Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ - ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 Νο2


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΕΓΙΝΑΝ ΜΗΝΩΝ...ΕΧΕΙ ΗΡΕΜΗΣΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ Ε;;ΜΠΡΑΒΟ!!ΕΜΑΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΙΝΟΥΜΕ ΤΗΣ ΜΙΛΟΥΠΑ ΤΟ ΑΠΤΑΜΙΛ ΗΑ 1 ΕΙΝΑΙ ΕΙΔΙΚΟ ΥΠΟΑΛΛΕΡΓΙΚΟ ΓΑΛΑ...ΠΙΝΕΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 150 ΚΑΘΕ 3 ΩΡΕΣ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ 4ΩΡΟ Ή 5ΩΡΟ Κ ΜΕΤΑ ΠΑΛΙ ΚΑΘΕ 3 ΩΡΕΣ.ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ...ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΖΩ ΟΚ.

ΕΙΝΑΙ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΑΛΛΕΣ ΟΜΩΣ ΚΛΑΙΕΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ....ΘΥΜΩΝΩ Κ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΦΩΝΑΖΟΥΝ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΣΥΚΩΝΩ ΘΑ ΜΑΘΕΙ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ...ΕΓΩ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΕ ΠΟΥ ΚΛΑΙΕΙ ΤΟΟΟΣΟ ΠΟΛΥ Κ ΓΙΝΕΤΕ ΧΑΜΟΣ :cry::cry:

ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΕΜΒΟΛΙΟ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ Κ ΕΧΩ ΑΓΧΟΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΤΗΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ...Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΝΑ ΚΑΘΕ ΜΗΝΕΣ...ΤΩΡΑ;;ΓΙΑΤΙ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ :roll:

ΑΝΤΕ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ 3 ΜΗΝΩΝ ΜΗΠΩΣ ΗΡΕΜΗΣΕΙ...

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 986
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΤΟΥΙΤΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΛΙΓΟΥΣ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΥΣ???

ΒΙΚΟΥΛΙΝΗ ΕΓΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΝ ΕΧΩ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΑΝ ΜΑΘΕΙ ΑΥΤΗ Η ΗΛΗΚΙΑ ΔΕΝ ΓΥΡΝΑΕΙ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΜΩΡΟ ΚΙ ΑΜΑ ΘΕΛΩ ΘΑ ΤΟ ΚΟΛΛΗΣΩ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΤΟΥΣ ΛΕΩ ΑΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ.. ΑΛΛΑ ΜΕ ΞΕΡΟΥΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΗΚΩΝΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΤΙΠΟΤΑ

ΩΣ ΤΩΡΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΑΡΓΟΤΕΡΑ..

ΦΙΛΙΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΖΙΖΙ ΞΥΠΝΗΣΕ ΤΟ ΜΩΡΟΥΔΙ ΜΟΥ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia mou ti kanete?

exw kana 2 meres na mpw.

