Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια χριστουγεννων 2009!!!Νο 6!!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερααα!!!

Γιωτααααααααααααααααααα!!

Συγχαρητηρια!!!

Αντε με το καλο κουκλα μου κι ευχομαι ενα κοριτσακι να πιεις κι ενα ποτηρι καφε γιατι με τα αγορια που μπλεξαμε δεν το βλεπω :lol::lol:

Αντε να περνετε σειρα ολες σιγα σιγα!!!

Εμεις νεα δεν εχουμε,ο μικρος μονο που ξυπναει τωρα κανενα δυο βραδια και μεχρι να κοιμηθει λιγο δυσκολευται.

Σημερα θα ρθουν τα πεθερικα μου και ο κουνιαδος μου για την αλλαγη του χρονου αλλα δεν θα κανω τιποτα ιδιαιτερο μονο πιτσα και μια σαλατα.

Να ευχηθω σε ολες μια καλη χρονια να χουμε με υγεια στα μωρακια μας και σε μας καλο κουραγιο!!

Φιλακια πολλα πολλα σε ολες!

Α εμαθα νεα ο Βασιλακης ειναι καλυτερα και μπορει να βγουν σημερα!

Αυτα κουκλες μου!

Σμουτςς!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι να βγουν σημερα...κριμα ειναι τετοια μερα να την περασουν στον νοσοκομειο...αχ!!!!βρε σοφακι ελπιζω και ευχομαι του χρονου να περασετε τις πιο ομορφες γιορτες :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μανουλίτσες μου γλυκές

πολλές ευχές απο μένα και την Αγγελική για καλή χρονιά! Εύχομαι ο καινούριος χρόνος να φέρει υγεία τύχη και ευτυχία στα παιδάκια και στις οικογένειές μας και ότι πραγματικά επιθυμεί η κάθε μια είναι δική μου ευχή!!!!

Σοφάκι ελπίζω να έχετε επιστέψει στο σπίτι και να είναι μια χαρά ο Βασιλάκης. Να τον χαίρεσαι και να τον καμαρώνεις πάντα και αύριο που έχει τη γιορτή του!

Χρυσουλίνι να χαίρεσαι και εσύ τη Βασιλικούλα σου, να ναι τυχερή και γερή, και ότι καλύτερο για το μωράκι που έρχεται. Μάθατε φύλλο? Ελπίζω να τα πούμε και απο κοντά κάποια στιγμή.

Βικάκυ χρόνια πολλά για τη γιορτή σου, να χαίρεσαι και τον άντρα σου και τον μικρό σας.

Ολια να τα εκατοστήσει ο μικρός Νικόλας!

Εύα μου η ώρα η καλή και ότι καλύτερο να σας φέρει η νέα χρονια, γιατι όχι και ένα ακόμα μωράκι. Ευα για το θηλασμό που ρώτησες και εγω θηλάζω ακόμα αλλά την έχω περιορίσει πρωί , βράδυ και λίγο μες στη νύχτα. Και μένα με ψάχνει και μου σηκώνει την μπλούζα αλλά μεσα στη μέρα τη ξεγελάω.

Νάσια καλά κάνεις και σκέφτεσαι για δευτερο και εγω θέλω μ΄αρεσει να είναι κοντα σε ηλικία. Οπότε να σου ευχηθώ όπως και στη Πασχαλία και σε όποια άλλη μανούλα επιθυμεί η χρονιά που ξεκινά να μας φέρει ένα δεύτεο παιδάκι.

Γιωτάκι να σου ευχηθώ και απο εδω ότι καλύτερο για την τρίτη σου εγκυμοσύνη!

Αυτά κοριτσάκια μου.

