Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια χριστουγεννων 2009!!!Νο 6!!!!!!!!


Recommended Posts

κοριτσαρες χρονια πολλα

Χρυσα μου χρονια πολλα πολυχρονη,να χαιρεσαι την οικογενεια σου

Χρυσουλινι χρονια πολλα και σε σενα,πολυχρονη με το καλο το μπεμπακι σου,

Ματινακι να χαιρεσαι την Κατερινουλα σου να ειναι γερη και ευτυχισμενη,να τα εκατοστισει το μαναρακι μου

Σοφακι μου πως ειναι ο Βασιλακης σημερα;ευχομαι να ειναι καλυτερα και να περασει γρηγορα ολο αυτο,υπομονη κοπελα μου,θα σε παρω τηλ καποια στιγμη

Ευακι μου τελειο το προσκλητηριο,πολυ πρωτοτυπο το ποιηματακι σου,με το καλο και κοιτα να το χαρεις και με το καλο ο μπεμπης τωρα,και μπραβο σου που σκεφτεσαι για τριτο παιδακι,θα τα πουμε και στο τηλ,μακαρι να ημουν κοντα να ερχομουνα να σε καμαρωσω νυφουλα

Πατσυ μου περαστικα στην Νεφελιτσα,σπασμους ε μπραβο σου που ησουν ψυχραιμη

Νασια μου να περασετε καλα,ριξε και κανενα χορο για μας γιατι για τα επομενα χρονια δεν μας βλεπω να βγαινουμε,να ζησετε χρονια πολλα για την επετειο σας,και ο παππους στο κολπο,ελεος πια......

εμεις σημερα φαγαμε στην πεθερα,πολυ φαι,ο αντρας μου δουλευει και εχω την μαμα μου παρεα σε λιγο υπνο τιποτα το ιδιαιτερο,να περασετε καλα οσες βγητε και πιετε και ενα ποτακι για μενα,πολλα φιλια και καλο βραδυ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μανουλίτσες καλημέρα!

αν έχει κάποια κανένα Μανώλη σήμερα χρόνια του πολλά!

Εχθές περάσαμε πολύ ωραία αλλά σήμερα ο λαιμός μου είναι ψιλοχάλια, πολύ κάπνα βρε παιδί μου κι εγώ δεν καπνίζω εδώ και 5 χρόνια που το έκοψα δηλαδή (θεωρητικά γιατί εχθές ανάπνευσα τόσο καπνό όσο αν κάπνιζα 10 χρόνια!!!!!)

Κατερινάκι μου άστα να πάνε κι ο γέρος στο κόλπο...παλιότερα μου είχε πεί ότι δεν με ήθελαν για νύφη γιατί είμαι μεγάλη και μπορεί να μην μπορούσα να κάνω παιδιά! Του είχα απαντήσει ότι απλώς είμαι μεγαλύτερη από τον εγγονό του, δεν είμαι και η Ακρόπολη! :lol::lol::lol:

Μάγδααααααα την γλίτωσα για σήμερα.....θα πάμε στην μαμά μου....... :mrgreen:

Κοριτσάκια μου σας φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα κοιτσια μου με υγεια και ευτυχια,χρονια πολλα χρυσουλινι και μανο...η λεμον δεν γιορταζει.μπουχαχαχαχα.σας το χαλασαα.αλλα χρονια της πολλα κ αυτηνης της κλοτας.σηκωθηκε η νεφελη τα χριστουγεννα και ανοιγε πακετα βαερτα.καλη φαση...τρελαθηκε απ την χαρα της.χτες εντωμεταξυ ηταν μια χαρα.σημερα αρρστη.κ εγω.χαχα.κλασικα.ηρθε μπαμπας,πεθερα και φαγαμε σαν ζωα και μετα φυγανε ολοι κ ο κωστας δουλεια κ περασα απ τα πιο χαλια χριστουγεννα....σημερα ηρθε παλι η πεθερα κ φαγαμε αγριογουρουνο στιφαδο με ολα τα ταζτζικοχτυπτιδια κλπ.

