Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ - ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 Νο2


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 986
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

hello girls!!little girls..and boys!!

Welcome sta nea koritsia tis pareas ..na sas zhsoun ta kouklakia!egw eimai h koumpara tis Kat6!!!

xathika ..giati..o mikros eprepe na hremisei gia na mporw na diavasw ta nea sas!E loipon eidame diafoa..tis 2 meres..san na iremise to poulaki mou!To klama to exei vevaia sto tsepaki..alla kammia sxesi me tis alles meres!!!eimai koursmeni polu..kai anupomonw gia ekeino to kafedaki!!

Mi me 3eaxsete!an den eimai mesa edw..rixte ena tilefwno!to exete arketes!mono prwina ligo duskolo..Deytera -Trith..h mikrh exei sxoleio mexri 1400!Leipei ki h mana mou sto xwrio mexri Tetarti!

eida ta nea sas kai xairomai pou eiste kala!Arketes omws exoun xa8ei!!

apo auta pou 8umamai...ta loxeia mou stamathsan to SK...kai Tetarth adiathetisa epitelous!xtes paraligo rezili na ginw..plummirise to panteloni mou kai imoun sto INTERSPORT! :shock::shock: (eytyxws mauro forousa)

Ζυγαρια εχω νοικιασει για 3 μηνες 19 ευρω!απο το babysmile..210 -5757957-

Θηλαστρο μονό, για ενα μηνα 40 ευρω..

Μια φιλη μου ειπε για ενα βιβλιο σωτηριο..για να βαλεις το παιδι σε προγραμμα..¨"κοιμησου παιδι μου"εκδοεις Πατακη!ειπε οτι δεν εχει αποτυχει καμμια μαμα με αυτο!

http://www.patakis.gr/viewshopproduct.aspx?id=232077

εχω να πω..οτι τα μωρακια μας ειναι τα πιο ομορφα του ..κοσμου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας φιλω γλυκα για καληνυχτα!!!!αντε να δουμε τι καιρο θα κανει αυριο..γιατι σημερα εριξε τουλουμι βροχη το βραδακι!!!Αυριο φευγει ο αντρας μου για δυο μερες..κια θα ειμαι εντελως μονη με τα 2 παιδια! :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινάκι, αν πούμε Παρασκευή πρωί-μεσημέρι για καφεδάκι μπορείς????Αν δεν έχεις πως να έρθεις ΙΚΕΑ μπορούμε να συναντηθούμε κάπου να πάμε μαζί. Θα είναι η πρώτη έξοδος για καφέ :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλεε ακομη ριχνειιι φουλλλλ!!!

Κατερινακι μου τι κανετει? :D:D

μακαρι να μπορω!!ναι αμε..γιατι εγω δεν οδηγω!κι ειναι πολυ μακρυα για μενα!εκτος αν με φερει ο Ηλιας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

barbie και γω νοικιασα ψηφιακη ζυγαρια για 3 μηνες 35 ευρω..απο το καταστημα στο μαιευτηριο μητερα. ειχε κ πιο φτηνες, απλα αυτη ειναι πιο ακριβειας. τη ζυγιζω μια φορα τη βδομαδα απο την 1η εβδομαδα, και βοηθαει ειδικα αν θηλαζεις αποκλειστικαγια να ξερεις αν τρωει καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Κατρίνα!

Καλέ τι κούκλος είναι αυτός? Αυτό το όμορφο μωράκι κλαίει τόσο πολύ? Να σου ζήσει!

Εμένα κορίτσια να μη το ματιάσω σαν να μου αυξήθηκε το γάλα! :D

Από χθες το βράδυ βγάζω 100ml και από τα δύο. Άντε να δούμε!

Έχω και εγώ κάποια προσπέκτους από εταιρείες που μπορείς να νοικιάσεις ζυγαριές και άλλα. Αλλά μήπως του μαιευτηρίου είναι πιο αξιόπιστες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα..Βαρβαρα!

ναι αυτος ειναι..ο μικρος Ταλιμπαν..μου!ευχαριστω αλλα και η δικια σου δε παει πισω!χτες τη χαζευα με τον αντρα μου και τονισε οτι εχει τις ιδιες εκφρασεις με το μπεμπη μας! :P:P εσενα κοιμαται?

ευτυχως να μη το ματιασω κι εγω..νομιζω οτι καταφερα σιγα σιγα 4 μερες τωρα εχει ηρεμησει σε σχεση με τις αλλες μερες!