Ευα, Βικάκι, Γιώτα, Σοφία, Κατερίνα, Χρύσα, Ματίνα, Όλια, Μάγδα, Νάσια, Πάτσυ, Πασχαλία, Χρυσουλίνι, Λένα, Δήμητρα, Αγγελική....ελπίζω να μη ξέχασα καμία

Καλή Χρονιά [smilie=icon_rendeer.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΕΛΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ Ο,ΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ 2011 ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΧΑΡΕΣ,ΥΓΕΙΑ,ΗΡΕΜΙΑ ΚΑΙ Ο,ΤΙ ΑΛΛΟ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ!!ΓΙΩΤΑΚΙ ΜΟΥΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΝΑ ΕΧΕΙΣ,ΚΑΙ ΓΕΡΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο,ΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ,ΑΛΛΑ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΧΑΛΑΕΙ.. :D:lol::lol:ΝΑΣΙΑ ΜΟΥΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΡΙΑ ΜΑΣ!!ΚΑΙ ΜΗΝ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΓΙΑ ΗΛΙΚΙΕΣ ΚΑΙ ΧΑΖΑ,ΟΛΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΟΤΑΝ ΠΡΕΠΕΙ!!ΒΙΚΑΚΙ ΜΟΥΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΙΟΡΤΗ ΣΟΥ,ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΚΑΙ ΝΑ'ΣΑΙ ΓΕΡΗ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ!ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΒΓΗΚΑΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΤΕ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ.ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΜΑΣ,ΝΑ'ΝΑΙ ΣΙΔΕΡΕΝΙΟΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΚΑΚΟ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΒΡΕΙ..ΝΑ'ΣΤΕ ΓΕΡΟΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΜΑΡΩΣΕΤΕ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ!!ΧΡΥΣΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥΛΑ,ΝΑ'ΝΑΙ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΗ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΤΗΣ!!ΝΑ'ΣΤΕ ΓΕΡΟΙ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ!!ΕΥΑΚΙ ΜΟΥΗ ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ,ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Η ΓΑΜΟΒΑΦΤΙΣΗ..ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ Ο,ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ,ΝΑ'ΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟΙ ΕΥΤΗΧΙΣΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΙ!!ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΑΣ,ΝΑ'ΝΑΙ ΓΕΡΟ!!ΛΕΜΟΝΑΚΙ ΜΟΥΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Ο ΘΑΝΟΣ Μ'ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΛΑΝΕΙ ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ,ΕΙΝΑΙ Η ΩΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΚΑΝΟΝΙΚΑ!!ΕΛΠΙΖΩ Ο ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΦΕΡΕΙ ΓΑΛΗΝΙΟ ΥΠΝΟ ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ..ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ,ΝΑ'ΝΑΙ ΓΕΡΑ..ΜΑΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ,ΓΚΡΟΥΣΑΚΙ ΜΟΥ,ΟΛΙΑ ΜΟΥ,ΤΣΕΛΙΝΑΚΑ ΜΟΥ,ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ ΠΑΤΣΥ,ΠΑΣΑΧΑΛΙΑ,ΜΑΓΔΑ,ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ,ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ,ΛΕΝΑ,ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ,ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΜΙΑ ΓΛΥΚΙΑ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΑ,ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ'ΣΤΕ ΓΕΡΕΣ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΣΑΣ,ΝΑ'ΝΑΙ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΑ ΚΑΙ Ο ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΝΑ ΣΑΣ ΦΕΡΕΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΘΑΝΟ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου χαθηκα!!εχω μερες να μπω κ διαβασα τα νεα σας με μια γρηγορη ματια!!

γιωτου μου συγχαρητηρια,το διαβασα κ λεω βλεπω καλα;;απλα με τη ευα δεν καταλαβα καλα τι εχει γινει;ειναι η δεν ειναι;; :D αντε να δω ποτε θα βρω χρονο να σας διαβασω αναλυτικα!

εμεις γενικα καλα ειμαστε,τωρα περιμενω να σχολασει ο μπιλακος κ θα ερθει η πεθερα με τη κουνιαδα μου να κανουμε εδω αλλαγη χρονου!αυριο γιορταζουμε κ εγω κ ο αντρουλης μου!!

