Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια χριστουγεννων 2009!!!Νο 6!!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα κουκλες!

Ινε μου πολυ ωραια η προσκληση!! με το καλο να πανε ολα!!!

μας ανοιξες κ την ορεξη! :D αν ημουν Αθηνα θα ερχομουν οπωσδηποτε αλλα...

τι κανετε κοριτσουδια μου?

εγω ειμαι λιγο κουρασμενη σημερα κ αυριο θα παμε παλι σε αυτη την παιδιατρο την καινουργια για να κανουμε εμβολιο,ο δικος μου παιδιατρος θα γυρισει μεσα στον Δεκεμβρη....για να δουμε τι θα δουμε παλι αυριο...

Χρυσα μου σε σκεφτομαι συνεχεια! ολα τελεια θα πανε καλη μου!

παω να ξαπλωσω αγαπουλες συγνωμη που δεν σχολιαζω αλλα ειμαι κομματια...

φιλακια πολλα πολλα πολλα πολλα κ στα πατουσακια παντα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεια σας

τον αλλο μηνα τετοια μερα θα εχουμε γενεθλια κι εμεις αλλα θα τα κανω με λιγα ατομα,καμια 20αρια θα ειμαστε μονο οι δικοι μου,αλλα ακομη το ψαχνω για το τι θα κανω

Ινε να περασετε καλα στα γενεθλια σας,ολα ειναι τελεια και η προσκληση πολυ ωραια

Μαγδα αφου σνομπαρεις τα γιατροσοφια μας :-p:-p εσυ μην τα εφαρμοζεις,παντως κανει δουλεια

ευχαριστω και για τις <<καθυστερημενες>>ευχες να εισται καλα κοριτσια

δεν εχω να σχολιασω κατι αλλο καλο βραδυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας...

Χρονια πολλα (αν και λίγο καθυστερημένα) σε όσες γιορταζαν.

Εύα, άκουσα οτι παει μεχρι Τρίτη η απεργια. Εγω δεν είμαι νάξο, αλλά περιμένο τον γιώργο αυτες τις μέρες..

Σήμερα έχουμε τα πρώτα μας γεννέθλια... και αντι για γιορτές έχουμε τις μαύρες μας...

Η αδερφή της μαμάς μου με καρκίνο του πνεύματος σε τελικό στάδιο (γύρω στους 6 μήνες ζωής). και έχει ένα κοριτσακι 11 χρονών και ένα 28χρονο παιδί με ειδικές ανάγκες.

Έπεσε και η γιαγιά που έχουμε στο σπίτι και έσπασε ένα πλευρό και την έχουμε και βογγάει όλη την ώρα...

καταλαβαίνετε!

Να σας ρωτήσω... Πλησιάζουν όλα τα γεννέθλια τον επόμενο μήνα. Τι δώρο θα πάρετε στο μωρό σας???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xronia Sas Pollaaaaa,na ta ekatosthsete!!!!!8umamai persi tetoia epoxh pou metrousame tis meres!ki otan xanotan kamia apo mas anarwtiomastan mhpws gennhse!xaxa!ti omorfes meres re koritsia!xamhloblepousa mou ti na pw?kouragio kai dunamh sthn oikogeneia sou euxomai!dwse ena megalo fili sto mwraki sou gia xronia polla apo mas!

katerinaki ki emeis anarwtiomaste ti dwro na tou paroume?!prepei na nai kati pou 8a meinei!mias kai 8a nai to dwro twn prwtwn genne8liwn!eseis pou exete koritsakia mporeite na parete kanena xruso braxiolaki-kolliedaki...emeis ti na paroume mou les????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας.....

αγγελικη μου,η απεργια συνεχιζεται μεχρι την πεμπτη και δεν το βλεπω να σταματαει...εχουν μεινει πισω ολες οι ετοιμασιες......χρονια πολλα στη φαιδρα!!!!!

