Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΟΜΑΝΟΥΛΑ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009 ΝΟ16


Recommended Posts

κ εμενα η δικια μου βιαζεται να τα κανει ολα!!!

κ παλι καλα τωρα..μεγαλωνοντας να δω αν θελει να τα κανει ολα απο νωρις πως θα συγκρατω τον πατερα της!!!!!!!!!!

αντε επιτελους κοιμηθηκε..παω να κανω ενα μπανιο κ να ξεσκιστω στο φαι.

σας ειπα?ειμαι τοσο κουρασμενη κ χαλια ψυχολογικα που τρωω ο,τι μαλακια εχουμε...εχω παρει ηδη ενα κιλο κ συνεχιζω..

ο αντρας μου πηγε κ πηρε σοκολατακια max perry,τα ξερετε???ειναι απλα σοκοοολααασσηηηηηηηη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 951
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μαξ περυ;;και πως μου διεφυγαν;;α ξεχασα..δε τρωω γλυκα..αυριο παω για στενεμα..λεμε τωρα νυφικου..και να βαλω ραντες..

καλε δε με ειπατε..τι να βαλω το κεφαλι;;αλεκα αυτο το τουρμπανι που εχετε ειναι το βαφτιστικο;;

πηγαμε στην ελενη..η μικρη εχει ωτιτιδα..αλλα ειναι εκπληκτικη..

νανα...ποτε απαντησες καλε;;

αληθεια λες ρε τζουλια;;καλα τι καινουργιο ειναι αυτο;;δε ξερω παιδια..τα πραγματα εχουν ξεφυγει με τι δουλειες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Σωσώ δεν είχαμε πει για στεφανάκι με μίνι τριανταφυλλάκια;

Εσύ εννοείς με το βαφτιστικό;

Ούτε το δικό μας είχε καπελάκι...

Το λαδόπανο μας, όμως, ήταν μπαντάνα...

ήταν της γκι λαρόσ.

πρώτη φορά είχαμε πάει τα δίδυμα να δούνε μαύρο θέατρο... ήταν 18 μηνών...

όταν μπήκαμε στην αίθουσα... τρελαθήκανε!!!

Δεν καθόντουσαν δευτερόλεπτο...

Με το που κλείσανε τα φώτα... ήρθανε στις αγκαλιές μας και είδανε όλη την παράσταση!!!

Και μιλάμε για 2 δύσκολα μωρά...

Φρόσω μου, δε βιάζομαι να μεγαλώσει το παιδί μου...

Απλώς, θέλω να του δίνω διάφορα ερεθίσματα.

Και όπως είπε η Ισμήνη... σίγουρα δε θα του κάνει κακό... και σίγουρα δε χάνεται η παιδικότητα του :)

Θα σας πω τα αποτελέσματα μετά την παράσταση...

Με το θέμα δουλειάς... τι να πω... αυτά βλέπω και νιώθω πολύ τυχερή που ήρθα στην Κύπρο... και μειώνεται ο πόνος μου που είμαι μακρυά από τους δικούς μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα μανουλες.

Αρκετα πρωινες σημερα για τα δεδομενα μας..8 παρα.Κοιμηθηκε 10μιση.

Εχθες κοψαμε την τουρτιτσα μας οικογενειακα ετσι για το καλο...αλλα με πολλη στεναχωρια... ο παππους μου ο αγαπημενος ειναι στο νοσοκομειο πολυ χαλια και δεν ξερουμε τι να περιμενουμε...εχει πνευμονια σε πολυ ασχημη κατασταση , καρδιακη ανεπαρκεια ,κατεστραμενα νεφρα και συκωτι.Πρεπει να αρχισει αιμοκαθαρση αφου ομως καλυτερεψει λιγο η πνευμονια του γιατι δεν μπορει να αναπνευσει...

αφηστε κοριτσια οι γιατροι ειπανε ασχημα τα πραγματα....

