Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια χριστουγεννων 2009!!!Νο 6!!!!!!!!


Recommended Posts

γεια σας κουκλιτσες!

Απ'οτι βλεπω δεν εχουμε πολυ κινηση.Εγω κοριτσια εμπαινα διαβαζα τα νεα σας αλλα δεν ειχα διαθεση να γραψω...πριν απο λιγες μερες πεθενε ο αντρας μια ξαδερφης μου μολις 45 χρονων...αδενοκαρκινωμα στον πνευμονα ...μεσα σε 1 εβδομαδα που το εμαθε πεθανε...η ξαδερφη μου ειναι 37 χρονων και εχουν ενα αγορακι 2,5 χρονων...πολυ δυσκολες καταστασεις..απο τη μια καλυτερα για τον ανθρωπο που εφυγε γρηγορα γιατι δεν υπηρχε ελπιδα να γλιτωσει(ειχε κανει ηδη μετασταση και δεν επαιρνε χειρουργειο).Σας ψυχοπλακωσα ε;;;τελοσπαντων ολα μεσα στη ζωη ειναι.

εγω δεν εχω καθολου διαθεση...νιωθω τυψεις γιατι φωναζω στο μικρο μου οταν ξυπναει και δεν ξανακοιμαται...εχθες εκει που ειχε αρχισει να στρωνει ξυπνησε στις 3 ηπιε γαλα.μετα τον κοιμησα στο καροτσι αλλα μολις τον εβαλα στην κουνια ξυπνησε...και μετα δεν ηθελε ουτε το κατοτσι ουτε να κοιμηθει μαζι μου στο κρεβατι ουτε καν στην αγκαλια...μαλλον ειχε νευριασει που ξυπνησε και μετα ανοιξε το ματι γαριδα και ηθελε να μεινει ξυπνιος...με τα πολλα κοιμηθηκε στις 5.30 το πρωι.καθε φορα λεω ειμαι απαραδεκτη δε θα του ξαναφωναξω ετσι και ολο τα ιδια κανω..

αυτα κοριτσια μου.το μωρο μου ειναι το πιο γελαστο παιδακι και γω καθομαι και του φωναζω...και γυρω μας ο κοσμος περναει στεναχωριες και μεις αναλωνομαστε σε μ...κιες....αχχχχχχχχχ

σας φιλω γλυκα καληνυχτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσακια γειασας και από μας.Ο Νικολακης κοιμηθηκε και γω μπηκα να δω τα νεα σας.Πολλες απουσιες βλεπω..Νασια καλα θα κανεις και θα στολισεις .Θα ανεβει και η ψυχολογια σου και θα νιωσεις καλυτερα..

Δημητρα τι κανει ο μικρος?Τι σας ειπε η γιατρος?

Κατερινακι φανταζομαι ποση ωρα καθαριζες...

Βικακι δεν θυμαμαι πως αλλαζεις φωτο .Νομιζω πως πας απο το προφιλ ...

Η Γιωτα τι κανει?Εχετε νεα της?Εχει καιρο να μπει..

Αυτα απο μας ..Φιλακια καληνυχτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας φιλεναδιτσες!!

καταρχην σας ευχαριστω ολες πολυ για τις ευχες σας!! να ειστε ολες καλα!!

σημερα εχει κ μηνογενεθλεια το μαναρι μου κλεινει τους 10 μηνες!! μεγαλωσαμε κ εμεις!!!

Πασχαλιτσα μου τι να πω?? κουραγιο στην γυναικα του..να εχει δυναμη η γυναικα να μεγαλωσει το λουλουδι τους...στεναχωρηθηκα ρε πολυ κριμα...

οσο για τον Μακη σου προσπαθησε εκεινη την ωρα να σκεφτεσαι πως ειναι οταν σε κανει αγκαλιτσα κ σου γελαει κ ξεχνα το οτι σε ξενυχταει εκεινη την στιγμη...στο λεω σαν συμβουλη επειδη ξερεις τι ξενυχτια περναω τοοοοοσο καιρο πια....θα νιωσεις καλυτερα κ δεν θα του φωναζεις! υπομονη ρε Πασχαλακι μου παιδακια ειναι μωρε..μωρακια για την ακριβεια πρεπει να κανουμε πολυ υπομονη ακομα...