eimai pyr κ μανια με τη πεθερα. :x:x

πραγματικα ειναι θυσια αυτη η γυναικα,στα πουπουλα με εχει,αλλα εχω την αισθηση οτι ολα γινονται για να μη τολμω να της αντιμιλω σε οτι εχει σχεση με το παιδι.ΔΕ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΝΑ ΜΟΥ ΥΠΟΔΕΙΚΝΥΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ.ΟΛΟ ΠΑΡΑΤΗΡΕΗΣΕΙς Κ ΥΠΟΔΕΙΞΕΙΣ Κ ΟΛΑ ΜΕ ΤΟ ΓΑΝΤΙ ΧΩΡΙΣ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ.ΟΜΩς ΕΓΩ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ.ΞΕΡΕΙς ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ Κ ΝΑ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΑΝ ΤΟ ΑΦΗΣΩ,ΣΕ 2 ΛΕΠΤΑ ΘΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙ,Κ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΟΑΡΕΙ ΑΓΚΑΛΙΑ ΔΕΙΧΝΟΝΤΑς ΣΕ ΟΛΟΥς ΟΤΙ ΕΓΩ ΨΙΛΟΑΔΙΑΦΟΡΩ,ΑΛΛΑ Κ ΕΙΜΑΙ ΜΙΚΡΗ Κ ΔΕ ΞΕΡΩ.ΤΟ ΣΗΚΩΝΕΙ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ Κ ΜΟΥ ΛΕΕΙ "ΒΛΕΠΕΙΣ ΘΕΛΟΥΝ ΠΟΥ Κ ΠΟΥ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ,ΓΙΑ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ ΚΑΤΙ ΕΧΕΙ.ΜΗΠΩς ΔΕ ΤΟΧΕΙΣ ΑΛΛΑΞΕΙ,ΔΕ ΤΟΧΕΙΣ ΤΑΙΣΕΙ ΚΤΛ ΚΤΛ.Κ ΤΟ ΚΡΑΤΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΩΡΕς,ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΕΓΩ ΜΕΤΑ ΝΑΧΩ ΚΑΚΑ ΕΜΠΕΡΔΕΜατα.αλλο να τοχεις 1 ωρα κ αλλο 24.

αχ,ταπα κ παλι δε ξεθυμανα.....!! :evil::evil:

ο αντρας μου πηρε ενα καταπληκτικο gadgetaki για το xbox ετσι κανω γυμναστικη στο σπιτι σαν παιχνιδι,το μηχανημα ανιχνευει τη κινηση,αλλα ο γιατρος ειπε οχι αλματα,οχι κοιλιακους.παροτι εκανα φυσικο τοκετο. ;)

πιστες μου φιλες μη ξεχνατε να μπαινετε κ εδω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΜΙΤΣΑΚΟ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΚΑΝΟΥΝ ΚΡΙΤΙΚΗ Ο ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ ΣΗΚΩΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΦΕΥΓΩ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΝ ΜΙΑ ΔΥΟ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΙΑ.ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Κ ΟΠΩΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΘΑ ΤΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΜΕ ΑΥΤΟΙ ΜΕΓΑΛΩΣΑΝ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ..ΜΗΝ ΘΥΜΩΝΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΑΝΤΙΚΤΥΠΟ Κ ΣΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ.ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΟΛΟ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΝ ΕΧΩ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΤΟΝ ΚΑΚΟΜΑΘΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΝΑΤΟΝ ΑΚΟΥΩ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΘΑΙΝΩ ΠΡΩΤΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΕ ΠΙΑΝΟΥΝ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΟΠΟΤΕ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΥΝΗΘΩΣ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΠΟΤΕ.ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες!!

ελειπα στο Γυθειο για ψηφο!

θα γυριζα Τεταρτη αλλα ο μικρος μας αλλαξε τα σχεδια!Τρεχαμε στο ΕΣΥ γιατι εκλαιγε συνεχεια..εδω και ενα αρκετο χρονικο διαστημα..Η μανα μου μολις ακουσε το μωρο να κλαει μας βουτηξε και μας πηγε στο ΕΣΥ στη παιδιατρο!εκει τον ξετιναξαν στις εξετασεις!ουρα -κοπρανα-αιμα ακομη και υπερηχο στη κοιλιτσα!!Ολα καλα βγηκαν με διατεταμενο εντερακι αλλα μαλλον ειχε οισοφαγικη παλλινδρομηση..και το πονουσε το στομαχακι του!εκτος αυτων ειχε διαρροια..και πονακια κολικων!αφηστε τα ..περασε μεγαλο λουκι το ψυχουλακι μου!Κι εγω..απλα το κοιταζα..και υπεφερα μαζι του..γιατι ειχα μεινει με τα λογια του παιδιατρου ..οτι αυτα ειναι φυσιολογικα!

