Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΟΜΑΝΟΥΛΑ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009 ΝΟ16


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 951
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

nanoyka μου , χτες εβλεπα το κυπριακο Σαγαπω μαγαπας στο Ρικ κ ποια σκεφτομουνα ??? :lol::o

ΕΣΕΝΑ ΒΡΕ !

Η ΣΩΣΩ που πάει καλε ? για που το βαλε ? ξετιναξε όλα τα καρπουζια της Κρητης κ πάει άλλου? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Alεκακι να χαιρεσαι το Χριστινακι σου!!!Παντα γερη και καλοτυχη η κορακλα σου!!!

Που ειστε ολες?Πεσμενο αυτο το ΣΚ,ολες λειπετε.

Δεν εχω κατι να πω,ετσι μπηκα για μια καληνυχτα!

Σας ευχομαι ενα ησυχο βραδυ ματσ μουτσ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε νομιζα οτι ημουν μονη...

Αλεκα πολυ ομορφη η τουρτα σας και του χρονου με υγεια.Πως ηταν το παρτυ σας?Περασατε ομορφα?

Σωσω εφτασες????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σοφη μου περασαμε πολυ ωραια, μονο που εκνευριστηκε με τοσο κοσμο η μικρη. αλλα οκ

καλως την σωσω

ενα μερος του μπουφε

post-2060-13873935308976_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω ειμαι και γω...ρε τζουλισ..τι νασ σε πω././..καλε ηρθα να παντρευτω..το θυμασαι αυτο;;ρε συ αλεκα πολυ ωραια η τουρτα..εμεινε κανενα κομματι;;γιατι τσακισα κατι γαριδακια αλλα δε μου κλασαν και πολλα...με το μπαρδον..η μικρη γυρισδε ολο το ααεροδρομιο..σουπερ..μετα στιμωκολιαστηκαμε σε μικρο αεροπλανο ελικοfvro///φακ.///

φτασαμε καλα..την ειδε ο παππουςε..χατρηκε..κοιμηθηκε λιγο δυσκολα εννοειται..στισ 12 παρα...

και να δω τι βραδυθα μου κανει..καινουργιο περιβαλλον αλλωστε..

και του χρονου αλεκα..εγω θελω και φωτο το μπουφε!αληθεια σε λεω..γιατι εκανες πολλα πραγματα!ας χορτασω με το ματι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ!!!!!!!!!!!!!!!

Πως πηγε το παρτυ? εμεινε τιποτα απο το σουπερ μπουφε σας? ωραια τουρτα!

χαλαρα σημερα ,εμ σαββατο βραδυ..

μα τι λεω!!!!!

ολοι το φαει σκεφτηκαμε?????????????.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμ μια απολαυση μας εχει μεινει

ο μπουφες ειναι χωρις τις σαλατες.

η τουρτα σολωμου που μου ειπε η ισμηνη εξαφανιστηκε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας αφηνω ,ειμαι κ απο ξενυχτι...βγηκαμε εχθες ;)

κ παλι Χρονια Πολλα στο κοριτσακι σου Αλεκα :)

καληνυχτα κ ονειρα γλυκα....κ μια βραδια σερυ υπνου,σε ολες !!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και γω λεω να την πεσω..αφου λειπει και η τζουλια..που κοπροσκυλιαζεις καλε;;

κανω 1 τσιγαρο και πεφτω...

ααααααααααα

α δε σας ειπα

την μακιγιεζ μου,δε ξερω αν το λεω σωστα,την εβαλαν εφορευτικη επιτροπηη και δε μπορει να ερθει να με βαψει!! :lol::lol::lol::lol::lol:

δεν ειναι αστειο αλλα δε μπορω να σκασω κιολας..φανταζομαι θα βρω αλλη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Αλέκα να σας ζήσει το Χριστινάκι!

Όλα ήταν υπέροχα. Και η τουρτα φανταστική.

Πιο όμορφη από όλα όμως ήταν το Χριστινάκι με τον τουτού :lol: .

