Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ - ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 Νο2


Recommended Posts

kalispera koritsia...

na pw auta pou thimamai

MAGYKAL sxedon apo tin arxi kimotane kala..xtes mpikame ston trito mina...pws pernaei o kairos ...

KATRINA kalws sas vrika..emeis aurio pame gia eksetaseis na doume ti ginete me to gala...mesa se duo evdomades alaksame ena swro..mexri pou irthe to apokorifwma me to NAN opou ekane sinexeia rouketes...simera tin ksanaedwsa to APTAMIL opou itan auto pou eixe ta ligotera provlimata..k aurio vlepoume ti tha mas pei i allergiologos-paidiatros...

to teleio egine xtes me ton paidiatro tou ika opou piga na tin kanw to emvolio k eleipe giati espase to xeri tou ...ton pira til na dw pote tha girisei k mou leei ela apo to proswpiko iatreio na to kanoume edw alla tha plirwseis tin episkepsi k ta evmolia tha ta grapsoume otan girisw sti douleia...ta neura mou...iatreio kanei alla sto ika den pataei...

apo oti eida sizitate gia ta kila tis egymosinis egw imouna 55 piga 65 prin ti genna k meta apo 5 meres katevika sta 56 twra ksanapiga sta 60.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 986
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

deite to mpempaki mou...

ΙΩΑΝΝΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΚΟΥΚΛΙ

ΕΜΕΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΣΠΟΡΙ ΜΟΥ ΚΛΑΙΕΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΟΝΟ ΑΓΚΑΛΙΑ ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΤΟΝ ΚΑΚΟΜΑΘΑ ΜΟΥ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΖΑΝΙ!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ΜΠΡΑΒΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΝΑΤΕ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑΚΙΑ ΣΑΣ ΑΝΤΕ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ ΣΕΙΡΑ ΜΑΣ :o:o:o

ΕΜΕΝΑ ΣΗΜΕΡΑ 5800 ΤΟΝ ΖΥΓΗΣΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

de το πιστευω εγραφα ωρες.................................. :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

βικη τ μωρο μου στους 2μηνες ηταν 5600,πηγαινε για διαιτα,αλλα αυτα ειναι μαλακιες,στο 3 μηνα που ειναι τωρα εχει ισορροπησει,παιρνει πιο αργα βαρος,κ μαλιστα μουχει λειψει η περιοδος που ετρωγε σα μοσχαρακι!!!!!! ;):D

μαγδα τι μου λες???17 κιλα???δεν εχεις να φοβηθεις τιποτα,φχαριστησου τα γλυκακια,εδω τα τρωμε εμεις,που εχουμε υπολοιπα!!!α,κ κοψε τις κακομαθημενιες του μωρου,ειναι καλυτερο κ για τους 2 σας!το λυπασαι ξερω,κ εγω το ιδιο,αλλα πρεπει,γιατι ετσι το φροντιζω με περισσοτερη ορεξη εχω διαπιστωσει.μονο η πεθερα το κακομαθαινει κ το στελνει πανω totally spoiled!!!!

ιωαννα τι γαλανοματικο ειναι αυτο!!!!τα συγχαριτηρια μου!!!

χαιρομαι που γραφεται λιγο λιγο η καθεμια,ξαναγεμιζουμε σελιδουλες.

τουιτακι,για να κανεις φιλο,πας στην αρχικ σελιδα,κ εκει που γραφει μελη,πατας στην αναζηυηση to username που σε ενδιαφερει.μετα πατας αιτηση φιλιας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!!τι κανετε;;;

αχ πες τα βρε μητση μου αναπτυσοντε τα μωρακια μας κ σιγα να μην τον αφηνω νυστικο να οουρλιαζει...εχουν τρελα οι παιδιατροι κ ειδικα αυτη που εχει απομεινει εδω η οποια εχει πλουτησει που τοχει μονοπωλιο κ δεν ξερει κ τη τυφλα της..