τελος παντων να μη κατηγορω τον ανθρωπο ισως δε του εδωσα να καταλαβει ποσο ασχημα ηταν ο μπεμπης καθε μερα!Τελος καλου ολα καλα!Αλλαξαμε για αλλη μια φορα μετα απο 856 φορες το γαλα!μας εβαλε το novalac ΑR1 digest,kai to novalac HA για αλλεργιες!ena sσιροπι EPADOREN για οισοφαγιτιδα,σταγονες BIOGAIA προβιοτικα και INFACOLIC για κολικους!εκαναν θαυματα κοριτσια!αλλο παιδι εγινε μετα απο μια μερα!αυτα τα δικα μου..

να καλοσορισω την Ιωαννα!!να σου ζησει το νινακι σου!

Φωτεινη ..ελειψες 2 μηνες και αλλαξαν τοσα!ο μικρος σου ειναι ενα κουκλι αν ειδα σωστα!να σου ζησει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΜΙΤΣΑΚΟ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΚΑΝΟΥΝ ΚΡΙΤΙΚΗ Ο ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ ΣΗΚΩΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΦΕΥΓΩ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΝ ΜΙΑ ΔΥΟ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΙΑ.ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Κ ΟΠΩΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΘΑ ΤΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΜΕ ΑΥΤΟΙ ΜΕΓΑΛΩΣΑΝ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ..ΜΗΝ ΘΥΜΩΝΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΑΝΤΙΚΤΥΠΟ Κ ΣΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ.ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΟΛΟ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΝ ΕΧΩ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΤΟΝ ΚΑΚΟΜΑΘΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΝΑΤΟΝ ΑΚΟΥΩ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΘΑΙΝΩ ΠΡΩΤΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΕ ΠΙΑΝΟΥΝ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΟΠΟΤΕ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΥΝΗΘΩΣ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΠΟΤΕ.ΦΙΛΙΑ

οταν λες σηκωνεσαι κ φευγεις εννοεις οτι αλλαζεις δωματιο ας πουμε?σε ρωταω γιατι δε κατεχω τον εμμεσο τροπο,ολο αευθυνομαι αμεσα αντιμιλωντας κ δε βγαζει πουθενα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα μανουλες. έχω πάρα πολύ καιρό να μπω. :(:( sorry.

ελπίζω να είστε όλες καλά, το ίδιο και τα μωράκια σας.

εμείς τα ίδια. μεγαλώνουμε, στρουμπουλεύουμε και όλα καλά.

φιλάκια σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάρες!!!!!

Τι μου κάνετε?Κατρινάκι χάθηκες και δε μας εχεις συνηθίσει έτσι αλλά ταλαιπωρήθηκε το ζουζουνάκι σου....Είναι καλά τώρα ?περαστικά σας!!εμένα η μικρή μου έχει λίγες μέρες που ηρέμησε από τους κολικούς επιτέλους.Α!Πως θα σας βρω στο facebook?

Χρύσα μου όλα καλά?Που να προλάβεις να μπεις με 3 παιδιά και δουλεια.μπράβο που κατάφερες να ανοίξεις τον υπολογιστή :lol::lol:

Μιτσι βάλε τον άντρα σου να της απαντάει όταν ξεφεύγει για να μην εκτεθείς εσύ..Και εμένα μου λένε πολλές φορές τι να κάνω αλλά ο αντρας μου τους βάζει στη θέση τους αμέσως.Από ενδιαφέρον το κάνουν απλά είναι λίγο σπαστικό να σου υποδεικνύουν τι πρέπει να κάνεις.Λες και το έχουμε το παιδί συνεταιρικά...

