Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια χριστουγεννων 2009!!!Νο 6!!!!!!!!


Recommended Posts

καλημερουδιαααααααααα!!!!!!!!!!!!!!

πασχαλακι,χρονια πολλα!!!!!!!!!!!!!!!να τα χιλιασεις και οτι επιθυμεις!!!!!!!!!!!!! :D

ματινακι μου,πολυχρονη!!!!!!!!!!!!!να σε χαιρομαστε!!!!!!!!!!!!!!!!!φιλια στο κατερινακι!!!!!!!!!!!! ;)

γιωτου,θα κανουμε τιποτα αυριο?????????

λεμονακι μου,ευχαριστω πολυ!!!!!!!!φιλια στον μιχαλη και τον διονυση!!!!!!!!!

κατερινακι,πως πηγε το φαγοποτι????????????????????? :D εντυπωσιασες με τις δημιουργειες σου παλι????????? ;)

ολια μου,χρονια πολλα στο νικολακη σου!!!!!!!να τον δεις οπως ποθεις!!!!!!!!!!πολλα φιλακια να του δωσεις!!!!!!περασε ενας χρονος,ε?????? ;)

δημητρα και νασια,σε ποιο ποδι της χαλκιδικης μενετε?????????

σοφακι μου,περιμενουμε τα νεα σας!!!!!!!!!!!!

κανγκουρακι μου,με τη δουλεια τι γινεται????θυμαμαι που σου εδινε συνεχεια αδειες..... :roll:

οι υπολοιπες που χαθηκατε??????????

εμεις επιτελους βγαλαμε και το τριτο μας δοντι.... :D:D:D γι αυτο ειχε τοσο ανησυχια αυτες τις μερες.....!!!!!!!!!!

:roll::):):roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ευάκι μπραβο και τριτο δοντακι η μικρη!

Τα νέα της δουλειας θα στα πω άλλη ώρα.

Είσαι Αθήνα? Αν κανονίσετε καμια σηνάντηση πείτε και σε μένα είμαι free και θα χαρώ πολύ να σας δώ απο κοντά!

Φιλια για την ώρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλιτσες

τι κανετε;;;

εμεις ρεχαμε παλι στο μητερα σημερα...το νυχακι ξαναμπαινει στο κρεας ρε γμτ...εκει που ειχαν ισιωσει και λεγαν=με αμαν μεγαλωσαν να κοπουν ισια και να ξεφυγουν οι ακρουλες αρχισαν να σπανε βαθια και τριγωνικα...(το χει παθει καμια;;;)ε και οπως ηταν αναμενομενο μπηκε στο κρεας μια ακρουλα που ναι βαθια κομμενη....ουφφφφφ

προς το παρον βαζουμε αλοιφη μονο αλλα αν δεν υποχωρησει η κοκκινιλα σε 2 24ωρα (που δεν θα υποχωρησει...)ΘΑ ΚΟΨΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΝΥΧΑΚΙ...και θα πλανταξει παλι.....ειμαι σκατα ψυχολογικα απο χθες σημερα μου πε ο γιατρος πως μετα τα 2 αν το παθουν τους κανουν γενικη αναισθησια γιατι δεν συνεργαζονται και κοβουν το μισο νυχι....

σας επρηξα παλι με τα νυχια...δεν μπορουσε να συμβαινει σε μενα ρε γμτ και οχι στο μωρο μου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας....

σημερα ειμασταν στους γονεις μου...καλα περασαμε...πριν απο λιγο ηρθαμε και εβαλα για νανι τους ταλιμπαν...τωρα ησυχια :D:D:D:D τι τελεια!!!!!!!!!

πασχαλια πολυ λυπαμαι...ευχομαι να υποχωρησει η κοκκινηλα και να μην χρειαστει τιποτα απο ολα αυτα...σε ποιον πατε στο μητερα;;; :roll:

ολια και παλι να χαιρεσαι το διαμαντι σου....να ειναι παντα μα παντα γερος :)

ευακι καλοριζικο και το 3 σας δοντακι...περιμενω τηλεφωνο ;)

αυτα.....φιλιαααααααααααααα :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτα μου την πρωτη φορα μας ειδε μια Κοπανιδη στο Ιασω που το εκοψε το νυχακι μετα για αλλαγη ενας Παπαδατος και μετα ενας Φαλακος(που μας τον συστησε η παιδιατρος μου) .

