Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια χριστουγεννων 2009!!!Νο 6!!!!!!!!


Recommended Posts

Καλημερα ..Ειμαι απογευμα στη δουλεια και βρηκα χρονο να μπω να σας διαβασσω.ο μικρος παιζει με τα βαζακια για τους ξηρους καρπους.Βεβαια ειναι αδεια..

Νασια μου και γω θα χαρω να τα πουμε απο κοντα ..η Πατσυ που χαθηκε?????

Εγω αυριο περιμενω τους γονεις μου να ερθουν .Θα κατσουν περιπου δυο βδομαδες γιατις γιορτες και θα με βοηθανε και με το μικρο...

Ξεχασα να σας πω ο Νικολακησ εβγαλε αλλα δυο δοντια πισω που ειναι δυσκολα...Συνολο 10 τα δοντακια μας...

αυτα απο μας φιλια καλο απογευμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kalhmera!

Olia apo twra ta pisw ta dontakia? Ante kales mases twra! Wraia poy 8a er8oyn oi dikoi soy...egw opws sas eipa Xristoygenna sta pe8erika fetos...To lew polles fores mhpws to parw apofash kai stamathsw na gkriniazw :lol:

Katerina wraia ta spitakia. Edw ta ftiaxnoyn poly! Yparxoyn kai etoima kommatia sto super poy apla ta synarmologeis kai ta diakosmeis. Egw mono gia kana tetoio etoimatzidiko eimai :lol: Ta dika soy ase na ta kanei kamia Sofia poy einai prokomenh :D:lol:

Sofitsa 8a deis twra poy mpoysoylhse poy 8a kseponesei epiteloys h mesh soy kai 8a isiwsei h plath 8-) Poy xa8hkes esy? Pes moy oti akoma den koimasai...mh me afhseis monh :mrgreen:

Lemonita exei daskalo to Mixalaki o mikros opote...kalh sas diaskedash! :-*

Emeis exoyme 2 meres twra poy de mporoyme na kanoyme kaka...oxi oloi - h Markella mono :lol:

Ti na ths dwsw re koritsia, zorizetai poly h kahmenoyla...xtes ekane liga ki eklaige sa na ponage poly :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανούλες...

Σήμερα η μέρα ξεκίνησε στραβά από το πρωί, έφαγα κάτι ξεγυρισμένες κουτουλιές από την μπουμπού στην μύτη (μέσ'τον ύπνο μου)...πέθανα στον πόνο, νόμιζα ότι έσπασε η μύτη, ακόμα πονάω! :((

Ύστερα με πήρε τηλέφωνο η κουμπάρα μου από Αθήνα και μου είπε ότι χάθηκε η επιταγή που έστειλα για τα βαφτηστήρια, πήρα τηλ. εκεί από όπου την έστειλα, ψάξανε και τελικά την ζημιά την έκανε ο διανομέας στα κεντρικά της Αθήνας, δεν εξέδωσε ποτέ ειδοποιητήριο. Μετά από εκατό τηλέφωνα βρήκαμε άκρη... :evil: Να βρίσω ή να μην βρίσω? Άσε που μου είπε η κουμπάρα μου ότι οι εξετάσεις του μικρού για τις αλλεργίες του βγήκαν πολύ χάλια, από τροφικές γύρισαν σε εισπνεόμενες και θα πρέπει να αρχίσουν ανοσοκατασταλτικά????? Κάτι τέτοιο αν κατάλαβα καλά. :(:( Πολύ στεναχωρέθηκα!

Και το κερασάκι...συνεχίστηκε το έργο που βλέπαμε εδώ και 4-5 μέρες που η Μαρία δεν θέλει με τίποτα να φάει φαγητό (κρέμες, γιαούρτια και γάλα τα χλαπακιάζει μια χαρά.) Πλάνταξα στο κλάμα από την στεναχώρια, ήρθαν οι γονείς μου για καφέ, την βάλαμε κάτω και οι τρείς και την καταφέραμε να φάει γύρω στα 230 ml, αλλά με πολύ κλάμα, μας σάπισε στις μπουνιές και τα κλωτσίδια.

