Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ - ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 Νο2


Recommended Posts

kalimera koritsia mou :):):)

vasilikoula mou poso se katalavainw emena i mpempa mou pnigike mia mera me to siropaki pou tis eixe dwsei gia ta vlemata epeidi ita gliko, to paidi sxedon lipothimise to kefalaki tis eixe girei apo ti mia pleura, eutixos itan konta mou oi goneis mou kai me voithisan, ti girisame teleios anapoda apo ta podarakia na fantasteis :(:(:( apo ekeini ti mera otan kanei kana periergo thorivo pathenw taxiplmies mexi na diapistwsw oti den einai pniximo :cry:

epeisis epeidi trwei laimarga pnigete sixna alla epanerxete amesos molis ti xtipisw ligo sti plati, kamia sxesi opws me to farmako, sou lew to skeftomai kai anatrixiazw :(

katrinaki mou to emvolio to prwto einai diplo to ena ginete sto mpoutaki kai to allo dinete apo to stoma

ena apo ta dyo to dikaiologei pliros to tameio sto allo edwsa simetoxi 10 euro

sti korintho to kaname sto paidiatro :)

labrini mou glikia distixos o prwastiakos de voleuei katholou ma katholou :( ase pou i stasi einai arketa makrioutsika mexri to ikea :cry:

simera tha ksana paw ikea mallon giati proxtes ta misa vrikame :shock: kala poses fores prepei na paei kaneis gia na kataferei na vrei akri kai ola osa thelei????:evil:

arketa makrioutsika

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 986
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημέρα μανούλες...

Αγγελικούλα μου κάτι θα κάναμε... δεν θα σε άφηνα έτσι...

Κατρίνα μου εσύ τι θα κάνεις τελικά...? Με την Ελπίδα κανόνισα...

Πάω να διαβάσω κ τα υπόλοιπα κ επανέρχομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,Λαμπρινούλα!Τέλειες οι φωτογραφιούλες σας! :)

Βικουλίνι,μάλλον θα σου έρθει περίοδος.Η τομή μπορεί να πονάει λόγω καιρού.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι φουφου μου γιατι εχω τραβηξει πολυ κουραση και φοβαμε ....5 μερες ομως για να μου ερθει περιοδος;;;ετσι ηταν και σε σενα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινάκι, για το πρώτο εμβόλιο το ΙΚΑ δεν το "γνήσιο" αλλά την απομίμησή του, η οποία είναι ακριβώς το ίδιο είπε η παιδίατρος αλλά αποφάσισα να πάω να αγοράσω το γνήσιο. Κάνει €35.

Κάποια κοπέλα ρώτησε για υγραντήρα! Έχω έναν υγραντήρα που είναι και ιονιστής μαζί και είμαι ευχαριστημένη. Το χρησιμοποιούσα και όταν ήμουν έγκυος γιατί ξυπνούσα μπουκωμένη. Θαύματα δεν κάνει, αλλά σίγουρα βοηθάει!

Άννα, η μαία που ειχε πει τριγωνέλα και μαγιά μπύρας να πίνω μέχρι να σαραντήσω. Δεν ξέρω γιατί... (μήπως γιαυτό ο παιδίατρος σου είπε όχι). άσχετο: έχεις σκεφτεί τα μαλλιά σου να τα κάνεις αφέλιες? Νομίζω ότι θα σου πηγαίνουν.

Εσείς τους βάζετε ορό στη μυτούλα?? Εμένα καίγεται η καρδιά μου κάθε φορά που πρέπει να του βάλω...Το καημενούλι κλαίει και δεν αντέχω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βασιλικη τι επαθε η νυφουλα μου?το ματιασα το κοριτσακι μου?η φωτο που εβαλες...ολα τα λεφτα!

Κατερινακιφουφου..κι εσενα δε σε βολευει η ωρα ε?η αλξθεια κι εμενα η μικρη σχολαει 1400 και μετα εχει Γερμανικα στις 1600!δεν ειναι και κανενασ δικος μου εδω κι ο Ηλιας τελικα γυρναει.. Πεμπτη βραδυ!τι θα κανω?αλλα εγω ειμαι τρελη κατι θα σκεφτω!

