Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ,ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ!!!


merykal

Recommended Posts

σια γελαω συνεχεια..συγγνωμη και για τα κοριτσακια που μπαινουν να μιλησουν στην αναστασια και βρισκουν αυτο το μπαχαλο :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΕΝΤΑΞΗ ΣΕ ΒΡΙΣΚΩ COUANDO [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] ΘΑ ΣΕ ΚΑΝΩ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟ Η ΓΕΝΙΚΟ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑ ΔΙΑΛΕΞΕ ΚΑΙ ΠΑΡΕ

ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΙΖΕΣ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΙΔΙΑΙΤΕΡΩΣ [smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑΑΑΑΑ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif]

ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΟΠΗ ΤΗ ΠΙΤΑ [smilie=director.gif] ΑΚΟΥΤΕ??? [smilie=director.gif] [smilie=director.gif]

ΚΟΠΗ ΤΗ ΠΙΤΑ

ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΠΑΡΟΝ [smilie=icon_salut.gif] [smilie=icon_salut.gif] [smilie=icon_salut.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωρε κοριτσιααααααααα ριχνω το γελιο της αρκουδας με αυτα που γραφετε :lol::lol: .cuando Μη στεναχωριεσαι εγω τα βλεπω αυτα που μου γραφουν τα κοριτσια!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια μου , συγχαρητηρια!!!!!χαρηκα παρα πολυ οταν διαβασα το ποστ!!!ηταν το καλυτερο νεο της ημερας!!!!να μην ανησυχεις για τιποτα!!!να εχεις πιστη οτι το σπορακι σου ηρθε για να μεινει, και σε 9 μηνες θα το εχεις στην αγκαλια σου!!!ολα θα πανε καλα κουκλα μου!!!!και ολα θα πανε καλα για ολα τα κοριτσια!!! η παναγιτσα μας προσεχει σα μανα, και δεν θα αφησει καμια μας χωρις παιδακι!!!με το καλο να στεριωσει το νινι σου, και να φερεις γουρι σ'ολα τα κοριτσια του μαμι!!!πολλα πολλα φιλια!!!

Αφροδιτη μου γλυκια κι εγω ευχομαι η Παναγιτσα να μην αφησει τα ματια της απο πανω μου αυτη τη φορα και να βοηθησει να μεινει το μικρο μας που τοσο λαχταραμε.Μαλιστα παρατηρησα πως αρχισε να μειωνεται αισθητα το ροζ αιματακι....ελπιζω να εξαφανιστει μεχρι αυριο και να ηταν απλα η εμφυτευση!Σου ευχομαι ενα γερο γερο μωρακι! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τις κλανιάς γίνεται εδώ ακόμα ; [smilie=bootyshake.gif] πράου !! ουπψ... χι χι ;))

καλά πολύ γέλιο :lol::lol::lol::lol: δεν υπάρχει αυτό !!

θα μας διώξουν απο το mammy :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια τι καλονοσυζητηση ειναι αυτη? =))=))=))=)) βγαινω εγω και αμολα ειστε ολες :lol::lol::lol: ελεος πια κανατε και προεδρια? :)):)):)) ωρε τι αλλο θα ακουσω =p~=p~=p~ πρωτη πρωτη η ΣΙΑ φυσικα μας εχει φλομωσει =))=))=)) η καημενη η αναστασια μια φορα το ειπε και εσεις το εχετε γεμισει ολο το ποστ με τα προυτς σας :)):)):)) ντροπη βρε κοριτσια μπαινουν και γραφουν μελλουσες μαννουλες σοβαρα και πεφτουν πανω σε κλανιες και ασχημες μυρωδιες την αναπνοη τους θα κρατανε :ymalien::ymalien: μετα ουτε που θα ξαναπλησιαζουν και ποια θα μας δινει μπεμπδοσκονη? :-??:-??

