Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΟΜΑΝΟΥΛΑ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009 ΝΟ16


Recommended Posts

Σιγα μην βγαλω κ την Εταιρεια Τελαλη στο μαμμυ ρε Σωσω , δεν ειμαστε μονο 10 εδω μεσα , 8α σου στειλω μνμ ...

Με πηρε η γιατρός , Ιωση ειναι , να δωσω αντιπυρετικο , να μην πιεσω να φαει , αραιωμενο το γαλα κ μονο μπανανα κ μηλο ... για να διουμε ... :roll:

Αχ μωρε κοριτσακια μπορει να μην απαντω η να μην μιλω σε όλες κα8ε μερα άλλα εισαστε φοβερη παρέα ...

μπρρρ κρυωνω πολυυυυ [smilie=sad5.gif] [smilie=icon_pale.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 951
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλυψώ εγώ έχω την κοπέλα σήμερα... μεγάλη εξυπηρέτηση!!!

Να 'ναι καλά το κορίτσι...

Όμως, θα πάω να πλύνω τις κουρτίνες των υπνοδωματίων... και βαριέμαι...

θέλω να λιώσω στον ύπνο!!!

Αν και εχθές κοιμήθηκε πολύ καλά το νινί μας!!!

Δεν ξύπνησε ούτε για νερό...

τα λέμε μετά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κοριτσια πήρα τις εξετασεις μου και ειναι καλες ολες εκτος απο τα ερυθρα που ειναι λιγο πιο κατω απο το κατω οριο, αλλα κυριως μυκοπλασμα ουρεοπλασμα εγραφε ¨επιμολυνση συνισταται επαναληψη¨!

Και το εψαξα στο ιντερνετ και φημολογειται οτι στην εγκυμοσυνη προκαλει αποβολες και ελλιποβαρη μωρα.:(:shock:

Φημολογειται, δεν εχει αποδειχτει, αλλα στα ιατρικα σαιτ το γραφουν ολα, μη χεσω!

Είχε καμια σας;Εγω πρωτη φορά... :(:cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ntom γλυκια μου! Μην ανυσηχεις και γαμησε τα ολα αυτα στο ιντερνετ! Οσα πιο πολλα διαβαζεις τοσο πιο πολυ βασανισεις το μυαλο σου και τη ψυχη σου! Ετσι και γω ανοιγα τα βιβλια που ειχα απο ιατρικη, οτι μαλακια θυμομουνα ,και φυσικα ιντερνετ! Αφθονο ιντερνετ! Μεχρι και για ρηξη υμενα ειχα παει στον γιατρουλη μου κλαιγοντας και απλα ειχα λιγα υγρα παραπανω! Αφου πηγα και του λεω! Μάλλον εχω ρηξη !(στον 6ομηνα) Θελω να κανω αυτες και αυτες τις εξετασεις και να κανεις αυτο και αυτο! Κλαιγοντας ολα αυτα!

Με κοιταζει ψυχραιμα... ΜΟυ λεει ηρεμησε παμε να σε δω! Ε αφου τα καναμε ολα αυτα μου λεει στο επομενο μαλλον δε θα με χρειαζεσαι θα γεννησεις μονη σου...

Στο θεμα μας. Δεν ειναι τιποτα. Πιθανοτατα ομως να παρεις αντιβιωση αλλα δε θα παθει τιποτα το εμβρυακι. Παρε ομως εγκαιρα τον γιατρο σου και πες του τα αποτελεσματα. Οκ καλη μου?

Πολλες φορες γινεται και κολπικα η θεραπεια με αλοιφη αλλα πολλες και με αντιβιωση. Εξαρταται. Αλλες παλι το αφηνουνε ετσι γιατι ποτε μια καλλιεργεια δε βγαινει στειρα(για κολπου παντα μιλαω). Ισως να κανετε απλα επανεξετασδη και να βγει αρνητικη. Οκ? Μπες να με ενημερωσεις! Και μην ανυσηχεις! Φιλακια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζουλ περαστικα! Το μαναρακι μου! Φιλια πολλα στα μαγουλακια!

Καλα ναι ειμαστε σουπερ παρεακι! ;););););););)

Αλλα αργησες να μας καταδεχτεις! λο αλλο τριγυρναγες! αχχαχαχαχα!

Συμπεθερα και γωμαζι του βαζω σκουπα! Ξεκολωθηκα παλι σημερα! Και τι που ειχα γυναικα το σ/κ? Παλι γενικη εκανα σημερα! αχχαχαχαχαχα!

