Μετάβαση σε περιεχόμενο

εξωσωματικη σε δημοσιο νοσοκομειο??


Recommended Posts

καλησπερα κοριτσια! ειμαι καινουργιο μελος. εχει κανει κανεις προσπαθεια εξωσωματικης σε δημοσιο νοσοκομειο? και αν ναι τι διαδικασια πρεπει να ακολουθησω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ

ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΙΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΨΑΧΝΩ

ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΤΙΚΟ ΚΑΙ ΤΟ ΕΛΕΝΑ

ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΟ ΕΧΩ ΕΠΙΣΚΕΥΤΕΙ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΠΟΚΟΜΙΣΕΙ ΠΟΛΥ ΘΕΤΙΚΕΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ

ΓΙΑ ΤΟ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΓΝΩΜΗ

ΟΤΙ ΚΙ ΑΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙΣ ΠΑΝΤΩΣ ΠΡΙΝ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙΣ ΠΑΡΕ ΔΥΟ -ΤΡΕΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΓΙΑ ΝΑΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως σας βρηκα!!!!!! πριν ενα χρονο πηγα στο αλεξανδρα, ειχα ακουσει οτι υπαρχει τμημα εξωσωματικης και οντως υπαρχει..... εκλεισα ραντεβου και πηγα να μιλησω να δω τι γινεται και αν γινεται??? πηρα μαζι μου & οτι εξετασεις ειχαμε κανει με τον συζυγο μου. ο γιατρος οταν ειδε εμενα & τις εξετασεις μου ειπε οτι χρειαζονται & αλλες εξετασεις και μου εγραψε μια κολλα α4 γεματη με εξετασεις (με επιασε η καρδια μου μολις τις ειδα......) αντε τωρα ολες αυτες να σου τις γραψει πρωτα το ικα και μετα να κλεισω ραντεβου για να παω να τις κανω και ποτε με το καλο θα παρω τις απαντησεις........ και μετα μου λεει ο γιατρος οτι αφου τις ολοκληρωσω να παω να τις δει (ακομα δεν τις εχω ολοκληρωσει.... φαντασου!!!!!!) αλλα δεν μου ειπε αν μπορω μεσω του νοσοκομειου να κανω καποια προσπαθεια.... ηταν βλεπεις βιαστηκως και εμεινα με την απορια!!!!!!! με το περασμα του χρονου και οσο το συζητουσα με καποιους πολυ δικους μου ανθρωπους μας γεννηθηκε μια απορια: "πως γινεται να κανεις προσπαθεια εξωσωματικης σε δημοσιο νοσοκομειο αφου το κρατος δεν σου δινει αυτο το δικαιωμα". σας παρακαλω οποιος ξερει ας μου απαντησει γιατι ειμαι πολυ μπερδεμενη :-o:-o:-o:-?:-?:-?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...