Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΟΜΑΝΟΥΛΑ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009 ΝΟ16


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 951
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ο δον ειναι το καμαρι μας!Ειναι ο μεγαλος γιος της Φροσως ο Αλεξανδρος που ειναι μαργαριταρι :roll: Θα διαβασεις κατα καιρους διαφορα κατορθωματα του :D

Αντε ρε Τζουλια στην Κω?Καλα και εμεις δεν ειμαστε απο'δω ,λογω δουλειας του συζυγου ειμαστε εδω...αλλα την παλευω ολα μια συνηθεια ειναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενοειται οτι το μετανιωσα ποραπολυ.του εδωσα μια δυνατη στο χερακι την ωρα που με τραβουσε την μπλουζα,πονεσε το αγαπακι μου πολυ κ αρχισε να κλαιει με λυγμους.τωρα κοιμαται.ν σας πω ομως οτι ειμαι υπερ της σφαλιαρας.για να γινει ενα παιδακι σωστο,θελει κ λιγο ξυλαρακι,ενταξει δεν ειπα να το σακατεψω στο ξυλο.αλλα ο βαγγελης ειναι πολυ μικρος,μονο να τον μαλωνω,πιο υστερα το ξυλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μεγαλωσα σε πολυτεκνη οικογενεια και ειδα πως γιναμε εμεις που τρωγαμε λιγο ξυλο απο την μαμα κ πως τα μικροτερα που ηταν χαιδεμενα.εμεις σεβομαστε τους γονεις,τους ακουμε ενω τα μικροτερα κ ειδικα ο αδερφος μου ειναι στην κοσμαρα του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σουσουραδες το στεισατε στο κουβεντολοι?

Εμεις βλεπαμε τοπ σεφ. Καλο.... Ο μαμαλακης αξιζει μονοι εκει μεσα. Ωραιος,αξιοπρεπεις. Οι αλλοι για τον π.

Ωραια Φρόσω θα στολισω δεντρακι. Ειναι λευκο με μωβ μπάλες. Και έχει και στολίδια. Απλα δε θα βαλω φετος τα γυάλυνα. Ήτανε κατι πανακριβα απο παρισι. χιχι! Θα αγοράσω λουτρινα! Καλο? χεχε! Σουπερ τωρα μου ηρθε! Γιούπιιιιιιιιιιι! Ετσι δε θα φοβαμαι για τον μικρο μαστροχαλαστη! Μια χαρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και 'μεις Μαρακι εχουμε λυσσαξει στην κατσαρολα!Βλεπαμε μαστερ σεφ ,τωρα κολλησαμε και με το τοπ σεφ.Γενικα μας αρεσει η μαγειρικη.!Παλια μαγειρευαμε ο ενας για τον αλλον με κρασακι και κουβεντουλα!ωραιες εποχες...τωρα που να προλαβω,διαθεση υπαρχει χρονος δεν υπαρχει.

Αφου σημερα το σουβλακι μου φανηκε πολυτελεια! :shock: Εννοω πως κοιμηθηκε η Λυδια νωρις και ειπαμε να το γιορτασουμε :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω παλι μεγαλωσα μοναχοπαιδι , η μητερα μου εχασε στη γεννα ενα αγορι , δεν ξερω τι παει να πει ξυλο κ ημουν απο τα παιδακια που κα8οντουσαν φρονιμα κ δεν εκανα ποτε καμια ζημιά.

Τι παει να πει ''λιγο ξυλό'' ?

Μονο αντιδραση φέρνει η βία . Δηλαδη τι επειδη εισαι πιο μεγαλοσωμός βαράς ενα παιδάκι έστω κ λίγο για να επιβλη8είς ? Εσυ η οποιοσδηποτέ 8α η8ελές να χείς εναν γίγαντα να σε φοβερίζεί ??>?

Ο σεβασμός κερδίζεται με σεβασμό οχι με βία

δεν υπαρχει λιγο ξύλο !

Σορυ άλλα φουντωσα ... Αλλοι κοπιαζουν κ άλλοι ... υποτροπιαζουν...

Και όπως βλεπεις κ λες ρε Νιου εφαγες εσυ 8α δώσεις κ εσυ ...?

Το οτι ο αδερφος σου ειναι στην κοσμαρα του κ ξυλο να τρωγε παλι στην κοσμαρα του 8α ητανε !

Απλα προφανως εκεινος δεν εχει καταλοιπα ...