την Γιωτα την ειδα on line σημερα καποια στιγμη αλλα μαλλον κ αυτη οπως εγω θα διαβασε κ ισως να μην προλαβε να γραψει...

Κατερινακι πως ειστε??

κλοτουλες μου σας εχω χασει...

Μαγδα διαβασα σημερα αυτο που λεγαμε...ουτε να το ηξερα ε?? ειδες? αυτα που σου ελεγα...αχ!!!!

Ευακο τρεχεις αγαπουλα ε?? ολα τελεια θα γινουν ομως!

κοριτσια μου εχει βγαλει τα χερια ο Βασιλης...ολο ορθιος θελει να ειναι κ τον κραταω συνεχεια κ πολυυυυυυ γκρινια ο σκατιαρης ολο δειχνει με τα χερακια του κ ολα τα θελει..τα παντα! οτι κ να δει το ζηταει...θελει να μιλησει ο καημενος κ επειδη δεν μπορει ολο νευρα ειναι! το νανι ειναι η καινουργια μας καθαρη λεξουλα!!

σας φιλω αγαπουλες!!καληνυχτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια.τι κανετε?εμεις κλασικα κ παλι εκ νεου μυξες κ γκρινια.αληθεια κουραζομαι πολυ με ολη την ωρα να αρρωσταινουν.ελεος πια.ασε που οληηηηη μερα δινω φαρμακα.ο μπεμπακης εχει 3 μερες που δεν παει σε κανεναν αλλον εκτος απο μενα κ με εχει ψοφησει.μολις παει καποιος να τον παρει κλαιει πολυ.δεν καταλαβαινω γιατι αφου πηγαινε σε ολους.τι να επαθε ξαφνικα.πας δεν εχω λογια.συλληπητηρια.σοφακι μου χρονια πολλα στον μπιλαρα μας.αντε σε 6 μερες κ εμεις σας φτανουμε.χαχα.πηραμε δεντρο σημερα.περσι μας ειχαν σπασει 2.αντε να δουμε ποτε θα το στολισουμε.αυτα τα νεα μας.φιλια πολλα.να ειστε ολες καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες!

Τι κανετε;

Τι εχουν παθει τα σκατουλια μας τελευταια κι ολο ξυπνανε;

Κι εμας τις τελευταιες μερες κανει κατι κουλα!!

Χθες 3 με 4 προσπαθουσε να κοιμηθει και δεν μπορουσε μαλλον απο τα δοντια.

Κοριτσια πηγα να παρω μια γνωμη απο τον λογοθεραπευτη για το αν τεμπελιαζει ο Μιχαλης να μιλησει καθαρα η εχει καποια διαταραχη γιατι ακομα κι οταν τον ρωτας πως σε λενε λεει ιαλης και οι περισσοτεροι νομιζουν οτι τον λενε Γιαννη :lol::lol:

Το καλο ειναι οτι η λογοθεραπευτρια μου πε οτι ναι μεν εχει καθυστερησει αλλα επειδη δεν παει παιδικο δεν μπορουμε να γνωριζουμε αν θα εχει προοδο.

Με αυτην την επεμβαση εχει μεινει πισω σε πολλα γαμωτο!

Τεσπα γυρνωντας απο την λογοθεραπευτρια, η οποια δεν μου πηρε δραχμη η κοπελα, λεω κατσε να παρω τον γιατρο ενα τηλ να δουμε τι θα γινει και μου λεει καλα δεν σας πηραν τηλ;

Λεω οχι.

Μου λεει Κυριακη πρωι να στε εδω και Δευτερα κανουμε την επεμβαση!!!

Αντε να τελειωνουμε!

Φυσικα η γκαντεμια μας δεν σταματαει!!

Εχουν απεργια στα λιμανια που τελειωνει την Παρασκευη πρωι κι εχει καραβι το απογευμα αλλα δεν ξερουμε αν θα συνεχιστει η οχι και αν συνεχιστει θα φυγουμε αεροπορικως και θελει τα διπλασια λεφτα.

Ευχομαι να σταματησουν την απεργια και να φυγουμε με το πλοιο.

