Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια χριστουγεννων 2009!!!Νο 6!!!!!!!!


Recommended Posts

ναι 11 ειναι μια χαρα...δεν συμφερει το μετρο γιατι ειναι μακρια απο κει μετα...βασικα απο το αεροδρομιο με αυτοκινητο ειναι το πολυ 10 λεπτα...τι θα ελεγες για ενα ταξακι;;;; :oops::P

Ούτε που το σκέφτηκα το ταξί :oops:

Αλλά μια χαρά μου ακούγεται! Θα έχουμε και το καθισματάκι του αυτοκινλητου μαζί μας οπότε όλα οκ! Θα αφήοσυμε το πράγματα στο ξενοδοχείο και θα γυρίσουμε μετά να φύγουμε από εκεί.

Λοιπόν το συζητάω και με τον άντρα και τα ξαναλέμε. Αν και νομίζω ότι μετά από αυτό που μου έκανε και με έκλεισε εδώ δε θα μου χαλάσει χατήρι χαχαχα :lol: Θα τον έχω του χεριού μου για λίγο καιρό :twisted: έτσι μέχρι να εξιλεωθεί :twisted::twisted::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χάζευα τις φωτό στην ομάδα!

Νάσια κουκλάρα η σχιστομάτα σου!

Βικάκι - Πασχαλιά κουκλιά και τα αντράκια σας!

Άπαιχτα τα Χριστουγεννιάτικα μωράκια μας :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ούτε που το σκέφτηκα το ταξί :oops:

Αλλά μια χαρά μου ακούγεται! Θα έχουμε και το καθισματάκι του αυτοκινλητου μαζί μας οπότε όλα οκ! Θα αφήοσυμε το πράγματα στο ξενοδοχείο και θα γυρίσουμε μετά να φύγουμε από εκεί.

Λοιπόν το συζητάω και με τον άντρα και τα ξαναλέμε. Αν και νομίζω ότι μετά από αυτό που μου έκανε και με έκλεισε εδώ δε θα μου χαλάσει χατήρι χαχαχα :lol: Θα τον έχω του χεριού μου για λίγο καιρό :twisted: έτσι μέχρι να εξιλεωθεί :twisted::twisted::lol:

οκ...περιμενω τοτε να μου πεις νεα....φιλακιαααααααααααα :-*:-*:-*:-*:x:x:x;;);;);;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλίτσες, έχουμε μέρες να τα πούμε!

Διάβασα γρήγορα τα νέα σας γιατι δεν είχα και πολύ χρόνο και διάθεση τις τελευταίες μέρες. Εμείς είμαστε μια χαρά αλλά έγιναν διάφορα στη δουλειά και έχω συγχιστεί.

Περαστικά στα άρρωστα ζουζουνάκια και κουράγιο στις μανούλες που ταλαιπωρούνται για διάφορους λόγους...Μάγδα για σένα το λέω.

Τρελά κέφια τα πεθερικά, έχεις παρέα το ρολόι βρε, απο οτι κατάλαβα είναι το μόνο που ακούγεται στο σπίτι.

Ευάκι όλα καλά με τη μικρή?

Είδα και τις φώτο στην ομάδα μεγάλωσαν τα θαυματάκια μας και είναι το ένα καλύτερο απο το άλλο. Θα σας βάλω και εγώ απο τα γενέθλιά μας.

Σας φιλώ

πάω να βάλω τις φωτογραφίες όσο προλαβαίνω που κοιμάται το θηριάκι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας...

εχουμε μια ωραιοτατη γαστρεντεριτιδα....εχει τρελαθει στον εμετο σημερα το μωρο μου κ τωρα εκανε κ ενα 38 ετσι για να εχουμε...κωλομικροβια... :(:(:(

ειδα κ τα σχολια στις φωτο τις δικες μου κ σας ευχαριστω ζουζουνες...οπου μπορεσα κ εγω το πρωι μπηκα κ ειδα...ολα τα μωρα μας ειναι υπεροχα!! απο καποια στιγμη κ μετα τα πραγματα εγιναν πολυ ασχη,α...εχει κανει περιπου 10 φορες εμετο σημερα....

Ευα μου εμαθα ολα καλα με την επεμβαση αγαπη μου...μιλησα με Κατερινακι..να μου φιλησεις την κουκλα σου κ περαστικα σας ματια μου!!

αααα!! να της δινεις αραιωμενο γαλατακι ε??? :D

δεν εχω ορεξη να σχολιασω τιποτε κοριτσια μου ειμαι με 2 ωρες υπνο απο εχτες κ ειναι χαλια η κατασταση...καληνυχτα σε ολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μαμουλίτσες...

