Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια χριστουγεννων 2009!!!Νο 6!!!!!!!!


Recommended Posts

καλημερα κοριτσια

Νασια και Χρυσα σας ευχαριστω για τις ευχες σας να εισται καλα,

αυτοι οι κυνοδοντες χθες μας τρελαναν,ο Δημητρης χθες το βραδυ ξυπνουσε καθε μισαωρο με κλαματα,ο καημενουλης πρεπει να ποναει πολυ και κανει και δεκατα,ουτε οταν ειχε 39 πυρετο δεν εκανε τοσο ανυσηχο υπνο τι να πω αντε να δουμε ποτε θα βγουν να ησυχασουμε ολοι μας

Μαγδα κριμα το ποδηλατο,να εισαι καλα να παρεις καινουργιο δεν πειραζει

φιλια απο μενα σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΓΕΙΑΣ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ, ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΟΛΕΣ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΑ, ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΕ ΕΤΣΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΣΑΝ ΧΤΕΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΟΤΑΝ ΚΡΑΤΗΣΑ ΤΟΝ ΜΙΚΟΡΟΥΛΑΚΟ ΜΟΥ 1 ΦΟΡΑ ΑΓΚΑΛΙΑ!!! ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΜΙΧΑΛΑΚΟ ΣΟΥ! ΕΜΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΠΩΣ ΤΟ ΚΟΒΩ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΑ ΠΡΩΤΑΜ ΑΣ ΒΗΜΑΤΑΚΙΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ!! ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΗ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΕΡΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟΥΛΑΚΟ ΜΟΥ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΛΑ!! ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΟ ΣΑΣ ΒΡΑΔΥ! ΑΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΩΡΑ ΤΑ ΒΑΖΕΤΕ ΓΙΑ ΥΠΝΟ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μανουλιτσες γεια σας και απο μενα..Χαθηκα λιγο αλλα με τη δουλεια και το Νικολακη δεν προλαβαινω.

Ευχαριστω για τα χρονια πολλα ..Του εκανα μια μικρη γιορτουλα εχθες .Ηρθαν τα πεθερικα κατι φιλοι και οι νονοι που ειναι η αδερφη μου και ο γαμπρος μου..Ωραια περασαμε αλλα μετα στο σπιτι γινοταν χαμος.Να ευχηθω και γω χρονια πολλα στα μωρακια που χρονισαν ..Γιωτα ,Χρυσα νατους χαιρεστε ..

Κατερινα να χαιρεσαι και συ το Νικολακη σου...

Εμεις αυτες τις μερες εχουμε ενα θεμα παλι με τα ουρα..Την παρασκευη προληπτικα του πηρα ουρα για καλλιεργεια και γενικη ουρων και η μικροβιολογος ενω τα ουρα του ειναι καθαρα βγαζει επιμολυνση στην καλλιεργεια που σημαινει οτι ειναι καποιο μικροβιο απο το περιβαλλον δηλ οτι δεν τον πλενω καλα.Σημερα για τριτη φορα του πηρα ουρα για εξεταση .Ελπιζω αυριο να μην βγαλει κατι .

Εχθες στη γιορτη του η αδερφη μου του εφερε δωρο ενα αυτοκινητακι που γινεται και περπατουρα και ο καημενουλης ανεβηκε με χαρα και σε δευτερολεπτα επεσε στο πλαι και χτυπησε το κεφαλι του στα πλακακια .Εγω κατατρομαξα γιατι ακουστηκε πολυ δυνατα ..Κατευθειαν του εβαλα βιταμ και ευτυχως δεν μελανιασε ..

Χρυσα πολυ χαρηκα που πηγαν ολα καλα με το Μιχαλη.Εσυ ομως να προσεχεις.Παλι καλα που ηταν ο αντρας σου στο σπιτι .Κατσε και ξεκουρασου και ασε τις δουλειες..Αυτες δεν τελειωνουν ποτε..

