Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΟΜΑΝΟΥΛΑ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009 ΝΟ16


Recommended Posts

Βαγκ εγω μπορει να κλαιω κ με διαφημησεις....

θυμαμαι στην πρωτη γεννα ,εκλεγα συνεχεια απο χαρα ,μολις εβλεπα το νινι μου ,μολις εβλεπα τον γιατρο μου ,μολις εβλεπα τα αλλα νινακια στο μαιευτηριο ασε ειχα γινει ρομπα! :lol:

Να σου ζησουνε τα παιδακια σου !!!! δυπλες χαρες να εχετε παντα!!!!!!!!

ασχετο αλλα διαβασα το καταρρεω κ δεν μου αρεσε το στυλακι της :shock:

Σημερα πηγα στην συναιλευση γονεων κ κοιδεμονων κ ξενεροσα με τη απουσια σχεδον ολων των μαμαδων :shock:

115μελοι κ μονο 30 πηγαμε....αισχος γιατι τοσο αδιαφορια ,εμεις προνηπιο κ πηγα απο τις πρωτες :P

Ωραια τα παπα Σωσω,αντε με το καλο ο γαμος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 951
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μαρακι κανε ρε και ενα τικερ ποτε πας τουαλετα χαχαχααχχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!1 :roll:

Σωσωωωωω!!!!που εισαι καλε?κατσε γιατι δεν σε πιανω αυτα ειναι τα παπουτσια για τον γαμο?

Μαρια εχθες εφυγε η υστερω!!!!εχει μαστερ σεφ .

Α και 'γω εχω γινει Μαρθα βουρτση ν2 μετα την γεννα!μιλαμε για πολυυ κλαμααααααααααααααα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραια τα παπα Σωσω... ειναι πιο χαμηλα απο τα ασημι που θα φορας στο γαμο;; εχεις μια μανια με τα πιπ το (ή οπως τα λενε αυτα με την τρυπα μπροστα) ή με φαινεται;;;

εγω κανενα τετοιο δεν εχω... ειναι πολυ της μοδας;; εχω και καιρο να βγω εξω βεβαια....

Μαρακι το Σαββατο θα μαζευτουμε οι στενοι συγγενεις να γιορτασουμε τα πρωτα μας γεννεθλια. ο αντρας μου εχει αγχωθει με την τουρτα! καθε μερα παει και ρωταει την κοπελα στο φουρνο! ειναι γνωστη μας η κοπελα και με ειπε οτι μολις μπαινει τον λενε απο μονες τους: ολα καλα Χρηστο με την τουρτα! φτιαχνεται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sofaiki moy δουλεψε η σκονη που πηρε ο αντρας μου κ ειμαι καλυτερα ...

Σωσω δεν 8ελει κοτοπουλο ? Τυρι δεν 8ελει να εχει ... (η αυγο? , κατι απο τα 2 )

Παραγγειλα κρεπουλα κ περιμενω...

Τα παπα ... νταξει , απλα ... για σενα οτι πρεπει , για το στυλ σου το σκετο νετο ρε παιδι μου ...

Οτι πρεπει , αρκει να ναι κ ανετα... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευτυχως μυξοκλαιτε κι αλλες... δεν ειμαι η μονη... ουφ...

καλε Αλεκα 234 εγω το καλοκαιρι εκλαψα με τη διαφημηση της unisef! ελεος!

αντε να παει 12 να δωσω την τελευταια αντιβιωση στο Σπυρο...

και αν δεν καταλαβατε... αφου δεν ειναι εδω ο αντρας... πριζω εσας! χιχι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλεκα...69,ε;;;

βαγκ δεν ειναι σημενια τα ρπωτα..αυτα ειναι τα δευτερα..

πρωα εχω κατι 9 ποντες κλειστες γοβες..ενημερωθηκα για το καταρεω...

τι να πω!!

μαρακι αφιερωσες..

τζουλια ...ακυρο1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσωκα μου που εισαι όλη τη μερα? Μου έλειψες!

Τι εννοεις αφιέρωσες? Θα γίνω και γω σα τη τζουλια που δε καταλαβαινει τιποτα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον κοριτσια αν σε μερικα χρονια το Μαρακι δε μπει στη Βουλη (ελπιζω ως τοτε να εχει ξεβρωμισει λιγο απο τα λαμογια) να μη με λενε Ευη ή vagman ή Κομανετσι (απο μικρη λογω ευλυγισιας)!

ετσι Μαρακι-Κλοκλο;;;

σας φιλω...

καληνυχτα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω δεν μπορω να μπω στο καταρρεω μου βγαζει ιο :shock: δεν καταλαβα τιποτα απ'οσα λετε.

Λοιπον κοριτσαρες την κανω αυριο εχω δουλειες με φουντες εννοω εξωτερικες,τραπεζες,λογαριασμοι....εννοειται μαζι με το Λυδιακι μου.Λεμε να κανουμε και λιγο shopping therapy ;)

Καλο βραδυ σε ολες.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφιερωσες...τους αποστομοσες..πως το λενε στο χωριο σας;;μα σας ειπα...πηγα κεντρο..πηρα τα παπα..το νυφικο..1 ζακετακι ασπρο απλο πλεκτο για πανωφορι βαπτισης/

ταχυδρονειο..μετα ηρε η θει απο το τυμπακι..και ειμασταν ολη μερα μαζι..και μετα καθαισμο οδοντιατρο..

