Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ - ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 Νο2


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 986
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ;;;

ΦΩΤΕΙΝΗ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ Κ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΣΤΗ ΠΑΤΡΑ!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΤΟΛΙΣΩ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ ΜΕ ΤΑ 2 ΝΙΝΑΚΙΑ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ Κ Η ΜΙΚΡΗ Κ ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΛΑΚΑ!!ΓΙΑ 1 ΔΕΚΕΜΒΡΗ ΛΕΩ ΚΑΙ ΕΓΩ!!

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ;;

ΕΣΥ ΦΟΥΦΟΥ ΜΕ ΤΑ 2 ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ;;ΑΝΤΙΔΡΑΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ Η ΜΙΚΡΗ;;

Η ΜΙΚΡΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ.Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΚΛΑΨΕ ΠΑΑΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ...ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΑΓΚΑΛΙΑ Κ ΟΥΡΛΙΑΖΕ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΚΑΛΑ...

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,κορίτσια μου!ΤΙ κανετε;Εγώ έβαλα τα μικρά για ύπνο και προσπαθώ να ξεκουραστώ.

Βικουλίνι καλά είναι και με τα δύο γιατί η μπεμπούλα είναι ήσυχη.Η μεγάλη μου είναι ζιζάνιο.Eνώ με τον ύπνο δεν είχα κανένα πρόβλημα τώρα τελευταία μου κάνει νούμερα.Ακολουθώ όμως ένα βιβλίο και κάτι γίνεται.Έτσι κι αλλιώς μωρέ αναγκαστικά έχω βάλει ένα πρόγραμμα και για το μπάνιο τους και για το φαγητό τους για να τα βγάζω πέρα,αλλιώς δε βγαίνει.Έχω τη μαμά μου βέβαια που μπορεί να με βοηθάει αλλά δε θέλω να την επιβαρύνω,θέλω να τα καταφέρνω μόνη μου.Έχει άλλα τόσο εγγονια αλλωστε κι εκτός από αυτό ήταν δική μου απόφαση να κάνω παιδιά οπότε αναλαμβάνω και τις ευθύνες μου,εκτός αν είναι κάτι επείγον ή ανάγκη.Στην αρχή φυσικά με βοηθούσε μέχρι να προσαρμοστώ αλλά μετά προσπάθησα να τα πάρω επάνω μου. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsia mou!simera paw laiki k tha paw na koitaksw gia xr.dentro sth thivwn.

πως ειναι τα μωρακια σας!δωστε τους ενα ρουφιχτο φιλι τωωωωρα!

φουφου εγω με ενα παιδακι βεβαια,κ προσπαθω κ εγω να χρησιμοποιω οσο το δυνατον λιγοτερο τη βοηθεια του κοινου,γιατι οπως ειπες δικη μας η αποφαση!!!!

φιλαααααααααααααααακιαααααααααααααα πολλα!!!!

ποια θαρθει το σαββατο στη βασιλικη!ακομα δεν εμαθα που μενει???!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,Μήτση μου!Κι εγώ πάω στα jumbo τώρα στη Δημοκρατίας να πάρω κανα χριστουγεννιάτικο μπιχλιμπιδάκι.Κι εγώ δεν έμαθα τη διεύθυνση της Βασιλικής :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,Μήτση μου!Κι εγώ πάω στα jumbo τώρα στη Δημοκρατίας να πάρω κανα χριστουγεννιάτικο μπιχλιμπιδάκι.Κι εγώ δεν έμαθα τη διεύθυνση της Βασιλικής :roll:

εγω παω με τα ποδια σαυτο το τζαμπο....!!!!ΠΟΥΥΥ ΜΕΝΕΙΣ??ΣΤΕΙΛΕ ΠΜ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;ΨΩΝΙΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΑ Ε;;ΑΧ ΤΙ ΩΡΑΙΑ..ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ...

ΦΟΥΦΟΥ Κ ΕΓΩ ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ...ΜΕ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΑΝΕΙ Η ΜΕΓΑΛΗ ΚΛΑΙΕΙ Κ Ο ΜΠΜΠΗΣ Κ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΟΚΟΜΙΟ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ...

