Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΟΜΑΝΟΥΛΑ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009 ΝΟ16


Recommended Posts

γεια σας κοριτσια μου....τι κανετε΄????εμεις μια χαρα ολα..αδιαθετησα σημερα και ειμαι πολυ χαρουμενη...ενω παιρναμε προφυλαξεις ειχα καθυστερηση παλι...χαλασε ο κυκλος μου μαλλον..καλα το τεστ predictor ειναι το χειροτερο...και την προηγουμενη φορα εκανα που ειχα καθυστερησει και μου εβγαλε θετικο και αυτην την φορα...δηλαδη οσες φορες το πηρα και δεν ημουν εγκυος μου εβγαζε οτι ειμαι...ενω το clear blue που παντα αυτο παιρνω οταν το εχει το φαρμακειο και οταν δεν ειμαι εγκυος μου βγαζει το αποτελεσμα οτι δεν ειμαι εγκυος...το καλυτερο ειναι το clear blue τελικα γιατι και αυτη την φορα μου βγηκε αρνητικο και δεν ημουν...ενω το predictor ειναι μια μαλ...... πηρα στην εταιρια και το ειπα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 951
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ελα ρε Σωσώ , τι 8ές τώρα ?

Εσυ ουτως η άλλως δεν 8α το στειλεις φωτο , το οριτζιναλ 8α πας , τι κοφτεσαι πως φαινεται στην φωτο.Εγω για πετσετακια τα περασα ... οτι ειναι καλο ειναι μην τρελλαινεσαι ... δεν 8α το κορνιζαρει... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια,πολυ βροχη!ολοι νυχτα ,αλλα κ ολοι μερα!!!

ξυπνησα 7 το πρωη κ δεν ελεγε ..πολυ νυχτα,ηταν η βροχη...

Η Μαρια προνηπιο,η Αγγελικη 9ξυπνησε κ ηθελε ατα(το φωναζε!)μπροστα στην πορτα την εβγαλε...

την εντυσα καλα κ εξω..της αρεσε η βροχη!!!!!πηγαμε να παρουμε την Μαρια κ τρελαθηκε με τα παιδακια ..ολα επεσαν επανω της κ αυτη γελαγε :lol:

Εχω προβλημα με το γαλα,μου ειπαν απο το σουπερ μαρκετ,οτι θα εχουμε Ολυμπος καθε Παρασκευη κ αν εχει κανενα απαγορευτικο????γαλα καθε 15μερες???κ τωρα τι κανω???πρεπει να κοιταω για νεστλακ κ νουνου?δεν θελω παλι σκονη..στην Μαρια εδινα νεστλακ σε χαρτινο αλλαδεν μου καθοτανε καλα...εχω φαει κολλιμα με τα φρεσκα,τι να κανω ????????θα εχουνε μονο μακρας διαρκειας δεν λεει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλεκα μου λεει ατα κ θελει να παει βολτα??πολυ προχωρημενη η αγγελικη σου...

οσο για το γαλα.....πρεπει να εχεις εναλλακτικη λυση σε περιπτωση που δε μπορεις να βρισκεις αυτο που θελεις...αλλιως τι θα κανεις??θα αφηνεις το μωρο χωρις γαλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε αλεκα σορυ άλλα επειδη εχω κάνει ερευνα στην σχολη προτιμας το εβαπορε η το φρεσκο που χανει όλο το ασβεστιο με το βρασμο απο την σκονη ? :shock:

Κάλα το βουλωνω ... :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τζουλ ειχα προβλημα με το ιντερνετ κ δε μπορουσα να μπω..ασε με γτ εχω βαλει τη μικρη για νανι κ τωρα ξυπνησε με βηχα κ την ξαναεβαλα κατω....την εχω κατσει αμα αρρωστησε!!!!!!!

οπου θες παω καλε..αλλα κατσε να γινουμε καλα μη σε παρω στο λαιμο μου..

εσυ πηγες στη συναντηση?ποιος θα μας πει επιτελους πως περασε η τρελοπαρεα??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι σορυ βρε!εσυ θα μας λες τι ειναι καλυτερο κ εμεις θα δουμε...

Η Αγγελικη ειναι πολυ καλη στο φαγητο..καθε μερα φρουτα κ λαχανικα...γενικα ειναι καλοβολο νινι!

ειπα κ εγω να δινω φρεσκο!αφου νομιζω οτι παιρνει τα βασικα με τα γευματα ...γιαυτο λεω φρεσκο..ασε που σκονη μονο 100γρ με το ζορι ο γιατρος μου λεει καλυτερα τα παιδικα γαλατα ,της αδερφης μου παλι λεει φρεκο! αμαν πια ...οτι θελουνε λενε...

ΗΑγγελικη λεει ατα κ το εννοει...η πορτα ειναι το αγαπημενο μερος!