Κατερινάκι μου θα προσπαθήσω να το μάθω το ζιζανιοκτόνο μου να μην κάνει ζημιές και να μην χρειαστεί να μαζέψω τίποτα. Θα δούμε! Ας είναι γερή κι ας τα σπάσει όλα στην τελική! Όταν οργανώσουμε συνάντηση στη Θεσ/νίκη μακάρι να μπορέσεις να έρθεις! Πόσα χλμ. είναι από την Κοζάνη?

Όλια μου μεγειά τα φορεματάκια! Καλοφόρετα κοριτσάκι! Με το καλό να δεχτείς και τους γονείς σου, θα κάνετε όλοι μαζί γιορτές! Σούπερ!

Μάγδα λαχανικά τρώει η Μαρκελίτσα? Αυτά βοηθάνε πάρα πολύ στην δυσκοιλιότητα, μου το είπε και η παιδοχειρούργος που είχαμε πάει την Μαρία όταν είχε τη ραγάδα.

Κοριτσάκια πάω να σιδερώσω μερικά ρούχα μέχρι να ξυπνήσει το μπουμπούκι μου!

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι τέλεια τα σπιτάκια και φαίνονται και εύκολα στην κατασκευή...Θέλω να δοκιμάσω να φτιάξω...λέμε τώρα, γιατί είμαι και λίγο ανεπίδεκτη μαθήσεως στην κουζίνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον τα ευχαριστα πρωτα! ο Βασιλης ειναι μια χαρα θυριο!! ευτυχως δεν εκλαψε τοοοοσο πολυ σημερα οπως την τελευταια φορα! πηγαμε 12.030 κ 78-79 ποντους!!

τα δυσαρεστα..οπως πηγα το μεσημερι να βαλω το παιδι να κοιμηθει (οπως γνωριζετε εχω βγαλει το καγκελο απο την κουνια κ την εχω ενωσει με ενα μονο κρεββατι που κοιμαμαι εγω..)ε οπως πηγα λοιπον να τον βαλω ηδη κοιμησμενο απο το αμαξι ανεβηκα με τα γονατα επανω στο κρεββατι κ επειδη εκανα μια χαζη κινηση πηγα να πεσω με το παιδι στην αγκαλια κ για να τον προστατευσω εβαλα το χερι μου πεταξα τον μικρο στο στρωμα της κουνιας κ εγω χτυπησα επανω στο ξυλο απο το κρεββατι το χερι μου...ειναι χαλια το χερι μου κ ποναει παααααρα πολυ! εχει κανει μια μεγαλη πληγη ευτυχως οχι πολυ βαθια αλλα ποναει μεχρι μεσα στο κοκκαλο κ τα δαχτυλα μου ειναι μουδιασμενα...ειμαι σιγουρη οτι εχω μια ωραιοτατη κακωση!! το εχω ξαναπαθει...δεν πηγα να βγαλω ακτινογραφιες αφου μιας κ δεν το εσπασα τι να τις κανω?? θελει πολυ καιρο να περασει...

Νασια μου μην πελαγωνεις μαναρι μου...κ μην αγχωνεσαι αν δεν τρωει.γιατι σε απασχολει τοσο πολυ αν θα φαει? δεν ειναι ολα τα παιδια ευκολα στο φαγακι,αστην...υπαρχει περιπτωση να πεινασει κ να μην φαει? οχι! οποτε μην το σκεφτεσαι τοσο κ νευριαζεις κ στεναχωριεσαι καλη μου!!κραταει σιλουετα το κοριτσι σου!!

λοιπον σας βαζω κ 2 φωτο απο το γεμιστο κεικ που εφτιαξα για να δοκιμασω καποια υλικα που θελω να κανω για τα γενεθλια του μικρου.η διακοσμηση φυσικα δεν ειναι αυτη για τον Βασιλη καναμε απλα ενα σχεδιο να δουμε αν μπορουμε! με βοηθησε παρα πολυ ο Κωστας μου...ανοιξε το φυλλο της ζαχαροπαστας ο καλος μου αφου το χερι μου βγηκε off... πειτε μου σας αρεσει???

201220101197.jpg

Uploaded with ImageShack.us

κ εδω ειναι το εσωτερικο γεμιστο με νουτελα κ σαντυγι!!μιαμ!!!!

