Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ,ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ!!!


merykal

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κισκα περαστικα και αναστασια μου παμε στον επομενο μηνα...μια του κλεφτη δυο του κλεφτη........

Ελπιζω στην 2η να πιασουμε τον κλεφτη αλλα μην ειμαστε και πλεονεκτες δεχομεθα και στην 3η!!!!Η πλακα ειναι πως τωρα που θα ξανα κανω σπερματεγχυση, τα αποτελεσματα θα τα μαθω του χρονου! :lol::lol: Καλα ο γιατρος με εκραξε που εκανα νωρις τεστ αλλα τι να κανουμε η διαισθηση της μανας!!! :roll::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kiska περαστικά σου, γλυκιά μου. Πιες τα φαρμακάκια σου τώρα, για να είσαι γερή και δυνατή με την επόμενη περίοδο, και βούρ στο ψητό...

cuando, πολύ γέλιο έριξα με το βιντεάκι, μα πολύ γέλιο!!!! =))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!μπηκα για λιγο να δω τα νεα σας γιατι ειμαι πολυ κουρασμενη και θα παω για νανακια (-| απο το μεσημερι που σχολασα τωρα εκατσα :blink: στολισα το δεντρακι μας το σπιτι και τωρα ειμαι ενα πτωμα.βεβαια το αποτελεσμα με ανταμειβει εγινε πολυ ομορφοοο ;;);;) καλα Χριστουγεννα να εχουμε και καλες γιορτες :):):)

χαρααα μου πολυ ωραια η χοριακη σου μπραβο!!!αντε με το καλο το σπορι σου η Παναγιτσα και ο Χριστουλης να στο φυλαει :x:x ετσι να στελνεις και εσυ και η aerini μπεμπεδοσκονη για ολα τα κοριτσια μας :):);;);;) και στην μαρικακι μας ειναι η σειρα της ;)

αναστασια μου ειπαμε εμεις την επομενη φορα να ακους τον γιατρο σου!ευχομαι ο επομενος μηνας να ειναι ο τυχερος σου :-*

cuando πιαστον γερα και βαλτον εδω μεσα να του τα ψαλλουμε ολες :)):)) τον βρωμο πελαργο X(:-p

kiska περαστικα καθε εμποδιο για καλο λενε ;)

καλο βραδυ κοριτσια :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Ρόουζ!!! Και του χρόνου να στολίσεις το Δεντράκι σου με υγεία και με ένα γλυκό μωράκι, στην κοιλιά, ή έξω από αυτήν... :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Καλό σου βράδυ και καλή ξεκούραση (-|(-|(-|(-|[smilie=sleepy1.gif][smilie=sleepy1.gif][smilie=sleepy1.gif][smilie=sleepy1.gif][smilie=sleepy5.gif][smilie=sleepy5.gif][smilie=sleepy5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα, και του χρόνου rose να το στολίσεις και να έχεις και το νινακι σου μαζί.. Εγώ κορίτσιαδεν στολίζω φέτος λόγω πένθους και δεν καταλαβαίνω Χριστούγεννα έτσι. Αλλά του χρόνου θα το στολίσω μαζί με το μπεμπέ μας.

Ρε κορίτσια θέλω μέρες να ρωτήσω και το ξεχνάω...η pitsi.... χάθηκε, ξέρετε κάτι που δεν ξέρω? Εχει πολύ καιρό να εμφανιστεί.

Anastasia δεν πειράζει, δεν το βάζουμε κάτω είπαμε...ΥΠΟΜΟΝΗ -ΕΠΟΜΟΝΗ.Θα τα καταφέρουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ω ΡΕΕΕΕΕΕ ΓΛΕΝΤΙΑ CUAΝΤΟ ΣΟΥ ΑΠΟΝΕΜΩ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΥ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΔΗΛΑΔΗ ΑΦΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙΣ

ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙΣ ΑΝΕΤΑ [smilie=director2.gif] [smilie=director2.gif] [smilie=director2.gif]

ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ??? ΒΓΗΚΕ Η NASA ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΠΑΛΙ ΚΑΜΙΑ ΒΛΑΚΕΙΑ Η ΟΧΙ? :-w:-w:-w:-w:-w:-w

ΚΙΣΚΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ :-*:-*:-*

ΑΝΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ Ο ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ ΘΑ ΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΜΩΡΑ [smilie=binkybaby.gif]

[smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

ΑΥΤΑ ΕΙΧΑ ΝΑ ΠΩ [smilie=stop.gif][smilie=stop.gif][smilie=stop.gif][smilie=stop.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια!!!

Είπα στο Μαρικάκι μας ότι θα περάσω με μπεμπεδόσκονη και ήρθα....

Εύχομαι,μέσα απο τη καρδιά μου, σε όλα τα κοριτσάκια που προσπαθούν, πολύ σύντομα να τα καταφέρουν!!