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυριο θα μπω να σας βρω..θα ειναι καμμια σας μεσα?αυτο παλι με πεταξε εξω το απογευμα..νομιζω οτι εχει προγουμενα μαζι μου..χεχεχε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;

ΚΑΤΡΙΝΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ Κ ΣΕ ΜΕΝΑ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΓΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΜΙΛΟΥΠΑ ΤΟ ΑΠΤΑΜΙΛ ΗΑ1 ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΑΝΤΟΡΕΝ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΗΡΕΜΗΣΕ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 10 ΜΕΡΕΣ ΠΑΛΙ ΓΡΙΝΙΑΖΕΙ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΟΠΩΣ ΠΑΛΙΑ!ΤΑ ΓΑΛΑΤΑ ΤΑ ΔΙΝΕΙΣ Κ ΤΑ 2 ΜΑΖΙ;;ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΑΝ ΜΕΤΑ ΤΟ 3ΜΗΝΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ;;

ΜΙΤΣΙ ΥΠΟΜΟΝΗ...ΕΙΝΑΙ ΣΠΑΣΤΙΚΟ ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΔΙΑΦΟΡΑ Κ ΕΓΩ ΝΕΥΡΙΑΖΩ ΚΑΙ ΤΣΑΚΟΝΟΜΕ...ΒΑΛΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΝΑ ΤΗΣ ΤΗΝ ΠΕΙ..ΤΙ ΑΛΛΟ;;

ΜΑGYCAL ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΣΚΕΦΤΕΙ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΑΩ!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φιλεναδίτσες.

Σήμερα ο μικρός μου Αλέξανδρος γίνεται 2 μηνών :D:D:D:D Το Σάβατο έβαλε το πρώτο του εμβόλιο, ζύγιζε 6.060 γρ (ασήκωτος έχει γίνει) και 61,5 εκ. ύψος. Πήγαμε και για φαγητό έξω χτες και ήταν κύριος, ούτε μουρμούρισε ούτε τίποτα. Εγώ πάλι η χαζομαμά τρελαίνομαι από χαρά όταν μου λένε πόσο πολύ μου μοιάζει :P:P .

Φιλάκια προς το παρόν, πάω να διαβάσω τα νέα σας και επανέρχομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΡΙΝΙΩ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΤΑ ΝΕΑΚΙΑ ΣΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΝΑ ΝΑΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΚΑΛΑ ΚΑΝΑΤΕ ΚΑΙ ΠΗΓΑΤΕ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΝΑ ΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΟΚ ΒΡΕ ΚΑΛΟ ΜΟΥ.

ΜΙΤΣΑΚΟ ΜΗΝ ΑΝΤΙΜΙΛΑΣ ΔΕΝ ΒΓΑΖΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑΕΝΝΟΩ ΠΑΩ ΣΕ ΑΛΛΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΠΟΥ ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΗΡΕΜΩ ΑΥΤΟΙ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΘΕΜΑ ΩΣ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΜΙΑ ΔΥΟ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ.

ΜΑΝΤΡΕ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΛΕΣ ΤΑ ΝΕΑΚΙΑ ΣΟΥ.

ΤΟΥΙΤΙ ΚΑΝΟΝΗΣΕ ΝΑ ΜΑΣ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΕΙΣ ΜΠΟΥΚ..

ΦΩΤΕΙΝΗ ΕΜΕΙΣ 24/11 ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ 2 ΜΗΝΩΝ ΧΤΕΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΖΥΓΗΣΑ ΣΠΙΤΙ 5580 ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΚΑΙ ΥΨΟΣ 60 ΜΑΛΛΟΝ ΑΝ ΤΟΝ ΤΕΝΤΩΣΑ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΣΤΗΣ 24 ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ...

ΦΙΛΙΑ ΠΑΩ ΝΑ ΜΑΣΟΥΛΗΣΩ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανουλίτσες!!Ουφ τελειωσα και για σήμερα τα μαθήματα γυρισα σπίτι και βρηκα μπαμπα και κόρη να κοιμούνται :) ευκαιρία να δω τι κάνετε...αλλά που εχετε χαθεί όλες?

