Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ - ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 Νο2


Recommended Posts

ελπιδα μου δεν μοιαζουν καθολου!!

το βιβλιο το λενε κοιμησου παιδι μου- εκδ. πατακη

τωρα το παραγγειλα κι εγω.. για να δουμε θα κοιμηθει :?:

μακαρι την πεμπτη να εχει καλυτερο καιρο να βρεθουμε!!! θελω και καφε με τα δυο κλαψιαρικα η ατιμη.. :lol::lol::lol::lol:

να ξεφτυλιστω και εξω :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 986
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ελα ντε,ειναι κι ο καιρός χάλια ρε γμτ.μην ανησυχεις ολες μαζι θα μας κοιτανε,ειδικα αμα ξεκινησουν ολα μαζι τη χορωδια :lol:

Θα το πάρω κι εγώ να το διαβάσω,μπας κ δουμε προκοπή!

Εμενα πάντως μου φαινεται να μοιαζουν τα μωρα σου Βασιλικη!(επιμενω! :D )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα. βλέπω κανονίζετε ακομα την έξοδό σας. ελπίζω να φτιάξει λίγο ο καιρός και να τα καταφέρετε. επίσης επειδή βλέπω ότι σας παίρνει αρκετό καιρό να το προγραμματίσετε μήπως να συζητούσαμε απο τώρα για το Δεκέμβρη που θα είμαι κι εγώ Αθήνα?? :D:D:D

Πριν λίγο γυρίσαμε απο Γιάννενα. Όλοι οι υπέρηχοι ήταν πολυ καλοί. Η υδρονέφρωση έχει υποχωρήσει και όπως είχα καταλάβει το μωρό μου θα βγει μαυρούλι! Λίγο υγρό στον εγκέφαλο εντόπισε η γιατρός αλλά μου είπε ότι δεν είναι ανησυχητικό. απλώς να μην την ταρακουνάμε πολυ δυνατά με πετάγματα στον αέρα και παιχνίδια. Κατα τ' άλλα μια χαρά. Εχτές την ταλαιπώρησα λίγο. έφαγε στις 11 και στις 2 νιαούριζε πάλι. έκατσα σχεδόν ξύπνια μέχρι τις 6 το πρωί. την ξεγέλασα με την πιπίλα και λίγο κούνημα στο καρότσι κι έτσι δεν έφαγε. ελπίζω σιγά σιγά να συνηθίσει.

Δεν έχω άλλα νέα.

p.s Βασιλική ξέρω ότι θα με πεις τρελλή, αλλά ζηλεύω τα διδυμάκια σου!!! Δεν μου φταναν τα δικά μου και το ζόρι που τράβηξα τότε, η αλήθεια είναι ότι κατα βάθος ήθελα να έχω πάλι δίδυμα. Επίσης εκτός απο τις παρατηρήσεις που σου κάνουν ( αδιάκριτος κόσμος τς τς τς) θα δεις ότι όσοι σε βλέπουν στο δρόμο κι έχουν δίδυμα ακόμα και 20 χρονών θα σε σταματάνε για να σου το πούνε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σορι για την ασχετη φωτο...απλα θελω τη γνωμη σας!

Χρυσα μπραβο που το κοριτσακι σου ειναι μια χαρα! Και οσο για το χρωμα της, θα εχεις μια μελαχροινη κουκλα!

Για συναντησουλα υπολογιστε με και εμενα μεσα. Απλα δεν εχω αυτοκινητο και δεν ξερω πως θα τα καταφερω με 2 παιδακια...αλλα θελω πολυ να σας γνωρισω και να τα πουμε απο κοντα. Για το Δεκεμβριο δεν το συζητω, θα συναντηθουμε οπως και δηποτε, αφου θα ειναι εδω η Αναστασια και η Χρυσα.

Αληθεια που ειναι η συμπεθερουλα μου? Η κουο? Λειπουν και αλλες...Κοριτσια ελπιζω να ειστε καλα και εσεις και τα μωρακια σας.

Κατρινα μου κουκλι το ταλιμπανακι σου! Congrats!!!

Βασιλικη ειναι μουρλια τα διδυμακια!!! Πολυ μου αρεσουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι ο μικρος παλι γκινιαζει!εφαγε 14.30 ,τον αλλαξα αμεσως τωρα που τα εκανε..και παλι του εκανα 60μλ..τα εφαγε και δειχνει να πειναει ακομη! :shock::shock::shock::shock: φτιαχνω αλλα 60!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα παλι αγκαλια και το μπουκαλι στο στομα!

ΑΝΝΑ..μου..τι ομορφη εισαι στη φωτο!????μια κουκλιτσα!Λαμπεις!δεν ξερω αν ειναι το μαλι..παντως σου παει απιστευτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας,κοριτσάκια πάλι!Μόλις γύρισα από την αισθητικό.Είχα πάει για αποτρίχωση.Ευτυχώς ανώδυνα.Φοβόμουν λίγο με τα ράμματα αλλά οκ.Ελπίδα το βιβλίο θα φέρει αποτελέσματα αρκει να το τηρήσεις κατα γράμμα γιατί είναι λίγο βάρβαρο.Ειναι ομως φοβερο.Ξυπνησε η πειναλιτσα μου.Αννα πιο ωραιο το καστανο.επανερχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΤΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ!!

