Μετάβαση σε περιεχόμενο

Είναι περίοδος ή εμφύτευση?


Recommended Posts

Κοριτσια καλησπερα.Τα φωτα σας!!!!Ωορηξια ειχα 28-29/9 επιβεβαιωμενη με υπερηχο και τεστ ωορηξιας.Μολις πήγα τουαλέτα και είχα λίγο αιματάκι.Είναι περίοδος ή εμφύτευση?Αν μετρήσω απο 30/9 μεχρι και σημερα ειμαι στη 12η ημερα, αν μετρησω απο 28/9 είμαι στην 14η που σημαινει οτι μαλλον ειναι περιοδος.Εσεις τι λέτε?Απο ποια ημερα μετραμε?Νομιζω οτι ειδα και λίιιιιιγο χθες αιματακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασία μου αν έίδες λίγο αίμα κ σταμάτησε.....μπορεί να είναι τα καλά νέα.......ο μόνος όμως που μπορεί σίγουρα να σου απαντήσει είναι ο χρόνος....αν δε συνεχιστεί το αιματάκι κ δε συνηθίζει το σώμα σου να σου κάνει τέτοια αστεία.........περιμένουμε στις ανακοινώσεις......ευχομαι να πάνε όλα καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου αναστασακι!

μετρας απο την ημερα που σου χαμογελασε...δηλαδη εισαι στην 14 ημερα μετα την ωορεξια...

τωρα για το αιματακι αν δεν ερθει κανονικα περιοδος δεν χανεις τις ελπιδες γιατι πολλες κοπελες που ειχαν σπορακι την ημερα που περιμεναν περιοδο ειχαν λιγο αιματακι..

πολλα φιλια και καλα αποτελεσματα! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στις 27/9 εκανα υπερηχο.Ο γιατρος μου ειπε οτι την επομενη θα σπασει.Εκανα τεστ και ηταν αχνη η δευτερη γραμμη.Εκανα και την επομενη και ηταν λιγο πιο εντονη.Γιατι εχω την εντυπωση πως μετραμε απο την επομενη της 2ης ημερας της ωορηξιας +14 ημερες? Αν δηλαδη δεν εχω αλλο αιματακι σημερα να αρχισω λιγακι να χαιρομαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...