βαγκ αφου ξεκινηδρε να λες για 2-3 ατομα το μελλον..πες και για τις υπολοιπες...στο πηγαδι κατουρησαμε;;

σοφη κοιμηθηκε η μικρη;;μενα βηχει και ξυπναει συνεχεια..αυριο παιδιατρο..μονη..ο αντρας μου ..δουλεια!

καλο σας βραδυ κοπελεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευη μου να χαιρεστε τα μαναρακια σας! Να τα χιλιάσουνε! Να ειναι πάντα ευτυχισμένα! [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif]

Δε μας ειπες τι θα κανετε σημερα?

Καλημερα και στις υπόλοιπες υπάρξεις!

Αλέκα μου φοβερές πάντα οι καρτούλες σου! [smilie=notworthy.gif]

Τα λέμε μετά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Χρόνια πολλά στα διδυμάκια μας!!!

Τζούλια κι εγώ της μιλούπα παίρνω για τον Άνθιμο... και για να μην τρώω εγώ αλλά και γιατί είναι οι πιο άγλυκες κρέμες...

Κορίτσια... εγώ πάντα ήμουν πολύ κλαψιάρα!!!

Πάρα πολύ, όμως!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σορυ σορυ σορυ σορυ!

Πήδηξα μια σελιδα! :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Οπότε τωρα ειδα τι θα κανετε βαγκ για τα γενεθλιακια. Επίδης τωρα ειδα τα παπα της σωσωκας! σουπερ σωσω!

χεχεχεχεχεχεχεχεχεχεε!

καηκε ο εγκεφαλος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

OXI GIA NA MHN LETE ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΟΥ ΑΠΛΑ ΞΕΧΝΑΩ ! :mrgreen:

VAG [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif]

ΝΑ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΜΑΝΑΡΑΚΙΑ ΣΟΥ !!!

καλημερουδια ΤΣΟΥΠΡΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!

και ευχαριστω παρα παρα πολυ για τις ευχες σας!!!

οριστε παλι τα εμπιξα... φακ!

καθε ενας που μας επερνε τηλ, εγω μετα τη μυτη μου φυσουσα... αμαν πια!

ξυπνησε και ο αντρας μου μετα το νυχτερινο κατα τις 9και και μου ειπε... τετοια ωρα δε μας τα φερανε πρωτη φορα στα πυρεξακια;;; και κλαμα η κυρια παλι...

ας στερεψει τουλαχιστο σημερα, μη γινω ρεζιλι αυριο που θα εχουμε κοσμο...

μη βγω και χαλια στις φωτο... το ψωνιο!

με ηρθε και περιοδος πριν λιγο... αυριο δηλαδη κομματια...

περιμενω να φερει και τη μαμα μου ο αντρας μου... μαζι με το ταψι την πιτα!

Σωσω πως ειχα την εντυπωση οτι πηρες ασημενια.... με κολησε η Τζουλια αμνησια! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμ εμεις φταιμε , που μας εχει ανεβασει όλη την Ερμου απο ρουχα κ παπα ???

Μαρακι78-79-80 Για να κανουμε τσατ 8α πρεπει να ειμαστε όλες μεσα... Εγω σκεφτηκα κατι άλλο πιο... άλλα 8α το στειλω με μνμ ... ;)

Μαρακι γραφτηκες κ στο γκρουπ ελληνιδες μαμαδες της Ολιβ ? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι γραφτηκα ειμαι καιρο εκει.

Λοιπον υπαρχει μια λειτουργια στο φεισ οπου μπορουμε να κανουμε τσατ! καλο? ολες μαζι ομως οχι οπως ειναι το απλο. το ειδα τωρα στο γκρουπ της ολιβιας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα!!!!

Βαγκ να χαιρεστε τα φανταστικα παιδακια σας!!!!!να εινα δυνατα γερά και τυχερα!!!!!

Εγω θα γινω μελος στο τελέυταιο τικερακι σου Μαρακι!!!!!

πραγματικα δεν προλαβαινω να μπω σχεδον καθολου...ανελαβα και καποιες επιπλεον ωρες γιατ δε γινοταν διαφορετικα και ετσι ξεκιναω καθε μερα στι2...

ο μικρος καλυτερα ευτυχως..τον κολλησε η πεθερα μου απο τα αλλα εγγονια που ηταν χαλια και φυσικα ηρθε να τον παρει αμεσως αγκαλια ενω ηταν φανερα μπουκωμενη :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: εγω και ο αντρας μου λογω επαφης με πολλα παιδια εχουμε κανει εδω και δυο εβδομαδες το εμβολιο της κοινης γριπης...

κρεπες μπορω να φαω απειρες ειτε αλμυρες ειτε γλυκιες!!!!

δεν θυμαμαι τιποτα αλλο απο ολα οσα γραψατε για να απαντησω... :lol::lol::lol:

σορυ και πολλα φιλια σε ολες--μηδεμιας εξαιρουμενης!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...