απο χτεσ η κορη μου εχει πυρετο ξαφνικα χωρις να ειναι κρυωμενη η να εχει βηχα κ μιξες...εφτασε ως 39,8 :cry::cry: το μονο που παραπονιετε οτι ποναει η κοιλια της...πολυ περιεργο...αντε να περασει κ αυτο δεν εκλεισα ματι ολη νυχτα...μολις ηρεμουσε η μικρη ξυπναγε ο μικρος...

φιλια πολλα σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕς ΤΙς ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ..ΚΑΙ ΤΑ ΟΜΟΡΦΑ ΝΙΝΑΚΙΑ!!!

ΚΑΛΕ ΤΙ ΚΟΥΚΛΑΚΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ!ΤΙ ΜΑΤΑΚΙΑ ΧΑΝΤΡΕΣ ??ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ...ΜΩΛΕΕ..

ΟΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΑΣ ΒΓΗΚΑΝ ΤΑ ΠΙΟ 0ΟΜΟΡΦΑ..ΦΥΣΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΣΧΗΜΑ ΜΩΛΑΚΙΑ!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΑ ..ΚΟΥΡΑΓΙΟ..ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΝΩ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ..ΚΟΝΤΕΥΩ ΝΑ ΚΛΑΤΑΡΩ ΜΕ ΤΗ ΚΟΥΡΑΣΗ ΚΤΗΝ ΑΥΠΝΙΑ 3 ΜΗΝΕς ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΕΟΥΝ ΠΑΙΞΕΙ!ΜΠΡΟΣΤΑ ΟΜΩΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΩΡΟ..ΚΑΙ ΤΗ ΚΟΡΟΥΛΑ ΦΥΣΙΚΑ ..ΟΛΑ ΞΕΠΕΡΝΙΟΥΝΤΕ!

ΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΑΝ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΟΤΙ ΤΟΜΩΡΟ ΣΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΕΤΑΙ ΛΙΓΟ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ..ΠΑΡΑΞΕΝΑ ..ΜΕ ΓΚΡΙΝΙΑ Η ΚΛΑΜΑΤΑ..ΠΑΡΤΕ ΤΟ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ..ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ..ΟΠΩΣ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ..ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΓΑΝΕ ΓΚΡΙΝΙΑΡΙΚΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ,ΚΑΙ ΑΑ ΤΙ ΚΡΙΜΑ..ΕΧΕΙ ΚΟΛΙΚΟΥΣ...ΚΑΙ ΔΕ ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΘΕΩΡΟΥΣΑ ΟΛΑ ΝΟΡΜΑΛ..ΑΠΛΑ ΚΑΘΟΜΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΟΙΤΑΖΑ ΚΑΙ ΣΠΑΡΑΖΕ Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ..ΜΗ ΞΕΡΩΝΤΑΣ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ..ΚΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΕΚΛΑΙΓΕ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΧΕΔΟΝ..ΓΕΛΟΥΣΕ ΛΓΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΛΙ ΚΛΑΜΜΑ!Η ΕΞΕΤΑΣΗ ΡΟΥΤΙΝΑΣ ΤΗΣ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΥ..ΤΕΛΙΚΑ ΤΟΝ ΕΣΩΣΕ ΑΠΟ ΤΟ ΒΑΣΑΝΟ ΤΟΥ!ΕΚΑΝΕ ΤΙΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΑΓΩΓΗ..ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΩΡΑ!ΟΧΙ 100% ΑΛΛΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΠΡΙΝ!

ΓΙΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ..ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΠΟΨΗ..ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΕΘΕΡΑ..ΚΙ Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΑΣ ΚΑΘΕΤΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΑΘΕΤΑΙ..ΕΞ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΣ..ΜΙΑΣ ΚΙ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΑΘΗΝΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΟ ΕΓΓΟΝΙ ΤΟΥ(ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΣΙΓΟΥΡΟ ΚΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ..ΑΜ..ΠΩΣ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!σημερα ο μπεμπης μου ειναι για φαααααγωμα,τι αρακα κ βλακειες,αυτον θα φαω για μεσημεριανο!