τρωω σαν βοδι.αλλα τι βοδι.μια χαρα ειναι τα βοδακια.δεν υπαρχει λεξη για μενα.κ μου φερε κ ενα ζευγαρι παστες κ φανταστειτε οτι δεν εφαγα.ποσο αηδιασμενη ειμαι απο τα αμετρητα μελομακαρονα κ κουραμπιδες που τσακισα λογω μοναξιας...εσεις βλεπω καλα ε?η μια να μαχαιρωσει τον αιωνοβιο,η αλλη βαριεται μεχρι βαρεμαρας,ο μπιλ αρρωστος...αντε ρε.ευχομαι το τελος της χρονιας να το περασουμε τελεια κ με πολλα φαγητα.μπουχαχαχαχαχχαχαχα.μπλιαχχχχχ.εχουμε κ παρτυ εκεινη την μ,ερα..αντε.τα λεμε αυριο γιατι μπηκε στο φεις γη μαλακο να τσαταρουμε λιγο πριν παει να φαει.μουτσ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!!!!

νασια μου,κι εγω στα τελειωματα της περιοδου περιπου ειχα μεινει εγκυος στη μπουμπου αλλα οχι κι αυτη τη φορα τελικα....τωρα μου ηρθε κανονικοτατα η περιοδος!!!!!εσεις,θα τον σταματησετε το σιδηρο?????

ματινακι μου,θα σε παρω τηλ.σημερα!!!!!!φιλακια!!!!!!!

κατερινακι μου,περασα τις φωτο!!!!!σημερα θα τις βαλω στην ομαδα!!!!!!τι κανουν τα αγορια σου????ειδα τις φωτο που εβαλες!!!!!τελειες!!!!!!! :D:D:D:D

τελικα,αδειαθετησα κουκλες....προφανως,το πρωτο τεστακι δεν ειχε γινει σωστα ή ηταν βιοχημικη εγκυμοσυνη....μολις τελειωσει η περιοδος θα παω γυναικολογο να δουμε,να κανω και τεστ παπ!!!!!!!

οσες θηλαζετε ακομα,πως πατε??????ρωταω γιατι εμενα ειναι πολυ απαιτητικη πλεον....καθε λιγο και λιγακι ερχεται και μου βγαζει τις μπλουζες.....στο πανεπιστημιο θα αποθηλασουμε.... :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ χρονια πολλα!

χαιρομαι που περασατε ολες ομορφα!!

εμεις δυστυχως δεν περασαμε καλα...για την ακριβεια περασαμε χαλια...ο Βασιλης μου ειναι ακομα πολυ αρρωστος...πυρετο βηχα απιστευτο κ συναχι..ολα μαζι...μου ειπε ο γιατρος οτι αυτη η κωλοιωση κραταει 6 μερες...εν τω μεταξυ εχει φοβερη εξαντληση το μωρο μου...οταν λεω φοβερη το εννοω.ολη μερα θελει να τον κραταει καποιος αγκαλια για αν ειναι ορθιος κ να αναπνεει καλυτερα κ δεν μπορει να κρατησει το κεφαλακι του ορθιο...τραγικη η κατασταση...να φυγει κ να μην ξαναρθει τετοια ιωση ποτε...ολη μερα με τον Κωστα ετσι που τον βλεπουμε βουρκωνουμε κ ξεβουρκωνουμε...

αφου για να καταλαβετε πρωτη φορα στα χρονικα κοιμηθηκε κ στον Κωστα...επαθε σοκ ο Κωστης...απλα τον κραταμε κλαψουριζει συνεχεια απο εξαντληση σαν να ζηταει βοηθεια...σαν να λεει δεν μπορω αλλο...κ τσουπ κλεινει τα ματια κ τελος...κοιμαται...ετσι απλα...