Μην σας μαυριζω αλλο πρωι πρωι...ο καιρος εδω ειναι βροχερος..μουντιλα μεχρι το πατωμα...

Αυτα...η μικρη ξανανυσταζει και ειναι ωραιο το χουχουλιασμα με βροχη...σας αφηνω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μας..κοιμηθηκε 10 παρα και σηκωθηκε 8 παρα...φακ..η μικρη ξανα κοιμαται για λιγο εγωσηκωθηκα 8 παρα...φακ...

μπορει να πολαβωναπ ιω καφε..μετα κεντρο..

σοφη..τι νεα ειναι αυτα ρε;;περαστικα;;ο παππους ου;;;δλδ ο προπαππους της μικρης;;; :shock::shock::shock: υπαρχει;;μπραβο!!! :!:

ρε νανα το στεφανακι ειναι για το βαφτηστικο..αυτο δε μου ειπατε ρε κοριτσια;;εγω λεω για πριν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κ απο την βροχερη Αλοννησο..ουτε θυμαμε απο ποτε ειναι ετσι ο καιρος ,εχασα την αισθηση του χρονου...τοσο μαυριλα που δεν ξερουμε εαν ειναι πρωι η απογευμα? Σκοτια γιναμε!δεν εχει κρυο ,μονο βροχη ,υγρασια κ πουσι!ομιχλη δλδ,δεν βλεπεις απεναντη!τωρα ριχνει πολυ βροχη ,μαλλον δεν εχει ατα για την Αγγελικη!

Σας ευχαριστω ολες για τις ευχες σας παρα πολυ!!!!!!

οικογενιακα εχθες κ ηταν ομορφα,η Μαρια στολισε την τουρτα που εκανα με πλειμομπιλ :shock: ζωακια κα.

η μικρη επαθε πλακα που μας ειδε ολους μαζι να γκαριζουμε το τραγουδακι για το κερακι :lol:

Σοφι περαστηκα στον παππου σου!ξερω πως νιωθεις....

Σωσω μηπως σε εχει πιασει πανικος?λεω εγω τωρα....

μηπως το στεφανακι ειναι για πριν ,οταν πατε κ για γαμο,κ μετα το βαφτισι βαλει καπελακι γιατι θα φοραει κ λαδοσκοφακι,γιατι το μαλλι θα ειναι σαν του λοδοποντικου! :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κ απο την βροχερη Αλοννησο..ουτε θυμαμε απο ποτε ειναι ετσι ο καιρος ,εχασα την αισθηση του χρονου...τοσο μαυριλα που δεν ξερουμε εαν ειναι πρωι η απογευμα? Σκοτια γιναμε!δεν εχει κρυο ,μονο βροχη ,υγρασια κ πουσι!ομιχλη δλδ,δεν βλεπεις απεναντη!τωρα ριχνει πολυ βροχη ,μαλλον δεν εχει ατα για την Αγγελικη!

Σας ευχαριστω ολες για τις ευχες σας παρα πολυ!!!!!!

οικογενιακα εχθες κ ηταν ομορφα,η Μαρια στολισε την τουρτα που εκανα με πλειμομπιλ :shock: ζωακια κα.

η μικρη επαθε πλακα που μας ειδε ολους μαζι να γκαριζουμε το τραγουδακι για το κερακι :lol:

Σοφι περαστηκα στον παππου σου!ξερω πως νιωθεις....

Σωσω μηπως σε εχει πιασει πανικος?λεω εγω τωρα....

μηπως το στεφανακι ειναι για πριν ,οταν πατε κ για γαμο,κ μετα το βαφτισι βαλει καπελακι γιατι θα φοραει κ λαδοσκοφακι,γιατι το μαλλι θα ειναι σαν του λοδοποντικου! :shock:

Αλέκα άσε! Αυτός ο καιρός είναι ένα χαλι μαυρο! Δεν εντεχω άλλο! Μιλάμε κάνω κρατς κρουτς παντου! Τα κοκκαλα μου απο την υγρασια εχουνε γινει χαρτινα! Νυσταζω.... βαριεμαι.... θελω ηλιοοοοοοοοοοοο!