Αυτα απο μας κουκλες!

Σας φιλω ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λεμονάκι καλή επιτυχία με την επέμβαση!! Πάλι καλά που τηλεφώνησες εσύ στον γιατρό....

Πασχαλίτσα μου συλλυπητήρια.. είναι φοβερό αυτό που συνέβη με τον ξέδελφο.... να είναι καλά το παιδάκι του και η γυναίκα του και να τον θυμούνται!!!!!

Βασιλική, για την αλλαγή φώτο πας στον πίνακα ελέγχους μέλους- στην επεξεργασία αβατάρ- προσθέτεις την φώτο ( η οποία μπορεί να θέλει να μικρύνει) και μετά πατάς υποβολή... Καλή Επιτυχία!!

Πάτσυ εύχομαι περαστικά!!

Μάγδα φιλιά στο Νορβηγάκι σου!!! Κουκλα είναι στην φώτο!!!

Σοφάκι μου καλά μηνογεννέθλια!!!!!!!!!!!

Δήμητρα περαστικά και στον Θανούλη!!!!!

Νάσια και εγώ θέλω να στολίσω .. σίγουρα θα μας κάνει καλό!!!

Εύα καλές προετοιμασίες! Θα είσαι εσύ μια νυφούλα... όνειρο!!!

Εμεις καλά είμαστε!! Η Βασιλικούλα είναι καλά.. ευτυχώς προβλήματα ύπνου δεν έχουμε γιατί δεν θα το άντεχα...εγώ έχω υπνηλία αλλα κατά την διάρκεια της ημέρας δεν "παίζει' να κοιμηθώ οπότε πέφτω ξερή το βράδυ... μπορεί και κατά τις 8:30 με 9:00 και ευτυχώς ακολουθεί και η Βασούλα..

Με συμπτώματα τις εγκυμοσύνης δεν ταλαιπωρούμαι ιδιαίτερα... που και που ναυτίες...

Αύριο έχουμε γιατρό και σε καμιά εβδομάδα μάλλον θα κάνω και αυχενική....Αυτά τα νέα μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεια σας

παλι ακεφιες βλεπω τι γινετε για ανεβειτε λιγο,ολες λετε να στολισετε εγω παλι αγχωνομαι με τον Δημητρη και λεω οτι το δεντρο θα του ερθει καπελο στα σιγουρα που να το βαλω για να μην το πειραξει και ειναι και μεγαλο δεν ξερω τι θα κανω,και τα μεγαλα περιμενουν τους αρεσει πολυ και να το στολιζουμε και μαζι τρελενονται,

πασχαλια μου κριμα ο καημενος και η οικογενεια του που μενει πισω αστα να παει πολυ δυσκολες καταστασεις,υγεια πανω απο ολλα και ολλα τα αλλα γινονται

νασια μεγεια τα γιορτινα σου

πολλα φιλια κουκλες τα λεμε παλι!!!

σοφακι μου να μου φιλησεις τον βασιλακη σου,να τον χαιρεσαι τον ζουζουνο

χρυσα μου μακαρι να μπορεσετε να πατε με καραβι και να πανε ολα καλα να τελειωνεται και μαυτο να ηρεμησετε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλησπερα!!

τελικα το αβαταρ ειναι πολυ ευκολο κ πηγαινα αλλου να το βαλω.με αλλο τροπο δηλαδη.σας ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις παντως!

κοριτσακια μου κ εμενα ετσι ο αντωνακης ολο ορθιος κ να τα επεξεργαζεται ολα!

εν τω μεταξυ εχω ξεχασει να σας πω οτι ειχα μιλησει μια φορα πριν 2 εβδομαδες περιπου με τη κατερινα τη βενεδικτο κ ειναι κ εκεινη εγκυος κ λογικα σαν τη χρυσα μας,αντε λιγο πιο πολυ να ειναι η κατερινα!αυριο γιορταζει κιολας κ φυσικα κ η δικια μας κατερινα με το λαδοποντικακι :D:D ,εγω εχω κ τη κουνιαδα μου κ μαλιστα θελει να μας βγαλει εξω για φαι. ;) απλα σχολαω 8 κ 11 πρεπει να ειμαστε πισω γιατι ειναι η ωρα που κοιμαται το μωρο,να δουμε πως θα γινει.

