Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ - ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 Νο2


Recommended Posts

φουφουκα!pav na μαγειρεψω μακαρονια με σαλτσα,σκοτωνομαι!!!! :lol::lol::lol:

ελπιζω να εγκρατευεται ο υιος οταν παει στην εφηβεια,αλλιως θαχουμε κακα ξεμπερδεματα.

μαγδα ειναι να μη παρουν μπρος οι μπαμπαδες,μολις παρουν,τη πατησαμε!απολαυσε την ησυχια σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 986
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

φουφουκα!pav na μαγειρεψω μακαρονια με σαλτσα,σκοτωνομαι!!!! :lol::lol::lol:

ελπιζω να εγκρατευεται ο υιος οταν παει στην εφηβεια,αλλιως θαχουμε κακα ξεμπερδεματα.

μαγδα ειναι να μη παρουν μπρος οι μπαμπαδες,μολις παρουν,τη πατησαμε!απολαυσε την ησυχια σου.

:lol::lol::lol::lol: Σωστόοοοοοοοςςςςςςςςςςς!Σημαντικό πράγμα η ησυχία,στο συγκεκριμένο ζήτημα κιόλας!Είπαμε αν συμφωνούν και τα κοριτσάκια από την άλλη ομάδα να φτιάξουμε μία καινούργια Αυγούστου-Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου,τι λές;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαιρεται κοριτσακια. Τι κανετε;

Το μικρό μου χτες τη νυχτα που ξύπνησε στις 4 είχε κέφια. Θήλαζε και συγχρόνως γελούσε και έβγαινε όλο το γάλα έξω :twisted: Δεν ήξερα τι να κάνω, να γελάσω ή να μην δώσω σημασία μπας και φαει και κοιμηθεί. Τελικά ενώ άλλες φορές μέσα σε 20 λεπτά γυρίζω και εγώ στο κρεβάτι μου χτες έπρεπε να περάσει σχεδόν μια ωρα για να ξανακοιμηθεί το αστέρι μου.

Στόλισα και εγώ. Μη φανταστείτε τίποτα φοβερό, μόνο ένα δεντράκι. Καλές γιορτές σε όλες.

Βικουλίνι τα μικρά σου ακόμα ταλαιπωριούνται; Γιατί έτσι μωρέ; Χίλιες ευχές για περαστικά, άντε πια να φύγουν οι παλιοαρρώστιες. Όσο για τον σύζυγο, τι να πω βρε, περαστικά και εκεί. Υπομονή...

Επειδη το είδα γραμμένο και δεν μπορώ να μην το σχολιάσω, ένα έχω να πω: Μάγδα και εδώ έχει πολλή ... ξηρασία :!::!::!: Βρε κορίτσια ούτε που περνάει από το μυαλό μου το σεξ. Το μάτι του άντρα μου το είδα ενα-δυο φορές να κοιτάει περίεργα αλλά ο κακομοίρης που να πει τίποτα. θα έρθει η ωρα και γι'αυτό.

Μάγδα όταν ντύσεις τον μπέμπη αγιο-βασίλη εννοείται βγαλε φωτο να χαζεψουμε και εμεις.

Κορίτσια και εμένα ο μικρός έχει πολλές φορες το πουλάκι του σηκωμένο :roll::roll: Την πρωτη φορά που το είδα έπαθα πλάκα. Αλλά πολύ γέλιο είχε η αντίδραση του άντρα μου που πήγε να του αλλάξει πάνα και παρατηρώ ότι αργεί, οπότε πάω στο δωμάτιο και τον ρωτάω τι συμβαίνει και μου λέει "Είναι φουσκωμένο το πουλάκι του οπότε κρατάω την πάνα από πάνω μην τυχόν κατουρήσει την ώρα που τον αλλάζω." Βλέπω και εγώ και του εξηγώ πως άδικα περιμένει, και αυτό που βλέπει δεν είναι έτσι επειδή θέλει να κατουρήσει. :lol::lol::lol:

Συμφωνω και εγώ με την συνένωση με τις άλλες μανουλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;

ΜΙΤΣΙ ΜΟΥ ΤΙ ΕΧΕΙΣ;;;ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ..

