Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια χριστουγεννων 2009!!!Νο 6!!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας μανουλίτσες!

Γιώτα περιμένουμε τα νέα σου που σίγουρα θα είναι ευχάριστα!

:D

Εύα να τα εκατοστήσει η μικρούλα σου, βάλε μας φώτο απο το παρτάκι σας.Περιμένουμε και νέα σου μήπως είσαι η επόμενη μετα το Χρυσουλίνη και τη Γιώτα.

Ματίνα και Πασχαλιά περαστικά στα ζουζουνάκια σας και στο Βασίλη της Σοφίας διάβασα είναι καλύτερα!

Νάσια δεν το συζητώ αυτό με την πόρτα, μα να ξέχασε ότι άνοιξε...

:lol:

Εμείς τα ίδια το μόνο νέο είναι ότι χθες το βράδυ κοιμήθηκα σερί μετά απο ένα χρόνο και κάτι μέρες, τι σερί δηλαδή που απο συνήθεια ξύπνησα κατά τις 5 και αναρωτιώμουν πως και δεν ξύπνησε η ζουζούνα μου . Ελπίζω να το κρατήσει

Τα φιλια μου σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:shock::shock: τι βλεπουν τα ματακια μου?

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

μπραβοο γλυκια μου με το καλο να ερθει το τριτο σας παιδακιιιιιιιιι, και να ειναι και ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΙ αν το επιθυμειτε να κανει παρεα στα αγορακια σας! :D

τι ευχαριστααα νεα!

ααχ μοραβοο μπραβοοο! Να εχεις μια ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω και παλι για τις ευχες κοριτσια!!!!!!ειμαι μια περηφανη μαμα!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

εγω πηγα σημερα γυναικολογο και με εστειλε για χοριακη η οποια ηταν αρνητικη 10 μοναδες...οποτε την αλλη βδομαδα θα παω για τεστ παπ. ;)

γιωτου μου,συγχαρητηρια κι απο δω!!!!!!χαρηκα πολυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!δε θα ειμαστε μαζι εγκυουλες...... ;) μη χαθεις ετσι????????????θα σε παρω και τηλ.να τα πουμε!!!!!!! :Dμε το θηλασμο τι κανεις?????

πασχαλακι,αρνητικη η χοριακη....μαλλον το πρωτο τεστακι ηταν ακυρο....εχουμε λοιπον καιρο για πολλες-πολλες αγκαλιτσες!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D

βλεπω σας αρεσει το νυφικο και χαιρομαι κοριτσια!!!!!!!απλα ελεγα μηπως ηταν προκλητικο....αφου δεν ειναι τοτε χαιρομαι!!!!!λεω να βαλω και γαντια ψηλα αλλα ακομα δεν ειμαι σιγουρη....θα δω....τα μαλλια ακομα δεν ξερω.την αλλη βδομαδα θα κανω προβα.θα δειτε τη γαμοβαφτιση σε πρωτο χρονο!!!!!!θα σας βαλω φωτο!!!!!!!!και εννοειται περιμενω οσες μπορειτε να ερθετε!!!!!!!!!!! ;)

να ρωτησω και κατι αλλο?????ποσες θηλαζετε ακομα??????η μικρη με κυνηγαει ολη μερα και θελει να μου βγαλει τη μπλουζα να θηλασει....λογικο ειναι?????? :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου...

Γιώτα συγχαρητήρια!!!!!!! Είμαι πολύ χαρούμενη για σένα...κι άλλο ταλιμπανάκι έρχεται...τέλεια! Μπράβο κοριτσάκι, με το καλό!

Εύα μου αρνητική ε? Εγώ λέω να βάλω μπρος για δεύτερο προς το καλοκαίρι, αν θέλει ο Θεός βέβαια, θέλω πολύ και δεύτερο αλλά να μεγαλώσει λίγο ακόμη και η Μαμία. Βέβαια θα είμαι 36 χρονών και όσο να'ναι θα φοβάμαι λίγο αλλά ούτε η πρώτη είμαι ούτε η τελευταία που κάνω παιδί σ'αυτή την ηλικία ε? Με την Δημητρούλα είμαστε φίλες εδώ και καιρό και τα λέμε συχνά (περισσότερο από το τηλέφωνο γιατί με τα ζουζούνια...πού ελεύθερος χρόνος.)