φοβαμαι μην μου κοπει κ το γαλα πλεον...ανυσηχω πραγματικα τωρα...τα ελεγα εχτες κ με την Πατσυ..πινει λιγες γουλιτσες το πρωι κ λιγες το βραδυ..τελος αυτο ειναι δεν τρωει απολυτως τιποτα το μωρο μου...ολο νερακι θελει που δεν καταβαλει μεγαλη προσπαθεια στο ποτηρακι να πιει...κ δοκιμασα εχτες να βγαλω με το θηλαστρο...40 λεπτα περιπου 50μλ καταφερα να βγαλω...απο το δεξι που δεν πινει καθολου μονο 10μλ σε 15 λεπτα...αλλα δεν ηθελε οπως παντα...δεν θελει το μητρικο απο αλλου...ουτε κ τωρα που ειναι ετσι η κατασταση του...να δειτε που θα μου κοπει το γαλα μου τωρα ετσι για πλακα....ευχομαι να συνελθει πια το μωρακι μου....δεν μπορουμε να τον βλεπουμε ετσι...δεν εχω ξαναδει μωρακι με ιωση να ειναι σε τετοια κατασταση...τι ειναι αυτα τα πραγματα πια?? γιατι ολα πρεπει να τυχαινουν σε μενα???

σορυ που ξεσπαω αλλα δεν αντεχω αλλο...

κ φυσικα εχω κολλησεικ εγω αλλα δεν εχω τα ιδια συμπτωματα με το παιδι...τουλαχιστον οχι ακομα...αλλα ποναει τρομερα ο λαιμος μου...

θα παω να παρω παλι τηλ παιδιατρο να δω τι θα μου πει παλι....800 φαρμακα δινω στο παιδι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

χρυσουλινι χρονια σου πολλα πολλα και με το καλο το δευτερο αγγελουδι σου :)

χρυσα μου πολυχρονη...γερη δυνατη...και οτι επιθυμεις!!!!!

ματινακι να χαιρεσαι την μικρουλα σου....χιλιοχρονη και καλοτυχη να ειναι!!!

σοφακι περαστικα στον βασιλακι σου κριμα που ταλαιπωρηται το παιδακι........ :(

ευακι μου..ευχομαι να εισαι εγκυουλα...με το καλο και η γαμοβαπτιση σας...ελπιζω να μην ξερνοβολας....κανε ενα ακομα τεστακι γιατι αν εισαι τελικα εγκυος να προσεχεις λιγο να μην εχεις και τιποτα αποκολλησεις...να προσεχεις...

κατερινακι να χαιρεσαι τα 3 λαχταριστα παιδακια σου...

νασια φιλια στην μαμια...

μαγδα τελεια χριστουγεννα...αντε και του χρονου βρε :lol::lol::lol::-p:-p:-p:-p

δεν θυμαμαι κατι αλλο..αυτα..φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανουλίτσες...

εχθές κοιμηθήκαμε στην μαμά μου και επιστρέψαμε στο σπίτι μας πρίν λίγη ώρα, κάναμε μπανάκι στην μπουμπού και τώρα κοιμάται παρέα με τον μπαμπά της. Μπήκα για λίγο να πώ ένα γειά, θέλω να κάνω κι ένα μπανάκι γιατί το βράδυ θα πάμε σ'έναν ξάδερφο του άντρα μου που γιορτάζει.