Σημερα τον ειδε αυτος ο Παπαδατος παλι.Αλλα μου φαινεται οτι τζαμπα τον ταλαπωρουμε και οτι επρεπε να του το χε κοψει ηδη...πως θα περασει η φλεγμονη απο μονη της αφου η αιτια υπαρχει;;;απλα αυτος μαλλον τον λυπηθηκε τον μακη και ειπε να ξαναπαμε οταν θα ναι η Κοπανιδη μεθαυριο...

εντωμεταξυ μολις παω να του κανω αλλαγη και ν αβαλω αλοιφουλα σπαραζει....δεν νομιζω να ποναει τοσο αφου δεν του το πειραζω ...το μικρο μαλλον θυμαται τι τραβηξε την αλλη φορα.φαυλος κυκλος...να δω ποτε θα κλεισει αυτο το θεμα.

Μπορει να σας φαινεται ασημαντο κοριτσια και το ξερω πως δεν θα παθει κατι αλλα ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ..ματωνει η ψυχη μου.

σκατα ειμαι.

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεια σας

Ολια μου να χαιρεσαι τον Νικολακη να ειναι γερο και καλοτυχο το μαναρακι μας!!!

μιλησα και με τη Σοφια χθες,ο Βασιλακησ ειναι πολυ καλυτερα αλλα ταλαιπωρηθηκε πολυ ο καημενουλης και η Σοφια φυσικα ενα πτωμα,αλλα ευτυχως τελος καλο ολα καλα

Πασχαλια μου δεν μας ζαλισεις καθολου και δεν μας φαινεται καθολου ασημαντο,μονο να περασει κοπελα μου,το ειχα παθει κι εγω πριν χρονια και ποναει πολυ και το δικο μου δαχτυλο ειχε κανει φλεγμονη και αναγκαστικα μου κοψανε το νυχι απο τη ριζα σε εκεινο το σημειο με τοπικη ναρκωση το μωρο τι να κανει λογικο ειναι να σπαραζει στο κλαμα το καημενουλι,εχει τον πονο του και ταλαιπωρηται πολυ,μακαρι να τελειωσει συντομα ολο αυτο,

ο δικος μου το βραδυ της πρωτοχρονιας ειχε ενα παιχνιδακι στο στομα του και επεσε και τραυματισε τη γλωσσα του και μολις τον ειδα μεσα στα αιματα κατατρομαξα αλλα ευτυχως δεν χτυπησε πολυ,την επομενη μερα βεβαια δεν ετρωγε καλα αλλα σημερα εστρωσε ευτυχως

Ευακι μου αντε κοντευουν οι μερες για την μεγαλη στιγμη,χαλαρη σε βλεπω παντως κι ετσι να μεινεις να μην αγχωθεις καθολου,αν ειμασταν κοντα θα ερχομουνα σιγουρα,το φαγοποτι μας καλα μωρε δεν εκανα και τιποτα σπουδαιο,χοιρινο ψητο με πορτοκαλι και πατατουλες και μακαρονια ογκρατεν και σαλατες ετσι για ενα κρασακι

η Μαγδα που χαθηκε μερες εχει να γραψει

πολλα φιλια κουκλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η μαγδουλα ειναι ελλαδα στην μανουλα της...οποτε λογικο ειναι εφοσον περναει καλα να μην εχει χρονο......

ευακι τι καλα....ερχεται η μεγαλη μερα :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωτου μου,αν μπορεις στειλε μου αλλη μια φορα το κινητο σου..... ;)

κανγκουριδου μου,δεν ειμαι αθηνα αλλα θα ανεβω αυριο για κατι δουλειες....μπορεις εσυ το απογευμα????κι εγω δεν ξερω αν θα προλαβω σιγουρα..... ;)

κατερινακι μου,τιποτα ειναι ολα αυτα που εφτιαξες???????????????πολυ θα ηθελα να ημουν εκει!!!!!!!!!!!!!!!!η αληθεια ειναι οτι δεν εχω αγχωθει ακομα!!!!!!βεβαια ειναι μονο 6 μερες και εχω ακομα κατι λεπτομερειες αλλα ολα θα γινουν!!!!! ;) η μαγδα απ οτι ξερω εχει ερθει ελλαδα και οι γονεις την δεν εχουν γρηγορο ιντερνετ γι αυτο δεν μπαινει!!!! ;)

