Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ - ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 Νο2


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 986
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

koritsakia pou katheste me adeia apo to ika exo nea!psifisthke shmera o nomos oti kathomaste apo 14 ebdomades 20 pleon!prospatho na bro perissoteres leptomereies

mpeite edo http://www.diorismos.gr/Dpages/news/vie ... job&type=1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν δεν σας βολεύει η ώρα μήπως θέλετε να το κάνουμε αργότερα???

Οπότε τα λέμε στην είσοδο :D

Έχει αλήθεια ειδικό πάρκινγκ για μαμάδες με καρότσια?? Δεν το ήξερα!!!!

Χρύσα χρόνια πολλά για την επέτειό σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν δεν σας βολεύει η ώρα μήπως θέλετε να το κάνουμε αργότερα???

Οπότε τα λέμε στην είσοδο :D

Έχει αλήθεια ειδικό πάρκινγκ για μαμάδες με καρότσια?? Δεν το ήξερα!!!!

Χρύσα χρόνια πολλά για την επέτειό σας!

Ευχαριστώ! @};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

HAPPY ANNIVERSARY CHRIS!!!

“There is no feeling more comforting and consoling than knowing you are right next to the one you love.”

Telika kanonisa..me th kollhth moy na parei thn Elena kai meta 8a t paei kai Germnika!!!

to pws tha erthw ekei allo 8ema!mallon RADIOTAXI! :shock::shock:

ANNOYLA..μιλαμε αυριο παλι!μιπςσ παμε μαζι!

εσεις κοριτσια θα παρετε καροτσι μαζι?η μονο μαρσιππο?αναφερομαι σε οσες ερθουν με συγκοινωνια!

JENNY..καλως την ..τακτοποιηθηκατε?αντε με το καλο να τα λεμε παλι!Το μικρο σου?πως ειναι?ησυχο η σε τρεχει?

Νανα..καλα τα νεα σου..κατα ποσο ισχυει ομως?μας πιανει εμας?και τι αλλαζει σε εμενα που παιρνω το εξαμηνο?εσυ θα ερθεις αυριο>?δε σε πηρα γιατι ειδα οτι εισαι στη μανα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα καλημέρα,'οπως & να εχει,ακόμη πάω ψάχνωντας το νέο mammy!

δεν ξέρω για εσας,αλλά αρχίζω να τα παίζω σιγά σιγά... που θα πάει θα ανακάμψω!

θα τα ξαναπούμε :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα σας βρω αύριο! Αν αλλάξει κάτι πάρτε με τηλέφωνο γιατί θα έρθω κατευθείαν από τη δουλειά και δεν θα έχω μπει στο ίντερνετ (άρα δεν θα έχω δει αν έχει αλλάξει κάτι!) Καληνύχταααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

goodmorning! :D:D:D:D

Κοριτσια ειμαι πολυ χαρουμενη!!(επιφυλακτικα ε?)χτες μετα απο την απογευματινη μας βολτα..γυρισαμε σπιτι κι ο μικρος επαθε ΥΣΤΕΡΙΑ!ολα τον ενοχλουσαν!τσιτα τα γκαζια!!Η κολλητη μου επθε σοκ!και εχει δυο παιδακια!μου λεει θα ειναι ματιασμενο! :ympray::ympray: ηταν οντως..το χασμουρητο πηγε κι ηρθε..μετα..συνεχισε..Τελοσ παντων με τα πολλα κοιμηθηκε 2200! [smilie=sleepy1.gif][smilie=sleepy1.gif][smilie=sleepy1.gif]

ξερετε τι ωρα ξυπνησε?...0515!!! [smilie=angel13.gif] εφαγε..για πρωτη φορα 250μλ..και ξανακοιμηθηκε ωσπου ξυπνησε στις 8 παρα..απο την Ελενα που ετοιμαζοταν για σχολειο!τωρα τον εκανα μπανακι κι ενω εδειχνε να πειναει..του εφτιαχνα γαλα και κοιμηθηκε!!απιστευτο? :shock: :shock:

ξερετε τι πατεντα εκανα?ανοιξα λιγο τη τρυπα απο τη πιπιλα και το ρουφηξε στο φτερο!Ισως να βοηθησε κι αυτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Βασιλικουλα!

ναι..ηταν κυριος!μπραβο τα μαναρακια μας!να ειμαστε πιο ξεκουραστες στη συναντηση!! :lol::lol:

αλλα για εκει..δε σας υποσχομαι τιποτα!!αν αρχισει..τρεχτε να κρυφτητε!!χοχοχο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάκια!!!!