Πάτσυ μου φτηνά την γλίτωσε ο αιωνόβιος /:)

Ευάκι ναι τον σταματήσαμε ήδη τον σίδηρο (η παιδίατρος μας το είπε) γιατί το έκανε πολύ δυσκοίλιο το παιδί, ερεθίζεται το πωπουδάκι της και κατά καιρούς μπορεί να βγάζει λίγο αιματάκι, ίσως να έχει ακόμα την ραγάδα που μας είχε πεί η παιδοχειρούργος... Το ευχάριστο είναι πως και τις δύο φορές που κάναμε ανάλυση κοπράνων ήταν καθαρά, δεν υπήρχαν ερυθρά αιμοσφαίρια δηλαδή. Δεν φαντάζομαι να στεναχωρέθηκες που ήρθε η περίοδος ε? Έχεις τον κορίτσαρό σου! Το μπεμπάκι θα έρθει άλλη φορά. Κι εγώ περιμένω περίοδο και εδώ και 2 μέρες με πονάει πολύ η μέση, τρώω ότι βρεθεί μπροστά μου και είχα και λίγα καφέ οπότε σήμερα αύριο θα αδιαθετήσω. Πρωτοχρονιάτικα θα είμαι τούμπανο πρησμένη...Εγώ θα πάω για τεστ Παπ μετά τις γιορτές, πάντα με αγχώνει αυτή η εξέταση!

Γιώτα τί κάνουν τα ταλιμπανάκια σου? Μ'αρέσει πολύ η φωτο που έβαλες στο προφίλ.

Σοφία μου πολύ στεναχωρέθηκα που είναι τόσο αρρωστούλης ο Βασιλάκος. Μετά από τόσες μέρες είναι λογικό να έχει εξαντληθεί το μωρό... Εσύ έχεις περισσότερα αντισώματα γι'αυτό το περνάς ελαφρύτερα καλό μου. Πήρες τηλ. τον παιδίατρο? Τί σου είπε? Ελπίζω να μην χρειαστεί να κρατήσει 6 μέρες και να συνέλθει γρήγορα το παιδί.

Οι υπόλοιπες που είστε?

Κοριτσάρες μου σας αφήνω πάω να λουστώ γιατί θα ξυπνήσει και η Μαμία και θα πρέπει να την ταϊσω πρίν φύγουμε.

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σπίτι μου - σπιτάκι μου! :D

Γυρίσαμε! Πλένουμε ρουχαλάκια - τα ξαναβάζουμε στις βαλίτες και φεύγουμε πάλι αύριο για Ελλάδα :ymparty:

Σοφία μου στενοχωρήθηκα για το Βασιλάκη... Μα τόσο βαριά ίωση? Υπομονή... Δε νομίζω να σου κοπεί το γάλα πάντως. Θα το επαναφέρει ο Βασίλης. Μια μεγάλη αγκαλιά στο αρρωστούλι σου :YMHUG:

Πάω να μαζέψω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπερα........

εκανα ενα τεστ...βγηκε θετικο...αυριο θα ξανακανω...ελπιζω να βγει αρνητικο....

δεν εχω αλλα νεα...

νασια σε ευχαριστω....ο ταλιμπαν ειναι στη φωτο....

καλο βραδυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια μισο λεπτο για να καταλαβω...επειδη μου εκανε εντυπωση και στην Ευα και στη γιωτα.υπαρχει περιπτωση να ειναι ενα τεστ θετικο και να κανει λαθος;;;;; :? Α'οσο ξερω και μου εχει πει και ογυναικολογος μου το αρ νητικο μπορει να ναι λαθος γιατι μπορει μαι γυναικα να το κανει νωρις και να μην μπορει να εντοπισει την ορμονη(γοναδοτροπινη -κοινως χοριακη).Αλλα το θετικο;;;;πως να ναι λαθος;;;να εντωπισε ορμονη κατα λαθος δε γινεται-μονο στην περιπτωση που η γυναικα κανει ενεσεις γονιμοτητας(pregnyl κλπ).

οποτε Ευα μου δε θελω να σε αγχωσω αλλα μηπως πρεπει αμεσα να δεις τι παιζει μην τυχον και εχεις πχ αιμα λογω (και μακρια απο δω) αποκολλησης;;;εκτος αν οπως λες ηταν βιοχημικη εγκυμοσυνη.ποσες μερες ειχες καθυστερηση;;;

Γιωτα μου τι να πω...αν ειναι θετικο οπως λες αποτι καταλαβα δεν πολυενθουσιαζεσαι.ενταξει ειναι δυσκολα το καταλαβαινω.ευχομαι ολοψυχα να γινει οτι επιθυμεις.