201220101198.jpg

Uploaded with ImageShack.us

ηδη εχει μεινει η μιση...για να μην την φαμε εδωσα στην γειτονια κ την αλλη μιση θα την δωσω στην μητερα μου να την μοιρασει σε γιαγιαδες κλπ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Νάσια...κάθεσαι και κλαις που δεν τρώει λίγες μέρες τώρα? Υπερβάλλεις καλή μου. Εγώ τι να κάνω που παλεύω να φάει τρεις μπουκιές εδώ κι 6 μήνες! Να πηδήξω από κανα παράθυρο? :-p

Θα φάει, μη σκας. Τα περισσότερα παιδιά περνάνε από φάση αφαγίας. Κι αμα σε βλέπει που συγχίζεσαι κι όλας και την πιέζεις δεν πρόκειται να το ανοίξει το στόμα της. Θα το διασκεδάζει.

Μπορείς να δοκιμάσεις να την αφήσεις να φάει και μόνη της. Κάνε τα κομματάκια κι άσε τη να τα πιάσει με τα χεράκια της να τα φάει.

Σοφία 12.030 :!::!::!: Κι εμείς δεν έχουμε πιάσιε ούτε τα 9 ακόμη... Κι από μπόι είμαστε το ίδιο οπότε φαντάσου πόσο πιο αδύνατη είναι η μισ Μαρκέλλα! Περαστικά το χεράκι. Το έχωπάθει και λίγο χειρότερα μάλιστα. Γλύστρησα στη σκάλα με τη Μαρκέλλα αγκαλιά κι έπεσα με τον αγκώνα για να μην την αφήσω. Και πονάω ακόμα μετά από ένα μήνα... Πού το χτύπησες εσύ? Η τούρτα σας φαίνεται πολυ ναμ-ναμ-ναμ! Και ζαχαρόπαστα ε? Προκομένη μου μανούλα εσύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠωωωωωωΠωωωωωω τί τούρτα είναι αυτή Παναγίτσα μου!!!!!! Σοφάκι καλό μου μην βάζεις τέτοιες φωτογραφίες, νηστεύω! Κόλασηηηηηηηηη!

Περαστικά για το χέρι κοριτσάκι μου, φαντάζομαι εκτός από το χτύπημα και την τρομάρα που θα πήρες μην σου πέσει ο Βασίλης! Μπράβο και στον Κώστα πάντως που σε βοηθάει στην κουζίνα...

Παλίκαρος ο Βασιλάκης!!!!! Εμείς είμαστε 10 κιλά και 80 εκατοστά.

Αχ βρε κοριτσάκια το ξέρω ότι έχετε δίκιο αλλά πρέπει να τρώει κρέας για να ανέβει ο αιματοκρίτης (τον Ιούλιο που κάναμε εξετάσεις είχε 32) και να σταματήσουμε κάποια στιγμή τον σίδηρο, γι'αυτό στεναχωριέμαι...δεν θέλω να γίνω από κείνες τις μαμάδες που τα μπουκώνουν τα παιδιά τους στο φαϊ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι ενας ξυλινος καναπες-κρεββατι αυτο που κοιμαμαι Μαγδα μου κ χτυπησα εκει επανω στο συμπαγες ξυλο...χτυπησα τοσο δυνατα σε καποιο νευρο ακριβως διπλα στον αγκωνα κ εγω που σκεψου αν παω να κανω τα δαχτυλα μου προς τα επανω ποναω παρα πολυ....καποιο νευρο εχει χτυπηθει πολυ ασχημα...εκτος του οτι εχω μια μεγαλη πληγη κ μια μεγαλη μελανια κ ειναι κ πρισμενο σε εκεινο το σημειο!! κατα τα αλλα καλα!!!! :lol:

οσο για τον υπνο που ρωτησες πιστευω να καταλαβες οτι αφου δεν απανταω καπως ετσι... :oops::oops::oops:

δεν εχει αλλαξει απολυτως τιποτα!! συντροφισσα αυτα τα παιδια μοιαζουν παρα πολυ το εχουμε ξαναπει..μαζι θα αλλαξουν κ συνηθειες θα δεις...εως τοτε!! μαυροι κυκλοι καλα κρατουν!!απλα εχω σταματησει εδω κ παρα πολυ καιρο να το λεω γιατι εχω καταντησει γραφικη...