μην δοκιμασετε το NOVALAC..ηταν η χειροτερη εμπειρια εστω και μια μερα!υποτιθεται ηταν για αναγωγες..αλλα τελικα..εβγαζε περισσοτερο γαλα απο ποτε!και γκρινια???αλλο πραγμα...θυμαστε που ειχα παθει!! :shock::shock::shock:

τελικα εγω κατεληξα στο APTAMIL AR1..ειναι αντιαναγωγικο..ειναι πιο πηχτο..και το παιδι χορταινει..Πιστευω οτι εχει να κανει και με το γαλα..το οτι ηρεμησε λιγακι!Βεβαια την ωρα που ειμναι να φαει σηκωνει νταλικα με το κλαμα!!χτες πηγαμε βολτα μεχρι Λαγονησι με το αμαξι οικογενειακως!στην επιστροφη...μας επιασε κινηση στη Βαρη..τοτε ξυπνησε ο μπεμπης..και σηκωσε το κοσμο! :lol::lol: μολις φτασαμε σπιτι..εφαγε 210 ml..μονορουφι!!! :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ τόσο πολύ πείναγε το παιδάκι σου?

Ευχαριστώ βρε Κατρίνα μου! Εμένα μπορώ να πω ότι κοιμάται το βράδυ και γενικώς όλη τη μέρα τρώει κοιμάται τρώει κοιμάται! Χθες την έκανα μπάνιο στις 10 την τάισα και κοιμήθηκε μέχρι τις 2. Στις 2 την τάισα και μετά κοιμήθηκε και ξύπνησε στις 7 και τώρα κοιμάται πάλι! Είναι πολύ καλή δεν το συζητάω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σορρυ..αλλα φωναζε παλι..!

Πανω που ειπα οτι κοιμηθηκε..πεινασε!ετσι περναει το 2μισαωρο η τριωρο διχως να το καταλαβω!!τον ταιζω ακομη!εχει γινει ιεροτελεστια το ταισμα! :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τρωει καλα ο μαγκας!!τη μικρη νυφουλα μου..τη ριχνει!η μαλλον εκεινη ειναι chic!!!θελει να ειναι στυλακι για τον αντρα της τον ομορφο!!χιχιχιχι.. :lol::lol::lol: (κουκουβα) [smilie=love1.gif][smilie=love1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΤΙ ΚΟΥΚΛΙ ΕΙΝΑΙ ΡΕ ΚΑΤΡΙΝΑ ΤΟ ΤΑΛΙΜΠΑΝΑΚΙ ΣΟΥ.

Κ ΜΕΝΑ ΒΑΡΒΙΕΠΑ ΦΤΟΥ ΝΑ ΜΗ ΤΟ ΜΑΤΙΑΣΩ ΦΑΙ Κ ΥΠΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΚΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΚΑ :shock::shock::shock: ΑΣΕ ΠΟΥ ΜΟΛΙΣ ΤΟΝ ΑΛΛΑΖΩ ΤΟΤΕ ΚΑΝΕΙ ΘΕΛΕΙ ΚΑΘΑΡΗ ΠΑΝΑ ΤΟ ΚΑΜΑΡΙ ΜΟΥ.

ΕΜΕΙΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑΜΕ 12 ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ 4,15 ΜΑΜ ΚΑΚΑ ΝΑΝΙ ΚΑΙ ΞΑΝΑ 7.ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΛΙΓΑΚΙ.Η ΤΟΜΗ ΜΟΥΔΙΑΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΓΕ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΑΚΟΜΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΤΗΣ ΑΠΛΑ ΤΟ ΣΥΝΗΘΙΣΕ.ΠΗΡΑ ΚΟΡΣΕ ΑΝ Κ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΠΕΡΑ ΔΩΘΕ ΤΑ ΧΑΣΑ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΑ ΤΑ ΚΙΛΑΚΙΑ ΑΝΤΕ 2 ΑΚΟΜΑ ΜΕΙΝΑΝ.ΧΤΕΣ ΣΤΗΝ ΣΥΝΤΑΓΗ ΣΟΥΠΑΣ ΘΕΛΕΙ Κ ΜΙΑ ΚΟΥΤΑΛΙΑ ΒΙΤΑΜ ΤΟ ΞΕΧΑΣΑ :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Βασιλική θα πας...

Απάντηση-προσθηκη συνημμενου-αναζητηση-προσθηκη αρχειου-υποβολη και ανεβηκε η φωτο των ζουζουνιων!!!

