Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΟΜΑΝΟΥΛΑ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009 ΝΟ16


Recommended Posts

Αθηνά ΜΗν πάρεις το χάπι σε καμία περίπτωση. Είναι πολύ επικίνδυνο. Εμένα ο γιατρός μου ήταν ανένδοτος όταν το ζήτησα και καλά έκανε.

Έχεις θήλαστρο; Βγάλε γάλα γύρω στα 50μλ ή μέχρι να ανακουφιστεί το στήθος σου.

Μην το αδειάσεις εντελώς. Κάνε αυτό όσες φορές χρειαστεί. Αλλά πολύ λίγο κάθε φορά.

Σταδιακά μείωσε το (αύριο) στα 30μλ κτλ.

Θέλει αρκετές μέρες να κοπεί.

Και με το χάπι θέλει 3 μέρες και μπορεί να χρειαστεί να ξανακάνεις κύκλο.

Μπορείς να βγάζεις και με το χέρι. Αν δεν μπορείς πες μου να σου πω τον τρόπο.

Η πρακτική να δένεσαι σφιχτά που έκανα κι εγώ είναι εντελώς λάθος (έπαθα και έμαθα).

Θέλει απλώς το χρόνο του. Δεν αποθήλασες σιγά σιγά γι'αυτό.

Ότι θέλεις ρώταμε. ;)

Μαρία ο κακός γείτονας είναι ότι χειρότερο. Μπορεί να δικαιολογηθήκανε και αύριο να έχουν το τακτ να κάνουν πιο σιγά. Αν αύριο λοιπόν δεν έχει πολύ φασαρία θα επιβεβαιωθεί ποιος είναι ο ένοχος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 951
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ειδες νανουκα?η φροσω ξερει να σου πει απο την εμπειρια της..

φροσω μου κ εμενα ο αντρας μου το ιδιο μου ειπε,αν αυριο το πρωι ειναι ολα ησυχα θα καταλαβουμε..

\παντως τρελη δεν ειμαι!!!κ ξερω να ξεχωριζω το πανω απο το κατω!!!

σαν να βαραω εγω το πατωμα δηλαδη κ να ενοχλω τον απο πανω μου!!!!!!!

η μικρη ξυπνησε κ μαθαινουμε το πανω κ το κατω με ενα λεμονι.το οποιο τρωει κιολας κ την ξινιζει!!!!το χαζουλι!!!!κ το μυριζει κιολας!!!!πολυ οργιο!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γυρίσαμε από τη γιατρό μου.

μου είπε να κάνω φυσικό αποθηλασμό...

το χάπι... είναι 2 χάπια που τα κόβουμε η μέση και τα παίρνουμε ανά 12 ώρες...

επειδή εμένα έχει εδραιωθεί η γαλουχία μου, μπορεί να μη με πιάσει η μία δόση...

μου είπε να βγάζω το γάλα με το χέρι και αν δεν μπορώ, να χρησιμοποιώ θήλαστρο... και να φοράω σφιχτό σουτιέν.

και μπορεί να ξαναέρχεται γάλα πριν από την περίοδο...

Φρόσω γιατί λες οτι δεν πρέπει να δένομαι;

Πόσες μέρες σου πήρε ο αποθηλασμός και πώς κατάλαβες οτι το στήθος σου δεν είχε καθόλου γάλα;

τον τρόπο που βγάζουμε το γάλα με το χέρι, τον ξέρω... απλώς δεν τα έχω καταφέρει ποτέ...

θα το προσπαθήσω, όμως, γιατί αύριο δουλεύω μέχρι τις 6...

με το θήλαστρο έβγαλα 2 φορές και δεν ήταν πάνω από 20 μλ...

ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια, Φρόσω μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα...ενα βραδυ μπηκα κ εγω κ λειπετε ολες...που εισαστε καλε??

ο αντρας πηγε στον κουμπαρο οποτε χαλαρωνω στον καναπε..

η αγγελικη κοιμηθηκε 10 παρα...

εγω εκανα κολπακι απο χτες κ επιασε ευτυχως κ σημερα..επειδη τελευταια ο βραδινος υπνος ηταν πολυ δυσκολος,.δηλ την βαζαμε για υπνο μετα το γαλα κ μουρμουραγε κ καποια στιγμη εκλαιγε-ειχε γινει ο εφιαλτης μου ο βραδινος της υπνος τωρα τελευταια-την εβαλα στην κουνια αλλα εκτος απο το φωτακι νυκτος αναψα κ το λαμπατερ της..κ τελικα μουρμουρισε λιγακι κ στα 10' ειχε κοιμηθει..