τί ώρα είναι? Δέκα και μισή? Ε, από τις 8 το πρωί τώρα έκατσα...είμαι πτώμα...η Μαρία δεν ησυχάζει όλη μέρα κι εγώ πρέπει να την κυνηγάω, εχθές έπεσε και καρφώθηκε στο ράφι της βιβλιοθήκης...ένα εκατοστό πάνω από το μάτι, πρόλαβα και έβαλα βιτάμ (Κατερινάκι όντως κάνει θαύματα τελικά, ίσα που κοκκίνισε, πρήστηκε αρκετά αλλά μετά από μία ώρα ήταν ΟΚ), βαλάντωσε στο κλάμα το πουλάκι μου. Πρίν λίγο ανακάλυψα και μια μελανιά στο κούτελο, κάπου στούκαρε το πρωί αλλά δεν φαντάστηκα ότι ήταν δυνατό το χτύπημα ώστε να μελανιάσει! Τελοσπάντων, υποθέτω ότι από δω και πέρα θα τα έχουμε αυτά. Τουλάχιστον να μην χτυπάνε σοβαρά... Πήγαμε σούπερ μάρκετ, να τακτοποιήσω τα ψώνια, καθάρισα και το σπίτι να μην το έχω αύριο...πάει η μέρα!

Σας ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια στις φωτογραφίες στην ομάδα...πάντως πραγματικά όλα τα μπεμπάκια μας είναι ένα κι ένα! Και είναι απίθανο έστω και μέσα από τις φωτογραφίες να τα βλέπουμε να μεγαλώνουν και να αλλάζουν! Γερά να είναι!

Σοφάκι μου περαστικά σας...τί έπαθε μωρέ το καημενάκι? Πωπω σέρνεται πολύ γαστρεντερίτιδα τελευταία... Έκανε πολλές φορές εμετό το πουλάκι μου ε? Να του δίνεις πολλά υγρά. Λογικό είναι να μην έχεις όρεξη καλό μου...περαστικά κι αγύριστα να είναι!

Ευάκι όλα καλά με την επέμβαση ε? Καλή ανάρρωση στην ζουζουνίτσα!

Κατερίνα μου κι εγώ πια βγαίνω πάρα πολύ σπάνια...Τα ρούχα που κυκλοφορούν πλέον είναι εντελώς άθλια ή εγώ ξαφνικά έγινα πολύ συντηρητική?

Δήμητρα πώς πάει ο Θανούλης? Ξαναέκανε εμετό σήμερα? Αν δείς και συνεχίζει πάρε τηλέφωνο τον παιδίατρο να σου πεί τί να κάνεις για να τον βοηθήσεις.

Μάγδα ελπίζω να ανάψει το γλέντι κάποια στιγμή γιατί σε βλέπω να τις κόβεις τις φλέβες σου!!!!! Κι εγώ Χριστούγεννα με τα πεθερικά θα κάνω...Πίκρααααααααα!!!!!!!

Κανγκουράκι ελπίζω να φτιάξουν τα πράγματα στην δουλειά. Θα πάω μετά στην ομάδα να δώ τις φωτογραφίες της Αγγελικούλας και να την καμαρώσω.

Κοριτσάκια σας φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ?ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΠΙΑΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΩΡΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΠΟ ΤΙΣ 10 ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΘΗΣΑ!!ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ,ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΗΣΥΧΙΑ ΚΑΘΟΛΟΥ..ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ Ο ΘΑΝΟΣ,ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΙ ΧΘΕΣ ΓΙΑ ΕΜΒΟΛΙΟ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΤΩΡΑ..ΧΘΕΣ ΚΑΤΑΣΠΑΡΑΞΕ Ο ΚΑΗΜΕΝΟΥΛΗΣ,ΤΟΝ ΛΥΠΗΘΗΚΑ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ..ΑΦΟΥ ΕΚΑΜΝΕ ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΜΕΤΟ..ΤΙ ΑΤΙΜΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΣΚΑΤΟΥΛΑΚΙΑ..ΝΑΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 1:00 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΟΝ ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΣΑ ΣΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ,ΜΟΥ ΠΕΤΑΕΙ ΜΙΑ ΡΟΥΚΕΤΑ..ΤΑ ΕΠΑΙΞΑ..ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΑΛΙ Μ'ΕΚΑΝΕ..ΑΛΛΑ ΕΥΤΗΧΩΣ ΤΗΝ ΥΠΟΛΟΙΠΗ ΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ..Η ΜΑΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΚΕΤΗ ΓΛΥΚΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ OUYFIT!!ΘΕΛΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΙΔΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ..ΑΠΟΡΩ ΠΟΣΑ ΜΑΤΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ?ΠΟΣΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ?ΕΚΕΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ 24 ΩΡΕΣ ΤΟ 24ΩΡΟ,DURACELL OMΩΣ,Ε?ΒΡΕΞΕΙ ΧΙΟΝΙΣΕΙ,ΠΕΡΙΟΔΟ ΞΕΠΕΡΙΟΔΟ ΕΚΕΙ..ΜΑΜΑ,ΝΟΙΚΟΚΥΡΑ,ΣΥΖΗΓΟΣ,ΓΥΝΑΙΚΑ..ΕΝΑ ΡΟΜΠΟΤΑΚΙ ΑΝΑ ΠΑΣΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΑΤΑ ΤΟ ΚΟΥΜΠΙ..ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΑΜΑΤΑΩ ΓΙΑΤΙ ΠΟΡΩΘΗΚΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΠΡΗΞΑ ΛΙΓΟ..ΦΙΡΦΙΡΙΚΟ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΣΟΥ..ΕΙΝΑΙ Ο,ΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ Ο ΕΜΕΤΟΣ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΜΟΥ'ΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΕΦΙΑΛΤΗΣ,ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ..ΔΙΝΕ ΤΟΥ ΚΑΙ ΧΑΜΟΜΗΛΑΚΙ ΛΙΓΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΑΚΙ ΤΟΥ,ΒΟΗΘΑΕΙ..ΜΑΓΔΑ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΜΕ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑΣΙΑ!ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΣΟΙ ΤΟΥ..ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ!!ΕΥΑΚΙ ΚΑΛΗ ΑΝΑΡΡΩΣΗ ΣΤΗΝ ΜΠΟΥΜΟΥ ΜΑΣ,ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ..ΚΑΝΓΚΟΥΡΑΚΙ ΜΟΥ ΥΠΟΜΟΝΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΚΑΙΡΟΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟΙ ΚΑΙ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΥΟΥΝ...ΚΑΝΟΥΝ Ο,ΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΤΑ ΚΕΦΑΛΙΑ ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΝΟΙΑΖΕΙ ΠΩΣ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ..ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ..ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΜΠΩ ΝΑ ΔΩ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΣΑΣ..ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!!!να τα πουμε?????????? :D:D:D:D

