Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΟΜΑΝΟΥΛΑ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009 ΝΟ16


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 951
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χαχαχαχα! Το προσεξες πουλακι μου!

Μπραβο το περνατε ξωφαλτσα! Φιλακια πολλα στον θανουλη μας!

Σωσω! Τι πίτα? Θέλω και γω!

Εμένα έρχεται 8:00 με 3:00 και της δίνω 40. Μου κανει φιλικη τιμή γιατι την εχει η πεθερα καμια 20ετια. Νομιζω 50 παιρνει γενικα. Ειναι καλη ομως ξεπατωνεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτάκια νυστάζω [smilie=coffee.gif] .

Χθες δεν κοιμήθηκα καθόλου. Δεν μπορούσε ο Χριστ. να πάρει ανάσα.

Σήμερα από το νοσοκομείο γυρίσαμε με μια σακούλα φάρμακα. :shock:

Μαστούρωσε ο καημένος.

Φιλιά και όνειρα γλυκά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φροσω περαστικα περαστικα να εινα ολα....

Νανουκα και η δικη μου πεθερα ακριβως το ιδιο λεει για τα αλλα εγγονια..ο αντρας μου βεβαια χεστηκε αλλα και εγω κανενα προβλημα..ισα ισα που το χαιρομαι κιολας...

Τζουλια και εγω μολις εφαγα με ενα τοστ ημουν απο το πρωι..περαστικα και για τον μικρο!!!

Σωσω δε μιλησα για τεστ αντιληψης αλλα για τσεκαρισμα απλο..εμπειρικο..σιγα να μην τον πηγαινα για τεστ... :lol::lol::lol:

Μαρια μονο φρεσκα γαλατα δοκιμασες???δεν ξερω αν εδινες εβαπορε??απο το τιποτα...

Καλυψω με καταλαβαινεις τι περναω...κοριτσια πραγματικα τα εχω φτυσει κυνηγωντας τον... πλεον το πρωι δεν μπορω να κανω τιποτα..μονο παιχνιδι τρεξιμο και μονο να μπορεσω να του κοψω τα φρουτα!!!Σωσω εισαι τυχερη..το "κομματι" σου ειναι ησυχο..

Μαρακι εγω θα στρωσω μεχρι τελος του μηνα..πιο νωρις..παρηγγειλα πιο καθημερινα χαλια..στο δωματιο του προς το παρον εχω παζλ και εγω αλλα παρηγγειλα ενα τεραστιο ολομαλλο χειροποιητο απο Αραχωβα με παιδικα σχεδια -οικολογικα τα χρωματα(μην παει ο νους σας στα τουριστικα--καμια σχεση!!!)

Χαρα με το καλο η μετακομιση!!

Ετοπιμασα πραγματα μολις κοιμηθηκε ο μικρος..λιγα εννοειται και σχετικα νωρις το πρωι την κανουμε...

καληνυχτα σε ολες πολλα φιλια και ενα ομορφο Σαββατοκυριακο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγγνώμη Τζούλια! Παράγγειλες απο τα γκούντυς σεφ? Δε σε πιστευω! Χαθηκαν τα μπέργκερ το κλαμπ! Με απογοητευσες τωρα..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Φροσω περαστικα!!!!!! Ταλαιπωρειται ο καημενουλης ρε γμτ!

Χρυσούλα τι εννοεις να κοψεις τα φρούτα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσούδια...

Κοιμούντε όλοι και είπα να μπω λίγο να δω τι κάνετε...

Περαστικά στα μωράκια μωρε...

Ταλαιπωρείται ο Χριστοφορακος..άντε να περάσει γρήγορα...

Σοφάκι και Καλυψω υπομονη τωρα που θα είστε μοναχούλες με τις κορουλες σας..

Εμένα ο άντρας μου είναι άρρωστος λέει..έχει βήχα λέει..και κοιμάται σήμερα όλη μέρα...

Εμείς ούτε να αρρωστησουμε δεν μπορούμε...τέλος πάντων..

Προσπαθω να ετοιμάσω τα γενέθλια της μικρής για την άλλη Κυριακή..

Τελικά θα μαζευτούμε αρκετοί και αγχωιηκα λίγο..πρέπει να αρχίσω να μαγειρευω κάποια πράγματα και να τα βάζω καταψυξη..

Μαράκι εγω θα στρώσω..σχεδον παντού πάτωμα έχω αλλά μου αρέσει το σπίτι στρωμένο...

Δέντρο θα στολίσω..απλά δεν θα βάλω στα χαμηλα κλαδιά στολίδια..να μην τα φτάνει η μικρή...

Σωσωκα μπράβο στη μαρθούλα που είναι τοσο καλο παιδάκι..

Χρυσούλα μου μην ακούω χαζα για υπερκινητικότητες και σύνδρομα που είναι της μόδας και μας έχουν τρελάνει οι ψυχολόγοι...

