Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΟΜΑΝΟΥΛΑ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009 ΝΟ16


Recommended Posts

Σωσώ, το θέλω το βίντεο!!!

Σόφη μου, τι να πω...

Ειλικρινά, απορώ πώς αντέχεις με τα ωράρια της Βάγιας...

&δε φτάνει που κοιμάται αργά, ξυπνάει και ανά 2ωρο...

Εγώ που κοιμάμαι και από τις 10... δε θα την πάλευα...

δε σας λέω οτι έφαγα μία μιξ...

κυπριακή πίτα με σουβλάκι και σεφταιλιά... χαχαχα!!!

Νιώθω απίστευτες τύψεις τώρα... λίγο αργά, όμως...

Κουκλίτσες μου, καληνύχτα!!!

Πάω για μπανάκι και μετά νάνι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 951
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

σας ειπα οτι μου την εδωσε ο αντρας μου για διαφορουες λογους που μου γυρναει εμενα το μαιτι και θα βγω εξω;;;αι σιχτιρ πια!!θα παμε για μπυρα με αλλες 2 κοπελες..δε ξερω που αλλα θα παμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έγραφα και με πέταξε..

Τα νευρα μου!!!

Σωσωκα σε τσαντισε το στεφανι και θα πας για μπυρες???

Εγω γλυκο θέλω κι επιγόντως αλλά δεν πάει να μου φέρει.. :(

Σοφάκι κι εγω μοκέτα θέλω να της βάλω και μετα θα σας βαλω κι εγω φώτο...

Σήμερα έγραψα το καμαρι μου tae kwon do..ελπίζω να μην εξασκείται στο κεφαλι της μικρης :shock:

Είδε το σακο στο γυμναστηριο και γυαλισε το ματι του..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello κοριτσια

εγω παλι της δινω ενα μιγμα απο δικο της και δικο μας φαγητο αλλα και μονο απο το δικο μας οπως χθες.

απλα αποφευγω τα μπαχαρικα και βαζω λιγο αλατι

πχ χθες εφαγε παστιτσιο χωρις την μπεσαμελ και σημερα φασολαδα με μοσχαρι και πατατουλα.απλα ηταν πιο πολυ το δικο της παρα τα φασολια

αντε σωσω αναμενω μπυροκατασταση οταν ερθεις

φροσω δεν τις προλαβα τις φωτογραφιες σνιφ σνιφ

ντομ μου ολα καλα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ισμηνη μου την ιδια ωρα και μερα θα χουν τα ζουζουνια μας tae αλλα σε αλλη πολη σνιφ σνιφ

σας ειπα? δεν σας ειπα

ξεκινησε προσκοπισμο και κληρωθηκε το συστημα τους για την παρελαση της 28ης. χεχεχχε βεβαια το συζητανε αν θα παρουν μερος και τα μικρα.θα σας πω αν θελετε να μας καμαρωσετε στην tv.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειααααα!!!!

παλι γραψατε πολλαααα...

Φροσω μου να τα χαιρεσαι τα παιδια!!!να ειναι γερα!!!

κοριτσια δεν εχω καθολου ελευθερο χρονο..ευτυχως ολα καλα με τον μικρο..κομαται πλεον 9.30-5.30 σταθερα και μετα 6-8..τρεμω για ιωσεις που μπορει να κουβαλησουμε απο τα παιδια και εγω και ο Νικος..προσπαθω να φτιαξω ντουλαπες..

απορω εγω ποτε θα βγω μα ξεγνοιαστη βολτα για εναν ολοκληρωμενο καφε διαρκειας :?::?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευτυχως εγω εχω καθιερωσει ενα καφεδακι καθε πρωι με τους φιλους απο το τραίνο..αλλα μην φανταστεις..μιση ωρίτσα το πολύ και μετά ο καθενας στη δουλεια του...

Αλλά καλα λεει η Αλέκα..στιγμιαιος....χαχαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hellooooooooooooo!