Είδες έμαθα και την τουτού παρόλο που είμαι αγορομάνα.

Η Ισμήνη την έφτιαξε; Μπράβο Ισμήνη!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Σωσώ γκαντεμιά ήταν αυτή; Καλά κάνεις και δεν στεναχωριέσαι. Τόσες μακιγιέρ υπάρχουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα καλησπερα...

Τι μου κανετε?καλε που ειστε ολες?Πως φαινεται οτι ειναι Κυριακη...ολες βολταρετε.Απο αυριο ολες εδω παρακαλω!Σημερα δεν βαζω απουσιες ειναι Κυριακη απο αυριο ομως αλιμονο σας! :D Σουρτουκες!

Εμας δουλευει ο μπαμπας μας και ετσι ειμαστε εδω.Το πρωι πηγαμε μια καροτσαδα με το Λυδιακι εδω γυρω ωραια ητανε.

Αυριο θα στρωσω τα χαλακια μας!Εχθες ο Δημητρης μου τα επλυνε ολα ο καλος μου!Γιορταζει και την Τριτη το μαναρι μου!Ακομ α δεν ξερω τι δωρο θα του παρω.Θελω κατι ξεχωριστο...Εχω δυο μερες για να αποφασισω.Κατι θα βρω ριξτε καμια ιδεα και'σεις.

μμμμμ....αυτα για την ωρα..παω να φτιαξω ενα ζεστο ,μοσχομυριστο καφεδακι ξερετε το αγαπημενο μου ~o)

Τα λεμε ματσ μουτσ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια κι από μας!!!

Αλεκάκο όλα τέλεια!!!

Μπράβο χρυσοχέρα!!!

Καλά... για το Χριστινάκι... δεν το συζητάω!!!

Τέλειο φατσώνι!!!

Ρε Ισμήνη... και φούστες φτιάχνεις;

Όταν κάνω κόρη, θέλω κι εγώ μία!!!

χαχαχα!!!

Και του χρόνου Αλεκάκο!!!

Σωσώ, ήρθε το βραχιολάκι;

Όταν το παραλάβεις, να μου πεις...

Εμείς θα πάμε στη φίλη μας την Αθηνούλα...

Για να δούμε τώρα που θα είμαστε στο δικό της χώρο... πιος θα είναι πιο μάγκας... χαχαχα!!!

Μετά έχουμε γάμο, αλλά θα πάμε μόνι μας.

Θα έρθει η πεθερά να κρατήσει τον Άνθιμο...

Μαράκι, ελπίζω να βγάλει τα παπούτσια της... μόλις σφουγγάρισα... χαχαχα!!!

Σας αφήνω γιατί πρέπει να ετοιμαστώ... και ξέρετε... ο μουρμούρης μου, θα αρχίσει τα άντε και άντε... χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειααα!!!!!

Αλεκα μου να χαιρεστε την κορη σας!!!!!το καλυτερο της ευχομαι!!!!!

ολα φυσικα φανταστικα!!!τα παντα μα πιο πολυ η Χριστινα!!!

εμεις μεσα σε ενα κλασικο σαββατοκυριακο...μετα απο απειρες δουλειες χθες τον πηγαμε βολτα στην Ιτεα..καλα ηταν.ουτε λογος για καφε τωρα με το περπατημα..

ευτυχως κοιμηθηκε ενα 9-3.30 και μετα μεχρι τις 8..ακομα τρωει το βραδυ κανονικα :shock:

σημερα τη βγαλαμε μπροστυα στο τχακι ολη μερα και τωρα κοιμαται απο τις 2.30!!

δεν προλαβα να στρωσω...μεσα στην εβδομαδα ομως σιγουρα καποιο πρωι..

ευτυχως εχουμε και αργια αυτη την εβδομαδα..

Νανουκα και εμενα ετσι γινεται και τρελαινομαι...

Σοφη εγω εμαι κλασικη σε κατι τετοια και παιρνω παντα ρουχο ..οποτε δε θα σου δωσω και την καλυτερη συμβουλη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια στα πεταχτα μπηκα...

