Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια χριστουγεννων 2009!!!Νο 6!!!!!!!!


Recommended Posts

γεια σας κοριτσια!!!

τι κανετε;;;εμεις τα ιδια..βγαλαμε ενα ακομα δοντακι...στο συνολο εχουμε μολις 4...παλι καλα δεν πολυ γκρινιαζει...

αγγελικουλα να σου ζησει η φαιδρα..ποτε περασε ο καιρος...

εμεις ετοιμαζομαστε για την κυριακη εχουμε γενεθλια..

φιλια..δεν μπορω να γραψω αλλα με εχει καβαλησει ο ταλιμπαν μου :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα κοριτσια!

πολλες απουσιες βλεπω παλι,μου φαινεται τα μωρα μας μας τρεχουν πολυ κ δε προλαβαινουμε τιποτα.οντως ξεκινανε τα γενεθλεια μας σιγα σιγα,κ εγω ολο σκεφτομαι διαφορα σχετικα με εκεινη τη μερα,τι φαγητα να κανω ποιους θα καλεσουμε κ μαλιστα μου βγαινουν πολλοι που δε μπορω να μη καλεσω κ δεν εχω τοσο πολυ χωρο.μακαρι να κανει καιρο οπως ειναι αυτες τις μερες για να βγουν κ μπαλκονι γιατι ειναι μεγαλο κ χωραει πολυ κοσμο.

κατα τα αλλα κουραση,ολο δουλειες,μια πλυντηρια,μια σιδερωματα,ο αντωνακης θελει ολο να μπουσουλαει κ να τα πειραζει ολα,οποτε κ εγω στο τρεξιμο κ φυσικα η δουλεια.

ουτε εμεις εχουμε στολισει,δεν εχουμε προλαβει,εχει κ ο μπιλακος περιεργα ωραρια κ λεμε η αυριο να το κανουμε η τη κυριακη.

τωρα κοιμουνται οι αντρες μου κ μετα που θα ξυπνησει ο μικρος αντρας θα του δωσω τη κρεμουλα του κ θα παμε μαρκετ.

αυτα κ απο μενα,σας φιλω κοριτσακια μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου ΠΕΡΠΑΤΗΣΑΜΕ!!!!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty:

Όχι ένα -δύο βηματάκια και πάρτην κάτω...αυτή τη φορά κανονικά δρομολόγια σε όλο το σπίτι...είμαι πολύ συγκινημένη!!!!! Το κοριτσάκι μου περπάτησε!

Τρεχάτε ποδαράκια μου τώρα αλλά χαλάλι της!

φιλάκια πολλά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κι απο μενα!

Νασια μου μπραβοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!ειμαι πολυ περηφανη για τη νυφουλα μου!!!!!!!!!!!!κι εγω σκεφτομαι συνεχεια τι χαρα θα εχω οταν τον δω ν απερπετησει πρωτη φορα!!!πιστευω ειναι ετοιμος...ολη μερα κανει γυρω γυρω το τραπεζακι του σαλονιου...αφου λεω δε βαριεται;;; :lol:

ΒΙκακι μου κι εγω αυτο σκεφτομουνα οτι τρεχουμε και δεν φτανουμε κι εχουμε ψιλοχαθει...αχ...και που να αρχισω και δουλεια!!!τι θα κανω τοτε;;;μολις τελειωσα μια τεραστια στιβα απο ασιδερωτα του Μακη και μ'εχει πιασει η πλατη μου.

Γιωτα εμεις εχουμε κολησει εδω και καιρο στα 8 δοντια.αλλα ολο χωνει τα χερακια του πισω πισω λετε να βγαλει τραπεζιτες;;;;χαχα, νωρις δεν ειναι;;;

κατα τ'αλλα εχω ηραμησει..κι απο τοτε που ηρεμησα εγω ο μικρος μου κοιμαται καλυτερα τα βραδια! :P