Εγω μονο 2 φωτο τραβηξα γιατι δεν ειχε ερθει απο την αρχη ο ανδρεας και με ψιλοετρεχε το μικρο.

Ντομ δικιο εχεις. ειναι αγνωστοι μωρε μεταξυ τους. Περιεργη φαση. Εμεις σα να γνωριζομαστε χρονια...Πάντως τη προηγουμενη φορα ειχε κολλησει καλυτερα η κατασταση γιατι ητανε πιο μωρα στα καροτσια κοιμηθηκανε κιολας(ακτος απο αγγελικουλα χαχα) ο δικος μου τα ειχε περασει καλα. Και οι υπολοιποι νομιζω γιατι καθησαμε μεχρι αργα παρεουλα. Αυτη τη φορα φυγαμε και μεις σαν κυνηγημενοι.Να τα προλαβουμε ολα....

Ολα τα μωρακια ειναι καλαπληκτικα! ζουζουνακια!

Σωσω μια χαρα! Για τα μπυρονια εννοω! Και γω ειχα δει μια μπυρα στον φλοισβο που ημασταν με τα κοριτσια και ακομη την εχω στο μυαλο μου! Και η Ντομ τη λιγουρευτηκε! Της σπασανε τη μυτη και τα φαγητα! Η γκαστρουλα μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ για τις ευχες σας.

Ισμήνη τα μπλουζάκια τα έφτιαξα μόνη μου με σιδερώτυπα. Έγραφαν και τα ονόματά τους.

Είχα παραγγείλει για όλα τα παιδάκια με τους 3 σωματοφύλακες της disney και έγραφε ένας για όλους και όλοι για έναν αλλά μου έπαιξε μεγάλη π.....α η τυπισσα με το μαγαζί και δεν μας τα είχε έτοιμα.

Καλυψώ και οι δικοί μου έρχονται για αγκαλιές κι αν δεν τους πάρω μου κατεβάζουν το παντελόνι :o .

Ο Φίλιππος όταν έχω το Χριστόφορα αγκαλιά του δαγκώνει τα δάχτυλα των ποδιών. και το δον αν τυ πάρει κάποιο παιχνίδι δεν του χαρίζεται. Τους τραβάει και τα μαλλιά.

Εχθές είδα ην πλάτη του Χριστόφορου μια μεγάλη δαγκωνιά με ολόκληρη της οδοντοστοιχία. Έλα εδώ λέω στο δον γιατί τον δάγκωσες; Όχι εγώ λέει ο Φίλιππος. Ο Φίλιπποςτου λέω έχει 4 δόντια, εδώ είναι περισσότερα. Και γούρλωσε τα μάτια :lol: γιατί δεν το είχε συνειδητοποιήσει πιο πριν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!

Η Αγγελικη εκανε πολλα βηματακια σημερα :D πηρε μπροστα!!!!

Υπνο απο της 9 κ για τις δυο!Ο Γιαννης παει στουντιο...εχουνε συγκροτημα κ παιζουνε το χειμωνα για την παρτη τους φυσικα...ροκ! Εγω εδω κανω ετοιμασιες για αυριο ,για την Αγγελικουλα μου :D χαμος στην κουζινα ,αλλα μου αρεσει η ολοι αυτη διαδικασια ...

Βρεχη ,μουλιασαμε ,πολυ σαντ :cry: το απογευμα τις πηρα κ καναμε βολτα εξω ,για να αλλαξουμε διαθεση,πηγαμε παρκο,μονοι φυσικα ,κανενας εξω!!!! εαν ερθετε τωρα στο νησι θα φρικαρετε...καταθληψη :shock:

τωρα θα κανω τουρτα σοκολατενια,πια θελει γλυκο ειπαμε????

Φροσο ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!

Ωραια που βρεθηκατε ...θα ηθελα κ εγω :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μανουλομανουλα!

με τον αντρα στο σπιτι ολη μερα, παλι νυχτερινος αποψε, που να μπορεσω να μπω...

