Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια χριστουγεννων 2009!!!Νο 6!!!!!!!!


Recommended Posts

κοριτσια μου γεια σας,τελειωσε και το παρτακι μας και περασαμε πολυ ωραια,ο Δημητρακης ηταν μεσα στην τρελη χαρα και στο τσακιρ κεφι,χορευε συνεχεια το σκατουλι,και εγω πτωμα αλλα χαλαλι του,ολα γινανε πολυ ωραια και τα σπιτακια εντυπωσιασαν μικρους και μεγαλους

Νασια μου σε ευχαριστω πολυ να εισαι καλα,και να χαιρεσαι την κουκλιτσα σου

Ευακι μου σε ευχαριστω πολυ,με το καλο να κανετε την γαμοβαφτιση σας,και οπως σου εγραψα και στις φωτο το νυφικο σου ειναι απλα ΤΕΛΕΙΟ,σου παει παρα πολυ και δεν ειναι καθολου προκλητικο,εισαι κορμαρα,και εχεις ολο τον καιρο μπροστα σου να ξανακανεις επικυνδινες αγκαλιτσες!!!και να περασετε καλα στο παρτακι σας αυριο

Σοφακι μου περαστικα σας και παλι,πολυ στεναχωρεθηκα που νοσηλευτηκατε,τουλαχιστον θα παρει υγρα και θα συνελθει το μαναρακι μου,και θα κανετε πρωτοχρονια στο σπιτακι σας,θα τα πουμε πολλα φιλια και κουραγιο κοπελα μου,θα περασει κι αυτο

Γιωτακι μου σε ευχαριστω να χαιρεσαι κι εσυ τα ταλιμπανακια σου,αντε και με μια ταλιμπανιτσα τωρα και μην αγχωνεσαι ολα καλα θα πανε

Καγκουρακι μου σε ευχαριστω να χαιρεσαι κι εσυ τη ζουζου σου

αυτα κουκλες παω για νανι ειμαι πτωμα,φιλιααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ δημητρακη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!κατα τα αλλα :((((((((((((.το σοφακι με τον βασιλακη ακομα μεσα.το τρυπησανε πολυ το μωρο.του βαλανε ορο στο κουτελο και τοσταθεροποιησανε με γυψο,ελεοσ δηλαδη,του πηραν ουρα απο την κοιλιτσα οπωσ τον δικο μου θυμαστε?αλλα τζαμπα τον τρυπησανε τον μπιλακο γιατι δεν ειχε ουρα.δεν πινει γαλα,εχει ωτιτιδα και απο τα δυο αυτια και αρχισανε και αντιβιωση.τι αλλο πια αυτος ο καημνουλης.σοφακι κουραγιο,υπομονη και ολες τις ευχες μας γιαα περαστικα γρηγιρα.αυτα τα νεα.γιωτου παλι εγκυος??????????????????αντε κ μια κορη κ μαλιστα μη αλλεργικη!!!!!!!!!!πολυ χαρηκα.εσυ μωρη ευα-γκρουσι-γαιδαρε τελικα εισαι η οχι?αντε γιατι θα μας γκαστρωσεις.εμεις κλασικα για να μην ξεχνιομαστε αρρωστοι αλλα περναει σιγα σιγα.αυτα τα νεα.φιλια πολλα.καληνυχτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!

αχ βρε σοφακι πως στεναχωριεμαι :(:(:( ευχομαι να βγειτε γρηγορα απο το νοσκομειο και να πανε ολα καλα :)

σημερα εκανα και αλλο τεστ,...βγηκε πιο παχια η γραμμη αλλα και αυτη αχνη...ακομα περιμενω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες!

Να ευχηθω χρονια πολλα στον Δημητρακη της Κατερινας μας και στην μικρη της Ευας μας!

να ναι γερα και καλοτυχα τα μωρακια σας και να γινουν καλοι ανθρωποι!!

Γιωτα αντε πανε κανε χοριακη να τελειωνουμε!!!

Κι εμενα στον Διονυση δυο αχνα βγηκαν και δεν το πιστευα στην αρχη!!

Ευχομαι και παλι να ναι ολα καλα!