εχω αρχισει και ψιλοαγχωνομαι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευάκι, σε σκεφτομαι... ακουσα και εγω για τις 2 επιπλεον μερες.

Κοριτσια εγω της πήρα ενα υπέροχο κουκλοσπιτο!!!

Τα αδερφια μου της πήραν τα έπιπλα. Και εγώ ήθελά να της πάρω κάτι να της μείνει, να λέμε ότι ήταν από τα πρώτα της γεννέθλια.

Πως σας φαινεται η φωτογραφία?

d_512.jpg[/attachment:3clejt3a]

post-5538-13873935642395_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγγελικουλα,τελειο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!της αρεσει???παιζει?????

τελικα,περασε το μπλου σταρ στο ασχετο αλλα δεν προλαβαιναμε να μαζεψουμε....με το επομενο....για να δουμε!!!!!λενε για επιστρατευση....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευάκι, το εχουμε στο κουτι, θα το στήσουμε όταν κατέβουμε ναξο. Είναι βέβαια για παιδάκια από 3 χρονών και πάνω, αλλά ειναι τέλειο....

Και εχω 2 χρόνια μπροστα μου για να παιζω μονο εγω... :twisted::twisted::twisted:

χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας μανουλίτσες...

Αγγελική να τα εκατοστήσει η κοράκλα σου :ymparty::ymparty::ymparty: Εύχομαι να είναι γερή και πάντα χαρούμενη!!!!! Να την χαίρεστε και να την καμαρώνετε!!!!! Είναι η πρώτη από τα χριστουγεννιάτικα μωράκια? Σιγά-σιγά να παίρνουμε σειρά! Το κουκλόσπιτο είναι όνειρο...εμείς λέμε να της πάρουμε ένα ξύλινο αλογάκι-κούνια που το είδα στα Jumbo και το λάτρεψα και ένα κρεμαστό για το λαιμό Νταίζη Ντάκ (καλά αυτό θα το βάλει αργότερα αλλά επειδή είναι χρυσό θα της μείνει). Λυπάμαι πολύ για την θεία σου, ελπίζω να σας δώσει δύναμη ο Θεός...

Ευάκι μου δεν πήρα χαμπάρι για την απεργία...από σένα το διάβασα... :ymblushing: Μεγάλωσε και το grousάκι, 11 μηνών σήμερα ε? Σε ένα μήνα χρονίζει και η μπουμπούκα σου!

Λεμονάκι πως πήγε η επέμβαση του Μιχάλη? Θα μας τα πείς όταν επιστρέψετε με το καλό στο σπιτάκι σας. Εύχομαι γρήγορη ανάρρωση στο παιδί!

Ine μια χαρά μου ακούγεται το πάρτυ όπως το περιέγραψες και τα παιδάκια τρελαίνονται για τον gummy bear, εμείς έχουμε γενέθλια στις 9 Δεκεμβρίου (είναι Πέμπτη αλλά τα πρώτα της γενέθλια δεν ήθελα να τα αναβάλλουμε για άλλη μέρα) και έχουμε θέμα την Τίνκερμπελ γιατί η μικρή μου τρελαίνεται για τις νεράιδες οπότε...μας καθοδήγησε με τα γούστα της!

Δημητρούλα τί κάνει ο Θανούλης? Έστρωσε λίγο το στομαχάκι του?

Γιώτα περαστικά στον αδερφό σου!

Εμείς στολίσαμε τα χριστουγεννιάτικά μας το Σάββατο, η Μαρία ξετρελάθηκε όταν τα είδε, δεν ήξερε πρός τα που να πρωτοκοιτάξει! Με το Άη Βασίλη δεν τα πάει και πολύ καλά, της πήραμε έναν φουσκωτό και τον έχει ψοφίσει στο ξύλο...