Να σας ζησει και παλι! Ετσι επαθε αι ο δικος μας! Με το τραγουδακι! Σου λεει τι παθανε ολοι αυτοι!χαχαχαχαχα!

Η Σωσω εχει πανικοβληθει και ας μη το λεει! χαχαχαχα!

Καλημερα σας είπα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sofaki περαστικα στον παππου καλο μου ...

Καλημερα σε όλα τα μανουλομάνουλα !

Σωσω κεραμμυδα μου ρ8ε γιατι η 8εση του ειναι γενικου διευ8ηντη κ κανει αυτος προσληψεις! :shock: Ααααχχχ Παναγια μου βαλε το χερι , το ποδι κ όλα τα μελη σου ! :ympray:

Σωσω γιατι 8ες ντε κ καλα να φορτωσεις το κεφαλι του παιδιου ??? Βαλτου 1 στεμμα να κανει την Σταρ Ελλας ! Ημαρτον , πολυ βαση δίνεις ... Το πριν την βαφτιση δεν εχει κ παρα πολυ σημασια γιατι ολοι τη νυφη κοιτανε ! ;)

Καλυψω κ φραπε δεν ηπιαμε κ κρυωσα ! :o

Λοιπον κ η σημερινη ερωτηση Κρισης '' Επειδη ειμαι πολυ χαλια , καιει ο λαιμος μου , νιω8ω βαρια η μυτη αδιακοπα , αν δω οτι ανεβαζω κ πυρετο να πω στη μανα μου να ρ8ει να παρει το μωρο μην το κολλησω , η 8α ειμαι κακια μανα >??? :?:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζούλια μου, εφόσον υπάρχει η δυνατότητα της μανούλας σου... μην το συζητάς καθόλου!!!

Απολύεται κάποιος που κάνει προσλήψεις; :shock:

Ελπίζω να πάνε όλα καλά!!!

Σοφάκι μου, περαστικά στον παππούκα σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα απο τα μουντα Λαγυνα... φακ.

και εγω θελω ηλιο Μαρακι... με πιανουν οι μαυρες μου... φακ.

ο Σπυρος απο χθες το απογευμα αρχισε να βηχει και το βραδυ εβηχε και τωρα μεχρι που δακρυζει. φακ.

και οι μυξες του καλα κρατουν, ενω της Μαριαννας ελαττωθηκαν.

θα τα ξαναπαμε στο γιατρο μετα.

ετσι και τον δωσει αντιβιωση θα ξαναρχισει ο αντρας μου να βριζει συνεχεια το γαμπρο μου που τα κολησε... και θα τα ακουω εγω...

λετε να την πατησε με κανενα ιδρωτα;;; γιατι εχουν 2 μερες, τα απογευματα που τους αφηνουμε ελευθερους σε ολη τη σαλοκουζινα, οργιαζουν! μεχρι κυνηγητο παιζουν! παει ο Σπυρος μπροστα της τη φωναζει και μετα τρεχει ή αρκουδιζει και η μικρη τον κυνηγαει!!!

καμια που να μην εχουν την κολοιωση στην οικογενεια υπαρχει;;;;;

φακ.

Περαστικα σε ολες και ολα...

Σοφη και στον παππου σου ιδιαιτερα...

ρε Σωσω, τα στεφανακια τα βαζουν για πριν τη βαφτιση. μετα ειναι με το λαδισκουφακι. σιγα μη κρατησει στο κεφαλι και καπελο ή κατι αλλο απο πανω...

Α! και τι αλλο κανει ο κανακαρης μας που μας αφησε αφωνοιυς...

οταν τους ρουφαμε τις μυξες κλαινε και χτυπιουνται. οταν κανουμε τη Μαριαννα και κλαιει ερχεται ο ΑΔΕΡΦΟΣ και φωναζει και την τραβαει απο τα χερια ή τα ποδια, οπου μπορει για να τη σωσει!!!