ΠΗΓΑΜΕ ΠΑΛΙ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΒΡΟΧΙΟΛΙΤΙΔΑ Κ Η ΜΙΚΡΗ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΩΤΙΤΙΔΑ Κ ΒΡΟΧΙΟΛΙΤΙΔΑ...ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ ΝΑ ΔΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΣΥΝΕΛΘΟΥΜΕ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΠΑΙΖΟΥΝ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΤΟΥΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΜΠΕΜΠΗΣ!!!!!!ΑΠΟ 40 ΗΜΕΡΩΝ... :lol::lol::lol: ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΛΑΚΑ;;;ΕΓΩ ΓΕΛΑΓΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ!!!

ΠΕΡΙ ΟΡΕΞΕΩΣ ΓΙΑ ΕΠΑΦΕΣ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΡΕΞΗ ΚΑΘΟΛΟΥ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΒΕΒΑΙΑ ΑΠΟ ΠΡΙΝ 40ΝΤΗΣΩ ΜΕ ΖΑΛΙΖΕ... :oops::oops::oops:

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΙΡΕΤΩ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΕΝΟΕΙΤΑΙ ΘΑ ΒΓΑΛΩ ΦΩΤΟ ΕΦΤΙΑΞΑ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΜΕ ΚΙΜΑ ΤΡΕΛΕΝΕΤΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΗΜΕΡΙ ΕΙΔΑΜΕ ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΟΥΛΑ ΟΙ 3 ΜΑΣ ΣΤΟ 2ΠΛΟ ΠΛΑΚΑ ΕΙΧΕ.. :P:P ΠΟΙΑ ΘΑ ΤΟ ΟΡΓΑΝΩΣΕΙ ΓΙΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕ ΕΝΑ ΠΟΣΤ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΕΧΩ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ :oops::oops: ΓΕΛΑΣΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ.Α ΡΕ ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ :cry::cry::cry: ΚΑΙ ΜΕΝΑ Η ΑΝΗΨΙΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΒΡΟΧΙΟΛΙΤΙΔΑ :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΓΔΟΥΛΑ!!!ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΚΑΤΕΧΩ ΑΣ ΤΟ ΟΡΓΑΝΩΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ Κ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ ΦΥΣΙΚΑ!!!

ΜΙΑΜ ΜΙΑΜ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΑΚΑΡΟΝΟΥ Κ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΝΑ ΤΡΩΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.. :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν,κοριτσάκια για να μην έχουμε προβλήματα μαζέψτε τους γιους σας,γιατί θα έχουμε κακά ξεμπερδέματα.Το κοριτσάκι μου είναι αθώο ακόμα!!!!!!!!1 :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκά μου,κοριτσάκια το νέο μας θεματάκι είναι γεγονός.Δε σας το είπα από πριν γιατί δεν ημουνα σίγουρη αν θα καταφέρω να το ανοίξω :lol::lol::lol::lol:

Για τα κοριτσάκια που δεν το έχουν διαβάσει,τα ενημερώνω πως αποφασίσαμε να φτιάξουμε ένα καινούργιο θεματάκι με τα μπεμπάκια σεπτεμβρίου-οκτωβρίου και να το κάνουμε αυγούστου-σεπτεμβρίου-οκτωβρίου!Όσες πιστές προσέλθετε!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΑΤΑΚΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΖΗΤΑΕΙ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΛΕΩ ΤΙ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ :P:P=((=((:-*:-* ΚΑΤΡΙΝΙΩ!!!!!

ΦΟΥ ΦΟΥ ΑΝΤΕ ΦΤΙΑΞΕ ΤΟ ΘΕΜΑ Κ ΣΤΕΙΛΕ ΠΜ ΝΑ ΜΠΟΥΜΕ...ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΣΚΛΗΡΑ ΝΑ ΜΑΖΕΨΩ ΤΟ ΓΙΟ Κ ΝΑ ΑΠΟΠΛΑΝΗΣΩ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ :oops::oops:

ΕΧΩ ΣΙΔΕΡΟ :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...