Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΟΜΑΝΟΥΛΑ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009 ΝΟ16


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 951
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

A nai Χρυσουλα ???????????

Σουρ8ε η πε8ερα κ μας στελνεις τωρα φιλια να μας Κολλησεις ολες ???? :lol::lol::lol:

Μαρακι αυτο που αναπτυσσεται παντως μεταξυ μας σε κανενα άλλο σαιτ δεν 8α το βρουμε ...

Καλο το τσατ αλλα αντε να βρεις τον τροπο...

Εδω καναμε 5 χρονια για ενα τικερακι... :lol::lol::lol:

Κοριτσια ειχα πεταχτει με την κουμπαρα μου σε 1 πελατισσα της (κολλητη+κουμπαρα πολιτικου+γειτονισσα+ λογιστρια πλουσιων +καλλιτεχνων) στο Λυκαββυτο ... Ενα 8α σας πω ... μας ανοιξε μπατλερ κ το υπηρετικο προσωπικο φοραγε στολες οπως στα σηριαλ :shock::shock:

τα πομολα του σπιτιου ηταν χρυσα 14 καρατιων κ νομιζα σε καποια φαση οτι επαιζα στην Λαμψη :shock: ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΦΑΣΕΙΣ ΡΕ ΦΙΛΕ... κ οχι τιποτα αλλο ενιωσα πολυυυυ φτωχη :cry:

Βεβαια απο οτι εμα8α η μια της η κορη drugs κ ο γιος για ψυχιατρειο , οποτε ειπα... δεν ειναι μονο κα8ε φτωχος κ η μοιρα του , άλλα κ κα8ε πλουσιος η δικια του μοιρα... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι οχι βρε ξεχασιαρα... δεν εννοουσα αυτο... αλλα οσες εχουμε φεισ μπορουμε να μιλαμε ταυτοχρονα ολες μαζι. Αυτο. Οχι να αφησουμε το μαμμυ.

Τα λεφτα δε φερνουνε την ευτυχια!(τι ειπα παλι!)

Τι να τον κανει τον μπατλερ μωρε. Δε ζηλευω καθολου αυτη τη ζωη. Ζηλευω μονο οσους κανουνε ταξιδια γνωριζουνε τον κοσμο. Να το μοναδικο πραγμα που θα αλλαζα πριν γεννησω αυτο ειναι. Τα ταξιδια. Θα ξεσκιζομουνα στα ταξιδια. Γιάυτο και θα αλλαξω τικερακι τωρα...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οκ νανουκα δικιο εσυ... χιχι!

Που να γειρω το κορμι μου..... πως λεει το τραγουδι? Μιλαμε τωρα εστρωσα κωλο. τρεχω συνεχεια. δουλειες δουλειες. Ο μικρος ειναι συνεχεια κατω πια. Παρκο? Ουτε κουβεντα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασχετο - erωτηση:

- Ταψι- λαμαρινα (η λεια σχετικα) σαν αυτο που ειχε ο φουρνος μας εξαρχης , πουλανε κ χωριστα κ αν ναι που ? γιατι το χω καταμαυρισει μιλαμε , σιχαινομαι να το βλεπω :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μας...νανα να φτιαξεις φεις....τι σου φταιμε δλδ που δεν εχεις;;και αισθανομαι ασχημα γιατι μιλησα με βαγκ και δεν ειπα χρονια πολλλα.....φακ..

χρονια σας πολλα ρε φιλεναδα..να τα χαιρεσαι ...ολα!!

τα νεα μας....

κατ αρχην ..1 ανακοιμωση..η μικρη σταματησε να τρωει το μεσημεριανο..χθες ειχα ψαροσουπα και λεω...το ψαρι μαλλον δε θα της αρεσει..της κανω κρεμα..την τσακιζει...σημερα μοσχαρι..ενω εχουν περασει 4 ωρες περιπου..ανοιξε το στομα και μου το εβγαλε...

δε θα της δωσω τιποτα να φαει μεχρι να φαει φαγητο...λεμε τωρα..τι τερτιπια ειναι αυτα;;

τεσπα..

8.800..+1 κιλο..

και 72 ποντους...ταπες...χαχαχα

ωτιτιδα,ρινιτιδα..

10 μερες αντβιωση ογκμεντιν...

αεριους και ματζουνι οτριβιν με γκαραμισιν..συνεχιζουμε...φακ!

θα ξανα παω τζαμπο γιατι μου παραγγειλαν αλλη 1 τουρτΑ!

ρε παιδια μην της δινετε ιδεες για τικερ...ελεος..

τζουλια λογικα θα βρεις κεντρο..η σε μαγαζι με πιατικα ,φλυτζ του καφε...

βαλε τικερ για να μην το ξεχασεις...

χθες εκανα καθαρισμο και στα οντια.δε ξερω αν σας το ειπα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σεισμο!!!!!!!

λες να γινει τιποτα κ εδω????/καλα το ειχα βγαλει απο το μυαλο μου....