και ο καιρος μπλιαξ! μου τη δινει η μουντιλα και η βροχη...

αλλα το πρωι, κατα τις 11:30 δηλαδη, πηγα μονη μου λαϊκη!!! σαν τον υπεροχο χρονο της εγκυμοσυνης!!! εμεινε ο αντρας μου με τα παιδια. αν και ψιχαλιζε, την περπατησα ολη. πηρα και σαλατες, παντζαρια, λαχανο -καροτο, πρασα για πρασορυζο, φρουτα... τι καλα!!!

μετα καρφουρ για τα απαραιτητα για τυροπητα... ηρθαν τα πεθερικα για το απογευμα... τελειωσε το εμπαργκο!!! εφεραν πανες, γαλα και οικολογικα φρουτα για τα παιδια...

δεν μπορω να πω... σχεδον παντα με γεματα χερια ερχονται... αλλα, οπως ειπε οταν εφυγαν ο αντρας μου, νομιζε η μαμα του οτι θα περναει ο λογος της στο σπιτι μας, οπως στης κορης της... αλλα γελαστηκε! χιχι! ευτυχως εχω σκληρο αντρακι και οχι μαμακια!!

και εγω χωρια τους μαγειρευω και τα αλεθω ακομα. και για καιρο μαλλον. αφου η Μαριαννα προχθες εβγαλε το 1ο δοντακι!!! επιτελους!! πρωτα περπατησε και μετα εβγαλε δοντι... κουφο!

Ντομ και εγω τελικα δε θα φτιαξω μονη μου την τουρτα τους. ρωτησαμε και βγαινει 12Ε/κιλο +5Ε τα σχεδια. αφου λιγοι θα ειμαστε, μια 2κιλη θα μας φτασει. και μαλλον θα βαλουμε φωτο για σχεδιο. κοινοτυπο, αλλα βαριεμαι να σκεφτομαι αλλο σχεδιο για διδυμα διαφορετικου φυλου...

τελος και ο Λαζοπουλος... οταν αρχιζει τα κουλα πολιτικα και υπερ των αναρχικων κλπ μου τη σπαει φοβερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα παλι μονη μου μιλαω;;;;

μου θυμιζει τα μεσημερια του καλοκαιριου που μονολογουσα...

αντε καληνυχτα λοιπον και ελπιζω αυριο να μπορεσω να μπω...

αλλα με τον αντρα σπιτι.... δυσκολο...

ματσ μουτσ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Αλέκα μου, να χαίρεσαι την Αγγελικούλα σου!!!

Να τη βλέπεις να μεγαλώνει όλο υγεία και χαρά!!!

Ρε Φρόσω... τι τραβάει αυτός ο Χριστοφοράκος;

Έμαθε και το άλλο το ζηζάνιο να τα ρίχνει στο άλλο το ζιζάνιο... χαχαχα!!!

Σωσώκα, εντάξει τα μπυρόνια;

Σου πέρασε με το Λευτέρη;

Ή του το κρατάς μανιάτικο;

Σας είπα οτι και ο τεμπελάκος μου άρχισε να κάνει βηματάκια;

Χθες πάλι ξύπνησε και τον έφερε στο κρεβάτι ο Πετρής μου...

Αυτή τη φορά αγκάλιασε το μπαμπά του και κατουρήθηκε από τη χαρά του!!!

Την προηγούμενη φορά που αγκάλιασε εμένα, είχε σκάσει από τή ζήλεια του... χαχαχα!!!

Αφού με σκουντούσε για να τους δω...

’’Εντάξει βρε πουλάκι μου... σας είδα... άφησε με να κοιμηθώ...’’

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μας..να ιρε ..ολα καλα χθες...του εφερα και σαντουιτσ...