αυτα φιλες μου!σας καληνυχτιζω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΚΑΛΑ..ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΗΝ ΦΑΙΔΡΑ,ΝΑ΄ΝΑΙ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΗ..ΝΑ΄ΣΤΑΙ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΜΑΡΩΝΕΤΑΙ!!SORRY ΠΟΥ ΑΡΓΗΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΩ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΜΠΩ ΠΑΛΙ ΓΙΑΤΙ ΕΚΑΝΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΚΥΝΗΓΑΩ ΤΟΝ ΘΑΝΟ ΜΟΝΙΜΩΣ..ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΑΛΛΟ ΔΟΝΤΑΚΙ,ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΙΝΕΙ ΣΤΑ 2 ΜΕ ΠΟΛΥ ΓΚΡΙΝΑ ΚΑΙ ΚΑΚΟΚΕΦΙΑ!!ΣΗΜΕΡΑ Μ'ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΕΜΕΤΟ ΠΑΛΙ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΚΑΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΗΚΑ..ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ?ΒΕΒΑΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΗΤΑΝ DOWN..ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΜΥΞΟΥΛΕΣ,ΤΙ ΝΑ ΠΩ?ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΗΞΕΡΑ ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ..ANYWAY NASIA ΜΟΥ ΣΥΧΓΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΑΡΙΑ ΜΑΣ!!ΤΟ ΜΕΛΕΤΟΥΣΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΠΟ ΜΕΡΕΣ..ΣΤΑ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ ΤΗΣ ΘΑ ΤΡΕΧΕΙ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ,ΜΠΡΑΒΟ!!ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΣΑΙ,Ε?ΒΕΒΑΙΑ ΤΩΡΑ ΘΑ ΤΡΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΑΖΙ ΤΗΣ!!ΒΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΣΥ ΠΤΩΜΑ ΓΙΝΕΣΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ,ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΚΙ ΟΛΑΣ ΚΑΙ ΟΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ ΠΟΤΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ..ΟΛΟ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΠΕΦΤΕΙ ΣΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ,ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ..ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ,Ο,ΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΙΣ..ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΑΣ ΤΟ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΚΙ ΣΟΥ..ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΜΗΝ ΤΟΝ ΜΑΤΙΑΞΩ!ΚΑ1 ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ Ο ΘΑΝΟΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΤΣΙ ΚΑΝΕΙ,ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΕΧΩ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΚΑΣ ΤΟΥ ΑΓΚΑΛΙΑ,ΚΛΑΙΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΣΦΙΓΓΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ..ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ,ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ?ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΑΛΛΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΑΛΑΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΣΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΟΠΟΤΕ ΠΑΜΕ..ΑΧ ΠΟΣΟ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ...ΞΕΡΩ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΧΟΝΤΡΟ ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΕ ΠΗΡΕ ΤΗΛ.ΚΑΙ ΜΕ ΤΣΙΡΙΖΕ ΣΤΟ ΤΗΛ.ΚΑΙ ΟΥΡΛΙΑΖΕ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΑΖΕΨΩ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΔΙΩΞΩ...ΤΑ'ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ..ΚΑΙ ΠΑΡ'ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΓΙΟΡΤΗ ΤΗΣ..ΑΥΤΟ ΕΓΙΝΕ ΤΩΡΑ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΓΙΟΡΤΗ ΤΗΣ..ΓΙ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΕΩ ΑΥΤΟ..ANYWAY ΟΛΙΑ ΜΟΥ ΗΡΕΜΗΣΑΤΕ ΕΣΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΠΟ ΓΚΡΙΝΑ?ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΤΕ?ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑΤΙ ΞΥΠΝΗΣΕ..ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μανουλες!!

κοριτσια εμενα παλι το αντιθετο...οταν βλεπει τον πατερα του κανει σαν τρελος να τον παρει αγκαλια.δε ξερω αν αυτο αλλαξει παντως προς το παρον καταριπτει τον μυθο που λενε οτι τα αγορια ειναι κολημενα με τη μαμα..κ στεναχωριεμαι..

πασχαλια μου κ εμενα τα ιδια,ολη τη μερα γυρω απο το τραπεζακι,κ μετα μπροστα στη τηλεοραση κ απο κατω που εχω το στερεωφονικο που ολο θελει να το ανοιγει κ να το πειραζει!κ απο τη χαρα του κανει κατι πολυ γλυκες τσιριδες!

νασια μου συγχαρητηρια που περπατησατε!!αχ φανταζομαι συγκινηση..κ εμενα κανει κατι πραγματα που τον βλεπω οτι ειναι ετοιμος κ συγκινουμαι!