μουρθε περιοδος στις 26 μερες,κ τωρα πια εχω μια αλφα ροη,ενω παλια σταγονες.its ok!

re koritsia,palia to mvro htan laimargo,τωρα τρωει οσο θελει κ οχι οσο του δωσεις,κ αν τον πιεσω κοπανιεται!!!πινει 5 γευματα.ο παιδιατρος ειχε πει 150 γρ ανα κιλο βαρους ημερησιως.δηλαδη αν παει 7 κιλα,θα πρεπει να πινει συνολικα 1050 γρ το λιγοτερο,δηλαδη 210 σε καθε γευμα το λιγοτερο.δε λεω θα τα πιει,αλλα οχι σε καααααθε γευμα....τεσπα

σας φιλω μανουλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,κορίτσια μου!Εμείς εχθές κάναμε εμβόλια κι ευτυχώς δεν είχαμε περίεργη νύχτα!Η ζουζούνα μου είναι σχεδόν 2μισι μηνών και ζυγίζει 6 κιλά.Ο γιατρός δε μου είπε απολύτως τίποτα που σημαίνει ότι δεν υπάρχει πρόβλημα.Μακάρι να τρώνε.

Βικουλίνι,εγώ στη μεγάλη μου έδινα ΝΑΝ και δεν ειχα κανένα πρόβλημα.Στη μικρούλα όμως είχα.Εβγαζε ρουκέτες κι εμένα.Ρέψιμο και γάλα.Μου είπε ο γιατρός να μην το αλλάξω γιατί βγάζουν καινούργιο ΝΑΝ πολύ καλύτερο από το παλιό.Πράγματι ηρέμησε πολύ το ματάκι μου!

Κατρίνα μου,δεν είναι γκρινιάρικο το μωράκι σου.Όλα τα μωράκια γκρινιάζουν.Μια χαρά είναι το ζουζούνι σου!

Μίτσι όντως γεμίζουμε πάλι σελιδούλες ;)

Ιωάννα κούκλος ο γιόκας σου!

Μαγδούλα,απλά μείωσε τις αγκαλίτσες!

Πάω στην αισθητικό για αποτρίχωση και επανέρχομαι,φιλάκιααααα! :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΤΣΑΚΟ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΜΩΣ ΦΙΛΕΣ ΝΑΙ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΨΩ ΤΙΣ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΚΑΗΚΑ ΧΤΕΣ ΕΥΤΥΧΩΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ 10.40 ΜΕΤΑ 3.30 Κ ΜΕΤΑ 7.ΦΟΥΦΟΥ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ ΖΥΓΗΣΑ 5800 ΩΣ ΤΗΣ 24 ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ 2 ΜΗΝΩΝ ΘΑ ΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΛΟΓΙΚΑ ΚΙ ΕΜΕΝΑ 6 ΚΙΛΑΚΙΑ.ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΤΡΩΕΙ ΔΙΟΤΙ ΤΟ ΒΥΖΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΟΣΟΜΕΤΡΗΤΗ ΣΝΙΦ :(:(:(

ΠΑΝΤΩΣ ΧΤΕΣ ΠΟΥ ΒΓΑΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΕ ΘΗΛΑΣΤΡΟ 100 ΜΛ ΕΦΑΓΕ Κ ΛΙΓΟ ΒΥΖΑΚΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΑΛΛΑ ΕΜΕΙΣ ΜΑΛΛΟΝ 100ΜΛ ΤΡΩΜΕ ΥΠΟΘΕΤΩ.ΜΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μανουλομπεμπακια!!!!!!!!!!