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΟΡΥ , ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΤΟΜΗ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΤΟ ΞΕΡΩ , ΑΥΤΗ ΕΙΜΑΙ

αλλα εγω δεν χρησιμοποιησα ''ξυλο'' απλα την γλωσσα της δικης μου αλη8ειας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τζουλια μου,μην ζητας συγνωμη οσο οφορα την γνωμη σου.κατα καποια ενοια εχεις δικιο,ξερεις ισως δεν σας εδωσα να το καταλαβετε καλα.οταν λεω ξυλο ενοω πχ να με πει καποια στιγμη ο βαγγελης οταν μεγαλωσει λιγο μια βρισια,δεν θα του δωσω ενα χαστουκι?και μετα φυσικα θα του πω οτι δεν ηταν σωστο αυτο που ειπε.ηλικια λεγοντας μετα τα 12 που καταλαβενουν πληρως τι κανουν και τι λενε.εχω ακουσει απο αλλα παιδια να λενε στους γονεις"σκασε εσυ" θα ενεχτεις να στο πει το παιδι σου και θα το νταντεψεις?εγω οχι,να σου πω<τις αποψεις μας λεμε ετσι?>το παιδι πρεπει εναν απο τους δυο γονεις να φοβαται λιγουλακι!!!!!!!αυτο μου το εχει πει μια μεγαλη σε ηλικια γυναικα και πιστευω οτι οι γηρεοτεροι μερικες φορες λενε σοφα λογια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σας πω,καναμε τα γννεθλια του μικρου μας την κυριακη,δεν ειχα πολλα παιδακι 3 ολο κι ολο,αλλα το χαρηκε πολυ,θα προσπαθησω να σας βαλω φωτο.α η τουρτα μας ηταν με το μικυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Σωσω δικιο έχεις.

Ωστοσο το ''Ντανταδες σε δραση" εχει πολυ ωραιες τιμωριες...

Να ζησει Νιου μανα , γερο κ χιλιοχρονο το παιδακι σου . Βαλε κ καμια φωτο :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αμαν ρε μαρακι...τι σκατα βαριεσαι..τοσα θεματα ανοιξαμε;;το ντΝΤαδες παιδια θα μου το δωσει η αδερφη μου που της το καναν δωρο...θελω πολυ να το διαβασω...

οποια ερθει το καλοκαιρι εδω στη κρητη,θα παμε μαζι σπιναλογκα..παιδια ειναι τελεια..πηγα 2 φορες..ασχετο...

ναι βαλε καμια φωτο..θα την λιανισω τη ντομ..ακομα στειλει φωτο..σ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DSC01553.JPG[/attachment:a2s03li7]η μαμακα κ ο μπαμπακας.η μανουλα οπως βλεπετε τροφαντουλα.ναι τα μπαλονια σωσω εμεις τα καναμε,απο τζαμπο τα πηραμε.

post-9051-13873935224193_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααααα ζηλευω τις αθηναιες

ερχονται οι stomp στην αθηνα και δυστυχως οχι και εδω, εστειλα μαιλ και μου απαντησαν

ψηνω τον αντρα μου μπασ και ερθουμε με τον μικρο. του λεω βρε συ πανε εσυ με τον δημητρη(ο οποιος τρελενεται οταν τους βλεπει στα cinema) και εγω κατι θα βρω να κανω. μου αρεσουν και μενα τρελα αλλα προτιμω να δω εσας και να παει το παιδακι μου.

ενα θα σας πω, το παρτυ μας ηταν φοβερο και κυριω λογω του κλοουν που ειχαμε. ηταν ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ. τον ειχα δει περισυ πριν γεννησω και ειχα τρελαθει στο γελιο.

φανταστειτε οτι ωσ και την μαμα μου καταφερε να την βαλει να παιξει. πολυ πολυ γελιο και τα παιδια ολα σουζα.

φωτεινη να χαιρεσαι τον ζουζουνο σου. μην στεναχωριεσαι σε πολλους συμβαινει αυτο.ανθρωποι ειμαστε.

καλα πολυ κουκλος ο σγουρομαλλης σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πε8αινω για το αγορακι σου ... ΓΛΥΚΑ ΕΙΝΑΙ !!!

στειλτο μου μεχρι να γεννησεις να χουμε παρεα εδω :mrgreen:

stomp παιζει να παω , ειδικα αμα κα8αρισει ενας φιλος ''κριτικος'' ... καλα 8α τανε ...

Σωσω σημερα πηρε ο κουμπαρος απο τη Κρητη κ μας επρηξε , καλοκαιρι δεν την γλιτωνω ... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...