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ ΒΑΝΚ!!!!!!!!!!!

εισαι τυχερουλα...δυο μυροδιτσες,δυο φατσουλες...θα τρελαθω!

Παντα υγεια να εχουνε :D:D

Σαν κ σημερα πριν 5 χρονια ντυθηκα νυφη :oops:

ηταν ενας περιεργος ,μαλλον πρωτοτυπος γαμος ...καναμε δυπλο γαμο ...ο δικος μας κ τις κουνιαδας μου!

δυο νυφες δυο γαμπροι κ πολυ γελιο :lol:

δεν το μετανιωσαμε ποτε ,εχουμε αριστες σχεσεις ,σαν αδερφη μου την εχω την Κατερινα ,καθε μερα μαζι ...εχει κ ενα αγορακι στην ιδια ηλικια με την Μαρια μου,μονο στον υπνο χωριζουνε :D

κ κρουαζιερα που πηγαμε ,ηταν σουπερ ...θα κανουμε στο μελλον μια ακομα ,στο πολυ μελλον ομως,ετσι γιατι ειχαμε περαση πολυ ομορφα!

χαλια καιρος...φυσαει κ κανει κρυο,ομως δεν μας σταματα τιποτα την πρωινη βολτα την καναμε ,τωρα κοιμαται ;)

στην αντιπροσωπια της κουζινας η σε μαγασια με ανταλακτικα ,θα σου παραγγειλουνε ,να εχεις το μοντελο της κουζινας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλα Σπυρακο και Μαριαννα!!!!!εΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ!!!Να τα χαιρεσαι Vag,να μεγαλωσουν να σε πνιγουν στις αγκαλιες!!!(Μην κλαψεις!!)

Εμεις γυρισαμε ,ολο το πρωι λειπαμε ψωνισα και το κατιτις μου...Πω πω καιρο ειχα στανιαρα λιγο.

Εχθες ειχαμε παρτυ 4 με 5 :? Αλλα ολα τα αντεχω η ρουφιανα!!ποτε θα πεσω κατω δεν ξερω :lol:

Παω να φτιαξω δυο ομελετες στο γρηγορο.Λιτα για σημερα...Ε τι να κανω...Ελειπα για λογαριασμους δεν φταιω εγω! :mrgreen:

Μαρακι βαλε ενα τικερ και για το Πασχα :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλεκα 234 αληθεια.;;ποσο μου αρεσει να παντρυονται αδερφια..αληθεια..ετσι εκανε και η μαμα μμου..και εχουμε και φωτο και ειναι τελεια..και γω θαθελα πολυ..αλλα η μια παντρευτηκς και η αλλη αργει μαλλον...

οποτε...μονη μας θα την βγαλουμε..

σοφη ομελετα θα φας μονο;;θα σε κρατησει;; :lol::lol::lol:

μαρακι απαντησε γιατι μας την λεει το χιονοκοριτσο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωωωπα ρε αλεκα 652 ?? :shock:

Να ζησετε ! Να γερασετε μαζι ευτυχισμενη , εσυ να του αλε8εις το φαγητο κ κεινος να σε κυνηγαει στα 90 να σε στριμωξει ... :lol::lol::lol:

Καλα μοιραστηκες την μερα του γαμου σου ? Μπραβο ρε ...αλλα κολπα ... οντως πρωτοτυπο

Καλα βεβαια εγω σα μεγαλο παρτακι :mrgreen: που ειμαι δεν υπηρχε περιπτωση με κανεναν κ για κανεναν να μοιραστω μια τοσο μεγαλη στιγμη πωπωω κ ποσο κοσμο ε ? ... μονο με το παιδι μου δηλαδη που κ ετσι εγινε...

Τωρα βεβαια με την κριση , μπορει να παντρευομουν κ με άλλους 5 - 6 μη σου πω ... :lol:

Πριν 5 χρονια ε ? ποσο εισαι ρε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι απλα μας την λεει αλλα μου την σπαει η ειρωνια της :x

ωραια η αντιθετη αποψη αλλα...οχι ειρωνια ,κρατιεμαι :twisted:

το 20-11-1977 δλδ 33 :shock:

α! κ εχουμε με την Κατερινα ιδια μερα γεννεθλια τυχαιο???? δεν νομιζω!!!! μονο χρονολογια αλλαζει ειναι του 1979

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααα , εγω 8α γερασω πιο μπροστα απο σενα :lol:

Αλεκα 678 ποια ειρωνια ? σε ποιο πραμα καλε ?

Τι εχασα παλι ? πειτε μουυυυυυυυυυυυυυ (εχω κ κουσ κουσ μετα να σασ πω) ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!

ΤΟ ΦΤΙΑΞΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!

ΜΑΡΑΚΙ ευχαριστω πολύ για τη συμβουλή!Δεν ηταν μονο αυτα τα κουμπια!Hταν πολλα ακομα...εψαξα εψαξα στο ιντερνετ, ειχαν κι αλλοι τετοια προβληματα, τι να σας λεω,πριν λιγο τα καταφερα!Μονο να σας διαβαζω μπορουσα που και που.Εχω χασει πολλα επεισοδια...

