Μετάβαση σε περιεχόμενο

κοριτσια την βοηθεια σαςςςςςςςςς


Recommended Posts

καλημερα σε ολες σας

θα ηθελα αν καποια κοπελια ξερει να μου πει

εχω καθυστερηση 10 μερες αλλα δεν μου κανει εντυπωση γιατι δεν εχω σταθερο κυκλο

αλλα εχω εδω κ καμια βδομαδα που με πιανουν κατι πονακια κατω χαμηλα για λιγο κ μετα ολα οκ κ νιωθω ενα φουσκομα μια πιεση κατω χαμηλα στην κοιλια μου κ τις πιο πολλες φορες που παω τουαλετα εχω υγρα διαφανα

ξερει καποια να μου πει τι μπορει να ειναι ολα αυτα????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ισως να ειναι εγκυμοσυνη τιποτα δεν ειναι σιγουρα.. θα σε συμβουλευα ή να πεταχτεις να παρεις ενα τεστακι ή για χοριακη κατ'ευθειαν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι καλημέρα!

Πάρε ενα τεστάκι. Είναι αρκετές μέρες, σίγουρα θα ''δείξει'', μη ξεχνάς οτι αν είσαι έγκυος θα πρέπει να πάρεις βιταμινούλες, να προσέχεις κάποια πράγματα, γενικά θα θέλει ιδιαίτερη μεταχείρηση.

Καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θελω να κανω τεστ αλλα φοβαμαι οτι οπως κ ολες τις αλλες φορες θα ειναι αρνητικο

αλλα δεν ξερω τι να πω κ για ολα αυτα τα συμπτωματα που εχω

τελικα πρεπει να παρω τεστακι κ οτι ειναι να γινει θα γινει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tι έχεις να χάσεις?

Μόνο το κόστος απο το τεστ.

Οτι είναι να γίνει έχει γίνει ήδη, γιατί να ζεις στην αγωνία?

Ασε που ρισκάρεις και τη φροντίδα του μωρού σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια πηρα τηλ τον αντρα μου κ του ειπα να μου φερει τεστακι,

το απογευμα ή αυριο το πρωι το πολυ θα ξερω

θελω την θετικη σας ενεργεια να πανε ολα καλα

σας ευχαριστω παρα πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

10 μερες?Δεν θα αντεχα με τιποτα,εγω να σου πω εκανα 2 τεστ και δεν το πιστευα και βγηκαν θετικα στις 3 μερες καθυστερηση,αντε περιμενουμε νεα αυριο πρωι πρωι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε τι διβαζω εδω μασρορακι μου λες να ηρθε το μωρακι σου?αντε περιμενω νεα σου με αγωνια!ευχομαι να ειναι ενα τεραστιο +++++++++++++++ :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου εκανα το τεστ εχθες το απογευμα κ βγηκε αρνητικο

δεν ξερω αν εφταιξε το γεγονος του οτι πριν κανω το τεστ ειχα παει πολλες φορες στην τουαλετα για πιπι μου και το τεστ ελεγε οτι παρολο που μπορεις να το κανεις οποια ωρα της ημερας καλυτερα ειναι να το κανεις το πρωι για να ειναι πιο μεγαλο η ποσοτητα ουρων κ ορμονης (κ σαν τεστ πρωτη φορα το εβλεπα ηταν το yes or no )

δεν ξερω τι να πω

λεω να κανω την κυριακη το πρωι ενα ακομα κ μετα θα παω στον γιατρο γιατι δεν την παλευω αλλο αυτη την κατασταση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε γιατι δεν πας για χοριακη κατευθειαν τι παιδευεσαι με τα τεστ.θα δωσεις οσο το τεστ και θα ειναι και εγκυρο!τρεξε αυριο πρωι και περιμενουμε νεα σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΥΡΙΑΚΗΗΗ!!! :shock: Θα αντέξεις μέχρι την Κυριακη; Βρε κανε αυριο μια χοριακή να ξεκαθαρίσεις την κατάσταση και αν είναι πάλι αρνητική τότε μια βολτα στο γιατρό για να δεις που οφείλεται η καθυστέρηση. Good luck!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

eyxomai ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΥΥΥΥΥΛΑΑΑΑΑΑ!!!!!ΑΝΤΕ ΚΑΝΕ ΤΕΣΤ ΝΑ ΜΑΣ ΦΥΓΕΙ Η ΑΓΩΝΙΑ!!!ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΘΕΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ !!!!!! :lol:

Η ΑΝΑΜΟΝΗ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ,ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ!!!ΤΗ ΖΩ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΣΧΕΔΟΝ.... :shock:

ΑΝΤΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΜΑΣ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ!!!!!ROSE 25 XΑΘΗΚΑΜΕ,,ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ...ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΣΤΗΝ ΑΝΑΜΟΝΗ ΤΗΣ ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗΣ!!!!!!!

Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΗΘΩΣ 24-26 ΗΜΕΡΕΣ .ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ 28ΗΜΕΡΩΝ(το πολυ 2 φορες το χρονο),ειχα αδιαθετηση στις 2 του μηνος,τωρα ειμαι υποτειθεται ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 27 ΗΜΕΡΑ?,ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ(ΣΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ) ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΔΕ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ,ΟΥΤΕ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΕΙΝΑΙ...ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ...ΑΥΤΑ ΤΑ ΔΥΟ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΥΡΙΑ ΣΥΠΤΩΜΑΤΑ!!ΑΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΜΑΙ..

ΟΥΤΕ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ..,ΣΑΝ ΠΡΟΑΙΣΘΗΣΗ,ΚΑΙ ΝΑ ΕΝΙΩΘΑ ΔΗΛΑΔΗ ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΑ ..ΑΛΛΑ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ!ΑΧ..ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ (ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!} ΘΕΤΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΩΣΤΕ ΓΙΑ ΑΛΛΟΥΣ 9 ΜΗΝΕς ΝΑ ΜΗ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ!!!!ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ....ΝΙΩΘΩ ΧΑΛΙΑ.. :( ΑΛΛΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ...ΕΛΠΙΖΩ!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xara μου τι κανεις?καιρο εχουμε να τα πουμε οντως χαθηκαμε!τελεικα δεν ειναι εγκυος η κοπελα μου το ειπε.

μια χαρα ειμαι και εγω και οπως βλεπω μαζι βαδιζουμε :P και εγω μεχρι σημερα δεν περιμενω 30η μερα!απο αυριο αν αποφασισει να μην ερθει μετραω καθυστερηση.βρε λες να ανακοινωσουμε μαζι τις εγκυμοσυνες μας?1 Οκτωμβρη μου ηρθε εμενα και ειχα πει μακαρι να μην κλεισει ο μηνας παλι με αιμα :lol::lol: λες να ακουστηκαν οι προσευχες μου?μακαρι Παναγιτσα μου

βρε τι 27η λες 28η ησουν χθες που εστειλες μηνυμα αρα σημερα 29η.μηπως να κανεις κανα τεστ?δεν σου εχει ερθει ακομα ε?πω πω φαντασου να ειμαστε μαζι εγκυουλες [smilie=wav.gif] παρτυ θα κανουμε :D περιμενω νεα σου στειλε μου π.μ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...