δημητρουλα μου σε ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια,οσο για τον θανουλη σου μηπως πρεπει να ρωτησεις τον γιατρο σου που σου κανει ολα αυτα;ισως να κρυωσε.ασε κ εμενα εχει μια εβδομαδα τωρα που ξυπναει συνεχεια καθε βραδυ κ αυτο μεχρι να τον παρω στο κρεβατι μου.κ επειδη ειμαι κουρασμενη βρισκω την ευκολη λυση αλλα δε θελω να μαθει.χθες εδωσα κ γαλα για να κοιμηθει στις 1 η ωρα που ξυπνησε.

αυτα κ απο μενα κοριτσακια μου!αυριο εχει κ γενεθλεια ο δινυσακης της χρυσας μας κ ο ιασωνας της γιωτους!!κοριτσακια να τους χαιρεστε!να ειναι παντα γερα κ χαρουμενα!!

πολλα φιλια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα.τζα.χρονια πολλα φαιδραααααααα.αρχισαμε ε?χαχαχχα.λοιπον θα τα πω απο τωρα γιατι ποιος ξερει ποτε θα εμφανιστω ξανα η τεμπελα.ιασωνα κ δινυση χρονια πολλα,να σας χαιρομαστε,χρυσα θα τα πουμε τηλεφωνικως.βικακι κανε μια τουμπα.σοφακι για για φροιλαιν.χαχαχα.ευακι εχτισες γηπεδο?τι κανετε εσεις τσουπρες?ολες καλα?εμεις καλα.εχω τρελαθει γενικως.ο μικρος σε χρονο ντε τε βομβαρδιζει το σπιτι.η νεφελη καλα μετα απο την διαρκη θεραπεια με την μασκα κ τα χαπια.εγω εβγαλα πισω απ το αυτι εναν ογκο κ φυσικα εχω χεστει πανω μου αλλα αν ειναι να πεθανω θα πεθανω.χαχα.ολες κ ολοι εκει θα παμε μια μερα οποτε τι το ζαλιζω το θεμα.απλα επειδη αυτην την φορα ειναι κατι σοβαρο ας κανω μια επισκεψουλα στο θεαγενειο.σημερα στολισαμε δεντρο.αλλα επειδη δεν τερλαθηκα θα κανω κ διορθωσεις.ιτωρα κανω καφε να ησυχασω λιγο κ μετα ξανα στολισμο και να μαθω στην νεφελη γραμματα.ελεος.δεν εχω καθολου υπομονη.κ ακομα ειμαστε στα γραμματα.θα της κανω μαθηματα με 10 κουτια ηρεμιστικα.χαχα.αληθεια πολυ ατυχα τα παιδια μου που με εχουν μαμα κ δεν γελαω.δεν εχω καθολου υπομονη.τεσπα.αυτα τα νεα μας.ζητωη 25 μαρτιου.δεν διαβαζω τα νεα σας.ελπιζω να στε καλα.θα τα διαβασω μετα μπας κ προλαβω να πιω καφε οσο κοιμαται η σπειρα.φιλια πολλα. :mrgreen::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας, κοριτσια!

Σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας... Πλησιάζουν τα γεννέθλια ολων...

:)

Εμεις είμαστε στα 6 δοντακια (4 πάνω κ 2 κάτω) τα οποια τα εβγαλε όλα μαζι μεσα σε 2 βδομάδες!

Κάνει βηματάκια μεσα στο πάρκο (από την μια μερια στην άλλη) κ αμα την κραταμε απο το χερι δεν περπαταε,τρέχει!!!

Επίσης χορεύει (τι χορευει, τον πισινούλη πάει δεξια-αριστερα) και εχει πολύ γέλιο.

Απο λεξούες δεν εχει πει τιποτα. Μόνο όταν της πουμε "μαμα" λέει "μαμαμαμαμα"

:lol:

φιλια πολλα σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου...

Χρόνια πολλά στον Ιάσωνα και τον Διονυσάκη μας :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Να τα εκατοστήσουν, να είναι γερά και τυχερά παιδάκια και να τα καμαρώνουν οι μανούλες και οι πατερούληδες τους!

Νομίζω εχθές είχε γενέθλια και ο Μάκης της Ine... :ymparty::ymparty: Να τα εκατοστήσει ο γιόκας σου και να τον χαίρεστε! Να είναι πάντα καλά και χαρούμενος!