Σοφακι μου περαστικα στο μωρακι σου.το γλυκουλι μου ταλαιπωρηθηκε..πολυ...κι εμεις ακομα ψιλοβηχουμε (εχουν περασει 7-8 ημερες)ασε...για το γαλα μη στεναχωριεσαι δεν κοβεται ετσι ευκολα το πολυ πολυ ν αμειωθει η παραγωγη σου και να στην αυξησει μετα το μωρακι σου!

αυτα κουκλες μου!καληνυχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΧΡΥΣΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ Ο,ΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΑΣ ΝΑ ΤΟ ΒΡΕΙΤΕ!!ΜΑΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ,ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΖΟΥΖΟΥΝΑ ΜΑΣ!!ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙΣ ΛΙΓΟ ΤΟ ΣΙΔΕΡΟ,ΑΦΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ,ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗΣΕΙ Η ΜΑΜΙΑ ΛΙΓΟ..ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΟΥ ΣΟΥ ΗΡΘΕ ΠΕΡΙΟΔΟΣ,ΔΕΝ ΘΑ ΗΤΑΝ Η ΩΡΑ ΜΑΛΛΟΝ..ΑΠΑΓΟΗΤΕΥΤΗΚΕΣ?ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΥΤΟ,ΠΩΣ ΒΓΗΚΕ ΛΑΘΟΣ?ΑΝΤΕ ΤΑ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΜΠΙΣΤΑ ΚΑΙ ΤΖΑΜΠΑ ΜΑΣ ΞΕΣΗΚΩΝΟΥΝ..ΑΧ ΣΟΦΑΚΙ ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΗΚΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΑΚΟΜΑ ΤΟΣΟ ΑΡΡΩΣΤΟΣ..ΑΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΠΙΘΑΝΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΛΑΤΤΩΘΕΙ ΟΠΟΤΕ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ,ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΛΛΑ ΟΣΟ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ,ΤΟΣΟ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ..ΠΗΡΕΣ ΤΗΛ.ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΞΑΝΑ?ΤΙ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ?ΠΕΡΣΑΤΙΚΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ..ΠΑΤΣΥ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΝΕΦΕΛΗ ΜΑΣ?ΠΑΝΤΩΣ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ,ΕΓΩ ΘΑ ΤΑ ΕΙΧΑ ΠΑΙΞΕΙ,ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΘΑ ΑΝΤΙΔΡΟΥΣΑ ΑΛΛΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ..ΔΩΣ'ΤΗΝ ΕΝΑ ΦΙΛΑΚΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ..ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΟΝΗ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ,ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ..ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΤΩΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ,Η ΟΠΟΙΑ ΠΕΘΕΡΑ,ΠΕΡΙΤΤΟ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΜΕ ΚΟΙΤΟΥΣΕ ΜΕ ΜΙΣΟ ΜΑΤΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ..Η ΑΔΕΛΦΗ ΤΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΚΡΥΨΕΙ ΤΗΝ ΚΑΚΙΑ ΤΗΣ..ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΕΚΝΕΥΡΙΣΕ ΣΤΗΝ ΟΛΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΗΤΑΝ ΟΤΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΤΟΝ ΘΑΝΟ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΔΟΚΙΜΑΖΕ ΤΙΣ ΑΝΤΟΧΕΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΤΟΥ..ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΚΟΣΜΑΡΑ ΤΟΥ.. ΜΑΓΔΑ ΜΟΥ ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ..ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΤΕ?ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΜΑΡΚΕΛΛΑ?BOURIQUE ΓΙΑΤΙ ΕΛΠΙΖΕΙΣ ΝΑ ΒΓΕΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ?ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΓΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ..ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ ΑΥΡΙΟ,ΟΚ?ΑΝΥWΑΥ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ ΠΕΡΑΣΑ..ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΓΙΑΤΙ ΚΛΑΙΕΙ..ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κι απο μενα!!!!!!!!