κοριτσια κ εγω δεν ειμααι πολυ καλα,με ποναει το στηθος,στο σημειο της καρδιας ολη μερα σημερα κ εχω φοβηθει αν κ μαλλον ειναι απο αγχος.

αυτα κ απο μενα φιλες μου,θα τα πουμε παλι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μανουλιτσες καλημερα !!!!Χρονια πολλα Κατερινακι και χρονια πολλα σε ολες τι Κατερινες που γιορταζουν.Εμενα γιορταζει η αδερφη μου σημερα...Εμεις καλα ειμαστε .Τωρα ταισα τον Νικολακη και μπηκα να δω τα νεα σας.

Χρυσα ευχομαι ολα να πανε καλα με την επεμβαση του Μιχαλη...

Βικακι πως τα πας με τη δουλεια?Εγω πλεον δεν προλαβαινω και πολλα .Υπομονη μονο αυτο μπορουμε να κανουμε..

Φιλακια πολλα σε ολες και καλη μερα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!!

Ματινάκι μου , να χαίρεσαι την Κατερινούλα σου την γλυκειά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Όλια να χαίρεσαι και εσύ την αδελφούλα σου!!!

Κατερίνα (Κα και Καγκουρίδου) να χαίρεστε την γιορτή σας να είστε γερές και ευτυχισμένες!!

Χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά στις Κατερινούλες μας!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty: Να είστε γερές και να έχετε ότι επιθυμείτε!

Κα1 να είσαι πολύχρονη και να σε χαίρεται η οικογένειά σου!

Κανγκουροκατερινάκι χρόνια σου πολλά!

Όλια μου χρόνια πολλά στην αδερφούλα σου, να την χαίρεστε!

Ματινάκι να χαίρεσαι την Κατερινούλα σου!

Εμείς είχαμε ατυχηματάκια σήμερα γιατί ζωηρέψαμε πάρα πολύ και κάνουμε αταξίες... Η Μαρία έπεσε και χτύπησε το κεφαλάκι της, σπάραζε στο κλάμα το καλό μου, της έβαλα παγάκια, ευτυχώς δεν έκανε καρούμπαλο παρόλο που χτύπησε αρκετά. Και μήπως έβαλε μυαλό???? Όοοοοοοχι βέβαιαααααα.... Μετά από λίγη ώρα ξαναστούκαρε το κεφάλι της, δεύτερος γύρος τσιρίδες... Εχθές έκλεισε τα δαχτυλάκια της στην συρταριέρα και παρόλο που έκλαιγε προσπαθούσε να ξαναχώσει τα δάχτυλά της στο συρτάρι κι επειδή δεν την αφήναμε έκλαιγε πιο πολύ! Δεν την προλαβαίνω πια, όλη την ώρα πάνω από το κεφάλι της είμαι κι όμως... τόσο ανίκανη είμαι? Η αλήθεια είναι ότι σήμερα τρόμαξα κι εγώ έτσι που καρφώθηκε με το κεφάλι αλλά κάνει τόσο απότομες κινήσεις που δεν προλαβαίνω να την αρπάξω - και να σκεφτείτε ότι καθόμουν μαζί της και παίζαμε! Όση ώρα έκλαιγε η Μαρία άλλο τόσο έκλαιγα κι εγώ! :((

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κι απο μενα!

Να ευχηθω και γω με τη σειρα μου χρονια πολλα και καλα σε ολες τις κατερινες μας που γιορταζουν!!!πολυχρονες!να χαιρεστε τα μωρακια σας!!!!!!!!!!!!!!!

ματινακι να χαιρεσαι την μικρουλα σου και συ ολια την αδερφουλα σου!!!!

Εμενα γιορταζει η μανουλα μου! :x

Νασια μου περαστικα στην νυφουλα μου!και μενα ο δικος μου παει επιτηδες συνεχεια και κουτουλαει το κεφαλι του..μα τι κακο και αυτο!

Λεμονακι με το καλο η εγχειρηση του Μιχαλακη σου να πανε ολα καλα ευχομαι!