Μανουλίτσες εχθές έγραψα πάλι ένα κατεβατό και πρίν προλάβω να κάνω αντιγραφή με πέταξε έξω και μετά βαρέθηκα να τα ξαναγράψω...διαβάστε στο ΚΑΤΑΡΡΕΩ να δείτε τί έπαθα εχθές... Πάει το 'χω χάσει τελείως!

Φιλάκια πάρα πολλά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρες!!

Χρονια πολλα γεματα γεια σε ολα τα μπεμπακια που εχουν γενεθλια!! Ινε-Γιωτου-χρυσα να τα χαιρεστε βρε κοριτσια μου να τα καμαρωσετε λεβεντες!! [smilie=binkybaby.gif] [smilie=wav.gif]

Χιονουλα χρονια πολλα κ σε σενα καλη μου! να σε χαιρομαστε!! υγεια κ εσυ πανω απ ολα να απολαυσεις την Μααρκελλιτσα σου κ ευχομαι κ μενα δευτερο οταν εσεις το θελησετε... [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion1.gif]

Πατσυ πλάουτς-χεστγα-πλούτς!!τα λυπαμαι τα παιδια σου στο εχω ξαναπει...τεμπελα!! :lol:

ειστε ολες καλα κοριτσια μου???

εχουμε χαθει ολες λιγο ε??

Ολια μου εμενα δεν μπουσουλαει καν αλλα απο κουβεντες χαμος! λεει κ καινουργια τωρα οπως τίτα-κοιτα τάτο-νατο, νάνι, κ οταν βλεπει κατι που του αρεσει κανει αααααα τάτο!!! εχει πολυ πλακα!!!

μας εχουν τρελανει τα ζουζουνια!!!

καλη Κυριακη σε ολες!! φιλακια πολλα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πειναω.νασια λεω να παω να φαω λιγη κολλααααααααααααααα.χαχαχαχ;αχα.πολυ γελασα.δεν παιζεσαι.ετσι ειναι κ ο μικρος μου.ενω η νεφελη δεν ηταν ετσι ρε παιδια.αυτος ολα τα ανοιγει,σπαει,πειραζει.ο θεος βοηθος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πατσυ απαξιω.....

Νασια λογκο στιγμης??? απο τις δυνατες??? :lol::lol: αρε κοριτσι κ εσυ τι τραβας??? κ εμενα οπως λεει η Πατσυ δεν καθεται λεπτο...παω για κατουρημα κ τον εχω κ αυτον μαζι μου :oops: στα ποδια μου να καθεται σε ενα χαλακι κ παλι κλαιει που δεν τον εχω αγκαλια...τι να κανω ρε κοριτσια??? ολα με πιεση κ αγχος τρελο! σε καταλαβαινω απολυτα Νασια μου...υπομονη....

κ εσυ βρε κοριτσι κλεισε ολα τα συρταρια-ντουλαπια κλπ μην αφηνεις τιποτα χωρις ασφαλειες να μην μπορει να τα ανοιξει κ σε παιδευει περισσοτερο ετσι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΓΕΝΕΘΛΙΑ,ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΥΓΙΗ!ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗΝ ΜΑΓΔΟΥΛΑ ,ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας μανουλίτσες,

Μαγδούλα μου να τα εκατοστήσεις κοριτσάκι, δεν ήξερα ότι έχεις γενέθλια γι'αυτό και δεν σου ευχήθηκα το πρωί που ξαναέγραψα, συγνώμη! Να είσαι γερή και να χαίρεσαι την οικογένειά σου!

Πατσουλίνι μου άσε τί δούλεμα έχω φάει σήμερα από τον πατέρα μου δεν λέγεται..... :lol::lol::lol:

Σοφάκι μου ναι λόγκο στιγμής από τις ΠΑΡΑ πολύ δυνατές ήταν! Τα 'παιξα, σκεφτόμουν ότι πάει η γλώσσα μου, δεν θα μπορέσω να ξαναμιλήσω ποτέ στη ζωή μου κι όσο για τα δόντια λέω θα πρέπει να μου τα ξεριζώσουν και να βάλω μασέλα..... =))=)) Από την κούραση πια δεν ελέγχω τον εαυτό μου! Έχω βάλει ασφάλειες αλλά η Μαρία όλο αυτά σκαλίζει και το ένα κόντεψε και να το σπάσει εχθές, μα λέω πόση δύναμη έχουν πιά? Τον Σούπερμαν γέννησα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μανουλες!