Νασάκι μου να σε ρωτησω κατι? τα 250γρ γιατι σου φαινονατι λιγα? εμενα 200 τρωει το πολυ το παρα πολυ κ ειμαι υπερευχαριστημενη! κ μην αγχωνεσαι για τον αιματοκριτη αγαπουλα αφου περνει τον σιδηρο της ολα καλα ειναι ε κ καποια στιγμη θα αρχισει να τρωει...κ επειτα ειναι κ αυτο που λεει κ η χιονουλα μην την πιεζεις γιατι θα φερεις τα αντιθετα αποτελεσματα...αν θελεις τοσο πολυ να φαει το κρεας δοκιμασε με μια μικρη ποσοτητα ας πουμε για αρχη 20-30γρ το πολυ να τα αλεσεις σε κατι που της αρεσει πολυ οπως το γιαουρτακι της.κανε τετοιες δοκιμες για να τρωει κρεας κ να εισαι κ εσυ πιο ηρεμη. κ ο σιδηρος δεν ειναι μονο στο κρεας.βαζε αβοκαντο στα φρουτα της αφου τα τρωει που εχει πολυ σιδηρο κ στυψε κ λιγο πορτοκαλι η μανταρινι που εχει βιταμινη c κ βοηθαει την αποροφηση του σιδηρου ακομα πιο πολυ...μια ιδεα ριχνω εγω τωρα...

ο Κωστας Νασια μου ναι με βοηθαει πολυ αν του ζητησω εγω κατι!!απλα απο μονος του ειναι... :lol:

χαιρομαι που σας αρεσε η τουρτα μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νασια μου δεν θυμαμαι αν στο ξαναπα αλλα μου αρεσει πααααρα πολυ η μικρη σου ΑγιοΒασιλιτσα στην φωτο που εβαλες στο καινουργιο σου αβαταρ!!! ειναι μια κουκλα!!!!!!

Μαγδακι εγω για τα καλα καθε μα καθε μερα του βαζω ενα δαμασκηνο το πρωι στα φρουτα κ παντα κολοκυθακι κ ποστοκαλι κολοκυθα στο φαγητο...εοχυμε μεγαλο θεμα αν θυμασαι κ εμεις με τα κακουλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Σοφάκι μου με τα 200 ml είμαι υπερευχαριστημένη αλλά ποτέ δεν τρώει τόσο, συνήθως έτρωγε γύρω στα 150-180. Αλλά τις 4-5 τελευταίες μέρες δεν τρώει καθόλου (για το φαγητό λέμε πάντα γιατί όλα τα άλλα τα τρώει), ούτε μία κουταλιά, μάχη γίνεται και στο τέλος αν τύχει και μπεί λίγο φαγάκι στο στόμα της μου το φτύνει στα μούτρα. Διάβασα από άλλες μανούλες εδώ στο μάμμυ ότι όταν το παιδί έχει κάποια λοίμωξη (π.χ. ουρολοίμωξη) το κατάλαβαν μόνο επειδή το παιδί σταματούσε να τρώει, δεν υπήρχαν άλλα συμπτώματα. Πήρα τηλ. και την παιδίατρο προχθές και μου είπε ότι αποκλείεται να συμβαίνει κάτι τέτοιο γιατί τότε απλά θα έκοβε τελείως το φαγητό, ούτε γάλα ούτε κρέμες, ούτε τίποτα...Κι από την άλλη δεν θέλω να μην τρώει το φαϊ της και να τρώει μόνο ότι είναι γλυκό και μόνο θερμίδες.

Γι'αυτό αγχώθηκα...

Από την άλλη εγώ παρακαλάω να μου κοπεί η δική μου όρεξη :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω την εντυπωση Νασια μου οτι μαλλον δεν της αρεσει κ γι αυτο δεν τρωει

αφου λες οτι ολα τα αλλα τα τρωει αρα κατι τετοιο παιζει...δοκιμασε πολλες κ διαφορετικες γευσεις.

οσο για την ουρολοιμωξη ετσι ειναι θα επρεπε να μην τρωει τιποτα.αφου δεν θες να τρωει γλυκα φαγητα κ κενες θερμιδες γιατι της δινεις φαριν λακτε? αντικατεστησε την με κατι πιο υγιεινο κ θρεπτικο!