χρονια πολλα και στην Κατερινουλα benediktos που περιμενει εμαθα κι αλλο μωρακι!!!Μ ετο καλο!!!Αντε πρωτομανουλες να παιρνουμε σειρα σιγα σιγα!!!Σαν να τεμπελιασαμε λιγο ε;;;; :lol:

Σας φιλω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου!!!

χρονια πολλα στις Κατερινες μας!!!

Κατερινακι χρονια πολλα κοριτσαρα μου!! νασαι παντα καλα κ πολυ πολυ ευτυχισμενη!!

Καγκουρουλα χρονια πολλα κ εσυ καλη μου!οτι επιθυμεις!!

Ματινακι να χαιρεσαι το ζουζουνι σου!!!

Ολια χρονια πολλα για την αδερφουλα σου!!

Πασχαλακι να χαιρεσαι κ εσυ την μανουλα σου!!!

Νασια μου εχουμε να περασουμε πολλα τετοια ακομα...αλλα οντως οταν τα βλεπεις να χτυπανε ειναι πολυ ασχημο...

Βικακυ/Χρυσακι/Πατσακι σας αγαπω πολυ! μου εχετε λειψει κλοτες μου...σεξ εντ δε μαμμυ φορ εβερ!!

Ολια-Χρυσουλινι-Μαγδα-Ευακο πολλα πολλα φιλακια κουκλιτσες μου!! κ σε οοοοολες τις υπολοιπες πολλα φιλακια επισης!!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου σας ευχαριστω πολυ ολες για τις ευχες σας να εισται ολες καλα,και να ευχηθω και εγω στην Κατερινα χρονια πολλα πολυχρονη και ευτυχισμενη,Ματινακι να χαιρεσαι την κορουλα σου την νυφουλα μου,ολια μου να χαιρεσαι και εσυ την αδελφουλα σου,πασχαλακι να χαιρεσαι την μανουλα σου

Νασια μου ο Θεος να τα φυλαει ειναι αυτα τα παιδια μας,βιταμ να βαζεις για να μην κανει καρουμπαλο,και να μην κλαις αυτα συμβαινουν καθημερινα και ακομα δεν ειδες τιποτα,να σου πω κι εγω που ραψαμε κεφαλια;;

πολλα φιλια σε ολες μακιαααααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!!!ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΚΑΤΕΡΙΝΑ (ΚΑ1) ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΜΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΗΣ,ΕΠΙΣΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΓΚ. ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΤΑΙ ΤΗΝ ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΕΥΧΕΣ ΣΕ ΟΣΕΣ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΣΕ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΝΑ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ!!!ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλες!

Χρονια πολλα στις Κατερινες μας!!!

Και στην μικρη της Ματινας!

Κι εμενα γιορταζει η μανουλα μου σημερα!

Να στε ολες γερες!!

Τι κανετε κουκλες;

Εμεις τα ιδια τρεχω δυο μερες να ετοιμασω βαλιτσες για αυριο αλλα τελικα ανανεωσαν την απεργια και θα φυγουμε Σαββατο αεροπορικως.

Τα ζουζουνια μου ολο σκανταλευουν δεν τους προλαβαινω με τιποτα,ολη μερα φωναζω μια τον εναν μια τον αλλο..

Νασια μου εμενα να δεις ολο πεφτουν και χτυπανε αυτα ειναι μεσα στα φυσιολογικα.

Βιταμ βαζουμε για την μελανια Κατερινα μου οχι για το καρουμπαλο.

Εγω βαζω σε μια πετσετα η κρυο νερο η παγο και μετα βιταμ για να μην γινει μπλε αλλιως ο Μιχαλης θα ταν συνεχεια σαν στρουμφακι :lol::lol:

Χρυσουλινι περιμενουμε νεα απο την αυχενικη!!

αντε να μαθουμε και το φυλλο!!

Ειναι και η Κατερινα εγκυος ε;

Αντε ωραια!!

Ανοιξε τον δρομο η Ναταλια η οποια χαθηκε!!!!

Αυτα κοριτσια μου απο μας!

Σας αφηνω!

