Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΟΜΠΙΡΕΣ :ΠΑΡΤΥ ΓΕΝΕΘΛΙΩΝ ΜΕ 190 ΕΥΡΩ


Recommended Posts

Κοριτσια χτες πηγαμε σε παιδοτοπο που εκανε η φιλη μου τα γενεθλια του γιου της . Ο παιδοτοπος ειναι αρκετα μεγαλος και το προσωπικο ειδικα εξειδικευμενος για να ασχολειτε με τα παιδακια .

Αυτο ομως που μου εκανε εντπωση ειναι οι τιμες λοιπον ηφιλη μου ειχε 14 παιδακια και 26 μεγαλους . Ο παιδοτοπος της προσερε τα ακολουθα ανα ατομο :

στολισμος χωρου :σημαιακια -Μπαλοια διακοσητικα -Φωτορυθμικα -καιαλλα

Στολισμος και οργανωση του Μπουφε :Διακοσμητικα και σερβιτσια

Αφθονο χυμο για τα παιδιά

Ενα καφε η αναψυκτικο η μπυρα για τους Συνοδους

προσκητηρια

Φαγητο για ολους που αποτελειτε απο

1.Τυροπιτακια &Λουκανοπιτακια αναμικτα

2. Πιροσκι με Ζαμπον και τυροσαλατα &πιροσκι με μπιφτεκι , τυρι κετσαπ (αναμεικτα )

3. κεφτεδακια

4.Μπουκιες απο οτοπουλο φιλετο πανε

5. Μπομπα με ζαμπον και τυρι

6 . Κρουασαν τυρι ζαμπον μπεσαμελ

7, πιτσα

το φαγητο ειναι σε σωστη θερμοκρασια καταναλωσης .

Για ολα αυτα εδωσε 140 ευρω και 5 ευρω εδωσε στο ζαχαροπλαστειο για την τουρτα αν ηθελε θα μπορουσε να τη κανει και εκει και περιπου ηταν στα ιδια χρηματα .

Οι κοπελες προσεχαν τα παιδια και επειαζαν μαζτι τους ενεισαν βασιλια τον εορταζων και επειδη ηταν και ενα κοροτσακι που εκανε και εκεινο εκει τα γενεθλια το εκαναν πριγιπισσα .Το πατυ ηταν τρεις ωρες . Τα ωαρια ειναι 11.00-14.00

15.00-18.00

19.00-22.00

ειναι στα ταμπουρια και ειναι στη λεωφορος δημοκρατιας .οποια κοελα ενδιαφερετε να τον επισκεφτει επεισης η καθημερινες εχουν τιμη εισητηριου ευω απο Δετευρα - πεμπτη και μαλιστα κανουν και συχνα παρτυ με κλοουν με 5 ευρω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 months later...

οντως πολυ καλη η προσφορα αφου συμπεριλαμβανει και φαγητο.

το ονομα μου ειναι Φωτεινη Δημοπουλου, μενω στο Ελληνικο και δουλευω σε παιδικο σταθμο του Δημου Αθηναιων, ενω ημουν απο το 2007 σε ιδιωτικους παιδ.σταθμους.

Παραλληλλα ασχολουμαι με παιδικα παρτυ, (http://www.pedikaglentia.gr) ως ανιματερ- ψυχαγωγος παιδιων, με παιχνιδια, τραγουδια, χορο, εικαστικα, μπαλονοκατασκευες και face painting!

εχω μια ποικιλια απο στολες για να διαλεγουν οι γονεις και εχω παρακολουθησει σεμιναρια σχετικα με τις διαφορες δραστηριοτητες των παρτυ και γενικα ειναι ουτως ή αλλως μες το αντικειμενο μου!

Δε διοργανωνω ολο το παρτυ με διακοσμηση κλπ, απλα ερχομαι και ψυχαγωγω τα παιδια, ειτε ειναι σε σπιτι ειτε σε παιδοτοπο ειτε σε τραπεζι βαπτισης ή γαμου. οπου με καλεσουν δηλαδη!

οι τιμες για παιδικο παρτυ ειναι:

45 ευρω/μια ωρα

70ευρω/2ωρες

85ευρω/3ωρες.

Οι τιμες για ψυχαγωγια σε δεξιωσεις ειναι:

60 ευρω/μια ωρα

90 ευρω/2 ωρες

110 ευρω/ 3 ωρες.

εαν το παρτυ ειναι πολυ μακρια, χρεωνονται επιπλεον τα εξοδα μετακινησης

Για οποιν ενδιαφερεται το τηλεφωνο μου φαινεται στη στην ιστοσελιδα

http://www.pedikaglentia.gr

http://www.facebook.com/?ref=home#!/hom ... 76788&ap=1

Join me στο group στο facebook!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...