ευχομαι σε ολες μας κοριτσια μου καλη χρονια,να χαιρομαστε τα παιδακια μας,με το καλο οι εγκυουλες μας κ πανω απο ολα υγεια κ ολα τα αλλα ερχονται!!

πολλα πολλα φιλια μανουλιτσες μου,να περασετε ολες καλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!!!!!!!!!!!!!

κοριτσια μου ευχομαι σε ολες ΚΑΛΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ και ΗΡΕΜΗ ΧΡΟΝΙΑ και πανω απ'ολα ΥΓΕΙΑ!!!!!!!!!!

ΒΙΚΑΚΙ να σαι πολυχρονη και συ και ο αντρουλης σου να χαιρεστε τον Αντωνακη και συντομα να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!!!!!!

Σοφακι μου να χαιρεσαι τον Βασιλη σου περαστικα ευχομαι και να ναι παντα γερος!Με σενα διπλα του θα ναι παντα καλα!

Χρυσουλινι μου να χαιρεσαι την Βασιλικη να ναι γερη και δυνατη!

Ελπιζω να μην ξεχασα καμια.Και γω κοριτσια μου εχω γενεθλια!γεννηθηκα πρωτοχρονια!και θα μαι επισημως πια μια τρελη τρελη ...30αρα!

Γιωτα μου δυστυχως δεν θα σου κανω παρεα..αδιαθετησα σημερα :roll: τι εγινε ολες μαζι συνεννοηθηκαμε ε;;;!!!!ταυτοχρονα ειμαστε αδιαθετες !

Σας ευχομαι ολοψυχα κοριτσια μου ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!!!!!!!!!!!! [smilie=blob1.gif][smilie=love7.gif][smilie=wav.gif][smilie=hello2.gif] [smilie=occasion18.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω πολυ ολες...

ειμαστε ακομα χαλια ψυχολογικα μετα απο τοση ταλαιπωρια...θα σας τα πω αναλυτικα του χρονου!!! :D

ευχομαι ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ! ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΟΙ Κ ΜΟΝΟ ΥΓΕΙΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη χρονια!!!!!!!!!!!!!!!!!!

με υγεια για ολους πανω απ ολα!!!!!!!!!!

βικακι μου,να σε χαιρομαστε!!!!!χρονια πολλα και καλα!!!!!!!!!με εμενα δεν καταλαβες γιατι ουτε εγω εχω καταλαβει.....εχω 10 μοναδες χοριακη με κανονικη περιοδο ομως....η μικροβιολογος λεει οτι ειναι αρνητικο αλλα τα κοριτσια μου ειπαν οτι πανω απο 5 μοναδες ειναι θετικο....αυτη και οταν ειχα 59 στη μικρη αρνητικο μου ελεγε οτι ειναι..... :evil: με τον γιατρο δεν εχω μιλησει ακομα λογω γιορτων...δε θελω να τον ενοχλησω....εξαλλου,να περιμενω θα μου πει ή να παω για χοριακη παλι....την τεταρτη εχω ραντεβου για τεστ παπ...οποτε θα του τα πω εκει και βλεπουμε....αλλα απ οτι καταλαβα μαλλον εγινε καποια συλληψη αλλα δεν συνεχιστηκε....η λεγομενη βιοοχημικη εγκυμοσυνη.....αυτα....!!!!!!! ;)

σοφακι,να χαιρεσαι τον βασιλακη σου!!!!!!!!!να ειναι παντα υγιης και γελαστος!!!!!!!!!

χρυσουλινι μου,να χαιρεσαι τη βασιλικουλα σου!!!!!!να μου τη φιλησεις!!!!!με το καλο το μπεμπε!!!!!

εμεις περασαμε πολυ ομορφα!!!!!!ανοιξαμε πολλα δωρακια και κατα τις 12:30 εγω με τη μικρη γυρισαμε σπιτι....επεσε ξερη για υπνο!!!!!λετε να κοιμηθει ολο το βραδυ????? :lol::lol::lol::lol: αστειο,ε??????? :P:P:P:P:P:P

αλλαξα το τικερακι της μικρης σημερα και συγκινηθηκα!!!!!!