δεν κοβεται η ρημαδα η ορεξη κ ας ειναι κ μες στην πρωτοχρονια Μαγδουλα μου!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ Σοφάκι μου...όμορφο είναι το μικρό μου κινεζάκι! Ευτυχώς μοιάζει πάρα πολύ στον μπαμπά της!

Εγώ σου έγραψα και στην ομάδα, στις καινούριες φωτογραφίες του Βασιλάκη που έβαλες πόσο μ'αρέσει ο γιόκας σου!

Γενικά η ομάδα μας νομίζω ότι έχει πολύ όμορφα μωρά!

Κι εγώ στα φρούτα της κάθε μέρα της στύβω πορτοκάλι, κάνει τόσο καλό! Δεν τις βάζω τις ίδιες γεύσεις στα φαγητά της, πάντα δοκιμάζω παραλλαγές και πιστέψτε με είναι πολύ νόστιμα (ακόμα κι εμένα μου αρέσουν που είμαι και αρκετά ιδιότροπη), άλλωστε μιλάμε για φαγάκια που μέχρι πρίν από μία εβδομάδα τα έτρωγε κανονικά.

Μάγδα μου δυστυχώς ακόμα δεν έχασα όλα τα κιλά της εγκυμοσύνης...πρέπει να βάλω φερμουάρ!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σοφακι,περαστικα κοριτσακι μου....μηπως πρεπει να πας σε γιατρο?????οσο για την τουρτα δεν το συζητω!!!!!!!!!!!!!!!ουαααααααααααου!!!!!!κι εγω τη κρεμα νουτελα-σαντιγι θα φτιαξω!!!!την εχω κατεβασει απο τις συνταγες της παρεας!!!!

μαγδα,ειχε κι εμενα πριν λιγο καιρο θεμα δυσκοιλιοτητας....ο γιατρος μου ειπε περισσοτερα φρουτα,λαχανικα και υγρα....απο τοτε δινω και το απογευμα φρουτο ή λαχανικα απο το μεσημερι και παμε μια χαρα!!!!της κανω και μασαζακι και νομιζω βοηθαει!!!!!

νασια,με την ασκητικη βρε πηγες να ξεκινησεις???? :lol::lol::lol::lol::lol: οσο για το φαι...τι να πω....μην αγχωνεσαι και δες πως θα παει....πιστευω φαση περναει....το εκανε κι εμενα καποια στιγμη το καλοκαιρι αλλα μετα επανηλθε μια χαρα!!!!!τοτε εβγαλε και 2 δοντια!!!!

κατερινακι,μου αρεσαν τα σπιτακια και ειναι σχετικα ευκολα!!!!!θα τα φτιαξεις τελικα?????

γιωτου,σε επαιρνα τηλ......

αυριο παμε για την επεμβασουλα στο φρυδακι που εχει την κυστη....αγχωνομαι λιγο γιατι ειναι ολικη αναισθησια....θα σας πω το βραδυ τα νεα.... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα..............

πασχαλια να τα εκατοστησει ο μανος σου...γερος και δυνατος να ειναι...

εμεις ειμαστε παλι αρρωστοι...ο ιασονας εχει σχεδον 39....ελεος πια...πανω που θα ξεκιναγαμε τον σιδηρο...

ο ταλιμπαν εκοψε επιτελους την πιπιλα....παει και αυτο! :D

ευακι καλη επιτυχια...περιμενουμε νεα σου αυριο...ποτε επαιρνες τηλ;;;; :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευάκι καλή σας επιτυχία! Όλα καλά θα πάνε! Θα είναι και πολύ σύντομη η διαδικασία που ούτε που θα το καταλάβετε. Θα κοιμηθεί, θα ξυπνήσει λίγο ζαβλακομενάκι και μια χαρά μετά η κουκλίτσα :x:-*

Γιωτού περαστικά μωρέ. Την πιπίλα πώς την κόψατε? Οι ανηψιές μου που είναι σχεδόν στην ηλικία του δεν τις αποχωρίζονται ποτέ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που εισαι μωρηηηηηηηηη μαγδααααααααααα;;;;;;;;;;;θα πιουμε κανα καφε οταν ερθεις;;;;

Να πιούμε να πιούμε!