ξυπνησε ο Σπυρακος... παω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!

Καταρχην πολύ πριν το τελευταιο μου σχόλιο, πριν συναντηθουμε με τις κοπελες, είχα γραψει ολοκληρο κατεβατο με ευχες για Αγγελική, Φιλιππο,Χριστοφορο,ό,τι έτυχε να λεγατε τοτε και με πεταξε εξω,μου ελεγε να συνδεθω λες και ημουν καμια...επισκεπτρια...φτου...

ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ!ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ!

Ευχαριστω πολύ για τις ευχες!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗΝ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΑΙ ΤΗ ΛΥΔΙΑ!ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΜΑΡΩΣΕΤΕ ΝΥΦΟΥΛΕΣ!

Αλεκάκι ευχαριστω πολυ για την καρτα!Μαράκι...ευχαριστώ!

Σωσω..μη βαλεις τιποτα ρε στο κεφαλι του κομματιου πριν τη βαφτιση...

Χαρα ευχαριστω για τις τηλεφωνικες ευχες!

Εμεις καναμε χτες παρτακι, χωρις μουσική :roll: με μπομπες, μινι καλτσονε, τυροπιτακια, τουρτα με το Γουινι επανω-εχουμε αδυναμια!-πατατακια,πιτσινια κλπ.που πανιασανε στο τεταρτο μεσα που τα ανοιξα απο την πολλη υγρασια που ειχε χτες. Ευτυχως δεν εβρεχε οση ωρα ηταν το παρτυ και καθησαν εξω τελικα. Μολις εφυγαν και οι τελευταιοι αρχισε η βροχη!Φοβερο ταιμινγκ!Φωτογραφιες σκατα!Μια την τουρτα και μία 3-4 καλεσμενους.Δεν μπορουσα εγω δεν μπορουσε ο αντρας...παλι καλα που στο τραγουδακι μας τραβαγε με την καμερα που της ειπα μια ξαδερφη μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζούλια μου μάλλον και ο μικρούλης θα την εχει αρπαξει τωρα. Αλλα για καλο και για κακο ας τον παρει η μανουλα σου. Φυσικα και δεν εισαι κακη! Το αντιθετο.....

Εδω εριξε καρεκλοποδαρα! καλυτερα.... Δε μπορουσα αλλο αυτη τη μουντιλα διχως λογο και αιτια.... Αλλα τα τζαμια σκατα! Ειχε κανει γυναικα γενικη οταν λειπαμε και ΦΑΚ!χαχαχχα! Ε σωσω?

Εγω δε ξερω για στεφανακια στεμματακια κλπ. Εχω αγορι. χαχαχα!

Θα ειναι και παρανυφακι σας η μικρη? Ή καμια σχεση?

Θα ηθελα να ημουνα στο γαμο σας! Αυτοπροσκαλουμαι! Θα ερθω! χαχχαχχαα!

Τζουλια μπορει να ειναι ραδιο αρβυλα.... Ξερεις πως ειναι εκει μεσα.....Γμτ! Ελπιζω ολα να πανε καλα!

Αλεκα αληθεια εσενα ο συζηγος βρηκε δουλεια?

Σοφη περαστικα για τον παππουλη.

Βαγκ περαστικα στα νινια!

Τα λεμε σελιγο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο το Σπυράκο μας!

Προστάτης της αδερφής του από τώρα!!!

Να σας πω τι κάνει και ο δικός μου;

Μπορεί και να σας το είπα δηλαδή...

όταν κάνει βόλτα με τη στράτα του και φτάνει σε 1 εμπόδιο... τη στρίβει και συνεχίζει...

όταν σέρνει κάτι χωρίς ρόδες και φτάνει σε εμπόδιο... πηγαίνει από την άλλη μεριά και συνεχίζει τη βόλτα του...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και παλι.

