Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΓΚΕΛΟ ΚΡΕΒΑΤΙΟΥ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΒ


Recommended Posts

[/bΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΕΧΩ ΠΟΛΛΥ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΠΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΤΡΕΧΑΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ ΜΟΥ ΠΟΛΛΑ! ΕΙΘΕΛΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΜΑΣ ΕΦΤΙΑΞΕ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΚΟΥΚΕΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΟΜΩΣ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΓΚΕΛΟ ΚΑΙ ΣΚΑΛΑ.ΣΕ ΜΑΓΑΖΙ ΕΔΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΞΕΡΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΠΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΗΡΑΤΕ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΤΗΝ ΚΟΥΚΕΤΑ.ΜΗΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΩ? ΣΤΑ ΙΚΕΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.ΥΓ¨ΤΟΥ ΤΖΑΜΠΟ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΜΠΑΙΝΕΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΡΩΜΑ ΕΝΩ ΤΑ ΚΡΕΒΑΤΙΑ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΜΕΤΩΠΟ ΨΗΛΟ.

1322222

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και μενα εχει αυτο που ειπαις (δεν γνωριζα οτι το λενε ετσι ) και εχω βαλει καγκελο απο τα τζαμπο,απλα πιεζει λιγο το στρωμα και δεν ανεβοκατεβενει αλλα ειναι μια χαρα .

δεν μπορει αυτοσ ο μαραγκοσ να σας φτιαξει ενα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΩΡΕ ΜΠΟΡΕΙ ΑΛΛΑ ΑΝΤΕ ΒΡΕΣ ΤΟΝ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΠΕΡΝΕΙ ΛΕΦΤΑ ΜΟΝΟ ΤΑ ΥΛΙΚΑ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΥΠΟΧΡΕΩΘΩ ΠΑΛΙ ΜΑΣ ΕΦΤΙΑΞΕ ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΚΟΥΚΕΤΑ ΚΑΙ ΣΙΦΟΝΙΕΡΑ ΚΑΙ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΠΑΛΙ. /b]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στη neoset έχετε κοιτάξει μήπως και βρείτε κάγκελο και σκάλα ξεχωριστά και να τα προσαρμόσετε εσείς στην κουκέτα;Επίσης για κάγκελο μπορείτε να βρείτε νομίζω και σε λητώ και σε ζαχαριά μπορεί και στα praktiker ή στα καταστήματα makro.Εγώ σε αυτά θα πήγαινα να κοιτάξω πρώτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ίδιο θέμα είχε και η αδελφή μου που έκανε τα έπιπλα σε μαραγκό. Δυστηχώς δεν κατάφεραν να βρουν πουθενά. Τελικά ζήτησαν από τον ίδιο να τους φτιάξει και όπως και έγινε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πες μας της διαστασεις που εχει το κρεβατι μηπως μπορεσουε και στο βρουμε εδω Αθηνα εχει αρκετους μαραγκους επισης τη χρωμα ειναι το κρεβατι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

KORITSIA ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΒΡΗΚΑ ΚΑΓΚΕΛΟ ΣΤΟ ΙΚΕΑ ΗΤΑΝ ΜΙΚΡΟ ΑΛΛΑ ΚΡΑΤΗΣΑΜΕ ΤΗ ΒΑΣΗ ΚΑΙ ΒΑΛΑΜΕ ΑΛΟ ΞΥΛΟ ΨΗΛΟ ΚΑΙ ΜΑΚΡΙ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΦΙΛΙΑ!!!!!!! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...