πασχαλακι μου,σε καταλαβαινω απολυτως......εγω να δεις πως ημουν οταν πηραν τη μικρη στο χειρουργειο στο μητερα για την κυστη..... :? ευτυχως,ηταν ο αντρας μου εκει και εκανε τον καραγκιοζη και δεν με πηρε πολυ απο κατω!!!!!!! :lol: περαστικα σας και ελπιζω να γλιτωσετε την επεμβαση!!!!! ;)

δυστυχως,ειχαμε ενα απροοπτο στην οικογενεια.....πεθανε ενας θειος μου και τωρα πρεπει να κανω ολοκληρη αλλαγη....ενταξει,ηταν μεγαλος γυρω στα 90κατι και το περιμεναμε....αυτα εχει η ζωη....κανονιζεις κατι και μετα γινεται ενα μπαμ και σου τα αλλαζει ολα.....γι αυτο δεν αγχωνομαι κιολας για το γαμο....ολα θα γινουν ελπιζω χωρις αλλα απροοπτα.... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες!

Τι κανετε;

Εμεις τα ιδια...

Ο μικρος συνεχιζει και ξυπναει τα βραδυα..

Μα τι παθαινουν μου λετε;

Χτες το απογευμα αφησαμε τα μωρα στην πεθερα μου και πηγαμε για ενα καφεδακι με τον αντρα μου μετα απο τοσοοοοοο καιρο!

Καναμε την γιορτινη μας εξοδο!

Ξανα του χρονου παλι! :lol::lol:

Πασχαλια μου κριμα μωρε που ταλαιπωρειτε ο μικρος σου τοσο..

Ειναι λογικο να μην μπορεις να τον ακους να κλαιει,πια μανα μπορει.

Απλα προσπαθησε να φανεις δυνατη γι ακομα μια φορα.

Ευακι τι κριμα που εγινε αυτο;

Θα αναβαλετε το γαμο δηλαδη η οχι;

Κοριτσακια μου γλυκα σας αφηνω,φιλακια σε ολες και παλι πολλες χαθηκανε;

αντε να μαζευομαστε παλι σιγα σιγα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ?ΑΧ ΛΕΜΟΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΕΡΝΑΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ..ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ..ΜΑ ΤΙ ΠΑΘΑΙΝΟΥΝ?ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΤΟΥΣ?ΜΑ ΧΘΕΣΕΙΧΕ ΠΑΕΙ 2 ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΤΡΕΙΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΕΤΑΓΟΤΑΝ,ΣΠΑΡΑΡΑΖΟΝΤΑΣ,ΤΟΝ ΕΠΑΙΡΝΑ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΗΣΥΧΑΖΕ..ΜΟΛΙΣ ΠΗΓΑΙΝΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΞΑΝΑ ΤΑ ΙΔΙΑ..ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΩ..ΜΕΤΑ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΑΣ..ΠΑΣΧΑΛΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΗΚΑ ΜΕ ΤΟ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙ ΜΑΣ,ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΕΠΕΜΒΑΣΗ..ΚΑΘΕ ΜΑΝΑ ΘΑ ΜΑΤΩΝΕ Η ΨΥΧΗ ΤΗΣ,ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ,ΤΑΡΑΧΤΗΚΑ,ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ..ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΕΙ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΑΚΟΜΑ..ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΕΤΥΧΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΥΣΑΡΕΣΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ..ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ?ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΗΜΟΥΝ ΕΚΕΙ..ΟΛΙΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΤΑ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΣΤΑ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ?ΧΑΡΗΚΕ Ο ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ?ΒOURIQUAKI ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ?ΛΕΩ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΔΩΣΩ ΦΑΚΕΣ ΣΤΟΝ ΘΑΝΟ,ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΘΑ ΤΟΝ ΑΡΕΣΕΙ?ANYWAY ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΛΛΑ ΝΕΑ..ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ Σ'ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥΝΤΑΙ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κούκλες

κοιμάται η μικρή και είπα να μπω να πω ένα γεια!