Φιλάκια πολλά μανούλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νασια μου,ασε...εχουμε ταλαιπωρηθει με την απεργια αλλα ενταξει....ελπιζω την πεμπτη να φυγουμε....μεγαλωσε και το γκρουσακι μου!!!!!δεν το πιστευω οτι σε ενα μηνα γινεται 1ος!!!!!!! :D:D:D:D:D:D εσεις.9 δεκεμβριου????θα μας βαλεις φωτο απο το παρτι????πολυ μου αρεσε το νυφικο σου!!!!!!!!οταν ετοιμαστει το δικο μου θα σας το βαλω να το δειτε!!!!

αγγελικη μου,εμενα παντως θα τα ετρωγε ολα τα επιπλακια!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ειναι τελειο!!!!!!!!θα ερθω κι εγω να παιζουμε μαζι μεχρι να μεγαλωσουν οι τσουπρες μας!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!

Αγγελική μου πολύχρονη η Φαίδρα σας! Να τη χαίρεστε και να την καμαρώνετε! Και το δωράκι που της πήρατε μου αρέσει πολύ!

Κρίμα η αδερφλη της μαμάς σου :( Θα είναι και νέα γυναίκα φαντάζομαι... Και τα παιδιά ρε γμτ...

Εγώ για να πω τη μαύρη αλήθεια δεν είχα σκεφτεί να της κάνω κάτι ιδιαίτερο για δώρο :oops: έτσι κι αλλιώς επειδή είμαστε μόνοι μας εδώ, όλα μόνοι μας τα παίρνουμε... Τώρα όμως με βάλατε σε σκέψεις :roll: Εσείς έχετε κάτι από τοςυ γονείς σας ως δώρο πρώτων γεννεθλίων? Γιατί εγώ δεν έχω.... Να τους κάνω παράπονα αν είναι :lol:

Ινέ πολύ σούπερ το πάρτυ που ετοιμάζεις! Μακάρι να ήμουνα κοντά να ερχόμουν!

Εμάς τα πρώτα γεννέθλια της Μαρκέλλας μου -στις 15-θα μας βρουν στην Πολωνία... Επιστρέφουμε στις 16 και θα άνουμε μια γιορτούλα στις 18 που είναι Σάββατο. Λίγα πράγματα, με λίγους φίλους γιατί μόλις θα έχουμε επιστρέψει και δε θα προλλαβαίνω αλλά δε μου πάει και να μη κάνω τίποτα.

Η Μαρκέλλα σήμερα αποφάσισε επιτέλους να αφήσει το χέρι μου και να κάνει μόνη της βόλτες στο σαλόνι :ymapplause: Και της λέγαμε μπράβο και σταμάταγε και χτύπαγε παλαμάκια το μωρό μου :x

Νάσια νωρίς νωρίς στολίσατε! Εγώ δε νομίζω να στολίσω... Θα λείπουμε ταξίδι 8-16 Γερμανία-πολωνία. Μετα πάμε στα πεθερικά 20-27 και Ελλάδα 28-6 Γενάρη. Οπότε τι να λέει? Μου κακοφαίνετε όμως... Άντε και του χρόνου να σε βοηθήσει στο στόλισμα κι η Μαρία σου!

Λέμον περιμένουμε νέα! Ελπίζω να πήγαν όλα καλά!

Γιωτού μου! Μη χάνεσαι ρε... :-*

Φιλιά κοριτσάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και απο μενα!!!!!!

Αγγελικη μου να τα χιλιασει η μικρη σου!να την καμαρωνεις παντα!!!!!!

Οσο για τη θεια σου δεν εχω λογια..προσφατα χασαμε συγγενικο μας προσωπο που ειχε την ιδια παθηση..

Εμενα αυριο γιορταζει ο αντρουλης μου!!!!!Δεν εχω προλαβει ακομα να του παρω δωρο, μαλλον θα βγω αυριο το πρωι.Δεν θα κανουμε ιδιαιτερα πραγματα.οποιος ερθει κανενα ποτακι.