Αχ Κανγκουράκι μου η αφηρημάδα του άντρα μου είναι παροιμιώδης! Πέρασα μεγάλη λαχτάρα... @-) Τί κάνει η Αγγελικούλα μας? Το τικεράκι πρέπει να το αλλάξεις εσύ, δεν αλλάζει από μόνο του.

Κορίτσια εγώ εχτές το βράδυ ήμουν μέχρι τα ξημερώματα στο νοσοκομείο. Ήμουν μόνη στο σπίτι με την μικρή και ξαφνικά με έπιασε ένας πολύ δυνατός πόνος ψηλά στο στέρνο, δεν μπορούσα ούτε να την σηκώσω αγκαλιά την Μαρία, πονούσα πολύ. Σκέφτηκα ότι παθαίνω έμφραγμα, πήρα τηλ. τον πατέρα μου (είχαμε μαλώσει με τον άντρα μου και δεν ήθελα να του πώ τίποτα αλλά τελικά τον πήρε η αδερφή μου) και με πήγε στο νοσοκομείο.

Περιττό να σας πώ ότι ο άντρας μου, μέχρι και που ήρθε ο μπαμπάς μου να με πάει στο νοσοκομείο, δεν με πίστευε ότι είχα πρόβλημα, νόμιζε ότι κάνω νάζια επειδή μαλώσαμε. Τελικά μου έκαναν καρδιογράφημα, αιματολογικές και ακτινογραφία όλα φυσιολογικά. Μάλλον από το πολύ στρες προκλήθηκε όλο αυτό, πάντως ακόμα και σήμερα πονάω. Το καλό είναι ότι με όλα αυτά έκανα κι ένα τσέκ απ για τον αιματοκρίτη μου που είχε κατρακυλήσει στο 26 όταν γέννησα κι έπαιρνα σίδηρο μέχρι τώρα. Ο αιματοκρίτης μου λοιπόν έχει πάει στο 44 οπότε όλα ΟΚ. #:-s#:-s

Πως θα περάσετε την αυριανή μέρα? Εγώ έχω τραπέζι στα πεθερικά και στους γονείς και θα μαζευτούμε όλοι εδώ. Ελπίζω να περάσουμε καλά! Πήραμε κι ένα σωρό δώρα για την Μαμία, θα βαρεθεί να ανοίγει πακέτα η μπουμπουκίτσα μου! [smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif]

Κοριτσάκια μου σας εύχομαι Καλή Πρωτοχρονιά, να περάσετε πολύ όμορφα με τις οικογένειές σας και τα παιδάκια σας!!!!!!!! Ο καινούριος χρόνος να φέρει σε όλους ότι επιθυμείτε, υγεία, ευτυχία και πολλά πολλά χαμόγελα!!!!! :-*:-*:-*

Φιλάκια πολλά σε σας και τα χριστουγεννιάτικα μωράκια μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιμησα τον μικρο και μπηκα επιτελους να ευχηθω ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ στη γιωτα μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!εννοειται πως απο το μεσημερι ειδα πως εισαι εγκυος αλλα τωρα μπορω να γραψω!ΜΠΡΑΒΟ κοπελα μου!τι καλυτερο δωρο θα μπορουσε να σου φερει ο καινουριος χρονος ε;;;;αντε με το καλο!!!!!!!!!!!!!!!!!!μαλλον κατι σε ετρωγε και σενα και ρωταγες αν βγαινουν οι προβλεψεις με το σταυρο!!!!!!!! :lol:

πολυ χαρηκα!

Νασια μου εννοειται πως δεν εισαι μεγαλη για 2ο παιδακι.αλλες στην ηλικα σου δεν εχουν αποκτησει ουτε καν πρωτο.Να μη φοβασαι καθολου!