Ξυπνησαμε, φαγαμε φρουτα και τωρα παιζει στο παρκο.

Η μουντιλα συνεχιζεται,βρεχει και εγω εχω ανοιξει την κουρτινα και καθομαι με ζεστο καφε μπροστα και απολαμβανω...

Ευχαριστω πολυ για τα περαστικα σας,μιλησα τωρα με την μανουλα μου και μου ειπε οτι ειναι λιγο καλυτερα,εχει σταματησει το βρασιμο στο στηθος απο την πνευμονια και κοιμηθηκε και ολο το βραδυ που ειχε να κοιμηθει 5 μερες.Μακαρι θεε μου...

Τι θα μαγειρεψετε?ριξτε καμια ιδεα.

Σωσω εγω την πηγα με κοτσιδακια στην εκκλησια και μετα το μπλουμ της εβαλε ο παππας το λαδοπανο την σκουπησαμε ,το εβγαλα και της εβαλα το στεφανακι της.Ηταν μια κουκλιτσα!!

Τζουλια για μας ειναι δεκατα...εννοω πως οποτε ξεκιναει με 37 και καταληγουμε με πυρετο κανονικο.Αλλα μην σε πανικοβαλω παρακολουθησε το λιγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν μετράς τη θερμοκρασία από τη μασχάλη... είναι δέκατα...

Αν τη μετράς από τον πωπουδάκο... δεν είναι δέκατα...

Από τη μασχάλη είναι 36,8...

Σόφη για πες... τι να μαγειρέψουμε;

Λέω να φτιάξω αρακά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απο το κουτελο την μετραω με ηλεκτρονικο . Τωρα ειχε 37.8

Του εφτιαξα κρεατοσουπα ελαφρυα με πεπονακι κ δεν το τρωει ... :cry:

Πηρα την γιατρο :)] κ δεν μπορουσσε να μιλησει εκανε παρακεντηση ... :? 8α παρω μετα

Μαρακι78 ισώς κ μακαρι να ναι ραδιο αρβυλα , στα 300 ατομα σιγουρα 8α ακουγονται και πα..ριες... απο την άλλη αν ειναι να διαλυ8ει η κεντρικη διοικηση (για 10 ατομα λεγανε) φαντασου τι 8α επακολου8ησει... :shock:[smilie=clock.gif]

Τεσπα η αλλη η Σωσωκα που χα8ηκε ? σκοτιζεται τι 9α βαλει στι κεφαλι του μωρου ???

Κανονισε να παει σαν την πουλια κ τον αυγερινο καημενη μου [-x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απο το κουτελο την μετραω με ηλεκτρονικο . Τωρα ειχε 37.8

Του εφτιαξα κρεατοσουπα ελαφρυα με πεπονακι κ δεν το τρωει ... :cry:

Πηρα την γιατρο :)] κ δεν μπορουσσε να μιλησει εκανε παρακεντηση ... :? 8α παρω μετα

Μαρακι78 ισώς κ μακαρι να ναι ραδιο αρβυλα , στα 300 ατομα σιγουρα 8α ακουγονται και πα..ριες... απο την άλλη αν ειναι να διαλυ8ει η κεντρικη διοικηση (για 10 ατομα λεγανε) φαντασου τι 8α επακολου8ησει... :shock:[smilie=clock.gif]

Τεσπα η αλλη η Σωσωκα που χα8ηκε ? σκοτιζεται τι 9α βαλει στι κεφαλι του μωρου ???

Κανονισε να παει σαν την πουλια κ τον αυγερινο καημενη μου [-x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω μπροστα μου την τουρτα της Λυδιας με ενα κουταλι :mrgreen: παλι μεσα στη διαιτα ειμαι.

Α και κατι αλλο που θυμηθηκα τι ειναι καλε αυτα στο φεις που γραφετε ?μου αρεσει στην κουζινα και στο πατωμα?ειμαι πολυ περιεργη αληθεια!δεν εχω καταλαβει τιποτα :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανα εντελως ομως συμπτωματικα φτιαχνω αρακα!Πριν διαβασω το μηνυμα σου τον εβαλα!χαχα!