Κάποτε τα παιδακια ήταν απλά ζωηρά...τώρα είναι υπερκινητικά..με ελλειματική προσοχή..κτλ κτλ..

Κι εξάλλου η διαγνωση σε αυτά γίνεται μετά τα 3 χρόνια..

Να χαίρεσαι που είναι ζωηρούλης ο Θανούλης..είναι απόλυτα φυσιολογικο..τα νωθρα παιδάκια να φοβάσαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμαν ρε Μαρακι , Τι εννοει κοβει φρουτα ??? - Οτι μονο αυτο προλαβαινει να κανει !!!

Δηλαδη οπως σωστα 8α σκεφτηκες , δεν κανει ουτε αυτη σεξ ... =))=))

Σωσω το mary n max το χω , αλλα σα γυναικεια ταινια μου φαινεται ... να τη δω μονη ε ?

ο αντρας βλεπει πιο ''επιστ. φαντασιας , περιπετειες , αγωνιας '' κωμωδιες - ελαφρια - συναισ8ηματικα βλεπω με φιλες ... :P

ευχαριστω κ για τις ευχες φροσ !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωωω! δείχνει τελευταιο επεισοδιο γκρευς. Μακελειο!

Αααααααα εγω νομιζα να τα κοψει να τα σταματησει ! χαχαχααχ! πωπω! τα χω παιξει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλες!

Η Αγγελικη κατεβασε 200μλ γαλα την εβαλα στηην κουνια κ εφυγα ,ετσι κανω παντα ,κοιμηθηκε :D

μετα απο μια ωρα ,κλαμα,κακο,χαμος την παιρνω αγκαλια να με σβηγει απο τον λαιμο ,λεω κατι εχει ποναει..να μην ηρεμει...λεει ο αντρας μου θα της κανω λιγο γαλα για να νανουριστει κ χτυπαει ρε κοριτσια αλλα 150μλ.....ξεραθηκε αυτοματα με κλειστα ματια το επεινε :shock:

τοσο πεινα ...δεν ξερω απλα μου φανηκε καπως :roll:

Χαλια θα βαλω τελος του μηνα...γενικο μια φορα τον μηνα με γυναικα μαζι απο της 9 μεχρη της 5 ,50ευρο!

αλλα τα πεταω ολα εξω κ δυο αυλη-βεραντα

Δεντρο θα στολισω για του αγιου Νικολαου !ΗΜαρια μου ηταν κ ειναι ζωηρο κ χωρις φοβο παιδι κ ομως δεν το πειραξε..οποτε η Αγγελικη δεν εχει κ πολυ φοβο,νομιζω...

καλα πληναμε σημερα με τον ηλιο ποιος τα σηδερονει οεο :?::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις πηγαμε ειδαμε χαλια στους γυφτους...ψιλοκαταληξαμε..4 χαλια που καλυπτουν σαλονοκουζινα...κοντα 250 ευρω..καλα ειναι..ως τωα ειχαμε κιλιμια..τρελαινομαι για κιλιμια..χειροποιητα απο τη γιαγια..

τα χαρισα τωρα..

ε την αγγελικη..τι να πω!!φτου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαν σήμερα πριν 6χρόνια γεννήθηκε ο πρώτος μου μεγάλος έρωτας Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΟΥ.

Με "έστειλε" πάλι πρωι πρωι που του πα χρονια πολλα ο ευαισθητουλης μου.

Του πα χρονια πολλα ερωτα μου και απαντησε εγω ευχαριστω που με γεννησες.ΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧχχχχ τι θα τον κανω.

post-2060-13873935220202_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΖΗΣΕΙ !!!

:ymparty:(*) [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] ΧΙΛΙΟΧΡΟΝΟ ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ , ΓΕΡΟ Κ ΤΥΧΕΡΟ ΑΝΤΕ Κ ΜΕ ΜΙΑ ΝΥΦΗ ΔΙΑΜΑΝΤΙ !

ΤΟ ΣΚΑΤΟΥΛΙ ΩΡΑΙΑ ΤΑ ΛΕΕΙ , ΑΛΟΙΦΗ ΜΕΤΑ ΕΣΥ ... :lol:

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ Κ ΣΕ ΟΛΕΣ , 8Α ΜΠΩ ΒΡΑΔΥ ΓΙΑΤΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙ ΠΡΟΒΟΣΚΙΔΑ ΠΟΥ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ... :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Έλα ρε Αλέκα!!!

Μπράβο το Δημητράκι!!!

Μαλαγάνας βρε παιδί μου... θα ξέρει να ψήνει τις γυναίκες... χαχαχα!!!

Ναι βρε Μαράκι... γέλασα πολύ με το κόψιμο των φρούτων... χαχαχα!!!