Αναστασία μου εμείς τα είπαμε και χθές... Όλα θα γίνουν όταν έρθει η ώρα τους... ούτε νωρίτερα ούτε αργότερα φιλενάδα... Εγώ αυτό το έχω εμπεδώσει για τα καλά!!! Καλή συνέχεια να έχετε καλές μου και καλό Σ/Κ! Σας φιλώ όλες!!!

blowingdust.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimeraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....roouz tou xronou na exete ki ena moraki kato apo to dentro!!!!!!

sia antiproedro ehoume ti merentoula.. :lol: kala eimai ego sti thesi grammatea min aghonesai.. :-B

diosa euxaristoume gia ti mpempedoskoni..geia sou morouli,marikaki..kai ola ta koritsoudia [smilie=love5.gif][smilie=love5.gif][smilie=love5.gif][smilie=love5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,

Αναστασία τώρα διάβασα τις εξελίξεις, όλα έμοιαζαν τόσο καλά αλλά που θα πάει ε ; στο χέρι του είναι :lol::lol:

Υπάρχει και η υποψια να ηταν υπολείμματα της ενεσης, γι αυτο ας πουμε πως δεν εγινε τιποτα και παμε για την 2η προσπαθεια.Οχι βεβαια δεν ειναι στο χερι του!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastasia den peirazei koritsaki mou apo edw to paei apo ekei to paei o theoulis thelei na meinoume oles mazi eguos...xara mou bravo kai me to kalo na exeis to mwraki sou...egw simera piga sti giatri na tis dwsw ta analitika apotelesmata apo tis eksetaseis gia ta oura..afti i ourolimoksi einai leei kistiki kai gia afto den exw simptomata kai ama den ekana tis eksetaseis den tha iksera kan oti to exw kai to afineis xwris therapeia kai meta exeis provlimata kai den ksereis giati...filenades me fortwse xapia kai adiviwseis giati epidi thelw na kanw paidi prepei na giatreftw..pernw loipon 2 adiviosis kai 2 enzuma kai 1 gatsroprostasia kai 1 to foliko oksi -pou ok einai vitamini alla den pavei na einai xapi-sunolo 6...kai prepei na ta pernw 2 fores tin imera .....mou leei i giatros gia geniki eksetasi irthes kai telika kati vrikame....eleos........eftixos einai mono gia 7 meres...aa re koritsia simera sti giatro eixe erthei mia oikogeneia athiganon...gunaika adras kai 2 paidia..amesws lew eguos einai den paizei kati allo..paei mesa kai egw perimena akrivows stin porta gia na grapsw ta farmaka tin paei mesa i giatros gia uperixo kai tis leei :exeis 2 tsepakia diladi 2 mwra....kai eisai 2 minwn..epatha plaka..lew(kai singwmi pou to skeftika alla ti na kanw)re gamwto kanoume oles tis eksetaseis pernoume ena swro farmaka kanoume banio kai apofevgoume ta mikrovia se adithesi me afti ti fili na to po etsi kai exei idi 2 kai twra didima kai emeis gia 1 paidevomatse..mipws i fusi mas kanei plaka??? :roll:

egw synexeia oyroloimwkseis peRNAGA (ELPIZW PANAGITSA MOY TWRA NA MH PERASW KAMIA..) EPEIDH KRATAGA TA TSISA MOY ALLA PERA APO MIA ANTIBIWSH POY EPERNA EPEITA APO ANTIBIOGRAMMA DEN EIXA PAREI POTE 2 ANTIBIWSEIS MAZI.MOY FAINONTAI PARA POLLA TA FARMAKA.MHPWS NA KANEIS ENA ANTIBIOGRAMMA NA PAS SE KAPOIO EFHMEREYON NOSOKOMEIO NA SE DEI KAPOIOS OYROLOGOS?MH GEMIZEIS ME FARMAKA TON ORGANISMO SOY..,EYXOMAI H KAINOYRGIA XRONIA NA SE BREI YGIESTATH ME ENA MWRAKI H..KAI DYO!!!! :D:D:D KSERW H OYROLOIMWKSH PONAEI!!!!!!!!!EMENA ME PE8AINE..EIDIKA OTAN KATOYRAGA!!!!!!!!