ενας χρονος???????????????????????????ακομα δεν το πιστευω....!!!!!!!!!!!!!!!! :roll:

φετος,ηταν απ τις πιο ομορφες αλλαγες χρονου που εχω κανει.....με την μικρη και τον αντρα μου αγκαλια!!!!!!μακαρι να ειμαστε για παντα ετσι!!!!!!!!!!!!

κατερινακι μου,κανγκουρακι μου,γιωτου μου,λεμονακι μου,πατσουλινι μου,βικακι μου,πασχαλακι μου,ολια μου,χρυσουλινι μου,δημητρουλα μου,νασια μου,σοφακι μου,μαρακι μου,ματινακι μου,ρενακι,δημητρουλα23 και ολες οσες ξεχναω....ελπιζω να μην ξεχναω πολλες..... :oops::oops::oops::oops: ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kουκλιτσες μανουλιτσες καλημερα !!!!Χρονια πολλα και καλη χρονια ..Υγεια και ευτυχια σε ολους..

Γιωτακι με το καλο το τριτο μπεμπε και ευχομαι να ναι κοριτσακι...Αντε μην κουραζεσαι πολυ τωρα..

Σοφακι να χαιρεσαι τον Βασιλακη σου...Απο οτι καταλαβα πρεπει να βγηκατε οποτε καλη αναρρωση τωρα ...Ευχομαι να ναι καλυτερα τωρα.

Βικακι χρονια πολλα και να χαιρεσαι και τον Βασιλακη σου.

Χρυσουλινι να χαιρεσαι την Βασιλικουλα και με το καλο το δευτερο μπεμπε...

Νασια μου μην σκεφτεσαι την ηλικια ...Εγω τον Νικολακη τον εκανα στα36 και τωρα μπηκα στα 37 ...Το μονο αρνητικο ειναι οτι εκανα πολλες εξετασεις στην εγκυμοσυνη αλλα χαλαλι για τον ζουζουνο μου....

Ευακι μακαρι να εισαι και συ εγκυουλα .Παρε τηλεφωνο το γιατρο σου και ξανακανε χωριακη...

Χρυσα .Ματινα,Πασχαλακι ,Κανκουρακι ,Κατερινακι ,Dimi ,Πατσουλινι ,Μαγδουλινι χρονια πολλα και πολλα φιλια σε ολες.

Εγω αυριο θα κανω ενα μικρο παρτακι στο Νικολακι γιατι το ζουζουνι μου γινεται ενος..Ποτε περασε ενας χρονος!!!!Πηρα και διαφορα να στολισω το σπιτι ...Τουρτα παρηγγειλα τα στρουμφακια !!!!

Αυτα φιλες μου!!!!Καλα να περασετε σημερα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μανουλίτσες μου γλυκιές Καλή Χρονιά και ευτυχισμένο το 2011!!!!!! Με υγεία πάνω απ'όλα!

Σοφάκι μου να χαίρεσαι τον Βασιλάκη σου, καλή ανάρρωση, κι άλλο τέτοιο πράγμα να μην σας ξαναβρεί κοριτσάκι μου!

Χρυσουλίνι χρόνια πολλά στην Βασιλικούλα και με το καλό το νινάκι που έρχεται!

Βικάκι μου πολύχρονη να είσαι και χρόνια πολλά και για τον αντρούλη σου, να χαίρεστε την οικογένειά σας!

Πασχαλάκι μου να τα εκατοστήσεις!

Όλια μου είχες γενέθλια νομίζω? Να τα εκατοστήσεις κοριτσάκι μου και να τα εκατοστήσει και το ζουζουνάκι σου που χρονίζει!!!!!!

Ευάκι μου η ώρα η καλή, άντε μια εβδομαδούλα έμεινε!

