν γιο τον Βασιλη...εμενα ειναι 23/01 το μαναρι μου αλλα οπως εχω ξαναπει καθομαι εδω στο ποστ αυτο επειδη λυπαμαι τις καημενες τις μανουλες Χριστουγεννων!!! :lol:

κοριτσια μου δεν εχω ευχηθει σε καμια χρονια πολλα με ολα αυτα που με βρηκαν...συγχωρηστε με...ευχομαι σε ολες οσες γιορταζαν αλλα κ στα λουλουδια να ειναι παντα καλα με πολυ υγεια κ πολλα χαμογελα!!!!

Γιωτακο μου με το καλο καρδια μου το 3ο σου!!!! αντε τυχερη θα παρεις κ επιδομα! :D κ να μην ειναι τσουτσουνι κ αυτο για να μαθεις κ εσυ πως κατουρανε τα κοριτσακια!! χι χι χι ...

οσες κανατε υπομονη κ διαβασατε ολο αυτο το ποστ συγχαρητηρια!!!!

φιλακιαααααααααααα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφακι μου οτι και να πω ειναι λιγο μπροστα σαυτο που ζησατε,το μαναρακι μου ποσο ταλαιπωρηθηκε,φανταζομαι εσυ πονουσες πιο πολυ οσο τον εβλεπες ετσι,και καλα εκανες που δεν τους ξανα αφησες να τον τρυπησουν,τελοσπαντων τελος καλο ολα καλα,η καινουρια χρονια να σας δωσει υγεια κοπελα μου,τωρα για τος μυξες αν δεις και δυσκολευεται να ανασανει πηγαινε τον παλι στο γιατρο,παντως μονο με εισπνεομενα βλεπεις γρηγορα αποτελεσματα,τα εχουμε φαει στη μαπα εμεις και με το παραπανω

Ολια μου κι εσεις δυσκολα περασατε ε,να περνανε και να μην ξαναγυρνανε ξαναπεστο αυτο

Χρυσα μου και οι δικοι σκωτονονται συνεχεια αλλα δεν ξεκολανε κιολας ο ενας απο τον αλλο,μαζι δεν κανουμε και ωρια δεν μπορουμε που λενε,και τον μικρο προς το παρον τον παιζουνε ευτυχως

τους αλλους δυο και εγω πρωτα τους εδωσα εβαπορε και μετα φρεσκο,τωρα δεν ξερω παλι

Γιωτα περιμενουμε τα σιγουρα αποτελεσματα,αν και εγω σε θεωρω εγκυουλα στα σιγουρα πια!!

καλο μεσημερι κουκλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...