ΜΠΗΚΑ ΚΑΙ ΓΩ!! ΠΟΛΥ ΜΟΥΡΗ Ο ΜΙΚΡΟΣ!!!

ΔΕ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΘΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙΑ ΜΑΣ ΑΓΚΑΛΙΑ!! :D:D:D

Katerinaki moy!!!!!!!!!!!!!!δε το πιστευωωω!!Τωρα ειδα τη φωτο και λεω ποια κοπελα εχει αυτη τη μπουμπου αβαταρ??

τι φουσκιτσα ομορφη ειναι ...η πριγκιπεσσα μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι μαγουλακιαα????ειναι πανεμορφη!!! [smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινο-φουφου μου,δεν ξέρω αν θα τα καταφέρω αν είναι βάρβαρο...εδώ για 1 λεπτό την αφήνω καμια φορά να κλάψει και λιώνω....

Αννάκι μου κι εγώ καστανό ψηφίζω δαγκωτό!!! ;)

Εννοειται οτι θα ερθεις στο καφεδάκι,να σας γνωρίσουμε κι εμείς από κοντά! :x

Χρυσάκι μου πολύ όμορφα τα νέα σας! Υγρά εννοείς από τη γέννα ακόμα?

Α! παρατήρησα στο φεισμπουκ οτι έχεις γεννέθλια την ίδια μέρα με τον άντρα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το υγρό προφανώς θα είχε απορροφηθεί αν είχε πάρει όλο τον 9ο. και τα δίδυμα είχαν οπότε δεν ανησυχώ.

Άννα μου, βάλε και μία φωτό με το καστανό μαλλί δίπλα σε αυτή με τα ξανθά για να συγκρίνουμε.

Ελπιδάκι Υδροχόος και ο σύζυγος ε! Είδες τι υπέροχοι, καταπληκτικοί, μοναδικοί άνθρωποι είμαστε? :D:D Ποιος στη χάρη σου!

Εκτός απο την Κατερινά (kuo) έχει πολύ καιρό να εμφανιστεί η Αναστασία (an-n) και η Βάσω ( wendy). μάλλον δεν θα έχουν χρόνο με τα μωράκια τους.

Τα Χριστούγεννα πρέπει να κανονίσουμε κάτι πολύ καλό! Θα είμαστε και αρκετές και μαζί με τα μωρά μας θα γίνει χαμός!! Αχ, δεν ξέρετε πως ανυπομονώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

άννα μπήκα τελικά στο facebook για να δω το καστανό. νομίζω ότι σου ταιριάζει καλύτερα. ίσως αν το σκούραινες ένα τόνο το ξανθό να ήταν ακόμα καλύτερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελπιδάκι, να κανονίσουμε τότε την Πέμπτη να είσαι και εσύ για ΙΚΕΑ. Εγώ τελειώνω τη δουλειά στις 12, μπορώ να πάω να πάρω το μωρό και 1-1:30 να είμαι ΙΚΕΑ. Η Κατρίνα μπορεί λόγω σχολείου της Έλενας ή θέλεις πιο αργά??

Άννα, εγώ σε προτιμώ με το σκούρο μαλλία. Νομίζω ότι τονίζονται τα μάτια σου περισσότερο!

Χρύσα, μπράβο για τα καλά νέα! Ηρεμήσατε! (σου έστειλα αίτημα φιλίας στο fb!)

Βασιλική, τα μωρά σου είναι κουκλιά! Στη φωτογραφία με τις πιπιλίτσες τους είναι να τα φας!

Κατρίνα, πες μου ότι έκανες 2ο παιδί με μπλέ μάτια??!!!!Λέγε το μυστικό σου!!!Γλύκας ο μικρός, υπέροχος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννούλα μου κ γω καστανό ψηφίσω... νομίζω σου πάει καλύτερα ... Δεν θέλει κ συνέχεια βάψιμο η ρίζα :lol::lol::lol:

Έτσι τα χα κ γω πριν γεννήσω το Χρήστο μου (ανοιχτό χρώμα) από τότε τα έβαψα στο φυσικό μου κ έμειναν έτσι 4 χρόνια τώρα ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μου ας μην σου απαντήσω στο πόσο υπέροχοι και μοναδικοί άνθρωποι είστε οι Υδροχόοι,να διευκρινήσω μόνο ότι το ίδιο ζώδιο είναι και η πεθερά μου :twisted::twisted::twisted:

Πιστεύω όμως να ξέρεις στην μοναδικότητα του κάθε ανθρώπου :)

Σουπίτσα και Λαμπρινή έκλεισε για Πέμπτη 21/10/10 στις 13.30 περίπου στο ΙΚΕΑ!