Αυτα τα νεα μας .....Φιλια πολλα σε ολες :x:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγαπες!!!!!!!!!!!! τι κανετε???

Κατερινα μου συγνωμη :oops: αλλα εχω χασει το μυαλο μου...να χαιρεσαι τον Νικο σου αγαπη μου! να ειναι παντα καλα κ να τον καμαρωσεις οπως επιθυμεις!

Ολια μου κ εσυ να χαιρεσαι τον Νικολα σου κοπελα μου!! παντα καλα να ειναι το μαναρακι...

κριμα που χτυπησε το καημενουλι...

βρε κοριτσια μου να ρωτησω κατι με αυτο θεμα συνεχεια που το διαβαζω κ το ακουω σε πολλες μανουλες...μηπως χρησιμοποιειται πολλα αντιμικροβιακα κ απολυμαντικα προιόντα? δεν κανουν κ τοσο καλο αυτα γιατι λεει ναι μεν σκοτωνουν τα μικροβια αλλα τα κανουν κ πολυ πιο δυνατα μετα...δεν ξερω τι να πω..υπαρχει περιπτωση Ολια μου να μην τον πλενεις καλα? παραξενο μου φαινεται...μηπως ειναι απο τα μωρομαντιλα?? εγω φτιαχνω δικα μου μονο δεν αγοραζω ξενα...

απο την αλλη λενε το βγαζει κ ο ιδιος ο οργανισμος κ καμια φορα φταινε κ οι πανες...τι να πω???

Ρένα που εισαι βρε??? χαθηκες εντελως! κουκλος ο μικρος σου!! φτου φτου!!αντε να τα λεμε τωρα!

Μαγδα καλα εσυ εισαι αυπνη τοοοοσους μηνες..ο καλος σου???? που ειχε το μυαλο του??? :lol: δεν πειραζει βρε αυτά που ξανάαγοράζονται...σιγά...εσείς να είστε καλά!!!

κοριτσια εχω τρελαθει.....δεν εχω κοιμηθει σχεδον καθολου τα τελευταια βραδια...αλλα ναι!!!!!! επιτελους!!!!!!!! κατι αρχισε να γρατζουνάει κ πάνω κ κάτω!! ολα μαζί θα τα βγάλει!! [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif] [smilie=wav.gif] [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

να ρωτησω αληθεια εσεις που ξερετε? αρχισε κατι να γρατζουναει κ με το ματι δεν φαινεται καν,βλεπω μονο ενα κοκκινο σημαδακι εκει που γρατζουναει που ειναι πολυυυυ μικροοοο σαν την μυτη της καρφιτσας,θα κανει πολυ καιρο ακομα να πεταχτει το/τα δοντακι/α??? κοιμαται τρομερα ανυσηχα ο καημενος..με εχει τεντωσει κ εμενα αλλα εγω λυπαμαι κ αυτον...

Κλοτίδου δεν ηξερα αγαπουλα οτι λυποθημησες.. :( ξεσπασε η κουραση ολη...τοσο να ειναι το κακο αγαπουλα...

κουραζομαι πολυ ολη μερα κ προσπαθω να διαβασω το βραδυ τα κ@λογερμανικα κ δεν εχω αντοχη καθολου...κλεινουν τα ματια μου, μετα ξαγρυπναω κ καταληγω απο την υπερενταση να κοιμαμαι 2 η ωρα...τα νευρα μου...κ ολη μερα ελατηριο...απο τι μας εχει φτιαξει ο Θεος ηθελα να΄ξερα?? τι αντοχες ειναι αυτες που εχουμε? :D

σας φιλω φιλες μου!! καληνυχτα να εχουμε...(εσεις δηλαδη γιατι εγω... :(:( )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μανουλες!!

αχ ακουω τωρα τον βυθο του χατζηγιαννη στον λαζοπουλο κ θυμαμαι που μου το εβαλε ο αντρας μου το τελευταιο βραδυ πριν γεννησω κ ανατριχιαζω ολοκληρη...τι τελειο τραγουδι...

