Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ,ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ!!!


merykal

Recommended Posts

Καλημέρα,

Xouanitaki να περάσετε τέλεια,

Anastasia άσε τις χαζομάρες, δεν σε θέλουμε δεν σε θέλουμε, να πας αλού και με την ευχή μας...

Αερινη όλα καλά κοπέλα μου.... Νομίζω ότι είμαι εγώ έγκυος όταν σας σκέφτομαι και καταλαβαίνω τα πελάγη ευτυχίας που έχετε...

Εγω περιμένω 6-10.... ελπίζω βέβαια να έγινε κάτι έστω και τρεις μέρες νωρίτερα. Αν άντεξε το σποράκι 3 μέρες θα μπορούσε και να έχει πετύχει... :roll: Θα δείξει!

Άντε πάμε με φόρα για Δεκέμβρη..Σκεφτόμουνα εχτές ότι αν τα καταφέρουμε θα έχουμε μωράκια τον ερχόμενο Σεπτέμβρη.

Υπομονή, Ευχή και πολύ δουλειά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερααααααααα! :D !!η χοριακη μου βγηκε χθες 4270 μοναδες! :P !το χαρτι ελεγε οτι απο 2000-7000εισαι εγκυος 6-7 εβδομαδων,εγω ομως ειμαι 5,δε γινεται να ειμαι απο πριν μου ερθει η περιοδος!!ειχα κανει τεστ στην 23ημερα του κυκλο μου και ηταν αρνητικο!

δε ξερω απο μοναδες και στο γυναικολογο θα παω τη τριτη.μου συστησε εναν μια φιλη μου,αλλα εχει ραντεβου μονο τη τριτη :|θα ηθελα σημερα!!!!αερινη τι κανεις????αναστασια????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο χαρααααααααααααα!!!καλη συνεχεια τωρα και στειλε τη μπεμπεδοσκονη!!! [smilie=wav.gif][smilie=tongue9.gif][smilie=tongue9.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif] [smilie=headbang.gif] ολα να πανε καλα και σε λιγους μηνες να κρατας ενα γερο και ομορφο μωρακι!!!εμενα η αδερφη μου ειχε 5500 μοναδες και της ειπαν οτι ειναι 5-6 βδομαδων..δεν ξερω..παντως εισαι μια χαρα και πολυ εγκυος!!αυτο εχει σημασια!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω cuadooooo !!!!και για να κλεινει η εβδομαδα με θετικη διαθεση...ΜΠΕΜΠΕΔΟΣΚΟΝΗ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ..ΝΑ ΣΑΣ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!!!!!!!!!!!!!!! (*)(*)(*)(*)(*) \:D/ \:D/ [smilie=love5.gif][smilie=love5.gif] !!!!!!!!!!!!!!

[smilie=notworthy.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπράβο χαρούλα, μπράβο κοριτσάκι μου...

Καλά Χριστούγεννα κοπέλα μου.... [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χοχο Χαρά τι υπέροχα νέα είναι αυτά ; ευχαριστούμε για την μπεμπεδόσκονη ;)

Αναστασία να φύγεις απο δώ να πας αλλού !!!!!!!!!!!!!!!!!

Χουανιτάκι μου καλά να περάσεις, περιμένουμε ευχάριστα νέα ε !!

Ποια είναι αυτή που θα πήγαινε Παρίσι ;; ε !! ποιαα ;; Καλά να περάσεις κούκλα και καλό βόλι :lol::lol::lol:

Εμείς κορίτσια που θα μείνουμε εδώ και εσύ Μαρικάκη εκεί στο Αμέρικα μακάρι να γίνει και για εμάς το θαύμα,

αχ τι ωραία που θα είναι...... ;;)

Εδώ κορίτσια σήμερα ξεκινάει η Ονειρούπολη, δεν νομίζω να μην την ξέρετε... :cry:

θα χαθώ λίγο για ένα μήνα... θα προσπαθώ να μπαίνω όποτε θα έχω χρόνο για να βλέπω τα νέα σας !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω εγω θα παω παρισακι..το βολι θα το χω ριξει πριν αλλα θα ριξω και καμμια μπας και πιασει κι εκεινες τις μερες...χαχαχα... :lol: προς το παρον περιμενω να δω αν απεδωσε αυτο το βολι...υγρακια και πριτσ..το στηθος εχει ενα περιεργο πονο..δεν ποναει οπως συνηθως οταν περιμενω που δεν αγγιζεται..ειναι πιο βαρυ και ποναει ..λιγο δεν καταλαβαινω..παντα τετοιες μερες πιστευα οτι ειμαι λογω στηθους..τωρα δεν ξερω τι γινεται..θα δειξει.. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα οπως το σκεφτομαι ,συμπτωματα ειχα και αρκετα αλλα επειδη 2,5 χρονια που ασχολιομουνα απογοητευομουνα δε εδωσα σημασια αυτη τη φορα.