Ευακι τον Ιουλιο γιορταζω 28 για την ακριβια της Αγιας ειρηνης της Χρυσοβαλαντως!

Πανε κι εσυ στον γιατρο παντως να δουμε τι θα σου πει...

Να ευχηθω παλι στο σοφακι μας περαστικα και γρηγορα σπιτι σας!

Βικακι που χαθηκες;

Σε εχω παρει δυο φορες τηλεφωνο στο σπιτι αλλα ολο γυρνας σουρτουκο!

Δεν εχω καρτα να σε παρω στο κινητο

Φιλακια σε ολες!

Τα ξαναλεμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευακο μου να χαιρεσαι τη λουκουμαδιτσα σου,να τα εκατοστισει να ειναι γερη και καλοτυχη στη ζωη της πολλα φιλια να περασετε καλα σημερα,θα τα πουμε

Χρυσα μου σε ευχαριστω πολυ να χαιρεσαι κι εσυ τα παιδακια σου

Σοφακι μου καλη δυναμη και να περασει γρηγορα αυτη η ταλαιπωρια κοπελα μου,σε εχω στο μυαλο μου,να πανε ολα καλα σου ευχομαι να τελειωνεται

Πατσυ μου σε ευχαριστω να χαιρεσαι κι εσυ τα ζουζουνια σου

φιλια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανούλες...

Ευάκι μου να τα εκατοστήσει η μπουμπουκίτσα σου η γλυκιά! Να την χαίρεστε και να την καμαρώνετε πάντα γερή και γελαστή! [smilie=occasion13.gif] Σου το έγραψα και στην ομάδα, το νυφικό σου είναι πάρα πολύ ωραίο και στρώνει γάντι επάνω σου...μου άρεσε πάρα πολύ και δεν είναι καθόλου προκλητικό...Πολύ καλή επιλογή, να το φορέσεις και να το χαρείς και εύχομαι να είσαι πολύ πολύ ευτυχισμένη με τον αντρούλη σου και τον κορίτσαρό σας! :-*

Γιωτάκι μου γιατί δεν τα εμπιστεύεσαι τα τέστ? Εγώ και στις δύο εγκυμοσύνες (άσχετα με την κακή κατάληξη της πρώτης) μόνο τέστ έκανα, για να είμαι ειλικρινής δεν είχα ιδέα για χοριακές και τέτοια πράγματα. Είμαι σίγουρη ότι είσαι εγκυούλα και χαίρομαι τόσο πολύ για σας ...αλλά αφού δεν αισθάνεσαι σιγουριά κάνε και μία χοριακή να βεβαιωθείς! Όπως και να 'χει σου εύχομαι ότι καλύτερο...κοίτα τί επιτυχία είχαν οι δύο πρώτες εγκυμοσύνες και τί χαριτωμένα παιδάκια έχεις! Δεν θές άλλο ένα? ΟΚ έχεις δίκιο ότι με την κρίση όλα έχουν γίνει πολύ δύσκολα αλλά είμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλά! ;)

Κατερινάκι μου περάσατε ωραία στο πάρτυ ε? Τα σπιτάκια κι εμένα μου άρεσαν πολύ αλλά τελικά δεν αξιώθηκα να κάτσω να φτιάξω παρόλο που φαίνονται εύκολα στην κατασκευή.

Δεν είμαι και πολύ της κουζίνας... :roll:

Σοφία μου μαθαίνουμε τα νέα σας...λυπάμαι πολύ που ταλαιπωρείται έτσι η ψυχούλα μου ο Βασιλάκος. Μα πώς το άφησε το μωρό ο παιδίατρος να χειροτερέψει έτσι? Εύχομαι να τελειώσει πολύ γρήγορα η περιπέτειά σας και να κάνετε πρωτοχρονιά στο σπιτάκι σας!

Πάτσυ μου περαστικά σας! :YMHUG:

Λεμονάκι κι εγώ με περίοδο θα είμαι την πρωτοχρονιά...μου ήρθε σήμερα...κρίμα και ήθελα να φοράω κόκκινο εσώρουχο εκείνη την μέρα για να μου πάει γούρι όλη τη χρονιά :mrgreen:

Δημητρούλα μου τί κάνετε? Μέρες έχουμε να τα πούμε, ο Θανούλης? Γκρίνια ε? Μήπως ετοιμάζει κι άλλο δοντάκι?