Παντως αν εχετε τη δυνατοτητα μια γυναικα ανα 15μερο ή μηνα ειναι μια χαρα! Εστω για σιδερωμα βρε παιδι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου, εγώ την καθιέρωσα κάθε βδομάδα και ειλικρινά δεν το μετανιώνω!!!

Χαλάλι και τα λεφτά που της δίνω!!!

Καθημερινά έχω τα συγιρίσματα και το σφουγκάρισμα αλλά τα χοντρά τα έχει αναλάβει η κοπέλα.

Ντομ μου, δεν ξέρω να σου δώσω κάποια πληροφορία...

αλλά μην ασχολείσαι με το ίντερνετ... το μόνο που θα καταφέρεις είναι να αγχωθείς!!!

Βέβαια... κι εγώ έτσι έκανα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια χαρά!

τι μου κάνετε?

αχ εγώ είμαι χάλια

πονάει απίστευτα ο αυχένας μου

χθες βράδυ σηκώθηκα απότομα να πάρω το μωρό που έκλαιγε και αυτό ηταν, πιάστηκα :cry:

το απογευμα βγήκα να πάω στο φαρμακείο να πάρω καμια κρέμα και χειροτέρεψα, ούτε το κεφάλι δεν μπορώ να σηκώσω..φακ, που λέει και η Σωσώ

κατα τα άλλα καλά

τ' αγόρια μια χαρά, αντάρτες

επίσης πήρα τις φωτό απο τη βάπτιση, σούπερ!

απο βδομάδα θα σας στείλω στα μέηλ σας

Ντομ μου μην αγχώνεσαι, ενημέρωσε το γιατρό σου και αυτός θα σε φωτίσει

μην ασχολείσαι με το ιντερνετ, οπως σου λένε και τα κορίτσια

και γω το' κανα, λάθος μου, αγχωνόμουν τσάμπα

περαστικά στα άρρωστα μωρουλίνια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρ μαρκατ..που τα βρισκεις τοσα νεα;;; :shock::shock::shock:

ιγα που εχεις 4 παιδια αλλωστε.;;; :!::!::!:

ντομ ξεκολα με τις αποριες...ακομα ειναι νωρις...

καθε βδομαδα ερχεται νανα σε σενα;;

παιζει προβολη σε λιγο..ηταν να δουμε 22 σφιαρες...την κατβασαμε αλλα την επομενη φορα..τωρα θα δουμε..μερι και μαξ..ευρωπαικος...κουλτουρα ρε αδερφε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειααααα!!!!

δεν εχω προλαβει να ευχηθω ακομα στη Σοφη, στη Ντομ και στην Αλεκα για τα παιδακια τους!!!!

να ειναι γερα πολυ γερα και δυνατα ..κοριτσια ο,τι καλυτερο...

Εδω πολλη βροχη!!!!απιστευτη...χωρις κρυο βεβαια..φοβερη υγρασια που τρυπαει κοκαλα...

ο μκρος θηριο αλλα απο υπνο σπεσιαλ..συνεχομενο ενα 10-6!!!και μετα μεχρι 8...

Σοφη περαστικα στον παππου σου...

Τζουλια περαστικα στον μικρο!!!Βαγκ και εσας τα ιδια...

Καλυψω σε καταλαβαινω με τη μεση και το μασαζ θα ηταν ιδανικο...

Ντομ μην αγχωνεσαι και ρωτησε πρωτα το γατρο σου...

Νανα και εμενα με βοηθαει παρα πολυ η κοπελα καθε 15 που ερχεται..και εγω δεν καθομαι..μαζι τα κανουμε..

Σωσω εχεις καταλαβει οτι ολοι ασχολουνται με τις αποριες σου????χαχαχχαχαχ!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντομ,λοιπον στην Αγγελικη ειχα τα ιδια,μυκοπλασμα,ουροπλασμα...πηρα για ενα μηνα αντιβιοση εριθροσιν τη λενε ,εκανα επαναληψη κ δεν ειχε φυγει,εκει αυτο!!!! γυρο στα 6 μπουκαλια σε ενα μηνα εφαγα ...δεν κανει να παρεις πανω απο ενα μηνα..οτι εκανε ,εκανε...μια χαρα εφτασα στον 9μηνα ,γεννησα σε 1λεπτο μια κουκλιτσα 3.100 χωρις κανενα προβλημα! μια χαρα ειναι ολα , :D:D:D

Σημερα η Αγγελικη περπατησε!!!!!!!σαν κοτουλα παει... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσώ μπορεί να πω και βλακεία.