το θεμα ειναι πως θα παει παλι το βραδυ...

αλλα εχω ηδη ετοιμο το χαμομηλι.νωριτερα απο τις 5 δε θα την ταισω..

ας ελπισουμε οτι δε θα εχει παλι βραδινο φρικ σοου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι είμαι εγω εδω η συμπεθερα σου!

χαχα!

Βρε αυτο το παιδι.... για τη κορη σου λεω... σας τρεχει κανονικοτατα! χαχαχαχα! Ειναι το ταπεραμεντο της.... Ελπιζω αποψε να ειναι καλυτερο το βραδυ σας.

Πραγματικα.. τι ησυχια ειναι αυτη αποψε?

Χρονια πολλα στον Δημητρη της Αλεκας μας! Να ειναι γερος δυνατος παντα ευτυχισμενος!

Η Δημητρακι εχει χαθει! Χρονια πολλααααααααααα!

Εγω ξεπατωθηκα απο τη χθεσινοβραδυνη καταιγιδα. Μιλαμε βεραντες,παραθυρα ολα σκατα. Τα εκανα ολα. Εριξε λασπη κοκκινη! Τι να σας λεω! Με το φαρασι μαζευα. Στο μαγαζι βοηθησαν τα παιδια που δουλευουνε εκει. χαμος σας λεω.

Το δε καραβι δε μπορουσε να δεσει με τιποτα! Μιλάμε θρίλερ το χθεσινο ταξιδι απ'οτι μου ειπανε. Ψυγεια φευγανε π[ραγματα,ξερναγανε! ΟΟΟΟΟΟΟλΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!

Εχω τυχει και γω σε τετοιο ταξιδι! Ζακυνθο να ακουμε και Ζακυνθο να μη βλεπουμε! Εδω κολλαει το ΦΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΚ!!!!!!!!!!!!!

Κατα τ'αλλα καλα.

Θυμαμαι τι πονο ειχα στο στηθος που δεν επιανε ο μικρος και κατεβηκε το γαλα και να μη μπορω να ξαλάφρωσω με τιποτα. Μιλάμε να νιωθω πονο πιασιμο στος αδενες,ωμους και μυρμηγκιασμα στις μασχαλες.... Υπομονη Νανουκα. Θα περασει. Με το γαλα το ξενο τι εγινε? Πινει λιγο καλυετρα ο Ανθιμουλης?

Που ειστε ολες βρεεεεεεεεεεεεεεεεε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπεθερα χαιρομαι που ειστε καλα,αγχωθηκα απο αυτα που περιεγραφες χτες..

οντως η κορη μου ειναι πολυ ζωηρο παιδακι..καμια σχεση με κοριτσι..κανει τις απιστευτες ζημιες..δεν καθεται δευτερολεπτο..με εχει πιασει παλι η μεση μου......

εχει το νησι απο οτι ειδα...μαλλον αυτο βλεπουν ολες.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παρουσα!

εφυγε ο αντρας για νυχτερινο.

ψιλοβλεπω και Λαζοπουλο συγχρονως.

ειναι και μεγαλη γιορτη σημερα και θα πηγαν επισκεψεις οι κοκονες.

εμεις το απογευμα κατεβηκαμε για βολτα Αριστοτελους και παραλια!

Χαμος γινοταν!!! ή εγω απλα εχω πολυ καιρο να δω κοσμο και μου φανηκε λες και γινοταν διαδηλωση!

ολα καλα, μεχρι που συναντησαμε 2 φιλους του αντρα μου και ο ενας πηγε να χαϊδεψει τα μωρα στο καροτσι!!! αρχισε το συναγερμο η ΜΑριαννα (γιατι το κλαμμα της, χωρις πλακα, με συναγερμο αυτοκηνιτου μοιαζει!) και μας ακουγε οοολη η παραλια!!! τη μιση διαδρομη αγκαλια την ειχαμε!

αλλα τσατηστηκαμε κιολλας... στην παραλια, στο πεζοδρομιο κατω απο το δρομο, δε χωρουσες να περπατησεις! το μισο το εχουν ποδηλατοδρομο που κατι οργια τρεχουν με χίλια και το αλλο μισο το εχουν καταλαβει αφρικανοι και ασιατες μικροπωλητες με τα πραγματα τους στρωμενα κατω!!! ή θα πεπει να πας ακρη στη θαλασσα, στο μισο μετρο ή στον ποδηλατοδρεομο! για το απεναντυ πεζοδρομιο με τα τραπεζακια απο τις καφετεριες δεν το συζηταω...