Τζούλια, το αγοράκι έχει το όνομα της πεθεράς.

Ο γιος μου έχει το όνομα του πεθερού.

Η κουνιάδα μου είναι χωρισμένη και η πεθερά μου μένει μαζί της για να της μεγαλωνει τα παιδιά...

Ουσιαστικά, αυτή τα μεγάλωσε τα μωρά και το θεωρώ λογικό να τα αγαπάει περισσότερο, αλλά τουλάχιστον μην το δείχνεις μπροστά μας...

Για την ανιψιά της, που είχε γίνει ίδια φάση, την είχε πειράξει πολύ... και δε φαντάζεστε τι της είχανε σούρει της συμπεθέρας...

&επειδή, σαν παιδάκι, έχω βιώσει αυτόν το διαχωρισμό και ξέρω οτι πονάει πολύ... δε θέλω να το ζήσουν και τα δικά μου παιδιά...

Τασπά... ας έχει την υγειά του το παιδάκι μου...

Ρε Μαράκι... πόσους γιους θα κάνεις;

χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααα!

Αλέκα να χαίρεσαι τον αντράκο σου! μουτς μουτς! Να ειναι πάντα ευτυχισμένος, τυχερος,υγιείς! Να είστε πάντα καλά!

ΝΑνούκα τι εγραψα και μου λες για τους γιούς? Δε θυμαμαι! χαχχαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα καλησπερα...

Απο την βροχερη Κω [smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif]

Τι κανετε κορες?εμεις καλα κοιμαται τωρα η μικρη, εβαλα τα μπιφτεκια στον φουρνο και καθησα να σας διαβασω.

Αλεκα να χαιρεσαι τον παιδαρα σου!!!παντα υγεια και πολλες αγκαλιες σας ευχομαι!!!

Περιμενω τον Δημητρη μου να ερθει, δουλευει σημερα ο καλος μου.

Νανα ολα καλα με τον Πετρη???

Πηρα μοκετα για το δωματιο της Λυδιας.απλη τελειως σε λευκο χρωμα για να κανει αντιθεση με το ροζ και το φυστικι.θα βαλω φωτο μεσα στην μερα.

Ελπιζω τα αρρωστουλια να ειναι καλυτερα.

Αυτα για την ωρα.Τα φιλια μου σε ολες και καλο ΣΚ να εχουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kaλημερα και απο μας..εχουμε μυξα..οχι φουλ..αλλα βαζουμε ορο..δε ξερω αν θα παμε αυριο στα γενεθλια της μικρης..βεβαια η μικρη παιρνει αντιβιωση για ωτιτιδα..δε ξερω..θα ρωτησω την ελενη αν μα δεχεται..πηγαμε πηραμε χαλια για σαλοκουζινα..4 χαλια..230 ευρω μας τα αφησε..με 40 ευρω αποδειξη..καφε εκρου και καφε κλειστο τα χρωματαα..δεν ειμαι εγω για επιλογη και ντεκορ σπιτιου..δε το χω με τιποτα..πρεπει να ταιριαζουν..

τι να πω.εγω παιδικο εχω ...στρουμφακια..τελειο πορτοκαλι..

εχει τρελο ηλιο..θα παμε για καφε ρξω το απογ..τελος..μιλαμε σκαει ο τοπος..

νανα....οκ..

βρεχει στην κω,ε;;αστο καλο..η χαρα σου...

αλεκα αληθεια ετσι σου ειπε;;;πωπωπ!!!το καλο μου..χρονια σας πολλα..και αευτιχισμενα..θα τα πουμε αλλωστε στα γενεθλια της μικρης μου..θα σας δω εκει ολους..και την βαγκ...

που σκατα εισαι ρε βαγκ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμείς ήλιο έχουμε ακόμη...

τα νεύρα μου!!!

μαράκι έλεγε οτι οι άνδρες παίρνουν το μέρος των μαμάδων τους και αναρρωτήθηκες αν θα κάνουν κοι οι δικοί σου γιοι το ίδιο...

σοφάκι μου, εμένα έφυγε ο Πετρής μου και θα γυρίσει στις 12...

άρχισε να στηρίζεται πολύ ώρα μόνος του και είναι μέσα στον ενθουσιασμό!!!

Αυτό θέλει να κάνει συνέχεια!!!

Ντομ, εχθές είδα τα βιντεάκια με το Βασιλάκη που περπατάει!!!

Πολύ καλά περπατάει!!!

&είναι και κουκλάκι!!!

Να τον χαίρεσαι!!!

Από σένα άκουγα μόνο τη γλυκιά σου φωνούλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ναι μπραβοοο! χαχαχχα! Ειδες μονη πηγε η γλωσσα! Με βλέπω εγω αγορομάνα! Οτι να ναι γερο να ναι. Αλλα αυτη τη φορα να κατουραει καθιστο!χαχαχα!πλακα κανω! Δε με νοιαζει αληθεια!