τελικα το βιβλιο οντως κανει δουλεια?ειναι οντως βαρβαρο που λενε?αα και μαλλον αδιαθετεις!εμενα μια εβδομαδα πριν ειχα κραμπες..τσιμπηματα και πονο περιοδου!Τεταρτη αδιαθετησα και σημερα ακομη εχω!και πολυ..

Βικουλι μαλλον κι εσθ!

Αγγελικη ευχαριστω τελικα δε προλαβα ραντεβου να κλεισω και αυριο παλι θα παρω!ο παιδιατρος ειπε οτι θα μου στοιχησει 80 ευρω συν την επισκεψη 40 αν το κανω στο ιατρειο του!!!

Λαμπρινουλα δε ξερω ακομη τι θα κανω!!

τι τελεια που περνατε ..σας χαιρομαι πραγματικα!πολυ ωραιες οι φωτο!!!και καλο χερι ο μπαμπας!

κοριτσια σημερα ο μικρος ειναι αρκετα ησυχος..εχει τη γκρινια του αλλα οχι τοσο εντονα...τωρα που εκατσα αρχιζει και γκαζωνει!!θα τον παω μια βολτα με το καροτσι!

ΑΑ ρε γαμτ...εβγαλε κατι σπυρακια κατω απο τα ..τετοια του..του εβαλα SUDOCREAM..και λιγο πουδρα!..Δεν ειναι συγκαμα!!Αμαν με αυτα τα σπυρακια ...τι εχουμε παθει ποσο ευαισθητο ειναι αυτο το παιδακι!

Σουπιτσα τωρα σε ειδα μεσα!θα διαβασω αυτο που γραφεις πιο μετα γιατι με ενδιαφερει παω τωρα γιατι δε κρατιεται παλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λαμπρινή, πολύ όμορφες φωτογραφίες!Πού μένετε και είναι καταπράσινα???

Εγώ Πειραιά-Καμίνια ... αλλά η αδερφή του άντρα μου Κηφισιά ... ;););) για την ακρίβεια Λυκόβρυση ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia kai bebakia kalhmera! eimai stis mamas mou dyomeres.....h aderfh mou efyge gia spoudes(ptolemaida sth maieytikh)kai hrthame na ths kanoume ligo parea....thn kyriakh eixa kai eksodo me to syzhgo sto caramela!mpouzoukia tromara mou!o mikros sth mama mou!exei erota me th giagia tou ayto to paidi!xtes phgame paidiatro!eimaste 6100 kai 62 pontous!h paidiatros mou eipe einai souper!oute spyrakia oute tipota eytyxos!kai arxisame kai koimomaste to brady 6 ores seri...pali kala!gia ayrio h ora einai ligo dyskolh alla tha do pos na ertho..mono me taxi den exo allh lysh !

thelo na erthoumeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :shock::shock::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια.

Μολις εφυγε ο γιος μου (ο μεγαλος, καλε!) και παει εκδρομουλα! Εντελως ξαφνικα! Παει Ναυπακτο μαζι με τη μαμα μου γιατι εχει εκει ενα δικαστηριο αυριο το πρωι. Το απογευματακι θα ειναι πισω...Οποτε αν ερθω τελικα, θα ερθω μονο με τον μπεμπακο. Μαλλον με ταξι, γιατι αλλη λυση δεν βλεπω...

Αληθεια που θα βρεθουμε? Εχετε συννενοηθει???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννούλα στην είσοδο... λογικά !!! Έχει κ μεγάλο χώρο εκεί... Μετα θα πάμε επάνω στην καφετέρια...

Μήπως να ειδοποιήσουμε τα ΙΚΕΑ για την επιδρομή μας ... :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λαμπρινη ωραιες οι φωτο σας. Ολο βολτιτσες ειστε ε?

Σουπιτσα μου, εμενα απο την αρχη μου ειπε η παιδιατρος οχι για μαγια, τωρα εχω πραγματικα μπερδευτει...δεν ξερω τι να κανω!