Πασχαλάκι θα ταλαιπωρείται πολύ ο μικρός γιαυτό κλαίει, ελπίζω να πάνε όλα καλά και να ηρεμήσει μια καλή σύντομα.

Ευα αυτά τα απρόοπτα τελευταία στιγμή όντως σου αλλάζουν το πρόγραμμα, μην αγχώνεσαι και μη στεναχωριέσαι όλα θα γίνουν όπως τα έχεις ονειρευτεί.

Χρύσα και Δήμητρα σας καταλαβαίνω με τα νυχτερινά ξυπνήματα το περνάω κάθε βράδυ...

Αυτά απο μένα πάω να τελειώσω το μαγείρεμα όσο κοιμάται η ζουζούνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανούλες...

Καλή Χρονιά να έχουμε και να'ναι καλά τα παιδάκια μας, να μεγαλώνουν όμορφα και μεις να είμαστε καλά να τα καμαρώνουμε!

Περάσαμε ήσυχα την πρωτοχρονιά, στην αλλαγή του χρόνου είμασταν όλοι στο σπίτι μου, φάγαμε, κόψαμε τη βασιλόπιτα (το φλουρί έπεσε στα πεθερικά...) μετά βγήκαμε σε ένα μπαράκι εδώ στο χωριό αλλά δεν ήταν και πολύ καλά...πετάει ένας μια κοτσάνα, παρεξηγιέται ο άλλος, τσακώνονται όλοι και στο τέλος ο μόνος ευχαριστημένος είναι ο διχονίξ που έβαλε τα λόγια!

Τώρα με έχει πιάσει μελαγχολία που τέλειωσαν οι γιορτές και θα πρέπει να ξεστολίσω το σπίτι...

Βγάλαμε κι άλλο δοντάκι, τώρα έχουμε 4, δύο πάνω και δύο κάτω.

Πασχαλάκι μου έχεις δίκιο που στεναχωριέσαι, όταν βλέπεις το παιδί σου να υποφέρει άσχετα αν είναι σοβαρό ή όχι, πονάει η ψυχή σου...εγώ σκάω όταν κλαίει η Μαμία ακόμα κι όταν ξέρω ότι δεν έχει απολύτως τίποτα και το κάνει μόνο και μόνο γιατί δεν έχει κάτι καλύτερο να κάνει! Ας ελπίσουμε ότι θα τελειώσει γρήγορα η ταλαιπωρία του Μάκη όσο πιο ανώδυνα γίνεται!

Ευάκι μου πως πάνε οι ετοιμασίες? Κρίμα για τον θείο σου βέβαια...δεν φαντάζομαι να αναβληθεί το μυστήριο ε? Δεν είμαστε σε κανένα πόδι της Χαλκιδικής, είμαστε λίγο πρίν ξεκινήσει το δεύτερο πόδι, η Σιθωνία. Το πρώτο πόδι (η Κασσάνδρα είναι πιο γνωστή και πιο κοντά στη Θεσ/νίκη.) Έχεις έρθει ποτέ προς τα εδώ? Είναι πάρα πολύ ωραία και έχει και πολύ καλές παραλίες, μην σου πώ για το φαγητό...γενικά οι Χαλκιδικιώτες (αν και είμαι μόνο μισή Χαλκιδικιώτισσα, ο μπαμπάς είναι από Λαμία) είμαστε πολύ γλεντζέδες και καλοφαγάδες!

Λεμονάκι μου τις έχουμε πολύ ανάγκη αυτές τις μικρές "αποδράσεις" με τους άντρες μας...κι εμείς δεν βγαίνουμε πολύ συχνά πια, αφού να φανταστείς ακόμα κι όταν αφήνω την μικρή στην μαμά μου για να βγούμε όλο το βράδυ μιλάμε γι'αυτήν...η Μαρία έκανε αυτό...η Μαρία έκανε εκείνο...

Όλια μου πως τα περάσατε στο πρώτο σας πάρτυ? Το ευχαριστήθηκε ο Νικόλας?

Δημητρούλα μου περνάνε μεγάλο λούκι με τα δοντάκια τους τα παιδάκια μας...νομίζω ότι όσο περνάει ο καιρός τόσο πιο δύσκολα και επώδυνα βγαίνουν τα άτιμα! Υπομονή! Θα πάμε για καφέ τα Φώτα ή έχετε κανονίσει κάτι άλλο? Εγώ θα είμαι μόνη γιατί ο Θανάσης θα πρέπει να βοηθήσει στην ταβέρνα οπότε αν θέλεις πάμε σε κανένα παιδότοπο να το ευχαριστηθούν και τα πιτσιρίκια!