Τα νέα μας είναι λίγο για γέλια...εχθές πήγαμε μια βόλτα και μέχρι να γυρίσουμε νύχτωσε. Πάω να ανοίξω την πόρτα και την βλέπω διάπλατα ανοιχτή... :shock::shock: αρχίζουν να τρέμουν τα πόδια και τα χέρια μου...λέω πάει μας έκλεψαν! Μου λέει ο Θανάσης μην μπείς και είναι ακόμα μέσα κανείς, παίρνει τηλ. τον πατέρα του κι έρχονται μαζί με τον κουνιάδο...μπαίνουμε μέσα...δεν έλειπε τίποτα και δεν είχε πειραχτεί απολύτως τίποτα! Αναρωτιόμασταν τί σόι διάρρηξη ήταν αυτή...κατηγορούσαν όλοι εμένα ότι ξέχασα να κλειδώσω, χτυπιόμουν ότι κλείδωσα το θυμόμουν καλά. Σκεφτόμουν διάφορα σενάρια για το τί μπορεί να συνέβει και πως ανοίχτηκε η πόρτα γιατί δεν ήταν ούτε παραβιασμένη. Τελικά λέω στον άντρα μου μήπως την ώρα που έβγαζα τα πράγματα πήγες και άνοιξες και μετά γύρισες να πάρεις το μωρό? Με κοιτάει παραξενεμένος και μου λέει ΝΑΙ τώρα που το λές αυτό έγινε!!!!!!!!!! :evil::evil::evil: Εγώ δεν τον είδα που πήγε και άνοιξε και πήγα να ανοίξω την ώρα που αυτός έβγαζε το μωρό από το αμάξι...τί να σας λέω! Συνεννόηση μπουζούκι! [smilie=banghead.gif] Δεν μπορούσα να ηρεμήσω πόση ώρα...το τί βρισίδια του έχωσα...Αλτσχάιμερ έχει πάθει πιά? Πως άνοιξε την πόρτα και μετά το ξέχασε?????? [smilie=violent1.gif] Είναι γνωστό ότι η αφηρημάδα του σπάει τζάμια (π.χ. έχει ξεχάσει τα γυαλιά του μέσα στο ψυγείο) αλλά αυτό ήταν από τ' Άγραφα!

Αυτά τα νέα μας κοριτσάκια

Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυ κοριτσια μου,για τις ευχες!!!!!!!!!!!!!!!!!!ειμαι πολυ χαρουμενη!!!!!!!!!!δεν το πιστευω οτι περασε κιολας ενας χρονος!!!!!!!!!!!!!!!!θα σας βαλω αργοτερα φωτο απο την τουρτα που εφτιαξα για τη μπουμπου μου!!!!!! :D:D:D:D:D:D master chef!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

θα μπω αργοτερα να σχολιασω κοριτσια,γιατι τωρα εχω ετοιμασιες....!!!!! ;)

σας φιλω ολες!!!!!!

να χαιρομαστε τα παιδακια μας!!!!!!!!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυριο παω για χοριακη....για να δουμε :roll:

εχω κανει 5 τεστ που βγηκαν θετικα.....φανταζεστε να βγει αρνητικη η χοριακη;;; :lol::D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xρονια πολλα φιλες μου!!!Υγεια και ευτυχια.Εχω μερες να μπω αλλα ημουν συνεχεια στο τρεξιμο .Ειχα τους γονεις μου απο την προηγουμενη τριτη και εφυγαν σημερα.Χριστουγεννα εκανα τραπεζι σε 16 ατομα και ψοφησα.Ευτυχως μαγειρεψε η μαμα μου.Ειχα και τα γενεθλια μου αλλα δεν καταλαβα τιποτε..Ευχαριστω για τις ευχες στο Facebook.. Γενικα δεν καταλαβα τιποτα απο χριστουγεννα.Ο Νικολακης ευτυχως ειναι καλυτερα.Οι μασκες τον βοηθησαν πολυ.Το ζουζουνι μου εχει γενεθλια την κυριακη αλλα δεν εχω καθολου κουραγιο για γενεθλια νιωθω πολυ κουρασμενη .Παω και δουλεια ..