Αν δεν ξαναμπω αυριο στειλτε μας μονο την θετικη σας ενεργεια και μια προσευχουλα για τον Μιχαλη μου!

Σας αγαπω ολες πολυ πολυ!! :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πασχαλάκι μου να χαίρεσαι τη μανουλίτσα σου, να είναι γερή και να καμαρώνει τα παιδάκια της και τα εγγονάκια της (και το καινούριο που έρχεται με το καλό)! Άσχετο...άμα συναντηθούν τα καμάρια μας θα κουτουλιούνται με τα κεφάλια μου φαίνεται, εμένα με έχει σακατέψει να με κουτουλάει μεσ'τα μούτρα συνέχεια!

Λεμονάκι μου εύχομαι να πάνε όλα καλά με τον Μιχαλάκη και είμαι σίγουρη ότι θα πάνε, άντε να ξεμπερδεύετε κι απ'αυτό γιατί αρκετά ταλαιπωρηθήκατε. Θα σας σκεφτόμαστε την Δευτέρα... Χρόνια πολλά για την μανούλα σου, να την χαίρεστε!

Κατερίνα μου αυτό με το βιτάμ το έχω ξανακούσει (μου το είπανε κι από δω από την γειτονιά μου) αλλά δεν το έχω εφαρμόσει ακόμα. Όντως να τα φυλάει ο Θεός έτσι που κάνουν!

Σοφάκι πως πάνε τα μαθήματα γερμανικών? (πολύ αχώνευτη γλώσσα βρε παιδί μου... 25 γράμματα σε μία λέξη και τα 20 θα είναι σύμφωνα!!!!! Απα πα)

Καλό βράδυ ζουζούνες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια,μπηκα να ευχηθω χρονια πολλα στις κατερινες μας!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D χρονια πολλα κι ευτυχισμενα!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D

επισης,να καταγγειλω την απεργια καραβιων.... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

δεν εχουμε λαχανικα,φρουτα και ψαχνω πανες νουμερο 5......δεν εχει κανεις...... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: και επρεπε να εχω φυγει αλλα ειμαι ακομα εδω και οι δουλειες τρεχουν.... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

φιλια σε ολες!!!!!!!!!!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλίτσες μου γεια σας και απο μένα

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας.

Κατείνα μου χρόνια σου πολλά να σε χαίρονται οι άντρες σου.

Ματινάκι να χαίρεσε την Κατερινούλα σου.

Πασχαλια και Χρύσα να χαίρεστε τις μανούλες σας και εσύ Ολια την αδερφούλα σου. Δε νομίζω να ξέχασα καμία.

Διαβαζα τα νέα σας αλλά δεν προλάβαινα να γράψω. Είχα και την Τετάρτη άρρωστη την Αγγελικούλα μου με πυρετό μόνο. Ευτυχώς μια μέρα κράτησε και μου ταλαιπωρήθηκε η μικρούλα μου.

Και εμείς όλο το κεφάλι χτυπάμε, πάει και τρεχάτη και στουκάρει κατευθείαν. Εχω ακούσει και εγώ για το βούτυρο και νομίζω οτι κάνει δουλειά.

Χρύσα όλα καλά θα πάνε με την εγχείρηση ελπίζω να μην ταλαιπωρηθεί το ζουζούνι σου.

Αντε να στολίσουμε και για τα χριστούγεννα να ανεβουμε όλες λιγάκι ψυχολογικά!!

Σας φιλώ ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλησπερα!

να ευχηθω κ εγω στις κατερινουλες μας τα χρονια μου πολλα κ να χαιρεστε τις οικογενειες σας κοριτσια!κ στη μαμα της πασχαλιτσας κ της φιλης μου χρυσας τα χρονια μου πολλα,να τις χαιρεστε!

μπηκα κ εγω λιγο βιαστικα να πω τις ευχες μου αν κ καθυστερημενα!εμενα γιορταζε η κουνιαδα μου χθες κ μας εβγαλε για φαγητο μετα τη δουλεια οποτε δε μπηκα χθες καθολου..

ολια μου κ εγω μερικες φορες δε προλαβαινω κ ισως γι'αυτο να ειχα αυτο την ενοχληση στο στηθος,απο αγχος ειναι ολα κ εγω ειμαι λιγο ευαισθητη σε αυτα...