Μαγδα δεν θα φύγω από δω απλά θέλω να δω τι κάνουν και τα άλλα κοριτσια ;)

Φωτεινή μου να σου ζήσει!! 6 κιλά? :shock: και νόμιζα οτι μόνο η δικιά μου είναι ασήκωτη.. :lol:

εκανες το πρώτο εμβόλιο?έκλαιγε? πως ήταν μετά? γκρίνιαζε καθόλου?

Τετάρτη θα πάμε και εμείς και φοβάμαι το μετά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια

τελικά χτες δεν καταφερα διαβασω τα νεα του σαβατοκυριακου.

Σταυρουλα μου έκλαψε για 10 δευτερολεπτα και μετα όλα καλά. γκρινιες δεν ειχαμε καθολου μετα, ούτε άλλες παρενεργειες αν και ο γιατρος μας προειδοποίησε ότι καποια μωρακια μπορεί να ανεβάσουν μέχρι και πυρετο. ευχομαι και εσεις να μην έχετε κανένα προβλημα.

Μαγδα εχεις αγορασει ζυγαρια?

φιλακια σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια

τελικά χτες δεν καταφερα διαβασω τα νεα του σαβατοκυριακου.

Σταυρουλα μου έκλαψε για 10 δευτερολεπτα και μετα όλα καλά. γκρινιες δεν ειχαμε καθολου μετα, ούτε άλλες παρενεργειες αν και ο γιατρος μας προειδοποίησε ότι καποια μωρακια μπορεί να ανεβάσουν μέχρι και πυρετο. ευχομαι και εσεις να μην έχετε κανένα προβλημα.

Μαγδα εχεις αγορασει ζυγαρια?

φιλακια σε όλες

ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΟΥ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΔΩΣΕ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΨΟΓΗ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΖΥΓΗΣΕ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΦΟΡΑ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΓΩ ΣΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΙΞΑΝ ΤΑ ΙΔΙΑ ΑΚΡΙΒΩΣ.

ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΜΕ ΜΕ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΑΚΗ ΜΑΣ.

ΤΟΥΙΤΗ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΟ 6ΚΙΛΟ ΤΟΝ ΚΟΒΩ ΟΤΙ ΘΑ ΝΑΙ ΩΣ ΤΗΣ 24 ΚΑΙ ΜΟΥ ΧΟΥΝ ΦΥΓΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΑΣΕ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΖΟΝΕΤΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΕΒΟΚΑΤΕΒΑΖΩ ΣΤΑ ΣΚΑΛΙΑ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΔΕΝ ΛΕΣ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΟΥΝΙΑ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΧΑ ΨΟΦΗΣΕΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΜΕ ΤΑ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΕΧΑΣΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΑΜΕΣΩΣ.ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΟΥ ΧΟΥΝ ΦΥΓΕΙ ΤΑ ΝΕΦΡΑ ΟΧΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ!!

ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΟΥ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΔΩΣΕ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΨΟΓΗ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΖΥΓΗΣΕ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΦΟΡΑ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΓΩ ΣΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΙΞΑΝ ΤΑ ΙΔΙΑ ΑΚΡΙΒΩΣ.

ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΜΕ ΜΕ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΑΚΗ ΜΑΣ.

ΤΟΥΙΤΗ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΟ 6ΚΙΛΟ ΤΟΝ ΚΟΒΩ ΟΤΙ ΘΑ ΝΑΙ ΩΣ ΤΗΣ 24 ΚΑΙ ΜΟΥ ΧΟΥΝ ΦΥΓΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΑΣΕ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΖΟΝΕΤΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΕΒΟΚΑΤΕΒΑΖΩ ΣΤΑ ΣΚΑΛΙΑ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΔΕΝ ΛΕΣ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΟΥΝΙΑ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΧΑ ΨΟΦΗΣΕΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΜΕ ΤΑ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΕΧΑΣΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΑΜΕΣΩΣ.ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια καλησπερα!