Ερχόμαστε 28 βράδυ και θα μείνουμε κλασσικά Σόφιτελ (αν και δεν έχω κλείσει η άχρηστη ακόμα...).

Θα μπορείς στις 29 το πρωί?

Αλλιώς στο γυρισμό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πρωι δεν μπορω :( δεν εχω που να αφησω τον ταλιμπαν...εκτος αν ερθω να σε παρω και παμε παιδοτοπο και τον αφησω να παιξει εκει...τι λες;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κυριες μου!!!

τελικα ο ιασονας δεν εχει ξανακανει πυρετο...αντιθετως εβγαλε δοντακι...λετε γι αυτο ο πυρετος;;;;αλλα η παιδιατρος υποστηριζει οτι δεν κανουνε τοσο υψηλο πυρετο τα δοντια...τεσπα...θα δειξει...

νασια εμενα τρωει μονος του απο 8,9 μηνων...και με 2 δοντια...το καταλαβα γιατι δεν ηθελε να φαει τιποτα απο τα αλεσμενα ενω αυτα που του εδινες στο χερι τα τσακιζε....κανε μια δοκιμη ;)

κοριτσια λεμε με τον αντρα μου να παμε στο χωριο...να βρει μια δουλεια εκει και να φυγουμε..με εχει πριξει...σπιτι εχουμε εκει...τωρα γενικως φτιαχνουμε διαφορα πραγματα...δεν ξερω ομως...για τα παιδια εκει ειναι παραδεισος...τεσπα...ειδωμεν...αν και ο αντρας μου το εχει δεσει...

διαλεξα και τι δωρο θα παρουν οι γονεις στον ταλιμπαν...θα σας το βαλω να το δειτε....μου αρεσε παρα πολυ...http://www.koukou.gr/default.asp?pid=3&la=1&itmID=1162..για πειτε και εσεις...

που εισαι μωρη μαγδα;;;παλι μονη μου μιλαω η χριστιανη :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλες

χτες πηγα για ψωνια και πηρα μια φουστα,δεν βρηκα φορεμα ολα ξεκολα ηταν,και ενα πουκαμισο και ενα ημιπαλτο,αυριο εχουμε γιορτη στα νηπια και μεθαυριο στο δημοτικο και τα παιδακια μου εχουν ποιηματακια

Σοφακι μου περαστικα σου κοπελα μου,δεν προλαβα να σου τα πω απο το τηλ ετσι βιαστικα που κλεισαμε,παλι καλα που δεν χτυπησε ο Βασιλακης,η τουρτα σου φανταστικη και για τα γενεθλια θα γινει ακομα πιο τελεια,χρυσοχερα μου εσυ,θηριακι εγινε ο Βασιλακης παιδαρος φτου φτου

Νασια μια ωρα δρομος ειναι Κοζανη-Θεσσαλονικη αλλα θελει αποφαση να ξεκινησω παντως πολυ θα το ηθελα να πιουμε καφεδακι,η Μαμια μηπως ειναι ετσι ανυσηχη απο τα δοντακια της και δεν τρωει,κανε υπομονη θα στρωσει και παλι

Πασχαλιτσα να χαιρεσαι τον Μακουλη σου να ειναι γερος και καλοτυχος

Γιωτα περαστικα στον Ιασονακο,και εγω ετσι ξερω οτι δεν κανουν τοσο υψηλο πυρετο απο τα δοντια,το παιχνιδι δεν μπορω να το δω κενη σελιδα μου βγαινει,σκεφτητε το για το χωριο αν βρητε δουλεια θα ειναι πολυ καλυτερα και για σας και για τα παιδια

Ευακο μην αγχωνεσαι ολα καλα θα πανε και θα περασει γρηγορα,φιλησε μου την νυφουλα μου!!!