καλα ειμαστε,αυριο δε δουλευω αλλα εχω δουλειες,κ ειδικα παλιοσιδερο...

χρυσα μου θα τα πουμε κ απο κοντα μιας κ θα μενεις τοσο κοντα μου αλλα να ευχηθω κπο εδω να πανε ολα καλα με τον μιχαλακη σου!!

σοφακι μου κ εμενα μου λειπετε παρα πολυ!!σε αγαπω πολυ κ εγω κ τις κλοτες φυσικα!

πολλα φιλακια,καληνυχτα μανουλες!

α κ εμενα κανει κατι αποτομα κ ελεγα ειναι μονο ο αντωνης..ετσι κ εμενα ολο με το κεφαλι παει κ κοπανιεται! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κι από μένα!

Χρόνια πολλά σε όλες τις Κατερίνες, και στις δικές μας εδώ, και στις μανούλες Χρύσας και Πασχαλίτσας και στην κουνιάδα της Βικούλας και στην αδερφούλα της Όλιας!

Και ελπίζω η κανγκουροκατερίνα να μην ξέχασε όντως καμία, γιατί αντιγράφω από αυτήν :lol::lol::lol:

Εμείς κορίτσια έχουμε τρελό κρύο αυτές τις μέρες!!! Σταθερά κάτω από -10 η θερμοκρασία! Το πρωί που πηγαίνω πανεπιστήμιο με το ποδήλατο σχηματίζονται κρυσταλλάκια στις βλεφαρίδες μου :shock: Και τώρα κοίταζε ο καλός μου τον καιρό και έτσι θα μας πάει και όλη η υπόλοιπη εβδομάδα μπρρρρρρρ. Είπαμε...ναι στο κρύο και στα χιόνια αλλά όχι κι έτσι βρε παιδιά...

Η Μαρκελλίτσα μου είναι μια χαρά. Κάνει όλο και πιο πολλά βηματάκια μόνη της και λέει όλη μέρα τατατετεμπαμπαμαμαγιογιοκοκομπρρρμμ και άλλα ακαταλαβίστικα :lol: Δείχνει να πασχίζει να μας μιλήσει αλλά δε λέει καμία λέξη πέρα από μαμά. Έχει μια πολύ γλυκειά φωνούλα πάντως. Σα στρουμφάκι μιλάει το μωρό μου! Αχ, θα τη φάω σας λέω :x:x:x

Τώρα χωρίς παρεξήγηση πολύ αστείο μου φάνηκε αυτό με το βιτάμ :lol: Μου θύμισε το "γάμος αλα ελληνικά" που είχε ο πατέρας ένα σπρέι -δε θυμάμαι τι ήταν- και το έβαζε στα πάντα, καρούμπαλα, σπυρια...θυμάστε :lol:

Τώρα άμα πιάνει βέβαια...ποιά είμαι εγώ που θα κρίνω τέτοιο ελληνικό παραδοσιακό γιατροσόφι :-p

Λεμονίτα καλή σας επιτυχία με την επέμβαση του Μιχάλη! Θα σας σκέφτομαι :-*

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ,ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΚΑΤ'ΑΡΧΗΝ ΣΤΙΣ ΚΑΤΕΡΙΝΕΣ ΜΑΣ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΕΥΤΗΧΙΣΜΕΝΑ!!ΝΑ'ΣΤΕ ΓΕΡΕΣ ΝΑ ΚΑΜΑΡΩΣΤΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΣΑΣ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ.ΟΛΙΑ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΔΕΛΦΟΥΛΑ ΣΟΥ,ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ..ΠΑΣΧΑΛΑΚΙ ΚΑΙ ΧΡΥΣΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΑΙ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΣΑΣ.ΧΡΥΣΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ,Ε?ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ,ΟΚ?ΜΑΤΙΝΑΚΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ,ΝΑ'ΝΑΙ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΗ!ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΗΧΙΑ ΣΤΗΝ ΕΠΕΜΒΑΣΗ,ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ..ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ,ΠΟΛΥ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΗΚΕ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΜΑΣ..GROUSAKI ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΚΡΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΤΑ ΒΑΣΙΚΑ,Ε?ΠΑΙΔΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ Σ'ΑΛΛΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ,Ε?ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΑΠΕΡΓΙΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ..ΕΧΩ ΑΠΟΣΥΝΤΟΝΙΣΤΕΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ.ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΕΜΒΟΛΙΟ ΠΡΟΧΘΕΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΓΚΡΙΝΑ,ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ,ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ..ΤΙ ΝΑ ΠΩ..ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ,ΤΙΣ ΩΡΕΣ..ΕΥΤΗΧΩΣ ΤΟΝ ΒΡΗΚΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ..ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΚΟΥΤΟΥΛΑΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΕΤΑΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΛΕΣ ΜΗ,ΜΕ ΚΟΙΤΑΕΙ ΚΑΙ ΚΟΥΤΟΥΛΑΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ..ΤΙ ΝΑ ΠΩ?ANYWAY ΑΥΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ..ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΜΙΑ..ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια...