χαθηκα λιγο..... στο φεις... το πουληταρι... πολυ μου αρεσε αυτη η λεξη :lol::lol::lol:

εμεις προγραμμα ακομη δεν εχουμε.. οτι θελει ο καθενας κανει.... δεν εχουν ακομη σταθεροποιησει την ωρα που ξυπνανε τη νυχτα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συνάντηση : Σάββατο 27 Νοεμβρίου 2010 κ ώρα 12:00 στο σπίτι της Βασιλικής. Πείτε τι θα έχει το ταπεράκι σας μέσα ?

Καλημέρα μανουλίτσες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια. Τι μου κάνετε;

Εδώ έχει υπέροχο καιρό και από χτες έχω βάλει ούτε ξέρω πόσα πλυντήρια (τώρα ακόμα κατεβάζω τα χειμωνικά), οπότε σήμερα σιδερώνω όταν φυσικά με αφήνει το Αλεξανδράκι μου. Επίσης πρέπει να ετοιμάσω βαλίτσα γιατί πάμε Σαβ/Κυρ/Δευτ στην Πάτρα που ορκίζεται ο άντρας μου. Ηταν φοιτητής στο ανοικτό πανεπιστήμιο και επιτέλους παίρνει το πτυχίο του. ελπίζω ο μικρός μου να μην μας το βγάλει ξινό. θα μπει και σε αεροπλάνο. Εγώ μπήκα πρώτη φορά όταν ήμουν 17 χρονών ενώ αυτό το σκατούλι είναι μόλις 2 μηνών :shock::shock::shock::shock:

Σχολιάζοντας παλιότερα νεάκια έχω να πω ότι και εγώ είχα πάρει 20 κιλά στην εγκυμοσύνη και έχω χάσει 17 μέχρι τώρα. Τι σου κάνει ο θηλασμός!!! ;);) Πέρα από τα 3 που έμειναν θέλω να χάσω και άλλα πολλά, τουλάχιστον άλλα 10 που έχω από πέρσι με μια εγκυμοσύνη που είχα αλλά δυστυχώς παλινδρόμησε στον 4ο, αφήνοντας μου τα κιλά.

Και εγώ σκέφτομαι για επόμενο μωράκι :roll::roll::roll::roll: Εννοώ ότι θα ήθελα το επόμενο καλοκαίρι να είμαι εγκυος. πιο γρήγορα δεν γίνεται γιατί με τον θηλασμό δεν υπάρχει περίοδος. Αν και πρώτα θα πρέπει κάποια στιγμή να κάνουμε και σεξ, γιατί και εγώ είμαι στην κατηγορία της Σταυρούλας και της Μάγδας, δηλαδή ακόμα τίποτα...πού δυνάμεις για τέτοια σπορ. :lol::lol::lol:

Ιωάννα μου κούκλακι το μωρακι σου, να είναι πάντα ευτυχισμένο :P:P:P

Βικουλίνι εμένα ο μικρός ήταν 6.060γρ. 2 μηνών και εννοείται μην ακους βλακείες σχετικά με το βάρος των μωρων. Τι θα πει είναι πολυ?????? Δηλαδή τι πρέπει να κάνεις, δίαιτα στο μωρό??????? Τι άλλο θα ακούσουμε?? Η μικρή σου πως είναι?Περαστικούλια της.

Κατρινακι δεν ξερω τι είχε ο μικρός σου, κάπου το έχασα, αλλά χαίρομαι που όλα είναι πολύ καλύτερα. Καλά, τι παιδιά έχεις κάνει ?? Φτου φτου να μην τα ματιάσω!!

Φιλάκια σε όλες,

ξυπνησε το μανάρι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!

ΧΤΕς ΚΑΤΕΒΗΚΑ ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑς ΓΙΑ ΕΡΕΥΝΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΗς ΑΓΟΡΑΣ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΝΤΡΟ,ΠΡΩΤΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΠΗΚΑΜΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ.