Γιατί δεν νοικιάζεις ένα φορεματάκι παρανυφάκι για την Μάρθα;

Θα της βάλεις και το στεφανάκι και θα είναι μια κουκλίτσα!

Έτσι κι αλλιώς οι καλύτερες φωτό πριν βγαίνουν.

Μετά της βγάζεις το λαδόπανο και της ξαναφοράς το στεφανάκι.

Δεν χρειάζεται άλλο πριν κι άλλο μετά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι εμείς μιλήσαμε και τηλεφωνικώς.Δεν έκανε ιατρειο σημερα και δεν απαντησε κανεις, δεν επιραζει, Δευτερα πρωι θα παω ετσι κι αλλιως.

Αλεκα1...ποπο...είχες το ίδιο!

σε ευχαριστω πολύ, να σαι καλα...ησυχασα τωρα! :):):):) [smilie=drunken_smilie.gif]

το τελευταιο φατσονι ειναι απο τα πολλα μπουκαλια της αντιβιωσης...

Καληνυχτα κοριτσια!Κοιμηθηκε κι αυτος κατα τις 10.00 παω να αραξω για Μαστερ Σεφ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιδια ειδαμε την ταινια..σουπερ μιλαμε..να την δειτε..ακους τζουλια;;

ρε χρυσουλα με κοροιδευεις;;εγω δεν εχω πολλα παραπονα απο σας..μη μασας...1 χαρα σχολειστε και με μενα..

φροσω..δε μου κολλαει..ο γαμος οπως και τ οβαφτησι θελουμε να ειναι απλα..εγω παω με φορεμα και η μικρη με βαφτιστικο;;και παρανυφακι;;δεν ειμαστε για υπερπαραγωγες..το στυλ μας εννοω..

εγω και παντελονι και 1 μπλουζακι και αθλητικα να εβαζε..το ιδιο θα μου εκανε..

να σαι καλα για την ιδεα..

σε ρωτησα και αλλη φορα αλλα μαλλον θα σου διεφυγε..τψωρα δε κανει και παραγωγα να φατε του αυγου;;πρεπει να ποσεχεις;;κροκο δινεις κανονικα;;

ρε παιδια η μαρκερ που ειναι..με τρομαζουν αυτα τα ξαφνικα γεμισματα των σελιδων και μετα...τσακ εξαφανα για 3-4 μερες....

καλυψω μαε λειεπεις..αλλα θα ρουφιανεψω μια που το χω..

παιδια η καλυψω μπανιε γραφιε και στο καταρεω..το ξερετε..;;;

γραφει μια εδω και κανα 2 ποστ στο καταρεω..σημερα το στροφαρα και ειπα να το μοιραστω..

καλυψω ...που εισαι;;

βαγκ;; :geek::geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Σωσω! Μια ωρα να καταλαβω τι ειναι το καταρεω! χαχαχαχαχαχχα! :?::?::?::?::?::?::?::?:

Την ειδα και γω εκεί.... Ροοουυυυυφ!

Ο Κωστοπουλος η κωλογρια (επειδη ρωτησες στο φεισ) δε μ'αρεσει. Έβαλε εκεί και 2-3 να ροκάρουν και καλα.... κάλεσε και τη κορομηλα να μιλησει για το προβλημα υγειας που είχε.... ουστ! Το αλλαξα αμέσως. Ειδα μεστερ σεφ γιατι γνωριζω τον αρχηγο της κόκκινης. βΑπο περιεργεια. Καλο ητανε. Θα σκοτωθουνε εκει... εχει και μαχαιρια..Αφηστε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα πήραμε τα ραστ τεστ.

Το μωρό έχει αλλεργία υψηλού δείχτη στο ασπράδι του αυγού.

Στον κρόκο δεν έχει! Όμως μου είπαν να μην του δίνω καθόλου αυγό,

γιατί είναι δύσκολο να διαχωριστεί τελείως ο κρόκος από το ασπράδι.

Αύριο πάλι πάμε νοσοκομείο για εξετάσεις.