εμεις καλα ειμαστε,κ εγω μια απο τα ιδια κουραση αλλα κ εγω πολυ πολυ αγχος..καθε στιγμη οτι κ αν κανω εχω αγχος..νιωθω κ κατι περιεργα κ θελω να παω στον γιατρο.κ εγω ετσι θα φαω θα κανω μπανιο οτι κ αν κανω με αγχος κ με εναν αντωνακη,που α ειναι γερο δε το συζηταμε να θελει να γυρναει ολο το σπιτι κ να ειμαστε συνεχεια πισω του.κ ο αντρας μου ολη την εβδομαδα ειναι νυχτες στη δουλεια κ αυτος πολυ κουρασμενος γιατι πρεπει να τον προσεχει κ αυτος καποιες ωρες οταν δε μπορει η πεθερα μου.τι να κανουμε βρε κοριτσια..θα μεγαλωσουν,απο τη μια ειναι ομορφο που ειναι τοσο μωρακια ακομα αν κ τι μωρακια..σημερα τον κοιταζα κ λεω ποσο εχει αλλαξει.μια τον βλεπω ετσι μια αλλιως..

αυριο εν τω μεταξυ εχουν απεργεια ολα τα μεταφορικα κ θα σχολασει ο αντρας μου το πρωι απο τη δουλεια να με παει,να ερθει η πεθερα εδω να κρατησει το μωρο ασχετα αν αυτο κοιμαται κ ετα στις 2.30 που σχολαω να ερθει να με παρει.εχουν αλλαξει πολυ απο τοτε που δουλευω κ εγω.γιάυτο κοριτσια οσες ειστε σπιτι ειστε τυχερες,πιστεψτε με..

σοφακι μου δοντακι ειναι αυτο που βλεπεις κ θα αργησει λιγο να βγει καλα καλα να ξερεις αλλα απο δω κ περα δε θα ποναει το συγκεκριμενο.ισως με τα αλλα απο δω κ περα.αληθεια καταλαβα καλα;φτιαχνεις μωρομαντηλα;;

φιλη μου χρυσα λιποθυμησες;;πω πω ειδες τι κανει το αγχος;;κ σημερα που μιλησαμε δε μου το ειπες..α ρε φιλη μου,τελος ομως τωρα ολα τελειωσαν,σε ετρωγε το αγχος ποτε θα κανετε την επεμβαση κ γενικα ολη η κουραση που τραβας κ εσυ..

κοριτσια μου επειδη ξυπνησε κ τωρα πηα κ τον κοιμησα παλι κ αυριο ειμαι πρωινη θα σας αφησω..το ξεκινησα το μηνυμα στις 11.30 κ ειναι 12.20!!κλεινουν τα ματια μου!φιλια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φιλεναδες!

χρυσα σιδερενιος ο μιχαλακης σου...ταλαιπωρηθηκατε...κοιτα να χαλαροσετε λιγο τωρα ;)

ολια μου να χαιρεσαι τον νικολα σου...καλοτυχος να ειναι στη ζωη του :)

ρενα μου χαθηκες βρε :roll: ελπιζω να ειστε καλα...

σοφακι τωρα αυτο το δοντακι δεν τον ενοχλει πλεον...καποιο αλλο ισως... :!::!::!:

βικακι εχει δουλεια εκει που εισαι τωρα;;;

εμεις καλα ειμαστε...ολη την ωρα στην μπριζα...λιγο ηρεμια δεν παιζει...

σας φιλω ολες...και ελπιζω να πιουμε κανα καφεδακι :);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο μενα!!!Ευτυχως πηρα τηλεφωνο στο μικροβιολογικο και η καλλιεργεια βγηκε αρνητικη .

Ρενα να μπαινεις πιο συχνα ..Μη χανεσαι ..Ο ζουζουνος σου πολυ μεγαλωσε..Κουκλος..