και η δημοτικη αστυνομια που αυτες τις μερες που εχει τοσο κοσμο η πολη λογω των εορτασμων... αφαντη! αντι να βγει να τους μαζεψει! λες και θα ψηφισουν οι αλλοδαποι στις δημοτικες εκλογες και θα χασουν ψηφους!

τσατιστηκα παλι...

θα χτυπησω κανενα σοκολατενιο πουρακι και επανερχομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κ απο μενα!

εμεις πηγαμε οικογενιακος επισκεψης...η Μαρια οκ παει μεγαλωσε δεν ενοχλει καθολου,παει στο δωματιο με τα αλλα παιδακια κ παιζει,η Αγγελικη ομως ποδαροσε κ δεν αφηνει τιποτα ορθιο κ θελει να ακολουθει τα μεγαλα κ δεν μπορει ολο κ καπου χτυπαει...ασε κουραστικα καλυτερα να εσκαβα!!!!

εχει τρομερη ζεστη :? μια ησυχια παραξενη,σαν να ερχετε κατι ..δεν ξερω δεν μου αρεσει καθολου ο καιρος...μαζευα ρουχα κ το φεγγαρι καπως κοκκινο-πορτοκαλι κατα τις 9 ηταν ..αγριευτικα :o:o

αυριο θα πει το πρωτο ποιημα της η Μαρια μου...φοτο,βιντεο,ολα ετοιμα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑιρεται και απο μας,,,πολυ δουλεια σημερα... :lol::lol::lol: πηγαμε για φαγητο στουσ πεθερουε της θουθους και μετα για καφε σε κατι φιλουε..ηρθςε ο λρυτ..να δω τα πραγματαπ ου αφησα και χωρισα να φερει/..

αυριο θα παμε να μιλησουμε με ορχηστρα..μετα καφε..τα γνωστα..σας διαβασα..φροσω δε μπορω να σε βοληθησω με το κολημα του γιου σου γιατι η δικια μου...οπου ναναι...δεν εχει θεμα μαζι μου..

τζουλια τι κανει το νεφρι;;

καλα και γω θα βαρουσα επιληψια αν ημουν ολη μερα σπιτι..

χρονια πολλα στο δημητρη της αλεκας..και σε ολυς τους δημητρηδες..

καλυψω καλυτερα ειστε ρε;;εμεις 10 μερες αντιβιωση και η μυξα...ατελειωτη..δε ξερω..δε μαε πιανει μαλλον..τι να πω..

μαρακι..τετοια νηλα ρε;;μονο στη περιοχη σας η γενικα στο νησι;;

νανουκα...τι να πω για τα μεμε σου...δε ξερω απο αυτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε Αλεκα234 μη με αγριευεις με τα θριλερ σου αποψε που ειμαι και μονη...

ακους εκει ... σαν κατι να ερχεται.... μπρρρρρ.... ανατριχιασα...

Σωσω γυρες στο σόι;;;

η νυφη πρεπει να ειναι ξεκουραστη για το γαμο! να μπορει να ... ανταπεξελθει!! 8-);)

καλως τον δεχτηκες τον μελλοντα γαμπρο!

οσο για τη μικρη... τοσες μερες αντιβιωση και τιποτα;;

γιατρος δεν ειμαι, αλλα δεν κανετε καμια εξεταση, μην ειναι κανενα μικροβιο, οπως την πατησε αυτη που γεννησαμε μαζι καιτα λεγαμε οταν ειχαμε γεννεθλια..... ηταν αρρωστη η μικρη, αλλα ειχε και πυρετο. οτι αντιβιωση επαιρνε, τιποτα! και μια της εκανε φοβερη αλλεργια. χαλια η μικρη για καιρο. και τελικα απο τη μυτη πηγε στ'αυτια και σπασανε και τα 2 τυμπανα!!! της κανανε εξετασεις και ειχε 2 μικροβια τελικα. 11 μερες στο Παπαγεωργιου ηταν το καημενο.

εσενα ομως δεν εχει πυρετο, ε;

παω να βγαλω σκουπιδια και να κλειδωσω...

με αγριεψεςρε Αλεκα234...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σωσω καλυτερα ειμαστε επιτελους..σταματησαμε κ τα φαρμακα..κ εσεις περαστικα ρε...ωραια περνας,ζηλευω ειλικρινα...θα θελα να ειμαι ολη μερα για καφε κ επισκεψεις ,να αλλαζει κ λιγο παραστασεις η μικρη ..

αλεκα κ εγω οποτε παω καπου τη μικρη την κυνηγαω..γτ διαλυει τα παντα..