Καληνύχτα σε όλες και όνειρα γλυκά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειααααααααααααααααααααααααααα

τι κανετε; εγω τρεχωωωωωωωωωω, το σπιτι ειναι γεματο κουτες, την κυριακη πρωι, πρωι, μετακομιζουμε,αντε επιτελους.....εκει μεχρι να γινει η συνδεση του ιντερνετ θα κανει ενα μηνα, οποτε δεν θα ειμαι μαζι σας, και δεν ξερω αν μπορω να δανειστω απο τον γειτονα χααχαχαχα :D:D:D:D:D:D:D

ειμαι πολυ κουρασμενη.......θα σας σκεφτομαι :):):)

φιλακια θα προσπαθησω να μπω και αυριο, ειναι τα τελευταια και δεν ξερω αν τα καταφερω. :kiss::kiss::kiss::kiss:[smilie=love10.gif][smilie=love10.gif][smilie=love10.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Χαρά μου, καλή μετακόμιηση!!!

Θα μας λείψεις!!!

Στου αδερφού κάνανε 2 μήνες να του το περάσουνε στο καινούρι οτους σπίτι...

Ελπίζω να έχει ο γέιτονας... χεχεχε!!!

Φρόσω καλή επιτυχία με τις εξετάσεις!

Αλέκα μου, μπράβο στην Αγγελικούλα!!!

Μαρκάτ μου, γίνεσαι φυσιολογικός άνθρωπος...

Άρχισες να παραπονιέσαι για κούραση... χαχαχα!!!

Σωσώ μου, τη φέρνω κάθε Πέμπτη.

Τα μπάνια, τα υπνοδωμάτια, το ξεσκόνισμα θέλουν κάθε βδομάδα...

Εννοείται οτι κι εγώ κάνω μαζί της δουλειές... αλλά τις πιο χαλαρές... πχ, τα παιχνίδια του Άνθιμου... χιχιχι!!!

Κάνω και το ξεσκόνισμα του σαλονιού και του καθιστικού γιατί μου μετακινεί τα πράγματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα !!!!!

εχει ηλιο :o απο της 7 το πρωι βαζω πλυντηρια,ευχομαι να εχει ηλιο ολη μερα!!!!!!

Η Μαρια προνηπιο,η Αγγελικη υπνο!

Σημερα ξυπνησε 4η ωρα κ ηθελε παιχνιδια :shock: ,πρωτη φορα μου το κανει αυτο :!:

λεω ,δεν εχει κατω,αυτη επανω εχω την εβαζα κατω ,μας πηρε κανα20λεπτο κ το πηρε αποφαση οτι ολοι ειναι σε φαση υπνου :roll: κ τελος!!!!

Λεω να κανω γιουβαρλακια ...μολις ξυπνηση η πριγκιπησα Αγγελικη ,φυγαμε να προλαβω κ καφε στη Κατερινα(αδερφη του αντρα μου)που δεν σας εχω πει αλλα σας το λεω τωρα ,ειναι η καλυτερη μου φιλη :D

Ξυπνησε!!!!!τα λεμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορες.

Ευχαριστουμε Χρυσουλα για τις ευχες!Και ολα τα κοριτσια!Η καθε μια να χαιρεται τα παιδακια της!

Λοιπον εχθες η Λυδια κοιμηθηκε 1παρα10...Απο το πρωι μεχρι σερυ το βραδυ με εχει νον στοπ...Εχθες στειλανε και τα πεθερικα μου δωρο για τα γενεθλια της ενα ποδηλατακι απο αυτα που καθονται και τα οδηγει η μαμα και ενα αλογακι φουσκωτο...Δεν μπορω να σας περιγραψω τον χαμο που εγινε μολις της το φουσκωσαμε :shock: Να κανει σαν τρελη να ανεβαινει επανω και να κανει πανω κατω σαν κανονικος αναβατης!!!!που τα εμαθε αυτα???? :roll: ουτε που προλαβαμε να της δειξουμε..

Γι'αυτο κοιμηθηκε 1παρα...απο την χαρα της.Εγω το εχω πει αυτη αμα περπατησει απο τον ενθουσιασμο της δεν θα ξανακοιμηθει ποτε :lol:

Φαι εχω αρακα απο χθες,θα μαγειρεψω για την Λυδια μονο μοσχαρακι σημερα με λαχανικα.

Δεν θα σχολιασω για τις δουλειες γιατι προσπαθω να κανω ψυχοθεραπεια :shock: Λιγο θελω να τα γυρισω ολα αναποδα...μην με προκαλειτε! :roll:

Ο παππους καλυτερα ειναι.Ο καιρος συννεφια με λιγο ηλιο μαλλον παλι για ψιχαλα το παει.

Αυτα..παω να φτιαξω καφεδακι.