κι εγω στα γενεθλια του μικρου σκοπευω να κανω παρτακι αλλα δεν το εχω οργανωσει ακομα στο μυαλο μου επειδη αργουμε ακομα(19/12).Παντως θα ειμαστε λιγοι και καλοι.

Δεντρο δεν εχουμε στολισει...το φοβαμαι εχω ενα 2 μετρα και μαλλον θα του ερθει καπελο.χαχα.θα το στολισουμε μαλλον την αλλη εβδομαδα!

φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολυ για τις ευχές σας...

Αν θυμάμαι καλά, πρώτη που γέννησε ήταν η Αρια. Έχουμε κανενα νέο της??

Ευα, εννοείται οτι θα τα φάει τα επιπλα αν τα πιασει στα χέρια της. Για αυτό τα επομενα 2 χρονια θα παιζω μονο εγω!!!

χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικη μου να ζησει η Φαιδρα!!! πολυχρονη ευτυχισμενη κ παντα μα παντα να γελαει!!!

συλληπητηρια κ για την θεια σου...τι να πω???

το δωρακι της ζουζους εξαιρετικο!!!

τωρα που το ειπε η χιονουλα ουτε εγω εχω το πρωτο δωρο γενεθλιων! ουτε καν θυμουνται τι ειναι!! θυμωσα τωρα!!! :lol:

κ εμεις εδω ολα μονοι μας τα παιρνουμε οποτε τι διαφορά θα εχει αν παρουμε κατι ακομα?? ας πουμε δεν του ειχα μπουφανακι κ σημερα πηγα ζάρα κ του πηρα ενα κ του ειπα οτι ειναι απο τον Αγιο Βασιλη!!χι χι χι εν τω μεταξυ εμενα εκτος απο τα γενεθλια στον ιδιο μηνα πρωτα εχει την γιορτη του! θα πω σε ολους μα μας δωσουν λεφτα! ;) οποτε οταν θα φυγουμε απο χρονια κ θα παμε στα ξενα να του ψωνισω εκει του μωρου μου ρουχαλακια κλπ

εχτες ειχαμε παιδιατρο! ζυγιστηκαμε ειναι 11.550 κ 78 ποντους το θηριο μου!!!! ειδε κ τα δοντια κ τα κατω ειναι λεει ετοιμα να βγουν ειναι θεμα ημερων αλλα αυτο το ακουω 3 μηνες τωρα! κ της λεω ετσι ηταν κ τον προηγουμενο μηνα κ μου λεει γιατι ετσι ρε παιδι μου τοσο πολυ σκληρα ειναι τα ουλα του πια?? κ ομως ειναι απο οτι φαινεται! πολυ ταλαιπωρειτε πια ο κακομοιρης..ολο γκρινια ειναι φωνη κ φασαρια,ενω ηταν ενα πολυ γελαστο μωρακι...τον λυπαμαι αλλα δεν ξερω τι να κανω? να του δινω ντεπονακι καθε μερα?? το θεωρω λιγο υπερβολικο...

Χρυσα μου αγαπουλα μου..τι κανετε καλη μου? πως πηγαν τα πραγματα???

Πασχαλιτσα να χαιρεσαι τον αντρουλη σου κοπελα μου!! να ειναι παντα καλα!! κπαντα ερωτευμενος μαζι σου!!! ;):D

που ειστε ολες οι μανουλες????

Κατερινα μου τι κανουν οι λεβεντες σου??

Γιωτακι ζορια κοπελα μου ε? περαστικα στον αδερφο σου...

αυριο ερχεται κ εμενα ο αδερφος μου! εχει αδεια περιπου 10 μερες!!

σας φιλω για την ωρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας μανουλίτσες...

τί κάνετε κοριτσάκια και μπεμπάκια (τί μπεμπάκια δηλαδή...μεγάλωσαν και τα δικά μας!)??????

Πασχαλάκι χρόνια πολλά στον αντρούλη σου! Να τον χαίρεσαι κοριτσάκι μου, πέστου ότι η νύφη του, του στέλνει πολλές πολλές ευχές!

