Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια χριστουγεννων 2009!!!Νο 6!!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα κοριτσια...

ξεχασα να σας πω χθες οτι οταν του επαιρναν αιμα δεν εκλαιγε καθολου....γελαγε στα κοριτσια... :lol::lol::lol:

πασχαλια μη μου λες τετοια!!!μπορει να εκανε λαθος :lol::lol::lol: με το καλο παντως! :)

χρυσα να χαιρεσαι τον διονυσακη σου..καλοτυχος να ειναι... :)

βικακι να τα εκατοστησει ο αντωνακης σου...να τον χαιρεστε :ymparty::ymparty::ymparty: [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

μαγδουλα και εσυ να χαιρεσαι την κορουλα αν και καθυστερημενα....

αυριο εχει γενεθλια η νυφουλα μου...η βασιλικη της χρυσας!!!!!!!

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειάααα!!!!!!!!!!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ σε όλα τα κουκλιά!!!!!!!!!

Ο Αντωνάκης και Αγγελικούλα έχουν γεννέθλια σήμερα , από ότι θυμάμαι .... να είναι πάντα γερά τα μωρά σας και ευτυχισμένα!!

Λεμονάκι και εσύ να χαίρεσαι τον Διονυσάκο σου!!!

Πασχαλίτσα μου μεθαύριο γιορτάζει και ο Μακούλης σου!!!!!!!!!! Πότε πέρασε ένας χρόνος???? (Αλήθεια ένα χρόνο έχω να σε δω :lol: )

Να τα χαιρόμαστε όλοι τα ζουζουνάκια μας !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εμεις επιτέλους κάναμε μετακόμιση!!!!!!!!!!!!!!!!!

Το μωρό της κοιλιάς είναι μια χαρά !! έκανα αυχενική και ήταν καλή... φύλο δεν είδαμε.. θα ξανά πάω σε ένα μήνα και πιστεύω τότε να μάθουμε.!!!!!!!!!!

Καλές γιορτές σε όλους με υγεία και ευτυχία σας εύχομαι!!!!!!!!

Να είστε καλά και να χαίρεστε τις όμορφες οικογένειες σας !!!!!

Φιλιάαα!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΩΝΑΚΗ,ΔΙΟΝΥΣΑΚΗ ΚΑΙ ΑΓΓΕΛΙΚΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymapplause::ymapplause::ymapplause::x:x:x:x:x [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=angel13.gif] [smilie=binkybaby.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα έχουμε τα πρώτα μας γενέθλια!!!

Απο χτες σκέφτομαι όλες τις τελευταίες στιγμές πριν έρθει η ζουζούνα μου και εκείνες τις πρώτες μαγικές ώρες μαζί της και συγκινούμε. Αυτή η ψυχούλα με έκανε μανούλα και κάθε στιγμή μαζί της είναι απίστευτη και μοναδική!!!Δε γράφω άλλα γιατι ήδη με πήραν τα ζουμια...

Μανουλίτσες σας ευχαριστώ για τις ευχές!!!

Βικάκι να χαίρεσαι και εσύ τον Αντωνάκη σου, πολύχρονος και ευτυχισμένος.

Χρύσα χρόνια πολλά στο Διονυσάκη για τη γιορτή του.

Χρυσουλίνι να χαίρεσαι τη Βασιλικούλα και με το καλό και το δεύτερο μπεμπακι σας. Στα λέω απο σήμερα γιατι ίσως αύριο με το πάρτυ μας δεν προλάβω να μπω.

Φιλάκια σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΑΚΙ να σας ζησει ο Αντωνακης!!!!!!!!!!!!!χιλιοχρονος!!!!!!!!!!!

Κατερινα μου να χαιρεσαι την κορακλα σου!!!!!!!!!να την καμαρωνετε παντα!!!!!!!1

Χρυσα να ναι πολυχρονος ο Διονυσακης!!!!!!!!!!!να τον δειτε οπως επιθυμειτε!!!!!!!!!!!

Χρυσουλινι μου και σεν αεχει γενεθλια η Βασιλικουλα αυριο ε;;;;να τα εκατοστησει!!!να ναι γερη και δυνατη!!!!και με το καλο το μωρακι σας!πως περασε ενας χρονος και εγω δεν εχω καταλαβει...σαν χθες μου φαινεται που συναντηθηκαμε στο μαιευτηριο και τα λεγαμε αγχωμενες για το θηλασμο!!