ΣΤΟ ΜΩΡΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΤΡΕΧΕΙ ΓΑΛΑΤΑΚΙ ΣΤΑ ΠΛΑΓΙΑ ΤΩΝ ΧΕΙΛΙΩΝ 2-3 ΦΟΡΕς ΤΗ ΜΕΡΑ.ΠΙΝΕΙ ΝΑΤΙΒΑ 1 ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΜΑΣ ΕΣΩΣΕ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΑΛΜΙΡΟΝ ΠΟΥ ΗΠΙΕ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕς ΒΔΟΜΑΔΕς.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ (Κ ΕΓΩ)ΤΟ ΘΕΩΡΕΙ ΚΑΛΟ,ΝΑ ΜΗ ΤΟ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΛΙΓΕς ΓΟΥΛΙΤΣΕς.ΑΣΕ ΠΟΥ ΥΠΟΨΙΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΦΤΑΙΩ Κ ΕΓΩ ΠΟΥ ΠΙΕΖΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ.... :oops: Κ ΞΕΡΕΤΕ ΓΙΑΤΙ? ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ,Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟς ΜΟΥΧΕ ΠΕΙ 150 ΜΛ ΑΝΑ ΚΙΛΟ ΒΑΡΟΥς ΝΑ ΠΙΝΕΙ ΗΜΕΡΗΣΙΩς.ΕΤΣΙ,ΣΤΑ ΚΙΛΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΙΝΕΙ 180 ΣΕ ΚΑΘΕ ΓΕΥΜΑ ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ.ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΔΕ ΓΙΝΟΤΑΝ ΚΑΑΑΑΘΕ ΦΟΡΑ!ΤΟΝ ΡΩΤΑΩ ΧΤΕΣ ΑΝ ΙΣΧΥΕΙ ΑΚΟΜΑ.Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΩΡΑ(ΣΧΕΔΟΝ 3 ΜΗΝΩΝ) 120 ΜΛ ΑΝΑ ΚΙΛΟ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!ΑΡΑ ΠΕΦΤΕΙ ΛΙΓΑΚΙ ΤΟ ΚΑΣΕ ΜΟΛΙς ΠΑΡΟΥΝ ΤΑ ΠΑΝΩ ΤΟΥς ΜΕΤΑ ΤΗ ΓΕΝΝΗΣΗ.ΠΕΣΤΑ ΒΡΕ ΑΝΘΡΩΠΕ Κ ΤΟΣΚΑΣΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ.... :roll::roll:

ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ!!!

ΚΑΤΡΙΝΑ ΘΑ ΣΟΥ ΞΑΝΑΠΩ ΤΟ ΧΙΛΙΟΕΙΠΟΜΕΝΟ΄΄ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ.....!ΝΑΤΑΧΕΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΚΑΤΩ ΑΠΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΗς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,κορίτσια μου!Σας γράφω από το καινούργιο μου laptopaki!Είμαι πολύ χαρούμενη! :ymparty:

Κατρινιώ μου,κουκλιά τα ζουζουνακια σου!

Κορίτσια εχθές πήγα για αποτρίχωση όπως σας είχα πει.Πέθανα στον πονο.Πρώτη φορά τέτοιο πράγμα,τι να πω;Μάλλον επειδή ήμουν άυπνη :evil::evil:

Αν είμαι εδώ για τη συνάντηση και δεν έχω φύγει για Καρδίτσα εννοείται πως θα έρθω αφού μένουμε και κοντά.Βασιλική αν μπορείς κάποια στιγμή στείλε πμ τη διεύθυνσή σου.

Εγώ θα στολίσω σήμερα κοριτσάκια.Ήθελα να στολίσω από τη Δευτέρα,αλλά το ανέβαλα συνεχώς.Τι χαρά με τα δυο μου ζουζουνάκια! :YMHUG:

Φωτεινούλα,συγχαρητήρια για τον άντρα σου!