Ευάκι μου εννοείται πως θα σας βάλω φωτογραφίες από το πάρτυ...

Μάγδα μου τρελαίνομαι για τα Χριστούγεννα οπότε φροντίζω να τα "φέρνω" μέσα στο σπίτι όσο πιο νωρίς γίνεται, ειδικά φέτος με την Μαρία... Περπάτησε η Μαρκελίτσα ε? Μπράβο το καλό μου! Η δικιά μου είναι πιο διστακτική, κάνει δύο-τρία βηματάκια και κάθεται ή πιάνεται από κάπου, μάλλον ακόμα δεν έχει εμπιστοσύνη στον εαυτό της.

Σοφία μου μεγάλο ντέρτι τα δόντια τελικά...τυραννιούνται πολύ τα κακόμοιρα, ειδικά άμα αργήσουν να βγούν μετά σκληραίνουν τα ούλα και είναι ακόμα χειρότερα, αλλά λένε ότι όταν αργούν είναι πιο γερά τα δόντια μετά. Και η Μαρία παιδεύεται πολύ με τα δύο επάνω που εδώ και δύο μήνες δεν λένε να βγούν με τίποτα (μόνο δύο δόντια έχει η καημένη και χρονίζει σε 10 μέρες!) Από γκρίνια και φασαρία κι εδώ μια από τα ίδια, μας έχει εξοντώσει ΚΑΝΟΝΙΚΑ! Και το χειρότερο είναι ότι υποφέρουν τα καημένα πολύ! Κι εγώ δεν ξέρω πως να την ανακουφίσω, της έδωσα κάποιες φορές παυσίπονο αλλά δεν γίνεται συνέχεια να την χαπακώνω!

Βικάκι χάθηκες κοριτσάκι μου! Η δουλειά ε? Ο Αντωνάκης τί κάνει?

Η μέρα μας σήμερα ήταν πολύ δύσκολη με πολλή γκρίνια, κλάματα, παραξενιές... Η Μαρία ξύπνησε ανάποδα, με ανυπόφορη γκρίνια και συνέχισε στο ίδιο μοτίβο όοοοοοολη την μέρα, κορίτσια ειλικρινά δεν σταμάτουσε τη μίρλα και τις τσιρίδες παρά μόνο αν την έπαιρνα αγκαλιά, ούτε για κατούρημα δεν με άφηνε να πάω (έκλαιγε γοερά). Είχα και διάφορα ατυχηματάκια, κυρίως λόγω της κούρασης γιατί δεν μπορούσα να πάρω τα πόδια και τα χέρια μου...μου έπεσε το φαγητό κάτω και έτρεχα να πλύνω το χαλάκι της κουζίνας, έσπασα το κρεμασταράκι για τις πετσέτες, η Μαρία με πασάλειψε με το φαγητό της και βρωμοκοπούσα ψαρόσουπα μέχρι που πήγα να κάνω μπάνιο...σε κάποια φάση τσίριζα από τα νεύρα μου, τρόμαξε και η Μαρία κι έκλαιγε για κάμποση ώρα (μετά ένιωσα ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ άσχημα και της ζητούσα συγνώμη)...αυτή τη στιγμή είμαι κατάκοπη...

φιλάκια πολλά σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλησπερα!!

δυστυχως χαλασε το μεγαλο μου λαπτοπ κ χρησιμοποιω το μικρο το οποιο δε με βολευει καθολου..

διαβασα βιαστικα νεα σας,απλα με ζαλιζει που γραφω εδω οποτε θα σχολιασω αυριο,τωρα εχω ενα κεφαλι καζανι.αυριο θα δω τη χρυσα μας,μεινει πολυ κοντα μου,ολα να ξερετε πηγαν καλα με τον μιχαλακη!

κοριτσακια μου θα τα πουμε αυριο!