Σοφακι το δοντακι οπουνα ναι θα σκασει μην ανησυχεις..Μπορει να τον ενοχλει καποιο αλλο.Τα μωρομαντηλα πως τα φτιαχνεις μονη σου?

Γιωτακι υπομονη με τα ζουζουνια σου..Φανταζομαι με το μικρο τι θα γινεται στο σπιτι ...

Βικακι πολλη ταλαιπωρια σημερα .Ακουσα στην τηλ οτι σημερα Αθηνα δεν εχει λεοφωρεια .Θεσσαλονικη δεν ξερω αν ισχυει παντως δυσκολα αν δουλευεις και μακρια...

Χρυσα πως παει ο Μιχαλης?

Πατσυ που χαθηκες?????

Αυτα κοριτσακια .Πολλα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ? ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΒΡΗΚΑ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ, ΒΡΕ ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΠΡΟΣΕΧΕ ΠΑΡΕ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΒΙΤΑΜΙΝΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΡΓΗΣΑ ΝΑ ΕΡΘΩ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΖΑΛΙΖΟΜΟΥΝΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΚΟΥΡΑΣΗ ΟΛΗ EE KAI TA EIΔΑ ΟΛΑ!!! ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΑ ΜΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΧΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΒΟΛΤΕΣ!!! :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολια πολυ χαρηκα που ειναι αρνητικη η καλλιεργια...μπραβο στον νικολα :D

ρενακι πολλα φιλια στον τζουτζουκο σου...η πεθερα τον κραταει :mrgreen::twisted::lol::lol::lol::o:shock:

που ειστε οι αλλες σημερα που εχω χρονο;;;;

θελω να παω στην δουλεια...βαρεθηκα στο σπιτι.....αλλα σε αλλη δουλεια οχι στην ιδια...βασικα σκεφτομαι να βρω σε καποιο ιατρειο!ειδωμεν....αλλα δεν την παλευω αλλο μεσα στο σπιτι :?

αυτα......τα λεμε αργοτερα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

XAXAXA ΓΙΩΤΟΥ 2 ΜΕΡΕΣ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ 2 ΜΕΡΕΣ Η ΦΑΛΑΙΝΑ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ Η ΒΡΩΜΙΑΡΑ!!! ΤΙΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΕΣ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΩ ΑΛΛΑ ΤΙΣ 4 ΠΟΥ ΠΑΩ ΚΑΝΩ ΚΑΝΟΝΙΚΟ 8ΩΡΟ ΚΑΙ ΜΑΖΕΥΩ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ

ΔΕΝ ΤΗΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ ΦΥΣΙΚΑ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΤΑ ΤΥΠΙΚΑ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλίτσες!!σας έλειψα?

Με την μικρη που γυρνάει συνεχώς που χρόνος να κάτσω.

Χρονια Πολλά στα μωράκια μας Ιάσωνα, Διονυσάκη και Μάνο για τα πρώτα τους γενέθλια!

Ολια και Κατερίνα να χαίρεστε και εσεις τα μικρά σας που γίορταζαν.

Χρύσα καλή ανάρρωση τώρα στο Μιχάλη σου, απ' οτι κατάλαβα δεν ταλαιπωρήθηκε πολύ.

Μάγδα χρόνια σου πολλά και ότι επιθυμείς!!!

Εμείς κορίτσια καλά είμαστε, προσπαθώ να της κόψω τους νυχτερινούς θηλασμούς.Θέλω να συνεχίσω να τη θηλάζω πρωί βράδυ αλλά οχι και όλη νύχτα μπας και κοιμηθούμε καμια φορά ολόκληρο βράδυ γιατι δεν θα αντέξω για πολύ. Μου ξυπνάει στανταρ δωδεκάμιση και τρισημιση τη νύχτα και για να ξανακοιμηθεί την έβαζα στο στήθος. Τώρα είναι μερικές μέρες που στις τρισήμιση τη νανουρίζω και ευτυχώς ξανακοιμάτε, μας πέρνει λίγο περισσότερο χρόνο αλλά δε φαίνεται να πεινάει. Για να δούμε πως θα πάει... εσείς που αποθηλάσατε πως κόψατε τους νυχτερινούς θηλασμούς?