τα σπιτακια θα τα κανω σιγουρα μου φαινονται πολυ ευκολα

κουκλες φιλιαααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ..ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ Σ'ΟΛΑ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ Σ'ΕΝΑ ΚΟΣΜΟ ΜΑΓΙΚΟ,ΝΑ'ΝΑΙ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥΧΡΟΝΑ!!ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΟΛΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ,ΣΕΡΝΟΜΟΥΝ ΓΕΝΙΚΑ ΗΜΟΥΝ ΑΥΠΝΗ,ΝΥΣΤΑΖΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ..ΒΑΣΙΚΑ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ Μ'ΕΠΙΑΣΕ Η ΑΛΛΕΡΓΙΑ ΜΟΥ,ΠΟΥ ΜΕ ΦΑΓΟΥΡΙΖΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ Η ΜΥΤΗ,ΘΟΛΩΝΕΙ ΤΙ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΚΑΤΕΛΗΞΕ ΣΕ ΚΡΥΩΜΑ!!ΤΑ ΙΔΙΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΕΡΝΟΥΣΕ ΚΑΙ Ο ΘΑΝΟΣ..ΤΟΝ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΜΕ ΜΥΞΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΒΗΧΑ,ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΓΩ..ANYWAY ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΚΑΤΕΒΟΥΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΓΙΑ ΕΜΒΟΛΙΟ,ΑΡΑΓΕ ΘΑ ΜΑΣ ΤΟ ΚΑΝΕΙ Η ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ?ΠΑΝΤΩΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΤΕ ΚΑΝΟΝΙΖΟΥΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ,ΜΕΣΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!!ΝΑΣΙΑ ΓΛΥΚΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΑΡΙΑ ΜΑΣ,ΦΟΒΕΡΗ!!ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΑΚΙΑ!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτου πολυ ωραιο το τραπεζακι!! πολυ χρησιμο κ ομορφο!! ;) μου αρεσει που ειναι για τα σφηνοτουβλακια οτι πρεπει...εγω ειχα δει κ εκεινο το κλασσικο σε μπλε η ροζ των ΙΚΕΑ ωραιο κ εκεινο απλα δεν ειναι για τα σφηνοτουβλακια!

Ντιμι περαστικα σας κοπελα μου..ε οχι δεν νομιζω να σας το κανει το εμβολιο ετσι αν ειναι αρρωστακι!

Κατερινα μου σευχαριστω παρα παρα πολυ για τα καλα σου λογια!! :x παρε με παλι να μιλησουμε οποτε θελεις απλα ειδες εκεινη την ωρα εκατσε να ερθει...δεν σου λεω μεγεια κ τα λοιπα θα στα πω απο το τηλ.

περιμενω!! :-*

Ευα μου ειμαι σιγουρη οτι θα εισαι υπεροχη αφου ετσι κ αλλιως εισαι πανεμορφη!!!!!

Γιωτου που ειναι το χωριο? ειναι κοντα σε πολη? το μονο σιγουρο οτι σε πολλα θεματα αποκτας την ηρεμια σου..κ σιγουρα για τα παιδια ειναι το ιδανικο!!!

που ειστε ολες???? για να παρω παρουσιες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τζα.γεια σας.πολυ χαιρομαι που θα βρεθουμε κ εμεις οι βορειες.χαχαχα.αντε να το κανονισουμε.πας να χαιρεσαι τον μακη σου.να ναι παντα καλα.ολια κ εμεις περναμε ποσο καιρο αερολιν σιροπι και δεν εκανε τιποτα.απλα παθανε τα παιδια ασθμα.τωρα με τα εισπνεομενα ειναι τζετ.και τα σταματησα κ ειναι καλα καιρο τωρα.αυριο εχουμε γιορτουλα..θα πει η νεφελη ποιημα και ειμαι πολυ χαρουμενη.μας κοψανε το δωρο των χριστοπυγεννων αλλα δεν θα ριξω την ψυχολογια μου.να τα βαλουν σον πατο τους.φυσικα ειμαστε μεσα με τα τσαρτουχια.απλα δεν εχει χριστουγεννα φετος.ο μικρος εχει πολυ χαμηλο σιδηρο κ φεριττινη αλλα τον χημικο σιδηρο δεν μπορει να τον παιρνει.εχει αλλεργια./οποτε αρχισα τωρα να προσθετω φαγητα απο μονη μου.ας λεει η γιατρος οχι.εβαλα κοκκινη κολοκυθα κ αντι για στηθος κοτα βαζω μπουτι που χει πιο πολυ σιδηρο.σημερα θα αρχισω δοκιμες μπροκολο.σας φιλω ολες.σοφακι ωραια η τουρτα.εγω τωρα θα φαω αρακα.φιλακια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...