χρονια πολλα!!!!και του χρονου με υγεια!!!!!!!!

ευχαριστω κοριτσια για τις ευχες σας!!!!!!!!!!!!!ολα πηγαν μια χαρα με την επεμβαση της μικρης!!!!δεν καταλαβε τιποτα!!!!!!ηταν κι ενα αγορακι με φυμωση στο δωματιο....το κλασικο προβλημα των αγοριων... :roll:

σοφακι,πολυ γελιο ναι....ακου να αραιωσω το μεμεδογαλο.... :shock: δεν παιρνει μπιμπερο το μωρο της λεω..... :? φυσικα,της φανηκε πολυ περιεργο!!!!στο τελος ηρθαν απο το δωματιο οι μαιες,η αναισθησιολογος και η προισταμενη του οροφου να μου δωσουν συγχαρητηρια που θηλαζω ακομα..... :D

γιωτου μου,δεν ειχα καλο σημα αλλα θα σε παρω τηλ.καποια στιγμη....γυρω στα 700ευρω μου πηγε...ευτυχως,πληρωνει καλα το ταμειο.τα υπολοιπα απο την εφορια!!!!! ;)

κατερινακι μου,ακομα δεν εχω περασει τις φωτο απο τη μηχανη!!!!!θα τις περασω ομως για να μου πειτε τη γνωμη σας!!!!!εμενα μου αρεσει κι ας πουν οτι θελουν!!!!!χαχαχα!!!!!ξεκινησες να μαγειρευεις για τα γενεθλια???????? :lol::lol::lol:

κανγκουρακι,μη χανεσαι βρε!!!!!!!φιλια στη σβουρα σου!!!!!!!

και να σας πω κι ενα νεο γιατι δεν μπορω να κρατηθω....μετα απο μερικες μερες καθυστερηση εκανα ενα τεστ το οποιο βγηκε θετικο!!!!!! :D:D:D:D:D:D βεβαια,ακομα δεν ειναι σιγουρο γιατι αυτα τα τεστ δεν ειναι και τοσο αξιοπιστα....θα κανω αλλο ενα αργοτερα και θα σας πω τα νεα!!!!!παντως,ποναω σαν να μου ερχεται η περιοδος....σηκωνω και συνεχεια τη μπουμπου μου αγκαλια..... :roll: μ αρεσει που σας ελεγα οτι θα κανω αλλο μετα απο 5 χρονια!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

αυτα!!!!!!μακια σε ολες!!!!!!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και χρονια πολλα

Ευακο μου τι νεα ειναι αυτα,μπραβο κοπελαρα μου!!!!!!με το καλο συγχαρητηρια πολυ χαρηκα,εγω παντως και στα τρια δεν εκανα χοριακη καν αλλα πιστεψα σαυτα τα τεστ που εδειχναν θετικα και οντως μου βγηκαν αλανθαστα,ακομα δεν εκανα τιποτα για τα γενεθλια σημερα λεω να βαλω μπρος σιγα σιγα,το μονο σιγουρο ειναι οτι θα εισαι ΚΟΥΚΛΑΡΑ!!!!!! με το νυφικο,περιμενω νεοτερα σε φιλω

Σοφακι μου περαστικα στον Βασιλακη σου,ευχομαι να ειναι καλυτερα σημερα,και σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια για τις φωτογραφιες μου,θα σε παρω τηλ καπιοα στιγμη παλι

Νασια μου σε ευχαριστω και εσενα για τα καλα σου λογια,ειδες που κανει δουλεια το βιταμ;ετσι για να μην με κοροιδευει η Μαγδα με τα γιατροσοφια μου :-p ,παντως εγω το λεω για να τα φορεσουμε κρανος ειναι αυτα τα παιδια πια