Λαμπρινή τι εννοείς όταν λές τι θα έχει το ταπεράκι μας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAΛΗΜΕΡΑ ΦΟΥΦΟΥ ΜΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ Κ ΦΙΛΕΣ ΕΠΙΣΗΜΩΣ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥΛΑ??ΤΟ ΠΟΥΛΗΤΑΡΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΑΤΑΚΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΜΠΗΚΕΣ ΚΙ ΑΠΟ ΤΑ ΜΕΡΗΣ ΜΑΣ ΧΑΡΑ ΣΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΟΥ ΜΕ 2 ΣΕ ΘΑΥΜΑΖΩ ΕΓΩ ΜΕ ΕΝΑ Κ ΤΡΕΧΩ ΜΕ ΠΑΤΙΝΙΑ :shock::shock::shock::shock::shock: ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΗΞΕΙ ΣΤΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΕΝΑ ΣΠΟΡΙ ΚΑΙ ΒΓΑΖΕΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΡΟΥΧΑ ΑΠΟ ΜΑΣ..

ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΔΕΝΤΡΑΚΙ ΚΑΙ ΣΤΟΛΙΔΙΑ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΟΛΙΣΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ 1Η ΧΡΟΝΙΑ ΘΑ ΣΤΟΛΙΣΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΙΣΥ ΕΙΧΑΜΕ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΧΑΣΕΙ ΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΟΝΤΑ ΣΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ Κ ΔΕΝ ΣΤΟΛΙΣΑΜΕ.ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!Τι μου κάνετε?

Εμείς κάναμε προχθές τα 2 πρώτα εμβολιακια αλλά το γενναίο μου το κοριτσάκι έκλεψε μόνο για ένα λεπτάκι και μετά ήταν όλη τη μέρα καλόκεφη :) Δεν ανεβάσαμε πυρετούλι άρα τζάμπα ανυσηχούσα η δόλια η μάνα :lol::lol:

Από κιλάκια έιμαστε 5.550 και 56 εκ.ύψος.Ο γιατρός είπε ότι είμαστε στα φυσιολογικά όρια γιατί και εγώ είχα μια ανησυχία μήπως έβαλε πολύ.Μου είπε να τρώει μέχρι να αφήνει λίγο στο μπουκάλι.Για τα κιλά μας γυρω στα 800 ml την ημέρα.

Ιωάννα τι γαλάζια μάτια που έχει το μωράκι σου..φτου φτου!!

Φωτεινή και Μάγδα επιτέλους βρήκα χρόνο να τα πω με τον άντρα μου!!! :oops::oops::lol::lol::lol: Αντε και στα δικά σας :lol::lol:

Κορίτσια λίγο νωρίς δεν είναι για να στολίσουμε?Εγω έχω από περσι ένα μεγαλο δέντρο και δε βλεπω την ώρα να το κατεβάσω..

Αχ τυχερούλες θα κάνετε συνάντηση..Εγώ είμαι μακριά και ζηλεύω!!! :(:(

Θα αρκεστώ στη διακυβερνητική φιλία ;)

Τι ώρα μπαίνετε συνήθως στο forum να σας πετύχω καμιά φορά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,κορίτσια μου!Ναι,Μάγδα κι επισήμως φίλες.Ήθελα καιρό να κάνω αίτημα αλλά δεν ήξερα πως γίνεται στο καινούργιο mammy.!

Σταυρούλα μου τι κάνεις;Εγώ μπαίνω όποτε βρίσκω χρόνο,δεν έχω συγκεκριμένη ώρα.Κυρίως θα έλεγα πρωινά. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΩΡΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ Ο ΣΠΟΡΑΚΟΣ ΜΠΑΙΝΩ ΣΥΝΗΘΩΣ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΣΤΟΛΙΣΟΥΜΕ!!!!ΜΑΚΑΡΙ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙ ΠΥΡΕΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΛΑΨΕΙ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ.ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΘΕΛΕΙ ΒΥΖΙ! :oops::oops::oops: ΤΑ ΠΑΤΕ Ε :oops::oops::oops: ΖΗΛΕΥΩ!!! :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...