Τζουλια ελπιζω να ειστε καλυτερα...Vag?τι νεα απο κει?αναρρωσατε?

Τα φιλια μου στις υπολοιπες :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλέκα και ο δικός μου ξύπνησε στις 5 και ήθελε να τον πάρω στο κρεβάτι μας...

Δεν του έκανα τη χάρη... τον άφησα να γκρινιάξει, ξάπλωσα στον καναπέ του δωματίου του και μετά από κανένα 10 λεπτο κοιμήθηκε...

Καλόμαθε ο σκατούλης... και ποιος του σηκώνει τέτοια συστήματα;

Ο γλυκός του πατερούλης...

Ώστε έτσι το Λυδιάκι ε;

Ποιος ξέρει τι έχουν δει τα ματάκια του... χαχαχα!!!

Τυχερός ο Στεφανάκος... χιχιχι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά ξυπνητούριααααααα!

Αχ τι καλα που ειστε οι καλυτερες φίλες Αλέκα!

Εμένα ο κουνιάδος είναι σαν κακιά πεθερα! χαχαχαχαχχαχαα! ΚΑι η γκομενα του ακόμη χειρότερα! Παλιά είχαμε πολύ καλές σχέσεις αλλά ξαφνικά απομακρύνθηκε απο την ωρα που τα μπλέξε μαζι της.... :?:?:?:?:?:?:?:?:?:? Δε μπορω να καταλαβω. Ειναι ειρωνικος ,ερειστικος και ολα αυτα τα καλα...Γενικα ειναι περιεργος τυπος ή μάλλον θέλει να το παιξει περιεργος αλλα ειναι πολυ κυκλοθυμικος και μου τη σπαει. Τωρα χωρισε για λιγο με τη δικια του μετα απο πολλα χρονια και εγινε αλλος ανθρωπος. Τωρα ακουσα οτι παιζει επανασυνδεση και πραγματικα τις τελευταιες μερες αλλαξε παλι. Τυχαιο δε νομιζω....

Ρωταω τον δικο μυ αν εχει κατι μαζι μου ρε παιδι μου ακι μου λεει οχι ρε πας καλα? Τι να πω?

Τι τα θυμηθηκα πρωι πρωι! Αυτη η κακιστρω φταιει μου φαινεται! ΠΟυ οταν της εδειξα ολο χαρα το 1ο υπερηχογραφημα μου λεει :

Αααααααααα πως ειναι ετσι σαν τροκτικοοοοο!

Εεε αφου δεν τη πεταξα εξω απο το σπιτι με τις κλωτσιες! Εκλαιγα μετα ,καταλαβαινετε ορμονες, μαλωσα με τον ανδρεα και ολα τα συναφη! Και εχει πει και αλλα χειροτερα.....

Ορεξη εχω πρωι πρωι μου φαινεται... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΒΑγκ δε με ειπες για τις φαρφαλες με σολομο? Σας αρεσαν?

Χαρα! Κουράγιο! Ουφ μετακόμιση! Αλλα θα πατε σε νεο σπιτακι και θα ειστε σουπερ! Φιλάκιααααααααααααα! Θα τα πουμε και τηλεφωνικα!

Νανουκακι μου εγω 1 φορα το μηνα της λεω να ερχεται και πραγματικα ειναι μεγαλη ξεκουραση.

Ωχ παω γιατι αφηνιασε!

Ααα εδω εχει ηλιο προς το παρον!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...

το παιδι μου εινα πολυ μα πολυ ζωηρο....

ελπιζω να μην προκυψει καμια υπερκινητικοτητα....αν και εχω τσεκαρει την αντιληψη του οποτε οκ...

ειμαι φοβερα εκνευρισμενη αυτη τη στιγμη...ειναι κακομαθημενος...

ευτυχως φευγουμε σαββ/κυρ [smilie=blob9.gif][smilie=blob3.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε όχι και τροκτικό ο Στεφανάκος μας!!!

Μη χέσω!!!

Όμως, αυτό με τους άνδρες που οι γυναίκες/ γκόμενες τους... τους κάνουν σαν τα μούτρα τους... με εκνευρίζει πάρα πολύ!!!

Χρυσούλα μου, ο ανιψιός μου είναι πάρα πολύ ζωηρό παιδί!!!

Φοβηθήκανε για υπερκινητικότητα και μιλήσανε με την παιδοψυχολόγο του σχολείου (είναι 3 ετών).

Τους είπε οτι δε σημαίνει οτι ένα ζωηρό παιδί είναι υπερκινητικό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...