ΕΥΗ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ Ο ΣΠΥΡΑΚΟΣ ΚΑΙ Η ΜΑΡΙΑΝΝΙΤΣΑ!!! [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion17.gif] [smilie=icon_jokercolor.gif] [smilie=icon_queen.gif] [smilie=occasion15.gif]

ΝΑ ΤΑ ΧΙΛΙΑΣΟΥΝ!Ν ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΟΤΕ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΑ!!!

Καλα τωρα...συγκινεισαι...ολες μας θυμομαστε όταν τα πρωτοειδαμε και συγκινηθηκαμε τη μερα των γενεθλιων τους, τι δηλαδη εσυ επειδη εισαι σκληροτραχηλη αστυνομικινα δεν εισαι μανα πανω απο όλα;;;

Σωσωκα συμπαθητικα τα παπουτσια σου αλλα λιγο μεγαλιστικα.Αλλα αν σου ειναι ανετα πασο...

Παιδια να ξερετε η Χαρα εχει τη μετακομιση κι εχει λιωσει στην κουραση και δεν εχει ιντερνετ οποτε δε μπορει να μπει να σας γραψει.Σας ευχαριστει ολες για τις ευχες και σας στελνει φιλια!

Μαρακι τι εννοεις στο τικερακι με το Παρισι;Οτι εχεις να πας απο ενός χρονων;

Εχει γινει τιποτα συνταρακτικο οσο ελειπα;Γιατι δεν προλαβα να σας διαβασω...Πειτε ρεεεεε...

Α ρε παλιοτομαρα...μου λειψατε!

Τι εγινε στο καταρεω;ποιοι ειναι αυτοι που μας παρακολουθουν απο κατω; [smilie=protest.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=glasses9.gif] [smilie=glasses12.gif] [smilie=glasses1.gif] [smilie=icon_rr.gif][smilie=nono.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!Καλυψω επειδη ειχες ρωτησει...ρε συ...δεν εχω ξερασει ακομα!Δηλαδη ουτε στο Βασιλη ξερασα, αλλα ημουν στο οριο καθε μερα ολο το πρωτο τριμηνο,πολλες αναγουλες απο τις 7.00μμ και μετα.

Δε θυμαμαι αν ειχαν αρχισει ομως την 6η εβδομαδα ή την 7η! :?

Ακομα δεν εχω αναγουλες,πολύ σπανια κατι πολύ ελαφριες, περισσοτερο σαν βαρυστομαχια.Ισως απο βδομαδα...Ελπιζω να μην εχω και να ειναι διαφορετικη εγκυμοσυνη και να σημαινει οτι εχω κοριτσι :D

Πήγα στις αρχες της 6ης γιατρο και δεν ακουσα καρδια,ενταξει ηταν στο οριο αν θα ακουσω ή όχι,βεβαια την ειδαμε να τρεμοσβηνει ενα φωτακι στο μονιτορ [smilie=love9.gif] αλλα δε μπορεσε να τη μετρησει λεει.

Τρεχω και με το θυρεοειδη γιατι πρεπει να το κοιταμε κι αυτο με τον ενδοκρινολογο.Αυξησε τη δοση.Αυστηρη διατροφη με το ζαχαρο που το χουν σιγουρο λεει λογω της προηγουμενης εγκυμοσυνης.Δεν το εχω τηρησει ακομα απολυτα.Ειμαι και γλυκατζου :roll:

Αλλα πρεπει γιατι τωρα λεει γινεται η οργανογεννεση και ειναι σημαντικο...ουφ...τι θυσιες πρεπει να κανει μια μανα για το παιδι της...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

&μας μας έλειψες πολύ ρε Ντομινικάκι!!!

Εδώ μια χαρά δε μιλάμε;

τι το θέλετε το φέις δηλαδή...

τα πήρα με τον πετρή μου πάλι...

θα πηγαίναμε βόλτα...

ετοιμάστηκε ο κύριος, πήρε το γιο του και με περιμένανε...

έπρεπε...

να μαζέψω το τραπέζι που φάγαμε, να ετοιμάσω το απογευματινό φαγητό του Άνθιμου, να πάρω το νερό του, την πιπίλα του και γενικά όλη του τη τσάντα... να ετοιμαστώ κι εγώ και είχα μια συνεχόμενη μουρομύρα...

Αφού βιάζεσαι ρε άνθρωπε, γιατί δε βοηθάς;

&τι θα γίνει αν πάμε 10 λεπτά αργότερα;

Τα πήρα κι εγώ και δεν πήγα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχαχαχα!!!

Ο πετρής μου πάτησε 1 παιχνιδάκι του μωρού και παραλίγο να φάει τα μούτρα του!!!!!!!!!!!

αχαχαχα!!!

"καλά να πάθεις" του είπα... "να μάθεις να μαζεύεις και κανένα παιχνίδι"

αχαχαχα!!!

=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...