Τζουλια εγω παντα απο πωπο μετραω και αμα εχει 37και κατι μετα μου ανεβαζει πυρετο.

Ευχομαι εκει να μεινετε...πολυ ταλαιπωρια για τα μωρακια οι αρρωστιες...και στεναχωρια για μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα η μερα του αρακα ειναι????? ειναι κ το αγαπημενο της Αγγελικης,με καροτα κ πατατες...ενα πιατο φουλ εφαγε ,κ τωρα ριχνει υπνους το καλο μου το κοριτσι :):):)

βρεχη,βρεχη κ βρεχη!

καλο αυτο στο φεις,ολοι ψαρονουνε...ειναι για καλο σκοπο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε τον αρακα....

Και μεις χθες αρακα! Αλλα πηγε στραφι! χαχαχαχα!

Βασικα τον αφησα μισοαλεσμενο. Τον ειχα με μοσχαρι καροτα,κολοκυθακια,ντοματουλα,πατάτα και ανηθο. Πεντανοστιμο. Το εφαγα εγω τελικα. Ευτυχως που αφησω και κανονικο και δε το αλεσα ολο. Εφαγε 10 κουτ διστακτικα και μετα γεια σας :? .

Σημερα μοσχαρι με μπολικο καροτο ,κολοκυθακια και χυλοπιτες! Εξαφανιζολ! Το εφαγε με τη μια! :lol:

Σοφι σου στελνω μηνυμα στο φεισ να δεις τι ειναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κ απο μας...σημερα ξυπνησαμε 9..παιξαμε,πηγαμε παιδικη χαρα οπου απλα αφηνιασαμε κ τωρα εφαγε κ κοιμαται το γλυκο μου..

η μεση κ η πλατη μου καθε μερα κ χειροτερα...θελω επειγοντως μασαΖ!!!!!!!!!

αρακα δεν εχει φαει ποτε..χτες εφαγε πολλη σπανακοπιττα.αλλα εγω ακομα της μαγειρευω το δικο της αλεσμενο.

τζουλια περαστικα σας ελπιζω να μην ειναι κατι το τρομερο κ να περασει..η αγγελικη περα απο ενα φτερνισμα δεν εχει κατι αλλο..αλλα πολυ κωλοκαιρος γαμωτο,ολοι αρρωστοι ειναι!!!!

σοφακι περαστικα στον παππου...απο δουλειες πως πας??/χαχα!!!εγω ευτυχως σημερα κατι εκανα παλι..της μικρης της αρεσει πολυ η ηλεκτρικη οποτε σκουπιζουμε μαζι..κ οταν ξεσκονιζω της δινω 1 καθαρο σουιφερ κ κανει το πατωμα!!!!!!

τωρα που κοιμηθηκε καθαρισα μοκετες,εκανα το μπαλκονι κ θα πλασω μπιφτεκια...

αχ θελω υπηρετρια!!!!!!!!!

οσο για τις δουλειες...στον αντρα της κολλητης μου κανανε μειωση...η αλλη κολλητη μου απολυθηκε μολις το μωρο εκλεισε χρονο.....αστα βραστα!!!!!κ εμενα ο αντρας μου περιμενει μειωση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω ειμαι...σοφη και γω ετσι θα κανω..κοτσιαδακια...χωρις μαλλα πριν και μετα στεφανακι..που κοροιδευεται οι υποιλοιπες...

τζουλια μαλλον ανεβασει φιλεναδα...μαλακια..που δουλευει ο αντρας σου;;ακριβως που σουλευει οτχι την ιδιοτητα! ;)

εμεις θα παραγγειλουμε...πηγα για κοντεμα νυφικου..ειδα και για δευτρτο παπουτσι..γαλλικη γοβα λεει λεγεται..