σας φιλω κ δυστυχως δε προλαβαινω να πολυμπαινω αλλα προσπαθω να μη χανομαι...καληνυχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ?ΠΩΣ ΕΙΣΑΣΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΤΗΝ ΓΚΡΙΝΑ ΜΑΣ ΚΛΑΣΣΙΚΑ..ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΝΑ ΣΕΡΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ,ΔΕΝ ΚΑΘΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΑΛΛΑΞΩ ΠΑΝΑ..ΜΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ?ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΑΛΛΑΞΩ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ Η ΨΥΧΗ!!ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΚΟΥΡΑΓΙΟ,ΟΛΕΣ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΕΡΝΑΜΕ..ΜΑ ΤΙ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΒΡΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ?ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΘΑ ΤΥΧΟΥΝ?ΔΗΛΑΔΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΕΛΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΛΑΙΣ ΜΑΖΙ..ΛΕΣ:ΧΤΥΠΑ ΚΙ ΑΛΛΟ,ΘΑ Τ'ΑΝΤΕΞΩ..ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΠΡΑΓΜΑ..ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΤΩ,ΘΑ'ΡΘΟΥΝ ΩΡΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΑΣ...ΕΛΠΙΖΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ!ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥ,ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΑΙΔΡΑ,ΝΑ'ΝΑΙ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΗ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΤΗΣ!!ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΕΙΑ ΣΟΥ,Ο,ΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ..ΠΑΣΧΑΛΑΚΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΧΑΙΡΕΤΑΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ,ΝΑ'ΣΤΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΕΥΤΗΧΙΣΜΕΝΟΙ..ΤΙ ΔΩΡΟ ΤΟΝ ΠΗΡΕΣ ΤΕΛΙΚΑ?ΜΑΓΔΑ ΜΟΥ ΣΥΧΓΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΜΑΣ,ΕΝΑ ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ..ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ..ΤΥΧΕΡΟΥΛΑ ΜΑΓΔΑ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΤΑΞΙΔΑΚΙΑ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ..ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙΣ ΕΛΛΑΔΑ,ΦΕΡΕ ΜΑΣ ΛΙΓΟ ΧΙΟΝΙ ΚΑΙ ΚΡΥΟ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ Χ-ΜΑS,ΟΚ?ΕΛΛΑΔΑ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙΣ ΚΑΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΣ?ΜΗΠΩΣ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ Η ΜΕΤΑ..ANYWAY, GROUSAKI MOΥ,ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΕΡΓΙΑ?ΒΡΗΚΕΣ ΤΑ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ?ΠΑΝΤΩΣ ΕΔΩ ΚΑΤΩ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ..ΛΕΜΟΝΑΚΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΤΟΥ ΜΙΧΑΛΗ,ΟΛΑ ΚΑΛΑ?ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ?ΚΑ1,ΒΙΚΑΚΙ,ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΟΛΙΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΣΤΕ?ΔΟΥΛΕΥΕΤΕ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΖΕΣΤΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ..ΕΔΩ ΧΩΡΙΣ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΤΩΜΑΤΑ.. :D:D ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ ΘΑ ΦΥΓΕΤΕ ΤΕΛΙΚΑ?ΜΙΑ ΧΑΡΑ Ο ΜΠΟΜΠΙΡΑΣ ΜΑΣ,ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΨΗΛΟΣ Η ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ?ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΙ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΤΡΑΒΑΕΙ ΜΕ ΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΤΟΥ ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟ..ΥΠΜΟΝΗ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΓΕΡΑ ΝΕΥΡΑ!!ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟΛΙΣΜΕΝΟ ΜΕ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΑ Ε?ΑΛΛΗ ΑΙΣΘΗΣΗ ΕΙΝΑΙ..ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ..ANYWAY SAS ΕΠΡΙΞΑ,ΠΟΛΛΑ ΕΙΠΑ..ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ,ΕΛΠΙΖΩ..ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΜΑΣ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ//ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο μας!! Εχω μερες να μπω αλλα ημουν χαλια με συναχι και βηχα .Ευτυχως οΝικολας δεν κολλησε μεχρι τωρα.Σημερα ειμαι λιγο καλυτερα αλλα εχω βηχα..