Λοιπον,ποια ειναι μεσα για καφεδακι αυριο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!Κατρινα για να μην ξεχασω...το βιβλιο που λες το εχω.το ειχα αναφερει πιο παλια στην kuo,πριν γεννησω.Το ειχα εφαρμοσει στη μεγαλη μου κορη,την πιο κατάλληλη περίοδο.Λιγο πριν μάθω ότι είμαι έγκυος.Είναι Α Ψ Ο Γ Ο!Βέβαια,πρέπει να έχεις υπομονή και να αντέχεις γιατί κλαίει το μωράκι αρκετά.Είναι όμως Τέλειο!Μου το είχε δώσει ή νύφη μου και λίγο πριν γεννήσω πήγα και το αγόρασα να το έχω για την μπέμπα αν χρειαστεί.Δεν είναι ακριβό,κάνει περίπου 9,50Ε.Είναι φανταστικό.Βρήκα την υγειά μου.Ακόμα και τώρα αν η μπέμπα είναι ταισμένη,αλλαγμένη και καταλαβαίνω ότι δεν πονάει την αφήνω και κλαίει και σταματάει μονη της.Να το πάρεις.Ειχα σοβαρό πρόβλημα και μεσα σε 10 ημέρες λύθηκε.

Βασιλικούλα,δεν έχω βάλει ποτέ φωτο και δεν ξέρω

Μάγδα κι εμένα ευτυχώς δε μου έχουν μείνει κιλά.

Όταν κανονίσετε για τη συνάντηση πείτε το μήπως μπορέσω να έρθω κι εγώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΤΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ!!

ΜΠΗΚΑ ΚΑΙ ΓΩ!! ΠΟΛΥ ΜΟΥΡΗ Ο ΜΙΚΡΟΣ!!!

ΔΕ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΘΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙΑ ΜΑΣ ΑΓΚΑΛΙΑ!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!Κατρινα για να μην ξεχασω...το βιβλιο που λες το εχω.το ειχα αναφερει πιο παλια στην kuo,πριν γεννησω.Το ειχα εφαρμοσει στη μεγαλη μου κορη,την πιο κατάλληλη περίοδο.Λιγο πριν μάθω ότι είμαι έγκυος.Είναι Α Ψ Ο Γ Ο!Βέβαια,πρέπει να έχεις υπομονή και να αντέχεις γιατί κλαίει το μωράκι αρκετά.Είναι όμως Τέλειο!Μου το είχε δώσει ή νύφη μου και λίγο πριν γεννήσω πήγα και το αγόρασα να το έχω για την μπέμπα αν χρειαστεί.Δεν είναι ακριβό,κάνει περίπου 9,50Ε.Είναι φανταστικό.Βρήκα την υγειά μου.Ακόμα και τώρα αν η μπέμπα είναι ταισμένη,αλλαγμένη και καταλαβαίνω ότι δεν πονάει την αφήνω και κλαίει και σταματάει μονη της.Να το πάρεις.Ειχα σοβαρό πρόβλημα και μεσα σε 10 ημέρες λύθηκε.

Βασιλικούλα,δεν έχω βάλει ποτέ φωτο και δεν ξέρω

Μάγδα κι εμένα ευτυχώς δε μου έχουν μείνει κιλά.

Όταν κανονίσετε για τη συνάντηση πείτε το μήπως μπορέσω να έρθω κι εγώ

ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΜΟΥ ΤΟ ΠΡΟΤΕΙΝΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΟΝΤΩΣ ΤΕΛΕΙΟ!!!!ΑΝ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΑΝ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΠΑΝ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΧΕΙΣ!!! ΟΣΕΣ ΠΕΙΝΟΥΝ ΜΑΓΙΑ ΕΧΕΙ ΑΠΟΤΕΛΕΜΑ ΠΟΙΑ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ?ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΑΥΞΗΣΩ ΚΑΙ ΓΩ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗ?ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΝΕΡΓΙΕΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πως λέγεται αυτό το βιβλίο ρε κορίτσια?

Βασιλική τα κατάφερες!!! Φτου φτου! Εχει και ανοιχτόχρωμα ματάκια!

Τελικά άκυρος ο καφές για αύριο,την Τετάρτη θα ανέβω,οπότε κανονίζουμε για Πέμπτη πρωί-μεσημέρι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες κ από μένα. Εμείς χθες πήγαμε βολτούλα στην Κηφισιά (στην αδερφή του άντρα μου) για να παίξουνε τ' αγόρια μας... περάσαμε ωραία. Γυρίσαμε σπίτι λίγο πριν πιάσει η μεγάλη μπόρα...

Βασιλικούλα τι όμορφα μωρά... κ πόσο γρήγορα μεγαλώνουν !!!

Κατρίνα μου αν θες μπορεί να πάρεις το τραμ κ να κατέβεις Φάληρο κ σε παίρνω εγώ με τ' αμάξι κ πάμε στα ΙΚΕΑ !!!

(Άχουυυυυυυυυ δεν θυμάμαι τπτ άλλο.... πάω να διαβάσω πάλι κ έρχομαι )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...