σοφακι,πολυ στεναχωρηθηκα με τα νεα σας.....ελπιζω να ειναι ηδη καλυτερα ο βασιλακης.....!!!!!δεν νομιζω πως κοβεται τοσο ευκολα το γαλα...περιμενουμε τα νεα σας!!!!

γιωτου,δεν θες ακομα τριτο ε????εγιναν επικινδυνες αγκαλιτσες?????κι εμενα παντως το πρωτο βγηκε θετικο και τα αλλα 2 αρνητικα....σου ευχομαι οτι επιθυμεις να δεις αυριο....!!!!

νασια μου,ουτε στεναχωρηθηκα αλλα ουτε και χαρηκα....ακομα ειναι νωρις για 2ο μωρακι αλλα η αληθεια ειναι οτι ξεσηκωθηκα λιγακι οταν ειδα το θετικο....εχουμε ομως ολο τον καιρο μπροστα μας!!!!!η μικρη σου εχει χαμηλο σιδηρο?εχετε κανει εξετασεις?????

μαγδουλα,καλως να μας ερθεις!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

πασχαλακι μου,το πρωτο τεστακι που εκανα ηταν αυτο το καινουριο που σου λεει με γραμματα εγκυος ή οχι εγκυος....αυτο το εκανα βραδυ και βγηκε θετικο αλλα εβγαλε και μια ενδειξη οτι κατι δεν εγινε σωστα...την επομενη μερα εκανα ενα απλο και βγηκε πολυ αχνα θετικο,ισα που φαινοταν.το τελευταιο που εκανα βγηκε αρνητικοτατο!!!!!!!εγω νομιζω απλα οτι δεν εκανα σωστα το πρωτο.για αποκολλησει δεν νομιζω γιατι δεν ποναω καθολου και εχω αιμα περιοδου οπως παντα....σε μερικες μερες που θα παω στο γυναικολογο θα σας πω τα νεοτερα!!!!!

δημητρουλα μου,δεν στεναχωρεθηκα...απλα ειχα ξεσηκωθει λιγακι!!!!!εσυ ποτε σκεφτεσαι για 2ο?????

κατερινακι,ετοιμαζεσαι γι αυριο,γι αυτο δε μπαινεις ε?????????χρονια σας πολλα!!!!!να τα χιλιασει ο δημητρακης!!!!!!!!κι εγω αυριο θα της φτιαξω την τουρτα!!!!θα σας βαλω και φωτο!!!!!

κοριτσια,αν μπειτε στην ομαδα δειτε το νυφικο...το εβαλα επιτελους για να μου πειτε τη γνωμη σας!!!!βεβαια,σκεφτειτε το με αλλα παπουτσια,φτιαγμενο μαλλι,γουνακι απο πανω και μακρια γαντια!!!!!!!

σε 2 μερες χρονιζουμεεεε!!!!!!!!!!!!δεν το πιστευωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!!!!!!!!!

ευακι δεν ειχα διαβασει οτι σου ηρθε περιοδος :oops::oops::oops:

εγω ξαναεκανα τεστ και βγηκε το ιδιο, αχνο θετικο.... :roll: θα ξανακανω σε 3 μερες και αν ειναι και παλι θετικο θα παρω τηλεφωνο την γυναικολογο...κραταω ακομα τις επιφυλαξεις μου γιατι δεν ειναι απο τα τεστ του εμποριου,αλλα τα hometest.ειδωμεν...

φιλια κουκλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες!

Χρονια πολλα σε ολες!

χαθηκα λιγο..

Ευχαριστω ολες για τις ευχες σας αλλα δεν γιορταζω γιατι με λενε Χρυσοβαλαντη αλλα οι ευχες ειναι παντα ευπροσδεκτες!!!