το στηθος μου με ποναγε,οχι ομως οπως καθε φορα ηταν βαρυ,ιδιατερα οταν ξυπναγα και η θηλη ηταν λες και "σκιζοταν",ειχα πονους περιοδου,αφου ειχα παρει και ντεπον αλλα μετα απο την 24 ημερα ειχα ενα πονο μια στη δεξια ωοθηκη και μετα στην αριστερη ,ηταν σαν σουβλια.

κατα αλλα μια χαρα,στηθος και πονους στη κοιλια ειχα σαν να με τρυπΑγε καπΟΙος στην ωοθηκη .

οχι οτι τωρα τρωω- δεν εχω ορεξη- ισως και πιο λιγο απο οτι ετρωγα ,αλλα ετρωγα επι μια εβδομαδα καθε μερα μπακαλιαρο!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααα σας σημερα κανονικα περιμενω να αδιαθετησω μεχρι στιγμης δεν εχω καμια ενδειξη της κοκκινοσκουφιτσας!!!συνηθως μη πω σχεδον παντα αδιαθετω το πρωι.....τεσπα ας ελπιζουμε για κατι θετικο.....και ας περιμενω υπομονετικα :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

2,5 χρόνια προσπαθούσατε? αχ εμείς να τα βλέπουμε που απογοητευόμαστε από τόσο νωρίς .γενικώς δεν είχες αναγούλες ζαλάδες κλπ ε? μπράβο χαίρομαι να ακούω τέτοια νέα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα οπως το σκεφτομαι ,συμπτωματα ειχα και αρκετα αλλα επειδη 2,5 χρονια που ασχολιομουνα απογοητευομουνα δε εδωσα σημασια αυτη τη φορα.

το στηθος μου με ποναγε,οχι ομως οπως καθε φορα ηταν βαρυ,ιδιατερα οταν ξυπναγα και η θηλη ηταν λες και "σκιζοταν",ειχα πονους περιοδου,αφου ειχα παρει και ντεπον αλλα μετα απο την 24 ημερα ειχα ενα πονο μια στη δεξια ωοθηκη και μετα στην αριστερη ,ηταν σαν σουβλια.

κατα αλλα μια χαρα,στηθος και πονους στη κοιλια ειχα σαν να με τρυπΑγε καπΟΙος στην ωοθηκη .

οχι οτι τωρα τρωω- δεν εχω ορεξη- ισως και πιο λιγο απο οτι ετρωγα ,αλλα ετρωγα επι μια εβδομαδα καθε μερα μπακαλιαρο!!!!!!!!

Μωρε λες να αγορασω μπακαλιαρο? :-?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

2,5 XRONIA ...eli21...αλλα μολις καναμε την επεμβαση κιρσοκηλης μετα απο 5,5 μηνες....τα καταφεραμε!!!!!να μην απογοητευεσαι!!!!!!!!εμεις πιστευαμε οτι δε θα γινοταν τιποτα... :shock::shock::shock: αλλα δοξα...το θεο.... :P:P

αναστασια βουρ για μπακαλιαρο!!!!!γουρικος ηταν!!!!!!!!!!!!!!

πως ειστε σημερα??

οσο για αναγουλες και ζαλαδες οχι δεν ειχα μονο που revomouna suxna.kati που egw dεν το εχω γενικως ,κατα αλλα πονο στη κοιλια (σοβλιες και βαρυ στηθος οταν ξυπναγα.)μονο στη αρχη του κυκλο μου ειχα κανει εναν εμετο αλλα σιγουρα δεν ειχε σχεση με την εγκυμοσυνη,ηταν νωρις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επι 1,5 χρονο δεν μπορουσαμε ετσι καναμε σπερματοδιαγραμμα και ειδαμε οτι κινητικοτητα ηταν χαλια,ο ξαδελφος του αντρα μου ειχε κιρσοκηλη εκανε επεμβαση,η γυναικα του μετα εμεινε εγκυος και ετσ μας το ανεφερεοταν του ειπαμε οτι εχουμε προβλημα ,ετσι πηγαμε στον ουρολογο του!!!(να ειναι καλα ο γιατρος !!!!!τον χιλιο ευχαριστησα!!!!!!!!!!)μας εστειλε για σπερμοδιαγραμμα και υπερηχο.απο τον υπερηχο φανηκε μια τεραστια κιρσοκηλη που ανεξαρτητος του οτι κατεστρεφε το σπερμα ,αν δε τη χειρουργουσε θα ατροφουσε τον ορχη!!ετσι μετα απο καιρο και πριν απο 5,5 μηνες τη καναμε.ποναγε λιγο,...αλλα σιγουρα το δωρο το πηραμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