Δημητρα γιατι συνεχιζει να κανει εμετο;μηπως τον πειραζει κατι ή ειναι γαστρεντεριτιδα;

Κατερινακι μην συγχηζεσαι μωρε γραψτους και κοιτα την οικογενεια σου,δεν βρισκεις ποτε ακρη

Βικακι ειναι καλυτερα ο Αντωνακης σου;

Μαγδα και σε ολες ειναι πολυ τελεια εμπειρια να ακους το μικρουλη σου να λεει το ποιηματακι του οντως ειναι συγκινητικο που λεει και η Πατσυ σου ερχεται να βαλεις τα κλαματα

φιλια κουκλες και καλα Χριστουγεννα σε ολες μας ,να περασετε καλα με τις οικογενειες σας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!! χρονια πολλα κ σημερα!!!

Ευα χαρηκα παρα πολυ με τα νεα σας!!!! κ η ζουζου μια χαρα κ το σπορακι ερχεται!!! ολα τελεια!!! αντε ευχομαι να ειναι τσουτσουνι αυτο για να σε κατουρησει μια φορα στο προσωπο να το ευχαριστηθεις!! :D

λοιπιν ε τα εχω παρει πολυ με τους γιατρους...οτι να ναι ειναι ο καθενας κ πολανε την τρελα τους μου φαινεται...

πηγα στο κεντρο υγειας σημερα να τον δει γιατρος γιατι εχει πολλα φλεγματα κ τελικα ειναι λεει λοιμωξη του ανωτερου αναπνευστικου δηλαδη ρινοφαρυγγιτιδα....μου εδωσε οτριβιν,σιροπι για τον λαιμο κ φυσιολογικο ορο..τα κλασσικα πανω κατω..κ οι εμετοι που εκανε εχτες ολη μερα ο καημενος μπορουν λεει να προερχεται απο αυτο..συμβαινει...τωρα με το σιροπι που μου εδωσε θα κανει λεει παλι εμετους για να καθαρισει απο φλεγματακια...ακροαστικα ευτυχως ειναι ολα καλα...χαλια βραδυ περασαμε...δεν μπορουσε ο καημενος να κοιμηθει καθολου καλα...εκανε κ ενα 38 4.30 με 5 το πρωι κ τον ξυπνησα να δωσω ντεπον γιατι φοβηθηκα μην ανεβει κ αλλο...αλλα γενικα εκει γυρω στο 38 ειναι συνεχεια...κ ολο βηχει το μωρο μου... :(:(:(

δεν ξερω τι να κανω με το φαγακι του τωρα με εχουν μπερδεψει...ο καθενας τα δικα του...απο εχτες ολο θηλασμο τον εχω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου,εκανα αλλο ενα αλλα βγηκε αρνητικο...δηλαδη,βλεπω μια πολυ αχνη γραμμουλα αλλα παρα πολυ αχνη...τωρα θα αφησω να περασουν μερικες μερες και μετα η θα ξανακανω η θα παω για χοριακη.δεν παω ακομα γιατι την πρωτη φορα εκανα 50 χοριακες και αγχωνομουν...οποτε τωρα χαλαρα!!!!!οτι ειναι θα δειξει!!!!

σοφακι μου,τρεχετε κι εσεις...περαστικα σας!!!!!!!το χερι σου πως ειναι????

κατερινακι μου,αντε για ξεκινα γιατι θα σε φωναξω να ερθεις κι απο δω!!!!!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλάαααα!!! Τι κάνετε?

Εδώ γίνονται τόσα πολλά που δεν προλαβαίνω να σας γράψω :shock::lol:

Έφαγαπ πρωινό, ήπια καφέ, έφαγα χριστουγεννιάτικα μπισκοτάκια, ήπια πορτοκαλάδα, τώρα βάζουνε να φάμε για μεσημέρι...αφήστε σας λέω - δεν προλαβαίνωωωωωωω :-p

Γκρουσάκι μου και το αχνό θετικό είναι! Περίμενε λίγες μέρες και ξανακάνε! Εγώ νομίζω ότι θα είναι μωρουλίνι! Αλλά και να μην είναι τώρα έχεις τη μπουμπουκίτσα σου και δε στενοχωριόμαστε :x Χαίρομαι που πήγαν όλα καλά με την επεμβασούλα!

Σοφάκι δεν κατάλαβα...τελικά γαστραντερίτιδα έχετε ή ρινοφαρυγγίτιδα? :roll: Αν οι εμετοί είναι από τα φλεγματάκια και το βήχα και το παιδί έχει όρεξη του δίνεις κανονικά το φαγητάκι του. Αν είναι γαστραντερίτιδα κάνε κάτι ελαφρύ για να το κρατήσει... Και στις δυο περιπτώσεις πάντως πολύ θηλασμός. Περαστικά σας καλή μου!