Αγγελικη να σου ζησει η Φαιδρα ..Ποτε περασε ενας χρονος .Και μεις τον αλλο μηνα εχουμε γενεθλια..

Χρυσα πως ειναι ο Μιχαλης?Απο οτι ειπε το Βικακι ολα καλα πηγαν.Καλη αναρρωση τωρα..

Γιωτακι περαστικα στον αδερφουλι σου....

Dimi τα ιδια ακριβως κανει και ο δικος μου..Ολη την μερα μπουσουλαει και χτυπαει.

Κοριτσακια ξυπνησε .Παω να του δωσω φρουτα...

Φιλια σε ολες !!!! :x:x:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑΣ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΝΑΙ ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ!!! ΕΛΠΙΖΨ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΦΥΣΙΚΑ!!! ΧΡΥΣΟΥΛΙΝΑ ΜΟΥ ΠΟΣΟ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΠΑΛΙ ΕΓΚΥΟΣ!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΓΛΥΚΟΥΛΑ ΜΟΥ!! ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΠΟΛΛΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ!!! ΘΑ ΜΠΑΙΝΩ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ Η ΔΟΥΛΕΙΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΚΑΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΑΣΑ! ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΩ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΠΑΛΙ ΒΛΑΚΕΙΑ ΧΑΧΑΧΑ!! ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ, ΧΡΥΣΟΥΛΙΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΚΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!! ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΠΙΣΤΗ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΚΡΑΤΟΥΣΕ ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ΜΗΝΕΣ ΟΛΟΚΛΗΡΕΣ, ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΠΩ ΑΛΛΑ ΤΟ ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΠΕΣΕ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΘΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΥΧΝΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΙΖΩ ΜΕ ΤΟΝ ΒΑΣΙΛΗ ΜΟΥ ΕΕΕ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΔΟΥΛΙΤΣΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεια σας και καλο μηνα

σημερα στολισα και εγω, τα μεγαλα μου ηταν μεσα στην τρελη χαρα με βοηθησαν πολυ κρεμουσαν τις μπαλες,το μικρο ζιζανιο ομως πηγαινε και τις τραβουσε και τις εβγαζε και τραβουσε και το δεντρο ας ελπισω οτι θα το συνηθισει και δεν θα το τραβαει θα του ερθει και στο κεφαλι και θα τρεχω,εντωμεταξυ εχει γινει πολυ μαμακιας οταν τον εχω εγω δεν πηγαινει στον αντρα μου με τιποτα

αρχισανε τα γενεθλια βλεπω,Αγγελικη να χαιρεσαι την κορουλα σου να τα εκατοστισει να ειναι γερη και ευτυχισμενη

Πασχαλια να χαιρεσαι τον αντρουλη σου να εισται ευτηχισμενοι

Ολια μου περαστικα σου

Νασια μου υπομονη για ολα αυτα που γινονται φταινε τα δοντακια της,και ο δικος μου ενω μεχρι τωρα τα εβγαλε σχετικα ευκολα εχουμε κολησει στα 7, τα ουλα του ειναι πρησμενα και ειναι μεσα στην γκρινια αλλα δεν λενε να βγουνε

δημητρα θα πω και σενα υπομονη ολα τα μωρακια σε αυτη τη φαση ετσι κανουν δεν ησυχαζουν ουτε λεπτο ειναι σβουριτσες

ευακι πως πανε οι ετοιμασιες;χαλαρωσες λιγο να τα πουμε;πολλα φιλια σου στελνω

δεν θυμαμαι να σχολιασω κατι αλλο πολλα φιλια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια...

Όλια μου περαστικούλια! Ευτυχώς που δεν κόλλησε ο Νικόλας!