αντε τωρα θυμωσα :ymtongue::ymtongue: πριτς προυτς :-o:-o:-o με κολλησατε :ymblushing:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ κορίτσια, ολόκληρη προυτσοσυζήτηση στήσατε χωρίς εμένα!!! :-@:-@:-@:-@:-@:-@:-@

Τι έγινε με τα αξιώματα; Αφήσατε τίποτα και για μένα; [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif]

Ρόουζ οχι μπεμπεδόσκονη δεν πρόκειται να δούμε, από εδώ και μπρος μόνο κλανιές θα μας στέλνουν οι μέλλουσες μαμάδες, γιατί φαίνεται ότι πιάνουν τόπο... =))=))=))=))=))=))=))

Αναστασούλα μου, πως αισθάνεσαι γλυκιά μου;;;; \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marikaki μου ακομα εχω λιγα ροζ, αλλα πιστευω αυριο θα ξεκαθαρισει το τοπιο.Εχω πιστη και υπομονη πως ολα θα πανε καλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σούπερ η φωτογραφία σου Ρόουζ!!!

Πολύ γιορτινή και ατμοσφαιρική!!! Βγαίνω τώρα γιατί έχω δουλειές.

Φιλάκιαααααα :YMHUG::-*:x:YMHUG::-*:x:YMHUG::-*:x

Μην φοβάσαι τίποτα Αναστασία μου, ηρέμησε, ξεκουράσου και χαμογέλα!!! Τα μικρούλια σου έχουν γατζωθεί για τα καλά και μεγαλώνουν με ταχύτατους ρυθμούς. Η επόμενη χοριακή θα το επιβεβαιώσει. Μέχρι τότε, προσοχή, ξεκούραση, βιταμίνες και όχι βάρη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΛΑΝΟΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ....

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑ ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ!ΚΑΤΑ ΤΙΣ 8.30 ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΙΝΩ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΜΑΙ ΣΤΟ MAMMY!

ΑΝ Και ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΟΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΥΡΙΟ....

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ANASTASOYLA MOY OLA KALA8A PANE 8A DEIS!!!!!!!!!!!APLA KSEKOYRASOY!!!EISAI EGKYOS!!!!!!!! :D:D

ROSE MOY MH NOIAZESAI ASTES NA TIS AMOLANE...EGW MPEMPEDOSKONH -OLA NA EINAI KALA PANAGIA MOY-8A SAS STELNW EGW KAI SIGOYRA OLES MAS GIATI MAZI SAS EXOYME MOIRASTEI PRAGMATA POY DE TA EXOYME PEI SE KANENAN!!!!!!!!!!!!!! [smilie=icon_king.gif] [smilie=icon_king.gif] [smilie=icon_king.gif] [smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif] [smilie=icon_bounce.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου με'γεια το τικεράκι!!! :D:D:D

κάπως έτσι ξεκίνησαν τα μπεμπάκια όλων των κοριτσιών εδώ μέσα!!!

αύριο θα έχει φύγει το ροζάκι...ξουτ ξουτ...και σιγά σιγά θα "δέσει" το/τα μωράκια σου :D:D (η διαίσθησή μου λέει ότι είναι ένα και καλό!!)

περιμένουμε νέα σου αύριο!!

άντε να παίρνουν μετά την Αναστασία όλα τα κορίτσια σειρά!!!

πολλά φιλάκια :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρες [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif]

Αναστασία πως είναι σήμερα τα ροζ σου ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρες [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif]

Αναστασία πως είναι σήμερα τα ροζ σου ;

Καλημερα μερεντοula μου.Εχουν λιγοστεψει, μην σου πω εγιναν και καφε....αλλα εκανα κι ενα τεστ εγκυμοσυνης της hometest και δεν εδειξε τιποτα :( Μηπως τεινει να μηδενιστει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το οτι γίνονται καφέ είναι νομίζω καλό σημάδι...

το τεστ τι το ήθελες ; πότε ξανακάνεις χοριακή ;

Αν δεν μου ερθει κανονικο αιμα περιοδου την Τεταρτη μου ειπε ο γιατρος...... :geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν δεν μου ερθει κανονικο αιμα περιοδου την Τεταρτη μου ειπε ο γιατρος...... :geek:

ωχ.. προβλέπω πολύ αγωνία φιλενάδα τις επόμενες μέρες αλλά ξέρεις ; άδικα θα αγωνιάς αυτές τις μέρες ως την Τετάρτη γιατί όλα θα πάνε καλά μη σου πω και τρίκαλα :lol::lol:

να προσέχεις !! κάνε πράγματα που σου αρέσουν για να ξεχνιέσαι και να περνάει η μέρα ευχάριστα..