Κοριτσια, οσο για τα εμβολια, εγω παω και του τα κανω στο ΠΙΚΠΑ Ελληνικου, εκει δουλευει η αδερφη μου (ειναι επισκεπτρια υγειας) και εχει και παιδιατρο. Εχει και μαια (για τεστ παπ). Το εμβολιο ομως το φερνω εγω, ή το αγοραζω ή το προμηθευομαι απο το ΙΚΑ. Εεεεμ, τι αλλο??? Α, ειναι και χωρις ραντεβου! Πολυ βασικο γιατι στο ικα περιμενουμε αρκετα...Εμεις στις 29 του μηνα θα κανουμε το Infarix. Εσεις ποιο κανατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννούλα στην είσοδο... λογικά !!! Έχει κ μεγάλο χώρο εκεί... Μετα θα πάμε επάνω στην καφετέρια...

Μήπως να ειδοποιήσουμε τα ΙΚΕΑ για την επιδρομή μας ... :lol::lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασιλική μου εγώ συνήθως το βάζω στους ανάπηρους... πάντα κενές κ κοντά στο ασανσέρ ;););) να ντρέπομαι ? :oops::oops::oops::oops:

Αννούλα μου από την Κυριακή έχω να βγω έξω... που βγάλαμε τις φωτό. Αύριο όμως θα μου κρατήσει τη μπουμπού ο αδερφός μου κ θα βγω από τις 8 το πρωί. ΟΑΕΔ, τράπεζα, Πυροσβεστική(δουλειά μου), κάτι λογαριασμούς, επιστροφή σπίτι, ταίζω τη μπουμπού, μπαίνουμε στο αμάξι, περνάμε παίρνουμε την Ελπίδα μας κ μετά συνάντηση με όλες τις γλυκές μανούλες στα ΙΚΕΑ... Φουλ πρόγραμμα αύριο...

:lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασιλική μου θα γίνει κ νουνός της... ας με βοηθήσει όσο είναι εδώ Αθήνα... γιατί μόλις τελειώσει κ αυτός τη δουλειά (οδηγός στην Πυροσβεστική κ αυτός - όπως εγώ) θα κατέβει Πάτρα κ εδώ θα μαι μόνη μου... οπότε δεν δέχομαι καμία άρνηση για να κρατήσει τη μπουμπού !!! :|:|:|

Αααααααα και αν αργήσουμε στην συνάντηση (πέρα από 4:00 - λέω γω τώρα) θα παραλάβει κ τον μικρό μου από το σχολικό !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο βρε Λαμπρινη, μια χαρα ο αδερφος σου! Τα ιδια και ο δικος μου, εχω 2 εγω, αλλα ο ενας μου εχει βαφτισει και τον Γιωργο και γενικα οπου μπορει με πηγαινει με το αυτοκινητο. Τυχερες ειμαστε! :D

Κατρινακι εσυ τελικα πως θα ερθεις? Θα σε φερει ο Ηλιας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερούδια!! Τι μου κάνετε?

Εγώ καλά, τίποτα το ιδιαίτερο. η μπέμπα ήσυχη, τα δίδυμα το ίδιο, ο σύζυγος χαλάρωσε (πάλι καλά γιατί δεν θα την έβγαζε καθαρή για πολύ ακόμα :evil::evil: )

Ααα! εχτές είχαμε επέτειο γάμου! 9 Χρόνια και παντρεμένοι και 13 χρόνια σχέσης! Όσο το θυμηθήκατε εσείς που δεν το ξέρατε άλλο τόσο το θυμήθηκε κι αυτός :?:? anyway υπάρχουν άλλα πιο σημαντικά αλλά δεν θα με χάλαγε έστω ένα λουλουδάκι.

πάω για μάθημα και τα υπόλοιπα μετά.

Κατρίνα οι σουπιές καλές αν εξαιρέσεις ότι στην προσπάθεια του να τις ζεστάνει έκαψε το μισό φαγητό :shock::shock: Για Πλούταρχο είμαι μέσα 100% τα Χριστουγεννα! Είναι θεός ο άνθρωπος!

Ναυάγησα και έγινα καράβι βυθισμένο στα νεράαααααα σουουουουου!!!

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσια

δεν έχω την πολυτέλεια να τα διαβάσω...αλλά θα μπώ πάλι σε σειρά!

εμείς τα έχουμε σχεδόν όλα έτοιμα στο σπίτι -κάτι λεπτομέριες έμειναν-& αρχίζουμε να μπαίνουμε κάπωε σε σειρά.

ελπίζω να είστε καλά & θα τα ξαναπούμε,σας φιλώ απο τη βροχερή Καλαμάτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...