τι μου κάνετε;;;βλέπω κανονίζεται συναντησούλα και σας ζηλεύω!!!!!!

θέλω και εγώ να βγω αλλά είναι λίγο αρνητικός ο άντρας μου γιατί φοβάται μην αρρωστήσει ο μικρός...πάντως την μέρα πυ εικοσάρισα βγήκα και το ευχαριστήθηκα γιατί ειχα μπουχτίσει...και ο μικρός τρελάθηκε με τη βόλτα!!!!!

Κατρινάκι μου γλυκό εμένα ο μικρός κοιμάται έτσι από την πρώτη μέρα!!!!συνήθως το ωράριο του είναι 22:00-4:30, θηλάζει και μετά κοιμάται μέχρι τις 8.30...το κακό είναι ομως οτι δεν κοιμάται όλη την υπόλοιπη μέρα πέρα από κάτι διάπσρτα 20λεπτά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.

Πως είστε;Εγώ πάλι άυπνη.... ο υιός μου κάνει καψόνια! που θα πάει θα τον στρώσω :lol:

& πάω που λέτε να φτιάξω καφεδάκι να ανοίξει το ματάκι, & εγινε μπάχαλο ο πάγκος,διότι δεν ξέρω πως η μερίδα του καφέ διαλύθηκε....

Άσχετο ο καιρός πάλι για βροχή το πάει γκρρρρρ & έχω ρούχα να απλώσω (& άλλες βέβαια δουλιές,αλλά ΟΧΙ δε θα αγχωθώ! :)

τα λέμε πάλι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,κοριτσάκια μου!Τι κάνετε;Ετοιμάζεστε για τη μεγάλη συνάντηση.Εγώ δυστυχώς δε θα μπορέσω να έρθω και ζηλεύωωωωω!

Εχθές πήγα στο γιατρό.Όλα καλά.Επιτρέπονται γυμναστική και σεξουαλικές επαφές.... :lol::lol::lol::lol::lol:

Κατρίνα μου ναι το βιβλίο είναι βάρβαρο αλλα πολύ μα πάρα πολύ αποτελεσματικό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρίνα κι εγώ αυτό πιστεύω πως θα αδιαθετήσω.Αν και τώρα σταματήσανε όλα.Ποιος ξέρει;Τέλεια με το μικρούλι.Κι εμένα έτσι κοιμάται,αλλά δεν το λέω για να μην τη ματιάσω :lol::lol::lol:

Χρύσα μου να τα εκατοστήσετε!

Βικουλίνι στην προηγούμενη γέννα πονούσα αρκετές μέρες και τελικά αδιαθέτησα.Τώρα είναι διαφορετικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΟΜΟΡΦΙΕΣ ΜΟΥ ΕΜΕΙΣ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΔΟΞΑΣΥ Ο ΘΕΟΣ ΞΥΠΝΑΜΕ ΒΕΒΑΙΑ ΑΝΑ 3 ΩΡΕΣ ΝΑ ΤΡΩΜΕ ΑΛΛΑ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΕΥΤΥΧΩΣ.ΕΣΥ ΕΧΥΣΕΣ ΤΟΝ ΚΑΦΕ ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΝΑ ΜΑΣ ΤΙΝΑΞΩ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΞΑΝΘΙΑ ΜΑ ΤΙ ΞΑΝΘΙΑ ΕΙΜΑ...ΕΒΑΛΑ ΑΦΗΡΗΜΕΝΗ ΣΤΟ ΦΟΥΡΝΟ ΜΙΚΡΟΚΟΙΜΑΤΩΝ ΑΛΟΥΜΙΝΕΝΙΟ ΤΑΨΑΚΙ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΠΕΤΑΕΙ ΣΠΙΘΕΣ ΤΑ ΕΙΔΑ ΟΛΑ... :shock::shock::shock::shock:

ΠΑΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ ΚΙ ΕΡΧΟΜΑΙ ΓΙΑ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΣΤΗΣ 24 ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ 1 ΜΗΝΩΝ. :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μανουλες!!!

ποσο καιρο εχω να μπω μεσα?δεν μου αρεσει το καινουριο μαμμυ συν οτι με δυσκολευει ακομα.δεν το εχω μαθει.τι κανουν τα μωρακια σας?εμεις ειμαστε καλα.περασε η μαστιτιδα και συνεχιζω να δινω το δικο μου γαλατακι στην καραμελιτσα μου!!τη ζωη μου!!!κατι πηρε το ματι μου για συναντηση...χμμ για ποτε λετε??????να σας βαλω φωτο της καραμελιτσας μου??

post-11311-13873935274991_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...