Κι εμείς χάλια βράδυ... Η Μαρκέλλα είχε πολλές μύξες και δε μπορούσε να κοιμηθεί. 3-5 ήταν ξύπνια τελείως.... Και το μεγαλύτερο διάστημα που κοιμήθηκε συνεχόμενα ήταν 50 λεπτά πριν πέσω εγώ για ύπνο. Χάλια ρε γαμώτο. Δεν ξέρω τι θα γίνει με το θέμα του ύπνου.....Τουλάχιστο τώρα είχε κι ένα λόγο, τα άλλα βράδυα όμως?

Ντίμι μου δεν το κάνουν επίτηδες τον εμετό τα καημενούλια...Ανακατεύονται από το πολύ έντονο κλάμα. Κι εσύ αν έκλαιγες τόσο δυνατά θα έκανες εμετό!

Νάσια περαστικά μας και ...με υγεία χαχαχα :lol:

Φιλιά πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε τι νεα ειναι αυτα;;;;;;;;;;;;;

γκρουσι συγχαρητηρια!!

κι εμενα στο Μακη αχνο θετικο ηταν!!!!!!!!!!!τοσο πολυ που το κοιταγα ξανα και ξανα για να δω αν υπαρχει οντως γραμμη!!!!!!!!!!!!!!!!!

αντε κοριτσια να παιρνουμε σειρα!χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΚΑΙ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΚΙΟΛΑΣ ΕΝΟΣ!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΑΛΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗ!ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mατινα χρονια πολλα!!! να ειναι παντα καλα το μαναρι!!

Ευα μου εμενα η γραμμη ηταν τοσο αχνη που με το ζορι την εβλεπα!!! ;)

Μαγδα μου ρινοφαρυγγιτιδα εχει αλλα ειναι πολυ πιο χαλια σημερα...δεν αντεχει ουτε νερο νερο να πιει...η ωρα ειναι 9 τωρα κ εχει να πιει γαλα απο το μεσημερι γυρω στη 1 με 2...λες να παθει τιποτα το γαλατακι μου??? ελπιζω να ειναι καλυτερα το βραδυ κ να πιει...ουτε νερο δεν θελει ο καημενος ειναι παρα πολυ χαλια κ εχει φοβερη υπνηλια...ουτε φαγακι ουτε τιποτα..δεν εχει καθολου ορεξη για τιποτα...νιωθω κ το στηθος μου ετοιμο να εκραγει...δεν τον εχουμε ξαναδει ποτε ετσι κ ειμαστε κ εμεις χαλια...ωραια Χριστουγεννα φετος....κ ειναι κ τα πρωτα με το μωρο μας... :cry::(:(:(:(

ΕΥΧΟΜΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ! ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ Κ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΟΜΟΡΦΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σοφακι μου,δεν παθαινει τιποτα το γαλατακι σου!!!!μην αγχωνεσαι!!!!ευχομαι να γινει γρηγορα καλα ο βασιλακης και να περασετε τα τελειοτερα χριστουγεννα!!!!!! ;)

ματινακι,χρονια πολλα στο κατερινακι σου!!!!!!!παντα πολλα-πολλα-πολλα χαμογελα ευχομαι!!!!!!!!!!!!!! :D

πασχαλακι μου,ευχαριστω αλλα ακομα δεν ειναι σιγουρο!!!!!!! ;)

μαγδουλινι,εννοειται οτι δεν στεναχωριομαστε!!!!!!! :D ειναι πολυυυυυυυυυυ νωρις ακομα νομιζω!!!!!!

παντως κοριτσια,με ενα θετικο και 2 αρνητικα ημουν εγκυος στην κουκλα μου!!!!! ;) τωρα,τι να πω....κι εμενα το θετικο μου φανηκε ξεκαρφωτο γιατι μια μονο φορα καναμε επικινδυνη αγκαλιτσα στα τελειωματα της περιοδου....οποτε δεν ειναι λιγο δυσκολο???????επισης,ηθελα να μεγαλωσει λιγο η ζουζουνα μου..... ;) παντως,αν τελικα ειναι αδερφακι,φυσικα και ειναι καλοδεχουμενο!!!!!!!!!!!κατερινακι,τρια θελω να κανω κι εγω!!!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΜΑΤΙΝΑΚΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΕΡΙΝΟΥΛΑ ΜΑΣ,ΝΑ΄ΝΑΙ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΗ!!GROUSAKI ΜΟΥ ΣΥΧΓΑΡΗΤΗΡΙΑ,ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΤΕΣΤ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΕΓΚΥΡΑ..ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ 1000 % ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ,ΟΚ?ΦΙΡΦΙΡΙΚΟ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ..ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΤΡΑΒΑΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ Ο ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΧΑΛΙΑ..ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΑΝΕΛΘΕΙ ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΟΥ..ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΧΘΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΧΘΕΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΜΕΤΟ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΤΟΣΟ ΚΛΑΜΑ ΠΟΥ ΕΡΙΞΕ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ..ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΝΑΧΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΟ ΟΣΤΡΣΑΛΙΝ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΤΡΕΧΕ Η ΜΥΤΟΥΛΑ ΤΟΥ..ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ..ΜΑΓΔΑ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΟΤΙ ΕΚΑΜΝΕ ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΜΕΤΟ,ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΨΙΛΟ ΣΥΝΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΤΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ,ΓΙ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΙΠΑ ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΛΑΜΑ..ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΜΑΡΚΕΛΛΑ?ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΕ ΤΙΣ ΜΥΞΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΥΠΝΟ?ΠΑΣΧΑΛΑΚΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ?HAMILOVLEPOYSA ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ?ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΑΛΛΑ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ Ο.ΤΙ ΚΙ ΑΝ ΚΑΝΕΤΕ!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΑ ΠΕΝΕΜΟΡΦΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΣΤΟΝ ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΜΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ..ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου...