ΜΙΤΣΙ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΤΕ ΕΣΕΙΣ;;

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;

ΚΑΤΡΙΝΑ;;ΠΩΣ ΠΑΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΣΟΥ ;;;

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΕ ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ Κ ΕΙΜΑΙ ΠΤΩΜΑ...

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικουλίνι,φασίνα ε;Ξεκουράσου για να εχεις κουράγιο μετά.Εννοείται για το πρόγραμμα.Ιδίως άμα έχεις δύο παιδιά επιβάλλεται. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω κοριτσια για τα καλα σας λογια!να χαιρεστε κι εσεις τα παιδακια σας τα ομορφα!

αμαν αυτο το νεο μαμμυ!εχω χασει τη μπαλα εδω μεσα!πραγματι πολλες λειτουργιες θελουν ψαξιμο!πριν ηταν πιο απλα τα πραγματα!

Τελικα τι θα κανετε?θα βρεθουμε στης Βασιλικης?εγω θα παω παντως θα χαρω να σας γνωρισω κι εσας απο κοντα τις υπολοιπες..!

χριστουγεννιατικες προετοιμασιες..τι καλα..1η φορα ..με τα παιδια μου χωρις τις υποχρεωσεις και απουσιες λογω εργασιας!ποσο μουχει λειψει αυτο!Μιτσι..δες και στα JUMBO και Carefour kai Praktiker για δεντρο

fotini..CONGRATULATIONS στον αντρα σου!και καλο ταξιδι..ευχομαι να το απολαυσετε κι εσεις και το νινι!

Μαγδα..κι εγω σε νοιωθω 800 πλυντηρια..εσεις τι απορρυπαντικο βαζετε?ελα να παμε στη Βασιλικη να ξελαμπικαρουμε βρε!

Σταυρουλα..εσεις ξεμπερδεψατε με τα πρωτα εμβολια ε?εμεις 23 Νοεμβρη θα κανουμε το 1ο!!!μια χαρα η μπεμπουλα!στο φορουμ..δε μπαινω συγκεκριμενη ωρα..αλλα αν ξερω τι ωρα μπαινεται εσεις θα επιδιωξω ιδια ωρα!

Κατερινοφουφου..τελικα αυτο το βιβλιο..κανει δουλεια?αν το παρω..θα με βοηθησει που ο μικρος μου δεν εχει καθοοολου προγραμμα και δε κοιμαται ολη τη νυχτα αλλα και σχεδον ολη μερα?

;;);;);;);;);;);;);;);;);;);;);;);;);;);;);;);;);;);;);;);;);;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινάκι,είναι απίστευτο αυτό το βιβλίο!Απλά πρεπει να έχεις λίγη υπομονούλα,γιατί θα στεναχωριέσαι,θα πέσει πολύ κλάμα από τον μπεμπούλη κι εσύ δεν πρέπει να υποκύψεις.Θα πρέπει να το τηρήσεις κατά γράμμα.Εγώ μέχρι και τώρα το χρησιμοποίησα στη μεγάλη μου,γιατί είχε ψιλοξεφύγει και πάλι δούλεψε.Είναι πολύ καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό που λες εσύ το είχα πάθει κι εγώ.Ελεγα πως αφού δεν κοιμήθηκε εχθες θα κοιμηθεί σήμερα γιατί θα είναι κουρασμένη και ήμουν πάντα με την ελπίδα.Αδικα ήλπιζα όμως.Μερικές περιόδους κοιμόταν,ωραία έλεγα έστρωσε,μετά όμως πάλι τα ίδια.Έτσι από τότε που εφάρμοσα το βιβλίο κοιμόταν μια χαρά,ήταν ευδιαθετη και το σημαντικότερο ήταν ότι έτρωγε κιόλας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό που λες εσύ το είχα πάθει κι εγώ.Ελεγα πως αφού δεν κοιμήθηκε εχθες θα κοιμηθεί σήμερα γιατί θα είναι κουρασμένη και ήμουν πάντα με την ελπίδα.Αδικα ήλπιζα όμως.Μερικές περιόδους κοιμόταν,ωραία έλεγα έστρωσε,μετά όμως πάλι τα ίδια.Έτσι από τότε που εφάρμοσα το βιβλίο κοιμόταν μια χαρά,ήταν ευδιαθετη και το σημαντικότερο ήταν ότι έτρωγε κιόλας.