πηγαμε μπιρ ακαντεμι..τσιμπησαμε και το κατι τις μας με τις μπυρες...1 χαρα..θα το επαναλαβω την αλλη βδομαδα..αλεκα 234 εχει ροκ μπαντα;;αληθεια;;ψηνομαι...τι παιζει;;

εμεις κοιμηθηκαμε 10 και σηκωθηκΜΕ 8 ΚΑΙ ΑΠΟ το πρωι βελαζει..

χρυσουλα κερναω καφε..

δε ξερω που θα παμε σημερα..αλλα ο καιρος ειναι νοτιας με τρελη ζεστη..

και η μικρη εχει και λιγες μυξες..

ισμηνη 1 χαρα ο ωριαιος καφες και ας ειναι καιστο τρενο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μοοοοορνιιιινγκ!

ΜΠιρ Ακαντεμυ εεεε? Α ρε και να χα ενα μπυρονι μαυρο! Μου αρεσουνε οι γλυκιες βαριες μπυρες αυτες που ειναι σε κατι τεραστια ποτηρια! Πρεπει να βγουμε για φαι και μπυρες μια μερα εμεις Σωσω! Θα κανουμε μεγαλη καταστροφη!

Νανουκα μπραβο στον Ανθιμουλη μας! Αντε ποιος τον πιανει τωρα! χαχαχχαχαα!

Εγω εδω ψιλοεστρωσε η φαση. Μπηκανε ολα στη θεση τους. Ενα σιδερωματακι εχω ακομη και ειμαι κομπλε. Λεμε τωρα γιατι μεχρι να κανω α θα εχουνε βγει και αλλα......

Εχει απιστευτη υγρασια και εδω. μουντιλα και κολλαμε ολοκληροι. ΦΑΚ! Ε σωσω? Τον μισω αυτον τον καιρο! Δε με ενοχλει το κρυο ισα ισα το γουσταρω κιολας αλλα νοτια με υγρασια; Σκοτωσε με καλυτερα!

Καλα προχθες που γυρναγαμε εκανε ενα κουνημα το καραβι! χαχαχαα! Γαμω! Το μικρο να εχει οργιασει και εγω να ειμαι ετοιμη να ξερασω!

Γενικα ειμαι επιρρεπης σε ναυτιες κλπ. Οταν πηγαιναμε αθηνα απο κορινθο και μετα γκρινιαζε. Παω να κατσω πισω και το τι μου εκανε δε περιγραφεται. Μου τραβαγε τα μαλλια και διαφορα αλλα.Σε μια φαση αρχιζω να ζαλιζομαι. Σκυβω προς τα μπροστα γιατι ανακουφιζομαι και το σκατο με χτυπαγε στη πλατη. Εκει ανακαλυψε τις τιραντες του σουτιεν. ΚΑι αρχιζει να τις τραβαει και μετα να τις αφηνει δυνατα! Μιλαμε η πλατη μου κατακοκκινη. Ειχαμε πουκαμισα-φορεματα-σακακια κρεμασμενα απο το αλλο παραθυρο οποτε καθομουνα διπλα του στο καρεκλακι γι'αυτο ειχε προσβαση!

ΕΕΕ λεω σε καποια φαση στον ανδρεα σταματα θα κανω εμετο! Ε δε αντεξα κουδουνι εγινα! Τελικα εκανα.... :?:?:?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααα!!!!

Ειμαι πολυ συγκινημενη!!!Το κοριτσακι μου χρονιζει καλε!!!!Ψυχη μου χρονια σου πολλα και παντα με υγεια σου ευχομαι!!!Εσεις ξερετε τι ευχη πρεπει να μας δωσετε ετσι?????? [smilie=sleepy2.gif][smilie=sleepy2.gif][smilie=sleepy2.gif][smilie=sleepy2.gif] Καλους υπνους!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εχω λιγες δουλιτσες,οικογενειακα θα τα περασουμε.Ηθελα να κανω παρτυ αλλα με τις αρρωστιες δεν...Ακομα αντιβιωση περνουμε.

Αλεκακι ευχαριστουμε!!!!!

Τα φιλια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...