Με γεια Σόφη!

Με γεια Σωσω!

Αντε και καλο χειμωνα!

Και γω σημερα πηγα πηρα τα τελευταια. Συμπληρωσα στο δωματιο του Διονυση και γω σε εκρου. Κατι στρογγυλα. Ειναι ενα κεντρικο μεγαλο σε λαχανι γαλαζιο και εκρου και συμπληρωσα τα αλλα 3 στρογγυλα γιατι ειναι τεραστιο το δωματιο του.

Στο σαλονι εβαλα 2 μεγαλα σε γηινες αποχρωσεις .Κρεβατοκάμαρα εκρου αυτο που ειναι λιγο χουχουλιαρικο σε οβαλ. Στην εισοδο ενα στρογγυλο στο χρωμα της αμμου να το πω? Καπως ετσι. Αυτα. Μη ρωτατε για τα χρωμματα..... Που ειναι ανοιχτοχρωμα. Μπαινουνε ολοι χωρις παπουτσια. ΚΑΝΟΝΑΣ ΑΠΑΡΑΒΑΤΟΣ. Σε οποιον αρεσει. Εκτος αν εχουμε καλεσμενους. Κατα τ'αλλα εχουνε ολοι παντοφλιτσες.

Πηγαμε και βολτιτσα. Τωρα εχει τελειο καιρο, το πρωι ειχε ριξει τα αντερα του παλι! Τον πηγα θαλασσα πηγαμε μετα σουπερ ,μια χαρα ο διονυσακης.

Ροζ και φυστικι! Τέλειος συνδυασμός σοφη! Βαλε φωτο! Θα βαλω και γω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαλο κ απο μας...εδω αθηνα σκαμε στη ζεστη!!!πηγαμε το πρωι κουνιες..

εβαλα τη μικρη στο σκαμα με την αμμο,ειχα παρει κ κουβαδακια κ τα σχετικα..για μιση ωρα δε σηκωσε το κεφαλι να με κοιταξει..ηταν αφοσιωμενη στο να πασαλέιβεται παντου...

αλλα το φχαριστηθηκε..μετα πηγαμε στη μαμα μου για μαμ σπανακοπιττας κ τωρα κοιμαται το κομματι..

απο λεξεις τι λενε τα δικα σας??εγω προσπαθω να μαθαινει καθε μερα κ περισσοτερα αλλα δεν ειναι κ τοσο ευκολο..καταλαβαινει ομως ο,τι της πω...ειναι πολυ πονηρουλα!!!!χτες βραδυ θα πηγαιναμε για φαγητο..τελικα δεν κοιμοτανε με τπτ,μας εβγαλε ολα τα παιχνιδια στο σαλονι 11 ηωρα κ επαιζε κ ηταν μεσα στη χαρα...το σκατο!!!!!!

νανουκα κλασσικο φαινομενο με την πεθερα..εμεις τα παιρνουμε ολα της μετρητοις βεβαια,αν ελεγε κατι αναλογο η δικη σου μαμα δε νομιζω να παρεξηγουσες...

κ εγω μια απο τα ιδια...σταματησα δουλεια κ τουλαχιστον ηρεμησα απο την καθημερινη πεθεριαδα!!!!

σοφακι εγω σιχαινομαι τη βροχη!!!κ μαλλον κ εδω θα βρεχει το βραδυ..

τζουλια κ φροσω περαστικα σας γρηγορα γρηγορα...

συμπεθερα βαλε φωτο να θαυμασουμε το δωματιο του γαμπρου μου!!!!!εγω κλασσικα δεν ξερω να βαζω. :roll::roll:

αλεκα 1 πωπω.....μακαρι να ετρωγε κ η δικη μου τοσο για να ξεραθει ολο το βραδυ στον υπνο κ να μην ξυπναει συνεχεια....

αλεκακι να το χαιρεσαι το αγορακι σου!!!!καλα ειναι πολυ μαγαλανας ο ατιμος!!!

σωσω με γεια τα χαλια...επιτελους η μαρθα θα σταματησει να τρωει τα μαυρακια απο κατω!!!αλλα οντως,να μη μοιαζουν καθολου τα παιδια μας!!!η δικη μου καθεται μονη της κ 5 δευτερολεπτα!!!!

εγω στο φεις παιζω φροντιερβιλ..μου εμεινε κουσουρι απο τις μερες της δουλειας!!!

μαρκερ πες ρε κανενα νεο..ολα καλα με τον αντρα σου??????

η ντομ που ειναι καλε?????πες ρε ντομ κ εσυ,εχεις κανα συμπτωμα,ξερνας καθολου???

ισμηνη οι αντρες οταν αρρωσταινουν δεν παλευονται..εμεις απαγορευεται βεβαια να αρρωστησουμε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...