Τα γράφω με έντονα για να το δείτε και τα υπόλοιπα κορίτσια που θέλετε να έρθετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μου ας μην σου απαντήσω στο πόσο υπέροχοι και μοναδικοί άνθρωποι είστε οι Υδροχόοι,να διευκρινήσω μόνο ότι το ίδιο ζώδιο είναι και η πεθερά μου :twisted::twisted::twisted:

Πιστεύω όμως να ξέρεις στην μοναδικότητα του κάθε ανθρώπου :)

Σουπίτσα και Λαμπρινή έκλεισε για Πέμπτη 21/10/10 στις 13.30 περίπου στο ΙΚΕΑ!

Τα γράφω με έντονα για να το δείτε και τα υπόλοιπα κορίτσια που θέλετε να έρθετε!

ε καλά, έχουμε κι εμείς τις ιδιοτροπίες μας, αλλά σε γενικές γραμμές είμαστε εύκολοι άνθρωποι. ποιος ξέρει τι ωροσκόπο έχει η πεθερά και μας το χαλάει :D

Να βγάλετε φωτογραφίες απο την έξοδο να σας δούμε κι εμείς που δεν θα έρθουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το είδα Ελπιδάκι μου ... :):):):)

Πέμπτη 21/10/10 στις 13.30 στο ΙΚΕΑ!

Αυτό είναι το ραντεβού για την συνάντηση των μαμάδων στο ΙΚΕΑ Κηφισού !!! Ήρθε η ώρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas kai pali!Kaname mpanaki..alla3ame royxalakia,fagame kai akomh gkrinia exoume!ti na pw..mallon uperentash exei ..de koimithike oute 2 wres seri simera apo ta 3imerwmata!olo me ena mpoykali sto stoma!poso 8a faei pia?

xairetw kai tis upoloipes!eiste edw?

olo 8elw na sxoliasw ta prohgoumena pstakia sas..kai olo me diakoptei o bebis!

mexri pou 3exnaw ti 8elw na grapsw! :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το υγρό προφανώς θα είχε απορροφηθεί αν είχε πάρει όλο τον 9ο. και τα δίδυμα είχαν οπότε δεν ανησυχώ.

Άννα μου, βάλε και μία φωτό με το καστανό μαλλί δίπλα σε αυτή με τα ξανθά για να συγκρίνουμε.

Ελπιδάκι Υδροχόος και ο σύζυγος ε! Είδες τι υπέροχοι, καταπληκτικοί, μοναδικοί άνθρωποι είμαστε? :D:D Ποιος στη χάρη σου!

Εκτός απο την Κατερινά (kuo) έχει πολύ καιρό να εμφανιστεί η Αναστασία (an-n) και η Βάσω ( wendy). μάλλον δεν θα έχουν χρόνο με τα μωράκια τους.

Τα Χριστούγεννα πρέπει να κανονίσουμε κάτι πολύ καλό! Θα είμαστε και αρκετές και μαζί με τα μωρά μας θα γίνει χαμός!! Αχ, δεν ξέρετε πως ανυπομονώ!

Xrysa ti ygro einai auto??δεν ειναι κατι ανησυχητικο ετσι?επρεπε να εχω κανει και στο μπεμπη τετοια εξεταση που γεννηθηκε 37η εβδομαδα?Μωρουλι μου..

πολλες εχουν χαθει..αλλα το καταλαβαινω..Καλα να ειναι τα κοριτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας,κοριτσάκια πάλι!Μόλις γύρισα από την αισθητικό.Είχα πάει για αποτρίχωση.Ευτυχώς ανώδυνα.Φοβόμουν λίγο με τα ράμματα αλλά οκ.Ελπίδα το βιβλίο θα φέρει αποτελέσματα αρκει να το τηρήσεις κατα γράμμα γιατί είναι λίγο βάρβαρο.Ειναι ομως φοβερο.Ξυπνησε η πειναλιτσα μου.Αννα πιο ωραιο το καστανο.επανερχομαι

kale pote prolabes και δε σε πηρα χαμπαρι??τυχερουλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα καταφερα?

Βασιλικη μου τα κουκλακια σου ειναι απιστευτα!πως μεγαλωσαν!!τα μαναρακια μου τα βλεπω και συγκινουμαι!μου θυμιζουν τις μερες στο Ελενας! :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xrysa ti ygro einai auto??δεν ειναι κατι ανησυχητικο ετσι?επρεπε να εχω κανει και στο μπεμπη τετοια εξεταση που γεννηθηκε 37η εβδομαδα?Μωρουλι μου..

πολλες εχουν χαθει..αλλα το καταλαβαινω..Καλα να ειναι τα κοριτσια!

όλα τα μωρά έχουν υγρό στον εγκέφαλο, το οποίο απορροφάται. αν υπάρχει πρόβλημα φαίνεται στη μέτρηση της περιμέτρου του μετώπου τους. Γι αυτό τα μετράει ο παιδίατρος κάθε μήνα με τη μεζούρα. Δεν χρειάζεται να την κάνεις. εγώ το έκανα επειδή είχα πάρει πολλά φάρμακα και είχα κάνει μαγνητική.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...