δε περπαταει ακομα,εχει πεσει παρα πολλες φορες ,εχει ματωσει στα χειλια..εχθες!σοκ!

τωρα εχει παρει φοβο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααα οκ!

Οχι δεν πηγα ουτε γω...

Καλα πηγε καμία ? Που εξαφανιστηκανε αυτες που βρε8ηκανε καλε ???

σε πηγαδι δωσανε ραντεβου ...>? :mrgreen:

Αχ μωρε το νινακι σου χτυπησε ? 8α χει κατουρη8ει απο τον φοβο της ...

Ατα λεει κ μενα κ τα πρωινα φωναζει -γαλια γαλια μαμαααα

Ειναι πιο μεγαλος ομως , κ κανει οτι διαβαζει παραμυ8ι με δικα του λογια κ δειχνει κα8ε σελιδα κ καλα ...

Πε8αινωωω για μωρα ! [smilie=love8.gif] [smilie=occasion18.gif] (των άλλων , οχι να κανω κ άλλο ειπαμε)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η δικη μου αγγελικη οσες τουμπες κ να φαει δεν καταλαβαινει τιποτα κ δεν φοβαται τπτ.εδω βαζει το χερι στην πορτα του φουρνου την ωρα που μαγειρευω,την ΄καιει αλλα το ξαναβαζει συνεχεια ...

κ τη ρωταω,τι κανει ο φουρνος?κ μου λεει κα (μτφ καιει!!!)

τζουλια πολυ μου αρεσε το τελευταιο σχολιο για τα μωρα!!!!!! :lol:

στη συναντηση πηγαν σιγουρα το μαρακι,η χαρα κ η ντομ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σουζαν ευχαριστω!!!!

τωρα που το θυμηθηκα..πως γινεται να ειναι θετικα τα τεστ κ να μην εισαι εγκυος??δεν ηξερα οτι γινονται τετοια λαθη!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθε η ωρα να σας αφησω ,παω να κανω κεικ κ τυροπιτακια για να εχει η Μαρια στο σχολειο κ γενικα να παιζει κατι στο σπιτι για απογευματινο...φακη σημερα το μενου κ πατατοσαλατα με κρεμμυδακι ,τωρα θα φαω εγω..ο αντρας μου πηγε για ψαρεμα ...η Αγγελικη ξυπνησε...η Μαρια εβαλε παιδικα...το βραδι εχει το νησι! ασχετα ολα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

O Φιλιππάκος εχθές, μαγειρεύει ένα μπαλάκι :lol:

Η δικιά μου παιδίατρος μόλις της είπα για φρέσκο με κοίταξε με γουρλωμένα μάτια :shock: .

Ο Φίλιππος προχθές έκανε 2 εμβόλια, ο χαμός..... Είναι 12.300+ διότι δεν καθόταν να τον ζυγίσουμε και 81εκ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φροσουλα χιλιοχρονα κοπελα μου !

Σε παιδοτοπο στον Αλιμο τα εκανες ?

Ωραια περασανε ε ???

81 εκατοστα ???

η ο δικος σου ειναι πανυψηλος η εμενα ειναι κοντοστουπης 77 εκ. :lol::lol::lol:

εντωμεταξυ οταν σχολιασα οτι μηπως ειναι κοντουλης στην ενδοκρινολογο γυρναει κ μου λεει με ενα υφος η κακιστρο ... - Μα δεν εισαστε κ καμια ψηλη ! :o 1.66 ειμαι κ 1 ,90 ο αντρας μου ... Τι να πω ...

Αχ ναι το Νησι το περιμενω ... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε παιδια να σας ρωτησω γιατι τα εχω παρει τωρα...εβαλα πλυντηριο τα ρουχα της μικρης..και ολα τα ασπρα μπλουζακια,αφορετα σχεδον ολα,γιναν ροζ σε διαφορα σημεια..τι κανω;;μιλαμε θα σαλταρω!

τα ξανα βαλα πλυντηριο σοτυς 40,δε πλενω παραπανω λογω οκολογικης συνειδυσης...το σκοτωσα..ας με διορθωσει καποιος..

με λευακντικο..αντε να δουμε..θα κανω κουρου το βραδυ!ερχεται και ο λευτ σε καμια ωρα...κανει πρωινα καθαρισματα αυτεςτις μερες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχ...ωραιες φωτο φροσω..και του χρονου...γερα και ..γερα..

η νιου μαμα και η ντομ μεινανε εγκυες και γραφουνε σε αλλα ποστ...στις μανουλες του ....καλοκαιριου!!! :lol::lol::lol:

φροσω εσυ γαλα τι θα δωσεις;;

και να σε ρωτησω..οσον αφορα τη πρωτεινη του αυγου..και υποκατστατα πιανει αυτο;;

νανα τι λεει ρε;;επεσε δουλεια;;η κανεις και κολιε για τη μεση μου;;εκει,οντως θα χρειαστεις χρονο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...