καλαα ..ο δικος μου τρωει παααρα πολυ!κοιμαται λιγο..αλλα προφανως χορταινει υπνο!240 μλ φτασαμε να τρωμε και το αναγωγικο που πινειειναι και πηχτο..οποτε φανταζεστε..καθε 2,50-3 ωρες τη μερα και τη νυχτα..6500 κιλα 64 ποντους ειναι και κλεινει τον 3ο στις 26/11

οταν ξυπνα στις 0500 για μαμ..μετα εχει τρελα κεφια για χαμογελακια και κουβεντα.αλλιως κλαψουριζει..μεχρι τις 7παρα..αν δε σηκωθω ορθια δε θα ησυχασει..Κατα τις 0900 κοιμαται..μεχρι 1100 και μετα ολη μερα σχεδον..ξυπνιος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,κοριτσάκια!Τι κάνετε πώς είστε;Υποθέτω πως όλες θα έχετε πάει τη βολτίτσα σας αφου έχει φανταστική ημέρα. ;)

Εμείς γυρίσαμε πριν λίγο,είχαμα πάει στο Θέατρο Αλίκη στα mazoo and the zoo 2.Κορίτσια σας μιλάω για τέλεια παράσταση.Πήγαμε τη μεγάλη η οποία ξετρελλάθηκε παρόλο που είναι μικρούλα και το κυριότερο είναι ότι καθόταν.Στο τελευταίο 10λεπτο κουράστηκε αλλά οκ.Ήταν φανταστικά.

Κατρίνα μου όταν εγώ εφάρμοζα το βιβλίο ήταν 8 μηνών και δεν έτρωγε καθόλου φαγητό λόγω της αϋπνίας. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια!

σημερα εφαγα τη μερα μου ευχαριστα στη παιανια,σε εκθεση καλλυντικων!!!

ποιες θαρθετε στη βασιλικη???ξερετε τη διευθυνση??

κατρινακι τετοια παιδια δεν εχω ματαδει@!!!!!!φτου σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,κορίτσια μου!ΤΙ κάνετε;Η χθεσινή νύχτα ήταν εφιαλτική.Ξύπνησε η μεγάλη 1:15 και ξανακοιμήθηκε στις 5.Και μέχρι τότε;Να θέλει να παίζει.Εμείς να κουτουλάμε από τη νύστα.Αν είναι δυνατόν!Δεν έχω πρόβλημα με το μωρό και μου κάνει νούμερα η μεγάλη.Α,ρε έχει να παίξει πολύ "Κοιμήσου,παιδί μου" απόψε.Κατρινάκι,συμπάσχω!Ζόμπι σήμερα :shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου!!

σημερα εχω πηξει στις δουλειες,δεν εχω πιει ουτε φαει κατι,βλεπεις εχω το καλο,οτι θελω να τελειωνω τα παντα,κ μετα να αραξω λιγο.αμ δε τελειωνουν.....

ασε το αλλο!!!!το μωρο αρχισε να κλαιει χωρις προφανη λογο μεχρι ναγινει μπλε!!!τι αγκαλια τι μπανακι τι μασαζ,τιποτα,θασκαγε!!ειπα στη μανα μου να το ξεματιασεικ εγω ελεγα προσευχουλες,κ στο λεπτο το παιδι ηρεμησε...ελα Παναγια μου!!!

τι θα φατε σημερα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπεερα!!

τι επαθε το νινι σου βρε Μιτσι?τελικα..το ματι ..ειναι κακο πραγμα..

μου θυμιζεις εμενα αμα αρχισω τις δουλειες μεχρι να τα τελειωσω οοολα δε σταματαω!