Να πω χρονια πολλα στο Χρυσουλινι μας και με το καλα το μπεμπακι!!

Χθες το βραδυ μιλησα με την Πατσυ και ειχε μιλησει με την Σοφια και τελικα πηγαν το Βασιλη νοσοκομειο και κανανε εισαγωγη...

Ευχομαι να συνελθει γρηγορα ο μπιλακος και να βγουνε.

Γιωτα αντε ευχομαι να γινει αυτο που θες με την καθυστερηση σου..

Νασια κι εμενα μου ρθε χτες περιοδο οποτε δεν εχει πρωτοχρονιατικες αγκαλιτσες!!!

Ευακι αντε δεν πειραζει εχεις χρονια μπροστα σου ακομα!

Φαντασου να κανες γαμοβαφτιση και να σουν και εγκυος :lol::lol:

Κοριτσια δεν θυμαμαι αλλα..

Φιλακια σε ολες και χρονια πολλα στα μωρακια που χουν γενεθλεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευα μου χωρις να θελω να σε αγχωσω το οτι δεν πονας δεν σημαινει οτι αν τυχον εισαι εγκυος δεν υπαρχει αποκολληση(στο λεω εκ πειρας γιατι στο Μακη ειχα 2 αποκολλησεις και επαιρνα utrogestan μεχρι να κλεισω τον 3ο μηνα και ημουν σε "ακινησια").Ενταξει πες το 1ο δεν το εκανες σωστα..αλλα το 2ο που βγηκε αχνο θετικο;;ουφ δεν ξερω.Ειπες στο γυναικολογο σου τι συμβαινει;;;μου κανει εντυπωση που σου εκλεισε ραντεβου τοσο αργα...anyway ευχομαι να ναι ολα καλα και τελικα απλα να ταν λαθος απλα δεν μου φευγει απο το μυαλο γιατι και μενα ηταν παρα πολυ αχνο το τεστ.(clearblue)

Γιωτα μου......τι να πω!!!!!!!!!!εγω θα χα κανει ηδη χιοριακη!καλε πως αντεχεις;;;να μην ξερεις εννοω αν εισαι τελικα ή οχι..αν και μου φαινεται πως ερχεται το κοριτσακι που λεγαμε!!!!!!!!!!!ποση καθυστερηση εχεις;;;;

Να ευχηθω στο Χρυσουλινι να ζησει!!!!!!!!!χρονια πολλα να χαιρεσαι την οικογενεια σου που γραγορα θα μεγαλωσει!!!!!!!!!!!1

Στεναχωρηθηκα πολυ με τα νεα για τη Σοφια...περαστικα κουκλα μου ευχομαο γρηγορα να αναρρωσει το μπουμπουκι σας!υπομονη και ολα να πανε καλα μεσα απο την καρδια μοΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!!!!!! :)

σοφακι λυπαμαι πολυ ειλικρινα που τετοιες μερες ειστε στο νοσοκομειο...ευχομαι να βγειτε συντομα και να περασετε την αλλαγη του χρονου στο σπιτακι σας!!!!

πασχαλια μου...αντεχω...θα κανω αλλο ενα τεστ και αν βγει και αυτο θετικο τοτε βλεπουμε...απλα μου φαινεται αδιανοητο..γι αυτο ειμαι ετσι...τωρα για καθυστερηση που λετε...μου εχει ερθει 2 φορες μονο καφε ελαχιστο για 2 μερες με κυκλο 35 ημερων...η τελευταια φορα ηταν 19 νοεμβριου...οποτε λογικα κατι θα επρεπε να ειχε ερθει...βεβαια με τον θηλασμο τιποτα δεν ειναι σιγουρο..τεσπα...

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε καλώς τα δέχτηκες Γιωτάκι μου!!!!!