Φεύγω... αφεντικό αφεντικό αλλά να δουλέψω λίγο και εγώ :lol::lol::lol::lol:

φιλάκια !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΡΑΦΑ ΕΓΡΑΦΑ ΚΑ ΜΕ ΠΕΤΑΞΕ ΓΑΜΩΤΟ!!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!

ΣΥΝΤΟΜΑ ΛΟΙΠΟΝ ΣΑΣ ΞΑΝΑΛΕΩ ΟΤΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΥΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ....ΟΛΑ

ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ. :D

TA HOMETEST ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ ΟΥΤΕ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΚΑΘΗΣΤΕΡΗΣΗ ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΠΡΙΝ!!!

ΕΣΥ ΠΟΙΟ ΤΕΣΤ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΕΔΕΙΞΕ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ ΑΡΧΙΚΑ?

ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ Φ Ε Υ Γ Ω ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΑΥΡΙΟ ΒΡΑΔΥ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΜΕ ΧΑΣΕΤΕ ΓΙΑ ΛΙΓΟ!

ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ 12/12 ΣΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΟΥ ΚΑΛΟΥ ΜΟΥ!

ΠΑΜΕ ΑΘΗΝΑ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΜΑΣ ΒΓΑΛΕΙ ΜΕ ΤΟ ΑΜΑΞΙ!!!

ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΚΑΙ ΕΥΧΗΘΕΙΤΕ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΤΙ!

ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΟΜΟΡΦΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΛΕΙΠΩ!!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΡΑΦΑ ΕΓΡΑΦΑ ΚΑ ΜΕ ΠΕΤΑΞΕ ΓΑΜΩΤΟ!!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!

ΣΥΝΤΟΜΑ ΛΟΙΠΟΝ ΣΑΣ ΞΑΝΑΛΕΩ ΟΤΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΥΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ....ΟΛΑ

ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ. :D

TA HOMETEST ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ ΟΥΤΕ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΚΑΘΗΣΤΕΡΗΣΗ ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΠΡΙΝ!!!

ΕΣΥ ΠΟΙΟ ΤΕΣΤ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΕΔΕΙΞΕ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ ΑΡΧΙΚΑ?

ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ Φ Ε Υ Γ Ω ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΑΥΡΙΟ ΒΡΑΔΥ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΜΕ ΧΑΣΕΤΕ ΓΙΑ ΛΙΓΟ!

ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ 12/12 ΣΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΟΥ ΚΑΛΟΥ ΜΟΥ!

ΠΑΜΕ ΑΘΗΝΑ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΜΑΣ ΒΓΑΛΕΙ ΜΕ ΤΟ ΑΜΑΞΙ!!!

ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΚΑΙ ΕΥΧΗΘΕΙΤΕ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΤΙ!

ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΟΜΟΡΦΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΛΕΙΠΩ!!!!! :P

Xouanitaki μια χαρα σε βρισκω με τις βολτουλες σου, να περασετε τελεια και να το τσακωσετε το σπορι!

Το clearblue εκανα.Αυτο για τα τεστ της hometest το εχω ξανακουσει, ας το αγνοησω λοιπον!!!Παντως παιχνιδακια μου κανει....μια καφε μια ροζαλι.....θα δειξει.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasia ta kafe ki ego nomizo einai kala..simainei oti feugei to pethameno aima..o,ti egine egine..emfuteutikan...tora tha stamatisei..pote den perimenes kanonika?mexri tote tha xei stamatisei..isos einai agoraki..lene oti sta agoraki iparxei ligo aimataki..agnosto giati..i einai dio paidakia pou prospathoun na skalosoun...min koitas ta hometest!!ola kala tha einai .. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...