Κοριτσάκια σας χαιρετώ γιατι πρέπει να πάω να την πάρω από τη μαμά μου

Φιλια σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες!

Τι κανετε;

Εμεις αρρωστησαμε παλι..

Ο Μιχαλης δλαδη εχει μυξες και βηχα και απορω που αρρωστησε αφου δεν παμε πουθενα και σπιτι τον προσεχω πολυ!

ΜΑς εδωσε αντιβιωση η γιατρος και μαλλον την αρπαξε κι ο μικρος την ιωση γιατι χθες με το που ηπιε την τελευταια γουλια γαλα εκανε εμετο κι ευτυχως ειχε το κουβαδακι του ο Μιχαλης στο σαλονι και προλαβα και το πηρα και δεν επεσε ολος στο χαλι.

Φυσικα ολο το βραδυ ξυπνουσε ο μικρος και τελικα 7 παρα του κανα γαλα και ξεραθηκε.

Αντε να δουμε πως θα ναι μεσα στην ημερα.

Ρενακι μας ελειψες!

Εγω τον δινω γαλα κατα τις 9 και και μεχρι τις 10 εχει κοιμηθει φυσικα μονο στην αγκαλια με κουνημα!!

Πως θα τον μαθω να κοιμαται μονος του ρε κοριτσια;

Ο Μιχαλης παντα μονος κοιμοταν..

Αυτος οσο και να τον αφησω στο κρεβατι σηκωνεται και παιζει μεχρι που αρχιζει και κλαιει.

Αλλα νεα δεν εχω περιμενω τωρα ν αξυπνησουν να αρχισουμε τον καθημερινο αγωνα!

Α χθες στολισαμε και με τον Μιχαλη το δεντρο!

Πλακα ειχε που με βοηθουσε το μωρακι μου!!

Φυσικα ο μικρος παλι με εξεπληξε!

Περιμενα οτι θα το σκαλιζει συνεχεια αλλα δεν του εδωσε καμια σημασια!

Καλυτερα για το δεντρο δηλαδη :lol:

Να ευχηθω και στην Πατσυ μας χρονια πολλα μιας που γιορταζει η μιση σημερα :lol::lol::lol:

Χρονια πολλα παλιοκλοτιδου!

Να σαι γερη και να σταματησεις να μας πριζεις συνεχεια οτι πεθαινεις!!!

Φιλακια σε ολες!

Ολια χαρηκα με τα νεα σας!

Απο οτι ξερω δεν παιζει ρολο το πλυσιμο αλλα πολλες φορες και παθολογικο ειναι.

Στο νοσοκομειο ειχαμε διπλα μας 2 μωρακια ενα 5 μηνων και ενα 7 που ειχαν παλινδρομηση ουρων τα καημενα και καναν επεμβασεις.

Δεν λεω οτι κι ο Νικολας εχει αλλα θελω να σου πω οτι πολλες φορες ειναι αλλοι παραγοντες.

Ευχομα παντως να μην ξαναβγει θετικη η καλλιεργεια!

Σας αφηνω κουκλες!

Τα ξαναλεμε!