Σημερα εκανα μια ωραιοτατη ψαροσουπα!!Μμμμμ :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΙΡΕΤΩ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΦΙΛΕΝΑΔΟΥΛΕΣ ΜΟΥ.ΕΜΕΙΣ ΤΕΤΑΡΤΗ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ 2 ΜΗΝΩΝ ΑΠΟ ΥΠΝΟ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ ΜΕΣ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ 3 ΦΟΡΕΣ ΜΙΑ ΤΟ ΠΡΩΙ 9 ΜΕ 11 ΣΥΝΗΘΩΣ ΜΙΑ ΜΕΣΗΜΕΡΗ 2-4 Η 1-3 ΚΑΙ ΒΡΑΔΥ 9-11 Η 10-12 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΒΡΑΔΥ ΚΑΘΕ 2,5 3 ΩΡΕΣ ΜΑΜ!!!!ΤΕΛΙΚΑ ΠΗΓΑΤΕ ΣΤΗΝ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥΛΑ..ΕΓΩ ΣΑΒΒΑΤΟ ΣΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΗΡΘΕ Κ Η ΑΔΕΡΦΟΥΛΑ ΜΟΥ ΩΣ ΣΥΝΗΘΩΣ ΦΟΡΤΩΜΕΝΗ ΜΕ ΔΩΡΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΦΑΝΤΑΡΟΣ ΘΑ ΧΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!!!!!!ΚΑΙ Η ΝΟΝΑ ΤΟΥ ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ.ΚΥΡΙΑΚΗ ΧΑΛΑΡΑ.Κ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΦΑΚΤΟΡΙ ΒΟΛΤΟΥΛΑ.ΠΑΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ ΚΙ ΕΜΕΙΣ 1 ΕΜΒΟΛΙΟ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΒΔΟΜΑΔΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΡΙΝΙΩ ΜΟΥ ;););)

ΜΙΤΣΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΕΙΧΕ ΓΚΡΙΝΙΑ Ο ΣΠΟΡΑΚΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΑ ΤΟ ΠΑΤΕΡΗΜΩΝ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΗΡΕΜΗΣΕ ΤΩΡΑ ΑΚΟΥΩ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΚΑΚΙΑ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΖΟΡΙΖΕΤΑΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα...πρεπει να δεις και τον δικο μου να κανει κακακια!!εχει πολυ αυστηρο υφος!!!

τελια]κα ποια θα ερθει στη Βασιλικη>??να οργανωθουμε..

θα ειμαστε..Vasiliki,εγω,η ΜΑΝΟΥΛΑ,labrini.B,soupitsa,kuo28,Jennybill στα σιγουρα!

φουφου,Μαγδα,Μιτσι??τελικα εσεις?οι υπολοιπες?

Αυτο που ειπες με το Πατερ ημων..το πιστευω..!!!!!!!!!!μου εχει συμβει απειρες φορες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhsperoydia!

3 πλυντηρια σημερα,ελεος!

κατρινακι θαρθω κ εγω στη βασιλικη.να ρωτησω,θα φερετε ολες τα μωρα,η οποια μπορει να το αφησει καπου,θαταν καλυτερα για να μη τρελανουμε κ τη βασω?εγω το σκεφτομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΕΓΩ ΘΑ ΤΗΝ ΦΕΡΩ ΓΤ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ Θ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΤΟΝ ΓΙΟ.

ΜΙΤΣΙ ΜΟΥ 3 ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΣΙΔΕΡΩΣΑ, 1 ΑΠΛΩΜΕΝΟ Κ 1 ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΓΕΜΑΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΛΥΝΕΙ... ΕΛΕΟΣ ΜΕ ΔΟΥΛΕΙΕΣ Κ ΡΟΥΧΑ. Κ ΕΚΤΟΣ ΤΗΣ ΜΠΕΜΠΑΣ ΕΤΣΙ....???? :(:(:(

ΕΣΕΙΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ? ΠΟΣΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ :D:D:D:D

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ... ΛΕΣ Κ ΘΑ ΠΑΩ ΕΚΚΔΡΟΜΗ.

ΕΔΩ ΑΘΗΝΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΦΙΛΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΩ ΕΞΩ, ΟΠΟΤΕ ΣΥΝΗΘΩΣ ΠΑΩ ΜΟΝΗ Μ ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΩΡΑ.ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΩ ΤΗ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ... ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΑ ΣΕ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΤΗΣ ΚΑΝΩ... ΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ.... ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ.

:lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...