Γιώτα μου με το καλό το τρίτο μωράκι που έρχεται!

Κατερινάκι μου, Κανγκουράκι μου, Δημητρούλα μου, Ματίνα μου, Πατσουλίνι μου, Μάγδα μου, Αγγελική μου, Ine μου, Λεμονάκι μου, Ρένα μου, Δήμητρα23 μου ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ να χαίρεστε τα παιδάκια σας και τις οικογένειές σας. Το 2011 να σας φέρει ότι επιθυμείτε!

Πολλά φιλάκια και ευχές από την Μαμία μου κι εμένα! :-*:-*:YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!

Ευχομαι να ειμαστε καλα,γεροι και γεματοι αγαπη..

Χρυσουλινι μου να χαιρεσαι την νυφουλα μου....να ειναι παντα καλοτυχο το μαναρακι μου :D

Βικακι να σε χαιρομαστε,να χαιρεσαι και τον αντρα σου..οτι επιθυμειτε..αντε του χρονου διπλη :)

Σοφακι περαστικα σας...να χαιρεσαι τον βασιλακη σου...να ειναι γερος και δυνατος...περιμενουμε νεα σας ;)

Πασχαλια κριμα ρε γαμωτο :( τον αλλο μηνα ;)

Ολια μου να χαιρεσαι τον νικολακη σου για αυριο..να τα χιλιασει... [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion1.gif]

εμεις περασαμε πολυ ομορφα...η καινουργια χρονια με βρηκε οπως περσι..με το βυζι εξω :lol::lol: το διαλυσαμε στις 6 το πρωι...τωρα νυσταζω τρελα...

παω να κανω νανι...φιλια σε ολες :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ,ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΥΓΕΙΑ,ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ!

ΠΑΣΧΑΛΑΚΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΣΗΜΕΡΑ!ΕΓΩ ΓΙΝΟΜΑΙ 28 ΚΟΝΤΕΥΩ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΑΝΤΑ!ΝΑ ΤΑ ΧΙΛΙΑΣΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΟΣΟΙ ΜΑΣ ΑΓΑΠΑΝΕ!

ΒΙΚΑΚΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ ΦΥΣΙΚΑ!

ΣΟΦΑΚΙ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΣ Ο ΜΠΙΛΑΚΟΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΝΑΡΡΩΣΗ!

ΟΛΙΑ ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΣΟΥ,ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ!

ΧΡΥΣΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥΛΑ ΣΟΥ ΤΗΝ ΚΟΥΚΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!

ΓΙΩΤΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΤΑΛΙΜΠΑΝΑΚΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!

ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ,ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΩ ΚΑΜΙΑ,ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΣΑΣ!

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσαρες

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑΑΑΑΑΑΑ σε ολους μας,ΥΓΕΙΑ,ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ!!!!!!

Βικακι μου χρονια σας πολλα,πολυχρονοι και ευτυχισμενοι να εισται κι εσυ και ο αντρουλης σου να χαιρεσται το παιδακι σας!!!!

Σοφακι μου γλυκο να χαιρεσαι τον Βασιλακο μας,υγεια και ποτε ξανα τετοια ταλαιπωρια στο μπουμπουκακι μας,να ειναι γερο και δυνατο!!!

Πασχαλια μου πολυχρονη να τα εκατοστισεις,να σε χαιρεται η οικογενεια σου!!!

Χρυσουλινι να χαιρεσαι την Βασιλικουλα σου,καλοτυχη και γερη να ειναι και με το καλο το νεο μπεμπε να ερθει!!!

Ευακι μου καλη γαμοβαφτιση με το καλο,και ο νεος χρονος να σου φερει ενα μωρακι!!!

Ολια μου χρονια πολλα και πολυχρονος να ειναι ο Νικολακης μας να τον χαιρεσαι,γερος και δυνατος να ειναι!!!