κολησα απο τον Μακη και ειμαι μπουκουμενη χαλια και γω!ελπιζω να συνελθουμε ως την Κυριακη!φιλακια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μανουλες!!

σας ευχαριστω παρα πολυ για τις ευχες σας κοριτσια μου κ εσεις να χαιρεστε τα παιδακια σας!!να ευχηθω κ εγω στην αγγελικουλα της καγκουρουλας μας τα χρονια μου πολλα!!να τη χαιρεσαι κατερινα μου,να ειστε κ εσεις γεροι κ χαρουμενοι σε ολη σας τη ζωη!οσο για τον διονυσακη τα ειπαμε κ τηλεφωνικα φιλη μου λεμονακι ε;κ παλι να τον χαιρεσαι!!δε μου ειπες οτι περπατησε!!μπραβο μπραβο,αντε τωρα καλο κουραγιο! :D:D

εμεις γενικα καλα ειμαστε,απλα πολυ κουραση με τη δουλεια,ετυχαν κ οι απεργειες κ οι δουλειες σημερα στο σπιτι,εχω ψοφησει.αυριο εχω κ λιγεσ δουλειες ακομα κ μαγειρεματα.ευτυχως σημερα μου τον κρατησε η πεθερα κ εκανα σωστη δουλεια αν κ με το μωρο δε διατηρειται..τον εκανα μπανακι κ παλι καπως εγινε το μπανιο.

παντως σημερα πηγαινοντας για δουλεια ακουγα τραγουδια στα ακουστικα κ θυμονουν τη περσυνη μερα κ με επαιρναν τα ζουμια!απλα δεν εχω καταλαβει κ πολλα κ θα ηθελα να μπορουσαμε να του καναμε σημερα το παρτυ του.αχ το ψυχουλακι μου μεγαλωσε..

κοριτσακια μου διαβασα πολλα νεα σας αλλα δε μπορω να σχολιασω,λεω να κοιμηθω γιατι αυριο παλι ξυπναω πρωι κ θελω να προλαβω να κοιμηθω..

α μονο να ευχηθω περαστικα στο μακη σου πασχαλια μου κ χρονια πολλα στη βασιλικουλα!!χρυσα μου με το καλο το δευτερο μωρακι σου,να τη χαιρεσαι τη κορουλα σου,να ειναι γερη κ ευτυχισμενη!

τωρα αν μπορεσω θα μπω κυριακη να σας πω τα νεα αλλιως απο βδομαδα!

καληνυχτα σε ολες σας κ πολλα φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικακι μου,χρονια σας πολλα!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D

κανγκουρακι,να τα χιλιασετε!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D

χρυσουλινι,χρονια σας πολλα και με το καλο το μπεμπε!!!!!! :D:D:D:D:D

λεμονακι,να χαιρεσαι τον διονυσακο!!!!!!!! :D:D:D:D:D

εμεις τα ιδια!!!!τρεχουμε!!!!!!

σας φιλωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!! ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα στα μωρακια μας,Αγγελικουλα,Αντωνακη,Βασιλικουλα και Διονυσακη,κοριτσια να χαιρεστε τα βλασταρια σας να ειναι γερα και καλοτυχα,πολυχρονα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσακια μου..Εχω μερες να μπω αλλα ειχα τρεχαματα με το Νικολακη..Την προηγουμενη κυριακη εβηχε παρα πολυ παιρνω τηλ τη γιατρο και μου λεει να μου παρω το aerolyn to σιροπι.Αρχισα να του δινω και τη δευτερα τον πηγα για εξεταση.Δεν του βρηκε τιποτα .Τη δευτερα το βραδυ αρχισε να γεμιζει κοκκινιλες σε ολο το σωμα του και την τριτη εβγαλε ακομη πιο πολλες στα χερακια στα ποδαρακια στο προσωπο.Καταλαβα οτι μαλλον ειναι απο το aerolyn και πηρα τη γιατρο τηλ.Κοριτσια κατατρομαξα.Μου ειπε να του ξεκινησω fenistil σιροπι.Την τεταρτη τον ξαναπηγα στη γιατρο και του βρηκε βρογχιολιτιδα τα αυτακια υγρο και τη γλωσσα κοκκινη.Τα σημαδια που τα ειδε μου ειπε οτι ειναι αλλεργικα .σταματησα το αερολυν και του εδινα φενιστιλ.Γιατο βηχα πηρα μασκα και καποια φαρμακα εισπνεομενα .Βεβαια ζοριζομαστε λιγο με τη μασκα αλλα ευτυχως ειναι καλυτερα..Επιπλεον χιονισε κιολας και εδω που ειμαστε εμεις οι δρομοι ηταν κλειστοι.Ευτυχως το ζουζουνι μου αρχισε να συνερχεται ...