ROSE MOY EYXARISTW!!!!!!!!!! :-*:-*:-*:-* :-*KAI TOY XRONOY POY STOLISES TO DENTRAKI SOY ..ME YGEIA KAI ME MWRAKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x

OPWS KAI OLES KORITSIA..ANASTASIA MH STENAXWRIESAI..2,5 XRONIA PROSPA8OYSAME.....8A TA KATAFERETE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xara μου οχι δεν στεναχωριεμαι...εχω μπροστα μου ακομα προσπαθειες....αν τελειωσουν κι αυτες εκει μετα πρεπει να ανησυχω!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυ κοριτσια μου να ειμαστε ολες καλα και του χρονου με μωρα ;):)

χαρα μου ευχαριστω με το καλο το μωρακι σου!φετος στην κοιλια και του χρονου θα το εχεις απο κατω απο το δεντρο ;) τι ωραιααααα ;;);;);;):x:x:x:x:x

μορουλι αν δεν στολισεις λογω πενθους δεν πρεπει να στολισεις για τα επομενα 2 χρονια,ετσι ξερω :unsure:

ΣΙΑ το πειραμα σου πετυχε μπαρβο :ymapplause::ymapplause: εβγαλε ενα ωραιο αποτελεσμα :-o:-o:)

πολυ μωρο το μωρο και οσο κατεβαινεις γινετε και πιο μωρο... :)):)):)) τα πανω τι ειναι δεν εχω καταλαβει [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] πλακα εχουν ομως ετσι οπως χοροπηδανε [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:-o:-o diosa μου εισαι εγκυουλα??τωρα το ειδα δεν το ειχα παρει χαμπαρι.με το καλο κοπελα μου μια υγιη και τελειομηνη εγκυμοσυνη :-*:-* τι ωραια μεγαλωνει η λιστα με τις μελλουσες μαννουλες!σε ευχαριστουμε για την μπεμπεδοσκονη :)
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσια οταν ειδα τον πεδαρο δεν ξερω τι επαθα ηθελα να πηδησω :)):)):)):))

τυχαιο????

δεν νομιζω =))=))=))=))=))=))=))

Επιπροσθετως σαν προεδρος [smilie=director2.gif] [smilie=director2.gif] [smilie=director2.gif] [smilie=director2.gif] θελω να παρακαλεσω οτιδηποτε καλο να περναει πρωτα απο δω να εγκρινω και γω ετσι????? :-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w

ρε μαρικακι τι εγεινε που εισαι???????????? εχω παιδαρο εδω :)):)):)):))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε ΣΙΑ μια μέρα έλειψα απο το Mammy και βρήκες να βάλεις τον παίδαρο;;;;;;;; [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif]

Διαμαρτύρομαι εντόνως κα Πρόεδρε...[smilie=protest.gif][smilie=protest.gif][smilie=protest.gif][smilie=protest.gif][smilie=protest.gif][smilie=protest.gif][smilie=protest.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρες μου...φιλεναδες μου..χαθηκα αλλα επανηλθα επιτελους εχω παλι ιντερνετ σπιτι και θα με εχετε μαζι σας...εγω ειμαι καλα και συνεχιζω τις προσπαθειες...φιλακια

αααα κ δωστε και καμια ενημερωση οσον αναφορα την λιστα μας αν πρεπει να διαγραψω καμια

1)Anastasia32

2)Maria12

3)Pipitsazouzouna

4)Merykal

5)Lora-ex BOUBOU 1305

6)Afrodith

7)Sisi2007

8)Olga**

9)Tinkybel

10)Kimon

11)Rose 25

Joanaki

12)Χρύσα82

13)Merenta

Mariaz

Patata77

15)xouanitaki

16)pff

17)Stamymamy

18)Giotatzo

Afrodite

19)Voula25

20)Katia80

21)Speranza

22)Nefenoula

23)Μαιρη3

24)Zaira

25)Levou

26)Barb

27)Tanya

28)Maraki 24

29)Evangelia V.

30)Stefani

31)Helena83

Csystalleni

32)Love_05

33)MaDi

34)Marikaki27

35)Elenakioooo

36)ΣΙΑ

37)Cuando

ElenaKos

ma apo ta ida koritsia!!!!!!!!!!

1)Anastasia32

2)Maria12

3)Pipitsazouzouna

4)Merykal

5)Lora-ex BOUBOU 1305

6)Afrodith

7)Sisi2007

8)Olga**

9)Tinkybel

10)Kimon

11)Rose 25

Joanaki

12)Χρύσα82

13)Merenta

Mariaz

Patata77

15)xouanitaki

16)pff

17)Stamymamy

18)Giotatzo

Afrodite

19)Voula25

20)Katia80

21)Speranza

22)Nefenoula

23)Μαιρη3

24)Zaira

25)Levou

26)Barb

27)Tanya

28)Maraki 24

29)Evangelia V.

30)Stefani

31)Helena83

Csystalleni

32)Love_05

33)MaDi

34)Marikaki27

35)Elenakioooo

36)ΣΙΑ

37)Cuando

ElenaKos

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, καλεεε εγώ γιατί δεν είμαι σε λίστα???

Αδιαθέτησα εχτες το βράδυ βεβαίως βεβαίως, άντε πάμε για τον επόμενο πάλι!

Cuando εύχομαι να εχεις για πολλούς ακόμη μήνες καθυστέρηση, και φυσικά η ευχή μου αφορά μια κοιλίτσα με ένα σποράκι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...