βαγκ μου ανοιξες την ορεξη..τι να σαβουρωσω παλι???μαρη μη λες τετοια για τα μωρα,δε μπορω,στενοχωριεμαι...

ρε παιδια η σοφη τι εχει γινει?ξερει καμια??

κ η χρυσουλα????

κ η μαρκερ???

καλα για την μαρκατ δε ρωταω..4 εχει,λογικο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε καλε που φοβαστε....

οχι ρε καλο μου..μονο μυξες..αν σου πεω ρε βαγκ οτι ειμασταν σημερα λαγκαδα..εκει μενουν η πεθερα της θουλης..σε σκεφτηκα αλλα ειχα και το μπαμπα μου...

και λεω..τοσο κοντα ειμαστε...αλλα που θα παει..μπορει να πιουμε και κανενα καφε..αφου εχουμε αυτοκ και μπορουμε να μετακινηθουμε..λεω ργω τωρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα καλε, μονο 4 εφαγα...

λογω μοναξιας...

και εμενα με στεναχωρει να αρρωσταινουν μωρακια...

ειναι και ο αντρας μου τρελος με ασθενιες κλπ και καταλαβαινετε...

ακομα μου το χτυπαει που επιδη ηθελα να δουμε την αδερφη μου κολησαν τα μωρα την ιωση... πριν 2 βδομαδες...!!! αυτο το κολημα να μην ειχε....

κανονισε το προγραμμα σου και πες ποτε μπορεις να ερθετε Σωσω!!!! τελεια!!! εμεις αν δεν ειμαστε για ψωνια κλπ, 5-7:30 καθε απογευμα θα σας περιμενουμε!!!

το προγραμμα προγραμμα!!!

χαχαχα...

αντε καλο βραδυ σε ολες.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε μην τρομαζεις...αλλαζει ο καιρος λενε εδω απο αυριο ,βροχες κ 9μποφορ,νοτιαδες...γιαυτο εχει αυτην τη απνια εξω!!!!!

παντος αμα βρεχη στην παρελαση θα φρικαρω!!!! εχουμε ραψει παραδοσιακη τοπικη φορεσια για τη Μαρια ,θα κανουνε κ τα προνηπια παρελαση...θα τρελαθω σου λεω!!!!

Η Αγγελικη τσολιαδακι ;):lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello και απο εμας

ευχαριστω για τις ευχες σας κοριτσια.

η δημητρα ειναι μια χαρα και στελνει φιλια σε ολες.η αλικη μεγαλωνει, αλλα αδυνατουλα ακομα. τρωει καπως καλυτερα, αλλα το ξενυχτι ξενυχτι παλι για μεμεμαμ. περπαταει και λεει μαμα και μπαμπα. αυταααααα

η μικρη μου εχει ακομα μυξες αν και ειναι σαφως καλυτερα.

σωσω δεν ξερω αν θα ειναι τελειως καλα μεχρι το σαββατο.εσεις εχετε μυξουλες αλλα της vag και τα υπολοιπα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τσακισα μια σακουλα πατατακια το βοδι..

εχετε χαιρετισματα απο δημητρακι..η μικρη ειναι ζωηρη,περπαταει κ λεει μαμα κ μπαμπα..ακομα θηλαζει ολο το βραδυ κ με τη δουλεια εχει πηξει..

αντε καληνυχτα κ απο μενα κ τα λεμε αυριο!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε ολες πηρατε την δημητρα εκτος απο μενα;;;απαπαπα!!!

αλεκα θα ειστε καλυτερα..εμεις παιρνουμε αντιβιωση..και εχουμε μονο μυξα..αν εχετε μονο μυξα ελατε.

βαγκ τι λες εσυ;;για πες τη γνωμη σου;;

αν και ειμαι σιγουρη οτι μεχρι το σαββ θα ειμαστε ολες καλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιτα τελειως καλα δεν νομιζω να ειμαστε αλλα το συναχι κραταει παντα πολλες μερες και δεν νομιζω πια να κολαει μετα απο 6 μερες. θα δουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεκα μου να ζησει καλε κ να χει υγεια !

Σωσω καλυτερα μεχρι ... Σε χασαμε !

Καλυψω , καλα ρε ατιμο εγω κανονιζω καφε κ εσυ την ταζεις αλλου τη νυφη ???:lol:

Νανουκα μουυυ Κουραγιο μανα μου !

Αλεκα 827 8ελουμε φωτο παρελασης !

Απο συναχι καλα ειμαστε , δεν του δωσα αντιβιωση (καλα δεν την επινε κιολας) αλλα πλεον μονο 1 φορα καναμε σημερα μυξα...Σωσω μπας στο γυρισε σε ρινιτιδα ? τραβας μυξες που ειπαμε ?