Σοφία μου πως είστε? Μαθαίνουμε νέα σας από τα άλλα κορίτσια αλλά περιμένουμε να σε ακούσουμε...Πως είναι ο Βασιλάκης τώρα? Σας έχω συνέχεια στο μυαλό μου...

Χρυσουλίνι, Πάτσυ, Μάγδα, Ρένα, που χαθήκατε? Πώς περάσατε?

Την άλλη εβδομάδα σκέφτομαι να πάω να κάνω και το τεστ Παπ...βαρέθηκα πια με τους γιατρούς...αμάν!

Αυτά κοριτσάκια μου

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας....τι κανετε;;;;;

εμεις μια απο τα ιδια!!!!!!!!!!

ευακι τι εγινε;;;; :roll: δεν με πηρε τηλεφωνο :(

νασια και εγω δεν θελω να ξεστολισω το δεντρακι μου...και ολο το σπιτι φυσικα :(

βαριεμαι και πειναωωωωωωωωω :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!

ΠΟΛΛΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΑΚΟΥΩ,ΕΜΕΝΑ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΑΚΟΜΑ ΟΥΤΕ ΕΝΑ,ΕΙΝΑΙ ΦΟΥΣΚΩΜΕΝΑ ΟΛΑ ΤΑ ΟΥΛΑ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΛΕΝΕ ΝΑ ΒΓΟΥΝ!

ΠΑΣΧΑΛΑΚΙ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΟΝΑΕΙ ΑΛΛΟ ΤΟ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙ ΣΟΥ!

ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ ΑΝΤΕ 5 ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ!Η ΜΕΓΑΛΗ ΜΕΡΑ ΕΦΤΑΣΕ!ΖΩΗ ΣΕ ΣΑΣ ΚΙΟΛΑΣ!Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ!

ΓΙΩΤΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΣΗΚΩΝΕΙΣ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΣΟΥ?ΔΕ ΘΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΤΟ ΞΕΡΩ!

ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΠΟΛΛΑ ΓΛΥΚΑ ΦΙΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κουκλιτσες.Περασαμε πολυ ωραια εχθες...Ο Νικολας χορεψε παρα πολυ και το ευχαριστηθηκε..Το ζουζουνι μου με συγκινησε .Του αρεσε παρα πολυ και σημερα πηγαμε στα γενεθλια ενος παιδιου απο το συγκροτημα που μενουμε .Εχουν μια μερα διαφορα με τον Νικολα..Παιξανε μια χαρα και χτες στα δικα του γενεθλια και σημερα.Θα σας βαλω φωτο μολις μπορεσω..Σημερα βεβαια το σπιτι ηταν να μην πως αλλα καθησα απο το πρωι μεχρι τις 400 και το τελειωσα .Ξεστολισα και το δεντρο οποτε μου μεινε μονο ενα βουνο απο ασιδερωτα..

Ευα συλληπητηρια για το θειο σου..Δεν νομιζω να αλλαξει κατι στο γαμο σου ετσι δεν ειναι?

Αυτα απο μας φιλακια καληνυχτα!!!!

Πασχαλακι πως ειναι ο Μακης?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καταρχην σας ευχαριστω ολοψυχα ολες για την συμπαρασταση!πραγματικα μου δωσατε πολυ θαρρος..σημερα το βραδυ που εκανα παλι αλλαγη ειδα οτι ειναι ακομα πρησμενο αλλα λιγοτερο μου φανηκε και εχει ξεκοκκινησει λιγο..εντωμεταξυ μμαλον απο την αλοιφη μαλακωσαν και βγηκαν προς τα εξω κατι σαν παρανυχιδες ή πετσακια δεν καταλαβα ακριβως τι ηταν...αχ μακαρι να ταν απο αυτο το πρηξιμο και να συνελθει!αυριο το βραδυ θα το ξανανοιξουμε να το δουμε και αναλογως πραττουμε..σας ευχαριστω πολυ ολες!φιλουρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...