μην ανησυχειτε για το εμβολιακι. ο μεσος ορος των μωρων συμπεριλαμβανομενου κ του δικου μου δεν παρουσιαζει παρενεργειες!ο δικος μου ηταν κυριος!

τη κυριακη λυσσαξε στο κλαμα αλλα τωρα ειναι καλα το μωρουλι μου.

εντομεταξυ,ενω περασε κωλικους κ επανηλθε,αρχισε παλι να μου κλαιει κατα τη διαρκεια του γευματος,κ ο παιδιατρος ειπε οτι τα πονακια συνεχιζονται.

παιδια,ειμαι τοσο γαιδουρα κ αναισθητη που το παιδι εχω σταματησει να το ζυγιζω μολις εκλεισε τους 2 μηνες.τωρα που το λετε,ας ριξω ενα ζυγισματακι.

οσο για τα κιλα....ειχα παρει 13,εχασα 7 στη γεννα κ σε 2μισι μηνες εφυγαν αλλα 2μισι,αλλα τρωω κανονικοτατα κ γλυκα.γιαυτο να μη παραπονιεμαι που εχω αλλα 4 κ που τα παντελονια δε κλεινουν.παρολα αυτα κ ετσι να μεινω δεν εχω προβλημα... :oops::oops:

οσον αφορα την επεμβαση των τριτων σαν να τοχουμε συνεταιρικα το μωρο(καλα τα λες tweetaki!!!!)

o αντρας μου θα το λυσει οταν ειναι μονος του μαζι της,γιατι λεει δε το βρισκει σωστο να λυνει τα θεματα του ενωπιον ολων...τι να πω εγω δε μπορω να συγκρατησω το στομα μου,αλλα σε 5 λεπτα ειμαι οκ,σα να μην εγινε τιποτα,τα ξεχνω,κ ετσι δε βγαζω αποτελεσμα!

τεσπα,διαβαζα σε ενα αλλο θεματακι,οτι μια κοπελα,εχει μωρο 4 μηνων κ θελει κ αλλο ΤΩΩΩΩΡΑ!!!

βρε κοριτσια εγω δε νιωθω ετοιμη με τιποτα για κατι τετοιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!Τι μου κάνετε?

Τι διαβαζω?4 μηνων και θέλει και άλλο μωρό?Μπράβο στη κοπέλα..Εγω ούτε sex δεν έχω κάνει ακόμα.. :oops::oops: Δεν εχω χρόνο ούτε το κουράγιο πονάει όλο μου το κορμί και νιώθω σαν γριά.Πρέπει να κλείσω αυτή την εβδομάδα (αν προλάβω)μασαζάκι επειγόντως.

Κορίτσια και από κιλά εγκυμοσύνης εχω χάσει πολύ λίγα.εχω κολλήσει και δε χάνω ούτε ένα γραμμάριο..

Αυριο πάμε παιδίατρο για το εμβόλιο.Ελπιζω να μη κλάψει.Ειμαι περιεργη και πόσα κιλά έγινε γιατί δεν έχω ζυγαριά να τη ζυγίζω αλλά φαίνεται ότι παίρνει κιλά γιατί συνέχεια φοράμε και μεγαλύτερο νούμερο ρουχαλάκια.

Α!Ψάχνω να δω πως κάνω αίτηση φιλίας αλλά τωρα με τις αλλαγές δε μπορώ να το βρω :evil:

Φιλάκια πολλά :-*:-*:-* καληνύχτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα,κοριτσάκια μου!τι κανετε;Εγώ έχω πρόβλημα στον ύπνο με τη μεγάλη.Την πήρα κανα δυο φορές στο κρεβάτι μου και ξέμαθε η γαϊδούρα.Ετσι εφαρμόζω το πολυσυζητημένο βιβλιαράκι "κοιμήσου,παιδί μου" για ακόμη μια φορά.