χρυσα χρονια πολλα για το γιοκα σου...να τα εκατοστησει και να ειναι καλοτυχος... :D

μαγδουλα πολυχρονη..να σε χαιρομαστε :)

φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλες!!!

Επιτελους βρηκα λιγο χρονο να γραψω τα νεα μου!

Καταρχην να ευχηθω στα μωρακια Φαιδρα Μακη Ιασονα και τον διονυσακη μου χρονια πολλα!!!!

Αρχισαμε τα γενεθλεια!!

Να ευχηθω και χρονια πολλα στον Νικολα της Ολιας που γιορταζει σημερα και σε οποιον αλλο γιορταζει απο τους δικους σας!

Λοιπον να αρχισω με τα νεα του Μιχαλη μου.

Δοξα Το Θεο πηγαν ολα καλα,μπηκαμε την Κυριακη στο νοσοκομειο οπου περιμεναμε μεχρι τις 12 να του παρουν αιμα και να κανουμε εισαγωγη.

Ο καημενος τσιριζε οσο του περναν αιμα και φωναζε μαμα μαμα και εγω εξω εκλαιγα...

Μετα μας βαλαν σε δωματιο και ειχε κι ενα παιδακι εκει 7 ετων και ειχε καλη παρεα.

Την Δευτερα καναμε την επεμβαση και ειμασταν τυχεροι γιατι του δωαν ενα σιροακι οσο περιμενα μαζι του στο σαλονακι και τον πηραν αγκαλια για να τον πανε μεσα απο τη ζαλαδα δεν μπορουσε καν να περπατησει.

Του κανανε και ναρκωση σαν επισκληριδιο και μεθη και γλιτωσαμε την ολικη και τα σοληνακια.

Οταν βγηκε και μας ειδε φαινοταν φοβισμενος αλλα δεν εκλαιγε και απλως τον ενοχλουσε ο ορος.

Μετα δεν επρεπε να φαει και ο καημενος πεινουσε και γκρινιαζε μιας και την προηγουμενη ηταν μονο με γαλα και τελικα κοιμηθηκε λιγο και ηρεμησε.

Την Τριτη βγηκαμε και ολα καλα ετρεχε περπατουσε κανονικα!

Δοξα και παλι Το Θεο ολα πηγαν καλα.

Γυρισαμε Παρασκευη πρωι απο Αθηνα και μετα καταλαβαινετε τρεξιμο με ρουχα βαλιτσες και λοιπα.

Το βραδυ εκανα μπανιο και τον Μιχαλη για να βγαλω και τα αυτοκολλητα απο τα ραμματα και δεν βγαιναν και πονουσε ο καημενος.

Κι ετσι οπως τον ειχα μισοντυμενο με τους ατμους μεσα στον μπανιο αρχιζα να ζαλιζομαι...

Λεω τον Μιχαλη πανε φωναξε τον μπαμπα και ερχεται ο αντρας μου και του λεω οτι ζαλιζομαι.Με πιανει ο καημενος να με παει στην κρεβατοκαμαρα και του λεω οτι χανω τις αισθησεις μου και τσουπ σωριαζομαι κατω.

Με σηκωσε και με ξαπλωσε στο κρβατι.

Ο καημενος τα παιξε.

Ο μιχαλης χωρις βρακι και παντελονι ο μικρος να κλαιει κι εγω λιποθυμη!!

Πηε τηλ την πεθερα μου και ηρθαν και πηραν τον μικρο παλι για να μην συμβει τιποτα και τρεχουμε νοσοκομεια.

Μου χε βγει ολη η κουραση και η ενταση των ημερων μαζι.

Το Σαββατο πηγαμε μαρκετ για ψωνια κι απο κει να παρουμε τον μικρο και να γυρισω σπιτι να κανουμε ετοιμασιες για τα γενεθλεια και να κανω και καμια δουλεια.

Καλεσα μονο τα πεθερικα τον κουνιαδο μου με την γυναικα του και τον νονο με τους νονους μας αλλα και παλι ειχα ενα σωρο πραγματα να κανω.