Μην αγχώνεσαι καλό μου, όλα θα πάνε καλά, είστε ευλογημένοι με τον άντρα σου...τρίτο παιδάκι...τέλεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλες μπηκα βιαστικα να σας πω ενα γεια,σημερα εχει γενεθλια το μικρουλη μου και ετοιμαζομαι πυρετωδως,η τουρτα εγινε τελεια θα σας βαλω φωτο,το απογευμα θα κανουμε παρτακι πολλα φιλια τα λεμε αυριο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να τα εκατοστήσει ο Δημητράκης Κατερίνα μου :ymparty: [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion13.gif]

Να τον χαιρόσαστε και να είναι πάντα ένα γερό, τυχερό, χαμογελαστό παιδάκι!

Να μου τον φιλήσεις πολλές πολλές φορές!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:ymparty::ymparty::ymparty: κατερινακι γλυκο να χαιρεσαι τον δημητρακη σου!!!!!!!!!!!!!να ειναι παντα καλοτυχος...αχ!!!!!!!!τι τελεια!!!!!!!

περιμενουμε φωτο...

νασια το πιστευεις οτι ακομα εχω αμφιβολιες;;;;αν δεν κανω χοριακη δεν πειθομαι ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωτου,3 θετικα???????για κανε και χοριακουλα!!!!!!μαλλον σε βλεπω για 3ο ταλιμπανακι!!!!!!

χρυσα,ποτε γιορταζεις????το μαιο,της αγιας ειρηνης ή αλλη ημερομηνια?????κι εγω αυτο σκεφτηκα μολις ειδα το πρωτο τεστ....πως θα χορευω ανετα τωρα????? :lol::lol::lol::lol:

πασχαλακι μου,δεν εχω μιλησει με το γιατρο ακομα....να σου πω την αληθεια,επειδη το τριτο τεστακι μου βγηκε αρνητικο και μετα ειχα αιμα ειπα οτι μου ηρθε περιοδος....δηλαδη,η αποκολλησει εχει τα ιδια συμπτωματα με την περιοδο????θα παρω το απογευμα τον γυναικολογο και θα σου πω νεοτερα.... :roll:

νασια μου,σου αρεσε το νυφικο???δεν προκλητικο ετσι?????

κατερινακι,χρονια σας πολλα και παλι!!!!!!!!!!κι εγω τωρα παω να φτιαξω την τουρτα!!!!!!!περιμενουμε φωτο και θα σε παρω και τηλ!!!!! ;)

σοφακι μου,τι γινεται????στο νοσοκομειο ο βασιλακης μας??????ελπιζω ολα να ειναι καλα!!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευα μου να μην σε αγχωνω αδικα.μιλα με το γιατρο σου και περιεγραψε του την κατασταση για να σε καθοδηγησει σωστα.μπορει να λεω και βλακειες.περιμενουμε νεα σου!

γιωτα......................ΚΑΝΕ ΧΟΡΙΑΚΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!!!!!!!αντε θα μας σκασεις!καλε ποσα τεστ εχεις σπιτι εσυ;;;;!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια!

Κατερίνα να χαίρεσαι το αγοράκι σου πάντα καλότυχο!

Σοφάκι περαστικά στο Βασιλάκη σου, μη στεναχωριέσαι να γίνει γρήγορα καλά να γυρίσετε γρήγορα στο σπιτάκι σας! Για το θηλασμό μην αγχώνεσαι θα ξαναμπείτε σε ρυθμό αν νοιώθεις ότι δεν αντέχεις βγάζε εστω καιλίγο με το θήλαστρο.

Γιώτα τι ωραία νέα αυτά! οτι καλύτερο αν όντως είσαι!

Σας αφήνω για την ώρα, φιλια σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πασχαλια ειχα παραγγειλει πιο παλια αυτα τα hometest...εχω αλλα 2..θα κανω αυτα και αναλογα το αποτελεσμα μετα η χοριακη...

καγκουροκατερινακι φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...