Δεν προλαβα να διαβασω νεα σας..Να ευχηθω σε ολα τα μωρακια που χρονισαν χρονια πολλα ,να τα εκατοστησουν και να ναι παντα γερα..

Βικακι καλα να περασετε στο παρτυ του Αντωνακη ...

Συγνωμη αν σας ζαλισα με τα δικα μου.......

Φιλια πολλα σε ολες!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλησπέρα...

εχθές είμασταν στην Θεσ/νίκη όλη μέρα και γυρίσαμε πάρα πολύ αργά, ήμουν πτώμα κι έπεσα κατευθείαν για ύπνο, δεν μπόρεσα να μπώ για να ευχηθώ στα γλυκάκια μας που γιόρταζαν.

Βικάκι μου να τα εκατοστήσει ο Αντωνάκης σας :ymparty: να είναι γερός και τυχερός πάντα στην ζωή του! Απίστευτο που πέρασε κιόλας ένας χρόνος ε? Καλά να περάσετε απόψε στο πάρτι!

Κανγκουράκι να χαίρεστε την Αγγελικούλα σας και να την καμαρώσετε όπως επιθυμείτε! [smilie=occasion13.gif]

Χρυσουλίνι μου χρόνια πολλά στην Βασιλικούλα [smilie=occasion1.gif] να είναι πάντα χαρούμενη και γερή!

Λεμονάκι να χαίρεστε τον Διονυσάκη, χιλιόχρονος και γερός [smilie=occasion16.gif]

Όλια μου τί έπαθε το καημένο το ζουζουνάκι...περαστικά σας! Ελπίζω τώρα να είναι πολύ-πολύ καλύτερα ο Νικόλας!

Εύα πλησιάζει η μεγάλη μέρα ε? Με το καλό κοριτσάκι μου! Αν και να ξέρεις την παράσταση θα την κλέψει οπωσδήποτε η κοράκλα σας!

Φιλάκια πολλά σε όλες και καλό σαβ/κο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εεεεεεεεε! Δεν έχουμε τικεράκι και μας ξεχάσατε :( Κι εμείς είχαμε γεννεθλιάκια και κάναμε σήμερα το παρτάκι μας! :ymparty:

Να μας ζήσουν τα ζουζούνια μας! :ymparty::x:x:x

Όλια μου περαστικά σας! Αλλά .... φάρμακα έτσι από το τηλέφωνο δίνει η γιατρός? :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαγδουλα παραπονιαρα,να χαιρεσα την κορουλα σου να ειναι γερη και ευτυχισμενη,βαλε ενα τικερακι κι εσυ να βλεπουμε

Ολια μου περαστικα σας,με τα εισπνεομενα θα συνελθει πιο γρηγορα απο το σιροπι,μιλαει η πειρα τα εχουμε φαει με το κουταλι,σε λιγο μονος του θα τα κανει

φιλια σε ολλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΣΤΟ ΒΙΚΑΚΙ ΚΑΙ ΣΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΝΑ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΟΥΝ,ΠΑΝΤΑ ΥΓΙΗ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ!ΣΤΗ ΧΡΥΣΑ ΜΑΣ ΝΑ ΧΑΙΡΕΤΑΙ ΤΟΝ ΔΙΟΝΥΣΗ ΤΗΣ!!!ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΜΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΙΝΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΤΑΙ ΤΗΝ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥΛΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΧΙΛΙΑΣΕΙ!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΜΙΑ!ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΣΑΣ ΤΑ ΛΕΩ ΜΕ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΚΑΤΕΡΙΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΕ ΣΠΑΣΤΙΚΗ ΒΡΟΓΧΙΤΙΔΑ ΚΑΙ ΠΥΡΕΤΟ!ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΜΑΣΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ Ο ΠΥΡΕΤΟΣ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ!ΑΥΤΑ,ΚΑΛΟ ΣΑΣ ΒΡΑΔΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολλα αρρωστα μωρακια.... :cry::cry::cry:

ολια και ματινακι,περαστικα στα γλυκουλια σας!!!!!!!!

μαγδουλα,χρονια πολλα και στη μαρκελλα μας!!!!!!!!!!πολλα-πολλα φιλακια!!!!!!! :D:D:D

βαλε τικερ τωραααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!