την κιρσοκήλη πως την ανακαλύψατε ? σε ζάλισα ε??? αλλά καλό είναι να ενημερωνόμαστε από τις παλιές

δε με ζαλισες!!!!οτι θελεις θα με ρωτας..αν τοσο καιρο δεν ειχα εσας διπλα μου δε ξερω τι θα εκανα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πηρα και την νεα χοριακη, 6,00......περιμενουμε λογικα αυριο να μηδενιστει για να αδιαθετησω πληρως...και παμε βουρ για την 2η σπερματεγχυση!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, μόλις συνδεθηκα και εγώ, με την τσίμπλα στο μάτι... @-)@-)@-)@-)@-)

Αναστασούλα μου γλυκιά, μην μου στεναχωριέσαι... είναι λίγο ντροπαλά τα σκασμένα, αλλά που θα πάει θα τα πετύχουμε κάποια μέρα. Ειδικά τώρα που μας έστειλε τόση μπεμπεδόσκονη η Χαρά, μας βλέπω όλες γκαστρομένες πριν τα Χριστούγεννα... :lol::lol::lol::lol:

Μαζί θα κάνουμε την επόμενη σπερματέγχυση. Εγώ περιμένω μέχρι την Δευτέρα και δεν έχω καμία αμφιβολία ότι το ραντεβού μας με την κυρία θα τηρηθεί χωρίς καθυστερήσεις...Τους τελευταίους 7-8 μήνες μου έχει μεγάλη αδυναμία... :lol::lol::lol::lol:

Βρε Χαρά!!! Τι χοριακή ήταν αυτή;;;; :-o:-o:-o:-o:-o:-o Μας έστειλες όλες αδιάβαστες!!! :-bd:-bd:-bd:-bd:-bd Μπράβο, Χαρούλα, μπράβο και χίλια μπράβο!!! Καλή συνέχεια τώρα και να μπαίνεις να μας στέλνεις άφθονη μπεμπεδόσκονη, ειδικά για τη φίλη σου τη Ρόουζ. Πολλά φιλιά :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marikaki μου οχι βεβαια δε μασαμε μια ειπαμε.Δεν θα της κανουμε τη χαρη την ατιμη.Θα γινουμε μανουλες πάση θυσια βεβαια με τη βοηθεια της Παναγιας μας!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koukles mou geia sas [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif]

irtha na sas fisi3o kai ego vre :whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle:

euxomai sintoma na exoume anakoinoseis alla gia na ginei auto prepei prota na....[smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastasia den peirazei koritsaki mou apo edw to paei apo ekei to paei o theoulis thelei na meinoume oles mazi eguos...xara mou bravo kai me to kalo na exeis to mwraki sou...egw simera piga sti giatri na tis dwsw ta analitika apotelesmata apo tis eksetaseis gia ta oura..afti i ourolimoksi einai leei kistiki kai gia afto den exw simptomata kai ama den ekana tis eksetaseis den tha iksera kan oti to exw kai to afineis xwris therapeia kai meta exeis provlimata kai den ksereis giati...filenades me fortwse xapia kai adiviwseis giati epidi thelw na kanw paidi prepei na giatreftw..pernw loipon 2 adiviosis kai 2 enzuma kai 1 gatsroprostasia kai 1 to foliko oksi -pou ok einai vitamini alla den pavei na einai xapi-sunolo 6...kai prepei na ta pernw 2 fores tin imera .....mou leei i giatros gia geniki eksetasi irthes kai telika kati vrikame....eleos........eftixos einai mono gia 7 meres...aa re koritsia simera sti giatro eixe erthei mia oikogeneia athiganon...gunaika adras kai 2 paidia..amesws lew eguos einai den paizei kati allo..paei mesa kai egw perimena akrivows stin porta gia na grapsw ta farmaka tin paei mesa i giatros gia uperixo kai tis leei :exeis 2 tsepakia diladi 2 mwra....kai eisai 2 minwn..epatha plaka..lew(kai singwmi pou to skeftika alla ti na kanw)re gamwto kanoume oles tis eksetaseis pernoume ena swro farmaka kanoume banio kai apofevgoume ta mikrovia se adithesi me afti ti fili na to po etsi kai exei idi 2 kai twra didima kai emeis gia 1 paidevomatse..mipws i fusi mas kanei plaka??? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...