Ποτε μεγαλωσε και ο μπομπιρας μας χαμπαρι δεν πηραμε..

Αυτα κοριτσακια μου απο μας δεν εχω αλλα νεα.

Τωρα θελω να στολισω και να φτιαξω γλυκα αλλα σημερα δεν κανω τιποτα!

Μονο ξεκουραση!!

Φιλακια σε ολες και τα ξαναλεμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεια σας

εμεις τα ιδια τρεχω λιγο αυτες τις μερες,ο Δημητρακης συνεχεια ειναι μεσα στη ζημια δεν αφηνει τιποτα ορθιο,και σημερα απο το πρωι πολυ γκρινια,οσο δεν μας ταλαιπωρησαν τα 7 δοντια τραβαμε τωρα ολη την ταλαιπωρια τι να πω πια,υπομονη

Χρυσα μου χαιρομαι που πηγαν ολα καλα με τον Μιχαλακη καλη αναρρωση και να χαιρεσαι τον Διονυσακη σου πολυχρονος και γερος

Ολια μου να χαιρεσαι τον Νικολακη σου να ειναι γερος και ευτυχισμενος

Γιωτα να χαιρεσαι τον Ιασονακο σου να α εκατοστισει και να ειναι γερος

Μαγδα πολυχρονη και ευτυχισμενη σου ευχομαι και χρονια πολλα σε οσες εχουν καποιον να γιορταζει

Νασια μου τι επαθες παλι;παλι καλα που δεν την καταπιες να τρεχεις στα νοσοκομεια,οσο για την Μαρια μην πανικοβαλεσαι ελα κι εδω που εχω τρεις να κυνηγω να δεις σε τι κατασταση βρισκομαι ορισμενες φορες ο χαμος γινεται

δεν θυμαμαι κατι αλλο πολλα φιλια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ,ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΚΑΤ'ΑΡΧΗΝ ΣΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΓΟΙΡΤΑΖΟΥΝ:ΔΙΟΝΥΣΗ,ΙΑΣΟΝΑΚΟ,ΦΑΙΔΡΑ,ΜΑΚΗ ΚΑΙ ΟΛΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑΚΗ!ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥΧΡΟΝΑ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΜΑΣ,ΝΑ ΤΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ!!ΜΑΓΔΑ ΜΟΥ,ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ Ο,ΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟ ΒΡΕΙ!!ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΑΝΑΡΡΩΣΗ ΣΤΟΝ ΜΙΧΑΛΑΚΗ,ΕΥΤΗΧΩΣ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ..ΕΛΠΙΖΩ ΤΩΡΑ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΛΙΓΟ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΑΛΑΒΕΙΣ..ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΕΤΥΧΑΝ ΤΩΡΑ..ΥΠΟΜΟΝΗ..ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΙ ΓΚΡΙΝΑ,Ε?ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙΣ,ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΥΣΚΟΛΟ..ΚΑΛΑ ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΣΑΙ,ΗΤΑΝ ΚΑΙ Η ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΗ ΚΟΛΛΑ,Ε?ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΚΑΙ Ο,ΤΙ ΚΙ ΟΤΙ!!ΠΡΩΤΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ!! :D:D:D ΦΡΟΝΤΙΣΕ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΣ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΚΑΛΑ..ΑΧ ΒΡΕ ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ,ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΛΕΟΝ ΜΕ ΑΓΧΟΣ,Ο,ΤΙ ΚΙ ΑΝ ΚΑΝΕΙΣ:TRΩΣ ΜΕ ΑΓΧΟΣ,ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΝΙΟ,ΜΕ ΑΓΧΟΣ,ΚΑΝΕΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΕ ΑΓΧΟΣ,ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙΣ,ΤΑΙΖΕΙΣ ,ΠΟΤΙΖΕΙΣ ΜΕ ΑΓΧΟΣ!!ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ,ΑΠΟΡΩ?ΕΥΤΗΧΩΣ ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΕΓΩ Η ΑΓΧΩΤΙΚΗ..ΤΣΕΛΙΝΙΚΑ,ΧΑΜΙΛΟΒΛΕΠΟΥΣΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΜΕ ΤΙΣ ΓΚΡΙΝΙΕΣ,Η ΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΟΦΕΡΕΤΑΙ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ!!ΕΝΑ ΠΤΩΜΑ ΕΙΜΑΙ,ΣΕΡΝΟΜΑΙ..ANYWAY ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ..ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ..ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές!