Καλά Χριστούγεννα εύχομαι σε όλες! Με υγεία πάνω απ'όλα! Να χαίρεστε τις οικογένειές σας και να καμαρώνετε τα παιδάκια σας!

Ευάκι τί ωραία νέα είναι αυτά? Μπράβο κοριτσάκι...Πάντως το αχνό θετικό κι εμένα για θετικό μου κάνει, καλώς να ορίσει το καινούριο μπεμπάκι λοιπόν!

Δημητρούλα μου δεν μπόρεσα να σε πάρω τηλέφωνο γιατί η αδερφή μου έφυγε πρίν μισή ώρα και ήταν πια περασμένη η ώρα...Άσε που η Μαρία δεν κοιμάται με τίποτα και είναι όλο γκρίνια!

Ματίνα να τα εκατοστήσει το κοριτσάκι σας και να το χαιρόσαστε! Είδες πόσο γρήγορα περνάει ο καιρός? Μεγάλωσαν τα μπουμπουκάκια μας!

Μάγδα θα σου πώ αύριο πως τα πέρασα στα πεθερικά αλλά είμαι σίγουρη ότι δεν το γλιτώνω το χαρακίρι...ή θα μπήξω κανένα πηρούνι στο μάτι κανενός!

Σοφία μου περαστικά στον Βασιλάκη...τί τραβάει το καημένο! Αχ όσο κι αν δεν το θέλουμε κι αυτά μεσ'το πρόγραμμα είναι δυστυχώς! Να περνάνε μόνο! Δώστου ένα φιλί από μένα και τη Μαρία...

Και η δική μου μέρα ξεκίνησε δύσκολα...πάλι αιματάκι στην πάνα είχαμε, πάλι για εξέταση κοπράνων τρέχαμε, η οποία όμως ήταν αρνητική και η παιδίατρος μας είπε ότι τελικά μάλλον ο σίδηρος της δημιουργεί πρόβλημα, της προκαλεί δυσκοιλιότητα και ερεθίζεται το πωπουδάκι της και ματώνει κατά καιρούς. Θα σταματήσουμε τον σίδηρο και σε 15 μέρες θα κάνουμε αιματολογικές να δούμε που βρίσκεται ο αιματοκρίτης, αν είναι εντάξει δεν θα ξαναπάρει σίδηρο.

Κοριτσάκια σας καληνυχτώ (η Μαρία έχει ανησυχία και ακούω ότι έχει βραχνιάσει λίγο) και σας εύχομαι το θαύμα των Χριστουγέννων να σας επισκεφτεί όλες απόψε!