χαθηκα παλι αλλα τρεχω..εκανε επεμβαση ο αδελφος μου και εχει μετακομισει προσωρινα σπιτι μου για να του κανω τις αλλαγες και εχω και τριτο μωρο :lol: ....με εχουν πιασει και οι αιμορροιδες μου...τα εχω δει ολα απο τον πονο...μονο ξαπλα ανακουφιζομαι καπως...δεν ειμαι και καλα ψυχολογικα :( ...ολα μου φταινε..

χρονια πολλα σε οσες γιορταζαν...πολλα φιλια και παντα πολυχρονες... :)

κατα τ'αλλα ειμαστε καλα...ο ιασωνας πιανεται απο επιπλα τοιχους και παει σφαιρα...θεμα χρονο να περπατησει...φυσικα συνεχιζει να ξυπναει τις νυχτες :twisted:

ο ταλιμπαν παραμενει ταλιμπαν...

αυτα............πολλα φιλια σε ολες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsakiaaa

egw ki an xa8hka!plhsiazoun ta genne8lia mas ki exoume trela8ei sta jwnia kai sthn organwsh!xixi!8a sas balw kai thn prosklhsh mas edw!pragmatika an kapoies 8elete na r8eite 8a xarw paaaara polu na sas dw!kai 8eloume pollaa mwrakia sto spiti!exw mexri stigmhs 12 paidakia kalesmena apo 13 mhnwn ews 6 xronwn!makari na mporousate na ferete ki eseis ta xristougenniatika mwrakia sas!!!opoia 8elei as mou pei(gia na mai katallhla proetoimasmenh me dwrakia xaxa)!exw parei hdh ta piatakia pothrakia stolidakia mpalonakia beggalika kai alla....x8es tuligame paketa me ton antra moy mexri tis 2!xaxa!phgame kai to mall pou stolizan to dentro kai htan fantastika!

gia faghta exw na ftia3w: krouasanakia zampon turi marouli,hotdogakia me briosakia makrostena,ena spitaki (apo jwmi) me keftedakia mesa, patates fournou gemistes se sxhma pontikou,mpompa solwmou,loukaniakania me mpeikon,turopitakia,pitsakia asterakia, rolakia apo arabikh pita me zampon turi magioneza, kalamakia me keftedakia kai patates xamogelakia(autes tis katejugmenes),ntomatinia me motsarela kai burgerakia me kotopoulo!nomizw oti ftanoun!xaxaxa!tourta 8a paragghlw Gummy Bear kai fusika exw kalesei kai ton gummy gia to party!!!8a trela8ei o gios mou!xaxa!

twra me tis drasthriothtes tou party jaxnomai!an exete kamia idea oi pio empeires(xrusa-patsu-giwta) peite mou!!!8a tous parw xartia kai markadorous gia zwgrafikh,polla paidika tragoudia gia xoro e kai 8a xoume kai ton gummy na kanei ta dika tou!

to partu mas einai to sabbato 4 dekembrh stis 5:00!peftei sabbato gia kalh mas tuxh!opote an mporeite elaaate koritsia mou!eukairia na sas gnwrisw ki apo konta kai na gnwristoun kai ta mwrakia mas!8a prospa8hsw na sas baloume thn prosklhsh!xxxxx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...