Ευχαριστω παρα πολυ για τις ευχες σας!

Αλεκα πολυχρονο το κοριτσακι σου!!! πολυ καλη η τουρτα! αλλα και ο μπουφες.... μμμμ.....

μολις βρω χρονο και περασω τις φωτο θα σας δειξω και εμας!

Σωσω καλως ορισες στην πατριδα!!! αντε και ... η ωρα η καλη!!!

και μη μασας για μακιγιεζ... αν θες ελα στη γειτωνισσα που με εβαψε και εμενα σε γαμο και βαφτιση να δεις αν σ' αρεσει. και ειναι και σχετικα φθηνη. αν θες πες να ρωτησω.

σας αφηνω προς το παρον....

φιλακια σε οοοοολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, ο Ανθιμούλης μου αποθηλάζει :(

Έχει λίγες μέρες που μείωσε το γάλα και έλεγα οτι ήταν φάση...

Σήμερα δεν είπιε καθόλου!!!

Τον έβαζα στο στήθος και το δάγκωνε...

Άρχισε να πονάει το στήθος μου...

Πριν από λίγο ξύπνησε και τον έβαλα στο στήθος...

Ήπιε κατά λάθος... άρχισε να με χτυπάει στον ύπνο του... προτιμούσε την πιπιλίτσα του...

Αύριο θα πάω να του πάρω γαλατάκι...

Μου κακοφαίνεται λίγο... αλλά δεν μπορώ να κάνω κάτι... μεγάλωσε και δε θέλει άλλο το μεμεδάκι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια καΙ ΑΠΟ ΜΑς...ΤΡωω πουρακια..δε λεω..το μεσημερι πιτσες και το απογ σιροπιασατα...

λοιπον..εβαψα μαλλι..βιολε..τα εκανα 1 δοκιμαστικο..σγουρα..θα σας βαλω φωτο οταν θα τα κανω και ισιο..αλλα το ισιο λεει η θουλη οτι θελει πολυ κρεπαρισμα και δε ψηνομαι..ειναι πολυ απλο..τεσπα..

μακιγιεζ καθολου δε σκαω..θα ερεθι αυριο 1 φιλη της θουλης να με κανει δοκιμαστικο..θα στςειλω μειλ οταν ολοκληρωθει η δουλεια..

ρε βαγκ δε ερχεται αυτη εδω;;και ρωτα ποσο παερνει;;

αποθηλαζεις νανα,;;πρεπει να ειναι δυσκολο..τι να πω..

το μαρακι που ειναι καλε;;

ξη μικρη καλα..ηρθε κοσμος μπηκε βγηκε..το χαβα τηςε..

τελικα ισχυει..δε τρωει μεσημεριανο..

οταν λεω δε τρωει δεν ειναι οτι σφραγιζει στο στομα..αλλα...δε ψηνεται..τρωει 10 κουτ το πολυ και μετα πο 3 ωρες που θα σκυλοπιενασει τρωει αλλες 10..

δε ξερω..η θουλη μου εριπε οτι συμβαινει σε πολλα παιδια..

την λυπαμαι τοσο πολυ για τις μυξες της..πολυ μυξα ρε παιδια..τεσπα//

εσεις πειτε κανενα νεο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω είμαι και γω.....

Γιναμε κώλος με τον ανδρεα......... με τσατισε. Θα σας πω οταν θα ειμαι σε φαση. Τωρα προσπαθω να ηρεμησω. Γιάυτο δε μπηκα. Ημουνα μεσα στη τσατιλα και κλαματα κλπ. Εγω δηλ χαλαστηκα και του την ειπα. Δεν εχει να κανει με πεθερες κλπ.

Σωσω! Βιολέ αλήθεια? Στειλε φωτο! θελω πολυ να σε δω! Φοβερο με τη μακιγιεζ. Ακου εφ. επιτροπη! χαχαχχαα! Θα βρεις ουυυυυ ενα σωρο κοπελιτσες.

Αντε φτανει ο καιρος!