Φιλακια :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ, ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΣΚΥΛΟΒΑΡΙΕΜΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΑΥΡΙΟ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΩ ΜΠΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑΧ!!! Ο ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΞΥΠΝΗΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 9 ΠΟΥ ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΓΙΑ ΝΑΝΙ ΤΟΝ ΞΥΠΝΗΣΑ 7 ΚΑΙ 15 Τ ΤΑΙΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΞΑΝΑΕΒΑΛΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΝΑ ΦΥΓΩ ΕΚΛΑΙΓE KAI TON ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΝΝΗ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΟΥΝ ΜΑΖΙ ΓΙΑΤΙ ΠΑΕΙ ΠΙΟ ΑΡΓΑ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ :evil: ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΡΕΜΗΣΕ ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΚΑΙ ΣΗΚΩΘΗΚΕ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ! ΡΕ ΧΡΥΣΑ ΞΕΡΑΣΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΑΚΙ ΤΟ ΜΑΝΑΡΙ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ!! ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΝΑ ΣΤΟΛΙΖΕΙΣ ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ!!! Ο ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΕΝ ΤΟ ΠΗΡΑΖΕΙ ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΝΑ ΧΑΙΔΕΥΕΙ ΤΙΣ ΜΠΑΛΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΧΤΥΠΑΕΙ ΠΑΛΑΜΑΚΙΑ Ο ΖΟΥΖΟΥΝΟΣ ΜΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια

κι εμεις αρρωστουληδες παλι ειμαστε,ανεβασε πυρετο μυξες στο φουλ και βηχα,αρχισαμε αντιβιωση και εισπνεομενα παλι,αντε να δουμε ποτε θα σηκωσουμε κεφαλι και φετος,και ξενυχτι στο φουλ ολη νυχτα διαδρομες εκανα

Χρυσα μου περαστικα στα παιδακια σου,και καλο κουραγιο,και τον δικο μου ακομα τον κουναω λιγο αλλα μερικες φορες τον αφηνω στο κρεβατι του και κοιμαται μονος του

Ρενα και ο δικος μου κατα τις 9 με 9μιση κοιμαται σερι ως το πρωι που ξυπναει κατα τις 8μιση συνηθως

Ολια μου χαιρομαι που βγηκε αρνητικη η καλλιεργεια,καλο ειναι να στελνεις ουρα σε δυο εργαστηρια αν μπορεις στο λεω γιατι στον δευτερο μου οταν ηταν στο χρονο εβγαζε ουρολοιμωξη και εστειλα και σε αλλα μικροβιολογικα και στο τελος αποδειχτηκε οτι ειχε επιμολυνση το εγαστηριο και δεν ειχε τιποτα και τον ταλαιπωρουσαμε αδικα,για τα μωρομαντηλα υπαρχει συνταγη στην ομαδα οτι πιο ακυνδινο και φυσικο για τα αγγελουδια μας

Σοφακι μεγεια το δοντακι σας,για να βγει τελειως θελει περιπου ενα μηνα,αλλα τουλαχιστον δεν θα τον ενοχλει αυτο πια

Κατερινακι σε ευχαριστω για τις ευχες σου να εισαι καλα

δεν θυμαμαι κατι αλλο να σχολιασψ πολλα φιλα σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλιτσες!!Εγω σημερα εχω ρεπο και εχω ενα σωρο δουλειες..

Χρυσα και Κατερινακι περαστικα .Ευχομαι να ναι καλυτερα σημερα ..

Κατερινακι αυτο που ειπες για την επιμολυνση με εβαλε σε σκεψεις.Απο το εργαστηριο πως ειναι δυνατο να γινεται η επιμολυνση?Εχει γινει αρκετες φορες στο συγκεκριμενο εργαστηριο .Και το καλοκαιρι.Το θεμα ειναι οτι τους γνωριζω και με εξυπηρετει γιατι ειναι κοντα στο σπιτι.

Πατσουλινι χρονια πολλα .!!!!Που εισαι ?

Φιλακια φιλες μου !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Oλια μου και εγω τους γνωρισα σαυτο το εργαστηριο και εδωσα ουρα και σε αλλα δυο τοτε και ενω σαυτο εβγαινε θετικη στα αλλα δυο εβγαινε αρνητικη και ξανα καναμε επαναληψη και παλι εβγαινε το ιδιο,και στο τελος αποδειχτηκε οτι ειχαν αυτοι επιμολυνση και τζαμπα ολη η ταλαιπωρια,το ξερω οτι ειναι πολυ δυσκολο να μαζευεις ουρα αλλα προσπαθησε το μια φορα να δωσεις κι αλλου δεν ξερεις καμια φορα

Πατσυ χρονια πολλα και απο μενα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανούλες...