και σε ολες τις μανουλες που θελουν να φουσκωσουν ξανα οι κοιλιτσες συντομα,και σε ολα τα χριστουγεννιατικα μωρα μας υγεια και ευτυχια!!!!πολλα φιλια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ματινακι μου να τα χιλιασεις κουκλα μου...οτι επιθυμεις στην αγκαλια σου να το βρεις @};-@};-:ymparty::x(*) [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion17.gif] [smilie=wav.gif]:clap::clap::clap: [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=love1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ματινακι μου τωρα το ειδα,χρονια πολλα κοπελα μου,πολυχρονη να τα εκατοστισεις,να χαιρεσαι την οικογενεια σου,συμπτωση ομως ε!χριστουγενιατικα μωρα και χριστουγεννιατικες μανουλες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα δεν παω καλα....διαβαζω διαβαζω και ουτε τα μισα δεν θυμαμαι........ :oops::oops::oops::oops::oops::oops:

πασχαλια μου χρονια σου πολλα πολλα...να τα εκατοστησεις..οτι επιθυμεις...και γρηγορα διπλη [smilie=binkybaby.gif] :D:x [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion16.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ματινάκι μου να τα εκατοστήσεις! 2011 ευχές και να πραγματοποιηθούν όλες! Να χαίρεσαι την οικογένειά σου και να σε χαίρονται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη χρονια σε ολους μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ματινακι να τα εκατοστησουμε!!!!!!!!!!!!!!!!να χαιρεσαι την οικογενεια σου!χιλιοχρονη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα και καλη χρονια!!!!!!

Να μαστε ολες γερες και οι οικογενειες μας!

χρονια πολλα στην Ματινα μας και την Πασχαλια μας!

Πασχαλια κι εγω φετος τα πρωτα μου αντα θα κλεισω...

Ολια μου πολυχρονος ο Νικολας σου!!

Βικακι χρονια σου πολλα και στον Μπιλακο σου!

Να στε γεροι να χαιρεστε τον Αντωνακη σας και να του χαρισετε κι ενα αδερφακι!

Χρυσουλινι μου να χαιρεσαι την Βασιλικη σου!

Εμαθες φυλλο;

αντε περιμενουμε νεα σου!

Ευακι με το καλο η γαμοβαφτιση και ενα αδερφακι στην ζουζουνα!!

Γιωτα μου κι εσυ με το καλο κοπελα μου!

Σοφακι μου να χαιρεσαι κι εσυ τον Μπιλαρα σου και ολα τα κακα που σας βρηκαν να φυγαν με τον παλιο το χρονο!

να ναι γερος και σιδερενιος ο γιγαντας σου!

σε ολα τα κοριτσια ευχομαι οτι ποθουν πραγματικα και στις οικογενειες τους και να χουμε μονο χαρες αυτο το χρονο!!

Εμεις περασαμε ησυχα!

Ο Μιχαλης μου τρελαθηκε στα δωρα μιας και ηρθε και ο νονος του νωρις την παραμονη της Πρωτοχρονιας,το πρωι βρηκε και τα δωρα του Αγιου Βασιλη και χθες στην γιαγια παλι ειχε ερθει ο αγιος Βασιλης και τωρα δενεχουμε χωρο να βαλουμε ολα τα καινουργια παιχνιδια :lol::lol:

Φιλακια σε ολες και τα ξαναλεμε μανουλιτσες!

Και παλι καλη μας χρονια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και χρονια πολλα...Ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας..Εχω να κανω αρκετες ετοιμασιες για το απογευμα .

Ματινακι σου ευχηθηκα και στο φεις.Χρονια πολλα να τα εκατοστησεις.

Εμεις εχθες φαγαμε στης αδερφης μου και μετα κοιμηθηκαμε οικογενειακως.Γενικα περασαμε μια ησυχη μερα..

Φιλια πολλα σε ολες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!!ΜΑΤΙΝΑΚΙ ΠΛΟΥΧΡΟΝΗ ΝΑ ΕΙΣΑΙ, Ν\ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ!!ΟΛΙΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΜΑΣ,ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...