Φιλάκιαααααααααααααααα!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ.ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ,ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΜΕ,ΥΠΟΜΟΝΗ,ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΑ.ΕΥΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.....ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΑΛΙΟΚΛΟΤΑΡΑ ΑΝ ΕΙΣΑΙ Ε......ΑΝΤΕ ΡΕ ΧΑΡΗΚΑ.ΣΟΦΑΚΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ.ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ ΑΚΟΜΑ Ε???Ο ΚΑΗΜΕΝΟΣ.ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ....ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ...ΜΑΤΙΝΑΚΙ ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΤΕ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΣΤΕ ΓΕΡΟΙ.ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΤΟ ΒΙΤΑΜ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΣΤΑ ΧΤΥΠΗΜΑΤΑ.ΠΡΩΤΟΝ ΔΕΝ ΑΦΗΝΕΙ ΛΟΓΩ ΛΙΠΟΥΣ ΜΕΛΑΝΙΕΣ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΕΠΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΨΥΓΕΙΟ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΟ ΚΡΥΟ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΙΖΟΝΤΑΙ.ΣΗΜΕΡΑ Η ΜΕΡΑ ΕΙΧΕ ΩΣ ΕΞΗΣ.ΠΗΓΑ ΛΙΓΟ ΤΖΑΜΠΟ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΤΙ ΧΑΖΑ ΓΙΑΤΙ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙΚ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΦΑΜΕ ΟΠΟΤΕ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΓΙ ΑΥΤΗΝ.ΓΥΡΙΣΑ 3 ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 3 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΝΩ ΔΟΥΛΕΙΕΣ.ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ.ΟΛΑ ΘΑ ΤΑ ΦΕΡΕΙ Η ΠΕΘΕΡΑ..ΕΧΩ ΠΕΘΑΝΕΙ.ΟΛΑ ΜΕΠΟΝΑΝΕ.Κ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΑΚΟΜΑ.ΕΜΕΙΝΕ ΕΝΑ ΔΩΜΑΤΙΟ.ΓΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ.ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΒΑΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΓΙΑ ΥΠΝΟ Κ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ΑΚΟΥΩ ΤΗΝ ΝΕΦΕΛΗ ΝΑ ΠΑΡΑΜΙΛΑΕΙ Κ ΝΑ ΒΟΓΓΑΕΙ.ΠΗΓΑ Κ ΨΗΝΟΤΑΝ ΣΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ Κ ΕΚΑΝΕ ΣΠΑΣΜΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΠΟΤΟΜΟ ΠΥΡΕΤΟ.ΗΤΑΝ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΛΛΟΥ.ΣΕ ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ Η ΨΥΧΟΥΛΑ ΜΟΥ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΗΜΟΥΝΑ ΠΟΛΥ ΨΥΧΡΑΙΜΗ.ΕΤΑ ΠΟΥ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΤΡΟΜΑΞΑ.ΕΦΕΡΕ ΚΑΙ Ο ΝΟΝΟΣ ΤΗΣ ΜΙΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΣΑΚΟΥΛΑ ΑΠΟ ΤΑ ΤΖΑΜΠΟ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΛΕΕΙ ΕΙΝΑΙ Κ ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΒΑΣΙΛΗ.ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΧΕ ΜΕΣΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 10 ΔΩΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΕΦΕΛΗ.ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΕΧΕΟ ΝΑ ΦΕΡΕΙ Κ ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΔΙΟ.ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΑ ΛΕΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΓΙΟ.ΧΑΧΑΧΑΧΑ.ΚΑΛΗ ΦΑΣΗ.ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΤΗΣ.ΒΑΛΑΜΕ Κ ΓΑΛΑ Κ ΣΟΚΟΛΑΤΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΜΠΙΛΑΡΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΚΟΥΛΟΥΡΑΚΙΑ.ΠΟ.ΤΕΛΕΙΑ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΗΜΟΥΝΑ ΠΑΙΔΙ ΚΙ ΕΓΩ.ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΙ Π[ΟΛΥ ΜΟΝΑΞΙΑ.Ο ΚΩΣΤΑΣ ΔΟΥΛΕΥΕ Κ ΑΥΡΙΟ ΠΑΛΙ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΟΠΟΤΕ ΠΑΛΙ ΜΟΝΗ...ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ Κ ΘΕΛΩ ΝΑΚΛΑΨΩ.ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ.ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ.ΣΑΣ ΦΙΛΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες μου!

Καλά Χριστούγεννα! Υγεία και ευτυχία στα παιδάκια και στις οικογένειές σας!

Ματίνα πολύχρονη η Κατερινούλα σου! Να την καμαρώνεις πάντα [smilie=occasion13.gif]

Σοφάκι περαστικά στο Βασιλη σου, αχ μωρε ταλαιπωρείται ο γλυκούλης σου.

Πάτσυ περαστικά στη Νεφελίτσα, ελπίζω να είναι καλύτερα σήμερα!

Νάσια και Μάγδα να περάσετε όμορφα σήμερα με τα πεθερικά [smilie=icon_rendeer.gif]

Ευάκι περιμένουμε νέα σου. Εύχομαι να είναι αυτό που πραγματικά επιθυμείς :D

Να περάσετε όλες τέλεια σήμερα! Χρόνια πολλά!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλά Χριστούγεννα :ymparty:

Χρόνια πολλά με υγεία κι ευτυχισμενα μωράκια σε όλα τα σπίτια!

Ματινάκι ιδιαίτερα χρόνια πολλά στο λουλούδι σου!

Ντίμι μου εμείς πάλι μύξες...κι από ύπνο άστα καλύτερα... Απ'το κακό στο χειρότερο πάμε. Κάναμε και πολλά τα ξίδια τελευταία κι έχει αποσυντονιστεί πλήρως :?

Σοφία καλύτερα ο Βασίλης σήμερα? Πρέπει να ένιωθε πολύ άσχημα ο καημένς για να μη θήλαζε... Το γαλατάκι δεν παθαίνει τίποτα, βγάζε μόνο λίγο με θήλαστρο , χέρι -ότι σου βρίσκεται- για να μην πονάς. Περαστικά και σύντομα!

Πάτσυ τρομακτικό αυτό με τους σπασμούς :o Εγώ δεν ξέρω πόσο ψύχραιμη θα ήμουν... Περαστικά!

Νάσιααααα άσε κάτω τα μαχαιροπήρουνα και μη σου μπαίνουν ιδέες! :lol:

Εδώ Χριστούγεννα γιορτάζουν την παραμονή. Οπότε πάρτυ τέλος. Περάσαμε τόσο βαρετά που βαριέμαι να σας λέω :lol: Σήμερα πάλι κ@λ@κρυο και μπορούμε να βγούμε κι έξω γιατί φοβάμαι τη Μαρκέλλα που έχει μύξες. Έχει βραχνιάσει κι όλας λίγο :roll: Δεν το σηκώνει το κλίμα το παιδί μου.