Χρόνια πολλά στα παιδάκια που χρονίσανε! Φαίδρα, Διονύση και Ιάσωνα να είστε πάντα γεροί κι ευτυχισμένοι!

Χρύσα μου χάρηκα που όλα πήγαν καλά με το Μιχάλη. Και από ότι καάλαβα δεν ταλαιπωρήθηκε πολύ το καλό μου. Σιδερένιος τώρα! Εύχομαι να ήταν η πρώτη και τελευταία σε νοσοκομείο!

Νάσια...κόλλα στο στόμα??? :shock: Ανατρίχιασα... Τι να πεις...το μυαλό υπολειτουργεί...

Εμείς κάναμε το εξής φοβερό την Παρασκευή. Πήγαμε να μπούμε στο γκαράζ.... με το ποδήλατο στη σχάρα του αυτοκινήτου :shock: Το ποδήλατο στη σχάρα κάθεται όρθιο, οπότε φαντάζεστε. Η πλάκα είναι ότι με το που ακούμε το μπαμ, κοιταζόμαστε με τον άντρα μου με μια τεράστια απορία...Το είχαμε ξεχάσει και οι δύο. Πάει το ποδηλατάκι μου. 1.200 ευρο πριν 5 χρόνια...

Πάτσυ πάω πάλι Πολωνία για πιερνίκι :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!!!!!!!11

να πω και γω με τη σειρα μου χρονια πολλα σε ολα τα μωρακια που χρονισανε!!!!!!!!!!!Διονυσακη, Ιασονα και Μανο να σας χαιρονται οι γονεις σας!!!!!!!!!!!!!!!!

Μαγδα μου χρονια πολλα να τα χιλιασεις!!!!!!!παει το ποδηκατο ε;;;;ωραιο δωρο εκανες στον εαυτο σου!χαχα

Νασια μου απιστευτο αυτο που επαθες....πραγματικα για να γελας και να κλαις μαζι!περαστικα

Χρυσα μου πολυ χαρηκα που πηγαν ολα κατ'ευχην με το Μιχαλακη σου!καλη αναρρωση και κοιτα και συ τωρα να χαλαρωσεις και να ξεκουραστεις...λιποθυμησες...φανταζομαι τι ενταση ειχες ολες αυτες τις μερες...ολα καλα!σου εφυγε μεγαλο βαρος φανταζομαι!

φιλακια σε ολες!!!!

καληνυχτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κι από μένα,

τώρα γύρισα στο σπίτι από τις επισκέψεις σε Νικολάδες, όλη μέρα έκανα δουλειές, σιδέρωσα και μια ντάνα ρούχα...είχα να βάλω και 2-3 πλυντήρια αλλά στο τέλος βαρέθηκα...πτώμα είμαι!

Χρόνια πολλά στον Νικολάκη της Κατερίνας και στον Νικόλα της Όλιας! Κοριτσάκια μου να τους χαίρεστε και να τους καμαρώσετε όπως επιθυμείτε, γερούς κι ευτυχισμένους!

Λεμονάκι καλή ανάρρωση στον Μιχαλάκη...τέλος καλό όλα καλά!

Μάγδα κρίμα το ποδήλατο αλλά συμβαίνουν αυτά δυστυχώς...εσείς να 'στε καλά!

Πάω για ύπνο κοριτσάκια,

φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

Καλα ειμαι απαραδεκτη!

Κατερινακι να χαιρεσαι τον Νικολακη σου κι εσυ για χτες!

Και Μαγδα χρονια σου πολλα για τα γενεθλεια σου!!

Οσο για το ποδηλατο τι να πω...

Εγω το χα παθει μια φορα αυτο με τα κλειδια του σπιτιου,ξεκινησα και τα χα αφησει πανω στο αμαξι κι οταν ακουσα στο δρομο κατι να πεφτει λεω τι ναι αυτο και ευτυχως πηρα γρηγορα στροφες και ευτυχως τα βρηκα στο δρομο μετα!!!

εμεις τα ιδια τωρα περιμενω να ξυπνησει ο μικρος για το γαλα του και να κανω καμια δουλεια!

Φιλακια σε ολες και καλη μερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...