ευτυχως ολα καλα με την υγεια σου.

Παντως και γω ρε κοριτσαι το τι τσακωμους εχω ριξει με τον αντρα μου δε λεγεται...γενικα απο τοτε που καναμε το παιδι και μετα...ειμαστε τοσα χρονια μαζι και ειναι η πρωτη φορα που τσακωνομαστε τοσο εντονα....ειναι ομως μεγαλη η πιεση που εχουμε και εμεις σαν μαμαδες που ολο το βαρος πεφτει πανω μας αλλα και οι αντρες μας εχουν φοβερο στρες λογω των οικονομικων συνθηκων που επικρατουν...ο αντρας μου εχει και δικη του δουλεια και εχει πολυ αγχος για το πως θα παει η κατασταση.πολλα τα εξοδα και οι απολαβες -τωρα πια-λιγες .

Εμεις για 2ο παιδακι δεν προσπαθουμε συνειδητα απλα το χουμε αφησει λιγο στην τυχη του δηλ δεν προσεχαμε οπως τον πρωτο καιρο.

Σοφακι μου ευχομαι να αναρρωσατε και να κανετε πρωτοχρονια σπιτακι σας!

φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια...

ευακι η χοριακη απο 5 και πανω ειναι θετικη!!!!!!!!!ρωτησες το γιατρο σου;;;;;

εμενα δεν μου αρεσουν τα γαντια...τωρα τι να σου πω...εσυ θα το δεις..οταν τα βαλεις αν πηγαινουν...

νασια τι επαθες βρε κουκλα μου παλι;;;;;

το καλο της υποθεσης ειναι οτι εκανες ενα τσεκ απ....οσο για το μωρακι δεν εγινε και τιποτα με την ηλικια...απλα απο οσο ξερω κανεις πιο πολλες εξετασεις...αλλα και αυτο σχετικο ειναι....αναλογα τι θα σου βγαλει η αυχενικη...

πασχαλια μου ειναι λογικο να υπαρχουν εντασεις οταν ερχεται ενα παιδι...που να δεις στα 2 :lol::lol::lol::lol: γι αυτο πρεπει να υπαρχει αγαπη.... ;) αντε σε περιμενω :D

φιλακια κουκλιτσες και καλη μας χρονια! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα μισα εγραψα :twisted:

ευακι θηλαζω κανονικα...δεν εχω καποιο προβλημα...προς το παρον...ουτε μου ειπε κατι η γυναικολογος...

εμενα ο μικρος ερχεται αγκαλια περνει θεση και κατεβαζει την μπλουζα :lol::lol::lol::lol::lol: εχουν πολυ γελιο :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορισαρες γεια σας

Ολια μου σε ευχαριστω να χαιρεσαι κι εσυ τον Νικολακη σου και να τα εκατοστισεις πολυχρονη και ευτυχισμενη σου ευχομαι αν και λιγο καθυστερημενα

Πασχαλια μου σε ευχαριστω και εσενα, να χαιρεσαι τον ζουζουνο σου,αντε βαλε μπρος κι εσυ,και μην σκεφτεσαι τα εξοδα αυτα δεν σταματανε ποτε,οσο για τους καβγαδες που λες,υπομονη και ολα θα περασουν

Δημητρουλα σε ευχαριστω να χαιρεσαι κι εσυ τον Θανουλη σου,στο παρτακι μας περασαμε μια χαρα και ο Δημτρακος ηταν μεσα στην τρελη χαρα,το κερακι φυσικα το εσβησαν τα αδερφακια του,θα βαλω φωτο καποια στιγμη αν και δεν βγαλαμε και πολλες