Tweetaki,μήπως τα κιλά δεν τα έχασες επειδή θηλάζεις ή δε θηλάζεις ακόμα;Δε θυμάμαι :roll: Μην ανησυχείς,όμως,κιλά είναι θα φυγουν.Σκέψου ότι είναι και νωρίς ακόμα.Εγώ τα έχασα τα κιλά,φοράω μέχρι και τα τζιν μου, αλλά θέλω να χάσω άλλα 5-6.Δεν το βλέπω όμως γιατί πολύ γουρουνιάζω στο φαί. :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Όσο για το σεξ είναι απόλυτα φυσιολογικό να νιώθεις κουρασμένη και ανέτοιμη.Αν σκεφτείς ότι πήγες για δουλειά στις 15 ημέρες και η μπουμπού σου ήταν λίγο γκρινιαρούλα στην αρχή.

Εμείς αύριο έχουμε εμβόλιο.Και τα δύο τα μουτσούνια μου!Και πυρετό να κάνουν δεν είναι τίποτα,λίγο ντεπονάκι και λύθηκε το πρόβλημα.

Α,κάθε Σαββατοκύριακο έχει μία εκπομπή στο Mega το πρωί σχετική με τα παιδάκια.Το Σάββατο λοιπόν ηταν ο γιατρούλης μου εκεί.Μιλούσε για την διατροφή της εγκύου.Ο καλός μου ο γιατρούλης,είναι ο καλύτερος γιατρός του κόσμου! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

A,επίσης ήθελα να συμπληρώσω ότι καταλαβαίνω απόλυτα την κοπέλα που παρόλο που γέννησε πριν τέσσερις μήνες θέλει να ξαναμείνει έγκυος,Κι εγώ έτσι ήθελα μετά το πρώτο μου μωράκι,παρόλο που ήταν λίγο δύσκολη στον ύπνο κατα καιρούς.Είναι μεγάλη ευτυχία :):!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανούλες. Τι κάνετε ? Εμείς καλά. Η μικρή μου ακόμα κοιμάται με μια διακοπή στις 7:30 για γάλα. ;);):D:D:D:D Είπα να κάνω καμιά δουλειά ... αλλά πρώτα μπήκα να σας πω μια ΚΑΛΗΜΕΡΑ. Εδώ θα μαι on line σήμερα.

Ερώτηση : Αφού δεν έχετε facebook μήπως έχετε messenger? Να μπορούμε να λέμε τα νέα μας ? Λέω εγώ τώρα... :?::?::?::?::?::?::?::?:

Το λέω γιατί εγώ το MSN το έχω μόνιμα ανοιχτό. :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΚΙ ΑΛΛΟ ΜΩΡΟ??? ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΙ ΑΠΟ ΤΑ ΒΟΛΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΑΛΛΟ ΘΑ ΘΕΛΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ :shock::shock::shock: ΤΟΥΙΤΙ ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΟ ΚΛΑΜΠ ΤΟΝ ΚΑΠΙ ΑΝΗΚΩ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΣΕΞ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ...ΟΤΑΝ ΕΧΩ ΧΡΟΝΟ ΠΡΟΤΙΜΩ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΕΧΡΙΣ ΣΤΙΓΜΗΣ. :lol::lol:

ΜΙΤΣΑΚΟ ΛΕΣ ΓΙΑ ΚΙΛΑ ΕΓΩ ΤΑ ΕΧΑΣΑ ΟΛΑ ΑΜΕΣΩΣ 17 ΚΙΛΑΚΙΑ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ.ΑΛΛΑ ΤΡΩΩ ΑΡΚΕΤΑ ΠΟΛΥ Κ ΓΛΥΚΑ ΤΩΡΑ ΣΤΑ ΤΖΙΝ ΑΚΟΜΑ ΛΟΓΩ ΚΟΙΛΙΤΣΑΣ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΩ ΑΚΟΜΑ ΑΝΕΤΑ ΜΕ ΠΟΝΑΝΕ ΟΠΟΤΕ ΑΝΑΜΕΝΩ ΠΗΡΑ Κ 2 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΠΑΝΕΛΘΩ ΕΝΤΕΛΩΣ .