Δημητρούλα υπομονή κορίτσι μου, θα βγούν τα δοντάκια τους και θα ηρεμήσουν τα παιδάκια μας!

Εγώ κορίτσια έχω τρελά νεύρα σήμερα, πήγαμε το απόγευμα στην πεθερά μου (εγώ είχα πάρα πολύ καιρό να πατήσω το πόδι μου εκεί και σήμερα ξαναθυμήθηκα τον λόγο!!!!!) κι έγινε χοντρός σκυλοκαυγάς! Έχουμε εξηγήσει και στους παππούδες και στις γιαγιάδες ότι η Μαρία έχει αρχίσει να γίνεται πολύ κακομαθημένη και να μην τις κάνουν όλα τα χατήρια...η πεθερά μου την έχει δεί ότι μπορεί να μας γράφει κανονικά και να κάνει του κεφαλιού της. Τόσο καιρό λέω στον άντρα μου να την μαζέψει λίγο αλλά δεν ακούει, σήμερα κατάλαβε ότι η μάνα του δεν είναι σε θέση να συνεννοηθεί με κανέναν γιατί πιστεύει ότι μόνο αυτή ξέρει τα πάντα. Μας ακυρώνουν σαν γονείς και κάνουν ότι γουστάρουν κι επειδή προσπαθήσαμε να το συζητήσουμε μαζί της μας έκραξε και δεν δεχόταν κουβέντα και στο τέλος μας είπε ότι ντρέπεται για μας που φερόμαστε έτσι. Περίμενα λίγη ώρα μπας και συνεννοηθεί με τον γιό της χωρίς να μπώ στη μέση αλλά δεν γινόταν τίποτα και της είπα ότι τον πρώτο και τον τελευταίο λόγο για την μικρή τον έχουμε εμείς και καλά θα κάνει να αρχίσει να μας ακούει...Από κεί κι έπειτα πλακώθηκε με τον άντρα μου και σηκωθήκαμε και φύγαμε!

Μέχρι τώρα κρατούσα τυπικές σχέσεις μαζί της αλλά νομίζω ότι πλέον οι σχέσεις μας θα γίνουν μηδενικές!

Συγχίστηκα τώρα που τα ξαναθυμήθηκα με την @#$%##@ που έχω μπλέξει για πεθερά!

Φιλάκια πολλά κοριτσάκια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νασια μου τι τραβας κι εσυ ρε κοριτσι μου,αφου την ξερεις κι εσυ ασε τον αντρα σου να της μιλησει και μην σκας και χαλας την καρδια σου,και αφου νομιζει οτι μονο αυτη γνωριζει τα παντα αδιαφοριστε κι εσεις και μην της δινετε σημασια εξαλλου αυτη θα χασει και δεν θα βλεπει την εγγονη της ως το τελος ετσι οπως παει,μην στεναχωριεσαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλίτσες, τι κάνετε?

Εχω μέρες να μπω αλλα δεν προλαβαίνω να κάνω και πολλά, τώρα που γυρνάει σα σβούρα η μικρή.

Εφτασε και ο Δεκέμβρης ο μήνας των γενεθλίων μας.

Αγγελική να σου ζήσει η Φαίδρα, η πρώτη απο τα χριστουγενιάτικα μωράκια μας. Να τη χαίρεσαι!!!

Στολίσαμε και εμείς το δέντρο μας. Προς το παρών καλά τα πάμε είναι κάτι μπάλες και κάτι στολίδια που της κάνουν εντύπωση και τα τραβάει,οπότε της τα δίνω και μετα απο λίγο την ξεγελάω με κάτι άλλο και τα ξαναβάζω στο δέντρο. Πλάκα έχει.

Είχαμε και παιδίατρο την Δευτέρα έφτασε τα 8,5 κιλά και είναι 75 πόντους.

Αυτά για την ώρα τα νέα μας.

Φιλια σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...