Νασια μου περαστικα σου αφου δεν ειναι κατι σοβαρο τουλαχιστον εκανες ενα τσεκαπ, καπου ειχες γραψει για ενα κοκκινο εσωρουχο για την πρωτοχρονια,και μου αρεσε η ιδεα αλλα σημερα πρωι πρωι μου ηρθε και μενα περιοδος,συννενοημενες ειμαστε ολες;;;πρωτοχρονιατικα με περιοδο φτου...και μην λες βλακειες η ηλικια σου μια χαρα ειναι,αλλες δεν εχουν καν οικογενεια σαυτην την ηλικια,μια χαρα εισαι

Ευακι εμενα μου αρεσουν τα γαντια και εγω ψηλα φορουσα,γουστα ειναι αυτα,περιμενω να δω και τα υπολοιπα

Ματινακι μη χανεσαι,τι κανει το Κατερινακι σου;

κανενα νεο απο τη Σοφια εχει καμια,ας ελπισουμε οτι θα ειναι καλυτερα ο Βασιλακης και θα βγουνε αυριο να κανουνε πρωτοχρονια στο σπιτακι τους

εγω αυριο παλι τραπεζωματα εχω,θα μαυτουμε εδω τα πεθερικα μου και ο κουνιαδος μου με την οικογενεια του,ειπαμε να μην κανουμε τιποτα στην αρχη αλλα τελικα θα φτιαξουμε κατι λιγα να τσιμπησουμε

κοριτσαρες μου ευχομαι σε ολες καλη πρωτοχρονια να περασετε καλα οτι κι αν κανετα,καλη χρονια με υγεια,αγαπη και ευτυχια για ολους μας πολλα φιλιααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΔΗΜΗΤΡΑΚΙ ΣΟΥ,ΛΙΓΟ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΑ ΒΕΒΑΙΑ!ΜΠΑΙΝΩ ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΩ!ΕΧΩ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ Η ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΩ!ΜΕ ΒΓΑΖΕΙ ΟΦ, Η ΣΚΑΤΟΥΛΑ!ΓΙ΄ΑΥΤΟ ΔΕ ΠΟΛΥ ΜΠΑΙΝΩ!

ΕΥΑΚΙ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΤΗΝ ΓΙΩΤΑ ΟΤΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 5 ΜΟΝΑΔΕΣ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΧΟΡΙΑΚΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΣΤΗΝ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΟ 9-130 ΜΟΝΑΔΕΣ ΕΙΝΑΙ 3-4 ΕΒΔΟΜΑΔΑ.ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΤΗΝ ΕΠΑΝΑΛΑΒΕΙΣ?

ΝΑΣΙΑ Η ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ 35 ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ!ΤΙ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΛΟΙΠΟΝ,ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΑΔΕΡΦΑΚΙ ΣΤΟ ΜΑΡΑΚΙ ΣΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νασια μου,10 μοναδες ειναι.μαλλον βιοχημικη πρεπει να ηταν αλλα θα μιλησω με το γιατρο....εσυ ολα οκ????δε σε ξαναεπιασε τιποτα??????

πασχαλακι,αυτο με το σταυρο βγαινει τελικα???????μαλλον δικιο ειχες που μου ελεγες να παω στο γιατρο....

γιωτου μου,τα ειπαμε εμεις!!!!!!φιλακια και θα τα πουμε κι απο κοντα!!!!!!!!

κατερινακι,μ αρεσει που λες οτι θα τσιμπησετε!!!!!!αφου παλι θα γινεις μαστερ σεφ στην κουζινα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!στειλε μου και κανενα σπιτακι!!!!!!!!!!!!ξερεις εσυ!!!!!!!

ματινακι μου,θα μιλησω με το γιατρο και αν μου πει να την επαναλαβω θα παω....αλλα επειδη ειχα κανονικη περιοδο δεν νομιζω....

κανγκουρακι,δεν μου ειπες....θα ερθετε στη γαμοβαφτιση??????????

και παλι σας ευχαριστω οοοοοοοοοοοοοολες για τις ευχες για την μπουμπου μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!να τα χαιρομαστε τα αγγελουδια μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!και η καινουρια χρονια να μας βρει με πολλες-πολλες αγκαλιτσες!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...