3 ποντουε τακουνι και το πελμα απο τη μεσα μερια φαινεται..ειναι ανοιχτη ..και πιπ τοου...χαχα..τα μαθα και αυτα..

μαρακι σε περιμενω στο γαμο ...

νανα τι ακριβως κανετε;;;

πηγα και κουτσουρεψα τις γοβες...ανε να δουμε..

το πρωι μου ρθε περιοδος..παιδια μετα παο 20 μερες περιπο καθυστερηση..με τσακισε..διπλωμενη στα 2 για 1 ωρα τουλαχιστον με μεσουλιντ...

μιλαμε τα χρειαστηκα!

καλα καλε δε στειλατε στη σοφη μυν;;εγω δεν εστειλα σε κανενα γιατι δε ξερω πως στελνεις ομαδικα μην στο φεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Τι κάνετε ρε κορίτσια; Εμένα με έχει φάει η αϋπνία τις τελευταίες μέρες από τους πόνους στη λεκάνη..δεν ξέρω πώς να κάτσω πια..και δε φτάνει αυτό θέλουν να μου φέρουν τώρα να κρατήσω και τα μικρά του αδερφού μου για πόσες ώρες για να πάνε για φαγητό. Μα καμία ενσυναίσθηση; Γκρρρ τα νεύρα μου..
    • Κορίτσια αποφάσισα να αλλάξω γιατρό. Ή τουλάχιστον να πάρω δεύτερη γνώμη. Τα PI της μητριαίας αρτηρίας είναι πάνω από 2..δν ξέρω. Έχω αγχωθεί με την απάθεια του γιατρού και ότι είναι τόσο απρόσιτος.  Θέλω να ξέρω ότι έχω κάνει ό,τι μπορώ για να προλάβω τις πιθανότητες. Έστω ασπιρίνη προληπτικά.. δεν ξέρω. Ακόμη και το μέτρο στο αλάτι εγώ του το ρώτησα.. καμία οδηγία.. απλά "συνεχίζουμε κανονικά".
    • Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου!! Ευτυχώς με τον άντρα μου έχουμε πολύ καλή επικοινωνία σαν ζευγάρι και η απόφαση για το δεύτερο μωράκι, πάρθηκε επειτα από πολλή συζήτηση και ανάλυση της υπάρχουσας και ενδεχόμενης μελλοντικής μας κατάστασης. Οπότε είμαι χαρούμενη που ξέρω ότι αυτό το μωράκι το θέλουμε εμείς οι δυο πάρα πολύ (όσο και να αγχωνόμαστε). Απλά, ξέρεις... Ίσως είναι και οι ορμόνες... απλά θα ήθελα ένα πιο υποστηρικτικό περιβάλλον, ειδικά όταν γνωρίζουν τι έχω περάσει. Τελοσπαντων, είμαι με κομμένη ανάσα μεχρι την Τρίτη 🙏🙏  Θα περιμένω και τα δικά σου νέα, θυμάμαι ότι έχεις ραντεβού να δεις το μικρουλι σου και εσύ την Τρίτη 🙏  Σε άλλα νέα, η μπέμπα σήμερα είπε πρώτη φορά μπαμπά, πολλές φορές κιόλας και συγκινήθηκα τόσο πολύ... Αχχχ τι ευτυχία που προσφέρουν αυτά τα μικρά πλάσματα, ξεχνάς αμέσως όλη την κούραση. Κάντε κουράγιο αγαπημένες μου, σε μερικούς μήνες θα έρθουν τα θαυματακια μας,και τότε ούτε που θα θυμόμαστε τις δύσκολες αυτές στιγμές του άγχους και του φόβου ♥️♥️  
    • Να μην αγχώνεσαι καθόλου!!! Έτοιμη είναι όταν αισθανθεί σίγουρη θα περπατήσει κ μόνη της!!!😍😍😍 Μεγαλώνουν πολύ γρήγορα!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...