Να περάσετε όλες πολύ καλά! Φιλιά :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και χρονια πολλα σε ολους και ολες!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

χρονια πολλα στο χρυσουλινι και στο λεμονακι μας!!!!!!!!!!ξεχναω καμια ή κανενα μωρακι?????

δημητρουλα,κανει εμετο απο το πολυ κλαμα ο μικρος?????αχ,μωρε....τα μικρουλικα....

νασια μου,πως ειναι η μικρουλα?????ολα καλα??????

πατσουλινι,σου στελνω πολλα-πολλα φιλακια και περαστικα στο νεφελακι!!!!!!!!!!

κανγκουρακι μου,τι κανεις??????εσυ που απο αθηνα θα μπορεσεις να ερθεις στη γαμοβαφτιση??????

κοριτσια,σας εβαλα στην ομαδα το προσκλητηριο!!!!!οσες ειστε κοντα και μπορειτε σας περιμενω!!!!!!!!θα χαρω πολυ να εχω ενα τραπεζι με μαμαδες!!!!!!! :D:D:D:D οι υπολοιπες φωτο σιγα-σιγα....μολις τις περασω!!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια Πολλάααααααααααα! :ymparty::ymparty:[smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif]

Πολύχρονες οι Χρύσες μας! Να είστε γερές και πάντα ευτυχισμένες! Να σας χαίρονται οι οικογένειές σας και με το καλό να έρθει το καινούριο μωράκι στο Χρυσουλίνι μας!

Μάγδα σήμερα ήταν μια εξίσου βαρετή μέρα και σε μας! Με φωτεινή εξαίρεση τον παππού του άντρα μου που πραγματικά ήθελα να του μπήξω το πηρούνι στο μάτι...είναι τυχερός γιατί καθόταν μακριά μου και βαριόμουν να σηκωθώ...την κακία την έχει στο τσεπάκι, μου την έχει πεί πολλές φορές και δίνω τόπο στην οργή γιατί σέβομαι τους αιώνες του αλλά κάποια μέρα δεν θα κρατηθώ και θα τον στείλω για βρούβες :mrgreen:

Ευάκι μου η μικρή μου είναι καλά, εφόσον κάναμε την εξέταση που μας είπε η παιδίατρος και ήταν ΟΚ ηρέμησα κάπως, μάλλον την πειράζει ο σίδηρος! Οι αγκαλίτσες στα τελειώματα της περιόδου είναι άκρως επικίνδυνες...έχω δύο φίλες που έμειναν έγκυος και στα δυό τους παιδιά την τελευταία μέρα περιόδου οπότε μην αποκλείεις τίποτα. Εγώ την πρώτη φορά που έμεινα έγκυος ήταν σε μέρα που δεν ήταν γόνιμη (θεωρητικά), εκείνο τον μήνα είχε γίνει μόνο μια φορά (ήξερα ακριβώς μέρα σύλληψης γιατί δεν είχα κάνει τίποτα τον υπόλοιπο μήνα) και με προφυλάξεις! Άμα θέλει να έρθει...ούτε μέρες κοιτάει ούτε τίποτα τελικά...Εύχομαι όλα καλά να πάνε!

Σοφάκι μου πως είναι το μπουμπουκάκι σου σήμερα?

Δήμητρα χρόνια πολλά για τον άντρα σου, πολύχρονος και να τον χαίρεσαι! Θα πάρω τηλέφωνο αργότερα να ευχηθώ.

Πάτσυ μου να χαίρεσαι τον μπαμπά σου! Πώς είναι η Νεφελίτσα σήμερα? Άξιος ο νονός σας πάντως μπράβο του!

Κατερινάκι μου πως περάσατε σήμερα?

Εγώ απόψε θα αφήσω την Μαρία μου στην μαμά μου γιατί το βράδυ έχει μπουζούκια σε ένα μαγαζί εδώ στο χωριό και θα πάμε με τους κουμπάρους μας...εκτός απροόπτου δηλαδή γιατί η μικρή είναι αρκετά βραχνιασμένη σήμερα και ελπίζω να μην κάνει κανέναν πυρετό.

Σήμερα ανακάλυψα ότι το μαλλί μου έχει μακρύνει πάρα πολύ, όλη την ώρα τα έχω κοτσίδα για να μην μου τα τραβάει η Μαρία και ξαφνιάστηκα που τα κατέβασα και τα είδα τόσο μακριά! :o:o

Αααααα! Σήμερα έχουμε και επέτειο που τα φτιάξαμε με τον άντρα μου, πρίν πέντε χρόνια, μου έδωσε ένα σειρέ δαχτυλίδι λευκόχρυσο.....μούρλια!

Αυτά τα νέα μας κουρτσούδια μου

Καλά να περάσετε απόψε

Φιλάκια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ!

ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΔΕΡΦΑΚΙ Η ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ!

ΠΟΛΥΧΡΟΝΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΧΡΥΣΕΣ ΜΑΣ!ΝΑ ΤΙΣ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΤΙΣ ΑΓΑΠΑΝΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΠΙΣΗΣ!

ΦΙΛΑΚΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...