νασια μου,σιγουρα η μικρη θα κλεψει την παρασταση!!!!!!!!! :D:D:D:D εσυ ολο βολτουλες θεσσαλονικη ειναι τυχερουλα!!!!!!!!! ;) καλα κανεις!!!!!ξεσκας λιγακι!!!!!! ;)

εγω εκανα προβα νυφικου σημερα και μονο μια μικρη λεπτομερεια θελω και ειναι ετοιμο!!!!!!θα σας το βαλω φωτο να μου πειτε τη γνωμη σας!!!!λετε να μου την πει ο παπας που ειναι κοντο?????? :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευάκι ευχαριστούμε!

εγω εκανα προβα νυφικου σημερα και μονο μια μικρη λεπτομερεια θελω και ειναι ετοιμο!!!!!!θα σας το βαλω φωτο να μου πειτε τη γνωμη σας!!!!λετε να μου την πει ο παπας που ειναι κοντο?????? :mrgreen:

ΜΟυ αρέσουν πολύ τα κοντά νυφικά! Είχα δοκιμάσει κι εγώ κανά δυο αλλά δε μου άρεσαν πάνω μου και δεν είχα χρόνο να ράψω. Βάλε φωτοοοοοο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!

τι κανετε κοριτσια;;;;

μαγδουλα να χαιρεσαι την μαρκελλα σου...τυχερη και γερη να ειναι η κουκλιτσα σου....

χρυσουλινι μου γλυκο...να μας ζησει η βασιλικουλα...καλοτυχη να ειναι στη ζωη της και ευτυχισμενη...να της δωσεις τα φιλια μου!!!!!!!!!

ευακι ποτε η γαμοβαπτιση;;;;

ματινακι,ολια περαστικα στα ζουζουνια σας!!!!!!!!

φιλιααααααααααα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Εμείς σήμερα χαλαρώνουμε οικογενειακώς... Κοινώς, δεν κάνουμε τίποτα :mrgreen: μόνο μια βολτίτσα λέμε να πάμε αργότερα για να μην είναι όλη μέρα η Μαρκέλλα κλεισμένη σπίτι.

Εν τω μεταξύ έχουμε ένα σωρό δουλειές γιατί φεύγουμε την Τρίτη για τα πεθερικά αλλά .......ωχχχχ και μόνο που το σκέφτομαι με πιάνει πονοκέφαλος. Περιμένω να πάνε να πλυθούν μόνα τους τα ρούχα, να στεγνωθούν, διπλωθούν και να μπούνε στη βαλίτσα γιατί εγώ βαριέμαι να τα κάνω :lol:

Σήμερα έχει γεννέθλια η Βασιλικούλα? Να σας ζήσει Χρυσουλίνι μου! Και με το καλό το αδερφάκι! Πότε έχεις ΠΗΤ?

Γιωτουουουουου :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας μανούλες...

Μάγδα η Μαρκελίτσα στις 16 δεν είχε γενέθλια? Είχα μείνει με την εντύπωση ότι ήταν στις 16 και σου είχα ευχηθεί τότε...να τα εκατοστήσει η μπουμπουκίτσα, να την χαίρεστε και να την καμαρώνετε πάντα γερή και ευτυχισμένη!

Τί κάνετε κοριτσάρες?????

Σήμερα από το πρωί όλο μαγειρική έχω...βαριέμαι πάρα πολύ! Έκανα ψαρόσουπα για την Μαρία και κανελόνια με κιμά για μας! "Έσκασαν" και τα χέρια μου από το κρύο και τα νερά που όλο κάτι πλένω κι έχουν γίνει...μιλάμε για ποοοοοοολύ πόνο, έχουν ανοίξει πολύ! Βάζω κρέμα αλλά όλο μέσα στα νερά είμαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάσια στις 15! Αλλά λείπαμε οπότε το κάναμε χτες το πάρτυ μας. Ευχαριστούμε για τις ευχές!

Τι κάνει η δική σου μπουμπουκίτσα? Τρέχει κι εσύ από πίσω να την κυνηγάς? :-p

Στα χεράκια εγώ βάζω Νιουτροτζινα. Και ότι πλένω πάντα με γάντια. Έχω πολύ ευαίσθητο δέρμα, κάνει και ψωφόκρυο εδώ και δε γίνεται αλλιώς.

Κανελόνιααααα θέλωωωωωωω μμμμμμμμμ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...