είχαμε τα πρώτα μας γενέθλια σήμερα...απίστευτο μου φαίνεται που πέρασε ένας χρόνος από τότε που γέννησα! Κάναμε και το πρώτο μας πάρτυ στον παιδότοπο, περάσαμε πολύ ωραία, έπαιξε η Μαρία και το καταευχαριστήθηκε, ειδικά με τον φίλο της τον Θανούλη που είναι φίλοι από τις κοιλίτσες.

Μετά είχαμε και την γιορτή της νονάς και πήγαμε επίσκεψη...μια χαρά περάσαμε.

Πάω για νάνι

Καληνύχτα και καλό ξημέρωμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου..

τι κανετε;;;που ειστε χαμενες παλι ολες;;;;

εμεις τα ιδια...τα μικρα ειναι ψιλοαρρωστα...με μυξες..ο ιασωνας βγαζει το 5 δοντι και εχουμε παραπανω ξυπνηματα τα βραδια..με αποτελεσμα να ειμαι κομματια..

κατα τα αλλα τα ιδια...

ουτε εμενα πειραζουν το δεντρο...απλα το κοιτανε..παλι καλα...τι ομορφο ειναι το σπιτι οταν ντυνεται με τα χριστουγεννιατικα :D

δεν εχω αλλα νεα..σας φιλω ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα φιλες μου..Εγω σημερα ημουν απογευματινη στη δουλεια και ο Νικολακης ηταν με το μπαμπα του.Ευτυχως οταν γυρισα του ειχε δωσει το γαλα του και γω τον εβαλα για υπνο.

Νασια να σου ζησει η κουκλιτσα σου..Να τα εκατοστησει!!!

Αυτα απο μας παω να ξαπλωσω γιατι αυριο ειμαι πρωι στη δουλεια.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νασια,χρονια σας πολλα!!!!!!!!!!!!!!!!!να τα χιλιασει η κουκλιτσα!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D

εχω χαθει,το ξερω..... :oops::oops::oops: ολα πανε μια χαρα με τις ετοιμασιες!!!!!! ;) καποια στιγμη θα μπω να διαβασω νεα σας και να γραψω περισσοτερο!!!!!!!! :roll:

μου λειπετε πολυ!!!!!!!!! :|

φιλακιαααααααααααα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλησπερα!!

νασια μου να σου ζησει η κουκλιτσα σου,να τα εκατοστησει κ να την χαιρεστε!!να της δωσεις πολλα φιλια!!

τι καιρος ειναι αυτος,πως αλλαξε ετσι βρε κοριτσια ε;χθες βραδυ βγηκα να καπνισω εξω κ ειδα το χιονι κ φωναζα του αντρα μου χιονιζει κ δε με πιστευε!!ωραια ειναι αλλα πολυ κρυο..βγηκα το πρωι για φουρνο κ κατι αλλα κ κοντεψε να σταματησει η καρδια μου!

κ εμεις το αλλο σαβατο τετοια ωρα θα ετοιμαζομαστε για το παρτυ του αντωνακη μου!

σημερα ο αντρας μου ειναι απογευμα στη δουλεια κ ετσι θα ειμαι μονη μου..ορεξη να εχω να κυνηγαω τον αντωνακη! :D

οσο για το δεντρο ευτυχως ουτε εμενα το πλησιαζει.δεν τον συγκινει ιδιαιτερα.

πολλα φιλακια προς το παρον,ισως ξαναμπω μετα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!

νασια να χαιρεσαι την μικρουλα σου...παντα γερη και τυχερη...

βικακι πως παει η δουλεια;;;ολα καλα;;;φιλια πολλα στον αντωνακη σου :)

ολια δουλευεις και σαββατο;;;

ευακι ενταξει με το τηλεφωνο του γιατρου;;;κανονισες;;;;

φιλια :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...