Αυτες τις μερες εχω σκισει τις twix !!! :roll:

Μαρακι80 ?

Τι μαγαζι εχετε ? :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai kale...ορο ανα 1 ωρα...κλασικα..πηχτο ασσπρο πραγμα...διαφανες..οχι κιτρινο οχι ασπρο..αλλα πηχτο..σας εφτιαξα,ε;;;παω για νανι σε λιγο..γιατι αυριο εγερτηριο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κουκλίτσες μου!!!

Προς το παρόν νιώθω καλά.

Τι ήταν εκείνο το χθεσινο;

Μαράκι μου, δεν το πίνει το ξένο...

χθες το πρωί που του το έδινε η θεία Ανθούλα, δεν το έπινε... ούτε το βράδυ που το δίναμε εμείς...

είπιε μόνο 70- 80 μλ στον ύπνο του...

πού θα πάει θα το συνηθίσει!!!

Αλέκα μου!!!

Τι ωραίες στιγμές που θα ζήσεις με το Μαράκι σου;

Θέλουμε φωτό!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...

τελικα δικιο ειχε η Αλεκα 234. χαλασε ο καιρος... ελπιζω σε εσας να ειναι καλος αυριο για παρελαση, γιατι εδω... χλωμο...

Αλεκα και Σωσω και εγω νομιζω οτι δεν κολαει μετα απο τοσες μερες. και αφου παιρνετε και φαρμακα. Σωσω εσυ εισαι και του επαγγελματος. ξερεις καλυτερα.

το απογευμα θα παμε στη γιατρο για μετρησεις και εμβολιο.

ισως να ερθει και ενας συναδελφος με την κορη τους που ειναι 1βδομαδα μεγαλυτερη απο μας.

να δω ποτε θα προλαβουμε...

εχω και να κανω λαβρακια στο φουρνο σημερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια..είμαι στο εργαστήριο αλλά έχω λίγο κενό και είπα να δω τι κάνετε...

Χρόνια πολλά στο Δημητράκι..να τον χαιρόμαστε, όπως επίσης και στη Δημητρα που μας ξέχασε..

Η χρυσούλα που είναι??

Η σόφη?

Καλυψώ κι εγω πιστευω οτι σας κοροιδευουν οι γείτονες...γαιδουρια τελειως..

Εμείς πάλι έχουμε κάτι γείτονες που δεν τους βλέπουμε σχεδόν ποτέ..

Σκεφτειτε οτι δεν ξέρανε οτι έχω 2ο μωρό..μέχρι που εφτασε 7 μηνων η μικρη :shock:

Είναι λίγο μυστηριοι και κλεισμένοι μεσα στο σπίτι..έχουν βάλει και δεντρα γυρω γυρω..και πίσω από τα δέντρα καλαμιες μην τυχόν και τους δει κανεις..

ελεος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia στα γλυκα μου Μανουλια ! :lol: Καλα εισαστε μεγαλη εξαρτηση το ομολογω... ειμαι σιγουρη οτι κ η Σωσω την μερα του γαμου 8α 8ελε να ειχε μια επιτοπια αναμεταδοση... :lol:

Βρηκα κατι ολόφρεσκα μικρα ψαρακια διαφορα (συνη8ως αυτα μονο ειναι φρεσκα)

κ 8α κανω 1 σουπα του μωρουυυ αλλο πραμα ! (8α φαω κ εγω) ;)

Ρε κοριτσια πινει τελευταια* του εχω παρει το μπιμπερο το πλαστικο της Κικο το καινουριο με τα χερουλια :P κ οπως πινει μου πιεζει την 8ηλη με τα δαχτυλακια του (η 8ηλη ειναι για 12 μηνων) , μαλλον 8α 8ελει να τρεχει πιο γρηγορα το γαλα ... :roll:

Με τι να κανω την ροη να τρεχει ? αυτο το τρυπητηρη των μπιμπερο το χω αλλα ειναι μεγαλη μλκια... εσεις τι κανετε επι τουτου >?

Ισμηνη δεν ξερω αν στο πα αλλα η κορη σου ειναι κ γαμω τα γκομενακια !

:lol:

Εγω παλι απο τους 30 που 8α μενουν εδω ζητημα με 2 να λεω καλημερα ...εχω κ ενα τρελλο (με χαρτι) που μενει απο πανω αλλα αντε βγαλε ακρη... Ειναι αυτο που λεμε "ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΕΝΑΣ ΤΡΕΛΛΟΣ , ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΟΛΟΙ!" :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...