Σοφακι περαστικα στο Βασιλακη ..Ειστε στο νοσοκομειο?Ευχομαι να βγειτε γρηγορα και την πρωτοχρονια να ειστε στο σπιτακι σας..

ΓΙΩΤΟΥ τι διαβαζω παλι εγκυος????Ποτε προλαβες???Αντε κανε χωριακη .....Ευχομαι να πανε ολα καλα....

Κατερινακι να χαιρεσαι το Δημητρακη σου...Πολυχρονος..

Πατσυ περαστικα σας ..Ειστε ακομη αρρωστοι?

Χρυσα μου χρονια πολλα ..Γιορταζες και συ Χριστουγεννα ...Τα ζουζουνια σου τι κανουν?

Σεολες τις υπολοιπες μανουλες χριστουγεννων Νασια ,Βικακι Μαγδουλα Ευακι Κανκουρακι ,Dimi ,Πασχαλακι Χρυσουλινι ελπιζω να μην ξεχασα καποια φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας ζουζουνομανουλες!

να ευχηθω χαρουμενα γενεθλια στο Δημητρακη της Κατερινας μας!!!!!!Να ζησει!!!

Ευα μου και σενα να σου ζησει η κορακλα σου!!!!!!!να την καμαρωνετε παντα!!!!!!!!

Γιωτα μου αν βγει αρνητικη η χοριακη κανε μηνυση στην εταιρεια! :lol: Αν ειναι δυνατον!Απιθανο μου φαινεται να δειχνουν θετικο και να μην εισαι!!!ταλιμπανουλα μικρη εσυ μην ακους!!!χαχα!αυριο η μαμα θα παρει αποφαση επιτελους οτι ερχεσαι!!!!!!!!!!γιατι σου φαινεται τοσο απιστευτο;;;σε πολλες περιπτωσεις που οι μητερες θηλαζαν ακομη υπηρξαν εγκυμοσυνες!ζωντανο παραδειγμα εγω που η μαμα μου με συνελαβε μολις σαραντησε η αδερφη μου!!!(εχω ακριβως 11 μηνες διαφορα με την αδερφη μου αυτη 1-2/80 και γω 1/1/81)!!!!!!!!!!!!!!!

και μη μας κρατας σε αγωνια!!!αντε περιμενουμε τα νεα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα βρε πασχαλια μη βαρας :lol::lol: αυριο το πρωι θα παω....εχει χαρη που την ζητησε η γυναικολογος αλλιως;;;; :oops:

αχ!!!!!!!!!μου φαινεται οτι οταν θα γενναω θα το συνηδητοποιησω :lol::o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε μα πες το ψεμματα!και να σου πω την αληθεια θυμαμαι που ελεγες τον προηγουμενο μηνα πως ειχες μονο κατι καφε και μου χε φανει ψιλουποπτο!!!αντε αντε!!!μας ξεσηκωσες!αααα δεν παιζω θα αρχισω να ζηλευω μου φαινεται και θα βαλω μπρος για δευτερο για να γενναμε παλι μαζι!για να δουμε και τα νεα απο τοΕυακι!

πλακα πλακα ηταν καραμπινατο θετικο ή αχνο;;;φανταζεσαι να σαι πολυ εγκυος και να πας κατευθειαν για αυχενικη;;; :lol: αντε πες μας αυριο τα νεα!περιμενουμε!φιλακια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπα σε παιζει...στην αρχη ειμαι..σιγουρα....ειναι θετικο αλλα οχι καραμπινατο....ετσι νομιζω δηλαδη :roll:

αντε βαλε μπροστα...να τα λεμε παλι...αχ!!!!!!!τι ωραια που ητανε....μου εχουν λειψει πολυ αυτες οι μερες :oops::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΥΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ.ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΝΑΣΙΑ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ ΡΕ.ΓΙ ΤΑΙΝΙΑ ΕΙΣΤΕ.ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ.ΧΕΣΤΗΚΑΤΕ Ε?ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ.ΤΡΑΒΗΞΑΤΕ Κ ΤΟ ΣΟΙ ΣΠΙΤΙ?Μ,ΠΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑ.ΕΧΕΤΕ ΟΛΕΣ ΦΙΛΙΑ ΑΠ ΤΟ ΣΟΦΑΚΙ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΛΕΕΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ...Ο ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΑΝ ΠΑΕΙ Κ ΕΤΣΙ ΑΥΡΙΟ ΠΑΡΣΛΕΥΗ ΘΑ ΒΓΟΥΝ.Η ΣΟΦΙΑ ΚΟΛΛΗΣΕ ΚΙ ΑΥΤΗ.ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΘΑ ΣΑΣ ΤΑ ΓΡΑΨΕΙ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΕΙ.ΑΥΤΑ.ΕΜΕΙΑΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΜΠΟΥΧΕΣΑ ΠΟΥ ΜΕ ΛΕΕΙ Η ΦΙΛΗ ΜΟΥ Η ΧΡΥΣΑ.ΓΙΩΤΟΥ ΣΤΑΝΤΑΡ ΕΙΣΑΙ ΤΙ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ..ΕΙΣΑΙ ΤΡΕΛΟΚΟΜΕΙΟ..ΑΠΟΡΩ ΜΕ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΟΥ.ΑΛΛΑ ΤΙ ΛΕΜΕ.ΕΣΥ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΜΕ ΑΥΤΑ.ΚΑΙ 10 ΜΩΡΑ ΝΑ ΧΕΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΗΣΟΥΝ.ΑΥΤΑ.ΦΙΛΙΑ Κ ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΩ ΚΑΛΑ Ν ΠΕΡΑΣΕΤΕ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΣΑΣ ...ΜΠΕΙ Κ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑΚΑΙ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ.ΑΥΤΑ.....ΦΙΛΑΚΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια,περασαμε τελεια!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D το κερακι βεβαια,το εσβησα εγω αλλα ολα ηταν τελεια!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D σας ευχαριστω πολυ-πολυ για τις ευχες σας!!!!!!να χαιρομαστε ολες τα μωρακια μας!!!!!!!!!!!!!!!! ;););););););)

πασχαλακι μου,ακομα αιμα εχω....αυριο παω στον γυναικολογο να δω τι θα μου πει....

γιωτου,με το καλο το τριτο νινακι!!!!!!!!!!!!!

κατερινακι μου,θα σε παρω τηλ.να τα πουμε περι κουζινας!!!!! :lol::lol::lol::lol: φιλακιαααααα!!!!!!!!!!!!!! :D

πατσυ,καιρο εχω να σου πω μπλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλ :P:P:P:P:P:P:P:P:P

λεμονακι μου,μη χανεσαι βρε!!!!!

σοφακι μου,σε περιμενουμε!!!!!φιλια στο βασιλακη!!!!!!!

ολια μου,τρεχεις κι εσυ,ε?????φιλια στο νικολακη!!!!!!!!!

νασια και δημητρουλα,βρισκεστε για καφεδακι εσεις????τυχερες!!!!!!! ;)

αυτες τις μερες θα σας βαλω και φωτο απο το παρτι μας!!!!!!!!!!!πολλα-πολλα φιλακια σε ολες!!!!!!!παω για νανι γιατι ψοφισα ολιγον!!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααααααα!!!!!!!!!!!!

εκανα την χοριακη και περιμενω μετα τις 4 τα αποτελεσματα...

ολια πολλα πολλα φιλακια!και με το καλο τα γενεθλια του ζουζουνο σου :D

πατσυ παλι αρρωστοι;;;; :(

ευακι τελεια φανταζομαι περασατε ε;;;;τι ωραια! :)

φιλακια..παω να κανω δουλειες :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!!!!!!!!!!!

Γιωτα μου καλα αποτελεσματα!!!περιμενουμε νεα ε!

Ευα μου ολα καλα με το παρτακι ε;;;μπραβο!και σε σενα καλα νεα ευχομαι!