Η μικρουλα δε θα τρωει απο τις μυξουλες μωρε. Μην ανυσηχεις. Ολα καλα. Θα πεινασει και θα φαει. Τι θα κανει? Και μενα παλι απεργια κανει.

Εμενα συγκεκριμενα δε τρωει τιποτα απ'αυτα που δινουνε στο χερι. Ψωμακι,κοκαλακι,μπισκοτακι ΤΙΠΟΤΑ. Ελεος πια. Κανει λες και βλεπει σκατα. Κουλουρι? μπαααααα.... ΤΙΠΟΤΑ σας λεω. Τωρα ξαναρχισε και τα νερα στο φαι στα φρουτα ! Οτι να ναι. Σημερα ολη μερα γαλα. Ελεος με το γαλα!(μαρκερ εσυ κλεισε αυτια... χαχαχαχαχα)

Αλέκα να χαίρεσαι το Χρστινάκι! Πάντα ευτυχισμένη η κοκκινομάλλα θεά και να έχει οτι επιθυμεί στη ζωούλα της! Να ε'ιστε πάντα μια ευτυχισμένη οικογένεια!

νανουκα μήπως είναι τυχαιο? Καλά δες και με το ξενο τι θα κανει... Μηπως βγαζει δοντάκια?

Τη τουρτα σολωμου τη θελω και γω! ΠΟυ ειναι η συνατγη? Εχω χασει απεισοδια!

Ωχ σα τη σωσω εχω γραψει παραπανω αλλα βαριεμαι να τα διορθωσω.

Αλεκα εβαλες φωτος? Κριμα δε προλαβα.

Αφου μου νπηρε βτα μυαλα το βλαμμενο.... Ξερετε! Ε ρε ξυλο που θελουνε οι ανδρες ωρες ωρες! Γκρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ! :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τωρα ειδα τος φωτο! Αλέκα τι τελεια!

Η Ισμηνη εφτιαξε τη τουτου-φουστιτσα? Απλα φανταστικη! Καλα λεω εγω κοκκινομαλλα θεα! Να τη χαιρεστε και παλι αλεκα μου!

Ο μπουφες σκιζει! μιαμ μιαμ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια χαρα :P

Σωσω ετσι σε θελω κουλ.κ εγω ετσι ειμαι σαν ανθρωπος...να δεις κ θα ειναι ολα σουπερ!!!!

Λοιπον εμεις ολοι μερα εξω καλοκαιρι η μερα

:D:D πηγαμε σε βουνο σημερα κ αραξαμε ολο το μεσημερι,την Αγγελικη την αφησα σπιτι με τον μπαμπα της που ηθελαν να κοιμηθουνε ;) με την Μαρια μου κ την θεια Κατερινα κ τον Παναγιωτακη της ...μονο τα κουδουνακια απο τα κατσικακια ακουγοταν :lol: ηρεμησαμε για τα καλα,εφιξα ξαπλες σου λεω!!!!!!ναι στο βουνο ,στον Αγιο Κωσταντινο κοντα στο εκκλησακι :)

το απογευμα παρκο μαζι με τη Αγγελικη!

εχω κεικ στο φουρνο για την Μαρια ,για το σχολειο ! τα μικρα νανι..ο Γιαννης στον κουμπαρο μας εβλεπαν Θρυλο 8-) ερχετε....

στο φεις αυτο με τα ισπανικα ,ειναι η αδερφουλα μου!!!!

Κ εγω αυριο στωνω χαλια το βραδυ εχει πολυ κρυο :o:o η μικρες ολοι μερα κατω καθοντε...αυτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thanks κοριτσια για τις ευχες σας.σημερα εχει γενεθλια η ιολιτσα.

εμμμ θα γλιτωναμε εχεις απο τις μυξες? της μικρης τρεχει η μυτη μυξουλες και το στομα της σαλια. ηδη εχει ξυπνησει κλαιγοντας μια φορα απο τις 10 παρα που κοιμηθηκε. ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ωχ και τωρα κλαιει γαμωτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...