ΦΟΥΦΟΥ ΑΝΑΜΕΝΩ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΕΜΒΟΛΙΑ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΕΧΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ :roll::roll:

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΠΟΣΟ ΕΤΡΩΓΑΝ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΣΑΣ 2 ΜΗΝΩΝ???ΕΓΩ ΜΕ ΒΥΖΙ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΤΙ ΜΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΟΣΟ ΤΡΩΕΙ ΜΕ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΟΤΑΝ ΒΓΑΖΩ ΠΟΤΕ 60 ΠΟΤΕ 120 ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙ ΑΣΕ ΠΟΥ ΜΕ ΤΟ ΒΥΖΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΤΟ 3ΩΡΟ ΓΙΑΤΙ ΠΟΤΕ ΤΡΩΕΙ ΛΙΓΟ ΘΕΛΕΙ ΞΑΝΑ ΜΕΤΑ ΠΟΤΕ ΤΡΩΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΑΡΓΕΙ ΝΑ ΘΕΛΕΙ.ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΕΡΕΣ ΠΑΜΕ 1ΗΩΡΑ ΜΑΜ 4 ΜΑΜ Κ ΚΑΚΑ 6,30 ΜΑΜ ΚΑΚΑ Κ 9,30 ΜΑΜ ΜΕΤΑ ΣΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΜΕΡΑΣ ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΜΠΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΣΕ ΠΡΟΓΡΜΜΑ ΟΤΑΝ ΤΡΩΜΕ ΑΠΟ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΤΡΩΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΑΦΗΝΩ 3ΩΡΟ :(:(

ΛΑΜΠΡΟΥΚΟ ΕΓΩ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΥΤΕ ΜΣΝ.ΜΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,κορίτσια μου!Τι κάνετε;Εμείς σήμερα πήγαμε στον παιδίατρο όπως σας είπα κι εχθές.Η μεγάλη κορίτσια με το που τον είδε απ'έξω ακόμα άρχισε το κλάμα.ΠΙο πολύ έκλαιγε πριν παρά όταν έκανε το εμβόλιο.Το μπεμπάκι μου μέχρι στιγμής καλά είναι με το εμβόλιο.Το βράδυ θα δείξει αν θα ανεβάσει πυρετο.Κατα τ'άλλα ολα καλά,δόξα τω Θεώ.Λαμπρινή,εγώ νομίζω έχω msn κι έχω να το χρησιμοποιήσω κάτι χρόνια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ;;;;;;;;;;;;ΕΜΕΙΣ ΧΤΕΣ ΚΑΝΑΜΕ ΤΟ 1ο ΕΜΒΟΛΕΙΟ!!ΕΧΕΙ ΓΡΙΝΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ 37,6 Κ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ ΛΙΓΟ ΝΤΕΠΟΝΑΚΙ...ΠΑΛΙ ΑΛΑΞΑΜΕ ΓΑΛΑ ΠΗΡΑΜΕ ΤΗΣ ΜΙΛΟΥΠΑ ΕC ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΟΛΙΚΟΥΣ...ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΛΕΕΙ Ο ΕΝΑΣ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΑΛΛΑ Ο ΑΛΛΟΣ...ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΕ...ΕΛΠΙΖΩ ΣΤΟ 3 ΜΗΝΟ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙ Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ...ΕΙΝΑΙ 5700 .ΕΣΑΣ 2 ΜΗΝΩΝ ΠΟΣΟ ΚΙΛΑ ΕΙΝΑΙ;;;ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ...ΤΕΣΠΑ....ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΧΩΡΑΩ ΠΟΥΘΕΝΑ ΑΚΟΜΑ ΜΟΝΟ ΣΤΑ ΚΟΛΑΝ.. :cry::cry: ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ Κ ΔΕΝ ΤΡΩΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...