εμεις πηγαμε στο Μητερα για την ωτιτιδα του μικρου παιρνει ακομα αντιβιωση.μας εξηγησαν τι να κανουμε και για ενα μηνα ακομα 2-3 φορεες την ημερα ορο στη μυτη.Αλλα βρε κοριτσαι μονο ορο ή και οτριζαλιν μετα;;;ξεχασα να ρωτησω.γιατι τωρα δεν εχει μυξουλες να τρεχουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κουκλιτσες...

Πασχαλακι περαστικα σας...

Γιωτακι περιμενουμε νεα.Θα παω στη δουλεια και θα μπω το βραδυ να τα δω..

Ευακι τελειο το νυφικο ..Κουκλα και σου πηγαινει πολυ .

Φιλια πολλα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ!!!!!!!!!βρε ευακι ολο ξεχναω να σου πω για το νυφικο...απλα τελειο...σου απιστευτα πολυ.... :D

τα μαλλια πως θα τα κανεις;;;;

ολια καλη δουλιτσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ,ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΚΑΛΑ BOURIQUAKI Η ΑΓΩΝΙΑ ΚΟΡΥΦΩΝΕΤΑΙ..ΑΠΟ ΩΡΑ ΣΕ ΩΡΑ ΠΑΜΕ,ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ..ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!ΕΣΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΩ ΑΓΧΩΘΗΚΑ..Μ'ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΑΥΤΗ Η ΣΤΙΓΜΗ,Η ΑΓΩΝΙΑ..ΒΕΒΑΙΑ ΚΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΗ..GROUSAKI MOY XΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙ ΣΟΥ,ΝΑ ΤΟ ΧΑΙΡΕΣΑΙ,ΝΑ'ΝΑΙ ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟ..Η ΦΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΗΚΑ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ..ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΗΝ ΜΕ ΠΑΡΕΞΗΓΕΙΤΕ,ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ..ΣΕΡΝΟΜΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ..ΑΦΟΥ ΚΑΝΩ ΠΡΑΓΜΑΤΑ Η ΘΑ'ΘΕΛΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΙΠΟΤΑ..ΧΘΕΣ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ ΑΠΟΣΥΝΔΕΣΗ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΗ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ..ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΟ PC ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΝΟΜΙΖΑΤΕ ΟΤΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΗΜΟΥΝ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΚΑΙ ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ..ANYWAY GROYSAKI MOY ME THN ΝΑΣΙΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΙΝΑΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΚΑΦΕΔΑΚΙ,ΤΕΛΕΙΑ ΘΑ ΗΤΑΝ..ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΑΥΡΙΟ..ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΣΟΥ,ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ!!ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΜΑΡΩΣΕΤΕ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ!!ΠΩΣ ΤΑ ΠΕΡΑΣΑΤΕ?ΣΟΦΑΚΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Ο ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ..ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ..ΟΛΙΑ ΜΟΥ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΘΑ ΕΓΙΝΕΣ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΜΕ ΤΟΣΑ ΑΤΟΜΑ,Ε?ΚΑΝΕ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ,ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΤΟΥ..ΜΕΤΑ ΘΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΣ ΛΙΓΟ..ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΠΟΛΛΗ ΓΕΛΙΟ,ΚΑΛΑ Ο ΘΑΝΑΣΗΣ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΑΙ!!ΑΛΛΟΣ ΚΟΥΡΑΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΞΕΝΥΧΤΑΕΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΛΛΟΣ ΤΑ ΧΑΝΕΙ..ΤΙ ΝΑ ΠΩ?ΤSELINIKA ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΠΩΣ ΕΙΣΑΣΤΕ?ΚΟΡΙΣΤΙΑ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ,ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΣΙΓΑΡΟ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ..ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ ΑΝ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΚΟΡΑΚΛΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙΣ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!

ΓΙΩΤΑΚΙ ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΘΗΡΙΟ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ,ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ!

ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΛΙ ΜΥΞΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΕΞΕΛΙΧΘΟΥΝ!ΕΧΤΕΣ ΤΕΛΕΙΩΣΑΜΕ ΤΗΝ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ!ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΤΩΡΑ!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...